clublogo
index

Tweedaagse van de Veluwe
30.10.2021 - 31.10.2021
argus

Last updated: 01.11.2021 17:35:00HELGA Orienteering Software © Michael Hock

NEW Ontdek een gepersonaliseerd PDF-resultatenblad door klikken op de naam. Meer info..


D-12 D-14 D-16 D-18 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80
Days 1 2
Total


NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   DNF opgave   

D-12  (3)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Violette MAYERESBELHermathenae Orientation SPA1:05:330:37:12(1)0:28:21(2)
2.Elin ZWIKKERNEDARGUS1:07:180:42:10(2)0:25:08(1)
3.Susanne MALTIGGERDJK Adler 07 Bottrop2:17:471:22:02(3)0:55:45(3)
Top

D-14  (3)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Kiara NIJSTBELOmega1:33:370:55:21(1)0:38:16(2)
2.Inès VAN DER BURGTSUICA Rosé1:55:321:19:06(2)0:36:26(1)
NCLHanne MOURITSNEDARGUSNCL0:42:21(3)
Top

D-16  (2)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Nora MOURITSNEDARGUS1:43:081:06:32(1)0:36:36(2)
2.Marit ZWIKKERNEDARGUS2:04:191:29:12(2)0:35:07(1)
Top

D-18  (3)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Anouk VAN DER BURGTSUICA Rosé1:43:491:09:33(2)0:34:16(1)
2.Lisa HARMSGERWOLF Haltern1:48:361:08:10(1)0:40:26(2)
3.Chiara PFROMMGERWOLF Haltern2:14:421:21:00(3)0:53:42(3)
Top

D-20  (3)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Kato KEUPPENSBELOmega1:58:361:11:56(1)0:46:40(1)
2.Emma MAESBELKempische Orientatielopers2:05:131:16:14(2)0:48:59(2)
3.Anna Lotte PEPERKAMPNEDOLIFANT2:51:221:47:43(3)1:03:39(3)
Top

DE  (5)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Noor TALLOENBELOmega59:490:33:46(1)0:26:03(2)
2.Elodie VAN DER KLEIJhamok1:14:170:48:52(3)0:25:25(1)
3.Ninthe WOLLESBELhamok1:27:420:44:42(2)0:43:00(3)
NCLBendik Schia LØENORNotodden o-lagDNSDNS
NCLElena DOMINGUEZ ROMERONEDThe Party ParrotsDNSDNS
Top

D21  (17)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Eef VAN DONGENNEDOLIFANT1:30:240:57:48(1)0:32:36(1)
2.Miek FABRÉBELOmega1:38:101:01:38(2)0:36:32(2)
3.Hannah THIELSBELTROL Belgium1:41:531:04:39(3)0:37:14(3)
4.Kim GEYPENBELOmega1:51:011:11:38(4)0:39:23(4)
5.Eva BOVEN VANNEDOLIFANT1:55:501:11:39(5)0:44:11(7)
6.Séverine VANDERMEULENBELC.O.Liège1:56:351:14:02(6)0:42:33(6)
7.Gerber LOMANNEDMINOR1:59:061:14:49(7)0:44:17(8)
8.Tjitske BREIMERNEDHOC '932:11:581:29:31(8)0:42:27(5)
9.Saskia KROONNEDOLIFANT2:29:381:30:37(9)0:59:01(10)
10.Eletta DAEMENNEDOLIFANT2:34:041:37:12(10)0:56:52(9)
11.Machteld VAN DER HOEVENIndividuals/No club2:41:531:42:52(11)0:59:01(10)
12.Annemieke BLOEMNEDOLIFANT4:31:263:10:52(12)1:20:34(12)
NCLAjellet SHEM-TOVIndividuals/No clubNCL1:49:53(14)
NCLAnne FELIKSIKIndividuals/No clubNCL1:50:12(15)
NCLJolien PASPONTBELTROL BelgiumNCLNCL
NCLKelly GYSENBELKempische OrientatielopersDNS1:23:33(13)
NCLTarja VESANTOIndividuals/No clubDNSDNS
Top

DB  (17)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Sabeth KOSCHGEROLV Steinberg1:28:590:47:35(1)0:41:24(1)
2.Janine GLOWKAGERTSC Eintracht Dortmund 48/951:42:130:50:41(2)0:51:32(3)
3.Lovisa NIMVIK STERNSWEJärla Orientering1:56:241:02:03(3)0:54:21(4)
4.Vanessa VAN BREEDAMBELTROL Belgium2:39:001:32:25(7)1:06:35(7)
5.Mira BRODOWSKIGERTuS Lübbecke2:49:531:59:39(10)0:50:14(2)
6.Marjon BAASNEDMINOR2:50:171:48:19(8)1:01:58(6)
7.Joke ZOONSBELhamok2:56:001:26:25(6)1:29:35(10)
8.Lotte VAN BOVENBELTROL Belgium3:07:211:21:34(5)1:45:47(12)
9.Isabelle FRÈREBELC.O.Liège3:08:011:49:27(9)1:18:34(8)
10.Annelies VOSBELOmega3:27:262:04:07(11)1:23:19(9)
11.Olga MARGOLINAGERGSV Düsseldorf3:56:572:08:23(12)1:48:34(13)
12.Plien VAN EIFNEDARGUS4:29:342:23:24(13)2:06:10(14)
NCLAriane DECRAMERBELhamokDNSDNS
NCLImke VAN OPSTALNEDKOVZDNSDNS
NCLIris EGGELSNEDARGUSNCL0:58:14(5)
NCLJohanna RENKERGERTSC Eintracht Dortmund 48/951:03:53(4)NCL
NCLJulia VERHOEVENIndividuals/No clubNCL1:29:46(11)
Top

D35  (5)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Katrien TALLOENBELOmega2:40:541:42:02(2)0:58:52(1)
2.Tania HENDRICKXBELhamok3:36:201:58:51(3)1:37:29(2)
3.Barbara HÖWERIndividuals/No club5:26:163:10:11(4)2:16:05(4)
NCLAna Maria TUDORACHEROUOK Silva Campina1:15:58(1)NCL
NCLSadie ZWIKKERNEDARGUS0:58:211:50:17(3)
Top

D40  (8)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Lieke VAN OPSTALNEDKOVZ1:44:061:04:52(1)0:39:14(1)
2.Leslie CRETTELSBELHermathenae Orientation SPA2:02:541:14:14(2)0:48:40(2)
3.Marjo POULISSENNEDARGUS2:41:591:35:40(3)1:06:19(4)
4.Elke SWINKELSNEDKOVZ2:42:421:48:55(5)0:53:47(3)
5.Inge HUISMANNEDMINOR2:47:471:41:17(4)1:06:30(5)
NCLAndrea VAN LIESHOUTIndividuals/No clubNCLNCL
NCLElisabeth SCHUTJESBELhamokNCL1:39:31(6)
Top

D45  (10)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Veerle TULLENEERSBELOmega1:27:400:56:14(1)0:31:26(1)
2.Jane PULFORDAUSOLIFANT1:43:561:01:42(2)0:42:14(3)
3.Linda WOLSNEDHOC '931:49:411:07:39(3)0:42:02(2)
4.Angelique DE GRANDEBELOmega2:08:321:21:49(5)0:46:43(4)
5.Tessa ELFRINKMINOR2:14:331:20:51(4)0:53:42(6)
6.Evelyn WIRTHGERTV 1901 Beaumarais2:20:251:27:35(7)0:52:50(5)
NCLEllen BOOMERUSAMINORDNS
NCLEllen DESCHEPPERBELTROL Belgium1:26:53NCL
NCLLarissa RANDNEDOLIFANT1:25:09(6)DNS
NCLRenee HELLERNEDARGUSNCL0:55:38(7)
NCLWendy AFMANNEDHOC '93NCLDNS
Top

D50  (9)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Dunja RIET, VAN DENEDOLIFANT1:42:491:01:36(1)0:41:13(1)
2.Martine HOEKSMANEDOLIFANT1:48:391:03:59(3)0:44:40(2)
3.Valérie AUGHUETBELH.O.C. - Cercle d'Orientation du Hainaut2:03:511:17:38(5)0:46:13(4)
4.Laurence AUGHUETBELThOR2:06:011:20:00(6)0:46:01(3)
5.Lina JASULAITYTENEDOLIFANT2:19:291:31:48(7)0:47:41(5)
6.Claudia KLEISTGERTSC Eintracht Dortmund 48/952:43:221:38:59(8)1:04:23(7)
7.Iris KOSCHGEROLV Steinberg2:46:311:51:53(9)0:54:38(6)
NCLKatleen VAN DE MOORTELBELOmega1:07:44(4)NCL
NCLMietta GROENEVELDNEDMINOR1:02:51(2)DNS
Top

D55  (17)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Linda VERBRAKENBELTROL Belgium1:27:440:51:53(1)0:35:51(3)
2.May Bente BRURBERGNORÅs-NMBU Orientering1:32:000:59:00(3)0:33:00(1)
3.Françoise RENARDBELC.O.Liège1:35:120:57:43(2)0:37:29(5)
4.Greta MOLSBELhamok1:39:281:02:13(4)0:37:15(4)
5.Maria HENKES-JOHANNSBELOLG Sankt Vith ARDOC1:41:521:02:56(5)0:38:56(7)
6.Masja VAN DE VENNEDKOVZ1:45:321:03:51(6)0:41:41(8)
7.Betty DE MEYERBELTROL Belgium1:56:141:17:29(10)0:38:45(6)
8.Birgitta VERBEEKNEDMINOR1:59:151:16:58(9)0:42:17(10)
9.Györgyi CORBETNEDARGUS2:00:481:16:56(8)0:43:52(11)
10.Hilde VERCAERENBELKempische Orientatielopers2:02:521:20:46(11)0:42:06(9)
11.Kirsten KOLBEGERTuS Lübbecke2:03:161:28:58(13)0:34:18(2)
12.Mia KINNAERBELOmega2:18:301:23:07(12)0:55:23(14)
13.Corine SERVAISBELASUB Orientation2:20:441:34:41(14)0:46:03(13)
14.Yolanda DIRKSENNEDSauda Orienteringsklubb2:38:081:53:58(15)0:44:10(12)
15.Iris HOHBERGGERASG Teutoburger Wald3:07:232:07:23(16)1:00:00(15)
NCLHilde KROLSBELhamokDNSDNS
NCLMaria NIMVIKSWEJärla Orientering1:07:39(7)NCL
Top

D60  (10)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Julienne VANREUSELBELhamok1:28:570:56:47(1)0:32:10(1)
2.Ulrike SETZER-BRITWUMGEROLG Siegerland1:39:361:04:17(2)0:35:19(2)
3.Barbara GLOWKAGERTSC Eintracht Dortmund 48/951:50:021:10:24(4)0:39:38(3)
4.Joanna ARNOLDGERTSC Eintracht Dortmund 48/952:05:111:08:23(3)0:56:48(8)
5.Anita BAERTSBELhamok2:27:001:34:25(5)0:52:35(6)
6.Alexandra WANNERGEROLG Siegerland2:47:111:53:00(6)0:54:11(7)
7.Marie Christine METTENBELKempische Orientatielopers2:47:541:59:41(7)0:48:13(5)
8.Geke WALPOTNEDARGUS4:05:302:19:58(8)1:45:32(10)
NCLMarina DRIESENBELOmegaNCL0:47:08(4)
NCLNoëlle CHOPRIXBELAltair CONCL1:07:50(9)
Top

D65  (12)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Simonne SILVINEDKempische Orientatielopers1:39:261:04:11(2)0:35:15(1)
2.Liset HENDRICKXBELOmega1:47:301:03:27(1)0:44:03(4)
3.Paulette BLOMMENBELOmega1:49:341:07:46(3)0:41:48(2)
4.Bernadette VANDERMEULEN-DE GROODTBELC.O.Liège1:49:561:07:57(4)0:41:59(3)
5.Kornelia MOCKGERTSC Eintracht Dortmund 48/951:53:121:08:49(5)0:44:23(5)
6.Lily-Anne COLEBELTROL Belgium2:00:461:14:22(7)0:46:24(6)
7.Monica ROELINGNEDKOVZ2:05:111:11:20(6)0:53:51(8)
8.Christiane TOEBINTEBELBalise 102:20:361:22:35(8)0:58:01(9)
9.Lieve FEYSBELOmega2:20:441:30:51(9)0:49:53(7)
10.Monika HERBRANDGERTV Wanheimerort Duisburg3:21:312:08:20(11)1:13:11(10)
NCLMarie QUISTHOUDTBELOmega1:34:12(10)NCL
NCLNicole VANHEESBELhamokNCLDNS
Top

D70  (4)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Lieve GEENSNEDTROL Belgium1:12:330:42:16(2)0:30:17(1)
2.Lisette EYKMANSBELKempische Orientatielopers1:19:280:42:07(1)0:37:21(2)
3.Annick LECOYERFRAVERVINS ORIENTATION1:50:031:03:52(3)0:46:11(3)
NCLAnnie ROMBOUTNEDTROL Belgium1:32:47(4)DNS
Top

D75  (2)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Daniëlle NOLENSBELhamok1:24:520:44:03(1)0:40:49(1)
2.Gilberte MARIENBELKempische Orientatielopers1:51:160:57:26(2)0:53:50(2)
Top

H-10  (4)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Tom MAYERESBELHermathenae Orientation SPA44:440:24:53(1)0:19:51(1)
2.Mees SWINKELSNEDKOVZ52:530:29:20(3)0:23:33(2)
3.Jakob VAN DER KLEIJBELhamok57:120:32:33(4)0:24:39(3)
4.Alec VAN DER BURGTSUICA Rosé58:380:28:53(2)0:29:45(4)
Top

H-12  (5)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Thor WOLLESBELhamok40:050:19:36(1)0:20:29(1)
2.Nathan JANSENBELOmega44:210:20:55(2)0:23:26(2)
3.Senne HENDRICKXBELhamok57:120:32:48(3)0:24:24(3)
4.Ronald ROOSNEDHOC '931:42:340:58:37(4)0:43:57(4)
5.Iep SWINKELSNEDKOVZ2:13:391:18:33(5)0:55:06(5)
Top

H-14  (5)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Bob DE CLEENEBELTROL Belgium1:09:120:46:02(1)0:23:10(1)
2.Antoine VOSBELC.O.Liège1:15:140:50:48(2)0:24:26(2)
3.Stan MAESBELKempische Orientatielopers1:18:190:50:53(3)0:27:26(3)
4.Odin GROENEVELDNEDMINOR1:30:070:57:56(4)0:32:11(5)
5.Thomas JANSENBELOmega1:31:061:02:36(5)0:28:30(4)
Top

H-18  (2)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Louis VOSBELC.O.Liège1:42:221:01:30(1)0:40:52(1)
2.Geert VAN DER HULSTNEDMINOR1:51:281:06:16(2)0:45:12(2)
NCLRune DE CLERCQBELTROL Belgium0:40:57DNS
Top

H-20  (3)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Steffen DIRKESGERSV Eintracht Neuenkirchen2:31:401:42:09(1)0:49:31(3)
NCLArno KEUPPENSBELOmega1:05:380:39:09(2)
NCLRichard WOLSNEDHOC '93DNS0:32:48(1)
Top

HE  (4)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Aron REITSEMANEDARGUS57:230:31:55(1)0:25:28(1)
2.Mats TALLOENBELOmega1:00:020:33:51(2)0:26:11(2)
3.Dre VANHAMMEBELKempische Orientatielopers1:11:240:42:38(3)0:28:46(3)
4.Lorick CASTEELSBELC.O.Liège1:17:140:44:44(4)0:32:30(4)
Top

H21  (34)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Toby SCOTTGEROLV Steinberg1:31:210:53:26(1)0:37:55(2)
2.Tomas HENDRICKXBELhamok1:34:050:56:49(2)0:37:16(1)
3.Benjamin ANCIAUXBELhamok1:35:110:57:14(3)0:37:57(3)
4.Jeroen HOEKXBELhamok1:42:031:01:30(6)0:40:33(4)
5.Simon KREKELSBELTROL Belgium1:44:471:03:08(7)0:41:39(5)
6.Wannes HENDRICKXBELhamok2:01:471:16:48(8)0:44:59(6)
7.Marijn EDELENBOSCHIndividuals/No club2:18:101:21:22(9)0:56:48(10)
8.Sonny WESSELSNEDARGUS2:19:111:27:35(10)0:51:36(9)
9.Tom GEYPENBELOmega2:26:121:34:46(11)0:51:26(8)
10.Nico CEUNENBELhamok2:26:511:38:17(12)0:48:34(7)
11.Eduardo VIASIndividuals/No club2:55:571:55:21(15)1:00:36(12)
12.Dieter COENBELTROL Belgium3:00:391:46:14(13)1:14:25(14)
13.Muhammed Bahadir KUCUKNEDKOVZ3:09:001:51:02(14)1:17:58(15)
14.Philip STEENKAMPNEDNollanders3:15:332:04:41(19)1:10:52(13)
15.Steffan NORBERHUISBuitensport Durf3:26:102:06:59(22)1:19:11(17)
16.Tom JANMAATNEDKoffie3:29:052:04:04(18)1:25:01(18)
17.Marc WAGENAARNEDOLIFANT3:31:191:59:12(16)1:32:07(19)
18.Børjen CIJSNEDNollanders3:31:272:12:55(23)1:18:32(16)
19.Ivo MUUSSENEDNollanders3:43:512:06:34(21)1:37:17(20)
20.Pim KERKHOVENNEDKoffie3:45:182:03:52(17)1:41:26(21)
NCLArvid GLOWKAGERTSC Eintracht Dortmund 48/951:48:09DNS
NCLBart VAN WIJNGAARDENSWEOK klemmingenDNSDNS
NCLBert MARIENBELKempische OrientatielopersDNF0:58:02(11)
NCLChristoph PRUNSCHEGERTuS Lübbecke0:54:57DNS
NCLDon MULJADIIndividuals/No club3:38:57(25)NCL
NCLKoen DE JONGNEDHOC '931:00:25(5)DNS
NCLLiam THIELSBELOmega0:59:01(4)DNS
NCLMaarten BAAKMANNEDARGUSDNS1:14:05
NCLRoel LAMBERSNEDKoffie2:05:59(20)
NCLSam GOSSYEBELTROL BelgiumNCL1:48:28(22)
NCLSelmar WOERTELKOVZ2:21:20(24)NCL
NCLToon MELISBELhamokNCLDNS
NCLValeri VAN WELYNollandersDNSDNS
Top

HB  (8)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Tino NIJSTBELOmega1:22:100:43:29(1)0:38:41(2)
2.Raúl CORDÓN PÉREZNEDKOVZ1:36:000:53:06(3)0:42:54(3)
3.Niklas GLOWKAGERTSC Eintracht Dortmund 48/951:40:000:52:20(2)0:47:40(4)
NCLArvid GLOWKATSC Eintracht Dortmund 48/95DNS0:36:08
NCLChristoph PRUNSCHETSC Eintracht Dortmund 48/95DNS1:01:28
NCLGuido CEUNENBELhamokNCLNCL
NCLJelle VANHAMMEBELKempische Orientatielopers1:58:56(5)DNS
NCLLuuk MAASSENIndividuals/No club1:09:25(4)NCL
NCLPieter HENDRICKXIndividuals/No clubNCL0:27:11(1)
Top

H35  (9)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Joost TALLOENBELOmega1:39:071:00:34(1)0:38:33(1)
2.Holger KOHRGERTV 1901 Beaumarais2:00:341:13:11(2)0:47:23(2)
3.Mike FAFIEANIEIndividuals/No club2:30:301:37:32(3)0:52:58(3)
4.Pieter BAKXIndividuals/No club3:07:471:53:51(6)1:13:56(4)
5.George Tiberiu NEAGUROUA.C.S. Sanatatea Ploiesti3:36:522:13:41(7)1:23:11(6)
6.Konstantin KUZNETSOVGERTV 1901 Beaumarais4:51:533:30:56(8)1:20:57(5)
NCLHans TALLOENBELOmegaNCLNCL
NCLJef BOECKXBELKempische Orientatielopers1:45:22(4)NCL
NCLOlaf WOERTELNEDKOVZ1:50:05(5)DNS
Top

H40  (13)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Ronald SOMERSNEDKOVZ1:41:581:02:47(1)0:39:11(2)
2.Frédéric DHONDTBELC.O.Liège1:44:301:03:46(2)0:40:44(5)
3.Davy HEESAKKERSNEDOLIFANT1:45:531:06:12(4)0:39:41(3)
4.Patrick MAYERESBELHermathenae Orientation SPA1:46:061:09:34(5)0:36:32(1)
5.Garnt SWINKELSNEDKOVZ1:47:491:05:52(3)0:41:57(6)
6.Wouter TALLOENBELOmega1:54:591:12:03(6)0:42:56(7)
7.Kristof WOLLESBELhamok2:12:171:31:39(8)0:40:38(4)
8.Ruud VAN GORPNEDOLIFANT2:22:301:37:22(9)0:45:08(8)
9.Tobias GÖDDEGERDJK Adler 07 Bottrop2:50:061:38:47(10)1:11:19(11)
NCLAntal GUSZLEVMINORDNS1:07:57(10)
NCLDennis SCHOTSBELKempische OrientatielopersDNSDNS
NCLJona VECHTNEDHOC '93NCL0:45:33(9)
NCLPim NOUWELANT, VAN DENNEDOLIFANT1:17:47(7)DNS
Top

H45  (14)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Roland VAN LOONNEDKOVZ1:35:120:56:40(2)0:38:32(3)
2.Kim JANSENBELOmega1:40:231:05:20(5)0:35:03(1)
3.Ralph KURTGERKOVZ1:40:281:04:51(4)0:35:37(2)
4.Bob DE CLERCQBELTROL Belgium2:08:491:24:48(6)0:44:01(4)
5.Arie Willem VAN DEN BERGNEDMINOR2:16:381:25:49(7)0:50:49(8)
6.Herman ELFRINKNEDMINOR2:26:231:36:43(8)0:49:40(7)
7.Jurjen RINGERSBELhamok2:49:142:01:43(12)0:47:31(5)
8.Stefaan SCHUTJESBELhamok2:50:261:48:29(9)1:01:57(10)
9.Mihai TUDORACHEROUOK Silva Campina2:51:251:51:55(10)0:59:30(9)
10.Alwin DE LIJSTERNEDMINOR3:12:111:54:08(11)1:18:03(11)
11.Martell DEMARTEAUNEDARGUS3:25:562:37:34(14)0:48:22(6)
12.Marc TALLOENBELOmega3:31:352:11:59(13)1:19:36(12)
NCLClemens ROOSNEDHOC '931:04:37(3)DNS
NCLMichel DONGEN, VANNEDOLIFANT0:55:55(1)DNS
Top

H50  (15)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Wim VERVOORTBELTROL Belgium1:25:240:48:00(1)0:37:24(5)
2.Wiet LAENENBELTROL Belgium1:30:030:51:39(2)0:38:24(6)
3.Dušan PETROVIČSLOOrientacijski Klub Polaris1:30:080:57:19(3)0:32:49(1)
4.Olaf BINSCHNEDMINOR1:31:510:58:10(4)0:33:41(2)
5.Andreas MALTIGGERDJK Adler 07 Bottrop1:36:360:59:39(5)0:36:57(4)
6.Donald VAN BOVENBELTROL Belgium1:41:021:04:43(6)0:36:19(3)
7.Jorran VAN DER HEIJDENNEDOLIFANT1:49:321:08:47(8)0:40:45(8)
8.Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb1:53:441:08:20(7)0:45:24(11)
9.Ronald HENDRIKSNEDMINOR1:58:371:10:52(9)0:47:45(12)
10.Richard ROBINSONBELThOR1:59:591:20:25(10)0:39:34(7)
11.Christian HARMSGERWOLF Haltern2:11:351:29:05(11)0:42:30(9)
12.Koen CROONSBELOmega2:28:591:43:43(13)0:45:16(10)
NCLJørn MYRLANDNORNotodden o-lagDNSDNS
NCLMarc VAN VEENIndividuals/No clubNCL1:10:38(13)
NCLYves GOMRÉEBELH.O.C. - Cercle d'Orientation du Hainaut1:29:48(12)NCL
Top

H55  (26)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Dirk GOOSSENSBELTROL Belgium1:28:150:55:16(1)0:32:59(1)
2.Andre DE VEIRMANBELTROL Belgium1:36:150:56:55(2)0:39:20(3)
3.Hendrik VAN HOEYBELTROL Belgium1:40:090:58:49(4)0:41:20(8)
4.Steven JOCHEMSNEDKOVZ1:41:071:00:13(5)0:40:54(6)
5.Pim VAN DER WIJKNEDOLIFANT1:42:120:58:45(3)0:43:27(11)
6.Rudi AERTSBELOmega1:42:451:01:54(6)0:40:51(5)
7.Klaas Jan HOFSTRANEDHOC '931:43:481:04:31(8)0:39:17(2)
8.Robert WIRTHGERTV 1901 Beaumarais1:45:571:02:20(7)0:43:37(13)
9.Klaus HELFRICHGEROLV Steinberg1:48:351:07:05(9)0:41:30(9)
10.Christian KOSCHGEROLV Steinberg1:53:051:09:12(11)0:43:53(14)
11.Nikolaj WANNERGEROLG Siegerland1:57:161:13:43(13)0:43:33(12)
12.Martin BRÄNDLIIndividuals/No club1:58:551:17:20(15)0:41:35(10)
13.Vincent EIJSINKNORÅs-NMBU Orientering2:01:001:15:16(14)0:45:44(17)
14.Freddy HENKESBELOLG Sankt Vith ARDOC2:02:171:17:26(16)0:44:51(16)
15.Peter DIRKSENNEDSauda Orienteringsklubb2:04:401:19:52(18)0:44:48(15)
16.Peter VOERMANSNEDKOVZ2:06:311:25:23(20)0:41:08(7)
17.Michael MARGOLINGERGSV Düsseldorf2:08:311:21:47(19)0:46:44(18)
18.Thomas HOHBERGGERASG Teutoburger Wald2:20:361:26:38(21)0:53:58(20)
19.Ronald POULISSENNEDARGUS2:25:231:36:38(22)0:48:45(19)
20.Jeroen HOGEMANEDMINOR2:41:211:39:50(23)1:01:31(22)
21.Eric VAN WEERSNEDOLIFANT3:05:282:04:01(25)1:01:27(21)
22.Thomas GÖRTELMEYERGERMTK Bad Harzburg3:11:331:56:22(24)1:15:11(23)
NCLErik EEFTINGNEDIndividuals/No club1:09:09(10)NCL
NCLGerrit RIET, VAN DENEDOLIFANT0:39:23(4)
NCLKarl KEUPPENSBELOmega1:18:52(17)DNS
NCLKarl VERVOORTBELTROL Belgium1:10:12(12)DNS
Top

H60  (15)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Luc MELISBELhamok1:13:190:45:28(1)0:27:51(1)
2.Bart VAN DE MOORTELBELOmega1:16:550:47:05(2)0:29:50(2)
3.Marc VAN DE MAELEBELKempische Orientatielopers1:27:120:55:09(3)0:32:03(3)
4.Patrick WALLAERTBELOmega1:35:230:58:26(4)0:36:57(4)
5.Tonny NEPLENBROEKNEDARGUS1:42:120:59:52(5)0:42:20(7)
6.Arne HEIKOOPNEDHOC '931:43:191:03:30(6)0:39:49(6)
7.Hans-Joachim GLOWKAGERTSC Eintracht Dortmund 48/951:56:581:13:03(7)0:43:55(9)
8.Franz-Josef DIRKESGERSV Eintracht Neuenkirchen2:03:171:15:48(8)0:47:29(10)
9.Albert VAN CANEGHEMBELKempische Orientatielopers2:08:261:25:38(9)0:42:48(8)
10.Andreas THIESGERTuS Lübbecke2:32:411:35:38(11)0:57:03(12)
11.Johan CLAESBELhamok2:36:161:33:14(10)1:03:02(14)
NCLDieter KLEISTGERTSC Eintracht Dortmund 48/95DNSDNS
NCLRobert VAN DER HULSTNEDMINORNCL0:59:53(13)
NCLSimon NIJENHUISNEDMINORDNS0:38:56(5)
NCLThomas CIESLEWICZGERTSC Eintracht Dortmund 48/95NCL0:49:31(11)
Top

H65  (23)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Pierre WILLEMSBELASUB Orientation1:14:060:46:03(1)0:28:03(3)
2.Adrie VAN OPSTALNEDKOVZ1:14:440:46:50(2)0:27:54(2)
3.Mikael STERNSWEJärla Orientering1:22:360:51:46(3)0:30:50(6)
4.Jackie VANDIJCKBELKempische Orientatielopers1:22:460:54:01(4)0:28:45(4)
5.Peter FOPPENNEDMINOR1:22:490:55:25(5)0:27:24(1)
6.Roger BOCKXBELKempische Orientatielopers1:26:280:55:30(6)0:30:58(7)
7.Ferdinand GEBOERSBELKempische Orientatielopers1:30:330:59:15(8)0:31:18(8)
8.Giel PARDOELNEDKOVZ1:34:000:56:46(7)0:37:14(11)
9.Jean-pierre KELLENSNEDKempische Orientatielopers1:36:041:00:31(9)0:35:33(9)
10.André AERTSBELhamok1:46:301:15:58(16)0:30:32(5)
11.Luc HEUNINCKXBELKempische Orientatielopers1:47:451:10:48(11)0:36:57(10)
12.Reinhold LENNEBOSWEJärla Orientering1:51:081:11:22(12)0:39:46(13)
13.Bruno VANDERMEULENBELC.O.Liège1:56:121:09:45(10)0:46:27(16)
14.Chris ADDIERSBELOmega1:57:441:15:40(15)0:42:04(14)
15.Guus BOVEN VANNEDOLIFANT2:01:431:12:26(13)0:49:17(17)
16.Marc BRIERSBELKempische Orientatielopers2:03:371:24:41(17)0:38:56(12)
17.Eddie DE KERFNEDTROL Belgium2:05:331:13:42(14)0:51:51(20)
18.Etienne VANDEGHINSTEBELAltair CO2:10:411:27:17(18)0:43:24(15)
19.Manfred THALLNERGERTSC Eintracht Dortmund 48/952:18:121:27:23(19)0:50:49(18)
20.Uwe BÜRGERGERTSC Eintracht Dortmund 48/952:26:091:33:22(20)0:52:47(21)
21.Luc TALLOENBELOmega2:40:291:43:19(21)0:57:10(22)
22.Paul BOLSENSBELTROL Belgium2:53:111:43:41(22)1:09:30(23)
NCLEddie GEYPENBELKempische OrientatielopersNCL0:51:05(19)
Top

H70  (14)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Frans WENSBELTROL Belgium1:19:130:50:54(1)0:28:19(1)
2.Ivo TIMMERMANSBELKempische Orientatielopers1:22:040:53:11(3)0:28:53(2)
3.Rene STEENSSENSBELBalise 101:22:180:53:22(4)0:28:56(3)
4.Rogier VANAKENBELOmega1:27:150:57:00(7)0:30:15(4)
5.Anton BUYTAERTBELOmega1:28:080:50:54(1)0:37:14(11)
6.Mike INTGROENNEDKOVZ1:28:190:57:52(9)0:30:27(5)
7.Eddie DESMEDTBELTROL Belgium1:30:510:55:07(5)0:35:44(7)
8.Dominique SCHUTJESBELhamok1:32:290:56:43(6)0:35:46(8)
9.Georges TIMMERMANSBELKempische Orientatielopers1:32:330:57:50(8)0:34:43(6)
10.Jos HOUBENBELKempische Orientatielopers1:47:351:11:49(10)0:35:46(8)
11.Juliaan LINTENBELKempische Orientatielopers1:52:371:16:29(13)0:36:08(10)
12.Fernand SCHEELENBELhamok1:59:081:14:14(12)0:44:54(12)
13.Georges BARBIERBELASUB Orientation2:33:131:38:12(14)0:55:01(13)
NCLRégis LECOYERFRAVERVINS ORIENTATION1:12:16(11)NCL
Top

H75  (9)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Jos THYSBELhamok1:12:170:41:04(1)0:31:13(1)
2.Jean BAISIPONTBELTROL Belgium1:19:190:48:05(5)0:31:14(2)
3.Gérard LEFRANÇOISFRAA C Beauchamp1:19:520:44:35(2)0:35:17(5)
4.Bert GEUDENSBELKempische Orientatielopers1:21:020:49:32(7)0:31:30(3)
5.Victor VANDERSTRAETENBELhamok1:21:210:45:26(3)0:35:55(6)
6.Ruud SCHONEWILLENEDKOVZ1:28:270:48:50(6)0:39:37(7)
7.Jos BYLEMANSBELKempische Orientatielopers1:31:090:45:46(4)0:45:23(8)
NCLJörg HERBRANDGERTV Wanheimerort Duisburg1:19:44(8)NCL
NCLMark VAN BRUGGENBELTROL BelgiumNCL0:33:55(4)
Top

H80  (7)

[H:]M:SRace 1Race 2
1.Michel OOMSBELOmega1:27:280:46:10(1)0:41:18(1)
2.Frans VAN DE MOORTELBELOmega1:36:160:50:09(3)0:46:07(2)
3.Ton ROOSNEDHOC '931:39:270:48:32(2)0:50:55(3)
4.Alfons BOSCHKOVZ1:58:190:52:59(4)1:05:20(5)
NCLGerrit KRAUSEGERTSC Eintracht Dortmund 48/950:53:15(5)NCL
NCLHenri VANDENBERKBELKempische OrientatielopersDNSDNS
NCLKarl-Heinz BINSCHGERTSV AhldenNCL1:04:30(4)
Top

Total

Omega39
hamok32
Kempische Orientatielopers29
TROL Belgium29
KOVZ22
OLIFANT21
MINOR19
ARGUS17
Individuals/No club17
TSC Eintracht Dortmund 48/9516
HOC '9311
C.O.Liège9
OLV Steinberg5
Hermathenae Orientation SPA4
Järla Orientering4
Nollanders4
TV 1901 Beaumarais4
TuS Lübbecke4
ASUB Orientation3
CA Rosé3
DJK Adler 07 Bottrop3
Koffie3
OLG Siegerland3
WOLF Haltern3
ASG Teutoburger Wald2
Altair CO2
Balise 102
GSV Düsseldorf2
H.O.C. - Cercle d'Orientation du Hainaut2
Notodden o-lag2
OK Silva Campina2
OLG Sankt Vith ARDOC2
SV Eintracht Neuenkirchen2
Sauda Orienteringsklubb2
TV Wanheimerort Duisburg2
ThOR2
VERVINS ORIENTATION2
Ås-NMBU Orientering2
A C Beauchamp1
A.C.S. Sanatatea Ploiesti1
Buitensport Durf1
MTK Bad Harzburg1
OK klemmingen1
Orientacijski Klub Polaris1
Stavanger Orienteringsklubb1
TSV Ahlden1
The Party Parrots1
Total: 341