WebRes.helga-o.com |
02.09.2023 - HOS -Kiewit - Hasselt | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:01 | 4530 m | 1:02:59 | 13'54" | 14. (18) | Omega | ||
29.06.2022 - De Kluis - St Joris Weert | |||||||
H:02 | 4360 m | 0:43:42 | 10'01" | 5. (11) | Omega | ||
09.04.2022 - HOS 2022 - HOS 1 - Corda Campus - Hasselt | |||||||
H:01 | 4850 m | NCL | Omega | ||||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | |||||||
H:03 | 5870 m | 1:09:48 | 11'53" | 17. (36) | Omega | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | |||||||
H-14 | 5690 m | 1:29:30 | 15'44" | 5. (7) | Omega | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | |||||||
H-14 | 5610 m | 1:15:47 | 13'31" | 3. (7) | Omega | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | |||||||
H-14 | 5550 m | 1:24:25 | 15'13" | 2. (7) | Omega | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | |||||||
H-14 | 3350 m | 20 m | 0:50:55 | 15'11" | 5. (10) | Omega | |
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | |||||||
H-12 | 3020 m | 0:26:10 | 8'39" | 2. (4) | Omega | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | |||||||
H-12 | 2720 m | 0:42:04 | 15'27" | 3. (4) | Omega | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | |||||||
H-12 | 2890 m | 0:32:07 | 11'06" | 3. (4) | Omega | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | |||||||
H-12 | 3000 m | 0:28:30 | 9'30" | 1. (4) | Omega | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | |||||||
H-12 | 2900 m | 0:39:39 | 13'40" | 3. (4) | Omega | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | |||||||
H:06 | 3400 m | 1:01:56 | 18'12" | 15. (25) | Omega | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | |||||||
H:06 | 3000 m | 0:48:16 | 16'05" | 12. (21) | Omega | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | |||||||
H-12 | 3100 m | 35 m | 0:41:54 | 13'30" | 8. (9) | Omega | |
29.08.2019 - HOS 5 - Centrum - Hasselt | |||||||
H:3km | 2920 m | 0:39:21 | 13'28" | 6. (8) | Omega | ||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
H-12 | 3000 m | 0:48:20 | 16'06" | 5. (6) | Omega | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
H-12 | 2900 m | 0:51:42 | 17'49" | 5. (5) | Omega | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
H-12 | 3070 m | 0:40:43 | 13'15" | 4. (6) | Omega | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
H-12 | 2840 m | 0:35:08 | 12'22" | 5. (6) | Omega | ||
27.06.2019 - HOS 3 - Banneux - Hasselt | |||||||
H:2 km | 2140 m | 0:36:39 | 17'07" | 2. (5) | Omega | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
H-12 | 1160 m | 0:23:36 | 20'20" | 12. (14) | Omega | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | |||||||
H:06 | 3390 m | 0:48:01 | 14'09" | 9. (15) | Omega | ||
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | |||||||
H:03 | 3060 m | 0:38:55 | 12'43" | 13. (33) | Omega | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | |||||||
H-12 | 2800 m | 0:47:35 | 16'59" | 5. (5) | Omega | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | |||||||
H-12 | 2890 m | 0:31:25 | 10'52" | 4. (6) | Omega | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | |||||||
H-12 | 2650 m | 0:26:02 | 9'49" | 3. (4) | Omega | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | |||||||
H-12 | 2570 m | 0:37:54 | 14'44" | 5. (5) | Omega | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | |||||||
H-12 | 2900 m | 60 m | 1:09:28 | 23'57" | 5. (5) | Omega | |
14.11.2018 - Regional - MOEV wedstrijd - De Kluis | |||||||
H:04 | 2100 m | 0:24:30 | 11'40" | 2. (7) | GBS Deurne | ||
26.08.2018 - BCR - Daginschrijving - Maasmechelen | |||||||
Kinder-O | NT | Omega | |||||
SE | 3630 m | 0:55:42 | 15'20" | 7. (15) | Omega | ||
14.06.2018 - Training Hasselt - | |||||||
H:01 | 3200 m | 0:32:49 | 10'15" | 3. (5) | Omega | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | |||||||
H:06 | 2300 m | 0:28:11 | 12'15" | 2. (12) | Omega | ||
13.05.2018 - Départementale Longue Distance - Les Lhuys | |||||||
Vert | 1850 m | 60 m | 0:19:10 | 10'21" | 2. (17) | Omega | |
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | |||||||
H-10 | 2560 m | 0:33:13 | 12'58" | 3. (3) | Omega | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | |||||||
H-10 | 1900 m | 0:21:11 | 11'08" | 3. (3) | Omega | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | |||||||
H-10 | 1800 m | 0:33:39 | 18'41" | 6. (6) | Omega | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | |||||||
H-10 | 2190 m | 0:32:04 | 14'38" | 2. (3) | Omega | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | |||||||
H-10 | 2440 m | 0:31:23 | 12'51" | 3. (5) | Omega | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | |||||||
H:07 | 2500 m | 0:31:18 | 12'31" | 4. (11) | Omega | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | |||||||
H. Pupilles | 2200 m | 0:40:11 | 18'15" | 4. (8) | Omega | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | |||||||
H:07 | 2690 m | 0:52:41 | 19'35" | 6. (11) | Omega | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | |||||||
H:05 | 1400 m | 0:19:17 | 13'46" | 4. (6) | Omega | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | |||||||
H:07 | 2100 m | 0:26:00 | 12'22" | 3. (16) | Omega | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | |||||||
H-10 | 2300 m | 40 m | 0:38:46 | 16'51" | 2. (3) | Omega | |
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | |||||||
H:08 | 1600 m | 0:10:00 | 6'15" | 1. (9) | Omega | ||
H:07 | 2100 m | 0:23:00 | 10'57" | 1. (9) | Omega | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | |||||||
H-10B | 1900 m | 0:38:56 | 20'29" | 3. (3) | Omega | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | |||||||
H-10B | 2530 m | 0:49:01 | 19'22" | 3. (4) | Omega | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:07 | 1900 m | 0:37:54 | 19'56" | 10. (17) | Omega | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | |||||||
H:07 | 2120 m | 0:34:08 | 16'06" | 3. (7) | Omega | ||
H:10 | 5300 m | 1:20:00 | 15'05" | 1. (9) | Omega | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | |||||||
H:07 | 3000 m | NCL | Omega | ||||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | |||||||
H:07 | 1600 m | 0:30:09 | 18'50" | 4. (13) | Omega | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | |||||||
H. Pupilles | 1400 m | 0:00:00 | -- (16) | V.V.O. | |||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | |||||||
H:09 | 0:00:00 | 0. (12) | Omega | ||||
H:07 | 2400 m | 0:33:46 | 14'04" | 1. (3) | Omega | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | |||||||
Kinder-O | 0:00:01 | 1. (16) | Omega | ||||
H-10B | 2500 m | 0:34:23 | 13'45" | 3. (3) | Omega | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | |||||||
H:07 | 2300 m | 0:26:44 | 11'37" | 3. (5) | Omega | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | |||||||
H-10B | 2370 m | 0:30:58 | 13'03" | 1. (4) | Omega | ||
Kinder-O | 1000 m | NT | Omega | ||||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | |||||||
H:07 | 1900 m | 0:27:03 | 14'14" | 4. (5) | Omega | ||
H:08 | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | -- (10) | Omega | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | |||||||
H-10B | 2400 m | 0:31:46 | 13'14" | 2. (4) | Omega | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | |||||||
H-10B | 2400 m | 0:45:52 | 19'06" | 1. (3) | Omega | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | |||||||
H-10B | 2030 m | 0:30:51 | 15'11" | 1. (4) | Omega | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | |||||||
H-10B | 2300 m | NT | Omega | ||||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | |||||||
H-10B | 2200 m | 0:37:47 | 17'10" | 3. (3) | Omega | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | |||||||
H:07 | 2600 m | 0:45:57 | 17'40" | 5. (10) | Omega | ||
16.08.2015 - Daginschrijving 3 3Dv KEMPEN - Houthalen | |||||||
H:03 | 1400 m | 0:10:00 | 7'08" | 1. (22) | Omega | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
H-10B | 2200 m | 0:27:10 | 12'20" | 6. (8) | Omega | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
H-10B | 2300 m | 0:32:39 | 14'11" | 4. (8) | Omega | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
H-10B | 1800 m | 0:23:51 | 13'15" | 4. (7) | Omega | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | |||||||
H:07 | 1900 m | 0:43:04 | 22'39" | 10. (17) | Omega | ||
H:08 | 1100 m | 0:00:10 | 0'09" | -- (13) | Omega | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | |||||||
H:03 | 3300 m | 1:30:10 | 27'19" | 17. (27) | Omega | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | |||||||
H-10 | 2000 m | 0:34:46 | 17'22" | -- (9) | Omega | ||
Kinder-O | NT | Omega | |||||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | |||||||
H:07 | 0:46:44 | 12. (13) | Omega | ||||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | |||||||
H:07 | 2900 m | 0:55:51 | 19'15" | 4. (7) | Omega | ||
H:08 | 800 m | 0:00:10 | 0'12" | -- (13) | Omega | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | |||||||
H:07 | 2790 m | 0:55:13 | 19'47" | 7. (11) | Omega | ||
H:08 | 1030 m | NT | Omega | ||||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | |||||||
H:07 | 3200 m | 0:59:50 | 18'41" | 4. (6) | Omega | ||
H:08 | 2900 m | NT | Omega | ||||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | |||||||
H-10 | 2570 m | 1:01:40 | 23'59" | 12. (12) | Omega | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | |||||||
H-10 | 2400 m | 0:53:13 | 22'10" | 7. (9) | Omega | ||
29.12.2014 - Daginschrijving Sylvester 2014 - Dag 4 - | |||||||
H:17 | 1800 m | NT | Omega | ||||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | |||||||
H-10 | 2600 m | 1:00:48 | 23'23" | 5. (7) | Omega | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | |||||||
H-10 | 2500 m | 0:56:36 | 22'38" | 8. (9) | Omega | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | |||||||
H-10 | 2500 m | 0:44:23 | 17'45" | 8. (11) | Omega | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | |||||||
H:07 | 2200 m | 0:48:34 | 22'04" | 7. (11) | Omega | ||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | |||||||
H:07 | 3100 m | 0:46:36 | 15'01" | 7. (8) | Omega | ||
H:10 | NT | Omega | |||||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | |||||||
H:07 | 2700 m | 20 m | 1:01:14 | 22'40" | 8. (10) | Omega | |
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | |||||||
H-10 | 2500 m | 0:51:43 | 20'41" | -- (11) | Omega | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | |||||||
H:07 | 2900 m | 1:03:23 | 21'51" | -- (5) | Omega | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | |||||||
H. Pupilles | 2100 m | 0:42:05 | 20'02" | -- (9) | Omega | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | |||||||
H-10 | 2200 m | 0:43:12 | 19'38" | -- (10) | Omega | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | |||||||
H:07 | 2840 m | 1:12:00 | 25'21" | 7. (8) | Omega | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | |||||||
H:07 | 2700 m | 1:12:27 | 26'49" | 8. (11) | Omega | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | |||||||
H:07 | 3240 m | 1:05:31 | 20'13" | 2. (7) | Omega | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | |||||||
Kinder-O | 900 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (34) | Omega | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | |||||||
Kinder-O | 920 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (25) | Omega | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | |||||||
Kinder-O | 5690 m | 0:01:00 | 0'10" | 1. (20) | Omega | ||
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | |||||||
Kinder-O | 1300 m | 0:01:00 | 0'46" | 1. (18) | Omega | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | |||||||
H:08 | 0:00:00 | -- (23) | Omega | ||||
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | |||||||
H:07 | 2230 m | 0:37:35 | 16'51" | 6. (7) | Omega | ||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | |||||||
H:08 | 1000 m | 0:01:00 | 1'00" | -- (4) | Omega | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | |||||||
Kinder-O | 0:00:00 | 0. (24) | Omega | ||||
06.10.2013 - Daginschrijving VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | |||||||
4 | 4200 m | NT | Omega | ||||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | |||||||
H. Pupilles | 0:49:11 | 18'12" | -- (11) | Omega | |||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | |||||||
Kinder-O | 0:01:00 | 1. (19) | Omega | ||||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | |||||||
Kinder-O | NT | Omega | |||||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | |||||||
Kinder-O | NT | Omega | |||||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | |||||||
Kinder-O | NT | Omega | |||||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | |||||||
Kinder-O | NT | Omega | |||||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | |||||||
H:08 | 3100 m | NT | Omega | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | |||||||
Kinder-O | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | -- (17) | Omega | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | |||||||
Kinder-O | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (23) | Omega |