clublogo
index

ASOM 2022 - SAT Sprint 1
Antwerp Linkeroever 2.4.2022
Antwerp Orienteers

Last updated: 04.04.2022 09:57:04Contact/Remarks: jeremy@asom.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

M ELITE W ELITE M JUNIOR W JUNIOR M YOUTH W YOUTH M CHILDREN W CHILDREN M VET W VET M SUPERVET W SUPERVET M ULTRAVET W ULTRAVET M HYPERVET W HYPERVET M OPEN W OPEN

Days 1 2 3 #1+2+3

Total Splitsbrowser WinSplits Online

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   -- buiten wedstrijd    PDF Personelijk PDF-blad beschikbaar

M ELITE   length 3750m (138)

[H:]M:Smin/km
1.Christoph MEIERSUISwiss Team13:523'42"
2.Rasmus Møller JESSDENOK Linné14:153'48"+0:23
3.Felix SPÄTHGERGerman National Team14:203'49"+0:28
4.Zoltán BUJDOSÓHUNTeam Hungary14:213'50"+0:29
5.Toby SCOTTNZLOLV Steinberg14:383'54"+0:46
6.Duncan BIRTWISTLEGBROctavian Droobers14:463'56"+0:54
7.Filip ADÁMEKCZECZE Team14:473'57"+0:55
8.Evert LEEUWSBELAntwerp Orienteers14:503'57"+0:58
9.Valtteri KINNUNENFINLS-3715:014'00"+1:09
10.Antton KOIVISTOFINSK UUSI15:034'01"+1:11
11.Tomáš JANOVSKÝCZECZE Team15:144'04"+1:22
12.Simen Spets STORHOVNORFreidig Orientering15:164'04"+1:24
13.Simon HAMELSUIANCO15:174'05"+1:25
14.Cedric GUTHIERGEROLV Steinberg15:294'08"+1:37
15.Andrew BARRGBRASUB15:334'09"+1:41
16.Remco HEREIJGERSNEDAntwerp Orienteers15:344'09"+1:42
17.Maksym BALASUKRKislorod15:414'11"+1:49
18.Matthias REINERAUTTampereen Pyrintö15:494'13"+1:57
19.Hirokazu OSAKIJPNTeam Japan15:594'16"+2:07
20.Hendrik HOLZHAUERGEROSC Kassel16:004'16"+2:08
21.Corentin TONNEAUBELO.L.V. Eifel16:104'19"+2:18
22.Quentin MOULETFRAFFCO16:244'22"+2:32
23.Sonny WESSELSNEDARGUS16:284'23"+2:36
24.Øystein Kvaal ØSTERBØNORBækkelagets SK16:394'26"+2:47
25.Adam HÁJEKCZECzech Federation of Deaf Athletes16:454'28"+2:53
26.Serhiy BABYCHUKRLeO-Team16:514'30"+2:59
27.Pau LLORENS CAELLASESPCOB16:524'30"+3:00
28.Adomas REPSYSLTUKOVZ16:544'30"+3:02
29.Tommi HAKULIFINSK UUSI16:594'32"+3:07
30.Luca CHABEFRABoussole Audomaroise17:024'33"+3:10
Niklas HOLZHAUERGEROSC Kassel17:024'33"+3:10
32.Martijn HUSBELK.O.L.17:154'36"+3:23
33.Liévin CREFCOEURBELAltaïr C.O.17:224'38"+3:30
34.Oscar Sig TRANBERGDENPan Aarhus OK17:284'39"+3:36
35.Toulouse SEBASTIANBELPégase C.O.18:004'48"+4:08
36.Tomas HENDRICKXBELhamok18:024'49"+4:10
37.Marek SPILKACZECzech Federation of Deaf Athletes18:044'49"+4:12
38.Yordan KOLEVGBRSLOW18:104'51"+4:18
39.Gregoire VANDEGHINSTEBELHainaut O.C.18:174'53"+4:25
40.François TONNEAUBELOLV EIFEL18:234'54"+4:31
41.Lukas SCHUMANNGEROLV Steinberg18:314'56"+4:39
42.Aleksander KOWALCZYKPOLAntwerp Orienteers18:404'59"+4:48
43.Mário ČERVINKACZECzech Federation of Deaf Athletes19:215'10"+5:29
44.Leon KOLLENBACHGERSki-Club Helsa19:235'10"+5:31
45.Nathan MOTHERONFRABoussole Audomaroise19:405'15"+5:48
46.Joost CRAUWELSBELTROL20:305'28"+6:38
47.Thomas BOUSSERFRATout Azimut Fameck20:365'30"+6:44
48.Ruben GRIETENSBELAntwerp Orienteers21:115'39"+7:19
49.Enzo MUDESFRABoussole Audomaroise21:415'47"+7:49
Michael ROOMANBELAntwerp Orienteers21:415'47"+7:49
51.Matthieu RODIERFRAA C Beauchamp22:175'57"+8:25
52.Dieter COENBELTROL22:265'59"+8:34
53.Olaf WOERTELNEDKOVZ23:226'14"+9:30
54.Vincent VERSTREPENBELOmega23:366'18"+9:44
55.Luuk MAASSENNEDIndividual (BE)23:476'21"+9:55
56.Gabriel DASSONVILLEFRABoussole Audomaroise23:486'21"+9:56
57.Auke SCHILDERNEDAltaïr C.O.24:046'25"+10:12
58.Robin VERSTREPENBELOmega29:157'48"+15:23
59.Marc WAGENAARIndiv.14:50:58237'35"+14:37:06
NCLOle HENNSELERGERGerman National Team
NCLChristophe PRUNSCHEGERTuS Luebbecke
NCLMarc SERRALLONGA ARQUÉSESPTROL
NCLJosh O'SULLIVAN-HOURIHANIRLTeam Ireland
NCLJoost TALLOENBELOmega
NCLPiotr PARFIANOWICZPOLUNTS Warszawa
NCLWarre DE CUYPER DOMABELK.O.L.
NCLWannes HENDRICKXBELhamok
NCLTars BRUSSELAERSBELIndividual (BE)
DNSAdrien DELENNEFRAFFCO
DNSAkseli RUOHOLAFINTeam Finland
DNSAleksi NIEMIFINTeam Finland
DNSAlexander CHEPELINGBRTeam GB
DNSAndreas Bock BJOERNSENDENPan Aarhus OK
DNSArnaud PERRINFRAFFCO
DNSBartosz PAWLAKPOLPolish National Team
DNSBenjamin LEPOUTREFRATous Azimuts Douai
DNSChris SMITHARDGBRTeam GB
DNSColin KOLBEGERGerman National Team
DNSCédric AMERIJCKXBELASUB
DNSDan LEWINGTONGBRMole Valley Orienteering Club
DNSDaniel HUBMANNSUISwiss Team
DNSDaniel VANDASCZECZE Team
DNSDawid STEFANSKIPOLTeam Poland
DNSEmil OEBRODENOK Orion
DNSEmil WINGSTEDTGBRTeam GB
DNSErik DÖHLERGERGerman National Team
DNSFlorian HOWALDSUISwiss Team
DNSHalvor Tørnqvist HALDENNORNydalens SK
DNSIlia DUDNIKUKRKislorod
DNSJakob EDSENDENDenmark
DNSJakub GLONEKCZECZE Team
DNSJan SEMERÁDCZECzech Federation of Deaf Athletes
DNSJoey HADORNSUISwiss Team
DNSJonas EGGERSUISwiss Team
DNSJonathan CRICKMOREGBRTeam GB
DNSJonáš HUBÁČEKCZECZE Team
DNSJorgen BAKLIDNORNTNUI
DNSKoval DENYSUKROkiyv
DNSKris JONESGBRTeam GB
DNSLoïc CAPBERNFRAFFCO
DNSLukas LILANDNOROK Linné
DNSMagnus DEWETTDENOK Snab
DNSMarkus KJÆRNER-SEMBNORNTNUI
DNSMartin HUBMANNSUISwiss Team
DNSMartin ROUDNÝCZECZE Team
DNSMarvin GOERICKEGERGerman National Team
DNSMatthias KYBURZSUISwiss Team
DNSMatti KALLIOFINSK UUSI
DNSMaxime RAUTURIERFRAFFCO
DNSMichal OLEJNIKPOLPolish National Team
DNSMiika KIRMULAFINTeam Finland
DNSMiloš NYKODÝMCZECZE Team
DNSMáté BAUMHOLCZERHUNTeam Hungary
DNSOlli OJANAHOFINTeam Finland
DNSOtakar HIRŠCZECZE Team
DNSOtto KAARIOFINTeam Finland
DNSPascal BUCHSSUISwiss Team
DNSPeter HODKINSONGBRTeam GB
DNSPhilippe CREFCOEURBELAltaïr C.O.
DNSRemo RUCHSUISwiss Team
DNSRiccardo RANCANSUISwiss Team
DNSRiccardo SCALETITATeam Italy
DNSSasha FLANDRINFRABoussole Audomaroise
DNSSimon KREKELSBELTROL
DNSTeemu OKSANENFINTeam Finland
DNSTim ROBERTSONNZLKoovee
DNSTimo SUTERSUISwiss Team
DNSTino POLSINISUISwiss Team
DNSTobia PEZZATISUISwiss Team
DNSTomáš KŘIVDACZECZE Team
DNSTrond Einar PEDERSLINOROL Trollelg
DNSTuomas HEIKKILÄFINTeam Finland
DNSUlrik ASTRUP ARNESENNORNTNUI
DNSVojtěch KRÁLCZECZE Team
DNSVojtěch SÝKORACZECZE Team
DNSWilliam GARDNERGBRTeam GB
DNSWouter HUSBELK.O.L.
DNSYannick MICHIELSBELAntwerp Orienteers
Top

W ELITE   length 3350m (114)

[H:]M:Smin/km
1.Kim HADORNSUISwiss Team14:564'27"
2.Kim GEYPENBELOmega14:574'28"+0:01
3.Inès BERGERSUIANCO15:034'30"+0:07
4.Csenge GERBERHUNTeam Hungary15:254'36"+0:29
5.Merline ROTHSUIOLB Baselland15:294'37"+0:33
6.Joelle MEISTERSUINydalens SK15:584'46"+1:02
7.Cécile FOLTZERFRAFFCO16:014'47"+1:05
8.Elise VANELFRATout Azimut Fameck16:054'48"+1:09
Mairi EADESGBREUOC16:054'48"+1:09
10.Laia GIL CLAPERAESPCAT-O16:114'50"+1:15
11.Olivia SPRODAUSTintookies16:214'53"+1:25
12.Katharina LINKEGERMTV Seesen16:244'54"+1:28
13.Eva VAN BOVENNEDOlifant16:294'55"+1:33
14.Kirti REBANEESTSK Mercury16:344'57"+1:38
15.Anna BALASUKRSever17:095'07"+2:13
16.Ems DE SMULBELOmega17:395'16"+2:43
17.Danielle DEWICKEREBELAntwerp Orienteers17:415'17"+2:45
18.Meri CHKRIPESKAMKDTROL17:445'18"+2:48
19.Saskia KROONNEDOlifant17:475'19"+2:51
20.Paula STARKEGERGerman National Team17:555'21"+2:59
21.Olena BABYCHUKRLeO-Team18:055'24"+3:09
22.Kim TIREZBELOmega18:165'27"+3:20
Laurine HERMANBELASUB18:165'27"+3:20
24.Zuzanna PARFIANOWICZPOLUNTS Warszawa18:175'27"+3:21
25.Martina WALCHAUTOLC Graz18:255'30"+3:29
26.Annelies VERMONDENBELTROL18:335'32"+3:37
27.Astrid VLIEGENBELOLV EIFEL18:395'34"+3:43
28.Paula MÜHLSTEINGERGermany18:445'36"+3:48
29.Katerina NOVAKOVACZEOK 24 Praha18:525'38"+3:56
30.Claudia ROOMANBELAntwerp Orienteers18:565'39"+4:00
31.Antonija ORLICCROOK Bjelovar19:035'41"+4:07
32.Marine SILLIENBELPégase C.O.19:105'43"+4:14
33.Emma CLABAUXFRABoussole Audomaroise19:455'54"+4:49
34.Norah CLABAUXFRABoussole Audomaroise21:246'23"+6:28
35.Mariya POLISHCHUKUKRUNTS Warszawa21:306'25"+6:34
36.Sabeth KOSCHGEROLV Steinberg22:096'37"+7:13
37.Anna VERNEAUFRABoussole Audomaroise22:236'41"+7:27
38.Renske GOOSSENSBELTROL22:256'41"+7:29
39.Weronika FORTUNIAKPOLUNTS Warszawa22:316'43"+7:35
40.Joni VANHOECKEBELAntwerp Orienteers22:476'48"+7:51
41.Elisabeth SCHINTGENLUXLuxembourg Orienteering23:106'55"+8:14
42.Magali RAUWBELOLV EIFEL23:226'59"+8:26
43.Rebecca MOLLONBELPégase C.O.24:267'18"+9:30
44.Iris EGGELSNEDARGUS25:397'39"+10:43
45.Magalie VERSTREPENBELOmega25:507'43"+10:54
46.Tais VAKRÕÕMESTSRD26:037'47"+11:07
47.Sara DEBYSERBELOmega26:317'55"+11:35
48.Jo SHEPHERDGBRTeam GB28:428'34"+13:46
49.Romane PROUSTFRABoussole Audomaroise29:098'42"+14:13
50.Kathleen DE JONGHBELAntwerp Orienteers32:089'36"+17:12
51.Valérie TRUONGFRAA C Beauchamp32:379'44"+17:41
52.Jil ROSEWICKBELOLV EIFEL33:4610'05"+18:50
53.Jessica BISSCHEROUXBELOLV EIFEL40:5712'13"+26:01
54.Beatrix LIGBRHH42:5012'47"+27:54
NCLVanessa VAN BREEDAMBELTROL
DNSAgata OLEJNIKPOLPolish National Team
DNSAleksandra HORNIKPOLPolish National Team
DNSAlexandra ENLUNDFINTeam Finland
DNSAlice LEAKEGBRTeam GB
DNSAmy NYMALMFINTeam Finland
DNSAnja PROBSTSUIOL Norska
DNSAnna HAATAJAFINTeam Finland
DNSAnna PANGRÁCOVÁCZECzech Federation of Deaf Athletes
DNSBarbora MATĚJKOVÁCZECZE Team
DNSBirte FRIEDRICHSGERGerman National Team
DNSCaroline GJOETTERUPDENFaaborg OK
DNSCecilie ANDERSENGBRTeam GB
DNSCecilie FRIBERG KLYSNERDENPan Aarhus OK
DNSCharlotte WARDGBRTeam GB
DNSCécile CALANDRYFRAFFCO
DNSDenisa KOSOVÁCZECZE Team
DNSEef VAN DONGENNEDVästerviks OK
DNSElena ROOSSUISwiss Team
DNSEline GEMPERLESUISwiss Team
DNSEmma BJESSMOSWEIFK Lidingö
DNSFiona BUNNGBRTeam GB
DNSFiona TAMGBRSLOW
DNSFlorence HANAUERFRAFFCO
DNSGrace MOLLOYGBRTeam GB
DNSHanna WISNIEWSKAPOLSK IGTISA
DNSHannah THIELSBELTROL
DNSIda HAAPALAFINTeam Finland
DNSIdun Kristine Felde OLAUSSENNORNydalens SK
DNSInka NURMINENFINTeam Finland
DNSIsia BASSETFRAFFCO
DNSJana PEKAŘOVÁCZECZE Team
DNSJana PETEROVÁCZECZE Team
DNSJana STEHLÍKOVÁCZECZE Team
DNSJohanka ŠIMKOVÁCZECZE Team
DNSKirstin MAXWELLGBRRoxburgh Reivers Scotland
DNSLisa HOLERSUISwiss Team
DNSLone Karin BROCHMANNNORNydalens SK
DNSMaren GUTHIERGEROLV Steinberg
DNSMarika TEINIFINTeam Finland
DNSMarketa MULÍČKOVÁCZECZE Team
DNSMarta GUIJO ALONSOESPSpain
DNSMartina RUCHSUISwiss Team
DNSMaëlle BEAUVIRFRAFFCO
DNSMegan CARTER-DAVIESGBRTeam GB
DNSPaula GROSSSUISwiss Team
DNSSandra GROSBERGALATTeam Latvia
DNSSilke VAN ROOYBELAntwerp Orienteers
DNSSiobhan HENNGBRDEE
DNSSiri NYFELERSUIOL Norska
DNSSiri SUTERSUISwiss Team
DNSSusen LÖSCHGERGerman National Team
DNSSvitlana DUDNIKUKRKislorod
DNSTereza JANOŠÍKOVÁCZECZE Team
DNSTereza KOSOVÁCZECZE Team
DNSVeera KLEMETTINENFINTeam Finland
DNSVendula HORČIČKOVÁCZECZE Team
DNSVenla HARJUFINTeam Finland
DNSYlvi KASTNERAUTNaturfreunde Wien
DNSZsófia SÁRKÖZYHUNTeam Hungary
Top

M JUNIOR   length 3350m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Antoine MATTARTBELHermathenae13:123'56"
2.Liam THIELSBELOmega13:153'57"+0:03
3.Jorn KENNISBELhamok13:444'06"+0:32
4.Willem BAKELANTSBELOmega13:514'08"+0:39
5.Gaël AMERIJCKX DOMABELASUB13:544'09"+0:42
6.Rune DE CLERCQ DOMABELTROL13:584'10"+0:46
7.Merlijn VAN RUMSTBELOmega14:004'11"+0:48
8.Louis BOURGEOISBELHainaut O.C.14:044'12"+0:52
9.Lasse TAILLIEUBELK.O.L.14:134'15"+1:01
10.Joris SMETBELTROL14:224'17"+1:10
11.Jonas JANSENBELOmega15:464'42"+2:34
12.Joppe VAN MIERLOBELOmega16:525'02"+3:40
13.João SOUSAPORGDU Azoia17:205'10"+4:08
14.Wolf DE MITSBELTROL20:316'07"+7:19
15.Tijs VAN MIERLOBELOmega24:097'13"+10:57
Top

W JUNIOR   length 2600m (16)

[H:]M:Smin/km
1.Tille DE SMULBELOmega11:154'20"
2.Nina PROBSTSUIOL Norska11:594'37"+0:44
3.Sarah ROOMANBELAntwerp Orienteers12:374'51"+1:22
4.Sofie BOSMANSBELOmega12:394'52"+1:24
5.Laurence DEFRAIGNEBELASUB13:155'06"+2:00
6.Julia KREKELSBELTROL13:195'07"+2:04
7.Lotte TIESTERSBELOmega13:215'08"+2:06
8.Flore TOELENBELK.O.L.14:005'23"+2:45
9.Maija TAILLIEUBELK.O.L.14:085'26"+2:53
10.Hanne TIESTERSBELOmega14:365'37"+3:21
11.Maren HENRIKSENNORLillehammer OK14:405'38"+3:25
12.Kato KEUPPENSBELOmega15:105'50"+3:55
13.Emma ENGEHULTNORNotodden OL15:396'01"+4:24
14.Lotte VERHAEGENBELOmega16:276'20"+5:12
15.Jil MYLLEBELhamok17:166'38"+6:01
16.Lotte VAN BOVENBELTROL33:5613'03"+22:41
Top

M YOUTH   length 2760m (17)

[H:]M:Smin/km
1.Mathis BROUWIERBELHermathenae11:524'18"
2.Arnaud MAZYBELCO LIEGE12:174'27"+0:25
3.Mats DE SMULBELOmega12:264'30"+0:34
4.Oscar BOURGEOISBELHainaut O.C.12:374'34"+0:45
5.Bob DE CLEENEBELTROL13:444'59"+1:52
Régis VANSCHUYTBROECKBELPégase C.O.13:444'59"+1:52
7.Vítek ŠTEMBERACZETatran Jablonec nad Nisou14:115'08"+2:19
8.Colin BRISEBOISBELHainaut O.C.14:305'15"+2:38
9.Victor BROUWIERBELHermathenae14:555'24"+3:03
10.Thomas JANSENBELOmega15:185'33"+3:26
11.Antoine VOSBELC.O. Liège15:235'34"+3:31
12.Torben AERDENBELK.O.L.16:366'01"+4:44
13.Thor DE MITSBELTROL17:036'11"+5:11
14.Rasmus ENGEHULTNORNotodden OL17:116'14"+5:19
15.Nathan SILLIENBELPégase C.O.51:1118'33"+39:19
DNSGauthier SILLIENBELPégase C.O.
DNSLuke BENNETTGBRDFOK
Top

W YOUTH   length 2530m (14)

[H:]M:Smin/km
1.Bára ŠTEMBEROVÁCZETatran Jablonec nad Nisou12:545'06"
2.Louise MATTARTBELHermathenae13:285'19"+0:34
3.Elvire PIERLOTBELCO LIEGE15:015'56"+2:07
4.Erine NEUWELSBELHainaut O.C.15:376'10"+2:43
5.Kiara NIJSTBELOmega15:456'14"+2:51
6.Anaïs MAZYBELCO LIEGE17:046'45"+4:10
7.Fee MYLLEBELhamok21:538'39"+8:59
8.Fin MYLLEBELhamok23:359'19"+10:41
9.Lina COOLSBELTROL23:409'21"+10:46
10.Diet VAN MIERLOBELOmega38:5215'22"+25:58
11.Annabelle VERHAEGENBELOmega40:5116'09"+27:57
NCLAnna PERESADKOUKRIndiv.
DNSNoor DE MITSBELTROL
DNSOdile MONFORTBELCO LIEGE
Top

M CHILDREN   length 1680m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Nathan JANSENBELOmega08:234'59"
2.Daan COOLSBELTROL09:015'22"+0:38
3.Emile PASQUASYBELHermathenae09:195'33"+0:56
4.Senne HENDRICKXBELhamok09:285'38"+1:05
5.Viek DE MITSBELTROL10:296'14"+2:06
6.Kobe DEFERMBELhamok14:028'21"+5:39
7.Mats TALLOENBELOmega16:149'40"+7:51
8.Jakob VAN DER KLEIJBELhamok20:2712'10"+12:04
9.Jens DEFERMBELhamok21:1112'37"+12:48
10.Tobias FRANSSENBELTROL1:00:5836'17"+52:35
NCLThor WOLLESBELhamok
DNSJake BENNETTGBRDFOK
DNSOskar ŠTEMBERACZETatran Jablonec nad Nisou
Top

W CHILDREN   length 1680m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Anna PASQUASYBELHermathenae15:429'21"
2.Noor TALLOENBELOmega18:2610'58"+2:44
3.Elodie VAN DER KLEIJBELhamok29:4217'41"+14:00
Top

M VET   length 3350m (62)

[H:]M:Smin/km
1.Kim JANSENBELOmega14:044'12"
2.Nicolas SILLIENBELPégase C.O.14:204'17"+0:16
3.Roland VAN LOONNEDhamok15:174'34"+1:13
4.Gregory PRINSFRABoussole Audomaroise15:194'34"+1:15
Joaquim SOUSAPORSaca Trilhos Anadia15:194'34"+1:15
Olivier DE SMULBELOmega15:194'34"+1:15
7.Alain MAZYBELCO LIEGE15:424'41"+1:38
8.Guido LENGESBELN.S.V. Amel15:564'45"+1:52
9.Denis VALENTINFRABROS16:184'52"+2:14
10.Dmitri SHVEDESTSRD16:224'53"+2:18
Eric MATTARTBELHermathenae16:224'53"+2:18
12.Donald VAN BOVENBELTROL16:284'55"+2:24
13.Marc PROBSTSUIOL Norska16:344'57"+2:30
14.Christophe AMERIJCKX DOMABELASUB16:585'04"+2:54
15.David VELEDA DIAZESPCAT-O17:015'05"+2:57
Wouter VAN MUYSENBELOmega17:015'05"+2:57
17.Ross MACLAGANGBRSouthern Navigators17:075'07"+3:03
18.Davy HEESAKKERSNEDOlifant17:095'07"+3:05
19.Filip KENNIS DOMABELhamok17:105'07"+3:06
20.Santiago GALLEGOESPAltaïr C.O.17:525'20"+3:48
21.Aleksei SPIRIDONOVESTSRD18:115'26"+4:07
Kris VERDUYCKTBELOmega18:115'26"+4:07
23.Koen BOSMANSBELOmega18:165'27"+4:12
24.Sylvain CLABAUXFRABoussole Audomaroise18:185'28"+4:14
25.Eric ALEXANDREFRAA C Beauchamp18:225'29"+4:18
26.Stefan VAN REGENMORTELBELAntwerp Orienteers18:255'30"+4:21
27.Pascal MYLLEBELhamok18:275'30"+4:23
28.Kristof WOLLESBELhamok18:315'32"+4:27
29.Noël NIJSTENBELBorasca18:475'36"+4:43
30.Johannes HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC18:535'38"+4:49
31.Rune ENGEHULTNORNotodden OL19:015'41"+4:57
32.Patrick HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC19:035'41"+4:59
33.Gautier FLANDRINFRABoussole Audomaroise19:055'42"+5:01
34.Sandro RODRIGUESPORCA Madeira19:065'42"+5:02
35.Yves DE MITSBELTROL19:245'47"+5:20
36.Michael BROUWIERBELHermathenae20:005'58"+5:56
37.Per Olav ANDERSENNORVang OL20:106'01"+6:06
38.Stefan THIELSBELOmega20:146'02"+6:10
39.Michael HOCK DOMABELO.L.G. St. Vith ARDOC20:206'04"+6:16
40.Paul CROTHERSBELAntwerp Orienteers20:276'06"+6:23
41.Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb20:386'10"+6:34
42.Tomislav FILIPCICCROOK Bjelovar20:506'13"+6:46
43.Igors BOGDANOVSLATSRD20:546'14"+6:50
44.Philippe BOUSSERFRATout Azimut Fameck20:566'15"+6:52
45.Yves GOMREEBELHainaut O.C.21:036'17"+6:59
46.Jan COOLSBELTROL21:506'31"+7:46
47.Philippe VANSCHUYTBROECKBELPégase C.O.22:006'34"+7:56
48.Jan ŠTEMBERACZETatran Jablonec nad Nisou22:076'36"+8:03
49.Fabrice LAPERGUEFRASMOG22:306'43"+8:26
Steven TIESTERSBELOmega22:306'43"+8:26
51.Rik VAN BRUGGENBELTROL22:496'49"+8:45
52.Frank AERDENBELK.O.L.23:036'53"+8:59
53.Gerald SOUWEINEBELASUB23:297'01"+9:25
54.Geert DEBYSERBELOmega29:028'40"+14:58
NCLDmitry USHAKOVGBRLondon OK
DNSArne ERDALNORSamnanger
DNSJan SLIVACZELuxembourg Orienteering
DNSKeith BENNETTGBRDFOK
DNSKurt SMETBELTROL
DNSRudy ROOMANBELAntwerp Orienteers
DNSSiegfried BAKELANTSBELAntwerp Orienteers
DNSTony UDRISGBRSYOUK
Top

W VET   length 2840m (40)

[H:]M:Smin/km
1.Greet OEYENBELhamok13:494'52"
2.Aline HERMANSBELCO LIEGE13:544'54"+0:05
3.Katja VAN OOSTERWIJCKBELOmega14:515'14"+1:02
4.Monika DEPTAGEROLG Siegerland15:025'18"+1:13
5.Emmanuelle VALENTINFRABROS15:365'30"+1:47
6.Kristel MERTENSBELAntwerp Orienteers16:005'38"+2:11
7.Béatrice DE LONGUEVILLEBELASUB16:065'40"+2:17
Hilde BREESCHBELTROL16:065'40"+2:17
9.Agnès SEGONDYFRATout Azimut Fameck17:206'06"+3:31
10.Marie DESTRÉEBELHermathenae17:346'11"+3:45
11.Laura KUCINSKALATA C Beauchamp17:406'13"+3:51
12.Ellen BOURGONJONBELTROL17:596'20"+4:10
13.Valérie AUGHUETBELThOR18:086'23"+4:19
14.Irène PROBSTSUIOL Norska18:296'30"+4:40
15.Ariane DECRAMERBELhamok18:316'31"+4:42
16.Asja NIEDERLANDGERDJK Adler 07 Bottrop19:136'46"+5:24
17.Emilie TIMMERMANSBELHainaut O.C.19:246'50"+5:35
18.Angelique DE GRANDEBELOmega19:547'00"+6:05
19.Genevieve NYSBELThOR20:037'04"+6:14
20.Anne-Marie DELANGHEBELK.O.L.20:287'12"+6:39
21.An DUYCKBELASUB21:057'25"+7:16
22.Susanne MAIBACHSUIOL Norska21:257'32"+7:36
23.Agnes HERMESZHUNAltaïr C.O.21:587'44"+8:09
24.Karin DECLERCQBELhamok21:597'44"+8:10
25.Janine DÜNNERSUIOLG Zürich22:317'56"+8:42
26.Florence LAPERGUEFRASMOG22:538'03"+9:04
27.Ellen DESCHEPPERBELTROL23:048'07"+9:15
28.Sofie D'HONDTBELOmega23:378'19"+9:48
29.Ella SHVEDESTSRD23:448'21"+9:55
30.Anja STYNENBELhamok27:199'37"+13:30
31.Anja POTVINBELCO Colmar27:409'45"+13:51
32.Jaana SHVEDESTSRD28:4610'08"+14:57
33.Judith LEYIMANGOYEGABCO LIEGE29:4510'29"+15:56
NCLEllen DE BIEBELOmega
NCLSindy SAGGIORATOBELBalise 10
DNSClara COXBELOmega
DNSEllen BOOMERUSAMINOR
DNSIva ŠTEMBEROVÁCZETatran Jablonec nad Nisou
DNSSabrina PALMBELHermathenae
DNSTetiana DUDNIKUKRKislorod
Top

M SUPERVET   length 3200m (44)

[H:]M:Smin/km
1.Dirk GOOSSENSBELTROL14:004'23"
2.Guy TIREZBELCO Colmar15:384'53"+1:38
3.Ian MAXWELLGBRRoxburgh Reivers Scotland15:454'55"+1:45
4.Petter LOENORNotodden OL15:494'57"+1:49
5.Tim Falck WEBERDENTisvilde Hegn OK15:554'58"+1:55
6.Robert THEISSBELN.S.V. Amel15:595'00"+1:59
7.Peter DEPTAGEROLG Siegerland16:475'15"+2:47
8.Andre DE VEIRMANBELTROL16:515'16"+2:51
9.Christian STOFFELSBELBalise 1017:125'23"+3:12
10.Bart VAN DE MOORTELBELOmega17:175'24"+3:17
11.Graham JOHNSONGBRDVO17:505'34"+3:50
12.Alan NESBITGBRQO18:125'41"+4:12
André PIERLOTBELCO LIEGE18:125'41"+4:12
14.Marc VAN DE MAELEBELK.O.L.18:275'46"+4:27
15.Michel VAN LOONBELTROL18:385'49"+4:38
16.Peter HARRISGBRHALO18:405'50"+4:40
17.Toni SERRALLONGA GASCHESPTROL18:445'51"+4:44
18.Sergei SHVEDESTSRD19:116'00"+5:11
19.Iain BELLGBRSouthern Navigators19:126'00"+5:12
20.Thomas GLOORSUIOCAD19:516'12"+5:51
21.Jan TOELENBELK.O.L.20:136'19"+6:13
22.Stephen GILMOREIRLLagan Valley Orienteers20:236'22"+6:23
23.Philippe TAELEMANSBELASUB20:466'29"+6:46
24.Michael MARGOLINGERKölner OL-Team20:496'30"+6:49
25.Anne HEIKOOPNEDK.O.L.20:546'32"+6:54
26.Stephen MCKINLEYGBRSouthern Navigators21:146'38"+7:14
27.Jean THEATEBELHermathenae21:196'40"+7:19
28.Stephen KIMBERLEYGBRDVO21:236'41"+7:23
29.Philippe DOFFIGNYBELBalise 1021:526'50"+7:52
30.Peter GRAUSUIOLG Zürich22:297'02"+8:29
31.Andre VANHULSTBELBalise 1022:377'04"+8:37
32.Jon DARLEYGBRSouthern Navigators22:427'06"+8:42
33.Daniel COFFEFRAA C Beauchamp22:447'06"+8:44
34.Daniel SWERTSBELhamok26:428'21"+12:42
35.Jacques FLORINBELCO LIEGE30:489'38"+16:48
NCLHendrik VAN HOEYBELTROL
NCLJorn MYRLANDNORNotodden OL
DNSBeatrix LI.ASOM
DNSChris MARSHALLGBRIndividual (BE)
DNSDavid HUNTGBRBristol Orienteering
DNSEddy JANSENBELK.O.L.
DNSHennie KENNISNEDOlifant
DNSMarcus BATEMANGBRSUFFOC
DNSPeter KELCHTERMANSBELAntwerp Orienteers
Top

W SUPERVET   length 2760m (25)

[H:]M:Smin/km
1.Linda VERBRAKENBELTROL15:355'39"
2.Iben Falck MAAGDENSøllerød OK16:015'48"+0:26
3.Ute SCHÖNFELDGERSPORTident16:536'07"+1:18
4.Heidi ULLMANN-KURZOSUIKUUL OK17:276'19"+1:52
5.Dunja VAN DE RIETNEDOlifant17:506'28"+2:15
Eileen MAXWELLGBRRoxburgh Reivers Scotland17:506'28"+2:15
7.Pascale MARTINFRACO LIEGE17:596'31"+2:24
8.Betty DE MEYERBELTROL18:506'49"+3:15
9.Val JOHNSONGBRDVO19:146'58"+3:39
10.Ulrike KORFFGERSC Achmer19:387'07"+4:03
11.Lina JASULAITYTELTUOlifant22:048'00"+6:29
12.Marie-Pierre COFFEFRAA C Beauchamp22:118'02"+6:36
13.Judy NESBITGBRQO24:428'57"+9:07
14.Claire MUYLAERTBELASUB26:119'29"+10:36
15.Anne KIMBERLEYGBRDVO26:169'31"+10:41
16.Isoldt HARRISGBRHALO27:059'49"+11:30
17.Noëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.27:339'59"+11:58
18.Olga MARGOLINAGERKölner OL-Team30:4111'07"+15:06
19.Leena LEESMENTESTSRD36:3513'15"+21:00
20.Anne-Marie CEULEMANSBELBalise 1039:2014'15"+23:45
NCLPenny MARSHALLGBRIndividual (BE)
DNSCorinne SERVAISBELAltaïr C.O.
DNSFrancine SERREBELAltaïr C.O.
DNSMarina DRIESENBELOmega
DNSSandra MATHERGBRSouth Midlands Orienteering Club
Top

M ULTRAVET   length 2600m (35)

[H:]M:Smin/km
1.Gavin CLEGGGBRWSX13:595'23"
2.Alan ROSENGBRHH15:025'47"+1:03
3.Neil HARVATTGBRHALO15:075'49"+1:08
4.Richard GARDNERGBROctavian Droobers15:145'52"+1:15
5.Kai SAKSMANFINOK Ton15:325'58"+1:33
6.Ian BYRNEGBRSouth Midlands Orienteering Club15:356'00"+1:36
7.Gerrit VAN DE RIETNEDOlifant15:366'00"+1:37
8.Mike CAPPERGBRLimestone Cowboys15:446'03"+1:45
9.Servais HICKBELCO LIEGE15:536'07"+1:54
10.Bill HANLEYGBRSYOUK16:006'09"+2:01
11.Eric HULLYBELAltaïr C.O.16:256'19"+2:26
12.Eamon STAUNTONGBRWimborne17:236'41"+3:24
13.Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.17:436'49"+3:44
14.Rene STEENSSENSBELBalise 1018:347'08"+4:35
15.Ewald MAYERAUTEMOL18:447'12"+4:45
16.Andrew COXIRLSEVO18:467'13"+4:47
17.Kieran DEVINEGBRBAOC19:467'36"+5:47
18.Mike GODFREEGBRDVO20:207'49"+6:21
19.Georges BARBIERBELAltaïr C.O.20:267'52"+6:27
20.Jon WHEATCROFTGBRTVOC20:357'55"+6:36
21.Adrian LOVELLGBRWimborne20:568'03"+6:57
22.Eddie DE KERFNEDTROL21:138'10"+7:14
23.Karl-Heinz SEEFELDGEROLV Uslar21:268'15"+7:27
24.David ROACHGBRLuxembourg Orienteering21:408'20"+7:41
25.Eddie DESMEDTBELTROL22:338'40"+8:34
26.Antoni SZOTEKPOLGoczalkowice-Zdrój22:458'45"+8:46
27.Dirk BERWAERTSBELTROL27:1410'28"+13:15
28.Ferdinand HANSESGERTuS Bramsche28:4311'03"+14:44
29.Paul BOLSENSBELTROL32:3312'31"+18:34
--Julien BEUKENGBRSEVO19:067'21"+5:07
DNSAndre AERTSBELhamok
DNSLuc HEUNINCKXBELK.O.L.
DNSPatrick WALLAERTBELOmega
DNSPaul ALLÉFRAScapa Nancy
DNSPeter JONESGBRSouthern Navigators
Top

W ULTRAVET   length 2530m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Janet ROSENGBRHH16:446'37"
2.Guyonne PETITFRAASMBCO17:567'05"+1:12
3.Kirsty STAUNTONGBRWimborne18:267'17"+1:42
4.Maggie ROACHGBRLuxembourg Orienteering19:487'50"+3:04
5.Liz GODFREEGBRDVO19:497'50"+3:05
6.Ann HARRISGBRSouth Midlands Orienteering Club20:518'14"+4:07
7.Lieve GEENSBELTROL21:058'20"+4:21
8.Christiane TOEBINTEBELBalise 1024:039'30"+7:19
9.Niina KARNITESTSRD24:299'41"+7:45
10.Lily-Anne COLEBELTROL26:3010'28"+9:46
11.Marie-Jeanne ARSACBELAltaïr C.O.41:0016'12"+24:16
DNSAnnie ROMBOUTNEDTROL
DNSDiana GANNONGBRWimborne
Top

M HYPERVET   length 2120m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Freddy SILLIENBELPégase C.O.12:235'50"
2.Vic VANDERSTRAETENBELhamok16:267'45"+4:03
3.Phil MELLEBEEKBELhamok17:178'09"+4:54
4.Gérard LEFRANÇOISFRAA C Beauchamp17:378'19"+5:14
5.Jos THYSBELhamok20:159'33"+7:52
6.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca22:0410'25"+9:41
7.Gerrit KRAUSEGERTSC Eintracht Dortmund24:5511'45"+12:32
8.Jean BAISIPONTBELTROL26:3612'33"+14:13
9.Roland DIEUDONNEFRAASMBCO27:1412'51"+14:51
10.Oswald VAN BOCKSTALBELTROL28:1513'20"+15:52
DNSJacques FLAMENTBELASUB
Top

W HYPERVET   length 2120m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Jean O'NEILLIRLFingal Orienteers19:079'01"
2.Madeleine DIEUDONNEFRAASMBCO20:579'53"+1:50
Top

W OPEN   length 3200m (1)

[H:]M:Smin/km
DNSAntonia ORLIC.CROOK Bjelovar
Top

Total

TROL45
Omega44
hamok25
CZE Team21
Swiss Team20
Antwerp Orienteers18
Team Finland15
K.O.L.14
Team GB14
ASUB12
Altaïr C.O.12
Boussole Audomaroise12
CO LIEGE11
Hermathenae11
FFCO10
Pégase C.O.9
SRD9
German National Team8
A C Beauchamp7
Balise 107
Hainaut O.C.7
Olifant7
DVO6
OL Norska6
Czech Federation of Deaf Athletes5
Notodden OL5
OLV EIFEL5
OLV Steinberg5
Southern Navigators5
Tatran Jablonec nad Nisou5
Individual (BE)4
Kislorod4
Luxembourg Orienteering4
Nydalens SK4
Polish National Team4
Team Hungary4
Tout Azimut Fameck4
UNTS Warszawa4
Wimborne4
ASMBCO3
DFOK3
HALO3
HH3
NTNUI3
O.L.G. St. Vith ARDOC3
OK Bjelovar3
Pan Aarhus OK3
Roxburgh Reivers Scotland3
SK UUSI3
South Midlands Orienteering Club3
ANCO2
ARGUS2
BROS2
Borasca2
CAT-O2
CO Colmar2
Indiv.2
KOVZ2
Kölner OL-Team2
LeO-Team2
N.S.V. Amel2
OK Linné2
OLG Siegerland2
OLG Zürich2
OSC Kassel2
Octavian Droobers2
QO2
SEVO2
SLOW2
SMOG2
SYOUK2
ThOR2
ASOM1
BAOC1
Bristol Orienteering1
Bækkelagets SK1
C.O. Liège1
CA Madeira1
COB1
DEE1
DJK Adler 07 Bottrop1
Denmark1
EMOL1
EUOC1
Faaborg OK1
Fingal Orienteers1
Freidig Orientering1
GDU Azoia1
Germany1
Goczalkowice-Zdrój1
IFK Lidingö1
KUUL OK1
Koovee1
LS-371
Lagan Valley Orienteers1
Lillehammer OK1
Limestone Cowboys1
London OK1
MINOR1
MTV Seesen1
Mole Valley Orienteering Club1
Naturfreunde Wien1
O.L.V. Eifel1
OCAD1
OK 24 Praha1
OK Orion1
OK Snab1
OK Ton1
OL Trollelg1
OLB Baselland1
OLC Graz1
OLV Uslar1
Okiyv1
SC Achmer1
SK IGTISA1
SK Mercury1
SPORTident1
SUFFOC1
Saca Trilhos Anadia1
Samnanger1
Scapa Nancy1
Sever1
Ski-Club Helsa1
Spain1
Stavanger Orienteringsklubb1
Søllerød OK1
TSC Eintracht Dortmund1
TVOC1
Tampereen Pyrintö1
Team Ireland1
Team Italy1
Team Japan1
Team Latvia1
Team Poland1
Tintookies1
Tisvilde Hegn OK1
Tous Azimuts Douai1
TuS Bramsche1
TuS Luebbecke1
Vang OL1
Västerviks OK1
WSX1
Total: 563