clublogo
index

Gerhagen
Tessenderlo 24.7.2021
Omega

Last updated: 24.07.2021 13:53:53Contact/Remarks: info@olomega.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

NEW Ontdek een gepersonaliseerd PDF-resultatenblad door klikken op de naam. Meer info..


D:01 D:02 D:03 D:04 H:01 H:02 H:03 H:04 Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   DNF opgave   

D:01   length 7820m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Kirsten VERSTRAETEBELD21hamok1:34:4312'07"
2.Katja VAN OOSTERWIJCKBELD40Omega1:51:5714'19"+17:14
NCLKatrien AERTSBELD45K.O.L.
Top

D:02   length 5820m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Charlotte THEYSBELD21Omega1:04:5411'09"
2.Lieke VAN OPSTALNEDD40K.O.L.1:09:3011'56"+4:36
3.Lien ADDIERSBELD40Omega1:14:0012'43"+9:06
4.Marieke ADDIERSBELD35Omega1:16:4113'11"+11:47
5.Masja VAN DE VENNEDD55KOVZ1:22:2114'09"+17:27
6.Lea SWINNENBELD65Omega1:23:1514'18"+18:21
7.Lotte VERHAEGENBELD-18Omega1:26:1714'50"+21:23
8.Sonja ROSIUSBELD21Omega1:29:0615'19"+24:12
9.Sonja NIJSBELD55Omega1:36:3516'36"+31:41
10.Renske GOOSSENSBELD21TROL1:37:2416'44"+32:30
11.Agnes HERMESZHUND40Altaïr C.O.1:39:0717'02"+34:13
12.Magalie VERSTREPENBELD21Omega1:41:3717'28"+36:43
13.Hanne TIESTERSBELD-16Omega1:52:3019'20"+47:36
14.Wendy CAMPSTEYNBELD35hamok2:11:0922'32"+1:06:15
15.Annabelle VERHAEGENBELD-16Omega2:15:2423'16"+1:10:30
NCLAn VERBERNEBELD50hamok
NCLEmma MAESBELD-20K.O.L.
NCLJulienne VANREUSELBELD60hamok
NCLIris CEULEMANSBELD21TROL
NCLElke VERDEYENBELD21Omega
NCLEva TIMMERMANSBELD45K.O.L.
NCLLuka VANMOLBELD-14Indiv.
Top

D:03   length 3070m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Katleen VAN DE MOORTELBELD50Omega44:4114'33"
2.Ellen DE BIEBELD45Omega48:5515'56"+4:14
3.Hilde VERCAERENBELD55K.O.L.50:4016'30"+5:59
4.Kiara NIJSTBELD-14Omega54:3317'46"+9:52
5.Nicole VANHEESBELD65hamok56:2318'22"+11:42
6.Bieke VAN ELSACKERBELD45Omega57:1518'39"+12:34
7.Maud STORMEBELD45C.O. Pégase59:5519'31"+15:14
8.Mette TIESTERSBELD-16Omega1:04:0020'51"+19:19
9.Lieve GEENSBELD70TROL1:04:3921'04"+19:58
10.Liset HENDRICKXBELD65Omega1:09:3922'41"+24:58
Nathalie MYLLEBELD35hamok1:09:3922'41"+24:58
12.Domi KORSTJENSBELD-12K.O.L.1:13:1423'51"+28:33
13.Marcia BRONCKAERSBELD45K.O.L.1:15:3824'38"+30:57
14.Clara COXBELD40Omega1:16:2324'53"+31:42
15.Lydie STEENAERTSBELD70Omega1:22:1626'48"+37:35
16.Lieve FEYSBELD65Omega1:24:0927'25"+39:28
17.Tinne VANHOUTBELD40K.O.L.1:39:5332'32"+55:12
18.Nadine VERLINDENBELD65ASUB1:47:3235'02"+1:02:51
NCLLiana THIELSBELD-14Omega
NCLNatalie BEENAERTSBELD50Omega
NCLMaria HENDRICKXBELD70Omega
DNFAnnie ROMBOUTNEDD70TROL
Top

D:04   length 2780m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Lotte VAN BOVENBELD-18TROL48:1717'22"
2.Ilyana VERMEIRBELD-10Omega1:02:2622'27"+14:09
3.Eline LANGENSBELD21Omega1:04:1123'05"+15:54
Top

H:01   length 7820m (25)

[H:]M:Smin/km
1.Olivier DE SMULBELH50Omega1:12:019'13"
2.Brent VLEUGELSBELH21Antwerp Orienteers1:14:559'35"+2:54
3.Winand BERNAERSBELH21K.O.L.1:16:129'45"+4:11
4.Jonas JANSENBELH-18Omega1:16:479'49"+4:46
5.Nico CEUNENBELH21hamok1:17:489'57"+5:47
6.Noël NIJSTENBELH50Borasca1:19:4810'12"+7:47
7.Ronny TIMMERSBELH45hamok1:20:0410'14"+8:03
8.Wouter VAN MUYSENBELH45Omega1:20:5810'21"+8:57
9.Jan BOECKXBELH40Omega1:22:0610'30"+10:05
10.Andre DE VEIRMANBELH55TROL1:23:4210'42"+11:41
11.Tim DILENBELH40K.O.L.1:23:5910'44"+11:58
12.Donald VAN BOVENBELH50TROL1:30:0511'31"+18:04
13.Frank LEMYBELH45C.O. Pégase1:37:0212'25"+25:01
14.Patrick KORSTJENSBELH50K.O.L.1:39:1312'41"+27:12
15.Dirk GENARBELH55Antwerp Orienteers1:39:2112'42"+27:20
16.Hendrik VAN HOEYBELH55TROL1:39:4512'45"+27:44
17.Vincent RIGOUTSBELH35TROL1:41:2412'58"+29:23
18.Steven TIESTERSBELH50Omega1:45:5013'32"+33:49
19.Tim LEMY STORMEBELH-14C.O. Pégase1:51:1114'13"+39:10
20.Wim BRIESBELH40K.O.L.1:52:2114'22"+40:20
21.Auke SCHILDERNEDH45Altaïr C.O.1:53:0614'28"+41:05
22.Steve KEYSERSBELH35K.O.L.2:03:3115'48"+51:30
23.Marc BUEKERSBELH65K.O.L.2:19:5017'53"+1:07:49
NCLRemco HEREIJGERSNEDH35Antwerp Orienteers
NCLErik VANDE WEIJERBELH55Omega
Top

H:02   length 5820m (47)

[H:]M:Smin/km
1.Bart VAN DE MOORTELBELH60Omega55:159'30"
2.Mats DE SMULBELH-16Omega59:1410'11"+3:59
3.Bert VAN RILLAERBELH35Antwerp Orienteers59:5810'18"+4:43
4.Steven JOCHEMSNEDH55KOVZ1:00:5510'28"+5:40
5.Philip VERVENNEBELH50Omega1:01:1110'31"+5:56
6.Jarne THIELSBELH-18Omega1:02:3110'45"+7:16
7.Jan TOELENBELH55K.O.L.1:03:2310'53"+8:08
8.Ronald SOMERSNEDH40K.O.L.1:03:3210'55"+8:17
9.Tino NIJSTBELH45Omega1:03:5911'00"+8:44
10.Pierre WILLEMSBELH65ASUB1:04:1011'02"+8:55
11.Andre AERTSBELH65hamok1:05:4611'18"+10:31
12.Jackie VANDIJCKBELH65K.O.L.1:06:2411'25"+11:09
13.Etienne DE WITBELH60K.O.L.1:06:2511'25"+11:10
14.Marc CLAESBELH60hamok1:07:2411'35"+12:09
15.Jorran VAN DER HEIJDENNEDH50TROL1:07:3511'37"+12:20
16.Ivan BATCHEVNEDH50KOVZ1:09:5912'01"+14:44
17.Roger BOCKXBELH65K.O.L.1:11:4912'20"+16:34
18.Kris VERDUYCKTBELH40Omega1:12:0012'22"+16:45
19.Mechiel BELLEKOMNEDH45TROL1:13:5412'42"+18:39
20.Alfred SIMKENSBELH65K.O.L.1:16:1113'05"+20:56
James GILBERTGBRH21hamok1:16:1113'05"+20:56
22.Karl KEUPPENSBELH55Omega1:19:0213'35"+23:47
23.Patrick BLEYEN DOMABELH55hamok1:20:5913'55"+25:44
24.Jan VAN DE MOORTELBELH55Omega1:21:5714'05"+26:42
25.Jan THEYSBELH60Omega1:23:5114'24"+28:36
26.Ivo TIMMERMANSBELH70K.O.L.1:23:5414'25"+28:39
27.Joris KINTBELH35Antwerp Orienteers1:24:0014'26"+28:45
28.Raul CORDON PEREZESPH35C.O. Liège1:27:4915'05"+32:34
29.Willy LAMONBELH70Altaïr C.O.1:27:5615'07"+32:41
30.Dag DESTREELBELH45Omega1:30:0215'28"+34:47
31.Fred TOSSERAMSNEDH50TROL1:30:1215'30"+34:57
32.Karel PEETERSBELH60K.O.L.1:30:1415'30"+34:59
33.Robin VERSTREPENBELH21Omega1:30:4215'35"+35:27
34.Frans WENSBELH70TROL1:31:4015'45"+36:25
35.Georges TIMMERMANSBELH70K.O.L.1:32:2215'52"+37:07
36.Raf MAESBELH40hamok1:33:2816'04"+38:13
37.Eddie DESMEDTBELH70TROL1:43:3917'49"+48:24
38.Eric HULLYBELH65Altaïr C.O.1:45:2218'06"+50:07
39.Vincent VERSTREPENBELH21Omega1:45:2618'07"+50:11
40.Bram PAWLAKBELH21Omega1:48:0518'34"+52:50
41.Jakob VAN DE MOORTELH21Omega1:50:1518'57"+55:00
42.Michel OOMSBELH80Omega1:51:0319'05"+55:48
43.Karl-Heinz SEEFELDGERH65OLV Uslar (Germany)2:14:2923'06"+1:19:14
44.Rik VERHAEGENBELH-12Omega2:15:5523'21"+1:20:40
45.Vic VANDERSTRAETENBELH75hamok12:13:50126'05"+11:18:35
NCLAnton BUYTAERTBELH70Omega
NCLPeter VANMOLBELH45Indiv.
Top

H:03   length 3070m (31)

[H:]M:Smin/km
1.Luc HEUNINCKXBELH65K.O.L.40:4013'15"
2.Marc BRIERSBELH65K.O.L.43:2914'10"+2:49
3.Phil MELLEBEEKBELH80hamok44:2214'27"+3:42
4.Chris ADDIERSBELH65Omega46:0114'59"+5:21
5.Alfons BAKELANTSBELH65K.O.L.49:1816'04"+8:38
6.Ferdy NIJSTBELH70K.O.L.54:2317'43"+13:43
7.Bert MERTENSBELH45Borasca55:1217'59"+14:32
8.Jozef BELMANSBELH70K.O.L.1:00:3419'44"+19:54
9.Jos VERHEYENBELH70K.O.L.1:00:5319'50"+20:13
10.Jacques FLAMENTBELH75ASUB1:02:4120'25"+22:01
11.Eddie DE KERFNEDH65TROL1:04:1620'56"+23:36
12.Bert GEUDENSBELH75K.O.L.1:05:5221'27"+25:12
13.Alex COURSIERBELH75TROL1:06:3121'40"+25:51
14.Ruud SCHONEWILLENEDH75Borasca1:07:4522'04"+27:05
15.Jean OOMSBELH80hamok1:08:1822'15"+27:38
16.Jean BAISIPONTBELH75TROL1:08:2722'18"+27:47
17.Jos HOUBENBELH70K.O.L.1:09:4622'44"+29:06
18.Frans VAN DE MOORTELBELH85Omega1:11:2023'14"+30:40
19.Ewoud SCHRANSBELH-16Omega1:14:4924'22"+34:09
20.Nico SCHRANSBELH45Omega1:14:5224'23"+34:12
21.Robert HOOFDBELH70ASUB1:17:3725'17"+36:57
22.Stan MAESBELH-14K.O.L.1:18:3825'37"+37:58
23.Ludo AERTSBELH65hamok1:18:3925'37"+37:59
24.André LEDENTBELH75Balise 101:30:1429'24"+49:34
25.Guido CEUNENBELH65hamok1:40:3732'46"+59:57
26.Bonaventur CLOOSTERMANSBELH85hamok3:46:5173'54"+3:06:11
27.Jozef DUCHESNEBELH85hamok4:47:3793'41"+4:06:57
28.Alfons BOSCHBELH80TROL6:44:34131'47"+6:03:54
NCLJos BYLEMANSBELH75K.O.L.
NCLFrançois BELMANSBELH70Borasca
NCLJozef DEN TROOSTERBELH75Omega
Top

H:04   length 2780m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Erwin WEERTSBELH35hamok56:5020'27"
Top

Total

Omega54
K.O.L.33
hamok21
TROL18
Antwerp Orienteers5
ASUB4
Altaïr C.O.4
Borasca4
C.O. Pégase3
KOVZ3
Indiv.2
Balise 101
C.O. Liège1
OLV Uslar (Germany)1
Total: 154