WebRes.helga-o.com |
13.04.2024 - O serie Westerlo - WESTERLO | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:01 | 4020 m | 0:24:24 | 6'04" | 2. (44) | Antwerp Orienteers | ||
07.03.2024 - AOS Groen Kwartier - Berchem | |||||||
H:LANG | 4630 m | 0:18:41 | 4'02" | 3. (49) | Antwerp Orienteers | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:01 | 8830 m | 1:20:47 | 9'09" | 16. (34) | Antwerp Orienteers | ||
01.02.2024 - AOS #2 Luchtbal - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 4400 m | 0:20:40 | 4'42" | 5. (39) | Antwerp Orienteers | ||
H:Kort | 2730 m | 0:11:57 | 4'23" | 4. (18) | Antwerp Orienteers | ||
11.01.2024 - AOS #1 Edegem - Edegem | |||||||
H:Lang | 4800 m | 0:26:35 | 5'32" | 3. (20) | Antwerp Orienteers | ||
H:Kort | 2790 m | 0:17:12 | 6'10" | 2. (8) | Antwerp Orienteers | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
LD | 7790 m | 1:06:58 | 8'36" | 17. (57) | Antwerp Orienteers | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
LD | 7630 m | 0:48:58 | 6'25" | 3. (45) | Antwerp Orienteers | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:IOF 1 | 8790 m | 1:15:08 | 8'33" | 1. (2) | Antwerp Orienteers | ||
07.12.2023 - AOS #12 Borgerhout - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 4730 m | 0:20:51 | 4'24" | 1. (22) | Antwerp Orienteers | ||
H:Kort | 2490 m | 0:11:06 | 4'27" | 1. (8) | Antwerp Orienteers | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 1 - Louvain-la-Neuve | |||||||
H:Noir Long | 3200 m | 0:26:37 | 8'19" | 21. (61) | Antwerp Orienteers | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 2 - Louvain-La-Neuve | |||||||
H:1 Noir Long | 2800 m | 20 m | 0:22:07 | 7'54" | 18. (58) | Antwerp Orienteers | |
03.12.2023 - Régionale LOST 10 ans - AmphiO - Louvain-La-Neuve | |||||||
H:Amphi-O Long | 99900 m | 0:29:27 | 0'18" | 38. (99) | Antwerp Orienteers | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 1 - Les Trois Tilleuls | |||||||
H:Noir Long | 4000 m | 0:28:54 | 7'13" | 7. (44) | Antwerp Orienteers | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 2 - Les Trois Tilleuls | |||||||
H:Noir Long | 4000 m | 0:35:07 | 8'47" | 14. (46) | Antwerp Orienteers | ||
12.10.2023 - AOS #10 - Galgenweel | |||||||
H:Kort | 2420 m | 0:11:23 | 4'42" | 2. (10) | Antwerp Orienteers | ||
H:Lang | 4710 m | 0:19:36 | 4'10" | 3. (41) | Antwerp Orienteers | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | |||||||
Open | 5000 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
07.09.2023 - AOS 9 Wilrijkse Plein - Antwerpen | |||||||
H:Kort | 2620 m | 0:17:03 | 6'30" | 13. (20) | Antwerp Orienteers | ||
H:Lang | 5030 m | 0:19:50 | 3'57" | 3. (27) | Antwerp Orienteers | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
LD | 6660 m | 0:54:51 | 8'14" | 2. (23) | Antwerp Orienteers | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | |||||||
M ELITE | 4300 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | |||||||
M ELITE | 4020 m | 0:22:30 | 5'36" | 30. (115) | Antwerp Orienteers | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | |||||||
M ELITE | 3970 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Knock Out Qualification_WRE - Ghent | |||||||
H:M2 | 2760 m | 0:11:52 | 4'18" | 27. (35) | Antwerp Orienteers | ||
10.08.2023 - AOS #8 Prieel - Berchem | |||||||
H:Lang | 4000 m | 0:17:49 | 4'27" | 6. (38) | Antwerp Orienteers | ||
H:Kort | 1650 m | 0:06:43 | 4'04" | 4. (22) | Antwerp Orienteers | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
H:01 | 8190 m | 1:04:18 | 7'51" | 4. (19) | Antwerp Orienteers | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:01 | 6420 m | 0:47:26 | 7'23" | 2. (45) | Antwerp Orienteers | ||
06.07.2023 - AOS #7 Stadspark - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 4680 m | 0:21:46 | 4'39" | 5. (33) | Antwerp Orienteers | ||
H:Kort | 3400 m | 0:14:49 | 4'21" | 3. (18) | Antwerp Orienteers | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
LD | 7000 m | 225 m | 1:30:00 | 12'51" | 8. (21) | Antwerp Orienteers | |
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
H:01 | 9430 m | 0:47:44 | 5'04" | 7. (22) | Antwerp Orienteers | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Open | 3170 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
H21 | 3080 m | 60 m | 0:27:05 | 8'48" | 17. (28) | Antwerp Orienteers | |
04.05.2023 - AOS #5 Mastvest - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 5000 m | 0:22:34 | 4'31" | 5. (27) | Antwerp Orienteers | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | |||||||
H:01 | 5470 m | 0:38:36 | 7'03" | 9. (20) | Antwerp Orienteers |