Sylvester 2019 - Dag 2
Solterheide 27.12.2019
Omega
Last updated: 31.12.2019 14:08:43
Contact/Remarks:
info@sylvester5.be
Kinder-O
D-10
D10B
D-12
D-14
D-16
D-18
DE
D21
DB
D35
D40
D45
D50
D55
D60
D65
D70
H-10
H10B
H-12
H-14
H-16
H-18
H-20
HE
H21
HB
H35
H40
H45
H50
H55
H60
H65
H70
H75
H80
SE
LE
SD
LD
1
2
3
4
5
∑ 1+2+3+4+5
Total
NCL
niet geklasseerd
DNS
niet gestart
NT
zonder tijd
--
buiten wedstrijd
Kinder-O
(11)
points
[H:]M:S
NT
Amrita VINAYAK
GER
OLG Breitsee
0
NT
Eli Maja VERSCHAEREN
BEL
Borasca
0
NT
Eva VLEESCHOUWERS
Kinder-O
0
NT
Jaël REITSEMA
Kinder-O
0
NT
Lisa BENINI
BEL
Omega
0
NT
Mats TALLOEN
BEL
Omega
0
NT
Nikolas BOSISIO
SLO
OK Bovec
0
NT
Noor KENIS
Kinder-O
0
NT
Noor TALLOEN
BEL
Omega
0
NT
Sophia VASSILEVA
Kinder-O
0
NT
Witse BOECKX
Omega
0
Top
D-10
2300m (3)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Elin ZWIKKER
NED
TROL
1000
22:11
9'38"
2.
Mey ZAHND
SUI
OLG Thun
865
25:38
11'08"
+3:27
3.
Mila VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
561
39:33
17'11"
+17:22
Top
D10B
2300m (2)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Rosie VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
1000
32:35
14'09"
2.
Ninthe WOLLES
BEL
hamok
883
36:55
16'03"
+4:20
Top
D-12
3000m (6)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Louise MATTART
BEL
Hermathenae
1000
27:10
9'03"
2.
Jeanne VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
860
31:35
10'31"
+4:25
3.
Fin MYLLE
BEL
hamok
766
35:27
11'48"
+8:17
4.
Frida HOPE
NOR
Modum OL
665
40:51
13'36"
+13:41
5.
Viktoriya VALYAVKA
SVK
Cardinal
495
54:51
18'16"
+27:41
DNS
Jeanne RENARD
BEL
hamok
Top
D-14
4200m (10)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Hanne TIESTERS
BEL
Omega
1000
42:10
10'02"
2.
Sofie BOSMANS
BEL
Omega
844
49:56
11'53"
+7:46
3.
Mette TIESTERS
BEL
Omega
830
50:48
12'05"
+8:38
4.
Feike KERCKHOFS
BEL
Omega
828
50:54
12'07"
+8:44
5.
Lorena HOSNER
SUI
OLregioolten
822
51:16
12'12"
+9:06
6.
Marit ZWIKKER
NED
TROL
706
59:46
14'13"
+17:36
7.
Noor DE MITS
BEL
TROL
695
1:00:40
14'26"
+18:30
8.
Fee MYLLE
BEL
hamok
624
1:07:35
16'05"
+25:25
DNS
Maya RENARD
BEL
hamok
DNS
Sarah ROOMAN
BEL
TROL
Top
D-16
4500m (7)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Jil MYLLE
BEL
hamok
1000
48:47
10'50"
2.
Lotte VERHAEGEN
BEL
Omega
943
51:45
11'30"
+2:58
3.
Lotte TIESTERS
BEL
Omega
892
54:42
12'09"
+5:55
4.
Tille DE SMUL
BEL
Omega
807
1:00:29
13'26"
+11:42
5.
Mona INGRISANI
SUI
OLregioolten
805
1:00:37
13'28"
+11:50
DNS
Chiara PFROMM
GER
WOLF Haltern
DNS
Lisa HARMS
GER
WOLF Haltern
Top
D-18
5200m (7)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Mikaela GRAY
AUS
Ugly Gully Orienteers
1000
40:30
7'47"
2.
Gaëlle FRONHOFFS
BEL
ASUB
956
42:21
8'08"
+1:51
3.
Julia KREKELS
BEL
TROL
918
44:07
8'29"
+3:37
4.
Kato KEUPPENS
BEL
Omega
854
47:26
9'07"
+6:56
5.
Emma MAES
BEL
K.O.L.
830
48:47
9'22"
+8:17
6.
Diana Nora MARIAS
HUN
Maccabi VAC
660
1:01:23
11'48"
+20:53
DNS
Sophie LÜSCHER
SUI
OLK Argus Lüscher
Top
DE
7300m (9)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Anna MOILANEN
FIN
Kuopion Suunnistajat
1000
48:59
6'42"
2.
Liesbeth VAN DE VELDE
BEL
Omega
989
49:32
6'47"
+0:33
3.
Kim GEYPEN
BEL
Omega
974
50:16
6'53"
+1:17
4.
Greet OEYEN
BEL
hamok
959
51:05
6'59"
+2:06
5.
Eva VAN BOVEN
NED
Olifant
890
55:01
7'32"
+6:02
6.
Hannah THIELS
BEL
Hainaut O.C.
855
57:18
7'50"
+8:19
7.
Maria PEREVERZINA
Indiv.
754
1:04:58
8'53"
+15:59
8.
Elise VANEL
FRA
Tout Azimut Fameck
733
1:06:50
9'09"
+17:51
DNS
Aurelia PARIS
FRA
CRCO
Top
D21
5800m (10)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Eveline HUSNER
SUI
OLK WIGGERTAL
1000
48:54
8'25"
2.
Jolien VANDEBROEK
BEL
hamok
942
51:55
8'57"
+3:01
3.
Stefanie WASSMER
SUI
OLG Suhr
878
55:41
9'36"
+6:47
4.
Vanessa VAN BREEDAM
BEL
TROL
849
57:37
9'56"
+8:43
5.
Natalia PEREVERZINA
Indiv.
840
58:11
10'01"
+9:17
6.
Kim TIREZ
BEL
co colmar
790
1:01:53
10'40"
+12:59
7.
Charlotte THEYS
BEL
Omega
788
1:02:05
10'42"
+13:11
8.
Mariya PEREPELYTSYA
UKR
OC O-Kompas
781
1:02:37
10'47"
+13:43
DNS
Claudia ROOMAN
BEL
ASUB
DNS
Katja BLUME
GER
Berliner TSC
Top
DB
4500m (1)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Clara COX
BEL
Omega
1000
1:37:45
21'43"
Top
D35
5200m (9)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Helena PLUYMERS
BEL
TROL
1000
44:58
8'38"
2.
Lieke VAN OPSTAL
NED
K.O.L.
992
45:19
8'42"
+0:21
3.
Imke VAN OPSTAL
NED
K.O.L.
899
50:01
9'37"
+5:03
4.
Barbara GIUGANINO
ITA
CO2
834
53:55
10'22"
+8:57
5.
Stephanie HEINFELDNER
GER
Hansa Simmerath
802
56:04
10'46"
+11:06
6.
Tania HENDRICKX
BEL
hamok
699
1:04:22
12'22"
+19:24
7.
Jennifer BOEYKENS
BEL
Omega
639
1:10:19
13'31"
+25:21
--
Saskia KROON
NED
Olifant
0
50:04
9'37"
+5:06
DNS
Séverine VANDERMEULEN
BEL
C.O. Liège
Top
D40
5200m (15)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Elisabeth SCHUTJES
BEL
hamok
1000
42:17
8'07"
2.
f VASSILEVA
ITA
CO2
962
43:58
8'27"
+1:41
3.
Nancy WENDERICKX
BEL
hamok
914
46:16
8'53"
+3:59
4.
Eva LÜSCHER
SUI
OLK Argus Lüscher
907
46:38
8'58"
+4:21
5.
Meredith GRAY
AUS
Ugly Gully Orienteers
894
47:17
9'05"
+5:00
6.
Katja VAN OOSTERWIJCK
BEL
Omega
884
47:49
9'11"
+5:32
7.
Ellen BOURGONJON
BEL
TROL
879
48:05
9'14"
+5:48
8.
Laurence DRABS
BEL
ASUB
845
50:03
9'37"
+7:46
9.
Metka UDOVIC
SLO
OK Bovec
838
50:28
9'42"
+8:11
10.
Nadja ZAHND
SUI
OLG Thun
826
51:12
9'50"
+8:55
11.
Lies PROVOOST
BEL
Omega
809
52:15
10'02"
+9:58
12.
Olga ZWIKKER
NED
TROL
732
57:44
11'06"
+15:27
13.
Matyasné PASKUJ
HUN
Maccabi VAC
543
1:17:53
14'58"
+35:36
DNS
Hilde BREESCH
BEL
TROL
DNS
Sofie D'HONDT
BEL
Omega
Top
D45
4500m (13)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Veerle TULLENEERS
BEL
Omega
1000
39:49
8'50"
2.
Evi DRESE
GER
OLV Uslar
817
48:45
10'49"
+8:56
3.
May Ingela HOPE
NOR
Modum OL
780
51:04
11'20"
+11:15
4.
Els SPILLEBEEN
BEL
Omega
752
52:58
11'46"
+13:09
5.
Ellen DE BIE
BEL
Omega
735
54:11
12'02"
+14:22
6.
Angelique DE GRANDE
BEL
Omega
729
54:37
12'08"
+14:48
7.
Galyna KULIKOVA
GER
Silin
577
1:09:00
15'19"
+29:11
8.
Janni Anette HELWEG
DEN
Ballerup OK
576
1:09:04
15'20"
+29:15
9.
Karin DECLERCQ
BEL
hamok
546
1:12:53
16'11"
+33:04
10.
Renate THYS MARCLAY
SUI
CA Rosé
493
1:20:50
17'57"
+41:01
11.
Marijke DEBRUYNE
BEL
hamok
484
1:22:16
18'16"
+42:27
DNS
Amber THYS
BEL
hamok
DNS
Natalia KUNITSKAYA
RUS
Titan
Top
D50
4500m (16)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Anne GODEL
SUI
CA Rosé
1000
44:24
9'52"
2.
Agnès SEGONDY
FRA
Tout Azimut Fameck
841
52:49
11'44"
+8:25
3.
Laurence AUGHUET
BEL
ASUB
809
54:54
12'12"
+10:30
4.
Katleen VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
784
56:37
12'34"
+12:13
5.
Kristel PALMANS
BEL
Omega
773
57:25
12'45"
+13:01
6.
Valérie AUGHUET
BEL
Hainaut O.C.
722
1:01:29
13'39"
+17:05
7.
Masja VAN DE VEN
NED
KOVZ
649
1:08:24
15'12"
+24:00
8.
Susanne MAIBACH
SUI
ol norska
643
1:09:01
15'20"
+24:37
9.
Lina JASULAITYTE
LTU
Olifant
637
1:09:39
15'28"
+25:15
10.
Martine MAMPAEY
BEL
TROL
545
1:21:32
18'07"
+37:08
11.
Martine HOEKSMA
NED
Olifant
533
1:23:16
18'30"
+38:52
12.
Anja POTVIN
BEL
co colmar
525
1:24:31
18'46"
+40:07
13.
Marion VILZ
GER
TV Eitelborn
367
2:01:02
26'53"
+1:16:38
DNS
An VERBERNE
BEL
hamok
DNS
Elena KARPENKOVA
RUS
Indiv.
DNS
Kristel MERTENS
BEL
TROL
Top
D55
4200m (15)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Lily HUSNER
SUI
OLK WIGGERTAL
1000
42:04
10'00"
2.
Ulla MOILANEN
FIN
Kuopion Suunnistajat
966
43:33
10'22"
+1:29
3.
Catherine DICKBURT
BEL
ASUB
937
44:55
10'41"
+2:51
4.
Tamara DENYSENKO
SVK
Cardinal
929
45:17
10'46"
+3:13
5.
Caroline MACKENZIE
GBR
Darlington Orienteers
893
47:07
11'13"
+5:03
6.
Greta MOLS
BEL
hamok
757
55:36
13'14"
+13:32
7.
Sonja NIJS
BEL
Omega
725
58:01
13'48"
+15:57
8.
Keiko CONWAY
GBR
Guildford Orienteers
608
1:09:10
16'28"
+27:06
9.
Myriam BRUYNINCKX
BEL
hamok
588
1:11:32
17'01"
+29:28
NCL
Annette BONDE
DEN
Ballerup OK
DNS
Alexandra BAES
BEL
TROL
DNS
Françoise RENARD
BEL
C.O. Liège
DNS
Hilde KROLS
BEL
hamok
DNS
Hilde VERCAEREN
BEL
K.O.L.
DNS
Maria HENKES-JOHANNS
BEL
OLG Sankt Vith ARDOC
Top
D60
4200m (11)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Lotta VALENTIN
SWE
Gustavsbergs OK
1000
37:24
8'54"
2.
Käthi KOHLER
SUI
OLG Dahsen
884
42:18
10'04"
+4:54
3.
Odette MORET
BEL
K.O.L.
765
48:54
11'38"
+11:30
4.
Julienne VANREUSEL
BEL
hamok
696
53:46
12'48"
+16:22
5.
Liset HENDRICKX
BEL
Omega
634
58:57
14'02"
+21:33
6.
Alexandra WANNER
GER
OLG Siegerland
607
1:01:37
14'40"
+24:13
7.
Irma COLLIENNE
BEL
O.L.V. Eifel
602
1:02:09
14'47"
+24:45
8.
Maria SULZER
SUI
OLG Skandia
567
1:05:59
15'42"
+28:35
9.
Marie-Christine METTEN
BEL
K.O.L.
520
1:11:58
17'08"
+34:34
DNS
Bernadette VANDERMEULEN
BEL
C.O. Liège
DNS
Marina DRIESEN
BEL
Omega
Top
D65
3400m (10)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Ulla ENGELBY
SWE
Pan-Kristianstad
1000
39:21
11'34"
2.
Sirpa KOIVULA
FIN
Helsingin Suunnistajat
980
40:09
11'48"
+0:48
3.
Monica ROELING
NED
TROL
961
40:56
12'02"
+1:35
4.
Margrith HOFER
SUI
OLG Breitsee
885
44:29
13'04"
+5:08
5.
Paulette BLOMMEN
BEL
Omega
841
46:49
13'46"
+7:28
6.
Lieve GEENS
BEL
TROL
811
48:33
14'16"
+9:12
7.
Ursula WYSS
SUI
OLregioolten
766
51:24
15'07"
+12:03
8.
Nicole VANHEES
BEL
hamok
735
53:33
15'45"
+14:12
9.
Caty DAWSON
POR
GAFANHORI
723
54:27
16'00"
+15:06
10.
Margrit WASSMER
SUI
OLG Suhr
597
1:05:57
19'23"
+26:36
Top
D70
3200m (7)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Christa ZWIKKER
NED
TROL
1000
46:43
14'35"
2.
Marie-Christine BLANCHE
BEL
ASUB
956
48:53
15'16"
+2:10
3.
Danielle NOLENS
BEL
hamok
880
53:07
16'35"
+6:24
4.
Marianne SELLGREN
SWE
Sigtuna OK
572
1:21:37
25'30"
+34:54
NCL
Margareta HARALDSSON
SWE
Gustavsbergs OK
DNS
Annie ROMBOUT
NED
TROL
DNS
Gilberte MARIEN
BEL
K.O.L.
Top
H-10
2300m (9)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Sascha KURT
NED
KOVZ
1000
20:06
8'44"
2.
Wout BOECKX
BEL
Omega
931
21:35
9'23"
+1:29
3.
Thor WOLLES
BEL
hamok
790
25:26
11'03"
+5:20
4.
Daan COOLS
BEL
TROL
628
32:01
13'55"
+11:55
5.
Tomass ANDERSONS
LAT
Terrible Hedgehogs OFC
620
32:25
14'05"
+12:19
6.
Viek DE MITS
BEL
TROL
452
44:27
19'19"
+24:21
7.
Rik VERHAEGEN
BEL
Omega
440
45:44
19'53"
+25:38
DNS
Daan SMOLDERS
BEL
K.O.L.
DNS
Sam MANGELSCHOTS
BEL
Omega
Top
H10B
2300m (6)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Max VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
1000
27:27
11'56"
2.
Mats VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
858
31:59
13'54"
+4:32
3.
Kobe DEFERM
BEL
hamok
766
35:49
15'34"
+8:22
4.
Jens DEFERM
BEL
hamok
741
37:02
16'06"
+9:35
5.
Witse BOECKX
BEL
Omega
451
1:00:53
26'28"
+33:26
DNS
Jakob VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
Top
H-12
3000m (4)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Tom BOSMANS
BEL
Omega
1000
28:30
9'30"
2.
Thor DE MITS
BEL
TROL
922
30:54
10'18"
+2:24
3.
Lasse LIBERLOO
BEL
K.O.L.
865
32:58
10'59"
+4:28
DNS
Stef MANGELSCHOTS
BEL
Omega
Top
H-14
4500m (4)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Jorn KENNIS
BEL
hamok
1000
33:35
7'27"
2.
Mats DE SMUL
BEL
Omega
866
38:46
8'36"
+5:11
3.
Oskar HOPE
NOR
Modum OL
578
58:09
12'55"
+24:34
NCL
Matias LILJESTRÖM
FIN
Helsingin Suunnistajat
Top
H-16
5800m (7)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Antoine MATTART
BEL
Hermathenae
1000
36:50
6'21"
2.
Willem BAKELANTS
BEL
Omega
938
39:17
6'46"
+2:27
3.
Merlijn VAN RUMST
BEL
Omega
805
45:47
7'53"
+8:57
4.
Jarne THIELS
BEL
Omega
787
46:49
8'04"
+9:59
5.
Noé ZAHND
SUI
OLG Thun
679
54:13
9'20"
+17:23
6.
Wolf DE MITS
BEL
TROL
608
1:00:37
10'27"
+23:47
7.
Lukas DAS
BEL
Omega
607
1:00:43
10'28"
+23:53
Top
H-18
7000m (4)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Adam CONWAY
GBR
Guildford Orienteers
1000
49:39
7'05"
2.
Joppe VAN MIERLO
BEL
Omega
935
53:07
7'35"
+3:28
DNS
Jason VERLINDEN
BEL
Indiv.
DNS
Nick MEURS
BEL
Indiv.
Top
H-20
8000m (2)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Daniel GRAY
AUS
Ugly Gully Orienteers
1000
55:00
6'52"
2.
Ryan GRAY
AUS
Ugly Gully Orienteers
929
59:13
7'24"
+4:13
Top
HE
9000m (19)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Jeroen HOEKX
BEL
hamok
1000
51:24
5'42"
2.
Tomy JANSSENS
BEL
Omega
960
53:34
5'57"
+2:10
3.
Joni SOLONEN
FIN
Lahden Suunnistajat -37
927
55:26
6'09"
+4:02
4.
Niko VAENERBERG
FIN
Lahden Suunnistajat -37
891
57:42
6'24"
+6:18
5.
Joost TALLOEN
BEL
Omega
836
1:01:31
6'50"
+10:07
6.
Tom GEYPEN
BEL
Omega
811
1:03:21
7'02"
+11:57
7.
Jean-Claude JIMENEZ
BEL
hamok
682
1:15:20
8'22"
+23:56
NCL
Teemu NISKANEN
FIN
Lahden Suunnistajat -37
NCL
Tapani MÄKINEN
FIN
Turun Metsänkävijät
DNS
Benjamin ANCIAUX
BEL
hamok
DNS
Florian STERCKX
BEL
Balise 10
DNS
Frederik MEYNEN
BEL
hamok
DNS
Josep MORLA VANRELL
ESP
AROMON Pontevedra
DNS
Ken PEETERS
BEL
TROL
DNS
Marvin GOERICKE
GER
Berliner TSC
DNS
Mathias BLAISE
BEL
C.O. Liège
DNS
Remco HEREIJGERS
NED
Olifant
DNS
Sylvain STERCKX
BEL
Balise 10
DNS
Tarmo KUUB
EST
ASUB
Top
H21
8000m (14)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Kilian BLAISE
SUI
CA Rosé
1000
1:04:20
8'02"
2.
Aleksander KOWALCZYK
POL
TROL
994
1:04:45
8'05"
+0:25
3.
Tim COPPENS
BEL
K.O.L.
987
1:05:12
8'08"
+0:52
4.
Winand BERNAERS
BEL
K.O.L.
930
1:09:12
8'38"
+4:52
5.
Nico CEUNEN
BEL
hamok
903
1:11:13
8'54"
+6:53
6.
Dieter COEN
BEL
TROL
898
1:11:37
8'57"
+7:17
7.
Dries WOESTENBORGHS
BEL
TROL
875
1:13:32
9'11"
+9:12
8.
Io Pan WONG
HKG
Youth Advance Orienteering Club
744
1:26:28
10'48"
+22:08
9.
William TONNEAU
BEL
O.L.V. Eifel
721
1:29:12
11'08"
+24:52
10.
Marc WAGENAAR
NED
Olifant
633
1:41:41
12'42"
+37:21
DNS
Alex DE ROECK
BEL
Omega
DNS
Gert BRABANTS
BEL
Indiv.
DNS
Serhii MASHYNSKYI
UKR
KSO O-Kompas
DNS
Toon MELIS
BEL
hamok
Top
HB
5800m (5)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Ronald SOMERS
NED
K.O.L.
1000
47:55
8'15"
2.
Jonas VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
817
58:40
10'06"
+10:45
3.
Steven TIESTERS
BEL
Omega
725
1:06:05
11'23"
+18:10
4.
Matyas PASKUJ
HUN
Maccabi VAC
586
1:21:49
14'06"
+33:54
DNS
Bruno VANDERMEULEN
BEL
C.O. Liège
Top
H35
8000m (9)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Silvio ZAHND
SUI
OLG Thun
1000
59:08
7'23"
2.
Toon PEETERS
BEL
TROL
924
1:04:01
8'00"
+4:53
3.
Wiet LAENEN
BEL
TROL
903
1:05:31
8'11"
+6:23
4.
Wim BRIES
BEL
K.O.L.
760
1:17:49
9'43"
+18:41
5.
Dieter SELS
BEL
hamok
728
1:21:14
10'09"
+22:06
6.
Frank MIESKE
GER
Kaulsdorfer OLV Berlin
708
1:23:30
10'26"
+24:22
7.
Michael HEINFELDNER
GER
Hansa Simmerath
689
1:25:50
10'43"
+26:42
DNS
Dries VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
DNS
Jeroen VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
Top
H40
7000m (13)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Jan OEYEN
BEL
Omega
1000
40:27
5'46"
2.
Pascal MYLLE
BEL
hamok
783
51:41
7'23"
+11:14
3.
Tim DILEN
BEL
K.O.L.
777
52:03
7'26"
+11:36
4.
Koen BOSMANS
BEL
Omega
757
53:28
7'38"
+13:01
5.
Davy HEESAKKERS
NED
Olifant
729
55:27
7'55"
+15:00
6.
Dolf LEPPENS
BEL
K.O.L.
721
56:05
8'00"
+15:38
7.
Kristof WOLLES
BEL
hamok
677
59:47
8'32"
+19:20
8.
Jan BOECKX
BEL
Omega
630
1:04:10
9'09"
+23:43
9.
Kristian BOSISIO
SLO
OK Bovec
628
1:04:25
9'12"
+23:58
10.
Jo DAS
BEL
Omega
397
1:41:57
14'33"
+1:01:30
NCL
Kim JANSEN
BEL
Omega
DNS
Sam DEFERM
BEL
hamok
DNS
Stefaan SCHUTJES
BEL
hamok
Top
H45
7000m (26)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Fredrik NORDSTRÖM
SWE
OK Älgen
1000
42:32
6'04"
2.
Olivier DE SMUL
BEL
Omega
939
45:19
6'28"
+2:47
3.
Marc KERCKHOFS
BEL
Omega
917
46:22
6'37"
+3:50
4.
Mats BERGENFUR
SWE
IK Vikings OK
862
49:19
7'02"
+6:47
5.
Roland VAN LOON
NED
KOVZ
858
49:33
7'04"
+7:01
6.
Eric MATTART
BEL
Hermathenae
810
52:31
7'30"
+9:59
7.
Roel SMOLDERS
BEL
K.O.L.
809
52:36
7'30"
+10:04
8.
Kimmo LILJESTRÖM
FIN
Helsingin Suunnistajat
799
53:13
7'36"
+10:41
9.
Stefano BRAMBILLA
ITA
CO2
756
56:15
8'02"
+13:43
10.
Kurt SMET
BEL
TROL
749
56:45
8'06"
+14:13
11.
Ralph KURT
GER
TROL
736
57:46
8'15"
+15:14
12.
Kris WYNEN
BEL
K.O.L.
736
57:47
8'15"
+15:15
13.
Franky AERTS
BEL
Omega
713
59:41
8'31"
+17:09
14.
Tuomas KIVELÄ
FIN
Raisu Lumous
700
1:00:45
8'40"
+18:13
15.
Koen VANGESTEL
BEL
Omega
698
1:00:58
8'42"
+18:26
16.
Yves GOMREE
BEL
Hainaut O.C.
668
1:03:41
9'05"
+21:09
17.
Jur RINGERS
NED
hamok
667
1:03:45
9'06"
+21:13
18.
Steven LORNOY
BEL
Omega
651
1:05:23
9'20"
+22:51
19.
Yves DE MITS
BEL
TROL
646
1:05:48
9'24"
+23:16
20.
Jean-Marc GILLET
BEL
Omega
588
1:12:18
10'19"
+29:46
21.
Gunther DEFERME
BEL
hamok
544
1:18:10
11'09"
+35:38
DNS
Attila DUDÁS
HUN
Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja
DNS
Ben VERAART
BEL
K.O.L.
DNS
Gert MANGELSCHOTS
BEL
Omega
DNS
Ronny TIMMERS
BEL
hamok
Top
H50
5800m (29)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Matti YLILUIKKI
FIN
Suomusjärven Sisu
1000
36:48
6'20"
2.
Noël NIJSTEN
BEL
Borasca
958
38:26
6'37"
+1:38
3.
Mats LILJA
SWE
OK Älgen
921
39:57
6'53"
+3:09
4.
Martin SCHAFFNER
SUI
OLK Piz Hasi
872
42:13
7'16"
+5:25
5.
Guy TIREZ
BEL
co colmar
871
42:16
7'17"
+5:28
6.
Bart MELLEBEEK
BEL
hamok
864
42:36
7'20"
+5:48
7.
Jyrki NIEMINEN
FIN
Lounais-Hämeen Rasti
859
42:51
7'23"
+6:03
8.
Koen NEYENS
BEL
K.O.L.
846
43:31
7'30"
+6:43
Martin NOLTE
GER
O.L.V. Eifel
846
43:31
7'30"
+6:43
10.
Blaise MARCLAY
BEL
C.O. Liège
774
47:34
8'12"
+10:46
11.
Juha SUUTARI
FIN
Kuopion Suunnistajat
769
47:51
8'15"
+11:03
Marko VIRTA
FIN
Turun Suunnistajat
769
47:51
8'15"
+11:03
13.
Wim GEERTS
BEL
hamok
763
48:12
8'18"
+11:24
14.
Patrick KORSTJENS
BEL
K.O.L.
758
48:34
8'22"
+11:46
15.
Andre DE VEIRMAN
BEL
TROL
739
49:49
8'35"
+13:01
Jean-claude MARION
SUI
CA Rosé
739
49:49
8'35"
+13:01
17.
Alastair MACKENZIE
GBR
Darlington Orienteers
720
51:05
8'48"
+14:17
18.
Koen CROONS
BEL
Omega
659
55:52
9'37"
+19:04
19.
Bart WILLEMS
BEL
Omega
641
57:22
9'53"
+20:34
20.
Espen Fyhn NILSEN
NOR
Stavanger Orienteringsklubb
622
59:09
10'11"
+22:21
21.
Marc VANHERLE
BEL
hamok
615
59:52
10'19"
+23:04
22.
Denis COLLOMB
FRA
co amberieu
496
1:14:14
12'47"
+37:26
23.
Pim VAN DER WIJK
NED
Olifant
445
1:22:44
14'15"
+45:56
DNS
Andreas MOHREN
GER
Hansa Simmerath
DNS
Christian HARMS
GER
WOLF Haltern
DNS
Fabian BIEVELEZ
BEL
bievelez
DNS
Pierre-Emmanuel DEMEUSE
BEL
C.O. Liège
DNS
Rudy ROOMAN
BEL
TROL
DNS
Wim VERVOORT
BEL
TROL
Top
H55
5200m (30)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Luc MELIS
BEL
hamok
1000
36:09
6'57"
2.
Guido TIMMERS
BEL
hamok
999
36:11
6'57"
+0:02
3.
Eric VANDEBROEK
BEL
hamok
987
36:38
7'02"
+0:29
4.
Alex BOR
RUS
Titan
891
40:33
7'47"
+4:24
5.
Steven JOCHEMS
NED
KOVZ
881
41:01
7'53"
+4:52
6.
Gunnar HOPE
NOR
Modum OL
879
41:08
7'54"
+4:59
7.
Bart VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
867
41:41
8'00"
+5:32
8.
Jan TOELEN
BEL
K.O.L.
851
42:28
8'10"
+6:19
9.
Thomas HELLING
SUI
Indiv.
835
43:18
8'19"
+7:09
10.
Hennie KENNIS
NED
Olifant
827
43:42
8'24"
+7:33
11.
Dirk CEULEMANS
BEL
Omega
820
44:06
8'28"
+7:57
12.
Werner DRESE
GER
OLV Uslar
794
45:33
8'45"
+9:24
13.
Jan THEYS
BEL
Omega
758
47:40
9'10"
+11:31
14.
Erik VAN DE WEIJER
BEL
Omega
735
49:11
9'27"
+13:02
15.
Patrick VAN BOSCH
BEL
TROL
715
50:33
9'43"
+14:24
16.
Peter VANDE LOOCK
BEL
K.O.L.
692
52:15
10'02"
+16:06
17.
Mathias LÜSCHER
SUI
OLK Argus Lüscher
662
54:38
10'30"
+18:29
18.
Wolfgang VILZ
GER
TV Eitelborn
642
56:21
10'50"
+20:12
19.
Phil CONWAY
GBR
Guildford Orienteers
585
1:01:50
11'53"
+25:41
20.
Ivan HEYNINCK
BEL
hamok
577
1:02:40
12'03"
+26:31
21.
Dirk SPIESSENS
BEL
TROL
425
1:25:08
16'22"
+48:59
NCL
Nikolaj WANNER
GER
OLG Siegerland
NCL
Air ANDERSSON
LAT
Terrible Hedgehogs OFC
NCL
Brenton GRAY
AUS
Ugly Gully Orienteers
DNS
Dirk FABRÉ
BEL
Omega
DNS
Erik VAN DYCK
BEL
TROL
DNS
François JACOBS
BEL
Omega
DNS
Freddy HENKES
BEL
OLG Sankt Vith ARDOC
DNS
Patrick BLEYEN
BEL
hamok
DNS
Philippe PAGE
FRA
Charante Maritime Orientation
Top
H60
4900m (21)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Adrie VAN OPSTAL
NED
K.O.L.
1000
37:45
7'42"
2.
Jackie VANDIJCK
BEL
K.O.L.
921
40:58
8'21"
+3:13
3.
Patrick WALLAERT
BEL
Omega
907
41:36
8'29"
+3:51
4.
Joergen PEDERSEN
DEN
Akademisk Skytteforening
878
43:01
8'46"
+5:16
5.
Arne KRISTENSEN
DEN
Herlufsholm
855
44:10
9'00"
+6:25
6.
Roger BOCKX
BEL
K.O.L.
831
45:27
9'16"
+7:42
7.
Gregers JORGENSEN
DEN
Ballerup OK
806
46:51
9'33"
+9:06
8.
Anne HEIKOOP
NED
Olifant
803
47:02
9'35"
+9:17
9.
Ferdinand GEBOERS
BEL
K.O.L.
801
47:07
9'36"
+9:22
10.
Markku SAVOLAINEN
FIN
Kuopion Suunnistajat
751
50:16
10'15"
+12:31
11.
Paul CORTHOUTS
BEL
K.O.L.
733
51:29
10'30"
+13:44
12.
Karel PEETERS
BEL
K.O.L.
679
55:36
11'20"
+17:51
13.
Chris ADDIERS
BEL
Omega
656
57:32
11'44"
+19:47
14.
Guus VAN BOVEN
NED
Olifant
576
1:05:29
13'21"
+27:44
15.
Eddie GEYPEN
BEL
K.O.L.
548
1:08:54
14'03"
+31:09
16.
Marc BUEKERS
BEL
K.O.L.
486
1:17:39
15'50"
+39:54
NCL
Julien VAN BOSCH
BEL
TROL
DNS
Eddy GRESSENS
BEL
K.O.L.
DNS
Gerrit VAN DE RIET
NED
Olifant
DNS
Jean-Noël DEBEHOGNE
BEL
ASUB
DNS
Leo BAEYENS
BEL
Omega
Top
H65
4200m (27)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Andre AERTS
BEL
hamok
1000
32:36
7'45"
2.
Freddy SILLIEN
BEL
C.O. Pégase
879
37:05
8'49"
+4:29
3.
Rudy CANTRE
BEL
K.O.L.
830
39:16
9'20"
+6:40
4.
Servais HICK
BEL
C.O. Liège
814
40:03
9'32"
+7:27
5.
Marc BRIERS
BEL
K.O.L.
803
40:37
9'40"
+8:01
6.
Matz LARSSON
SWE
Gustavsbergs OK
790
41:15
9'49"
+8:39
7.
Rogier VANAKEN
BEL
Omega
789
41:20
9'50"
+8:44
8.
Kalle LINDQVIST
SWE
Växjö OK
771
42:18
10'04"
+9:42
9.
Brian JOHNSON
GBR
Wimborne orienteers
728
44:46
10'39"
+12:10
10.
Helmut WOLLGARTEN
GER
Hansa Simmerath
725
44:58
10'42"
+12:22
11.
Dominique SCHUTJES
BEL
hamok
684
47:39
11'20"
+15:03
12.
Vasil SILIN
GER
Silin
680
47:58
11'25"
+15:22
13.
Fritz SULZER
SUI
OLG Skandia
647
50:22
11'59"
+17:46
14.
Guido CEUNEN
BEL
hamok
645
50:34
12'02"
+17:58
15.
Hermann WOLLGARTEN
GER
Hansa Simmerath
630
51:46
12'19"
+19:10
16.
Magnus HARALDSSON
SWE
Gustavsbergs OK
561
58:06
13'49"
+25:30
17.
Ivo TIMMERMANS
BEL
K.O.L.
560
58:15
13'52"
+25:39
18.
Heinrich GÖTTE
GER
OLF Mainz
559
58:16
13'52"
+25:40
19.
Fernand SCHEELEN
BEL
hamok
559
58:19
13'53"
+25:43
20.
Robert SCUVEE
BEL
C.O. Liège
543
1:00:05
14'18"
+27:29
21.
Eddie DE KERF
NED
TROL
535
1:00:53
14'29"
+28:17
22.
Jozef BELMANS
BEL
K.O.L.
451
1:12:14
17'11"
+39:38
23.
Léonard THIENPONDT
BEL
ASUB
423
1:17:04
18'20"
+44:28
NCL
Hansruedi KOHLER
SUI
OLG Dahsen
DNS
Alfons BAKELANTS
BEL
K.O.L.
DNS
Anton BUYTAERT
BEL
Omega
DNS
Luc HEUNINCKX
BEL
K.O.L.
Top
H70
3400m (19)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Franz WYSS
SUI
OLregioolten
1000
34:03
10'00"
2.
Frans WENS
BEL
TROL
988
34:28
10'08"
+0:25
3.
Roy DAWSON
POR
GAFANHORI
961
35:26
10'25"
+1:23
4.
Hans Chr. STRIB
DEN
Herlufsholm
952
35:46
10'31"
+1:43
5.
Mike IN 'T GROEN
NED
TROL
931
36:34
10'45"
+2:31
6.
Dirk ZWIKKER
NED
TROL
918
37:05
10'54"
+3:02
7.
Georges TIMMERMANS
BEL
K.O.L.
767
44:22
13'02"
+10:19
8.
Jouko KOIVULA
FIN
Helsingin Suunnistajat
764
44:33
13'06"
+10:30
9.
Errol PITTET
SUI
OLG Breitsee
763
44:37
13'07"
+10:34
10.
Vic VANDERSTRAETEN
BEL
hamok
734
46:25
13'39"
+12:22
11.
Anders SELLGREN
SWE
Sigtuna OK
720
47:16
13'54"
+13:13
12.
Eddie DESMEDT
BEL
TROL
664
51:17
15'04"
+17:14
13.
Jos THYS
BEL
hamok
654
52:05
15'19"
+18:02
14.
Ruud SCHONEWILLE
NED
Borasca
589
57:48
17'00"
+23:45
15.
Jean BAISIPONT
BEL
C.O. Liège
583
58:26
17'11"
+24:23
NCL
Åge LILJESTRÖM
FIN
Helsingin Suunnistajat
DNS
Ferdy NIJST
BEL
K.O.L.
DNS
Jos BYLEMANS
BEL
K.O.L.
DNS
Mark VAN BRUGGEN
BEL
TROL
Top
H75
3200m (9)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Phil MELLEBEEK
BEL
hamok
1000
38:53
12'09"
2.
Chris NEYENS
BEL
K.O.L.
916
42:26
13'15"
+3:33
3.
Heinz KELLER
SUI
ol.biel.seeland
916
42:28
13'16"
+3:35
4.
Jean OOMS
BEL
hamok
865
44:58
14'03"
+6:05
5.
Alfons BOSCH
BEL
TROL
469
1:22:51
25'53"
+43:58
DNS
Alex COURSIER
BEL
TROL
DNS
Bert GEUDENS
BEL
K.O.L.
DNS
Jean Pierre VAN DER CRUYS
BEL
ASUB
DNS
Willy VAN CAELENBERGE
BEL
hamok
Top
H80
3200m (8)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Michel OOMS
BEL
Omega
1000
44:40
13'57"
2.
Frans VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
869
51:25
16'04"
+6:45
3.
Henri VANDENBERK
BEL
K.O.L.
703
1:03:32
19'51"
+18:52
4.
Peo BENGTSSON
SWE
Pan-Kristianstad
576
1:17:29
24'12"
+32:49
NCL
Jan VAN HEES
BEL
K.O.L.
DNS
Andre DE RIJK
BEL
K.O.L.
DNS
Bonaventuur CLOOSTERMANS
BEL
hamok
DNS
Georges CEUNEN
BEL
K.O.L.
Top
SE
4800m (12)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Nils KUIPERS
NED
KOVZ
0
40:38
8'27"
2.
Maud KUIPERS
NED
KOVZ
0
40:58
8'32"
+0:20
3.
Marcel KUIPERS
NED
KOVZ
0
41:14
8'35"
+0:36
4.
Michel RYSENAER
BEL
SUD O LUX
0
56:50
11'50"
+16:12
5.
Dagmar KORSTJENS
BEL
K.O.L.
0
1:01:00
12'42"
+20:22
6.
Hazel VAN RUMDT
BEL
Omega
0
1:03:53
13'18"
+23:15
7.
Odin COESSENS
BEL
K.O.L.
0
1:08:21
14'14"
+27:43
8.
Thor COESSENS
BEL
K.O.L.
0
1:08:34
14'17"
+27:56
9.
Emiel VANHERWEGEN
Omega
0
1:45:54
22'03"
+1:05:16
NCL
Martha Miranda MIESKE
GER
Kaulsdorfer OLV Berlin
DNS
Egwin COESSENS
BEL
K.O.L.
DNS
Maryline DEMEUSE
BEL
C.O. Liège
Top
LE
2500m (8)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Anton HUSNER
SUI
OLK WIGGERTAL
0
24:48
9'55"
2.
Sid LEEUWS
BEL
Omega
0
29:37
11'50"
+4:49
3.
Maria HENDRICKX
BEL
Omega
0
42:22
16'56"
+17:34
4.
Lucas BENINI
BEL
Omega
0
50:05
20'01"
+25:17
5.
Saar GORIS
BEL
K.O.L.
0
1:08:13
27'17"
+43:25
6.
Aron REITSEMA
NED
ARGUS
0
1:08:52
27'32"
+44:04
NCL
Irma LILJESTRÖM
FIN
Helsingin Suunnistajat
NCL
Evy POLEUNIS
BEL
Omega
Top
SD
4700m (19)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Jorran VAN DER HEIJDEN
NED
TROL
0
36:09
7'41"
2.
Olaf WOERTEL
NED
KOVZ
0
43:02
9'09"
+6:53
3.
Ivan BATCHEV
NED
KOVZ
0
43:35
9'16"
+7:26
4.
Peter REITSEMA
ARGUS
0
47:47
10'10"
+11:38
5.
Annemie JANSEN
BEL
K.O.L.
0
52:37
11'11"
+16:28
6.
Marieke ADDIERS
BEL
Omega
0
53:22
11'21"
+17:13
7.
Francis KRIER
BEL
ASUB
0
55:22
11'46"
+19:13
8.
Dag DESTREEL
BEL
Omega
0
55:57
11'54"
+19:48
9.
Ludo MILISSEN
BEL
Borasca
0
57:24
12'12"
+21:15
10.
Tjitske BREIMER
NED
HOC'93
0
57:43
12'16"
+21:34
11.
Jorge Manu MARQUES
BEL
Omega
0
58:57
12'32"
+22:48
12.
Jan BOUWMAN
GER
Lölner OL-Team
0
1:06:10
14'04"
+30:01
13.
Lina GORIS
BEL
K.O.L.
0
1:07:16
14'18"
+31:07
14.
Annika MOMMAERTS
BEL
Omega
0
1:10:09
14'55"
+34:00
15.
Jaqueline MOREAU
BEL
C.O. Liège
0
1:20:23
17'06"
+44:14
16.
Etienne DE CANNE
BEL
Omega
0
1:29:57
19'08"
+53:48
17.
Roger AERTS
BEL
Omega
0
1:40:25
21'21"
+1:04:16
NCL
Fred TOSSERAMS
NED
TROL
DNS
Lien VANDERLINDEN
BEL
Omega
Top
LD
7800m (12)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Garnt SWINKELS
NED
TROL
0
52:42
6'45"
2.
Richard ROBINSON
BEL
ASUB
0
1:03:15
8'06"
+10:33
3.
Clare LONERGAN
AUS
ASUB
0
1:03:44
8'10"
+11:02
4.
Bricis RAIMONDS
LAT
Meridians
0
1:09:51
8'57"
+17:09
5.
Michael MARGOLIN
GER
GSV Düsseldorf
0
1:14:20
9'31"
+21:38
6.
Philip EYCKMANS
BEL
hamok
0
1:14:44
9'34"
+22:02
7.
Etienne VANDEGHINSTE
BEL
Altaïr C.O.
0
1:25:25
10'57"
+32:43
8.
Ideke VAN HOOF
NED
KOVZ
0
1:26:51
11'08"
+34:09
9.
Robbe VAN HAVERBEKE
BEL
K.O.L.
0
1:30:12
11'33"
+37:30
10.
Manu VAN HAVERBEKE
BEL
K.O.L.
0
1:30:22
11'35"
+37:40
11.
Patrick DE BRUYCKER
NED
KOVZ
0
2:02:20
15'41"
+1:09:38
NCL
Kieran MACDONELL
AUS
ASUB
Top
Total
Omega
93
hamok
61
K.O.L.
55
TROL
48
ASUB
14
C.O. Liège
12
Olifant
12
KOVZ
11
Indiv.
7
Helsingin Suunnistajat
6
Hansa Simmerath
5
Ugly Gully Orienteers
5
Borasca
4
CA Rosé
4
Gustavsbergs OK
4
Kinder-O
4
Kuopion Suunnistajat
4
Modum OL
4
OLG Thun
4
OLregioolten
4
Ballerup OK
3
CO2
3
Guildford Orienteers
3
Hainaut O.C.
3
Hermathenae
3
Lahden Suunnistajat -37
3
Maccabi VAC
3
O.L.V. Eifel
3
OK Bovec
3
OLG Breitsee
3
OLK Argus Lüscher
3
OLK WIGGERTAL
3
WOLF Haltern
3
co colmar
3
ARGUS
2
Balise 10
2
Berliner TSC
2
Cardinal
2
Darlington Orienteers
2
GAFANHORI
2
Herlufsholm
2
Kaulsdorfer OLV Berlin
2
OK Älgen
2
OLG Dahsen
2
OLG Sankt Vith ARDOC
2
OLG Siegerland
2
OLG Skandia
2
OLG Suhr
2
OLV Uslar
2
Pan-Kristianstad
2
Sigtuna OK
2
Silin
2
TV Eitelborn
2
Terrible Hedgehogs OFC
2
Titan
2
Tout Azimut Fameck
2
AROMON Pontevedra
1
Akademisk Skytteforening
1
Altaïr C.O.
1
C.O. Pégase
1
CRCO
1
Charante Maritime Orientation
1
GSV Düsseldorf
1
HOC'93
1
IK Vikings OK
1
KSO O-Kompas
1
Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja
1
Lounais-Hämeen Rasti
1
Lölner OL-Team
1
Meridians
1
OC O-Kompas
1
OLF Mainz
1
OLK Piz Hasi
1
Raisu Lumous
1
SUD O LUX
1
Stavanger Orienteringsklubb
1
Suomusjärven Sisu
1
Turun Metsänkävijät
1
Turun Suunnistajat
1
Växjö OK
1
Wimborne orienteers
1
Youth Advance Orienteering Club
1
bievelez
1
co amberieu
1
ol norska
1
ol.biel.seeland
1
Total: 477