clublogo
index

Sylvester 2019
26.12.2019 - 30.12.2019
TROL - Omega - hamok - Borasca - K.O.L.

Last updated: 31.12.2019 14:08:43Contact/Remarks: info@sylvester5.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

D-10 D10B D-12 D-14 D-16 D-18 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80
Days 1 2 3 4 5
Total


NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   OT over tijd   

D-10  (3)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Elin ZWIKKERNEDTROL39210:30:40(1000)0:22:11(1000)0:20:05(1000)0:34:52(921)0:30:03(736)
2.Mey ZAHNDSUIOLG Thun3792DNS0:25:38(865)0:21:40(927)0:32:06(1000)0:22:07(1000)
3.Mila VAN DE MOORTELBELOmega30800:44:28(690)0:39:33(561)0:28:27(706)0:35:54(894)0:27:59(790)
Top

D10B  (2)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Rosie VAN PUYMBROECKBELOmega40000:46:25(773)0:32:35(1000)0:28:03(1000)0:52:48(1000)0:32:00(1000)
2.Ninthe WOLLESBELhamok36720:35:52(1000)0:36:55(883)0:35:37(788)0:59:54(881)0:35:14(908)
Top

D-12  (6)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Jeanne VAN PUYMBROECKBELOmega39840:35:58(990)0:31:35(860)0:29:10(994)0:34:54(1000)0:27:05(1000)
2.Fin MYLLEBELhamok30300:49:50(715)0:35:27(766)0:35:42(812)1:05:32(533)0:36:45(737)
3.Frida HOPENORModum OL28820:48:55(728)0:40:51(665)0:39:46(729)0:49:48(701)0:37:23(724)
4.Viktoriya VALYAVKASVKCardinal20421:19:08(450)0:54:51(495)1:01:55(468)0:58:21(598)0:56:16(481)
5.Louise MATTARTBELHermathenae2000DNS0:27:10(1000)0:28:59(1000)DNSDNS
6.Jeanne RENARDBELhamok10000:35:37(1000)DNSDNSDNSDNS
Top

D-14  (10)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Hanne TIESTERSBELOmega37660:52:34(641)0:42:10(1000)0:40:41(959)0:52:21(958)0:33:51(849)
2.Sofie BOSMANSBELOmega37560:36:55(912)0:49:56(844)0:39:02(1000)0:50:08(1000)0:38:29(747)
3.Feike KERCKHOFSBELOmega31990:46:44(721)0:50:54(828)0:54:06(722)0:54:03(928)0:39:58(719)
4.Lorena HOSNERSUIOLregioolten31750:47:46(705)0:51:16(822)0:53:15(733)0:58:55(851)0:37:22(769)
5.Mette TIESTERSBELOmega30950:51:23(656)0:50:48(830)0:48:49(800)1:01:57(809)0:59:47(481)
6.Noor DE MITSBELTROL26900:58:38(574)1:00:40(695)0:56:38(689)1:08:32(732)0:53:05(542)
7.Fee MYLLEBELhamok26740:54:56(613)1:07:35(624)0:53:35(728)1:10:42(709)0:47:45(602)
8.Marit ZWIKKERNEDTROL25931:02:12(542)0:59:46(706)1:05:32(596)1:14:34(672)0:46:26(619)
9.Sarah ROOMANBELTROL20000:33:41(1000)DNSDNSDNS0:28:45(1000)
10.Maya RENARDBELhamok8630:39:03(863)DNSDNSDNSDNS
Top

D-16  (7)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Jil MYLLEBELhamok40000:38:45(1000)0:48:47(1000)0:38:05(1000)0:47:16(1000)0:39:49(1000)
2.Lotte VERHAEGENBELOmega37860:41:32(933)0:51:45(943)0:41:40(914)0:47:47(989)0:43:15(921)
3.Lotte TIESTERSBELOmega37550:47:43(812)0:54:42(892)0:38:39(985)0:52:52(894)0:40:27(984)
4.Mona INGRISANISUIOLregioolten33230:42:52(904)1:00:37(805)0:53:16(715)1:12:08(655)0:44:17(899)
5.Tille DE SMULBELOmega32030:51:59(745)1:00:29(807)0:49:31(769)1:05:56(717)0:45:10(882)
NCLChiara PFROMMGERWOLF Haltern0DNSDNSDNSDNSDNS
NCLLisa HARMSGERWOLF Haltern0DNSDNSDNSDNSDNS
Top

D-18  (7)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Mikaela GRAYAUSUgly Gully Orienteers39600:38:07(1000)0:40:30(1000)0:43:17(867)0:45:16(1000)0:40:14(960)
2.Kato KEUPPENSBELOmega38120:41:36(916)0:47:26(854)0:41:37(901)0:45:29(995)0:38:37(1000)
3.Gaëlle FRONHOFFSBELASUB37560:43:04(885)0:42:21(956)0:37:31(1000)0:52:13(867)0:42:13(915)
4.Emma MAESBELK.O.L.33250:48:53(780)0:48:47(830)0:54:00(695)0:55:53(810)0:42:41(905)
5.Julia KREKELSBELTROL27730:39:46(959)0:44:07(918)DNS0:50:30(896)DNS
6.Diana Nora MARIASHUNMaccabi VAC24970:53:13(716)1:01:23(660)1:11:36(524)1:15:49(597)DNS
NCLSophie LÜSCHERSUIOLK Argus Lüscher0DNSDNSDNSDNSDNS
Top

DE  (9)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Anna MOILANENFINKuopion Suunnistajat39760:47:33(986)0:48:59(1000)0:49:17(990)0:48:23(1000)1:15:22(581)
2.Greet OEYENBELhamok39590:46:53(1000)0:51:05(959)0:48:47(1000)0:50:29(958)0:43:48(1000)
3.Liesbeth VAN DE VELDEBELOmega38940:51:13(915)0:49:32(989)0:49:02(995)0:51:59(931)0:44:45(979)
4.Kim GEYPENBELOmega3733DNS0:50:16(974)0:50:37(964)0:53:27(905)0:49:14(890)
5.Hannah THIELSBELHainaut O.C.36240:52:28(894)0:57:18(855)0:52:47(924)0:53:32(904)0:48:32(902)
6.Eva VAN BOVENNEDOlifant34130:55:48(840)0:55:01(890)0:58:05(840)0:57:25(843)0:55:55(783)
7.Maria PEREVERZINAIndiv.31251:02:12(754)1:04:58(754)1:03:00(774)1:02:24(775)0:53:17(822)
8.Elise VANELFRATout Azimut Fameck29821:02:58(745)1:06:50(733)1:08:42(710)1:16:35(632)0:55:10(794)
9.Aurelia PARISFRACRCO2416DNSDNS0:58:28(834)1:06:32(727)0:51:12(855)
Top

D21  (10)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Eveline HUSNERSUIOLK WIGGERTAL40000:42:53(1000)0:48:54(1000)0:46:24(1000)0:51:11(1000)0:41:58(1000)
2.Jolien VANDEBROEKBELhamok35380:48:35(883)0:51:55(942)0:59:00(786)1:01:03(838)0:47:58(875)
3.Stefanie WASSMERSUIOLG Suhr34650:51:25(834)0:55:41(878)1:00:41(765)DNS0:42:29(988)
4.Natalia PEREVERZINAIndiv.34360:51:24(834)0:58:11(840)0:57:39(805)0:56:12(911)0:49:19(851)
5.Vanessa VAN BREEDAMBELTROL33030:51:45(829)0:57:37(849)1:00:15(770)0:59:52(855)1:19:56(525)
6.Charlotte THEYSBELOmega32370:57:40(744)1:02:05(788)1:01:06(759)1:00:38(844)0:49:35(846)
7.Kim TIREZBELco colmar30880:58:20(735)1:01:53(790)1:00:27(768)1:04:22(795)0:57:53(725)
8.Mariya PEREPELYTSYAUKROC O-Kompas30670:57:45(743)1:02:37(781)1:08:51(674)1:00:59(839)0:59:36(704)
9.Claudia ROOMANBELASUB905DNSDNSDNSDNS0:46:23(905)
10.Katja BLUMEGERBerliner TSC454DNSDNSDNSDNS1:32:26(454)
Top

DB  (1)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Clara COXBELOmega40001:07:48(1000)1:37:45(1000)1:24:34(1000)NCL3:00:09(1000)
Top

D35  (9)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Helena PLUYMERSBELTROL40000:42:53(1000)0:44:58(1000)0:46:38(1000)0:51:25(948)0:37:02(1000)
2.Lieke VAN OPSTALNEDK.O.L.39120:44:35(962)0:45:19(992)0:46:44(998)0:50:49(960)0:42:32(871)
3.Imke VAN OPSTALNEDK.O.L.37670:48:05(892)0:50:01(899)0:49:17(946)0:48:46(1000)0:40:11(922)
4.Barbara GIUGANINOITACO234930:56:00(766)0:53:55(834)0:50:10(930)0:50:37(963)0:59:01(628)
5.Stephanie HEINFELDNERGERHansa Simmerath3128DNS0:56:04(802)0:55:29(840)1:00:47(802)0:54:10(684)
6.Jennifer BOEYKENSBELOmega29940:53:30(802)1:10:19(639)0:54:59(848)1:09:10(705)NCL
7.Tania HENDRICKXBELhamok27331:05:16(657)1:04:22(699)1:05:09(716)1:13:47(661)1:10:58(522)
8.Séverine VANDERMEULENBELC.O. Liège903DNSDNS0:51:39(903)DNSDNS
NCLSaskia KROONNEDOlifant00:51:41(0)0:50:04(0)1:06:15(0)1:05:54(0)0:54:40(0)
Top

D40  (15)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Elisabeth SCHUTJESBELhamok40000:39:49(1000)0:42:17(1000)0:42:41(1000)0:44:23(1000)0:37:48(1000)
2.Nancy WENDERICKXBELhamok37530:42:14(943)0:46:16(914)DNS0:48:20(918)0:38:40(978)
3.Meredith GRAYAUSUgly Gully Orienteers36930:42:11(944)0:47:17(894)0:47:48(893)0:50:55(872)0:39:18(962)
4.Eva LÜSCHERSUIOLK Argus Lüscher3631DNS0:46:38(907)0:44:47(953)0:47:09(941)0:45:31(830)
5.f VASSILEVAITACO236060:45:20(878)0:43:58(962)0:44:16(964)0:58:24(760)0:47:09(802)
6.Katja VAN OOSTERWIJCKBELOmega35900:48:50(815)0:47:49(884)0:43:41(977)0:48:34(914)DNS
7.Ellen BOURGONJONBELTROL34350:47:36(836)0:48:05(879)0:48:17(884)0:54:31(814)0:45:13(836)
8.Metka UDOVICSLOOK Bovec32710:45:19(879)0:50:28(838)0:54:42(780)0:57:20(774)0:51:25(735)
9.Laurence DRABSBELASUB32220:47:04(846)0:50:03(845)0:58:40(728)1:02:33(710)0:47:04(803)
10.Nadja ZAHNDSUIOLG Thun3047DNS0:51:12(826)0:55:35(768)0:57:10(776)0:55:51(677)
11.Lies PROVOOSTBELOmega30181:05:31(608)0:52:15(809)1:00:22(707)0:54:33(814)0:54:56(688)
12.Olga ZWIKKERNEDTROL29650:53:49(740)0:57:44(732)1:03:13(675)0:59:57(740)0:50:10(753)
13.Matyasné PASKUJHUNMaccabi VAC21571:05:45(606)1:17:53(543)1:23:39(510)1:29:05(498)DNS
14.Sofie D'HONDTBELOmega4461:29:15(446)DNSDNSDNSDNS
NCLHilde BREESCHBELTROL0DNSDNSDNSDNSDNS
Top

D45  (13)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Veerle TULLENEERSBELOmega40000:31:57(881)0:39:49(1000)0:32:49(1000)0:37:22(1000)0:30:38(1000)
2.May Ingela HOPENORModum OL32080:39:17(717)0:51:04(780)0:38:04(862)0:44:02(849)NCL
3.Els SPILLEBEENBELOmega29590:40:46(691)0:52:58(752)0:42:14(777)0:54:33(685)0:41:28(739)
4.Evi DRESEGEROLV Uslar27410:39:03(721)0:48:45(817)NCL1:03:09(592)0:50:08(611)
5.Janni Anette HELWEGDENBallerup OK2496NCL1:09:04(576)0:47:22(693)1:00:13(621)0:50:32(606)
6.Marijke DEBRUYNEBELhamok21600:52:23(537)1:22:16(484)0:51:50(633)1:17:41(481)1:00:29(506)
7.Karin DECLERCQBELhamok21410:53:52(523)1:12:53(546)DNS1:16:47(487)0:52:24(585)
8.Ellen DE BIEBELOmega21400:43:31(647)0:54:11(735)0:43:16(758)DNSDNS
9.Renate THYS MARCLAYSUICA Rosé21051:01:16(459)1:20:50(493)0:51:35(636)1:22:40(452)0:59:16(517)
10.Angelique DE GRANDEBELOmega20410:49:20(571)0:54:37(729)0:44:17(741)DNSDNS
11.Amber THYSBELhamok10000:28:09(1000)DNSDNSDNSDNS
12.Galyna KULIKOVAGERSilin577DNS1:09:00(577)DNSDNSDNS
NCLNatalia KUNITSKAYARUSTitan0DNSDNSDNSDNSDNS
Top

D50  (16)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Anne GODELSUICA Rosé38770:38:59(957)0:44:24(1000)0:42:37(963)0:51:32(957)0:46:06(739)
2.Agnès SEGONDYFRATout Azimut Fameck37530:38:20(973)0:52:49(841)0:42:28(967)0:51:25(959)0:39:53(854)
3.Katleen VAN DE MOORTELBELOmega36610:40:16(927)0:56:37(784)0:46:25(884)0:49:18(1000)0:40:05(850)
4.Kristel PALMANSBELOmega34410:39:26(946)0:57:25(773)0:49:04(837)0:55:44(885)0:56:33(602)
5.Laurence AUGHUETBELASUB3426DNS0:54:54(809)0:45:40(899)0:57:06(863)0:39:51(855)
6.Valérie AUGHUETBELHainaut O.C.32870:41:48(893)1:01:29(722)1:02:28(657)0:59:04(835)0:40:43(837)
7.Susanne MAIBACHSUIol norska32060:40:58(911)1:09:01(643)0:55:06(745)0:54:21(907)0:58:10(586)
8.Kristel MERTENSBELTROL30000:37:19(1000)DNS0:41:03(1000)DNS0:34:04(1000)
9.Lina JASULAITYTELTUOlifant29070:53:26(698)1:09:39(637)0:51:44(793)1:11:13(692)0:47:02(724)
10.Anja POTVINBELco colmar23400:55:55(667)1:24:31(525)1:07:05(612)1:32:01(536)1:10:42(482)
11.Martine MAMPAEYBELTROL20161:11:03(525)1:21:32(545)1:33:21(440)1:37:26(506)1:48:44(313)
12.Martine HOEKSMANEDOlifant1972DNS1:23:16(533)0:47:59(856)1:24:33(583)DNS
13.Marion VILZGERTV Eitelborn17651:16:05(490)2:01:02(367)1:31:49(447)1:46:59(461)NCL
14.Masja VAN DE VENNEDKOVZ17541:00:06(621)1:08:24(649)DNSDNS1:10:27(484)
15.An VERBERNEBELhamok1186DNSDNS1:07:30(608)DNS0:58:56(578)
NCLElena KARPENKOVARUSIndiv.0DNSDNSDNSDNSDNS
Top

D55  (15)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Lily HUSNERSUIOLK WIGGERTAL38770:35:43(1000)0:42:04(1000)0:40:26(987)0:50:38(853)0:38:29(890)
2.Catherine DICKBURTBELASUB38030:38:20(932)0:44:55(937)0:41:18(966)DNS0:35:23(968)
3.Ulla MOILANENFINKuopion Suunnistajat36830:37:31(952)0:43:33(966)0:43:19(921)0:51:08(844)DNS
4.Hilde KROLSBELhamok36580:42:15(845)DNS0:40:33(984)0:43:10(1000)0:41:21(829)
5.Tamara DENYSENKOSVKCardinal35690:40:41(878)0:45:17(929)0:41:15(967)0:54:17(795)0:47:15(725)
6.Caroline MACKENZIEGBRDarlington Orienteers34600:49:48(717)0:47:07(893)0:56:23(708)0:50:46(850)0:34:16(1000)
7.Annette BONDEDENBallerup OK34170:40:11(889)NCL0:39:54(1000)0:46:59(919)0:56:17(609)
8.Greta MOLSBELhamok32670:47:19(755)0:55:36(757)0:53:07(751)0:52:40(820)0:36:40(935)
9.Alexandra BAESBELTROL30320:48:08(742)DNS0:47:57(832)0:57:01(757)0:48:51(701)
10.Sonja NIJSBELOmega29880:48:45(733)0:58:01(725)0:53:46(742)1:03:12(683)0:43:29(788)
11.Hilde VERCAERENBELK.O.L.29500:51:02(700)DNS0:52:33(759)1:01:41(700)0:43:20(791)
12.Keiko CONWAYGBRGuildford Orienteers26560:51:42(691)1:09:10(608)1:00:09(663)1:05:32(659)0:53:19(643)
13.Myriam BRUYNINCKXBELhamok20161:12:11(495)1:11:32(588)1:22:57(481)1:35:27(452)1:26:04(398)
14.Françoise RENARDBELC.O. Liège890DNSDNSDNSDNS0:38:29(890)
15.Maria HENKES-JOHANNSBELOLG Sankt Vith ARDOC758DNSDNSDNS0:56:55(758)DNS
Top

D60  (11)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Käthi KOHLERSUIOLG Dahsen40000:35:59(1000)0:42:18(884)0:38:52(1000)0:43:17(1000)0:34:41(1000)
2.Lotta VALENTINSWEGustavsbergs OK36910:37:55(949)0:37:24(1000)0:43:12(900)0:51:24(842)0:44:44(775)
3.Odette MORETBELK.O.L.30730:48:01(749)0:48:54(765)0:56:43(685)0:55:37(778)0:44:26(781)
4.Julienne VANREUSELBELhamok30600:48:36(740)0:53:46(696)0:44:44(869)0:59:57(722)0:47:36(729)
5.Marie-Christine METTENBELK.O.L.24671:01:47(582)1:11:58(520)1:11:21(545)1:11:13(608)0:47:21(732)
6.Maria SULZERSUIOLG Skandia24521:01:01(590)1:05:59(567)1:07:55(572)1:14:59(577)0:48:39(713)
7.Liset HENDRICKXBELOmega24451:05:47(547)0:58:57(634)1:02:28(622)1:07:25(642)1:13:34(471)
8.Alexandra WANNERGEROLG Siegerland22451:15:25(477)1:01:37(607)1:04:07(606)1:18:01(555)DNS
9.Marina DRIESENBELOmega18301:06:15(543)DNS1:04:34(602)DNS0:50:38(685)
10.Bernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège1248DNSDNS1:00:38(641)1:11:19(607)DNS
11.Irma COLLIENNEBELO.L.V. Eifel1104DNS1:02:09(602)1:17:23(502)DNSDNS
Top

D65  (10)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Ulla ENGELBYSWEPan-Kristianstad40000:31:41(1000)0:39:21(1000)0:42:46(1000)0:52:24(900)0:36:55(1000)
2.Sirpa KOIVULAFINHelsingin Suunnistajat38120:33:28(947)0:40:09(980)0:50:13(852)0:50:28(935)0:38:51(950)
3.Monica ROELINGNEDTROL37500:38:05(832)0:40:56(961)0:45:17(944)0:53:57(875)0:38:04(970)
4.Paulette BLOMMENBELOmega35940:37:11(852)0:46:49(841)0:46:04(928)0:48:29(973)DNS
5.Margrith HOFERSUIOLG Breitsee34880:43:28(729)0:44:29(885)0:44:23(964)0:51:52(910)0:53:02(696)
6.Nicole VANHEESBELhamok33080:44:15(716)0:53:33(735)0:50:53(840)0:47:11(1000)0:50:21(733)
7.Lieve GEENSBELTROL32130:46:08(687)0:48:33(811)0:50:09(853)1:05:37(719)0:44:28(830)
8.Caty DAWSONPORGAFANHORI3060DNS0:54:27(723)0:54:34(784)1:00:32(779)0:47:43(774)
9.Ursula WYSSSUIOLregioolten28460:47:47(663)0:51:24(766)0:57:30(744)1:10:06(673)1:04:55(569)
10.Margrit WASSMERSUIOLG Suhr23100:58:03(546)1:05:57(597)1:10:17(608)1:24:24(559)DNS
Top

D70  (7)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Margareta HARALDSSONSWEGustavsbergs OK38580:31:38(1000)NCL0:52:18(934)0:38:41(1000)0:47:16(924)
2.Christa ZWIKKERNEDTROL38230:38:26(823)0:46:43(1000)0:48:51(1000)1:04:12(603)0:43:40(1000)
3.Marie-Christine BLANCHEBELASUB34380:38:31(821)0:48:53(956)0:58:02(842)0:55:06(702)0:53:19(819)
4.Danielle NOLENSBELhamok29390:55:18(572)0:53:07(880)1:02:04(787)0:55:15(700)NCL
5.Marianne SELLGRENSWESigtuna OK24131:17:19(409)1:21:37(572)1:22:03(595)1:25:16(454)0:55:06(792)
6.Gilberte MARIENBELK.O.L.23770:51:51(610)DNS0:52:35(929)DNS0:52:07(838)
7.Annie ROMBOUTNEDTROL2013NCLDNS1:00:59(801)1:12:15(535)1:04:28(677)
Top

H-10  (9)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Wout BOECKXBELOmega39920:19:17(1000)0:21:35(931)0:18:44(992)0:29:59(1000)0:17:53(1000)
2.Thor WOLLESBELhamok35920:21:37(892)0:25:26(790)0:18:35(1000)0:32:56(910)0:24:14(738)
3.Daan COOLSBELTROL3048DNS0:32:01(628)0:22:08(840)0:34:39(865)0:25:00(715)
4.Tomass ANDERSONSLATTerrible Hedgehogs OFC27691:10:45(273)0:32:25(620)0:27:08(685)0:41:15(727)0:24:16(737)
5.Viek DE MITSBELTROL27020:30:48(626)0:44:27(452)0:27:14(682)0:47:46(628)0:23:20(766)
6.Rik VERHAEGENBELOmega24120:44:18(435)0:45:44(440)0:25:25(731)0:55:04(544)0:25:39(697)
7.Daan SMOLDERSBELK.O.L.21910:40:40(474)DNS0:35:30(523)1:07:35(444)0:23:50(750)
8.Sascha KURTNEDKOVZ16950:27:44(695)0:20:06(1000)DNSDNSDNS
9.Sam MANGELSCHOTSBELOmega1354DNSDNSDNS0:42:20(708)0:27:40(646)
Top

H10B  (6)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Kobe DEFERMBELhamok37660:22:33(1000)0:35:49(766)0:21:12(1000)0:31:22(1000)DNS
2.Mats VAN DE MOORTELBELOmega34810:35:07(642)0:31:59(858)0:26:35(797)0:37:59(826)0:25:35(1000)
3.Max VAN PUYMBROECKBELOmega33340:33:32(672)0:27:27(1000)0:30:56(685)0:35:30(884)0:33:26(765)
4.Witse BOECKXBELOmega20710:43:51(514)1:00:53(451)0:38:56(545)0:59:40(526)0:52:37(486)
5.Jens DEFERMBELhamok18630:42:41(528)0:37:02(741)0:35:43(594)DNSDNS
6.Jakob VAN DER KLEIJBELhamok4680:48:09(468)DNSDNSDNSDNS
Top

H-12  (4)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Lasse LIBERLOOBELK.O.L.39550:33:06(1000)0:32:58(865)0:26:22(1000)0:35:43(955)0:23:27(1000)
2.Thor DE MITSBELTROL36250:38:44(855)0:30:54(922)0:31:09(846)0:34:06(1000)0:27:39(848)
3.Tom BOSMANSBELOmega35520:39:39(835)0:28:30(1000)0:32:07(821)0:42:04(811)0:26:10(896)
4.Stef MANGELSCHOTSBELOmega1175DNSDNSDNS0:51:26(663)0:45:48(512)
Top

H-14  (4)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Jorn KENNISBELhamok40000:26:23(1000)0:33:35(1000)0:26:53(1000)0:31:07(1000)0:23:24(1000)
2.Mats DE SMULBELOmega34650:30:28(866)0:38:46(866)0:29:50(901)DNS0:28:07(832)
3.Oskar HOPENORModum OL21431:00:34(436)0:58:09(578)0:48:56(549)0:56:04(555)0:50:47(461)
4.Matias LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat14120:52:24(503)NCL1:00:10(447)DNS0:50:38(462)
Top

H-16  (7)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Willem BAKELANTSBELOmega40000:37:42(1000)0:39:17(938)0:36:40(1000)0:36:18(1000)0:32:05(1000)
2.Merlijn VAN RUMSTBELOmega34390:43:31(866)0:45:47(805)0:40:59(895)0:41:35(873)0:40:05(800)
3.Jarne THIELSBELOmega33270:41:15(914)0:46:49(787)0:46:57(781)0:42:56(845)DNS
4.Wolf DE MITSBELTROL25240:57:34(655)1:00:37(608)1:03:52(574)NCL0:46:42(687)
5.Noé ZAHNDSUIOLG Thun2336DNS0:54:13(679)1:08:56(532)0:57:34(631)1:04:55(494)
6.Antoine MATTARTBELHermathenae1909DNS0:36:50(1000)0:40:19(909)DNSDNS
7.Lukas DASBELOmega995DNS1:00:43(607)DNSDNS1:22:42(388)
Top

H-18  (4)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Adam CONWAYGBRGuildford Orienteers40000:41:51(1000)0:49:39(1000)0:42:41(1000)0:51:08(1000)0:40:11(1000)
2.Joppe VAN MIERLOBELOmega35340:50:12(834)0:53:07(935)0:52:00(821)0:54:10(944)1:09:12(581)
3.Jason VERLINDENBELIndiv.309DNSDNS2:17:56(309)DNSDNS
Nick MEURSBELIndiv.309DNSDNS2:17:55(309)DNSDNS
Top

H-20  (2)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Daniel GRAYAUSUgly Gully Orienteers40000:46:49(1000)0:55:00(1000)0:59:59(1000)0:57:46(1000)0:44:20(1000)
2.Ryan GRAYAUSUgly Gully Orienteers28480:48:10(972)0:59:13(929)DNSDNS0:46:49(947)
Top

HE  (19)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Jeroen HOEKXBELhamok38960:50:27(1000)0:51:24(1000)0:50:48(955)0:54:00(919)0:45:05(941)
2.Tomy JANSSENSBELOmega38370:50:49(993)0:53:34(960)0:50:38(958)0:56:40(876)0:45:48(926)
3.Joni SOLONENFINLahden Suunnistajat -3736240:58:37(861)0:55:26(927)0:51:52(935)NCL0:47:04(901)
4.Niko VAENERBERGFINLahden Suunnistajat -3735850:56:28(893)0:57:42(891)0:54:55(883)0:55:34(893)0:46:43(908)
5.Teemu NISKANENFINLahden Suunnistajat -3733860:58:10(867)NCL0:55:51(868)1:03:22(783)0:48:51(868)
6.Tom GEYPENBELOmega32021:00:14(838)1:03:21(811)1:08:26(709)1:05:41(755)0:53:11(798)
7.Jean-Claude JIMENEZBELhamok24931:14:56(673)1:15:20(682)1:26:38(560)1:29:12(556)1:13:22(578)
8.Joost TALLOENBELOmega2361DNS1:01:31(836)1:06:02(734)1:02:42(791)DNS
9.Benjamin ANCIAUXBELhamok2000DNSDNS0:48:30(1000)0:49:37(1000)DNS
10.Frederik MEYNENBELhamok19701:10:21(717)DNS1:19:44(608)1:16:53(645)DNS
11.Ken PEETERSBELTROL1879DNSDNSDNS0:55:41(891)0:42:57(988)
12.Mathias BLAISEBELC.O. Liège1528DNSDNS1:17:14(628)0:55:09(900)NCL
13.Tarmo KUUBESTASUB15131:04:06(787)DNS1:06:49(726)DNSDNS
14.Remco HEREIJGERSNEDOlifant1359DNSDNSDNS1:17:10(643)0:59:13(716)
15.Marvin GOERICKEGERBerliner TSC1000DNSDNSDNSDNS0:42:25(1000)
16.Sylvain STERCKXBELBalise 10735DNSDNSDNS1:07:30(735)DNS
17.Tapani MÄKINENFINTurun Metsänkävijät723DNSNCLNCLDNS0:58:39(723)
18.Florian STERCKXBELBalise 10552DNSDNSDNS1:29:51(552)DNS
NCLJosep MORLA VANRELLESPAROMON Pontevedra0DNSDNSDNSDNSDNS
Top

H21  (14)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Aleksander KOWALCZYKPOLTROL39400:53:43(1000)1:04:45(994)0:56:59(973)1:14:08(752)0:51:28(973)
2.Winand BERNAERSBELK.O.L.39150:56:41(948)1:09:12(930)0:55:42(995)0:57:22(972)0:50:05(1000)
3.Kilian BLAISESUICA Rosé39140:55:53(961)1:04:20(1000)0:57:48(959)1:06:05(844)0:50:23(994)
4.Nico CEUNENBELhamok37951:03:01(852)1:11:13(903)0:57:35(962)0:55:47(1000)0:53:51(930)
5.Alex DE ROECKBELOmega37291:00:38(886)DNS0:55:25(1000)1:02:38(891)0:52:37(952)
6.Dieter COENBELTROL36351:05:43(817)1:11:37(898)1:01:15(905)1:01:57(900)0:53:43(932)
7.Tim COPPENSBELK.O.L.35981:05:16(823)1:05:12(987)0:57:26(965)1:11:51(776)1:00:51(823)
8.Marc WAGENAARNEDOlifant29331:14:48(718)1:41:41(633)1:20:47(686)1:16:00(734)1:02:59(795)
9.Dries WOESTENBORGHSBELTROL27861:13:52(727)1:13:32(875)1:22:21(673)2:05:17(445)1:37:55(511)
10.Gert BRABANTSBELIndiv.2731NCLDNS1:01:03(908)1:05:13(855)0:51:45(968)
11.Io Pan WONGHKGYouth Advance Orienteering Club21871:10:08(766)1:26:28(744)1:21:53(677)DNSDNS
12.William TONNEAUBELO.L.V. Eifel1528DNS1:29:12(721)1:08:42(807)DNSDNS
13.Toon MELISBELhamok858DNSDNSDNS1:05:03(858)DNS
NCLSerhii MASHYNSKYIUKRKSO O-Kompas0DNSDNSDNSDNSDNS
Top

HB  (5)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Ronald SOMERSNEDK.O.L.40000:43:30(1000)0:47:55(1000)0:49:27(1000)0:49:00(1000)0:42:37(1000)
2.Jonas VAN PUYMBROECKBELOmega32390:50:21(864)0:58:40(817)1:00:58(811)1:05:34(747)0:59:10(720)
3.Steven TIESTERSBELOmega29990:56:53(765)1:06:05(725)1:17:42(636)1:02:43(781)0:58:32(728)
4.Matyas PASKUJHUNMaccabi VAC25261:04:18(677)1:21:49(586)1:13:36(672)1:22:58(591)DNS
5.Bruno VANDERMEULENBELC.O. Liège1321DNSDNS1:13:18(675)1:15:49(646)DNS
Top

H35  (9)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Wiet LAENENBELTROL37780:50:53(999)1:05:31(903)0:49:44(876)0:51:16(1000)NCL
2.Silvio ZAHNDSUIOLG Thun3624DNS0:59:08(1000)0:47:53(910)0:58:10(881)0:54:20(833)
3.Toon PEETERSBELTROL35031:01:37(825)1:04:01(924)0:58:17(748)0:57:27(892)0:52:31(862)
4.Wim BRIESBELK.O.L.32711:01:54(821)1:17:49(760)0:58:51(741)1:02:42(818)0:51:56(872)
5.Frank MIESKEGERKaulsdorfer OLV Berlin30411:06:29(764)1:23:30(708)0:57:37(756)1:16:03(674)0:55:42(813)
6.Jeroen VAN DER KLEIJBELhamok29670:50:49(1000)DNS0:45:03(967)DNS0:45:16(1000)
7.Dieter SELSBELhamok28541:08:48(739)1:21:14(728)1:19:21(549)1:09:07(742)1:10:10(645)
8.Dries VAN DER KLEIJBELhamok19180:55:20(918)DNS0:43:35(1000)DNSDNS
9.Michael HEINFELDNERGERHansa Simmerath1424DNS1:25:50(689)DNSDNS1:01:36(735)
Top

H40  (13)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Jan OEYENBELOmega40000:39:34(1000)0:40:27(1000)0:37:35(1000)0:41:00(1000)0:35:28(1000)
2.Tim DILENBELK.O.L.31050:53:27(740)0:52:03(777)0:49:26(760)0:51:58(789)0:45:31(779)
3.Davy HEESAKKERSNEDOlifant30190:51:01(776)0:55:27(729)0:51:22(732)0:52:26(782)DNS
4.Dolf LEPPENSBELK.O.L.29770:50:55(777)0:56:05(721)0:52:18(719)0:53:56(760)0:50:47(698)
5.Koen BOSMANSBELOmega29700:53:19(742)0:53:28(757)0:50:48(740)0:58:52(696)0:48:32(731)
6.Pascal MYLLEBELhamok29620:50:21(786)0:51:41(783)0:53:07(708)1:20:20(510)0:51:47(685)
7.Kristian BOSISIOSLOOK Bovec26970:57:54(683)1:04:25(628)0:56:32(665)0:58:17(703)0:54:53(646)
8.Jan BOECKXBELOmega26241:06:24(596)1:04:10(630)0:57:34(653)1:10:22(583)0:47:37(745)
9.Kristof WOLLESBELhamok2009NCL0:59:47(677)0:55:28(678)NCL0:54:16(654)
10.Kim JANSENBELOmega16590:46:32(850)NCL0:46:26(809)DNSDNS
11.Sam DEFERMBELhamok1593DNSDNS0:42:40(881)0:57:35(712)DNS
12.Stefaan SCHUTJESBELhamok15300:49:40(797)DNSOTDNS0:48:22(733)
13.Jo DASBELOmega893DNS1:41:57(397)DNSDNS1:11:29(496)
Top

H45  (26)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Fredrik NORDSTRÖMSWEOK Älgen39540:45:09(954)0:42:32(1000)0:41:44(1000)0:49:04(931)0:40:32(1000)
2.Olivier DE SMULBELOmega38340:43:04(1000)0:45:19(939)0:46:38(895)0:45:41(1000)0:50:18(806)
3.Roland VAN LOONNEDKOVZ36470:46:58(917)0:49:33(858)0:47:05(886)DNS0:41:07(986)
4.Mats BERGENFURSWEIK Vikings OK34450:47:21(910)0:49:19(862)0:52:55(789)0:53:46(850)0:49:14(823)
5.Marc KERCKHOFSBELOmega34410:43:16(0)0:46:22(917)0:51:44(807)0:57:41(792)0:43:48(925)
6.Stefano BRAMBILLAITACO233880:49:34(869)0:56:15(756)0:53:34(779)0:52:58(862)0:46:11(878)
7.Roel SMOLDERSBELK.O.L.33560:48:05(896)0:52:36(809)0:50:37(824)0:58:28(781)0:48:59(827)
8.Kimmo LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat33500:50:07(859)0:53:13(799)0:48:35(859)0:58:44(778)0:48:38(833)
9.Kurt SMETBELTROL31940:55:39(774)0:56:45(749)1:00:25(691)0:54:39(836)0:48:33(835)
10.Franky AERTSBELOmega30480:55:53(771)0:59:41(713)0:52:27(796)1:07:21(678)0:52:45(768)
11.Tuomas KIVELÄFINRaisu Lumous30360:53:40(802)1:00:45(700)0:50:46(822)1:04:10(712)0:59:48(678)
12.Kris WYNENBELK.O.L.29890:55:00(783)0:57:47(736)0:53:56(774)1:05:39(696)DNS
13.Koen VANGESTELBELOmega29740:54:15(794)1:00:58(698)1:00:53(685)1:10:30(648)0:50:50(797)
Ralph KURTGERTROL29740:55:37(774)0:57:46(736)0:56:17(741)1:03:09(723)DNS
15.Yves DE MITSBELTROL28930:57:01(755)1:05:48(646)1:00:52(686)1:05:36(696)0:53:36(756)
16.Jur RINGERSNEDhamok28891:06:15(650)1:03:45(667)0:54:54(760)1:06:24(688)0:52:23(774)
17.Yves GOMREEBELHainaut O.C.27061:04:32(667)1:03:41(668)1:00:21(692)1:07:16(679)0:37:28(0)
18.Jean-Marc GILLETBELOmega26611:03:36(677)1:12:18(588)1:00:54(685)DNS0:56:59(711)
19.Gunther DEFERMEBELhamok23861:19:30(542)1:18:10(544)DNS1:17:13(592)0:57:14(708)
20.Ronny TIMMERSBELhamok1749DNSDNS0:52:43(792)DNS0:42:20(957)
21.Eric MATTARTBELHermathenae1539DNS0:52:31(810)0:57:13(729)DNSDNS
22.Steven LORNOYBELOmega12511:11:47(600)1:05:23(651)DNSDNSDNS
23.Michael HOCKBELOLG Sankt Vith ARDOC7191:03:33(719)
24.Ben VERAARTBELK.O.L.5731:15:08(573)DNSDNSDNSDNS
25.Gert MANGELSCHOTSBELOmega346DNSDNSDNS2:12:13(346)DNS
NCLAttila DUDÁSHUNKecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja0DNSDNSDNSDNSDNS
Top

H50  (29)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Matti YLILUIKKIFINSuomusjärven Sisu40000:35:43(1000)0:36:48(1000)0:37:43(1000)0:39:27(1000)0:34:35(980)
2.Noël NIJSTENBELBorasca38710:37:11(961)0:38:26(958)0:39:13(962)DNS0:34:14(990)
3.Mats LILJASWEOK Älgen37630:37:12(960)0:39:57(921)0:43:10(874)0:42:00(939)0:35:57(943)
4.Bart MELLEBEEKBELhamok36900:38:05(938)0:42:36(864)0:43:02(876)0:39:50(990)0:38:14(886)
5.Martin NOLTEGERO.L.V. Eifel36510:40:33(881)0:43:31(846)0:42:53(880)0:43:38(904)0:34:22(986)
6.Guy TIREZBELco colmar35970:39:39(901)0:42:16(871)0:45:50(823)0:46:13(854)0:34:54(971)
7.Koen NEYENSBELK.O.L.35500:37:56(942)0:43:31(846)0:43:40(864)0:43:57(898)DNS
8.Martin SCHAFFNERSUIOLK Piz Hasi34540:42:48(835)0:42:13(872)0:45:18(833)0:43:10(914)DNS
9.Jyrki NIEMINENFINLounais-Hämeen Rasti33630:43:25(823)0:42:51(859)0:47:22(796)0:44:36(885)NCL
10.Marko VIRTAFINTurun Suunnistajat33290:43:54(814)0:47:51(769)0:49:40(759)0:44:11(893)0:39:44(853)
11.Wim GEERTSBELhamok32220:39:03(915)0:48:12(763)0:50:53(741)0:50:59(774)0:44:00(770)
12.Juha SUUTARIFINKuopion Suunnistajat30970:43:59(812)0:47:51(769)0:59:39(632)0:54:52(719)0:42:32(797)
13.Andre DE VEIRMANBELTROL30230:51:13(697)0:49:49(739)0:52:06(724)0:49:07(803)0:44:44(757)
14.Jean-claude MARIONSUICA Rosé29970:43:47(816)0:49:49(739)0:53:36(704)0:56:29(698)0:45:56(738)
15.Patrick KORSTJENSBELK.O.L.29440:51:03(700)0:48:34(758)0:53:14(709)0:58:25(675)0:43:37(777)
16.Bart WILLEMSBELOmega29060:46:51(762)0:57:22(641)0:49:06(768)0:53:39(735)NCL
17.Alastair MACKENZIEGBRDarlington Orienteers27940:50:10(712)0:51:05(720)0:56:34(667)0:56:48(695)0:50:52(666)
18.Blaise MARCLAYBELC.O. Liège27480:50:11(712)0:47:34(774)1:09:06(546)0:55:04(716)1:09:51(485)
19.Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb26780:50:28(708)0:59:09(622)0:58:52(641)0:59:53(659)0:50:36(670)
20.Koen CROONSBELOmega23270:58:00(616)0:55:52(659)1:18:43(479)1:08:53(573)NCL
21.Denis COLLOMBFRAco amberieu2107DNS1:14:14(496)1:11:07(530)1:07:13(587)1:08:35(494)
22.Rudy ROOMANBELTROL1884DNSDNS0:42:39(884)DNS0:33:53(1000)
23.Wim VERVOORTBELTROL1864DNSDNS0:42:44(883)0:40:13(981)NCL
24.Pierre-Emmanuel DEMEUSEBELC.O. Liège1853DNSDNS0:41:16(914)0:42:01(939)DNS
25.Marc VANHERLEBELhamok1644DNS0:59:52(615)1:19:40(473)1:10:59(556)DNS
26.Andreas MOHRENGERHansa Simmerath1287DNSDNS1:05:01(580)0:55:50(707)DNS
27.Pim VAN DER WIJKNEDOlifant800DNS1:22:44(445)1:46:12(355)DNSDNS
NCLChristian HARMSGERWOLF Haltern0DNSDNSDNSDNSDNS
NCLFabian BIEVELEZBELbievelez0DNSDNSDNSDNSDNS
Top

H55  (30)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Luc MELISBELhamok39580:35:44(940)0:36:09(1000)0:33:52(1000)0:38:30(1000)0:33:09(958)
2.Eric VANDEBROEKBELhamok38680:35:02(959)0:36:38(987)0:38:23(882)0:39:11(983)0:33:50(939)
3.Guido TIMMERSBELhamok38070:33:36(1000)0:36:11(999)DNS0:41:24(930)0:36:11(878)
4.Bart VAN DE MOORTELBELOmega36460:41:02(819)0:41:41(867)0:36:47(921)0:42:53(898)0:33:05(960)
5.François JACOBSBELOmega35220:40:28(830)DNS0:39:58(847)0:41:51(920)0:34:20(925)
6.Alex BORRUSTitan34450:39:17(855)0:40:33(891)0:38:24(882)0:47:06(817)DNS
7.Steven JOCHEMSNEDKOVZ33870:39:26(852)0:41:01(881)0:43:32(778)0:47:40(808)0:37:33(846)
8.Gunnar HOPENORModum OL33690:39:03(860)0:41:08(879)0:40:29(837)0:48:33(793)0:41:30(765)
9.Jan TOELENBELK.O.L.32760:46:07(729)0:42:28(851)0:42:32(796)0:47:38(808)0:38:41(821)
10.Thomas HELLINGSUIIndiv.32670:40:02(839)0:43:18(835)0:45:53(738)0:49:10(783)0:39:12(810)
11.Hennie KENNISNEDOlifant3127DNS0:43:42(827)0:43:58(770)0:47:56(803)0:43:43(727)
12.Werner DRESEGEROLV Uslar30410:45:30(738)0:45:33(794)0:55:54(606)0:47:52(804)0:45:04(705)
13.Dirk CEULEMANSBELOmega30320:41:28(810)0:44:06(820)0:43:35(777)1:01:35(625)1:00:39(524)
14.Jan THEYSBELOmega29410:48:33(692)0:47:40(758)0:49:28(685)0:51:34(747)0:42:43(744)
15.Erik VAN DE WEIJERBELOmega28950:51:59(646)0:49:11(735)0:48:43(695)0:59:43(645)0:38:47(819)
16.Wolfgang VILZGERTV Eitelborn28600:44:00(764)0:56:21(642)0:56:16(602)0:54:47(703)0:42:17(751)
17.Ivan HEYNINCKBELhamok26530:48:09(698)1:02:40(577)DNS0:57:28(670)0:44:53(708)
18.Patrick VAN BOSCHBELTROL26450:49:59(672)0:50:33(715)0:54:43(619)1:00:13(639)1:00:59(521)
19.Air ANDERSSONLATTerrible Hedgehogs OFC26130:50:22(667)NCL0:53:11(637)0:59:07(651)0:48:16(658)
20.Peter VANDE LOOCKBELK.O.L.25490:55:15(608)0:52:15(692)0:53:17(636)1:02:50(613)DNS
21.Nikolaj WANNERGEROLG Siegerland25350:38:56(863)NCL0:44:01(769)0:42:39(903)DNS
22.Erik VAN DYCKBELTROL2501DNSDNS0:38:04(890)0:46:20(831)0:40:43(780)
23.Mathias LÜSCHERSUIOLK Argus Lüscher2479DNS0:54:38(662)0:54:04(626)1:08:48(560)0:50:20(631)
24.Phil CONWAYGBRGuildford Orienteers24580:57:18(586)1:01:50(585)0:54:45(619)1:04:13(600)0:48:41(653)
25.Brenton GRAYAUSUgly Gully Orienteers22300:49:38(677)NCL0:56:56(595)1:20:35(478)1:06:14(480)
26.Philippe PAGEFRACharante Maritime Orientation1982DNSDNSDNS0:39:12(982)0:31:46(1000)
27.Dirk SPIESSENSBELTROL15331:32:31(363)1:25:08(425)1:48:36(312)1:37:12(396)1:31:06(349)
28.Patrick BLEYENBELhamok1270NCLDNS0:55:34(609)0:58:14(661)DNS
29.Freddy HENKESBELOLG Sankt Vith ARDOC743DNSDNSDNS0:51:50(743)DNS
30.Dirk FABRÉBELOmega414DNSDNS1:21:45(414)DNSDNS
Top

H60  (21)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Adrie VAN OPSTALNEDK.O.L.38820:36:27(931)0:37:45(1000)0:34:15(1000)0:40:30(951)0:43:05(750)
2.Arne KRISTENSENDENHerlufsholm38090:36:55(919)0:44:10(855)0:38:30(890)0:38:32(1000)0:32:18(1000)
3.Jackie VANDIJCKBELK.O.L.36020:40:11(844)0:40:58(921)0:42:42(802)0:43:11(892)0:34:10(945)
4.Joergen PEDERSENDENAkademisk Skytteforening36000:37:49(897)0:43:01(878)0:43:48(782)0:42:39(903)0:35:03(922)
5.Patrick WALLAERTBELOmega35450:40:25(840)0:41:36(907)0:40:14(851)0:42:09(914)0:37:00(873)
6.Roger BOCKXBELK.O.L.33920:42:30(798)0:45:27(831)0:40:31(845)0:46:22(831)0:36:29(885)
7.Anne HEIKOOPNEDOlifant32900:39:36(857)0:47:02(803)0:45:48(748)0:45:25(848)0:41:17(782)
8.Gregers JORGENSENDENBallerup OK32140:41:12(824)0:46:51(806)0:46:31(736)0:45:25(848)0:54:13(596)
9.Markku SAVOLAINENFINKuopion Suunnistajat30770:46:08(736)0:50:16(751)0:42:54(798)0:48:40(792)0:47:12(684)
10.Paul CORTHOUTSBELK.O.L.29780:45:49(741)0:51:29(733)0:50:25(679)0:52:10(739)0:42:14(765)
11.Gerrit VAN DE RIETNEDOlifant28560:33:56(1000)DNS0:38:42(885)NCL0:33:16(971)
12.Karel PEETERSBELK.O.L.28360:46:29(730)0:55:36(679)0:59:27(576)0:49:57(771)0:49:14(656)
13.Chris ADDIERSBELOmega27250:47:30(714)0:57:32(656)0:50:07(683)0:58:06(663)0:48:35(665)
14.Guus VAN BOVENNEDOlifant23650:52:48(643)1:05:29(576)1:00:53(563)1:16:53(501)0:55:26(583)
15.Jean-Noël DEBEHOGNEBELASUB23180:42:14(803)DNSDNS0:49:30(778)0:43:49(737)
16.Marc BUEKERSBELK.O.L.22790:54:39(621)1:17:39(486)1:06:14(517)0:59:36(647)1:05:26(494)
17.Eddie GEYPENBELK.O.L.21170:59:01(575)1:08:54(548)1:16:10(450)DNS0:59:22(544)
18.Julien VAN BOSCHBELTROL2047DNSNCL0:51:08(670)0:47:09(817)0:57:39(560)
19.Eddy GRESSENSBELK.O.L.1648NCLDNS0:46:50(731)0:42:01(917)DNS
20.Ferdinand GEBOERSBELK.O.L.16220:41:20(821)0:47:07(801)DNSDNSDNS
21.Leo BAEYENSBELOmega7580:44:46(758)DNSDNSDNSDNS
Top

H65  (27)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Andre AERTSBELhamok38480:32:55(982)0:32:36(1000)0:40:21(782)0:38:37(931)0:29:06(935)
2.Freddy SILLIENBELC.O. Pégase38310:41:06(786)0:37:05(879)0:31:33(1000)0:37:45(952)0:27:12(1000)
3.Hansruedi KOHLERSUIOLG Dahsen37780:34:03(949)NCL0:36:33(863)0:35:57(1000)0:28:09(966)
4.Rudy CANTREBELK.O.L.36580:32:19(1000)0:39:16(830)0:37:19(845)0:45:34(789)0:27:40(983)
5.Matz LARSSONSWEGustavsbergs OK33190:35:06(921)0:41:15(790)0:39:33(798)0:49:05(732)0:33:36(810)
6.Rogier VANAKENBELOmega33010:37:09(870)0:41:20(789)0:40:09(786)0:41:59(856)DNS
7.Servais HICKBELC.O. Liège32910:36:50(877)0:40:03(814)0:39:51(792)0:44:38(805)0:34:12(795)
8.Kalle LINDQVISTSWEVäxjö OK31500:36:48(878)0:42:18(771)0:39:58(789)0:50:29(712)0:47:57(567)
9.Marc BRIERSBELK.O.L.30480:39:01(828)0:40:37(803)0:41:29(761)0:59:08(608)0:41:28(656)
10.Brian JOHNSONGBRWimborne orienteers29440:41:36(777)0:44:46(728)0:42:26(744)0:51:42(695)0:39:09(695)
11.Dominique SCHUTJESBELhamok29010:42:58(752)0:47:39(684)0:43:32(725)0:48:33(740)0:41:11(660)
12.Helmut WOLLGARTENGERHansa Simmerath2856DNS0:44:58(725)0:41:08(767)0:46:37(771)0:45:53(593)
13.Hermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath2819DNS0:51:46(630)0:45:57(687)0:49:57(720)0:34:48(782)
14.Fritz SULZERSUIOLG Skandia26870:44:01(734)0:50:22(647)0:55:49(565)0:52:02(691)0:44:13(615)
15.Heinrich GÖTTEGEROLF Mainz26660:41:31(778)0:58:16(559)0:49:04(643)0:52:23(686)DNS
16.Magnus HARALDSSONSWEGustavsbergs OK26170:45:18(713)0:58:06(561)0:48:34(650)1:03:06(570)0:39:45(684)
17.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.25610:54:11(596)0:58:15(560)0:55:13(571)0:53:11(676)0:37:52(718)
18.Guido CEUNENBELhamok25150:56:36(571)0:50:34(645)DNS0:58:41(613)0:39:39(686)
19.Fernand SCHEELENBELhamok23080:52:50(612)0:58:19(559)0:55:12(572)1:03:38(565)0:49:18(552)
20.Eddie DE KERFNEDTROL22302:53:01(187)1:00:53(535)0:59:51(527)1:02:44(573)0:45:42(595)
21.Robert SCUVEEBELC.O. Liège21340:53:38(603)1:00:05(543)1:02:02(509)1:27:19(412)0:56:47(479)
22.Léonard THIENPONDTBELASUB19330:59:51(540)1:17:04(423)1:10:35(447)1:08:46(523)DNS
23.Jozef BELMANSBELK.O.L.18401:10:54(456)1:12:14(451)1:13:02(432)1:11:48(501)1:04:13(424)
24.Vasil SILINGERSilin680DNS0:47:58(680)DNSDNSDNS
25.Anton BUYTAERTBELOmega569DNSDNSDNSDNS0:47:47(569)
NCLAlfons BAKELANTSBELK.O.L.0DNSDNSDNSDNSDNS
NCLLuc HEUNINCKXBELK.O.L.0DNSDNSDNSDNSDNS
Top

H70  (19)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Franz WYSSSUIOLregioolten39530:31:01(953)0:34:03(1000)0:33:18(1000)0:40:03(1000)0:34:51(869)
2.Frans WENSBELTROL39370:30:25(972)0:34:28(988)0:34:06(977)0:40:03(1000)0:35:11(861)
3.Roy DAWSONPORGAFANHORI3798DNS0:35:26(961)0:34:24(968)0:41:03(976)0:33:55(893)
4.Mike IN 'T GROENNEDTROL37740:32:54(898)0:36:34(931)0:38:29(865)0:42:23(945)0:30:17(1000)
5.Hans Chr. STRIBDENHerlufsholm37310:30:15(977)0:35:46(952)0:38:11(872)0:43:04(930)0:35:30(853)
6.Jouko KOIVULAFINHelsingin Suunnistajat36090:29:33(1000)0:44:33(764)NCL0:42:01(953)0:33:56(892)
7.Dirk ZWIKKERNEDTROL33020:33:30(882)0:37:05(918)0:45:03(739)0:52:41(760)0:40:49(742)
8.Jos THYSBELhamok32410:36:59(799)0:52:05(654)0:41:57(794)0:47:34(842)0:37:35(806)
9.Vic VANDERSTRAETENBELhamok31290:38:59(758)0:46:25(734)0:41:14(808)0:48:19(829)0:42:20(715)
10.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.31240:36:21(813)0:44:22(767)0:45:08(738)0:49:42(806)0:42:04(720)
11.Errol PITTETSUIOLG Breitsee29800:44:03(671)0:44:37(763)0:47:04(708)0:47:48(838)0:52:20(579)
12.Eddie DESMEDTBELTROL29470:36:24(812)0:51:17(664)0:46:43(713)0:56:23(710)0:42:33(712)
13.Mark VAN BRUGGENBELTROL27390:40:10(736)DNS0:49:14(676)1:00:15(665)0:45:43(662)
14.Åge LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat25400:30:48(959)NCL0:46:05(723)0:46:40(858)NCL
15.Anders SELLGRENSWESigtuna OK2469NCL0:47:16(720)0:38:45(859)0:45:00(890)NCL
16.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca22081:02:47(471)0:57:48(589)NCL1:12:53(550)0:50:38(598)
17.Jos BYLEMANSBELK.O.L.20080:46:25(637)DNS0:49:02(679)DNS0:43:46(692)
18.Jean BAISIPONTBELC.O. Liège16580:51:28(574)0:58:26(583)1:06:29(501)DNSDNS
19.Ferdy NIJSTBELK.O.L.634NCLDNSDNS1:03:08(634)DNS
Top

H75  (9)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Heinz KELLERSUIol.biel.seeland38690:33:55(1000)0:42:28(916)0:41:01(953)0:43:05(880)0:35:39(1000)
2.Chris NEYENSBELK.O.L.38040:34:49(974)0:42:26(916)0:39:06(1000)0:41:38(910)0:39:00(914)
3.Phil MELLEBEEKBELhamok36950:42:25(800)0:38:53(1000)0:53:12(735)0:37:54(1000)0:39:50(895)
4.Jean OOMSBELhamok34710:38:41(877)0:44:58(865)0:42:56(911)0:46:21(818)0:45:06(790)
5.Bert GEUDENSBELK.O.L.34080:38:39(878)DNS0:52:04(751)0:43:12(877)0:39:31(902)
6.Willy VAN CAELENBERGEBELhamok29550:43:32(779)DNS0:47:58(815)0:46:15(819)1:05:50(542)
7.Alfons BOSCHBELTROL24920:50:08(677)1:22:51(469)1:08:05(574)0:59:33(636)0:58:53(605)
8.Jean Pierre VAN DER CRUYSBELASUB10210:52:45(643)DNS1:43:33(378)DNSDNS
9.Alex COURSIERBELTROL8330:40:44(833)DNSDNSDNSDNS
Top

H80  (8)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Michel OOMSBELOmega40000:35:31(1000)0:44:40(1000)0:42:16(1000)0:48:06(1000)0:53:12(933)
2.Peo BENGTSSONSWEPan-Kristianstad35340:40:33(876)1:17:29(576)0:51:52(815)0:50:04(961)0:56:19(882)
3.Frans VAN DE MOORTELBELOmega35070:47:57(741)0:51:25(869)0:47:49(884)1:03:46(754)0:49:39(1000)
4.Henri VANDENBERKBELK.O.L.3072NCL1:03:32(703)0:56:57(742)1:14:20(647)0:50:40(980)
5.Georges CEUNENBELK.O.L.1575DNSDNSDNS1:02:33(769)1:01:34(806)
6.Bonaventuur CLOOSTERMANSBELhamok12160:56:44(626)DNS1:11:39(590)DNSDNS
7.Jan VAN HEESBELK.O.L.10531:05:46(540)NCLNCL1:33:48(513)DNS
8.Andre DE RIJKBELK.O.L.8200:43:20(820)DNSDNSDNSDNS
Top

Total

Omega76
hamok60
K.O.L.46
TROL45
Olifant12
ASUB10
C.O. Liège10
Indiv.7
Hansa Simmerath5
Helsingin Suunnistajat5
Ugly Gully Orienteers5
CA Rosé4
Gustavsbergs OK4
KOVZ4
Kuopion Suunnistajat4
Modum OL4
OLG Thun4
OLregioolten4
Ballerup OK3
CO23
Guildford Orienteers3
Hainaut O.C.3
Hermathenae3
Lahden Suunnistajat -373
Maccabi VAC3
O.L.V. Eifel3
OLG Sankt Vith ARDOC3
OLK Argus Lüscher3
WOLF Haltern3
co colmar3
Balise 102
Berliner TSC2
Borasca2
Cardinal2
Darlington Orienteers2
GAFANHORI2
Herlufsholm2
OK Bovec2
OK Älgen2
OLG Breitsee2
OLG Dahsen2
OLG Siegerland2
OLG Skandia2
OLG Suhr2
OLK WIGGERTAL2
OLV Uslar2
Pan-Kristianstad2
Sigtuna OK2
Silin2
TV Eitelborn2
Terrible Hedgehogs OFC2
Titan2
Tout Azimut Fameck2
AROMON Pontevedra1
Akademisk Skytteforening1
C.O. Pégase1
CRCO1
Charante Maritime Orientation1
IK Vikings OK1
KSO O-Kompas1
Kaulsdorfer OLV Berlin1
Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja1
Lounais-Hämeen Rasti1
OC O-Kompas1
OLF Mainz1
OLK Piz Hasi1
Raisu Lumous1
Stavanger Orienteringsklubb1
Suomusjärven Sisu1
Turun Metsänkävijät1
Turun Suunnistajat1
Växjö OK1
Wimborne orienteers1
Youth Advance Orienteering Club1
bievelez1
co amberieu1
ol norska1
ol.biel.seeland1
Total: 416