clublogo
index

ASOM 2022 - SAT Sprint 2
Antwerp Linkeroever 2.4.2022
Antwerp Orienteers

Last updated: 04.04.2022 09:57:04Contact/Remarks: jeremy@asom.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

M ELITE W ELITE M JUNIOR W JUNIOR M YOUTH W YOUTH M CHILDREN W CHILDREN M VET W VET M SUPERVET W SUPERVET M ULTRAVET W ULTRAVET M HYPERVET W HYPERVET M OPEN W OPEN

Days 1 2 3 #1+2+3

Total Splitsbrowser WinSplits Online

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart    PDF Personelijk PDF-blad beschikbaar

M ELITE   length 4420m (138)

[H:]M:Smin/km
1.Alexander CHEPELINGBRTeam GB16:213'42"
2.William GARDNERGBRTeam GB16:373'46"+0:16
3.Marc SERRALLONGA ARQUÉSESPTROL17:123'53"+0:51
4.Duncan BIRTWISTLEGBROctavian Droobers17:424'00"+1:21
5.Maksym BALASUKRKislorod18:174'08"+1:56
6.Joost TALLOENBELOmega18:194'09"+1:58
7.Adomas REPSYSLTUKOVZ18:294'11"+2:08
8.Cedric GUTHIERGEROLV Steinberg18:324'12"+2:11
9.Hendrik HOLZHAUERGEROSC Kassel18:334'12"+2:12
10.Toby SCOTTNZLOLV Steinberg18:414'14"+2:20
11.Josh O'SULLIVAN-HOURIHANIRLTeam Ireland18:454'15"+2:24
12.Andrew BARRGBRASUB19:144'21"+2:53
13.Jonathan CRICKMOREGBRTeam GB19:584'31"+3:37
Warre DE CUYPER DOMABELK.O.L.19:584'31"+3:37
15.Martijn HUSBELK.O.L.20:064'33"+3:45
16.Niklas HOLZHAUERGEROSC Kassel20:144'35"+3:53
17.Corentin TONNEAUBELO.L.V. Eifel20:154'35"+3:54
18.Luca CHABEFRABoussole Audomaroise20:164'35"+3:55
19.Adam HÁJEKCZECzech Federation of Deaf Athletes20:184'36"+3:57
20.Sonny WESSELSNEDARGUS20:434'41"+4:22
21.Marek SPILKACZECzech Federation of Deaf Athletes21:214'50"+5:00
22.Serhiy BABYCHUKRLeO-Team21:264'51"+5:05
23.Aleksander KOWALCZYKPOLAntwerp Orienteers21:294'52"+5:08
24.Toulouse SEBASTIANBELPégase C.O.21:404'54"+5:19
25.Pau LLORENS CAELLASESPCOB21:454'55"+5:24
26.Wannes HENDRICKXBELhamok21:574'58"+5:36
27.François TONNEAUBELOLV EIFEL22:085'00"+5:47
28.Mário ČERVINKACZECzech Federation of Deaf Athletes22:215'03"+6:00
29.Marc WAGENAARIndiv.22:325'06"+6:11
30.Nathan MOTHERONFRABoussole Audomaroise22:555'11"+6:34
31.Gregoire VANDEGHINSTEBELHainaut O.C.23:555'25"+7:34
32.Leon KOLLENBACHGERSki-Club Helsa24:065'27"+7:45
33.Tommi HAKULIFINSK UUSI24:135'29"+7:52
34.Joost CRAUWELSBELTROL24:225'31"+8:01
35.Thomas BOUSSERFRATout Azimut Fameck26:065'54"+9:45
36.Dieter COENBELTROL26:185'57"+9:57
37.Matthieu RODIERFRAA C Beauchamp26:486'04"+10:27
38.Lukas SCHUMANNGEROLV Steinberg28:076'22"+11:46
39.Auke SCHILDERNEDAltaïr C.O.28:446'30"+12:23
40.Vincent VERSTREPENBELOmega28:576'33"+12:36
41.Gabriel DASSONVILLEFRABoussole Audomaroise29:116'36"+12:50
42.Enzo MUDESFRABoussole Audomaroise29:176'38"+12:56
43.Robin VERSTREPENBELOmega31:177'05"+14:56
NCLSasha FLANDRINFRABoussole Audomaroise
NCLTars BRUSSELAERSBELIndividual (BE)
NCLChris SMITHARDGBRTeam GB
DNSAdrien DELENNEFRAFFCO
DNSAkseli RUOHOLAFINTeam Finland
DNSAleksi NIEMIFINTeam Finland
DNSAndreas Bock BJOERNSENDENPan Aarhus OK
DNSAntton KOIVISTOFINSK UUSI
DNSArnaud PERRINFRAFFCO
DNSBartosz PAWLAKPOLPolish National Team
DNSBenjamin LEPOUTREFRATous Azimuts Douai
DNSChristoph MEIERSUISwiss Team
DNSChristophe PRUNSCHEGERTuS Luebbecke
DNSColin KOLBEGERGerman National Team
DNSCédric AMERIJCKXBELASUB
DNSDan LEWINGTONGBRMole Valley Orienteering Club
DNSDaniel HUBMANNSUISwiss Team
DNSDaniel VANDASCZECZE Team
DNSDawid STEFANSKIPOLTeam Poland
DNSEmil OEBRODENOK Orion
DNSEmil WINGSTEDTGBRTeam GB
DNSErik DÖHLERGERGerman National Team
DNSEvert LEEUWSBELAntwerp Orienteers
DNSFelix SPÄTHGERGerman National Team
DNSFilip ADÁMEKCZECZE Team
DNSFlorian HOWALDSUISwiss Team
DNSHalvor Tørnqvist HALDENNORNydalens SK
DNSHirokazu OSAKIJPNTeam Japan
DNSIlia DUDNIKUKRKislorod
DNSJakob EDSENDENDenmark
DNSJakub GLONEKCZECZE Team
DNSJan SEMERÁDCZECzech Federation of Deaf Athletes
DNSJoey HADORNSUISwiss Team
DNSJonas EGGERSUISwiss Team
DNSJonáš HUBÁČEKCZECZE Team
DNSJorgen BAKLIDNORNTNUI
DNSKoval DENYSUKROkiyv
DNSKris JONESGBRTeam GB
DNSLiévin CREFCOEURBELAltaïr C.O.
DNSLoïc CAPBERNFRAFFCO
DNSLukas LILANDNOROK Linné
DNSLuuk MAASSENNEDIndividual (BE)
DNSMagnus DEWETTDENOK Snab
DNSMarkus KJÆRNER-SEMBNORNTNUI
DNSMartin HUBMANNSUISwiss Team
DNSMartin ROUDNÝCZECZE Team
DNSMarvin GOERICKEGERGerman National Team
DNSMatthias KYBURZSUISwiss Team
DNSMatthias REINERAUTTampereen Pyrintö
DNSMatti KALLIOFINSK UUSI
DNSMaxime RAUTURIERFRAFFCO
DNSMichael ROOMANBELAntwerp Orienteers
DNSMichal OLEJNIKPOLPolish National Team
DNSMiika KIRMULAFINTeam Finland
DNSMiloš NYKODÝMCZECZE Team
DNSMáté BAUMHOLCZERHUNTeam Hungary
DNSOlaf WOERTELNEDKOVZ
DNSOle HENNSELERGERGerman National Team
DNSOlli OJANAHOFINTeam Finland
DNSOscar Sig TRANBERGDENPan Aarhus OK
DNSOtakar HIRŠCZECZE Team
DNSOtto KAARIOFINTeam Finland
DNSPascal BUCHSSUISwiss Team
DNSPeter HODKINSONGBRTeam GB
DNSPhilippe CREFCOEURBELAltaïr C.O.
DNSPiotr PARFIANOWICZPOLUNTS Warszawa
DNSQuentin MOULETFRAFFCO
DNSRasmus Møller JESSDENOK Linné
DNSRemco HEREIJGERSNEDAntwerp Orienteers
DNSRemo RUCHSUISwiss Team
DNSRiccardo RANCANSUISwiss Team
DNSRiccardo SCALETITATeam Italy
DNSRuben GRIETENSBELAntwerp Orienteers
DNSSimen Spets STORHOVNORFreidig Orientering
DNSSimon HAMELSUIANCO
DNSSimon KREKELSBELTROL
DNSTeemu OKSANENFINTeam Finland
DNSTim ROBERTSONNZLKoovee
DNSTimo SUTERSUISwiss Team
DNSTino POLSINISUISwiss Team
DNSTobia PEZZATISUISwiss Team
DNSTomas HENDRICKXBELhamok
DNSTomáš JANOVSKÝCZECZE Team
DNSTomáš KŘIVDACZECZE Team
DNSTrond Einar PEDERSLINOROL Trollelg
DNSTuomas HEIKKILÄFINTeam Finland
DNSUlrik ASTRUP ARNESENNORNTNUI
DNSValtteri KINNUNENFINLS-37
DNSVojtěch KRÁLCZECZE Team
DNSVojtěch SÝKORACZECZE Team
DNSWouter HUSBELK.O.L.
DNSYannick MICHIELSBELAntwerp Orienteers
DNSYordan KOLEVGBRSLOW
DNSZoltán BUJDOSÓHUNTeam Hungary
DNSØystein Kvaal ØSTERBØNORBækkelagets SK
Top

W ELITE   length 3990m (114)

[H:]M:Smin/km
1.Kim GEYPENBELOmega18:124'34"
2.Fiona BUNNGBRTeam GB18:154'34"+0:03
3.Cecilie ANDERSENGBRTeam GB18:344'39"+0:22
4.Anja PROBSTSUIOL Norska18:364'40"+0:24
5.Kirstin MAXWELLGBRRoxburgh Reivers Scotland18:394'40"+0:27
6.Lone Karin BROCHMANNNORNydalens SK18:484'43"+0:36
7.Laia GIL CLAPERAESPCAT-O18:574'45"+0:45
8.Inès BERGERSUIANCO19:494'58"+1:37
9.Idun Kristine Felde OLAUSSENNORNydalens SK20:015'01"+1:49
Kirti REBANEESTSK Mercury20:015'01"+1:49
11.Elise VANELFRATout Azimut Fameck20:145'04"+2:02
12.Antonija ORLICCROOK Bjelovar20:455'12"+2:33
13.Anna BALASUKRSever21:125'19"+3:00
14.Joelle MEISTERSUINydalens SK21:175'20"+3:05
15.Meri CHKRIPESKAMKDTROL21:315'24"+3:19
16.Mairi EADESGBREUOC21:385'25"+3:26
17.Laurine HERMANBELASUB22:175'35"+4:05
18.Kim TIREZBELOmega22:225'36"+4:10
19.Katerina NOVAKOVACZEOK 24 Praha22:355'40"+4:23
20.Paula MÜHLSTEINGERGermany23:125'49"+5:00
21.Annelies VERMONDENBELTROL23:135'49"+5:01
22.Marine SILLIENBELPégase C.O.23:475'58"+5:35
23.Norah CLABAUXFRABoussole Audomaroise24:106'03"+5:58
24.Emma CLABAUXFRABoussole Audomaroise24:576'15"+6:45
25.Sabeth KOSCHGEROLV Steinberg25:546'29"+7:42
26.Renske GOOSSENSBELTROL26:036'32"+7:51
27.Iris EGGELSNEDARGUS26:196'36"+8:07
28.Rebecca MOLLONBELPégase C.O.30:317'39"+12:19
29.Magalie VERSTREPENBELOmega31:307'54"+13:18
30.Tais VAKRÕÕMESTSRD31:407'56"+13:28
31.Kathleen DE JONGHBELAntwerp Orienteers31:598'01"+13:47
32.Valérie TRUONGFRAA C Beauchamp35:038'47"+16:51
33.Sara DEBYSERBELOmega35:068'48"+16:54
34.Beatrix LIGBRHH38:149'35"+20:02
35.Vanessa VAN BREEDAMBELTROL1:05:0716'19"+46:55
NCLOlena BABYCHUKRLeO-Team
NCLRomane PROUSTFRABoussole Audomaroise
NCLEva VAN BOVENNEDOlifant
NCLSaskia KROONNEDOlifant
NCLAnna VERNEAUFRABoussole Audomaroise
NCLMarta GUIJO ALONSOESPSpain
DNSAgata OLEJNIKPOLPolish National Team
DNSAleksandra HORNIKPOLPolish National Team
DNSAlexandra ENLUNDFINTeam Finland
DNSAlice LEAKEGBRTeam GB
DNSAmy NYMALMFINTeam Finland
DNSAnna HAATAJAFINTeam Finland
DNSAnna PANGRÁCOVÁCZECzech Federation of Deaf Athletes
DNSAstrid VLIEGENBELOLV EIFEL
DNSBarbora MATĚJKOVÁCZECZE Team
DNSBirte FRIEDRICHSGERGerman National Team
DNSCaroline GJOETTERUPDENFaaborg OK
DNSCecilie FRIBERG KLYSNERDENPan Aarhus OK
DNSCharlotte WARDGBRTeam GB
DNSClaudia ROOMANBELAntwerp Orienteers
DNSCsenge GERBERHUNTeam Hungary
DNSCécile CALANDRYFRAFFCO
DNSCécile FOLTZERFRAFFCO
DNSDanielle DEWICKEREBELAntwerp Orienteers
DNSDenisa KOSOVÁCZECZE Team
DNSEef VAN DONGENNEDVästerviks OK
DNSElena ROOSSUISwiss Team
DNSEline GEMPERLESUISwiss Team
DNSElisabeth SCHINTGENLUXLuxembourg Orienteering
DNSEmma BJESSMOSWEIFK Lidingö
DNSEms DE SMULBELOmega
DNSFiona TAMGBRSLOW
DNSFlorence HANAUERFRAFFCO
DNSGrace MOLLOYGBRTeam GB
DNSHanna WISNIEWSKAPOLSK IGTISA
DNSHannah THIELSBELTROL
DNSIda HAAPALAFINTeam Finland
DNSInka NURMINENFINTeam Finland
DNSIsia BASSETFRAFFCO
DNSJana PEKAŘOVÁCZECZE Team
DNSJana PETEROVÁCZECZE Team
DNSJana STEHLÍKOVÁCZECZE Team
DNSJessica BISSCHEROUXBELOLV EIFEL
DNSJil ROSEWICKBELOLV EIFEL
DNSJo SHEPHERDGBRTeam GB
DNSJohanka ŠIMKOVÁCZECZE Team
DNSJoni VANHOECKEBELAntwerp Orienteers
DNSKatharina LINKEGERMTV Seesen
DNSKim HADORNSUISwiss Team
DNSLisa HOLERSUISwiss Team
DNSMagali RAUWBELOLV EIFEL
DNSMaren GUTHIERGEROLV Steinberg
DNSMarika TEINIFINTeam Finland
DNSMariya POLISHCHUKUKRUNTS Warszawa
DNSMarketa MULÍČKOVÁCZECZE Team
DNSMartina RUCHSUISwiss Team
DNSMartina WALCHAUTOLC Graz
DNSMaëlle BEAUVIRFRAFFCO
DNSMegan CARTER-DAVIESGBRTeam GB
DNSMerline ROTHSUIOLB Baselland
DNSOlivia SPRODAUSTintookies
DNSPaula GROSSSUISwiss Team
DNSPaula STARKEGERGerman National Team
DNSSandra GROSBERGALATTeam Latvia
DNSSilke VAN ROOYBELAntwerp Orienteers
DNSSiobhan HENNGBRDEE
DNSSiri NYFELERSUIOL Norska
DNSSiri SUTERSUISwiss Team
DNSSusen LÖSCHGERGerman National Team
DNSSvitlana DUDNIKUKRKislorod
DNSTereza JANOŠÍKOVÁCZECZE Team
DNSTereza KOSOVÁCZECZE Team
DNSVeera KLEMETTINENFINTeam Finland
DNSVendula HORČIČKOVÁCZECZE Team
DNSVenla HARJUFINTeam Finland
DNSWeronika FORTUNIAKPOLUNTS Warszawa
DNSYlvi KASTNERAUTNaturfreunde Wien
DNSZsófia SÁRKÖZYHUNTeam Hungary
DNSZuzanna PARFIANOWICZPOLUNTS Warszawa
Top

M JUNIOR   length 4070m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Merlijn VAN RUMSTBELOmega16:544'09"
2.Rune DE CLERCQ DOMABELTROL17:144'14"+0:20
3.Lasse TAILLIEUBELK.O.L.17:344'19"+0:40
4.Joris SMETBELTROL18:174'30"+1:23
5.Jorn KENNISBELhamok18:354'34"+1:41
6.Louis BOURGEOISBELHainaut O.C.20:004'55"+3:06
7.Joppe VAN MIERLOBELOmega22:235'30"+5:29
8.João SOUSAPORGDU Azoia22:335'32"+5:39
9.Wolf DE MITSBELTROL25:346'17"+8:40
DNSAntoine MATTARTBELHermathenae
DNSGaël AMERIJCKXBELASUB
DNSJonas JANSENBELOmega
DNSLiam THIELSBELOmega
DNSTijs VAN MIERLOBELOmega
DNSWillem BAKELANTSBELOmega
Top

W JUNIOR   length 3230m (16)

[H:]M:Smin/km
1.Nina PROBSTSUIOL Norska14:484'35"
2.Sofie BOSMANSBELOmega15:374'50"+0:49
3.Tille DE SMULBELOmega15:464'53"+0:58
4.Sarah ROOMANBELAntwerp Orienteers16:255'05"+1:37
5.Emma ENGEHULTNORNotodden OL17:395'28"+2:51
6.Hanne TIESTERSBELOmega17:415'28"+2:53
7.Maija TAILLIEUBELK.O.L.17:495'31"+3:01
8.Flore TOELENBELK.O.L.18:125'38"+3:24
9.Kato KEUPPENSBELOmega18:135'38"+3:25
10.Laurence DEFRAIGNEBELASUB18:275'43"+3:39
11.Julia KREKELSBELTROL19:075'55"+4:19
12.Maren HENRIKSENNORLillehammer OK19:526'09"+5:04
13.Lotte VERHAEGENBELOmega20:056'13"+5:17
14.Lotte VAN BOVENBELTROL29:599'17"+15:11
DNSJil MYLLEBELhamok
DNSLotte TIESTERSBELOmega
Top

M YOUTH   length 3050m (17)

[H:]M:Smin/km
1.Mathis BROUWIERBELHermathenae12:424'10"
2.Oscar BOURGEOISBELHainaut O.C.13:164'21"+0:34
3.Arnaud MAZYBELCO LIEGE13:454'30"+1:03
4.Mats DE SMULBELOmega14:274'44"+1:45
5.Vítek ŠTEMBERACZETatran Jablonec nad Nisou14:454'50"+2:03
6.Régis VANSCHUYTBROECKBELPégase C.O.14:534'53"+2:11
7.Bob DE CLEENEBELTROL14:554'53"+2:13
8.Torben AERDENBELK.O.L.16:545'32"+4:12
9.Thomas JANSENBELOmega17:315'45"+4:49
10.Thor DE MITSBELTROL17:385'47"+4:56
11.Rasmus ENGEHULTNORNotodden OL20:016'34"+7:19
NCLAntoine VOSBELC.O. Liège
NCLVictor BROUWIERBELHermathenae
DNSColin BRISEBOISBELHainaut O.C.
DNSGauthier SILLIENBELPégase C.O.
DNSLuke BENNETTGBRDFOK
DNSNathan SILLIENBELPégase C.O.
Top

W YOUTH   length 2630m (14)

[H:]M:Smin/km
1.Louise MATTARTBELHermathenae14:305'31"
2.Bára ŠTEMBEROVÁCZETatran Jablonec nad Nisou15:155'48"+0:45
3.Elvire PIERLOTBELCO LIEGE16:286'16"+1:58
4.Kiara NIJSTBELOmega16:586'27"+2:28
5.Anna PERESADKOUKRIndiv.17:026'29"+2:32
6.Anaïs MAZYBELCO LIEGE19:137'18"+4:43
7.Fee MYLLEBELhamok20:507'55"+6:20
8.Fin MYLLEBELhamok22:088'25"+7:38
9.Lina COOLSBELTROL23:108'49"+8:40
10.Diet VAN MIERLOBELOmega29:4211'18"+15:12
11.Annabelle VERHAEGENBELOmega34:3213'08"+20:02
DNSErine NEUWELSBELHainaut O.C.
DNSNoor DE MITSBELTROL
DNSOdile MONFORTBELCO LIEGE
Top

M CHILDREN   length 1990m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Nathan JANSENBELOmega09:404'51"
2.Daan COOLSBELTROL10:585'31"+1:18
3.Senne HENDRICKXBELhamok11:135'38"+1:33
4.Thor WOLLESBELhamok12:116'07"+2:31
5.Emile PASQUASYBELHermathenae13:106'37"+3:30
6.Viek DE MITSBELTROL14:077'06"+4:27
7.Mats TALLOENBELOmega19:009'33"+9:20
8.Jens DEFERMBELhamok20:4010'23"+11:00
9.Jakob VAN DER KLEIJBELhamok21:3810'52"+11:58
10.Tobias FRANSSENBELTROL33:2816'49"+23:48
NCLKobe DEFERMBELhamok
DNSJake BENNETTGBRDFOK
DNSOskar ŠTEMBERACZETatran Jablonec nad Nisou
Top

W CHILDREN   length 1990m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Anna PASQUASYBELHermathenae16:478'26"
2.Noor TALLOENBELOmega20:1010'08"+3:23
3.Elodie VAN DER KLEIJBELhamok25:5313'00"+9:06
Top

M VET   length 4070m (62)

[H:]M:Smin/km
1.Nicolas SILLIENBELPégase C.O.17:274'17"
2.Kim JANSENBELOmega17:444'21"+0:17
3.Olivier DE SMULBELOmega18:284'32"+1:01
4.Joaquim SOUSAPORSaca Trilhos Anadia18:434'36"+1:16
5.Roland VAN LOONNEDhamok18:594'40"+1:32
6.Marc PROBSTSUIOL Norska19:144'44"+1:47
7.Dmitry USHAKOVGBRLondon OK19:234'46"+1:56
8.Denis VALENTINFRABROS19:324'48"+2:05
9.Guido LENGESBELN.S.V. Amel19:394'50"+2:12
10.Alain MAZYBELCO LIEGE19:524'53"+2:25
11.Santiago GALLEGOESPAltaïr C.O.19:574'54"+2:30
12.Gregory PRINSFRABoussole Audomaroise20:014'55"+2:34
13.Donald VAN BOVENBELTROL20:124'58"+2:45
14.Dmitri SHVEDESTSRD20:225'00"+2:55
15.Eric MATTARTBELHermathenae21:055'11"+3:38
16.Davy HEESAKKERSNEDOlifant21:115'12"+3:44
17.Aleksei SPIRIDONOVESTSRD21:155'13"+3:48
Wouter VAN MUYSENBELOmega21:155'13"+3:48
19.Sandro RODRIGUESPORCA Madeira21:195'14"+3:52
20.Filip KENNIS DOMABELhamok21:205'14"+3:53
21.Christophe AMERIJCKX DOMABELASUB21:225'15"+3:55
22.Noël NIJSTENBELBorasca21:275'16"+4:00
Ross MACLAGANGBRSouthern Navigators21:275'16"+4:00
24.Johannes HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC21:415'20"+4:14
25.Stefan THIELSBELOmega21:535'23"+4:26
26.Pascal MYLLEBELhamok22:055'26"+4:38
27.David VELEDA DIAZESPCAT-O22:125'27"+4:45
28.Kris VERDUYCKTBELOmega22:145'28"+4:47
29.Sylvain CLABAUXFRABoussole Audomaroise22:165'28"+4:49
30.Rune ENGEHULTNORNotodden OL22:195'29"+4:52
31.Michael BROUWIERBELHermathenae22:475'36"+5:20
32.Patrick HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC23:025'40"+5:35
33.Koen BOSMANSBELOmega23:135'42"+5:46
34.Eric ALEXANDREFRAA C Beauchamp23:515'52"+6:24
35.Philippe VANSCHUYTBROECKBELPégase C.O.24:195'58"+6:52
36.Per Olav ANDERSENNORVang OL24:366'03"+7:09
37.Jan COOLSBELTROL24:376'03"+7:10
38.Tomislav FILIPCICCROOK Bjelovar25:036'09"+7:36
39.Igors BOGDANOVSLATSRD25:066'10"+7:39
40.Gerald SOUWEINEBELASUB25:176'13"+7:50
41.Michael HOCK DOMABELO.L.G. St. Vith ARDOC25:226'14"+7:55
42.Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb25:436'19"+8:16
43.Jan SLIVACZELuxembourg Orienteering25:596'23"+8:32
44.Paul CROTHERSBELAntwerp Orienteers26:006'23"+8:33
45.Philippe BOUSSERFRATout Azimut Fameck26:416'33"+9:14
46.Fabrice LAPERGUEFRASMOG26:496'35"+9:22
47.Jan ŠTEMBERACZETatran Jablonec nad Nisou27:136'41"+9:46
48.Steven TIESTERSBELOmega27:336'46"+10:06
49.Rik VAN BRUGGENBELTROL28:166'57"+10:49
50.Frank AERDENBELK.O.L.29:557'21"+12:28
51.Geert DEBYSERBELOmega33:008'06"+15:33
DNSArne ERDALNORSamnanger
DNSGautier FLANDRINFRABoussole Audomaroise
DNSKeith BENNETTGBRDFOK
DNSKristof WOLLESBELhamok
DNSKurt SMETBELTROL
DNSRudy ROOMANBELAntwerp Orienteers
DNSSiegfried BAKELANTSBELAntwerp Orienteers
DNSStefan VAN REGENMORTELBELAntwerp Orienteers
DNSTony UDRISGBRSYOUK
DNSYves DE MITSBELTROL
DNSYves GOMREEBELHainaut O.C.
Top

W VET   length 3270m (40)

[H:]M:Smin/km
1.Greet OEYENBELhamok16:104'57"
2.Monika DEPTAGEROLG Siegerland17:135'16"+1:03
3.Katja VAN OOSTERWIJCKBELOmega17:455'26"+1:35
4.Béatrice DE LONGUEVILLEBELASUB18:065'32"+1:56
5.Kristel MERTENSBELAntwerp Orienteers18:415'43"+2:31
6.Marie DESTRÉEBELHermathenae18:565'47"+2:46
7.Hilde BREESCHBELTROL19:305'58"+3:20
8.Laura KUCINSKALATA C Beauchamp20:176'12"+4:07
9.Emmanuelle VALENTINFRABROS20:396'19"+4:29
10.Agnès SEGONDYFRATout Azimut Fameck21:206'31"+5:10
Valérie AUGHUETBELThOR21:206'31"+5:10
12.Irène PROBSTSUIOL Norska22:006'44"+5:50
13.Asja NIEDERLANDGERDJK Adler 07 Bottrop23:167'07"+7:06
14.Emilie TIMMERMANSBELHainaut O.C.23:177'07"+7:07
15.Ariane DECRAMERBELhamok23:497'17"+7:39
16.Genevieve NYSBELThOR24:057'22"+7:55
17.Angelique DE GRANDEBELOmega24:217'27"+8:11
18.Susanne MAIBACHSUIOL Norska24:267'28"+8:16
19.Sindy SAGGIORATOBELBalise 1024:397'32"+8:29
20.Florence LAPERGUEFRASMOG25:117'42"+9:01
21.Agnes HERMESZHUNAltaïr C.O.25:427'52"+9:32
22.An DUYCKBELASUB26:118'00"+10:01
23.Judith LEYIMANGOYEGABCO LIEGE26:588'15"+10:48
24.Ellen DESCHEPPERBELTROL27:218'22"+11:11
25.Ella SHVEDESTSRD27:548'32"+11:44
26.Anne-Marie DELANGHEBELK.O.L.28:148'38"+12:04
27.Anja POTVINBELCO Colmar29:459'06"+13:35
28.Sofie D'HONDTBELOmega30:249'18"+14:14
29.Jaana SHVEDESTSRD31:029'29"+14:52
30.Anja STYNENBELhamok34:1410'28"+18:04
31.Ellen DE BIEBELOmega38:0511'39"+21:55
NCLAline HERMANSBELCO LIEGE
NCLEllen BOURGONJONBELTROL
DNSClara COXBELOmega
DNSEllen BOOMERUSAMINOR
DNSIva ŠTEMBEROVÁCZETatran Jablonec nad Nisou
DNSJanine DÜNNERSUIOLG Zürich
DNSKarin DECLERCQBELhamok
DNSSabrina PALMBELHermathenae
DNSTetiana DUDNIKUKRKislorod
Top

M SUPERVET   length 3790m (44)

[H:]M:Smin/km
1.Dirk GOOSSENSBELTROL17:234'35"
2.Robert THEISSBELN.S.V. Amel18:244'51"+1:01
3.Guy TIREZBELCO Colmar18:384'55"+1:15
4.Ian MAXWELLGBRRoxburgh Reivers Scotland18:454'57"+1:22
5.Tim Falck WEBERDENTisvilde Hegn OK19:005'01"+1:37
6.Peter DEPTAGEROLG Siegerland19:435'12"+2:20
7.Petter LOENORNotodden OL20:155'21"+2:52
8.Andre DE VEIRMANBELTROL20:175'21"+2:54
9.Toni SERRALLONGA GASCHESPTROL20:225'22"+2:59
10.Bart VAN DE MOORTELBELOmega20:295'24"+3:06
11.Alan NESBITGBRQO20:445'28"+3:21
12.Hendrik VAN HOEYBELTROL20:545'31"+3:31
13.Jorn MYRLANDNORNotodden OL21:575'47"+4:34
14.Graham JOHNSONGBRDVO22:175'53"+4:54
15.Peter HARRISGBRHALO22:335'57"+5:10
Thomas GLOORSUIOCAD22:335'57"+5:10
17.Christian STOFFELSBELBalise 1022:395'59"+5:16
18.Philippe TAELEMANSBELASUB23:096'06"+5:46
19.Sergei SHVEDESTSRD23:176'09"+5:54
20.Iain BELLGBRSouthern Navigators23:286'12"+6:05
21.André PIERLOTBELCO LIEGE23:296'12"+6:06
22.Michael MARGOLINGERKölner OL-Team24:106'23"+6:47
23.Stephen GILMOREIRLLagan Valley Orienteers24:166'24"+6:53
24.Marc VAN DE MAELEBELK.O.L.24:256'27"+7:02
25.Michel VAN LOONBELTROL24:446'32"+7:21
26.Eddy JANSENBELK.O.L.24:476'32"+7:24
27.Jean THEATEBELHermathenae25:066'37"+7:43
28.Stephen KIMBERLEYGBRDVO25:226'42"+7:59
29.Anne HEIKOOPNEDK.O.L.25:286'43"+8:05
Jan TOELENBELK.O.L.25:286'43"+8:05
31.Stephen MCKINLEYGBRSouthern Navigators25:596'51"+8:36
32.Jon DARLEYGBRSouthern Navigators27:137'11"+9:50
33.Andre VANHULSTBELBalise 1027:447'19"+10:21
34.Daniel COFFEFRAA C Beauchamp28:047'24"+10:41
35.Philippe DOFFIGNYBELBalise 1028:317'31"+11:08
36.Daniel SWERTSBELhamok33:028'43"+15:39
37.Jacques FLORINBELCO LIEGE35:259'21"+18:02
DNSBeatrix LI.ASOM
DNSChris MARSHALLGBRIndividual (BE)
DNSDavid HUNTGBRBristol Orienteering
DNSHennie KENNISNEDOlifant
DNSMarcus BATEMANGBRSUFFOC
DNSPeter GRAUSUIOLG Zürich
DNSPeter KELCHTERMANSBELAntwerp Orienteers
Top

W SUPERVET   length 3050m (25)

[H:]M:Smin/km
1.Linda VERBRAKENBELTROL18:025'55"
2.Iben Falck MAAGDENSøllerød OK18:055'56"+0:03
3.Ute SCHÖNFELDGERSPORTident19:476'29"+1:45
4.Pascale MARTINFRACO LIEGE20:336'44"+2:31
5.Heidi ULLMANN-KURZOSUIKUUL OK20:376'46"+2:35
6.Eileen MAXWELLGBRRoxburgh Reivers Scotland20:566'52"+2:54
7.Betty DE MEYERBELTROL21:227'00"+3:20
8.Dunja VAN DE RIETNEDOlifant21:397'06"+3:37
9.Ulrike KORFFGERSC Achmer21:547'11"+3:52
10.Marie-Pierre COFFEFRAA C Beauchamp24:238'00"+6:21
11.Claire MUYLAERTBELASUB25:088'14"+7:06
12.Olga MARGOLINAGERKölner OL-Team28:359'22"+10:33
13.Anne KIMBERLEYGBRDVO29:529'48"+11:50
14.Judy NESBITGBRQO30:5310'08"+12:51
15.Noëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.32:1410'34"+14:12
16.Penny MARSHALLGBRIndividual (BE)32:3310'40"+14:31
17.Isoldt HARRISGBRHALO32:5010'46"+14:48
18.Leena LEESMENTESTSRD37:2812'17"+19:26
19.Anne-Marie CEULEMANSBELBalise 1038:0612'30"+20:04
NCLVal JOHNSONGBRDVO
NCLLina JASULAITYTELTUOlifant
DNSCorinne SERVAISBELAltaïr C.O.
DNSFrancine SERREBELAltaïr C.O.
DNSMarina DRIESENBELOmega
DNSSandra MATHERGBRSouth Midlands Orienteering Club
Top

M ULTRAVET   length 3230m (35)

[H:]M:Smin/km
1.Gavin CLEGGGBRWSX17:485'31"
2.Richard GARDNERGBROctavian Droobers18:375'46"+0:49
3.Alan ROSENGBRHH19:005'53"+1:12
Neil HARVATTGBRHALO19:005'53"+1:12
5.Kai SAKSMANFINOK Ton19:286'02"+1:40
6.Mike CAPPERGBRLimestone Cowboys19:306'02"+1:42
7.Gerrit VAN DE RIETNEDOlifant19:586'11"+2:10
8.Eamon STAUNTONGBRWimborne20:186'17"+2:30
9.Rene STEENSSENSBELBalise 1022:056'50"+4:17
10.Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.22:316'58"+4:43
11.Mike GODFREEGBRDVO23:037'08"+5:15
12.Andrew COXIRLSEVO23:247'15"+5:36
13.Ewald MAYERAUTEMOL23:457'21"+5:57
14.Kieran DEVINEGBRBAOC23:487'22"+6:00
15.Julien BEUKENGBRSEVO25:147'49"+7:26
16.Georges BARBIERBELAltaïr C.O.25:518'00"+8:03
17.Jon WHEATCROFTGBRTVOC26:358'14"+8:47
18.Eddie DE KERFNEDTROL27:028'22"+9:14
19.David ROACHGBRLuxembourg Orienteering27:298'31"+9:41
20.Ferdinand HANSESGERTuS Bramsche27:488'36"+10:00
Karl-Heinz SEEFELDGEROLV Uslar27:488'36"+10:00
22.Eddie DESMEDTBELTROL29:069'01"+11:18
23.Paul BOLSENSBELTROL30:459'31"+12:57
NCLServais HICKBELCO LIEGE
NCLIan BYRNEGBRSouth Midlands Orienteering Club
NCLAdrian LOVELLGBRWimborne
DNSAndre AERTSBELhamok
DNSAntoni SZOTEKPOLGoczalkowice-Zdrój
DNSBill HANLEYGBRSYOUK
DNSDirk BERWAERTSBELTROL
DNSEric HULLYBELAltaïr C.O.
DNSLuc HEUNINCKXBELK.O.L.
DNSPatrick WALLAERTBELOmega
DNSPaul ALLÉFRAScapa Nancy
DNSPeter JONESGBRSouthern Navigators
Top

W ULTRAVET   length 2630m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Janet ROSENGBRHH16:556'26"
2.Liz GODFREEGBRDVO19:217'21"+2:26
3.Guyonne PETITFRAASMBCO19:307'25"+2:35
4.Kirsty STAUNTONGBRWimborne20:167'42"+3:21
5.Lieve GEENSBELTROL21:408'14"+4:45
6.Maggie ROACHGBRLuxembourg Orienteering21:478'17"+4:52
7.Ann HARRISGBRSouth Midlands Orienteering Club21:598'22"+5:04
8.Niina KARNITESTSRD22:528'42"+5:57
9.Lily-Anne COLEBELTROL23:128'49"+6:17
10.Christiane TOEBINTEBELBalise 1025:189'37"+8:23
DNSAnnie ROMBOUTNEDTROL
DNSDiana GANNONGBRWimborne
DNSMarie-Jeanne ARSACBELAltaïr C.O.
Top

M HYPERVET   length 2530m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Freddy SILLIENBELPégase C.O.13:595'32"
2.Vic VANDERSTRAETENBELhamok18:207'15"+4:21
3.Gérard LEFRANÇOISFRAA C Beauchamp21:028'19"+7:03
4.Gerrit KRAUSEGERTSC Eintracht Dortmund21:418'34"+7:42
5.Jean BAISIPONTBELTROL23:349'19"+9:35
6.Jos THYSBELhamok24:109'33"+10:11
7.Phil MELLEBEEKBELhamok24:339'42"+10:34
8.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca25:139'58"+11:14
9.Oswald VAN BOCKSTALBELTROL25:2210'02"+11:23
10.Roland DIEUDONNEFRAASMBCO29:1911'35"+15:20
DNSJacques FLAMENTBELASUB
Top

W HYPERVET   length 2530m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Madeleine DIEUDONNEFRAASMBCO19:277'41"
2.Jean O'NEILLIRLFingal Orienteers21:288'29"+2:01
Top

W OPEN   length 3790m (1)

[H:]M:Smin/km
DNSAntonia ORLIC.CROOK Bjelovar
Top

Total

TROL45
Omega44
hamok25
CZE Team21
Swiss Team20
Antwerp Orienteers18
Team Finland15
K.O.L.14
Team GB14
ASUB12
Altaïr C.O.12
Boussole Audomaroise12
CO LIEGE11
Hermathenae11
FFCO10
Pégase C.O.9
SRD9
German National Team8
A C Beauchamp7
Balise 107
Hainaut O.C.7
Olifant7
DVO6
OL Norska6
Czech Federation of Deaf Athletes5
Notodden OL5
OLV EIFEL5
OLV Steinberg5
Southern Navigators5
Tatran Jablonec nad Nisou5
Individual (BE)4
Kislorod4
Luxembourg Orienteering4
Nydalens SK4
Polish National Team4
Team Hungary4
Tout Azimut Fameck4
UNTS Warszawa4
Wimborne4
ASMBCO3
DFOK3
HALO3
HH3
NTNUI3
O.L.G. St. Vith ARDOC3
OK Bjelovar3
Pan Aarhus OK3
Roxburgh Reivers Scotland3
SK UUSI3
South Midlands Orienteering Club3
ANCO2
ARGUS2
BROS2
Borasca2
CAT-O2
CO Colmar2
Indiv.2
KOVZ2
Kölner OL-Team2
LeO-Team2
N.S.V. Amel2
OK Linné2
OLG Siegerland2
OLG Zürich2
OSC Kassel2
Octavian Droobers2
QO2
SEVO2
SLOW2
SMOG2
SYOUK2
ThOR2
ASOM1
BAOC1
Bristol Orienteering1
Bækkelagets SK1
C.O. Liège1
CA Madeira1
COB1
DEE1
DJK Adler 07 Bottrop1
Denmark1
EMOL1
EUOC1
Faaborg OK1
Fingal Orienteers1
Freidig Orientering1
GDU Azoia1
Germany1
Goczalkowice-Zdrój1
IFK Lidingö1
KUUL OK1
Koovee1
LS-371
Lagan Valley Orienteers1
Lillehammer OK1
Limestone Cowboys1
London OK1
MINOR1
MTV Seesen1
Mole Valley Orienteering Club1
Naturfreunde Wien1
O.L.V. Eifel1
OCAD1
OK 24 Praha1
OK Orion1
OK Snab1
OK Ton1
OL Trollelg1
OLB Baselland1
OLC Graz1
OLV Uslar1
Okiyv1
SC Achmer1
SK IGTISA1
SK Mercury1
SPORTident1
SUFFOC1
Saca Trilhos Anadia1
Samnanger1
Scapa Nancy1
Sever1
Ski-Club Helsa1
Spain1
Stavanger Orienteringsklubb1
Søllerød OK1
TSC Eintracht Dortmund1
TVOC1
Tampereen Pyrintö1
Team Ireland1
Team Italy1
Team Japan1
Team Latvia1
Team Poland1
Tintookies1
Tisvilde Hegn OK1
Tous Azimuts Douai1
TuS Bramsche1
TuS Luebbecke1
Vang OL1
Västerviks OK1
WSX1
Total: 563