clublogo
index

VK Sprint
Hasselt 24.6.2018
Omega

Last updated: 24.06.2018 16:31:48Contact/Remarks: info@olomega.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

D.Pup DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME D.Pup B H.Pup B SD LD Kinder-O Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   DSQ gediskwalificeerd   NT zonder tijd   -- buiten wedstrijd   

D. Pupilles   length 2000m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Kato HILLENBELOmega14:187'09"
2.Kiara NIJSTBELOmega16:018'00"
3.Janne HILLENBELOmega16:488'23"
10.Mette TIESTERSBELOmega34:5917'29"
Top

D. Espoirs - Beloften   length 2400m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Kato KEUPPENSBELOmega18:547'52"
3.Janne VAN GELDERBELOmega20:008'19"
4.Hanne TIESTERSBELOmega20:378'35"
7.Lotte TIESTERSBELOmega21:419'02"
9.Feike KERCKHOFSBELOmega22:539'32"
Top

D. Junioren - Juniores   length 2500m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Julie SMEETSBELOmega18:547'33"
2.Siel DE SMULBELOmega20:288'11"
3.Lene ELSENBELOmega22:559'09"
4.Magalie VERSTREPENBELOmega23:339'25"
6.Sara DEBYSERBELOmega33:5213'32"
Top

D. Open   length 2800m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Kim GEYPENBELOmega17:136'08"
2.Liesbeth VAN DE VELDEBELOmega17:396'18"
3.Ems DE SMULBELOmega18:206'32"
6.Lies PROVOOSTBELOmega22:167'57"
9.Charlotte THEYSBELOmega25:569'15"
11.Sonja ROSIUSBELOmega27:269'47"
12.Kim TIREZBELOmega38:4913'51"
Top

D. Masters A   length 2500m (19)

[H:]M:Smin/km
2.Katja VAN OOSTERWIJCKBELOmega18:157'18"
5.Veerle TULLENEERSBELOmega18:487'31"
8.Ellen DE BIEBELOmega21:158'30"
10.Els SPILLEBEENBELOmega23:249'21"
11.Natalie BEENAERTSBELOmega23:319'24"
13.Bieke VAN ELSACKERBELOmega24:189'43"
NCLVirpi KORPIFINOmega
Top

D. Masters B   length 2400m (8)

[H:]M:Smin/km
3.Mia KINNAERBELOmega23:589'59"
4.Katleen VAN DE MOORTELBELOmega24:0010'00"
6.Kristel PALMANSBELOmega26:3111'02"
8.Marina DRIESENBELOmega28:0111'40"
Top

D. Masters C   length 2300m (13)

[H:]M:Smin/km
7.Paulette BLOMMENBELOmega26:3811'34"
9.Maria HENDRICKXBELOmega29:2312'46"
Top

H. Pupilles   length 2000m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Mats DE SMULBELOmega13:216'40"
3.Rube ELSENBELOmega15:447'52"
5.Thomas JANSENBELOmega19:119'35"
7.Ville KOTILEHTOFINOmega21:1410'37"
8.Bob DE CLEENEBELOmega22:0511'02"
9.Wout BOECKXBELOmega22:2311'11"
11.Nathan JANSENBELOmega27:1913'39"
Top

H. Espoirs - Beloften   length 2500m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Liam THIELSBELOmega13:095'15"
2.Willem BAKELANTSBELOmega15:136'05"
3.Jonas JANSENBELOmega15:586'23"
7.Nisse VAN GELDERBELOmega19:307'48"
Top

H. Junioren - Juniors   length 3000m (6)

[H:]M:Smin/km
2.Matijs LOECKXBELOmega19:286'29"
3.Thibaut SMEETSBELOmega20:046'41"
4.Lennard GHEYSELSBELOmega22:147'24"
5.Tibo GILLETBELOmega23:117'43"
6.Vincent VERSTREPENBELOmega27:119'03"
Top

H. Open   length 3400m (7)

[H:]M:Smin/km
4.Joost TALLOENBELOmega19:005'35"
Top

H. Masters A   length 3000m (21)

[H:]M:Smin/km
3.Olivier DE SMULBELOmega20:166'45"
4.Roel VAN DE MOORTELBELOmega20:536'57"
5.Roman ELSENBELOmega21:037'00"
8.Stefan THIELSBELOmega22:457'35"
12.Dag DESTREELBELOmega24:238'07"
13.Jukka KOTILEHTOFINOmega25:568'38"
15.Steven TIESTERSBELOmega27:049'01"
17.Geert DEBYSERBELOmega31:5810'39"
18.Gust PUTBELOmega40:2613'28"
--Wouter VAN MUYSENBELOmega19:516'37"
DSQKim JANSENBELOmega
Top

H. Masters B   length 2800m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Rudi AERTSBELOmega19:477'03"
3.Bart VAN DE MOORTELBELOmega20:517'26"
4.Fran├žois JACOBSBELOmega21:027'30"
7.Dirk CEULEMANSBELOmega22:227'59"
9.Jan THEYSBELOmega23:268'22"
Top

H. Masters C   length 2400m (21)

[H:]M:Smin/km
2.Patrick WALLAERTBELOmega18:047'31"
8.Rogier VANAKENBELOmega21:519'06"
14.Chris ADDIERSBELOmega24:0610'02"
Top

H. Masters D   length 2300m (13)

[H:]M:Smin/km
12.Jozef DEN TROOSTERBELOmega39:1017'01"
Top

H. Master E   length 2300m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Michel OOMSBELOmega24:3210'39"
2.Frans VAN DE MOORTELBELOmega26:5111'40"
Top

D.Pupilles B   length 2000m (3)

[H:]M:Smin/km
2.Mila VAN DE MOORTELBELOmega26:4713'23"
Top

H.Pupilles B   length 2000m (6)

[H:]M:Smin/km
2.Sam MANGELSCHOTSBELOmega28:1314'06"
3.Mats VAN DE MOORTELBELOmega29:0914'34"
6.Stef MANGELSCHOTSBELOmega36:1018'05"
Top

Short Difficult   length 2400m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Nore PEETERSBELOmega17:377'20"
2.Rune BOONSBELOmega18:127'35"
3.Caroline VANAKENBELOmega23:099'38"
6.Norah VOLDERSBELOmega31:2313'04"
8.Jan BOECKXBELOmega31:4413'13"
9.Jora MORRENBELOmega32:2613'30"
10.Paul KESSELAERSBELOmega34:2614'20"
11.Mare CAMPBELOmega35:4714'54"
13.Tille DE SMULBELOmega42:4417'48"
Top

Long Difficult   length 3400m (27)

[H:]M:Smin/km
9.Tino NIJSTBELOmega29:578'48"
10.Kris VAN GELDERBELOmega31:559'23"
15.An KESSELAERSBELOmega33:199'47"
20.Marieke ADDIERSBELOmega36:0910'37"
21.Robert HERMANSBELOmega38:4811'24"
25.Nele CUSTERSBELOmega56:2816'36"
NCLSebastiaan LOOSENBELOmega
Top

Kinder-O   length 1000m (13)

[H:]M:Smin/km
NTBob DE CLEENEBELOmega
NTLayton BOSMANSBELOmega
NTMats TALLOENBELOmega
NTNoor TALLOENBELOmega
NTSam MANGELSCHOTSBELOmega
NTStef MANGELSCHOTSBELOmega
NTWitse BOECKXBELOmega
Top

Total

Omega100
K.O.L.58
TROL41
hamok30
Borasca3
Kinder-O3
ASUB2
Balise 102
KOVZ2
LSF2
MINOR1
Olifant1
Total: 245