Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1
Kootwijkerzand 30.10.2021
argus
Last updated: 01.11.2021 17:35:00
D-12
D-14
D-16
D-18
D-20
DE
D21
DB
D35
D40
D45
D50
D55
D60
D65
D70
D75
H-10
H-12
H-14
H-18
H-20
HE
H21
HB
H35
H40
H45
H50
H55
H60
H65
H70
H75
H80
1
2
∑ 1+2
Total
NCL
niet geklasseerd
DNS
niet gestart
DNF
opgave
--
buiten wedstrijd
Personelijk PDF-blad beschikbaar
D-12
2900m (3)
[H:]M:S
min/km
1.
Violette MAYERES
BEL
Hermathenae Orientation SPA
37:12
12'50"
2.
Elin ZWIKKER
NED
ARGUS
42:10
14'32"
+4:58
3.
Susanne MALTIG
GER
DJK Adler 07 Bottrop
1:22:02
28'17"
+44:50
Top
D-14
4500m (3)
[H:]M:S
min/km
1.
Kiara NIJST
BEL
Omega
55:21
12'18"
2.
Inès VAN DER BURGT
SUI
CA Rosé
1:19:06
17'35"
+23:45
NCL
Hanne MOURITS
NED
ARGUS
Top
D-16
5600m (2)
[H:]M:S
min/km
1.
Nora MOURITS
NED
ARGUS
1:06:32
11'53"
2.
Marit ZWIKKER
NED
ARGUS
1:29:12
15'56"
+22:40
Top
D-18
6200m (3)
[H:]M:S
min/km
1.
Lisa HARMS
GER
WOLF Haltern
1:08:10
11'00"
2.
Anouk VAN DER BURGT
SUI
CA Rosé
1:09:33
11'13"
+1:23
3.
Chiara PFROMM
GER
WOLF Haltern
1:21:00
13'04"
+12:50
Top
D-20
7200m (3)
[H:]M:S
min/km
1.
Kato KEUPPENS
BEL
Omega
1:11:56
9'59"
2.
Emma MAES
BEL
Kempische Orientatielopers
1:16:14
10'35"
+4:18
3.
Anna Lotte PEPERKAMP
NED
OLIFANT
1:47:43
14'58"
+35:47
Top
DE
2900m (5)
[H:]M:S
min/km
1.
Noor TALLOEN
BEL
Omega
33:46
11'39"
2.
Ninthe WOLLES
BEL
hamok
44:42
15'25"
+10:56
3.
Elodie VAN DER KLEIJ
hamok
48:52
16'51"
+15:06
DNS
Bendik Schia LØE
NOR
Notodden o-lag
DNS
Elena DOMINGUEZ ROMERO
NED
The Party Parrots
Top
D21
8500m (17)
[H:]M:S
min/km
1.
Eef VAN DONGEN
NED
OLIFANT
57:48
6'48"
2.
Miek FABRÉ
BEL
Omega
1:01:38
7'15"
+3:50
3.
Hannah THIELS
BEL
TROL Belgium
1:04:39
7'36"
+6:51
4.
Kim GEYPEN
BEL
Omega
1:11:38
8'26"
+13:50
5.
Eva BOVEN VAN
NED
OLIFANT
1:11:39
8'26"
+13:51
6.
Séverine VANDERMEULEN
BEL
C.O.Liège
1:14:02
8'43"
+16:14
7.
Gerber LOMAN
NED
MINOR
1:14:49
8'48"
+17:01
8.
Tjitske BREIMER
NED
HOC '93
1:29:31
10'32"
+31:43
9.
Saskia KROON
NED
OLIFANT
1:30:37
10'40"
+32:49
10.
Eletta DAEMEN
NED
OLIFANT
1:37:12
11'26"
+39:24
11.
Machteld VAN DER HOEVEN
Individuals/No club
1:42:52
12'06"
+45:04
12.
Annemieke BLOEM
NED
OLIFANT
3:10:52
22'27"
+2:13:04
NCL
Jolien PASPONT
BEL
TROL Belgium
NCL
Ajellet SHEM-TOV
Individuals/No club
NCL
Anne FELIKSIK
Individuals/No club
DNS
Kelly GYSEN
BEL
Kempische Orientatielopers
DNS
Tarja VESANTO
Individuals/No club
Top
DB
5000m (17)
[H:]M:S
min/km
1.
Sabeth KOSCH
GER
OLV Steinberg
47:35
9'31"
2.
Janine GLOWKA
GER
TSC Eintracht Dortmund 48/95
50:41
10'08"
+3:06
3.
Lovisa NIMVIK STERN
SWE
Järla Orientering
1:02:03
12'25"
+14:28
4.
Johanna RENKER
GER
TSC Eintracht Dortmund 48/95
1:03:53
12'47"
+16:18
5.
Lotte VAN BOVEN
BEL
TROL Belgium
1:21:34
16'19"
+33:59
6.
Joke ZOONS
BEL
hamok
1:26:25
17'17"
+38:50
7.
Vanessa VAN BREEDAM
BEL
TROL Belgium
1:32:25
18'29"
+44:50
8.
Marjon BAAS
NED
MINOR
1:48:19
21'40"
+1:00:44
9.
Isabelle FRÈRE
BEL
C.O.Liège
1:49:27
21'53"
+1:01:52
10.
Mira BRODOWSKI
GER
TuS Lübbecke
1:59:39
23'56"
+1:12:04
11.
Annelies VOS
BEL
Omega
2:04:07
24'49"
+1:16:32
12.
Olga MARGOLINA
GER
GSV Düsseldorf
2:08:23
25'41"
+1:20:48
13.
Plien VAN EIF
NED
ARGUS
2:23:24
28'41"
+1:35:49
NCL
Julia VERHOEVEN
Individuals/No club
NCL
Iris EGGELS
NED
ARGUS
DNS
Ariane DECRAMER
BEL
hamok
DNS
Imke VAN OPSTAL
NED
KOVZ
Top
D35
7200m (5)
[H:]M:S
min/km
1.
Ana Maria TUDORACHE
ROU
OK Silva Campina
1:15:58
10'33"
2.
Katrien TALLOEN
BEL
Omega
1:42:02
14'10"
+26:04
3.
Tania HENDRICKX
BEL
hamok
1:58:51
16'30"
+42:53
4.
Barbara HÖWER
Individuals/No club
3:10:11
26'25"
+1:54:13
--
Sadie ZWIKKER
NED
ARGUS
58:21
8'06"
-17:37
Top
D40
7200m (7)
[H:]M:S
min/km
1.
Lieke VAN OPSTAL
NED
KOVZ
1:04:52
9'01"
2.
Leslie CRETTELS
BEL
Hermathenae Orientation SPA
1:14:14
10'19"
+9:22
3.
Marjo POULISSEN
NED
ARGUS
1:35:40
13'17"
+30:48
4.
Inge HUISMAN
NED
MINOR
1:41:17
14'04"
+36:25
5.
Elke SWINKELS
NED
KOVZ
1:48:55
15'08"
+44:03
NCL
Elisabeth SCHUTJES
BEL
hamok
NCL
Andrea VAN LIESHOUT
Individuals/No club
Top
D45
6200m (10)
[H:]M:S
min/km
1.
Veerle TULLENEERS
BEL
Omega
56:14
9'04"
2.
Jane PULFORD
AUS
OLIFANT
1:01:42
9'57"
+5:28
3.
Linda WOLS
NED
HOC '93
1:07:39
10'55"
+11:25
4.
Tessa ELFRINK
MINOR
1:20:51
13'02"
+24:37
5.
Angelique DE GRANDE
BEL
Omega
1:21:49
13'12"
+25:35
6.
Larissa RAND
NED
OLIFANT
1:25:09
13'44"
+28:55
7.
Evelyn WIRTH
GER
TV 1901 Beaumarais
1:27:35
14'08"
+31:21
--
Ellen DESCHEPPER
BEL
TROL Belgium
1:26:53
14'01"
+30:39
NCL
Wendy AFMAN
NED
HOC '93
NCL
Renee HELLER
NED
ARGUS
Top
D50
6200m (9)
[H:]M:S
min/km
1.
Dunja RIET, VAN DE
NED
OLIFANT
1:01:36
9'56"
2.
Mietta GROENEVELD
NED
MINOR
1:02:51
10'08"
+1:15
3.
Martine HOEKSMA
NED
OLIFANT
1:03:59
10'19"
+2:23
4.
Katleen VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
1:07:44
10'55"
+6:08
5.
Valérie AUGHUET
BEL
H.O.C. - Cercle d'Orientation du Hainaut
1:17:38
12'31"
+16:02
6.
Laurence AUGHUET
BEL
ThOR
1:20:00
12'54"
+18:24
7.
Lina JASULAITYTE
NED
OLIFANT
1:31:48
14'48"
+30:12
8.
Claudia KLEIST
GER
TSC Eintracht Dortmund 48/95
1:38:59
15'58"
+37:23
9.
Iris KOSCH
GER
OLV Steinberg
1:51:53
18'03"
+50:17
Top
D55
5600m (17)
[H:]M:S
min/km
1.
Linda VERBRAKEN
BEL
TROL Belgium
51:53
9'16"
2.
Françoise RENARD
BEL
C.O.Liège
57:43
10'18"
+5:50
3.
May Bente BRURBERG
NOR
Ås-NMBU Orientering
59:00
10'32"
+7:07
4.
Greta MOLS
BEL
hamok
1:02:13
11'07"
+10:20
5.
Maria HENKES-JOHANNS
BEL
OLG Sankt Vith ARDOC
1:02:56
11'14"
+11:03
6.
Masja VAN DE VEN
NED
KOVZ
1:03:51
11'24"
+11:58
7.
Maria NIMVIK
SWE
Järla Orientering
1:07:39
12'05"
+15:46
8.
Györgyi CORBET
NED
ARGUS
1:16:56
13'44"
+25:03
9.
Birgitta VERBEEK
NED
MINOR
1:16:58
13'45"
+25:05
10.
Betty DE MEYER
BEL
TROL Belgium
1:17:29
13'50"
+25:36
11.
Hilde VERCAEREN
BEL
Kempische Orientatielopers
1:20:46
14'25"
+28:53
12.
Mia KINNAER
BEL
Omega
1:23:07
14'51"
+31:14
13.
Kirsten KOLBE
GER
TuS Lübbecke
1:28:58
15'53"
+37:05
14.
Corine SERVAIS
BEL
ASUB Orientation
1:34:41
16'54"
+42:48
15.
Yolanda DIRKSEN
NED
Sauda Orienteringsklubb
1:53:58
20'21"
+1:02:05
16.
Iris HOHBERG
GER
ASG Teutoburger Wald
2:07:23
22'45"
+1:15:30
DNS
Hilde KROLS
BEL
hamok
Top
D60
4500m (10)
[H:]M:S
min/km
1.
Julienne VANREUSEL
BEL
hamok
56:47
12'37"
2.
Ulrike SETZER-BRITWUM
GER
OLG Siegerland
1:04:17
14'17"
+7:30
3.
Joanna ARNOLD
GER
TSC Eintracht Dortmund 48/95
1:08:23
15'12"
+11:36
4.
Barbara GLOWKA
GER
TSC Eintracht Dortmund 48/95
1:10:24
15'39"
+13:37
5.
Anita BAERTS
BEL
hamok
1:34:25
20'59"
+37:38
6.
Alexandra WANNER
GER
OLG Siegerland
1:53:00
25'07"
+56:13
7.
Marie Christine METTEN
BEL
Kempische Orientatielopers
1:59:41
26'36"
+1:02:54
8.
Geke WALPOT
NED
ARGUS
2:19:58
31'06"
+1:23:11
NCL
Noëlle CHOPRIX
BEL
Altair CO
NCL
Marina DRIESEN
BEL
Omega
Top
D65
4500m (12)
[H:]M:S
min/km
1.
Liset HENDRICKX
BEL
Omega
1:03:27
14'06"
2.
Simonne SILVI
NED
Kempische Orientatielopers
1:04:11
14'16"
+0:44
3.
Paulette BLOMMEN
BEL
Omega
1:07:46
15'04"
+4:19
4.
Bernadette VANDERMEULEN-DE GROODT
BEL
C.O.Liège
1:07:57
15'06"
+4:30
5.
Kornelia MOCK
GER
TSC Eintracht Dortmund 48/95
1:08:49
15'18"
+5:22
6.
Monica ROELING
NED
KOVZ
1:11:20
15'51"
+7:53
7.
Lily-Anne COLE
BEL
TROL Belgium
1:14:22
16'32"
+10:55
8.
Christiane TOEBINTE
BEL
Balise 10
1:22:35
18'21"
+19:08
9.
Lieve FEYS
BEL
Omega
1:30:51
20'11"
+27:24
10.
Marie QUISTHOUDT
BEL
Omega
1:34:12
20'56"
+30:45
11.
Monika HERBRAND
GER
TV Wanheimerort Duisburg
2:08:20
28'31"
+1:04:53
NCL
Nicole VANHEES
BEL
hamok
Top
D70
3200m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Lisette EYKMANS
BEL
Kempische Orientatielopers
42:07
13'10"
2.
Lieve GEENS
NED
TROL Belgium
42:16
13'12"
+0:09
3.
Annick LECOYER
FRA
VERVINS ORIENTATION
1:03:52
19'57"
+21:45
4.
Annie ROMBOUT
NED
TROL Belgium
1:32:47
29'00"
+50:40
Top
D75
3200m (2)
[H:]M:S
min/km
1.
Daniëlle NOLENS
BEL
hamok
44:03
13'46"
2.
Gilberte MARIEN
BEL
Kempische Orientatielopers
57:26
17'57"
+13:23
Top
H-10
2900m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Tom MAYERES
BEL
Hermathenae Orientation SPA
24:53
8'35"
2.
Alec VAN DER BURGT
SUI
CA Rosé
28:53
9'58"
+4:00
3.
Mees SWINKELS
NED
KOVZ
29:20
10'07"
+4:27
4.
Jakob VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
32:33
11'13"
+7:40
Top
H-12
2900m (5)
[H:]M:S
min/km
1.
Thor WOLLES
BEL
hamok
19:36
6'46"
2.
Nathan JANSEN
BEL
Omega
20:55
7'13"
+1:19
3.
Senne HENDRICKX
BEL
hamok
32:48
11'19"
+13:12
4.
Ronald ROOS
NED
HOC '93
58:37
20'13"
+39:01
5.
Iep SWINKELS
NED
KOVZ
1:18:33
27'05"
+58:57
Top
H-14
4500m (5)
[H:]M:S
min/km
1.
Bob DE CLEENE
BEL
TROL Belgium
46:02
10'14"
2.
Antoine VOS
BEL
C.O.Liège
50:48
11'17"
+4:46
3.
Stan MAES
BEL
Kempische Orientatielopers
50:53
11'18"
+4:51
4.
Odin GROENEVELD
NED
MINOR
57:56
12'52"
+11:54
5.
Thomas JANSEN
BEL
Omega
1:02:36
13'55"
+16:34
Top
H-18
7200m (3)
[H:]M:S
min/km
1.
Louis VOS
BEL
C.O.Liège
1:01:30
8'33"
2.
Geert VAN DER HULST
NED
MINOR
1:06:16
9'12"
+4:46
--
Rune DE CLERCQ
BEL
TROL Belgium
40:57
5'41"
-20:33
Top
H-20
8500m (3)
[H:]M:S
min/km
1.
Steffen DIRKES
GER
SV Eintracht Neuenkirchen
1:42:09
12'01"
--
Arno KEUPPENS
BEL
Omega
1:05:38
7'43"
-36:31
DNS
Richard WOLS
NED
HOC '93
Top
HE
2900m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Aron REITSEMA
NED
ARGUS
31:55
11'00"
2.
Mats TALLOEN
BEL
Omega
33:51
11'40"
+1:56
3.
Dre VANHAMME
BEL
Kempische Orientatielopers
42:38
14'42"
+10:43
4.
Lorick CASTEELS
BEL
C.O.Liège
44:44
15'26"
+12:49
Top
H21
10400m (33)
[H:]M:S
min/km
1.
Toby SCOTT
GER
OLV Steinberg
53:26
5'08"
2.
Tomas HENDRICKX
BEL
hamok
56:49
5'28"
+3:23
3.
Benjamin ANCIAUX
BEL
hamok
57:14
5'30"
+3:48
4.
Liam THIELS
BEL
Omega
59:01
5'40"
+5:35
5.
Koen DE JONG
NED
HOC '93
1:00:25
5'49"
+6:59
6.
Jeroen HOEKX
BEL
hamok
1:01:30
5'55"
+8:04
7.
Simon KREKELS
BEL
TROL Belgium
1:03:08
6'04"
+9:42
8.
Wannes HENDRICKX
BEL
hamok
1:16:48
7'23"
+23:22
9.
Marijn EDELENBOSCH
Individuals/No club
1:21:22
7'49"
+27:56
10.
Sonny WESSELS
NED
ARGUS
1:27:35
8'25"
+34:09
11.
Tom GEYPEN
BEL
Omega
1:34:46
9'07"
+41:20
12.
Nico CEUNEN
BEL
hamok
1:38:17
9'27"
+44:51
13.
Dieter COEN
BEL
TROL Belgium
1:46:14
10'13"
+52:48
14.
Muhammed Bahadir KUCUK
NED
KOVZ
1:51:02
10'41"
+57:36
15.
Eduardo VIAS
Individuals/No club
1:55:21
11'05"
+1:01:55
16.
Marc WAGENAAR
NED
OLIFANT
1:59:12
11'28"
+1:05:46
17.
Pim KERKHOVEN
NED
Koffie
2:03:52
11'55"
+1:10:26
18.
Tom JANMAAT
NED
Koffie
2:04:04
11'56"
+1:10:38
19.
Philip STEENKAMP
NED
Nollanders
2:04:41
11'59"
+1:11:15
20.
Roel LAMBERS
NED
Koffie
2:05:59
12'07"
+1:12:33
21.
Ivo MUUSSE
NED
Nollanders
2:06:34
12'10"
+1:13:08
22.
Steffan NORBERHUIS
Buitensport Durf
2:06:59
12'13"
+1:13:33
23.
Børjen CIJS
NED
Nollanders
2:12:55
12'47"
+1:19:29
24.
Selmar WOERTEL
KOVZ
2:21:20
13'35"
+1:27:54
25.
Don MULJADI
Individuals/No club
3:38:57
21'03"
+2:45:31
--
Christoph PRUNSCHE
GER
TuS Lübbecke
54:57
5'17"
+1:31
--
Arvid GLOWKA
GER
TSC Eintracht Dortmund 48/95
1:48:09
10'24"
+54:43
NCL
Toon MELIS
BEL
hamok
NCL
Sam GOSSYE
BEL
TROL Belgium
DNS
Bart VAN WIJNGAARDEN
SWE
OK klemmingen
DNS
Maarten BAAKMAN
NED
ARGUS
DNS
Valeri VAN WELY
Nollanders
DNF
Bert MARIEN
BEL
Kempische Orientatielopers
Top
HB
5000m (9)
[H:]M:S
min/km
1.
Tino NIJST
BEL
Omega
43:29
8'42"
2.
Niklas GLOWKA
GER
TSC Eintracht Dortmund 48/95
52:20
10'28"
+8:51
3.
Raúl CORDÓN PÉREZ
NED
KOVZ
53:06
10'37"
+9:37
4.
Luuk MAASSEN
Individuals/No club
1:09:25
13'53"
+25:56
5.
Jelle VANHAMME
BEL
Kempische Orientatielopers
1:58:56
23'47"
+1:15:27
NCL
Pieter HENDRICKX
Individuals/No club
NCL
Guido CEUNEN
BEL
hamok
DNS
Arvid GLOWKA
TSC Eintracht Dortmund 48/95
DNS
Christoph PRUNSCHE
TSC Eintracht Dortmund 48/95
Top
H35
10400m (9)
[H:]M:S
min/km
1.
Joost TALLOEN
BEL
Omega
1:00:34
5'49"
2.
Holger KOHR
GER
TV 1901 Beaumarais
1:13:11
7'02"
+12:37
3.
Mike FAFIEANIE
Individuals/No club
1:37:32
9'23"
+36:58
4.
Jef BOECKX
BEL
Kempische Orientatielopers
1:45:22
10'08"
+44:48
5.
Olaf WOERTEL
NED
KOVZ
1:50:05
10'35"
+49:31
6.
Pieter BAKX
Individuals/No club
1:53:51
10'57"
+53:17
7.
George Tiberiu NEAGU
ROU
A.C.S. Sanatatea Ploiesti
2:13:41
12'51"
+1:13:07
8.
Konstantin KUZNETSOV
GER
TV 1901 Beaumarais
3:30:56
20'17"
+2:30:22
NCL
Hans TALLOEN
BEL
Omega
Top
H40
8500m (13)
[H:]M:S
min/km
1.
Ronald SOMERS
NED
KOVZ
1:02:47
7'23"
2.
Frédéric DHONDT
BEL
C.O.Liège
1:03:46
7'30"
+0:59
3.
Garnt SWINKELS
NED
KOVZ
1:05:52
7'45"
+3:05
4.
Davy HEESAKKERS
NED
OLIFANT
1:06:12
7'47"
+3:25
5.
Patrick MAYERES
BEL
Hermathenae Orientation SPA
1:09:34
8'11"
+6:47
6.
Wouter TALLOEN
BEL
Omega
1:12:03
8'29"
+9:16
7.
Pim NOUWELANT, VAN DEN
NED
OLIFANT
1:17:47
9'09"
+15:00
8.
Kristof WOLLES
BEL
hamok
1:31:39
10'47"
+28:52
9.
Ruud VAN GORP
NED
OLIFANT
1:37:22
11'27"
+34:35
10.
Tobias GÖDDE
GER
DJK Adler 07 Bottrop
1:38:47
11'37"
+36:00
NCL
Jona VECHT
NED
HOC '93
DNS
Antal GUSZLEV
MINOR
DNS
Dennis SCHOTS
BEL
Kempische Orientatielopers
Top
H45
8500m (14)
[H:]M:S
min/km
1.
Michel DONGEN, VAN
NED
OLIFANT
55:55
6'35"
2.
Roland VAN LOON
NED
KOVZ
56:40
6'40"
+0:45
3.
Clemens ROOS
NED
HOC '93
1:04:37
7'36"
+8:42
4.
Ralph KURT
GER
KOVZ
1:04:51
7'38"
+8:56
5.
Kim JANSEN
BEL
Omega
1:05:20
7'41"
+9:25
6.
Bob DE CLERCQ
BEL
TROL Belgium
1:24:48
9'59"
+28:53
7.
Arie Willem VAN DEN BERG
NED
MINOR
1:25:49
10'06"
+29:54
8.
Herman ELFRINK
NED
MINOR
1:36:43
11'23"
+40:48
9.
Stefaan SCHUTJES
BEL
hamok
1:48:29
12'46"
+52:34
10.
Mihai TUDORACHE
ROU
OK Silva Campina
1:51:55
13'10"
+56:00
11.
Alwin DE LIJSTER
NED
MINOR
1:54:08
13'26"
+58:13
12.
Jurjen RINGERS
BEL
hamok
2:01:43
14'19"
+1:05:48
13.
Marc TALLOEN
BEL
Omega
2:11:59
15'32"
+1:16:04
14.
Martell DEMARTEAU
NED
ARGUS
2:37:34
18'32"
+1:41:39
Top
H50
7200m (15)
[H:]M:S
min/km
1.
Wim VERVOORT
BEL
TROL Belgium
48:00
6'40"
2.
Wiet LAENEN
BEL
TROL Belgium
51:39
7'10"
+3:39
3.
Dušan PETROVIČ
SLO
Orientacijski Klub Polaris
57:19
7'58"
+9:19
4.
Olaf BINSCH
NED
MINOR
58:10
8'05"
+10:10
5.
Andreas MALTIG
GER
DJK Adler 07 Bottrop
59:39
8'17"
+11:39
6.
Donald VAN BOVEN
BEL
TROL Belgium
1:04:43
8'59"
+16:43
7.
Espen Fyhn NILSEN
NOR
Stavanger Orienteringsklubb
1:08:20
9'29"
+20:20
8.
Jorran VAN DER HEIJDEN
NED
OLIFANT
1:08:47
9'33"
+20:47
9.
Ronald HENDRIKS
NED
MINOR
1:10:52
9'51"
+22:52
10.
Richard ROBINSON
BEL
ThOR
1:20:25
11'10"
+32:25
11.
Christian HARMS
GER
WOLF Haltern
1:29:05
12'22"
+41:05
12.
Yves GOMRÉE
BEL
H.O.C. - Cercle d'Orientation du Hainaut
1:29:48
12'28"
+41:48
13.
Koen CROONS
BEL
Omega
1:43:43
14'24"
+55:43
NCL
Marc VAN VEEN
Individuals/No club
DNS
Jørn MYRLAND
NOR
Notodden o-lag
Top
H55
7200m (25)
[H:]M:S
min/km
1.
Dirk GOOSSENS
BEL
TROL Belgium
55:16
7'41"
2.
Andre DE VEIRMAN
BEL
TROL Belgium
56:55
7'54"
+1:39
3.
Pim VAN DER WIJK
NED
OLIFANT
58:45
8'10"
+3:29
4.
Hendrik VAN HOEY
BEL
TROL Belgium
58:49
8'10"
+3:33
5.
Steven JOCHEMS
NED
KOVZ
1:00:13
8'22"
+4:57
6.
Rudi AERTS
BEL
Omega
1:01:54
8'36"
+6:38
7.
Robert WIRTH
GER
TV 1901 Beaumarais
1:02:20
8'39"
+7:04
8.
Klaas Jan HOFSTRA
NED
HOC '93
1:04:31
8'58"
+9:15
9.
Klaus HELFRICH
GER
OLV Steinberg
1:07:05
9'19"
+11:49
10.
Erik EEFTING
NED
Individuals/No club
1:09:09
9'36"
+13:53
11.
Christian KOSCH
GER
OLV Steinberg
1:09:12
9'37"
+13:56
12.
Karl VERVOORT
BEL
TROL Belgium
1:10:12
9'45"
+14:56
13.
Nikolaj WANNER
GER
OLG Siegerland
1:13:43
10'14"
+18:27
14.
Vincent EIJSINK
NOR
Ås-NMBU Orientering
1:15:16
10'27"
+20:00
15.
Martin BRÄNDLI
Individuals/No club
1:17:20
10'44"
+22:04
16.
Freddy HENKES
BEL
OLG Sankt Vith ARDOC
1:17:26
10'45"
+22:10
17.
Karl KEUPPENS
BEL
Omega
1:18:52
10'57"
+23:36
18.
Peter DIRKSEN
NED
Sauda Orienteringsklubb
1:19:52
11'06"
+24:36
19.
Michael MARGOLIN
GER
GSV Düsseldorf
1:21:47
11'22"
+26:31
20.
Peter VOERMANS
NED
KOVZ
1:25:23
11'52"
+30:07
21.
Thomas HOHBERG
GER
ASG Teutoburger Wald
1:26:38
12'02"
+31:22
22.
Ronald POULISSEN
NED
ARGUS
1:36:38
13'25"
+41:22
23.
Jeroen HOGEMA
NED
MINOR
1:39:50
13'52"
+44:34
24.
Thomas GÖRTELMEYER
GER
MTK Bad Harzburg
1:56:22
16'10"
+1:01:06
25.
Eric VAN WEERS
NED
OLIFANT
2:04:01
17'13"
+1:08:45
Top
H60
6200m (15)
[H:]M:S
min/km
1.
Luc MELIS
BEL
hamok
45:28
7'20"
2.
Bart VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
47:05
7'36"
+1:37
3.
Marc VAN DE MAELE
BEL
Kempische Orientatielopers
55:09
8'54"
+9:41
4.
Patrick WALLAERT
BEL
Omega
58:26
9'25"
+12:58
5.
Tonny NEPLENBROEK
NED
ARGUS
59:52
9'39"
+14:24
6.
Arne HEIKOOP
NED
HOC '93
1:03:30
10'15"
+18:02
7.
Hans-Joachim GLOWKA
GER
TSC Eintracht Dortmund 48/95
1:13:03
11'47"
+27:35
8.
Franz-Josef DIRKES
GER
SV Eintracht Neuenkirchen
1:15:48
12'14"
+30:20
9.
Albert VAN CANEGHEM
BEL
Kempische Orientatielopers
1:25:38
13'49"
+40:10
10.
Johan CLAES
BEL
hamok
1:33:14
15'02"
+47:46
11.
Andreas THIES
GER
TuS Lübbecke
1:35:38
15'25"
+50:10
NCL
Robert VAN DER HULST
NED
MINOR
NCL
Thomas CIESLEWICZ
GER
TSC Eintracht Dortmund 48/95
DNS
Dieter KLEIST
GER
TSC Eintracht Dortmund 48/95
DNS
Simon NIJENHUIS
NED
MINOR
Top
H65
5600m (23)
[H:]M:S
min/km
1.
Pierre WILLEMS
BEL
ASUB Orientation
46:03
8'13"
2.
Adrie VAN OPSTAL
NED
KOVZ
46:50
8'22"
+0:47
3.
Mikael STERN
SWE
Järla Orientering
51:46
9'15"
+5:43
4.
Jackie VANDIJCK
BEL
Kempische Orientatielopers
54:01
9'39"
+7:58
5.
Peter FOPPEN
NED
MINOR
55:25
9'54"
+9:22
6.
Roger BOCKX
BEL
Kempische Orientatielopers
55:30
9'55"
+9:27
7.
Giel PARDOEL
NED
KOVZ
56:46
10'08"
+10:43
8.
Ferdinand GEBOERS
BEL
Kempische Orientatielopers
59:15
10'35"
+13:12
9.
Jean-pierre KELLENS
NED
Kempische Orientatielopers
1:00:31
10'48"
+14:28
10.
Bruno VANDERMEULEN
BEL
C.O.Liège
1:09:45
12'27"
+23:42
11.
Luc HEUNINCKX
BEL
Kempische Orientatielopers
1:10:48
12'39"
+24:45
12.
Reinhold LENNEBO
SWE
Järla Orientering
1:11:22
12'45"
+25:19
13.
Guus BOVEN VAN
NED
OLIFANT
1:12:26
12'56"
+26:23
14.
Eddie DE KERF
NED
TROL Belgium
1:13:42
13'10"
+27:39
15.
Chris ADDIERS
BEL
Omega
1:15:40
13'31"
+29:37
16.
André AERTS
BEL
hamok
1:15:58
13'34"
+29:55
17.
Marc BRIERS
BEL
Kempische Orientatielopers
1:24:41
15'07"
+38:38
18.
Etienne VANDEGHINSTE
BEL
Altair CO
1:27:17
15'35"
+41:14
19.
Manfred THALLNER
GER
TSC Eintracht Dortmund 48/95
1:27:23
15'36"
+41:20
20.
Uwe BÜRGER
GER
TSC Eintracht Dortmund 48/95
1:33:22
16'40"
+47:19
21.
Luc TALLOEN
BEL
Omega
1:43:19
18'27"
+57:16
22.
Paul BOLSENS
BEL
TROL Belgium
1:43:41
18'31"
+57:38
NCL
Eddie GEYPEN
BEL
Kempische Orientatielopers
Top
H70
4500m (14)
[H:]M:S
min/km
1.
Anton BUYTAERT
BEL
Omega
50:54
11'19"
Frans WENS
BEL
TROL Belgium
50:54
11'19"
3.
Ivo TIMMERMANS
BEL
Kempische Orientatielopers
53:11
11'49"
+2:17
4.
Rene STEENSSENS
BEL
Balise 10
53:22
11'52"
+2:28
5.
Eddie DESMEDT
BEL
TROL Belgium
55:07
12'15"
+4:13
6.
Dominique SCHUTJES
BEL
hamok
56:43
12'36"
+5:49
7.
Rogier VANAKEN
BEL
Omega
57:00
12'40"
+6:06
8.
Georges TIMMERMANS
BEL
Kempische Orientatielopers
57:50
12'51"
+6:56
9.
Mike INTGROEN
NED
KOVZ
57:52
12'52"
+6:58
10.
Jos HOUBEN
BEL
Kempische Orientatielopers
1:11:49
15'58"
+20:55
11.
Régis LECOYER
FRA
VERVINS ORIENTATION
1:12:16
16'04"
+21:22
12.
Fernand SCHEELEN
BEL
hamok
1:14:14
16'30"
+23:20
13.
Juliaan LINTEN
BEL
Kempische Orientatielopers
1:16:29
17'00"
+25:35
14.
Georges BARBIER
BEL
ASUB Orientation
1:38:12
21'49"
+47:18
Top
H75
3200m (9)
[H:]M:S
min/km
1.
Jos THYS
BEL
hamok
41:04
12'50"
2.
Gérard LEFRANÇOIS
FRA
A C Beauchamp
44:35
13'56"
+3:31
3.
Victor VANDERSTRAETEN
BEL
hamok
45:26
14'12"
+4:22
4.
Jos BYLEMANS
BEL
Kempische Orientatielopers
45:46
14'18"
+4:42
5.
Jean BAISIPONT
BEL
TROL Belgium
48:05
15'02"
+7:01
6.
Ruud SCHONEWILLE
NED
KOVZ
48:50
15'16"
+7:46
7.
Bert GEUDENS
BEL
Kempische Orientatielopers
49:32
15'29"
+8:28
8.
Jörg HERBRAND
GER
TV Wanheimerort Duisburg
1:19:44
24'55"
+38:40
NCL
Mark VAN BRUGGEN
BEL
TROL Belgium
Top
H80
3200m (7)
[H:]M:S
min/km
1.
Michel OOMS
BEL
Omega
46:10
14'26"
2.
Ton ROOS
NED
HOC '93
48:32
15'10"
+2:22
3.
Frans VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
50:09
15'40"
+3:59
4.
Alfons BOSCH
KOVZ
52:59
16'33"
+6:49
5.
Gerrit KRAUSE
GER
TSC Eintracht Dortmund 48/95
53:15
16'38"
+7:05
NCL
Karl-Heinz BINSCH
GER
TSV Ahlden
DNS
Henri VANDENBERK
BEL
Kempische Orientatielopers
Top
Total
Omega
39
hamok
32
Kempische Orientatielopers
29
TROL Belgium
29
KOVZ
22
OLIFANT
20
MINOR
18
ARGUS
17
Individuals/No club
17
TSC Eintracht Dortmund 48/95
16
HOC '93
11
C.O.Liège
9
OLV Steinberg
5
Hermathenae Orientation SPA
4
Järla Orientering
4
Nollanders
4
TV 1901 Beaumarais
4
TuS Lübbecke
4
ASUB Orientation
3
CA Rosé
3
DJK Adler 07 Bottrop
3
Koffie
3
OLG Siegerland
3
WOLF Haltern
3
ASG Teutoburger Wald
2
Altair CO
2
Balise 10
2
GSV Düsseldorf
2
H.O.C. - Cercle d'Orientation du Hainaut
2
Notodden o-lag
2
OK Silva Campina
2
OLG Sankt Vith ARDOC
2
SV Eintracht Neuenkirchen
2
Sauda Orienteringsklubb
2
TV Wanheimerort Duisburg
2
ThOR
2
VERVINS ORIENTATION
2
Ås-NMBU Orientering
2
A C Beauchamp
1
A.C.S. Sanatatea Ploiesti
1
Buitensport Durf
1
MTK Bad Harzburg
1
OK klemmingen
1
Orientacijski Klub Polaris
1
Stavanger Orienteringsklubb
1
TSV Ahlden
1
The Party Parrots
1
Total: 339