WebRes.helga-o.com |
30.04.2024 - AOS #5 Park Spoor Noord - Antwerpen | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:Lang | 4130 m | 0:22:19 | 5'24" | 8. (48) | Antwerp Orienteers | ||
04.04.2024 - AOS Merksem - Merksem | |||||||
H:Lang | 5000 m | 0:23:29 | 4'42" | 2. (35) | Antwerp Orienteers | ||
H:Kort | 2430 m | 0:11:47 | 4'51" | 2. (16) | Antwerp Orienteers | ||
07.03.2024 - AOS Groen Kwartier - Berchem | |||||||
H:KORT | 1670 m | 0:07:34 | 4'32" | 2. (30) | Antwerp Orienteers | ||
H:LANG | 4630 m | 0:21:23 | 4'37" | 7. (49) | Antwerp Orienteers | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Zwart XL | 11380 m | 1:52:44 | 9'54" | 10. (15) | Antwerp Orienteers | ||
01.02.2024 - AOS #2 Luchtbal - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 4400 m | 0:24:51 | 5'39" | 10. (39) | Antwerp Orienteers | ||
H:Kort | 2730 m | 0:16:35 | 6'04" | 8. (18) | Antwerp Orienteers | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
H:Zwart extra lang | 9100 m | 1:16:34 | 8'25" | 3. (7) | Antwerp Orienteers | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 2 - Les Trois Tilleuls | |||||||
H:Noir Long | 4000 m | 0:35:05 | 8'46" | 13. (46) | Antwerp Orienteers | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 1 - Les Trois Tilleuls | |||||||
H:Noir Long | 4000 m | 0:30:06 | 7'32" | 13. (44) | Antwerp Orienteers | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Open | 7630 m | 1:03:09 | 8'17" | 7. (18) | Antwerp Orienteers | ||
07.09.2023 - AOS 9 Wilrijkse Plein - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 5030 m | 0:28:03 | 5'35" | 14. (27) | Antwerp Orienteers | ||
H:Kort | 2620 m | 0:13:31 | 5'10" | 8. (20) | Antwerp Orienteers | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
HE | 15590 m | 2:02:44 | 7'52" | 14. (19) | Antwerp Orienteers | ||
29.08.2023 - Start 2 O - Rivierenhof | |||||||
H:Finale | 4510 m | 0:32:32 | 7'13" | 3. (9) | Antwerp Orienteers | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | |||||||
HE | 12210 m | 485 m | NCL | Antwerp Orienteers | |||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | |||||||
M ELITE | 4300 m | 0:17:40 | 4'07" | 79. (115) | Antwerp Orienteers | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | |||||||
M ELITE | 4020 m | 0:18:53 | 4'42" | 16. (115) | Antwerp Orienteers | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | |||||||
M ELITE | 3970 m | 0:20:25 | 5'09" | 37. (115) | Antwerp Orienteers | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Knock Out Qualification_WRE - Ghent | |||||||
H:M2 | 2760 m | 0:13:19 | 4'49" | 30. (35) | Antwerp Orienteers | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
M21E | 11630 m | 1:56:24 | 10'01" | 9. (15) | Antwerp Orienteers | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
M21E | 8280 m | 1:14:52 | 9'03" | 8. (17) | Antwerp Orienteers | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
M21E | 10920 m | 1:35:38 | 8'45" | 8. (14) | Antwerp Orienteers | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
M21E | 10810 m | 1:19:05 | 7'19" | 9. (25) | Antwerp Orienteers | ||
10.08.2023 - AOS #8 Prieel - Berchem | |||||||
H:Lang | 4000 m | 0:18:47 | 4'42" | 7. (38) | Antwerp Orienteers | ||
H:Kort | 1650 m | 0:06:55 | 4'12" | 6. (22) | Antwerp Orienteers | ||
06.07.2023 - AOS #7 Stadspark - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 4680 m | 0:23:21 | 4'59" | 6. (33) | Antwerp Orienteers | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
HE | 11000 m | 415 m | 1:25:17 | 7'45" | 15. (31) | Antwerp Orienteers | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
HE | 10700 m | 260 m | 1:21:40 | 7'38" | 18. (32) | Antwerp Orienteers | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
HE | 6500 m | 95 m | 1:14:29 | 11'28" | 28. (32) | Antwerp Orienteers | |
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
H:01 | 9430 m | 0:47:27 | 5'02" | 6. (22) | Antwerp Orienteers | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Open | 3170 m | 0:21:09 | 6'40" | 2. (17) | Antwerp Orienteers | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:01 | 8340 m | 1:18:21 | 9'24" | 10. (19) | Antwerp Orienteers | ||
01.06.2023 - AOS #6 Groenenborger - Antwerpen | |||||||
H:Kort | 3020 m | 0:16:16 | 5'23" | 4. (18) | Antwerp Orienteers | ||
H:Lang | 5000 m | 0:28:01 | 5'36" | 5. (28) | Antwerp Orienteers | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
H:01 | 6060 m | 0:37:12 | 6'08" | 6. (19) | Antwerp Orienteers | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
H:01 | 6970 m | 0:42:09 | 6'03" | 6. (16) | Antwerp Orienteers | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | |||||||
H:01 | 4660 m | 0:33:56 | 7'17" | 7. (53) | Antwerp Orienteers | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
H21 | 3080 m | 60 m | 0:24:58 | 8'06" | 14. (28) | Antwerp Orienteers |