clublogo
index

Sylvester 2019 - Dag 3
Opglabbeek 28.12.2019
hamok

Last updated: 31.12.2019 14:08:43Contact/Remarks: info@sylvester5.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

Kinder-O D-10 D10B D-12 D-14 D-16 D-18 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 SE LE SD LD
Days 1 2 3 4 5 ALL
Total
 Splitsbrowser WinSplits Online

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   NT zonder tijd   OT over tijd   -- buiten wedstrijd   

Kinder-O   length 980m (18)

points[H:]M:Smin/km
NTNinthe WOLLESBELhamok0
Top

D10B   length 2560m (2)

points[H:]M:Smin/km
2.Ninthe WOLLESBELhamok78835:3713'54"
Top

D-12   length 2890m (6)

points[H:]M:Smin/km
3.Fin MYLLEBELhamok81235:4212'21"
DNSJeanne RENARDBELhamok
Top

D-14   length 4080m (10)

points[H:]M:Smin/km
5.Fee MYLLEBELhamok72853:3513'07"
DNSMaya RENARDBELhamok
Top

D-16   length 4170m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Jil MYLLEBELhamok100038:059'07"
Top

DE   length 7020m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Greet OEYENBELhamok100048:476'56"
Top

D21   length 5860m (10)

points[H:]M:Smin/km
3.Jolien VANDEBROEKBELhamok78659:0010'04"
Top

D35   length 4960m (9)

points[H:]M:Smin/km
8.Tania HENDRICKXBELhamok7161:05:0913'08"
Top

D40   length 4960m (15)

points[H:]M:Smin/km
1.Elisabeth SCHUTJESBELhamok100042:418'36"
DNSNancy WENDERICKXBELhamok
Top

D45   length 4170m (13)

points[H:]M:Smin/km
8.Marijke DEBRUYNEBELhamok63351:5012'25"
DNSAmber THYSBELhamok
DNSKarin DECLERCQBELhamok
Top

D50   length 4170m (16)

points[H:]M:Smin/km
12.An VERBERNEBELhamok6081:07:3016'11"
Top

D55   length 4080m (15)

points[H:]M:Smin/km
3.Hilde KROLSBELhamok98440:339'56"
9.Greta MOLSBELhamok75153:0713'01"
13.Myriam BRUYNINCKXBELhamok4811:22:5720'19"
Top

D60   length 4080m (11)

points[H:]M:Smin/km
3.Julienne VANREUSELBELhamok86944:4410'57"
Top

D65   length 3520m (10)

points[H:]M:Smin/km
7.Nicole VANHEESBELhamok84050:5314'27"
Top

D70   length 3340m (7)

points[H:]M:Smin/km
6.Danielle NOLENSBELhamok7871:02:0418'34"
Top

H-10   length 2560m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Thor WOLLESBELhamok100018:357'15"
Top

H10B   length 2560m (6)

points[H:]M:Smin/km
1.Kobe DEFERMBELhamok100021:128'16"
4.Jens DEFERMBELhamok59435:4313'57"
DNSJakob VAN DER KLEIJBELhamok
Top

H-14   length 4170m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Jorn KENNISBELhamok100026:536'26"
Top

HE   length 8400m (19)

points[H:]M:Smin/km
1.Benjamin ANCIAUX DOMABELhamok100048:305'46"
3.Jeroen HOEKX DOMABELhamok95550:486'02"
11.Frederik MEYNENBELhamok6081:19:449'29"
12.Jean-Claude JIMENEZBELhamok5601:26:3810'18"
Top

H21   length 7170m (14)

points[H:]M:Smin/km
5.Nico CEUNENBELhamok96257:358'01"
DNSToon MELISBELhamok
Top

H35   length 7170m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Dries VAN DER KLEIJBELhamok100043:356'04"
2.Jeroen VAN DER KLEIJBELhamok96745:036'16"
8.Dieter SELSBELhamok5491:19:2111'04"
Top

H40   length 6650m (13)

points[H:]M:Smin/km
2.Sam DEFERMBELhamok88142:406'24"
8.Pascal MYLLEBELhamok70853:077'59"
9.Kristof WOLLESBELhamok67855:288'20"
OTStefaan SCHUTJESBELhamok
Top

H45   length 6650m (26)

points[H:]M:Smin/km
9.Ronny TIMMERSBELhamok79252:437'55"
13.Jur RINGERSNEDhamok76054:548'15"
DNSGunther DEFERMEBELhamok
Top

H50   length 5860m (29)

points[H:]M:Smin/km
7.Bart MELLEBEEKBELhamok87643:027'20"
15.Wim GEERTS DOMABELhamok74150:538'40"
26.Marc VANHERLEBELhamok4731:19:4013'35"
Top

H55   length 4960m (31)

points[H:]M:Smin/km
1.Luc MELISBELhamok100033:526'49"
4.Eric VANDEBROEKBELhamok88238:237'44"
16.Martin BECKERSBELhamok68249:3810'00"
22.Patrick BLEYEN DOMABELhamok60955:3411'12"
DNSGuido TIMMERSBELhamok
DNSIvan HEYNINCKBELhamok
Top

H60   length 4670m (22)

points[H:]M:Smin/km
17.Lucien BOSMANSBELhamok5501:02:1613'19"
Top

H65   length 4080m (28)

points[H:]M:Smin/km
8.Andre AERTSBELhamok78240:219'53"
12.Dominique SCHUTJESBELhamok72543:3210'40"
16.Fernand SCHEELENBELhamok57255:1213'31"
20.Roger HENDRICKXBELhamok5241:00:1614'46"
DNSGuido CEUNENBELhamok
Top

H70   length 3520m (19)

points[H:]M:Smin/km
7.Vic VANDERSTRAETENBELhamok80841:1411'42"
8.Jos THYSBELhamok79441:5711'55"
Top

H75   length 3340m (9)

points[H:]M:Smin/km
3.Jean OOMSBELhamok91142:5612'51"
4.Willy VAN CAELENBERGEBELhamok81547:5814'21"
6.Phil MELLEBEEKBELhamok73553:1215'55"
Top

H80   length 3340m (8)

points[H:]M:Smin/km
5.Bonaventuur CLOOSTERMANSBELhamok5901:11:3921'27"
Top

SE   length 4800m (16)

points[H:]M:Smin/km
3.Raf MAESBELhamok01:10:2214'39"
4.Liesbet ROMMENSBELhamok01:12:5715'11"
6.Charlotte ROOXBELhamok01:24:5117'40"
10.Anja STYNENBELhamok01:39:2620'42"
11.Rianne LINSSENBELhamok01:52:3423'27"
Top

LE   length 2540m (4)

points[H:]M:Smin/km
2.Roan WEERTSBELhamok042:0416'33"
Top

SD   length 4960m (44)

points[H:]M:Smin/km
28.Danny SWERTSBELhamok01:15:2215'11"
31.Wendy CAMPSTEYNBELhamok01:22:5916'43"
34.Leo ADRIAENSSENSBELhamok01:33:1418'47"
Top

LD   length 7500m (26)

points[H:]M:Smin/km
6.Klaas MELLEBEEKBELhamok051:226'50"
7.Siegfried BAKELANTSBELhamok052:016'56"
15.Dimitri BONGERSBELhamok01:23:3611'08"
18.Sven FRANCETBELhamok01:25:0111'20"
21.Marc MERTENSBELhamok01:34:4712'38"
22.Niels BLINDEMANBELhamok01:36:3112'52"
Top

Total

Omega103
hamok79
K.O.L.56
TROL56
ASUB15
Olifant14
C.O. Liège13
KOVZ9
Kinder-O8
Indiv.7
Hainaut O.C.5
Hansa Simmerath5
Helsingin Suunnistajat5
Ugly Gully Orienteers5
ARGUS4
Balise 104
Borasca4
CA Rosé4
Gustavsbergs OK4
Kuopion Suunnistajat4
Modum OL4
OLG Thun4
OLregioolten4
Ballerup OK3
CO23
Guildford Orienteers3
Hermathenae3
Lahden Suunnistajat -373
Maccabi VAC3
O.L.V. Eifel3
OK Bovec3
OLG Breitsee3
OLK Argus Lüscher3
OLK WIGGERTAL3
WOLF Haltern3
co colmar3
Altaïr C.O.2
Berliner TSC2
Cardinal2
DJK Adler 07 Bottrop2
Darlington Orienteers2
GAFANHORI2
Herlufsholm2
Kaulsdorfer OLV Berlin2
OK Älgen2
OLG Dahsen2
OLG Sankt Vith ARDOC2
OLG Siegerland2
OLG Skandia2
OLG Suhr2
OLV Uslar2
Pan-Kristianstad2
Sigtuna OK2
Silin2
TV Eitelborn2
Terrible Hedgehogs OFC2
Titan2
Tout Azimut Fameck2
AROMON Pontevedra1
Akademisk Skytteforening1
Angelniemen Ankkuri1
C.O. Pégase1
CRCO1
Charante Maritime Orientation1
HOC'931
IK Auserlis1
IK Vikings OK1
KSO O-Kompas1
Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja1
Lounais-Hämeen Rasti1
Meridians1
OC O-Kompas1
OLF Mainz1
OLK Piz Hasi1
Raisu Lumous1
Stavanger Orienteringsklubb1
Suomusjärven Sisu1
Turun Metsänkävijät1
Turun Suunnistajat1
Växjö OK1
Wimborne orienteers1
Youth Advance Orienteering Club1
bievelez1
co amberieu1
ol norska1
ol.biel.seeland1
Total: 527