WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D55 | 3940 m | 1:07:50 | 17'13" | 6. (6) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
D55 | 5560 m | 1:44:42 | 18'50" | 9. (9) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:04 | 4590 m | 1:26:36 | 18'52" | 17. (20) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:04 | 4480 m | 1:07:23 | 15'02" | 21. (22) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
D:Rood kort | 4410 m | 1:34:59 | 21'32" | 8. (9) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
D:Rood middel | 5000 m | 1:22:45 | 16'33" | 7. (10) | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | ||||||
D. Masters B | 3650 m | 0:53:38 | 14'42" | 2. (4) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:04 | 4540 m | 1:37:16 | 21'25" | 19. (22) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
D:04 | 4000 m | 1:36:28 | 24'07" | 9. (10) | ||
07.01.2024 - O2LUX # 1 - Straimont | ||||||
Noir Moyen | 4600 m | 170 m | NCL | |||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
D50 | 4530 m | 1:27:56 | 19'25" | 12. (13) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
D50 | 4690 m | 1:18:42 | 16'47" | 13. (13) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
D50 | 4770 m | 1:51:31 | 23'23" | 11. (13) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
D50 | 4590 m | 1:26:44 | 18'54" | 12. (13) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
D50 | 4680 m | 1:41:05 | 21'36" | 12. (13) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
D:IOF 6 | 2970 m | 1:02:48 | 21'09" | 1. (4) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:59:43 | 14'56" | 16. (21) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:04 | 3920 m | 1:05:55 | 16'49" | 15. (19) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
D:Omloop 2 | 5000 m | 1:29:35 | 17'55" | 6. (8) | ||
28.10.2023 - City Race Eupen - Eupen | ||||||
D:Short | 4010 m | 110 m | 1:19:12 | 19'45" | 4. (7) | |
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | ||||||
SD | 3690 m | 1:29:16 | 24'11" | 24. (36) | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | ||||||
D:02 | 3050 m | 0:41:49 | 13'43" | 4. (8) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
SD | 4470 m | 1:22:45 | 18'31" | 18. (29) | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
W VET | 7690 m | NCL | ||||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
W VET | 2950 m | 0:29:41 | 10'04" | 30. (41) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
W VET | 2980 m | 0:32:09 | 10'47" | 31. (41) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
W50 | 4620 m | 2:35:11 | 33'35" | 8. (9) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
W50 | 3680 m | 1:45:33 | 28'41" | 9. (9) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
W50 | 4360 m | 1:24:12 | 19'19" | 7. (8) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
W50 | 4690 m | 1:38:14 | 20'57" | 7. (9) | ||
06.07.2023 - AOS #7 Stadspark - Antwerpen | ||||||
D:Kort | 3400 m | 0:35:49 | 10'32" | 6. (12) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D50 | 4700 m | 80 m | 1:35:15 | 20'16" | 23. (28) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D50 | 5900 m | 140 m | NCL | |||
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D50 | 4100 m | 55 m | 1:29:32 | 21'50" | 22. (26) | |
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:04 | 3510 m | 0:47:02 | 13'24" | 11. (16) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
D:03 | 3640 m | 0:49:08 | 13'30" | 11. (16) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:04 | 3840 m | 0:46:26 | 12'06" | 7. (14) | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | ||||||
D:01 | 4660 m | 1:28:46 | 19'03" | 10. (17) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D50 | 1940 m | 50 m | 0:36:04 | 18'35" | 5. (7) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
D50 | 0:17:24 | 4. (4) | ||||
10.05.2023 - Militaire Stadsloop Hasselt - Hasselt | ||||||
D:05 | 5900 m | 0:59:15 | 10'03" | 3. (6) | ||
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | ||||||
D50 | 2400 m | 0:49:31 | 20'38" | 3. (4) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:05 | 2870 m | 0:38:59 | 13'35" | 4. (12) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters B | 2410 m | 0:20:24,187 | 8'28" | 5. (9) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
D:02 | 4100 m | NCL | ||||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
D50 | 4890 m | 145 m | 1:33:27 | 19'07" | 13. (13) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 4150 m | 1:08:15 | 16'27" | 20. (30) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
D50 | 3830 m | 110 m | 1:26:50 | 22'40" | 14. (15) |