clublogo
index

SYLVESTER 21 - DAY 4
SCHOOTSHEI 29.12.2021
Omega

Last updated: 30.12.2021 18:09:34Contact/Remarks: lucheuninckx@skynet.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

NEW Ontdek een gepersonaliseerd PDF-resultatenblad door klikken op de naam. Meer info..


Kinder-O D-10 D10B D-12 D-14 D-16 D-18 D-20 D21 D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 H21 H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 SE SD LD
Days 1 2 3 4 ALL
Total
 Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   NT zonder tijd   

Kinder-O  (1)

points[H:]M:S
NTMats VAN DER KLEIJKinder-O0
Top

D-10   length 2000m (2)

points[H:]M:Smin/km
1.Ninthe WOLLESBELhamok100037:3818'49"
DNSNoor TALLOENBELOmega
Top

D-12   length 2800m (2)

points[H:]M:Smin/km
1.Elin ZWIKKERNEDTROL100035:5412'49"
2.Domi KORSTJENSBELK.O.L.76746:4916'43"+10:55
Top

D-14   length 3700m (3)

points[H:]M:Smin/km
1.Elvire PIERLOTBELC.O. Liège100042:4511'33"
2.Louise MATTARTBELHermathenae96144:2812'01"+1:43
3.Fin MYLLEBELhamok78454:3214'44"+11:47
Top

D-16   length 5200m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Sofie BOSMANSBELOmega100045:098'41"
2.Maya RENARDBELhamok89950:149'40"+5:05
3.Hanne TIESTERSBELOmega83254:1610'26"+9:07
4.Marit ZWIKKERNEDTROL6801:06:2512'46"+21:16
5.Mette TIESTERSBELOmega6691:07:2712'58"+22:18
6.Noor DE MITSBELTROL5141:27:5116'54"+42:42
7.Fee MYLLEBELhamok5001:30:2217'23"+45:13
Top

D-18   length 5200m (6)

points[H:]M:Smin/km
1.Lotte TIESTERSBELOmega100052:3710'07"
2.Maud KUIPERSNEDKOVZ8651:00:4811'42"+8:11
3.Jil MYLLEBELhamok7781:07:3913'01"+15:02
4.Lotte VERHAEGENBELOmega7531:09:5513'27"+17:18
DNSChiara PFROMMGERWOLF Haltern
DNSLisa HARMSGERWOLF Haltern
Top

D21   length 7600m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Elise VANELFRA5703GE T.A. FAMECK (France)100059:517'53"
2.Greet OEYENBELhamok9671:01:528'08"+2:01
3.Nancy WENDERICKXBELhamok8521:10:159'15"+10:24
4.Kim TIREZBELOmega7651:18:1510'18"+18:24
5.Charlotte THEYSBELOmega7361:21:1910'42"+21:28
6.Emilie SEGUINOTFRA0801GE OSCM (France)7021:25:1911'14"+25:28
7.Kirsten VERSTRAETEBELhamok6371:33:5612'22"+34:05
8.Saskia KROONNEDOlifant4752:06:0716'36"+1:06:16
DNSSilke VAN ROOYBELAntwerp Orienteers
Top

D35   length 6000m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Marieke ADDIERSBELOmega100057:529'39"
2.Ellen MOLSBELhamok8961:04:3410'46"+6:42
3.Ellen HOUBENBELhamok8701:06:3111'05"+8:39
4.Tania HENDRICKXBELhamok6871:24:1614'03"+26:24
Top

D40   length 6000m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Lieke VAN OPSTALNEDK.O.L.10001:01:5010'18"
2.Ellen BOURGONJONBELTROL9921:02:2110'23"+0:31
3.Katja VAN OOSTERWIJCKBELOmega9141:07:3911'17"+5:49
4.Olga ZWIKKERNEDTROL7891:18:2413'04"+16:34
5.Lies PROVOOSTBELOmega7261:25:1114'12"+23:21
6.Netsi WODAJOBELTROL5191:59:1319'52"+57:23
NCLElisabeth SCHUTJESBELhamok
DNSLiesbet ROMMENSBELhamok
DNSLinda SCHRADERNEDOlifant
Top

D45   length 6000m (6)

points[H:]M:Smin/km
1.Veerle TULLENEERSBELOmega100053:058'51"
2.Angelique DE GRANDEBELOmega6681:19:2613'14"+26:21
3.Marcia BRONCKAERSBELK.O.L.5451:37:2516'14"+44:20
4.Karin DECLERCQBELhamok4791:50:4718'28"+57:42
DNSAmber THYSBELhamok
DNSLarissa RANDNEDOlifant
Top

D50   length 5200m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Anne GODELSUICa Rosé100053:1310'14"
2.Annemie JANSENBELK.O.L.90658:4611'18"+5:33
3.Dunja VAN DE RIETNEDOlifant90358:5611'20"+5:43
4.Agnès SEGONDYFRA5703GE T.A. FAMECK (France)90259:0111'21"+5:48
5.Els SPILLEBEENBELOmega8631:01:3811'51"+8:25
6.Janni FISCHERDENballerup ok8601:01:5111'54"+8:38
7.Valérie AUGHUETBELHainaut O.C.8541:02:1911'59"+9:06
8.Anja POTVINBELK.O.L.6351:23:4716'07"+30:34
DNSMartine HOEKSMANEDAntwerp Orienteers
Top

D55   length 4000m (5)

points[H:]M:Smin/km
1.Annette BONDEDENballerup ok100038:299'37"
2.Linda VERBRAKENBELTROL86344:3711'09"+6:08
3.Greta MOLSBELhamok72952:4813'12"+14:19
4.Hilde KROLSBELhamok71953:3213'23"+15:03
5.Anne PECHEURBELHainaut O.C.4091:34:0823'32"+55:39
Top

D60   length 3700m (6)

points[H:]M:Smin/km
1.Els PUTBELOmega100044:3812'04"
2.Julienne VANREUSELBELhamok90949:0613'16"+4:28
3.Marina DRIESENBELOmega77257:4815'37"+13:10
4.Marie-Christine METTENBELK.O.L.6581:07:4718'19"+23:09
5.Myriam BRUYNINCKXBELhamok5081:27:5123'45"+43:13
DNSKäthi KOHLERSUIOLG Dachsen
Top

D65   length 3000m (8)

points[H:]M:Smin/km
1.Odette MORETBELK.O.L.100041:3213'51"
2.Paulette BLOMMENBELOmega98842:0114'00"+0:29
3.Simonne SILVIBELK.O.L.98442:1214'04"+0:40
4.Liset HENDRICKXBELOmega89546:2515'28"+4:53
5.Irma COLLIENNEBELO.L.V. Eifel88447:0015'40"+5:28
DNSLily-Anne COLEBELTROL
DNSMarie Thérèse ROSEFRA0801GE OS
DNSMonica ROELINGNEDTROL
Top

D70   length 3000m (3)

points[H:]M:Smin/km
1.Lieve GEENSBELTROL100044:5714'59"
2.Christa ZWIKKERNEDTROL91249:1816'26"+4:21
3.Paulette POGUFRAscapa nancy6271:11:4123'54"+26:44
Top

D75   length 3000m (1)

points[H:]M:Smin/km
1.Danielle NOLENSBELhamok10001:02:5120'57"
Top

H-10   length 2000m (2)

points[H:]M:Smin/km
1.Kobe DEFERMBELhamok100019:089'34"
DNSMats TALLOENBELOmega
Top

H10B   length 2000m (2)

points[H:]M:Smin/km
1.Jens DEFERMBELhamok100021:4210'51"
2.Witse BOECKXBELOmega55139:2319'42"+17:41
Top

H-12   length 2800m (6)

points[H:]M:Smin/km
1.Thor WOLLESBELhamok100023:358'25"
2.Wout BOECKXBELOmega93925:078'58"+1:32
3.Seger VAN DER TOORNNEDTROL79029:5210'40"+6:17
4.Daan SMOLDERSBELK.O.L.71333:0511'49"+9:30
5.Senne HENDRICKXBELhamok68734:2012'16"+10:45
6.Viek DE MITSBELTROL65036:1712'57"+12:42
Top

H-14   length 4000m (6)

points[H:]M:Smin/km
1.Bob DE CLEENEBELTROL100035:268'52"
2.Victor BROUWIERBELHermathenae87540:3110'08"+5:05
3.Tim LEMY STORMEBELC.O. Pégase75347:0311'46"+11:37
4.Thor DE MITSBELTROL66653:1013'18"+17:44
5.Rik VERHAEGENBELOmega5011:10:4117'40"+35:15
DNSLander VERDUYCKTBELOmega
Top

H-16   length 6000m (2)

points[H:]M:Smin/km
1.Mathis BROUWIERBELHermathenae100043:547'19"
2.Nils KUIPERSNEDKOVZ6671:05:4810'58"+21:54
Top

H-18   length 7600m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Jorn KENNIS DOMABELhamok100053:317'02"
2.Joris SMETBELTROL94256:507'29"+3:19
3.Jarne THIELSBELOmega8611:02:108'11"+8:39
4.Wolf DE MITSBELTROL7911:07:408'54"+14:09
Top

H21   length 8200m (22)

points[H:]M:Smin/km
1.Simon KREKELS DOMABELTROL100050:006'06"
2.Wouter HUSBELK.O.L.95852:116'22"+2:11
3.Warre DE CUYPER DOMABELK.O.L.94852:456'26"+2:45
4.Desmond FRANSSENBELTROL92653:586'35"+3:58
5.Lennert LENSBELhamok86158:037'05"+8:03
6.Corentin TONNEAUBELO.L.V. Eifel84858:567'11"+8:56
7.Nico CEUNENBELhamok8191:01:027'27"+11:02
8.Sebastiaan LOOSENBELOmega7891:03:247'44"+13:24
9.Wannes HENDRICKXBELhamok7661:05:157'57"+15:15
10.Winand BERNAERSBELK.O.L.6941:12:008'47"+22:00
11.Tim COPPENSBELK.O.L.6881:12:428'52"+22:42
12.Sonny WESSELSNEDARGUS6341:18:519'37"+28:51
13.Jean-Claude JIMENEZBELhamok5791:26:2110'32"+36:21
14.Dieter COENBELTROL5531:30:2111'01"+40:21
15.Daan KAELENBELOmega5281:34:4411'33"+44:44
DNSAlex DE ROECKBELOmega
DNSBrent VLEUGELSBELAntwerp Orienteers
DNSGert BRABANTSBELIndiv.
DNSGert GEBOERSBELK.O.L.
DNSJeremy GENARBELAntwerp Orienteers
DNSPhilippe CREFCOEURBELAltaïr C.O.
DNSTim WILLIAMSBELIndividual (BE)
Top

H35   length 8200m (5)

points[H:]M:Smin/km
1.Bert MARIENBELK.O.L.10001:05:177'58"
2.Bert VAN RILLAERBELAntwerp Orienteers8851:13:489'00"+8:31
3.William TONNEAUBELO.L.V. Eifel7321:29:1410'53"+23:57
4.Joris KINTBELAntwerp Orienteers5911:50:2913'28"+45:12
DNSPieter BAKXNEDIndiv.
Top

H40   length 7600m (14)

points[H:]M:Smin/km
1.Davy HEESAKKERSNEDOlifant10001:06:168'43"
2.Ronald SOMERSNEDK.O.L.9751:07:578'56"+1:41
3.Tim DILENBELK.O.L.9071:13:039'37"+6:47
4.Jan BOECKXBELOmega8691:16:1410'02"+9:58
5.Michael HEINFELDNERGERHansa Simmerath8151:21:1910'42"+15:03
6.Kristof WOLLESBELhamok8091:21:5710'47"+15:41
7.Dieter SELSBELhamok7271:31:0711'59"+24:51
8.Patrick DE BRUYCKERNEDKOVZ9811:19:2989'24"+10:13:13
NCLDennis SCHOTSNEDK.O.L.
DNSDolf LEPPENSBELK.O.L.
DNSKris VERDUYCKTBELOmega
DNSRaf MAESBELhamok
DNSRené DONDERSNEDKOVZ
DNSToon PEETERSBELTROL
Top

H45   length 7600m (16)

points[H:]M:Smin/km
1.Roland VAN LOONNEDKOVZ100057:497'36"
2.Kim JANSENBELOmega98458:447'44"+0:55
3.Jan-Gerard VAN DER TOORNNEDTROL9581:00:207'56"+2:31
4.Roel SMOLDERSBELK.O.L.9061:03:478'24"+5:58
5.Stefaan SCHUTJESBELhamok8551:07:368'54"+9:47
6.Filip KENNISBELhamok8151:10:589'20"+13:09
7.Gerald SOUWEINEBELASUB7501:17:0310'08"+19:14
8.Wouter VAN MUYSENBELOmega7501:17:0510'09"+19:16
9.Koen BOSMANSBELOmega7221:20:0210'32"+22:13
10.Frank LEMYBELC.O. Pégase6991:22:4010'53"+24:51
11.Patrick BLEYENSBELTROL6291:31:5612'06"+34:07
12.Jur RINGERSNEDhamok5921:37:3612'51"+39:47
13.Pascal MYLLEBELhamok5911:37:5112'53"+40:02
NCLEric MATTARTBELHermathenae
NCLMichaël BROUWIERBELHermathenae
DNSPlamen PEEVBULUzana Gabrovo
Top

H50   length 6000m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Stefan THIELSBELOmega100052:068'41"
2.Kurt SMETBELTROL96354:059'01"+1:59
3.Gunther DEFERMEBELhamok92556:199'23"+4:13
4.Yves DE MITSBELTROL89358:209'43"+6:14
5.Patrick KORSTJENSBELK.O.L.89158:309'45"+6:24
6.Yves GOMREEBELHainaut O.C.7971:05:2210'54"+13:16
7.Steven TIESTERSBELOmega7271:11:4111'57"+19:35
8.Marcel KUIPERSNEDKOVZ5061:43:0317'11"+50:57
DNSChristian HARMSGERWOLF Haltern
Top

H55   length 6000m (15)

points[H:]M:Smin/km
1.Dirk GOOSSENSBELTROL100043:247'14"
2.Bart MELLEBEEKBELhamok93146:377'46"+3:13
3.Eric VANDEBROEKBELhamok89348:368'06"+5:12
4.Guy TIREZBELK.O.L.87249:468'18"+6:22
5.Guido TIMMERSBELhamok86050:288'25"+7:04
6.Erik VAN DYCKBELTROL78255:289'15"+12:04
7.Jean-Claude MARIONSUICa Rosé74858:009'40"+14:36
8.Koen MEYNENBELhamok72759:449'57"+16:20
9.Michael MARGOLINGERGSV Dusseldorf6381:08:0111'20"+24:37
10.Eddy WINTERSBELhamok6351:08:2111'23"+24:57
DNSDanny SWERTSBELhamok
DNSEric VAN WEERSNEDOlifant
DNSJan TOELENBELK.O.L.
DNSMarc MEEUWSSENBELTROL
DNSPim VAN DER WIJKNEDAntwerp Orienteers
Top

H60   length 5200m (22)

points[H:]M:Smin/km
1.Wiet LAENENBELTROL100039:057'31"
2.Martin SACHERSUIbussola ok (Switzerland)95041:097'55"+2:04
3.Luc MELISBELhamok94841:137'56"+2:08
4.Hennie KENNISNEDOlifant87544:398'35"+5:34
5.Jorgen PEDERSONDENAkademisk Skytteforening85745:358'46"+6:30
6.Arne KRISTENSENDENHerlufsholm82347:289'08"+8:23
7.Philippe POGUFRAscapa nancy81048:159'17"+9:10
8.Patrick WALLAERTBELOmega78050:089'38"+11:03
9.Albert SEGUINOTFRA0801GE OSCM (France)73952:5310'10"+13:48
10.Luc WERKXBELBalise 1073653:0410'12"+13:59
11.André PIERLOTBELC.O. Liège72553:5310'22"+14:48
12.Anne HEIKOOPNEDK.O.L.70755:1710'38"+16:12
13.Peter VANDE LOOCKBELK.O.L.68157:2311'02"+18:18
14.Georges JORGENSENDENballerup ok67657:4711'07"+18:42
15.Jan THEYSBELOmega66558:4411'18"+19:39
16.Philippe DOFFIGNYBELBalise 106361:01:2711'49"+22:22
17.Julien VAN BOSCHBELTROL6151:03:3012'13"+24:25
18.Jacques FLORINBELC.O. Liège5301:13:4314'11"+34:38
19.Paul CORTHOUTSBELK.O.L.4851:20:3315'29"+41:28
20.Felipe MARTOS SANCHEZESPHainaut O.C.4381:29:1517'10"+50:10
DNSBart VAN DE MOORTELBELOmega
DNSToni SERRALLONGAESPGrions Orientacio
Top

H65   length 4000m (19)

points[H:]M:Smin/km
1.Pierre WILLEMSBELASUB100035:138'48"
2.Adrie VAN OPSTALNEDK.O.L.97236:149'04"+1:01
3.Andre AERTSBELhamok90538:549'44"+3:41
4.Jackie VANDIJCKBELK.O.L.87940:0310'01"+4:50
5.Gerrit VAN DE RIETNEDOlifant87540:1510'04"+5:02
6.Servais HICKBELC.O. Liège87440:1710'04"+5:04
7.Helmut WOLLGARTENGERHansa Simmerath84341:4710'27"+6:34
8.Freddy SILLIENBELC.O. Pégase77145:4211'26"+10:29
9.Ferdinand GEBOERSBELK.O.L.74847:0611'46"+11:53
10.Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.72448:3812'10"+13:25
11.Chris ADDIERSBELOmega65753:3613'24"+18:23
12.Guus VAN BOVENNEDOlifant61557:1714'19"+22:04
13.Marc CEULEMANSBELTROL5691:01:5115'28"+26:38
14.Peter GEBOERSBELK.O.L.4131:25:1221'18"+49:59
DNSEddie DE KERFNEDTROL
DNSFrancis KRIERBELASUB
DNSGiel PARDOELNEDTROL
DNSHansruedi KOHLERSUIOLG Dachsen
DNSPaul BOLSENSBELTROL
Top

H70   length 3700m (14)

points[H:]M:Smin/km
1.Rudy CANTREBELK.O.L.100037:3710'10"
2.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.90541:3311'14"+3:56
3.Rogier VANAKENBELOmega84744:2612'01"+6:49
4.Frans WENSBELTROL83944:5112'07"+7:14
5.Hans Chr STRIBDENHerlufsholm77648:2813'06"+10:51
6.Jos HOUBENBELK.O.L.74850:1913'36"+12:42
7.Dominique SCHUTJESBELhamok74450:3513'40"+12:58
8.Eddie DESMEDTBELTROL68355:0414'53"+17:27
9.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.64358:3215'49"+20:55
10.Jozef BELMANSBELK.O.L.5951:03:1317'05"+25:36
11.Léonard THIENPONDTBELASUB5951:03:1417'05"+25:37
12.Luc TALLOENBELOmega4951:15:5720'32"+38:20
DNSAndré PEETERSBELTROL
DNSJean Bernard ROSEFRA0801GE OS
Top

H75   length 3700m (8)

points[H:]M:Smin/km
1.Mike IN 'T GROENNEDTROL100044:3712'04"
2.Vic VANDERSTRAETENBELhamok92348:2013'04"+3:43
3.Dirk ZWIKKERNEDTROL85152:2514'10"+7:48
4.Jos THYSBELhamok83353:3414'29"+8:57
5.Jean BAISIPONTBELTROL6381:09:5818'55"+25:21
6.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca5461:21:4722'06"+37:10
7.Oswald VAN BOCKSTALBELTROL4251:45:0228'23"+1:00:25
DNSMark VAN BRUGGENBELTROL
Top

H80   length 3000m (6)

points[H:]M:Smin/km
1.Phil MELLEBEEKBELhamok100039:1613'05"
2.Michel OOMSBELOmega91043:0814'23"+3:52
3.Jean OOMSBELhamok86145:3515'12"+6:19
4.Lucien TONNEAUBELO.L.V. Eifel70655:3618'32"+16:20
5.Alfons BOSCHBELTROL5561:10:3823'33"+31:22
DNSJan VAN HEESBELK.O.L.
Top

H85   length 3000m (1)

points[H:]M:Smin/km
1.Frans VAN DE MOORTELBELOmega100058:5719'39"
Top

SE   length 3000m (5)

points[H:]M:Smin/km
1.Marie GODARTBELIndiv.01:14:5925'00"
2.Simon GODARTBELIndiv.01:16:3825'33"+1:39
DNSAnja STYNENBELhamok
DNSAnna SERRALLONGAESPTROL
DNSFrancine SERREBELAltaïr C.O.
Top

SD   length 4400m (13)

points[H:]M:Smin/km
1.Ivan BATCHEVNEDKOVZ041:069'20"
2.Lea SWINNENBELOmega051:3711'44"+10:31
3.Fred TOSSERAMSNEDTROL052:4311'59"+11:37
4.Sonja NIJSBELOmega055:3712'38"+14:31
5.Iris EGGELSNEDARGUS058:0713'12"+17:01
6.Mia KINNAERBELOmega01:03:4814'30"+22:42
7.Toon MELISBELhamok01:11:4416'18"+30:38
8.Judith LEYIMANGOYEGABC.O. Liège01:13:1316'38"+32:07
9.Luuk MAASSENNEDIndiv.01:26:2919'39"+45:23
10.Olga MARGOLINAGERGSV Dusseldorf01:31:4720'52"+50:41
NCLClara COXBELOmega
DNSJean-Pierre DE ROECKBELOmega
DNSKris WYNENBELK.O.L.
Top

LD   length 7500m (6)

points[H:]M:Smin/km
1.Frederik LOECKXBELOmega01:02:008'16"
2.Jorran VAN DER HEIJDENNEDTROL01:16:1710'10"+14:17
3.Catherine DICKBURTBELThOR01:34:3612'37"+32:36
4.Lies DESAERBELOmega01:38:5513'11"+36:55
5.Geneviève NYSBELHainaut O.C.01:45:2414'03"+43:24
DNSPeter DEWULFBELTROL
Top

Total

hamok52
Omega49
TROL47
K.O.L.38
Olifant9
Antwerp Orienteers7
KOVZ7
C.O. Liège5
Hainaut O.C.5
Hermathenae5
Indiv.5
ASUB4
O.L.V. Eifel4
C.O. Pégase3
WOLF Haltern3
ballerup ok3
0801GE OS2
0801GE OSCM (France)2
5703GE T.A. FAMECK (France)2
ARGUS2
Altaïr C.O.2
Balise 102
Ca Rosé2
GSV Dusseldorf2
Hansa Simmerath2
Herlufsholm2
OLG Dachsen2
scapa nancy2
Akademisk Skytteforening1
Borasca1
Grions Orientacio1
Individual (BE)1
Kinder-O1
ThOR1
Uzana Gabrovo1
bussola ok (Switzerland)1
Total: 278