clublogo
index

ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race
Merksem 3.4.2022
Antwerp Orienteers

Last updated: 04.04.2022 09:57:04Contact/Remarks: jeremy@asom.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

M ELITE W ELITE M JUNIOR W JUNIOR M YOUTH W YOUTH M CHILDREN W CHILDREN M VET W VET M SUPERVET W SUPERVET M ULTRAVET W ULTRAVET M HYPERVET W HYPERVET M OPEN W OPEN SE
Days 1 2 3 ALL
Total Splitsbrowser WinSplits Online

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart    PDF Personelijk PDF-blad beschikbaar

M ELITE   length 4500m (141)

[H:]M:Smin/km
1.Matthias KYBURZSUISwiss Team16:043'34"
2.Yannick MICHIELSBELAntwerp Orienteers16:153'37"+0:11
3.Tuomas HEIKKILÄFINTeam Finland16:173'37"+0:13
4.Kris JONESGBRTeam GB16:193'38"+0:15
Tim ROBERTSONNZLKoovee16:193'38"+0:15
6.Vojtěch KRÁLCZECZE Team16:223'38"+0:18
7.Tomáš KŘIVDACZECZE Team16:243'39"+0:20
8.Jonas EGGERSUISwiss Team16:263'39"+0:22
9.Miika KIRMULAFINTeam Finland16:403'42"+0:36
Riccardo RANCANSUISwiss Team16:403'42"+0:36
11.Joey HADORNSUISwiss Team16:433'43"+0:39
12.Michal OLEJNIKPOLPolish National Team16:463'44"+0:42
13.Adrien DELENNEFRAFFCO16:493'44"+0:45
Loïc CAPBERNFRAFFCO16:493'44"+0:45
15.Lukas LILANDNOROK Linné16:503'44"+0:46
16.Chris SMITHARDGBRTeam GB16:533'45"+0:49
17.Andreas Bock BJOERNSENDENPan Aarhus OK16:543'45"+0:50
18.Riccardo SCALETITATeam Italy16:553'46"+0:51
19.Aleksi NIEMIFINTeam Finland16:563'46"+0:52
Olli OJANAHOFINTeam Finland16:563'46"+0:52
21.Timo SUTERSUISwiss Team16:573'46"+0:53
22.Jakub GLONEKCZECZE Team16:583'46"+0:54
Martin ROUDNÝCZECZE Team16:583'46"+0:54
24.Trond Einar PEDERSLINOROL Trollelg17:003'47"+0:56
25.Tobia PEZZATISUISwiss Team17:013'47"+0:57
26.Christoph MEIERSUISwiss Team17:023'47"+0:58
27.Akseli RUOHOLAFINTeam Finland17:043'48"+1:00
Jonáš HUBÁČEKCZECZE Team17:043'48"+1:00
29.Florian HOWALDSUISwiss Team17:063'48"+1:02
30.Emil OEBRODENOK Orion17:073'48"+1:03
31.Magnus DEWETTDENOK Snab17:103'49"+1:06
32.Piotr PARFIANOWICZPOLUNTS Warszawa17:113'49"+1:07
Teemu OKSANENFINTeam Finland17:113'49"+1:07
34.Jakob EDSENDENDenmark17:143'50"+1:10
35.Maxime RAUTURIERFRAFFCO17:203'51"+1:16
Ulrik ASTRUP ARNESENNORNTNUI17:203'51"+1:16
37.Colin KOLBEGERGerman National Team17:223'52"+1:18
Matthias REINERAUTTampereen Pyrintö17:223'52"+1:18
39.Tino POLSINISUISwiss Team17:233'52"+1:19
40.Pascal BUCHSSUISwiss Team17:253'52"+1:21
William GARDNERGBRTeam GB17:253'52"+1:21
42.Jorgen BAKLIDNORNTNUI17:273'53"+1:23
Otto KAARIOFINTeam Finland17:273'53"+1:23
44.Martin HUBMANNSUISwiss Team17:303'53"+1:26
45.Jonathan CRICKMOREGBRTeam GB17:353'54"+1:31
46.Alexander CHEPELINGBRTeam GB17:373'55"+1:33
Quentin MOULETFRAFFCO17:373'55"+1:33
48.Erik DÖHLERGERGerman National Team17:403'56"+1:36
Markus KJÆRNER-SEMBNORNTNUI17:403'56"+1:36
Øystein Kvaal ØSTERBØNORBækkelagets SK17:403'56"+1:36
51.Felix SPÄTHGERGerman National Team17:433'56"+1:39
52.Remo RUCHSUISwiss Team17:453'57"+1:41
53.Tomas HENDRICKXBELhamok17:493'58"+1:45
Zoltán BUJDOSÓHUNTeam Hungary17:493'58"+1:45
55.Bartosz PAWLAKPOLPolish National Team17:543'59"+1:50
56.Vojtěch SÝKORACZECZE Team17:573'59"+1:53
57.Arnaud PERRINFRAFFCO17:594'00"+1:55
58.Marvin GOERICKEGERGerman National Team18:034'01"+1:59
59.Simen Spets STORHOVNORFreidig Orientering18:044'01"+2:00
60.Josh O'SULLIVAN-HOURIHANIRLTeam Ireland18:084'02"+2:04
61.Otakar HIRŠCZECZE Team18:124'03"+2:08
62.Máté BAUMHOLCZERHUNTeam Hungary18:134'03"+2:09
Peter HODKINSONGBRTeam GB18:134'03"+2:09
64.Warre DE CUYPER DOMABELK.O.L.18:164'04"+2:12
65.Mathias BLAISEBELCO LIEGE18:194'04"+2:15
66.Toby SCOTTNZLOLV Steinberg18:264'06"+2:22
67.Filip ADÁMEKCZECZE Team18:344'08"+2:30
68.Pau LLORENS CAELLASESPCOB18:374'08"+2:33
69.Benjamin LEPOUTREFRATous Azimuts Douai18:384'08"+2:34
Hirokazu OSAKIJPNTeam Japan18:384'08"+2:34
71.Tomáš JANOVSKÝCZECZE Team18:394'09"+2:35
72.Christophe PRUNSCHEGERTuS Luebbecke18:404'09"+2:36
73.Emil WINGSTEDTGBRTeam GB18:414'09"+2:37
Liam THIELS.BELOmega18:414'09"+2:37
75.Simon HAMELSUIANCO18:454'10"+2:41
Valtteri KINNUNENFINLS-3718:454'10"+2:41
77.Halvor Tørnqvist HALDENNORNydalens SK18:494'11"+2:45
78.Marc SERRALLONGA ARQUÉSESPTROL18:564'12"+2:52
79.Dawid STEFANSKIPOLTeam Poland18:574'13"+2:53
80.Maksym BALASUKRKislorod19:014'14"+2:57
81.Ole HENNSELERGERGerman National Team19:054'14"+3:01
82.Simon KREKELS DOMABELTROL19:094'15"+3:05
83.Evert LEEUWSBELAntwerp Orienteers19:144'16"+3:10
84.Michael VAN BAELENBELTROL19:224'18"+3:18
Oscar Sig TRANBERGDENPan Aarhus OK19:224'18"+3:18
86.Antton KOIVISTOFINSK UUSI19:274'19"+3:23
87.Antoine MATTART.BELHermathenae19:324'20"+3:28
88.Duncan BIRTWISTLEGBROctavian Droobers20:004'27"+3:56
89.Rune DE CLERCQ.BELTROL20:014'27"+3:57
90.Cédric AMERIJCKXBELASUB20:064'28"+4:02
91.Hendrik HOLZHAUERGEROSC Kassel20:084'28"+4:04
92.Desmond FRANSSENBELTROL20:114'29"+4:07
93.Serhiy BABYCHUKRLeO-Team20:164'30"+4:12
94.Gaël AMERIJCKX.BELASUB20:204'31"+4:16
Willem BAKELANTS.BELOmega20:204'31"+4:16
96.Andrew BARRGBRASUB20:234'32"+4:19
97.Adomas REPSYSLTUKOVZ20:264'32"+4:22
98.Lasse TAILLIEU.BELK.O.L.20:324'34"+4:28
99.Merlijn VAN RUMST.BELOmega21:314'47"+5:27
100.Jorn KENNIS.BELhamok21:404'49"+5:36
101.Joris. SMETBELTROL21:454'50"+5:41
102.Martijn HUSBELK.O.L.21:484'51"+5:44
103.Remco HEREIJGERSNEDAntwerp Orienteers21:514'51"+5:47
104.Corneel CASIERBELTROL22:004'53"+5:56
105.Adam HÁJEKCZECzech Federation of Deaf Athletes22:074'55"+6:03
106.Liévin CREFCOEURBELAltaïr C.O.22:094'55"+6:05
107.Niklas HOLZHAUERGEROSC Kassel22:144'56"+6:10
108.Tommi HAKULIFINSK UUSI22:465'04"+6:42
109.François TONNEAUBELOLV EIFEL23:135'10"+7:09
110.Gregoire VANDEGHINSTEBELHainaut O.C.23:165'10"+7:12
111.Wannes HENDRICKXBELhamok23:245'12"+7:20
112.Cedric GUTHIERGEROLV Steinberg23:595'20"+7:55
113.Marek SPILKACZECzech Federation of Deaf Athletes24:165'24"+8:12
114.Aleksander KOWALCZYKPOLAntwerp Orienteers24:245'25"+8:20
115.Lukas SCHUMANNGEROLV Steinberg24:575'33"+8:53
116.Leon KOLLENBACHGERSki-Club Helsa24:585'33"+8:54
117.Jan SEMERÁDCZECzech Federation of Deaf Athletes27:096'02"+11:05
118.Mário ČERVINKACZECzech Federation of Deaf Athletes27:166'04"+11:12
119.Michael ROOMANBELAntwerp Orienteers27:326'07"+11:28
120.Olaf WOERTELNEDKOVZ27:466'10"+11:42
Piotr DELANDMETERBELASUB27:466'10"+11:42
122.Matthieu RODIERFRAA C Beauchamp32:447'16"+16:40
123.Auke SCHILDERNEDAltaïr C.O.33:377'28"+17:33
124.Robin VERSTREPENBELOmega37:378'22"+21:33
NCLDaniel HUBMANNSUISwiss Team
NCLWouter HUSBELK.O.L.
NCLRasmus Møller JESSDENOK Linné
NCLRuben GRIETENSBELAntwerp Orienteers
DNSCorentin TONNEAUBELO.L.V. Eifel
DNSDan LEWINGTONGBRMole Valley Orienteering Club
DNSDaniel VANDASCZECZE Team
DNSIlia DUDNIKUKRKislorod
DNSJoost TALLOENBELOmega
DNSJulien DACHEBELPégase C.O.
DNSKoval DENYSUKROkiyv
DNSLuuk MAASSENNEDIndividual (BE)
DNSMarc WAGENAARIndiv.
DNSMatti KALLIOFINSK UUSI
DNSMiloš NYKODÝMCZECZE Team
DNSPhilippe CREFCOEURBELAltaïr C.O.
DNSVincent VERSTREPENBELOmega
Top

W ELITE   length 4050m (107)

[H:]M:Smin/km
1.Megan CARTER-DAVIESGBRTeam GB16:234'03"
2.Alice LEAKEGBRTeam GB16:244'03"+0:01
3.Aleksandra HORNIKPOLPolish National Team16:274'04"+0:04
4.Venla HARJUFINTeam Finland16:494'09"+0:26
5.Tereza JANOŠÍKOVÁCZECZE Team17:004'12"+0:37
6.Emma BJESSMOSWEIFK Lidingö17:024'12"+0:39
7.Elena ROOSSUISwiss Team17:064'13"+0:43
8.Eline GEMPERLESUISwiss Team17:094'14"+0:46
9.Marika TEINIFINTeam Finland17:124'15"+0:49
10.Paula GROSSSUISwiss Team17:154'16"+0:52
11.Denisa KOSOVÁCZECZE Team17:284'19"+1:05
12.Grace MOLLOYGBRTeam GB17:334'20"+1:10
13.Cécile CALANDRYFRAFFCO17:384'21"+1:15
14.Inka NURMINENFINTeam Finland17:414'22"+1:18
15.Cecilie FRIBERG KLYSNERDENPan Aarhus OK17:424'22"+1:19
Martina RUCHSUISwiss Team17:424'22"+1:19
17.Eef VAN DONGENNEDVästerviks OK17:434'22"+1:20
18.Hanna WISNIEWSKAPOLSK IGTISA17:494'24"+1:26
19.Agata OLEJNIKPOLPolish National Team17:504'24"+1:27
20.Cecilie ANDERSENGBRTeam GB17:514'24"+1:28
21.Barbora MATĚJKOVÁCZECZE Team18:064'28"+1:43
Idun Kristine Felde OLAUSSENNORNydalens SK18:064'28"+1:43
23.Vendula HORČIČKOVÁCZECZE Team18:074'28"+1:44
24.Florence HANAUERFRAFFCO18:094'29"+1:46
25.Amy NYMALMFINTeam Finland18:154'30"+1:52
Kim HADORNSUISwiss Team18:154'30"+1:52
27.Zsófia SÁRKÖZYHUNTeam Hungary18:234'32"+2:00
28.Lisa HOLERSUISwiss Team18:314'34"+2:08
29.Fiona BUNNGBRTeam GB18:324'35"+2:09
30.Cécile FOLTZERFRAFFCO18:344'35"+2:11
31.Jana PETEROVÁCZECZE Team18:354'35"+2:12
32.Johanka ŠIMKOVÁCZECZE Team18:414'37"+2:18
33.Siri NYFELERSUIOL Norska18:424'37"+2:19
34.Csenge GERBERHUNTeam Hungary18:464'38"+2:23
Jana PEKAŘOVÁCZECZE Team18:464'38"+2:23
36.Ida HAAPALAFINTeam Finland18:474'38"+2:24
37.Anja PROBSTSUIOL Norska18:514'39"+2:28
Tille DE SMUL.BELOmega18:514'39"+2:28
39.Alexandra ENLUNDFINTeam Finland18:534'40"+2:30
40.Birte FRIEDRICHSGERGerman National Team18:574'41"+2:34
41.Paula STARKEGERGerman National Team19:084'43"+2:45
Ylvi KASTNERAUTNaturfreunde Wien19:084'43"+2:45
43.Inès BERGERSUIANCO19:184'46"+2:55
44.Marine SILLIENBELPégase C.O.19:264'48"+3:03
45.Jo SHEPHERDGBRTeam GB19:444'52"+3:21
46.Merline ROTHSUIOLB Baselland19:464'53"+3:23
47.Joelle MEISTERSUINydalens SK19:554'55"+3:32
48.Kirstin MAXWELLGBRRoxburgh Reivers Scotland19:574'56"+3:34
49.Marta GUIJO ALONSOESPSpain20:014'57"+3:38
50.Maëlle BEAUVIRFRAFFCO20:034'57"+3:40
51.Tereza KOSOVÁCZECZE Team20:104'59"+3:47
52.Mariya POLISHCHUKUKRUNTS Warszawa20:165'00"+3:53
53.Weronika FORTUNIAKPOLUNTS Warszawa20:185'01"+3:55
54.Ems DE SMULBELOmega20:205'01"+3:57
55.Kirti REBANEESTSK Mercury20:305'04"+4:07
56.Laia GIL CLAPERAESPCAT-O20:345'05"+4:11
57.Mairi EADESGBREUOC20:385'06"+4:15
58.Danielle DEWICKEREBELAntwerp Orienteers21:225'17"+4:59
59.Julia KREKELS.BELTROL21:375'20"+5:14
60.Laurence DEFRAIGNE.BELASUB21:415'21"+5:18
61.Anna BALASUKRSever22:235'32"+6:00
62.Meri CHKRIPESKAMKDTROL22:285'33"+6:05
63.Hannah THIELSBELTROL22:315'34"+6:08
64.Laurine HERMANBELASUB23:055'42"+6:42
65.Lotte TIESTERS.BELOmega23:155'44"+6:52
66.Claudia ROOMANBELAntwerp Orienteers23:415'51"+7:18
67.Katerina NOVAKOVACZEOK 24 Praha24:115'58"+7:48
68.Saskia KROONNEDOlifant25:016'11"+8:38
69.Astrid VLIEGENBELOLV EIFEL25:126'13"+8:49
70.Annelies VERMONDENBELTROL26:036'26"+9:40
71.Isabeau LENAERTSBELASOM27:316'48"+11:08
72.Magali RAUWBELOLV EIFEL27:356'49"+11:12
73.Elisabeth SCHINTGENLUXLuxembourg Orienteering27:436'51"+11:20
74.Sabeth KOSCHGEROLV Steinberg28:367'04"+12:13
75.Joni VANHOECKEBELAntwerp Orienteers29:097'12"+12:46
76.Iris EGGELSNEDARGUS30:327'32"+14:09
77.Magalie VERSTREPENBELOmega33:458'20"+17:22
78.Tais VAKRÕÕMESTSRD34:158'27"+17:52
79.Kathleen DE JONGHBELAntwerp Orienteers38:299'30"+22:06
80.Paula MÜHLSTEINGERGermany38:499'35"+22:26
81.Jil ROSEWICKBELOLV EIFEL49:0012'06"+32:37
NCLSandra GROSBERGALATTeam Latvia
NCLCaroline GJOETTERUPDENFaaborg OK
NCLMarketa MULÍČKOVÁCZECZE Team
NCLIsia BASSETFRAFFCO
NCLAnna HAATAJAFINTeam Finland
NCLSusen LÖSCHGERGerman National Team
NCLLone Karin BROCHMANNNORNydalens SK
NCLOlena BABYCHUKRLeO-Team
NCLOlivia SPRODAUSTintookies
NCLKatharina LINKEGERMTV Seesen
NCLZuzanna PARFIANOWICZPOLUNTS Warszawa
NCLMartina WALCHAUTOLC Graz
NCLValérie TRUONGFRAA C Beauchamp
NCLJessica BISSCHEROUXBELOLV EIFEL
NCLVanessa VAN BREEDAMBELTROL
DNSAnna PANGRÁCOVÁCZECzech Federation of Deaf Athletes
DNSAntonija ORLICCROOK Bjelovar
DNSBeatrix LIGBRHH
DNSCharlotte WARDGBRTeam GB
DNSJana STEHLÍKOVÁCZECZE Team
DNSKim GEYPENBELOmega
DNSMaren GUTHIERGEROLV Steinberg
DNSSilke VAN ROOYBELAntwerp Orienteers
DNSSiri SUTERSUISwiss Team
DNSSvitlana DUDNIKUKRKislorod
DNSVeera KLEMETTINENFINTeam Finland
Top

M JUNIOR   length 9750m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Louis BOURGEOISBELHainaut O.C.43:374'28"
2.Joppe VAN MIERLOBELOmega51:245'16"+7:47
3.João SOUSAPORGDU Azoia52:045'20"+8:27
DNSJonas JANSENBELOmega
DNSTijs VAN MIERLOBELOmega
DNSWolf DE MITSBELTROL
Top

W JUNIOR   length 7450m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Nina PROBSTSUIOL Norska37:425'04"
2.Hanne TIESTERSBELOmega45:376'07"+7:55
3.Emma ENGEHULTNORNotodden OL45:486'09"+8:06
4.Flore TOELENBELK.O.L.51:396'56"+13:57
5.Kato KEUPPENSBELOmega52:457'05"+15:03
6.Jil MYLLEBELhamok54:167'17"+16:34
7.Lotte VERHAEGENBELOmega1:06:478'58"+29:05
8.Lotte VAN BOVENBELTROL1:38:4713'16"+1:01:05
NCLMaren HENRIKSENNORLillehammer OK
Top

M YOUTH   length 6010m (21)

[H:]M:Smin/km
1.Mathis BROUWIERBELHermathenae28:094'41"
2.Arnaud MAZYBELCO LIEGE28:494'48"+0:40
3.Mats DE SMULBELOmega30:025'00"+1:53
4.Luca CHABE.FRABoussole Audomaroise30:325'05"+2:23
5.Oscar BOURGEOISBELHainaut O.C.31:385'16"+3:29
6.Nathan MOTHERON.FRABoussole Audomaroise32:165'22"+4:07
7.Régis VANSCHUYTBROECKBELPégase C.O.32:235'23"+4:14
8.Vítek ŠTEMBERACZETatran Jablonec nad Nisou33:065'30"+4:57
9.Victor BROUWIERBELHermathenae33:505'38"+5:41
10.Thomas JANSENBELOmega34:125'41"+6:03
11.Bob DE CLEENEBELTROL35:025'50"+6:53
12.Torben AERDENBELK.O.L.36:236'03"+8:14
13.Luke BENNETTGBRDFOK40:356'45"+12:26
14.Enzo MUDES.FRABoussole Audomaroise41:396'56"+13:30
15.Thor DE MITSBELTROL44:167'22"+16:07
16.Mathias VAN LOONBELTROL46:037'40"+17:54
17.Rasmus ENGEHULTNORNotodden OL48:318'04"+20:22
18.Gabriel DASSONVILLE.FRABoussole Audomaroise49:548'18"+21:45
DNSAntoine VOSBELC.O. Liège
DNSGauthier SILLIENBELPégase C.O.
DNSNathan SILLIENBELPégase C.O.
Top

W YOUTH   length 5100m (19)

[H:]M:Smin/km
1.Sonia JOLLY-JANSSONFRAGO7828:155'32"
2.Bára ŠTEMBEROVÁCZETatran Jablonec nad Nisou29:515'51"+1:36
3.Sasha FLANDRIN.FRABoussole Audomaroise30:245'58"+2:09
4.Norah CLABAUX.FRABoussole Audomaroise31:256'10"+3:10
5.Anna VERNEAU.FRABoussole Audomaroise31:386'12"+3:23
6.Louise MATTARTBELHermathenae32:496'26"+4:34
7.Elvire PIERLOTBELCO LIEGE33:366'35"+5:21
8.Anna PERESADKOUKRIndiv.36:247'08"+8:09
9.Emma CLABAUX.FRABoussole Audomaroise36:287'09"+8:13
10.Romane PROUST.FRABoussole Audomaroise42:258'19"+14:10
11.Fee MYLLEBELhamok43:318'32"+15:16
12.Fin MYLLEBELhamok46:009'01"+17:45
13.Lina COOLSBELTROL46:129'04"+17:57
14.Anaïs MAZYBELCO LIEGE47:169'16"+19:01
15.Noor DE MITSBELTROL52:0310'12"+23:48
16.Diet VAN MIERLOBELOmega1:03:0112'21"+34:46
17.Annabelle VERHAEGENBELOmega1:05:4912'54"+37:34
DNSErine NEUWELSBELHainaut O.C.
DNSKiara NIJSTBELOmega
Top

M CHILDREN   length 2170m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Nathan JANSENBELOmega12:565'58"
2.Daan COOLSBELTROL13:316'14"+0:35
3.Thor WOLLESBELhamok13:526'23"+0:56
4.Senne HENDRICKXBELhamok15:127'00"+2:16
5.Viek DE MITSBELTROL15:567'21"+3:00
6.Emile PASQUASYBELHermathenae18:188'26"+5:22
7.Sam CROTHERSBELAntwerp Orienteers22:0110'09"+9:05
8.Jake BENNETTGBRDFOK23:2710'48"+10:31
9.Jens DEFERMBELhamok24:2411'15"+11:28
NCLKobe DEFERMBELhamok
DNSOskar ŠTEMBERACZETatran Jablonec nad Nisou
Top

W CHILDREN   length 2170m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Anna PASQUASYBELHermathenae20:209'22"
Top

M VET   length 9750m (62)

[H:]M:Smin/km
1.Joaquim SOUSAPORSaca Trilhos Anadia43:514'30"
2.Kim JANSENBELOmega43:574'30"+0:06
3.Roland VAN LOONNEDhamok45:504'42"+1:59
4.Olivier DE SMULBELOmega48:114'57"+4:20
5.Marc PROBSTSUIOL Norska48:475'00"+4:56
6.Dmitri SHVEDESTSRD50:225'10"+6:31
7.Gregory PRINSFRABoussole Audomaroise51:235'16"+7:32
8.Sandro RODRIGUESPORCA Madeira51:525'19"+8:01
9.Guido LENGESBELN.S.V. Amel52:005'20"+8:09
10.Filip KENNIS DOMABELhamok53:145'28"+9:23
11.Donald VAN BOVENBELTROL53:425'30"+9:51
12.Dmitry USHAKOVGBRLondon OK53:475'31"+9:56
13.Ross MACLAGANGBRSouthern Navigators54:055'33"+10:14
14.Werner HALTERNEDARGUS54:345'36"+10:43
15.Davy HEESAKKERSNEDOlifant55:035'39"+11:12
16.Johannes HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC55:355'42"+11:44
17.Christophe AMERIJCKXBELASUB55:375'42"+11:46
18.Eric MATTARTBELHermathenae55:385'42"+11:47
19.Gautier FLANDRINFRABoussole Audomaroise56:415'49"+12:50
20.Chris SCOTTGBRLuxembourg Orienteering57:185'53"+13:27
21.Antoine JOLLYFRAGO7857:295'54"+13:38
22.Keith BENNETTGBRDFOK58:065'58"+14:15
23.David VELEDA DIAZESPCAT-O58:125'58"+14:21
Sylvain CLABAUXFRABoussole Audomaroise58:125'58"+14:21
25.Aleksei SPIRIDONOVESTSRD58:225'59"+14:31
26.Michael BROUWIERBELHermathenae58:306'00"+14:39
27.Eric ALEXANDREFRAA C Beauchamp58:386'01"+14:47
28.Stefan VAN REGENMORTELBELAntwerp Orienteers1:00:046'10"+16:13
29.Yves GOMREEBELHainaut O.C.1:00:516'14"+17:00
30.Yves DE MITSBELTROL1:00:526'15"+17:01
31.Pascal MYLLEBELhamok1:00:586'15"+17:07
32.Gerald SOUWEINEBELASUB1:01:176'17"+17:26
33.Patrick HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:01:356'19"+17:44
34.Kristof WOLLESBELhamok1:01:466'20"+17:55
35.Igors BOGDANOVSLATSRD1:02:226'24"+18:31
36.Per Olav ANDERSENNORVang OL1:02:376'25"+18:46
37.Michael HOCK DOMABELO.L.G. St. Vith ARDOC1:04:596'40"+21:08
38.Paul CROTHERSBELAntwerp Orienteers1:05:256'43"+21:34
39.Philippe VANSCHUYTBROECKBELPégase C.O.1:06:556'52"+23:04
40.Jan ŠTEMBERACZETatran Jablonec nad Nisou1:07:056'53"+23:14
41.Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb1:08:277'01"+24:36
42.Tomislav FILIPCICCROOK Bjelovar1:08:367'02"+24:45
43.Philippe BOUSSERFRATout Azimut Fameck1:08:467'03"+24:55
44.Steven TIESTERSBELOmega1:09:377'08"+25:46
45.Jan SLIVACZELuxembourg Orienteering1:10:207'13"+26:29
46.Fabrice LAPERGUEFRASMOG1:12:247'26"+28:33
47.Frank AERDENBELK.O.L.1:14:237'38"+30:32
NCLNicolas SILLIENBELPégase C.O.
NCLAlain MAZYBELCO LIEGE
NCLDenis VALENTINFRABROS
NCLNoël NIJSTENBELBorasca
NCLRune ENGEHULTNORNotodden OL
NCLStefan THIELSBELOmega
DNSArne ERDALNORSamnanger
DNSJan COOLSBELTROL
DNSKurt SMETBELTROL
DNSPaulo PINTASSILGOPORCOAAL
DNSRicardo OLIVEIRAPORCOC
DNSSiegfried BAKELANTSBELAntwerp Orienteers
DNSThierry TORRESFRAAntwerp Orienteers
DNSTino NIJSTBELOmega
DNSTony UDRISGBRSYOUK
Top

W VET   length 8020m (43)

[H:]M:Smin/km
1.Greet OEYENBELhamok42:435'20"
2.Aline HERMANSBELCO LIEGE44:355'34"+1:52
3.Béatrice DE LONGUEVILLEBELASUB45:405'42"+2:57
4.Katja VAN OOSTERWIJCKBELOmega47:485'58"+5:05
5.Emmanuelle VALENTINFRABROS49:446'12"+7:01
6.Hilde BREESCHBELTROL52:506'35"+10:07
7.Jeanette JANSSONFRAGO7853:066'37"+10:23
8.Marie DESTRÉEBELHermathenae54:166'46"+11:33
9.Agnès SEGONDYFRATout Azimut Fameck56:217'02"+13:38
10.Laura KUCINSKALATA C Beauchamp58:567'21"+16:13
11.Valérie AUGHUETBELThOR1:00:377'33"+17:54
12.Asja NIEDERLANDGERDJK Adler 07 Bottrop1:00:487'35"+18:05
13.Irène PROBSTSUIOL Norska1:00:527'35"+18:09
14.Vanessa BOLSENSBELTROL1:00:557'36"+18:12
15.Emilie TIMMERMANSBELHainaut O.C.1:00:587'36"+18:15
16.Ellen DE BIEBELOmega1:01:367'41"+18:53
17.Susanne MAIBACHSUIOL Norska1:02:257'47"+19:42
18.Virginie DEHULLUBELK.O.L.1:02:297'47"+19:46
19.Sindy SAGGIORATOBELBalise 101:05:118'08"+22:28
20.Angelique DE GRANDEBELOmega1:07:358'26"+24:52
21.Renate THYSBELCA Rosé1:08:358'33"+25:52
22.An DUYCKBELASUB1:08:418'34"+25:58
23.Genevieve NYSBELThOR1:09:108'37"+26:27
24.Agnes HERMESZHUNAltaïr C.O.1:10:298'47"+27:46
25.Nicole REVENCUBELASUB1:12:028'59"+29:19
26.Karin DECLERCQBELhamok1:12:139'00"+29:30
27.Janine DÜNNERSUIOLG Zürich1:13:029'06"+30:19
28.Ella SHVEDESTSRD1:16:339'33"+33:50
29.Ellen DESCHEPPERBELTROL1:19:249'54"+36:41
30.Anne-Marie DELANGHEBELK.O.L.1:19:549'58"+37:11
31.Florence LAPERGUEFRASMOG1:21:4010'11"+38:57
32.Judith LEYIMANGOYEGABCO LIEGE1:23:3010'25"+40:47
33.Sofie D'HONDTBELOmega1:25:0410'36"+42:21
34.Jaana SHVEDESTSRD1:27:0710'52"+44:24
35.Anja POTVINBELCO Colmar1:27:3910'56"+44:56
36.Clara COXBELOmega1:51:0313'51"+1:08:20
37.Anja STYNENBELhamok1:54:3014'17"+1:11:47
DNSEllen BOOMERUSAMINOR
DNSEllen BOURGONJONBELTROL
DNSInga AUSEKLELATLuxembourg Orienteering
DNSIva ŠTEMBEROVÁCZETatran Jablonec nad Nisou
DNSSabrina PALMBELHermathenae
DNSTetiana DUDNIKUKRKislorod
Top

M SUPERVET   length 8610m (46)

[H:]M:Smin/km
1.Dirk GOOSSENSBELTROL43:295'03"
2.Robert THEISSBELN.S.V. Amel45:145'15"+1:45
3.Tim Falck WEBERDENTisvilde Hegn OK45:385'18"+2:09
4.Guy TIREZBELCO Colmar45:395'18"+2:10
5.Ian MAXWELLGBRRoxburgh Reivers Scotland46:265'24"+2:57
6.Petter LOENORNotodden OL47:545'34"+4:25
7.Christian STOFFELSBELBalise 1049:015'42"+5:32
8.Andre DE VEIRMANBELTROL50:365'53"+7:07
9.Bart VAN DE MOORTELBELOmega51:325'59"+8:03
10.Blaise MARCLAYBELCO LIEGE53:096'10"+9:40
11.Alan NESBITGBRQO53:416'14"+10:12
12.André PIERLOTBELCO LIEGE53:506'15"+10:21
13.Graham JOHNSONGBRDVO54:526'22"+11:23
14.Philippe TAELEMANSBELASUB55:546'30"+12:25
15.Hendrik VAN HOEYBELTROL56:386'35"+13:09
16.Philippe CLAPUYTBELASUB56:416'35"+13:12
17.Iain BELLGBRSouthern Navigators56:536'36"+13:24
18.Thomas GLOORSUIOCAD56:586'37"+13:29
19.Marc VAN DE MAELEBELK.O.L.57:396'42"+14:10
20.Michel VAN LOONBELTROL58:256'47"+14:56
21.Peter GRAUSUIOLG Zürich1:00:096'59"+16:40
22.Anne HEIKOOPNEDK.O.L.1:01:097'06"+17:40
23.Sergei SHVEDESTSRD1:01:137'07"+17:44
24.Peter HARRISGBRHALO1:02:007'12"+18:31
25.Toni SERRALLONGA GASCHESPTROL1:02:507'18"+19:21
26.Jan TOELENBELK.O.L.1:04:597'33"+21:30
27.Stephen MCKINLEYGBRSouthern Navigators1:05:327'37"+22:03
28.Jean THEATEBELHermathenae1:05:527'39"+22:23
Michael MARGOLINGERKölner OL-Team1:05:527'39"+22:23
30.Philippe DOFFIGNYBELBalise 101:09:118'02"+25:42
31.Daniel COFFEFRAA C Beauchamp1:10:088'09"+26:39
32.Stephen GILMOREIRLLagan Valley Orienteers1:10:208'10"+26:51
33.Marcus BATEMANGBRSUFFOC1:10:558'14"+27:26
34.Andre VANHULSTBELBalise 101:14:088'37"+30:39
35.Jorn MYRLANDNORNotodden OL1:15:408'47"+32:11
36.Jon DARLEYGBRSouthern Navigators1:16:138'51"+32:44
37.Jacques FLORINBELCO LIEGE1:22:559'38"+39:26
38.Daniel SWERTSBELhamok1:23:499'44"+40:20
39.Eddy JANSENBELK.O.L.1:29:3610'24"+46:07
NCLDominique BRUYLANTBELASUB
NCLStephen KIMBERLEYGBRDVO
NCLBeatrix LI.ASOM
DNSChris MARSHALLGBRIndividual (BE)
DNSDavid HUNTGBRBristol Orienteering
DNSHennie KENNISNEDOlifant
DNSPeter KELCHTERMANSBELAntwerp Orienteers
Top

W SUPERVET   length 6010m (27)

[H:]M:Smin/km
1.Linda VERBRAKENBELTROL38:226'23"
2.Iben Falck MAAGDENSøllerød OK38:296'24"+0:07
3.Françoise RENARDBELCO LIEGE41:426'56"+3:20
4.Heidi ULLMANN-KURZOSUIKUUL OK42:157'02"+3:53
5.Eileen MAXWELLGBRRoxburgh Reivers Scotland42:177'02"+3:55
6.Ute SCHÖNFELDGERSPORTident43:047'10"+4:42
7.Val JOHNSONGBRDVO44:577'29"+6:35
8.Pascale MARTINFRACO LIEGE45:007'29"+6:38
9.Betty DE MEYERBELTROL45:267'34"+7:04
10.Dunja VAN DE RIETNEDOlifant45:407'36"+7:18
11.Ulrike KORFFGERSC Achmer46:117'41"+7:49
12.Marie-Pierre COFFEFRAA C Beauchamp55:269'13"+17:04
13.Sandra MATHERGBRSouth Midlands Orienteering Club56:029'19"+17:40
14.Lina JASULAITYTELTUOlifant56:479'27"+18:25
15.Claire MUYLAERTBELASUB59:249'53"+21:02
16.Anne KIMBERLEYGBRDVO1:07:2611'13"+29:04
17.Judy NESBITGBRQO1:07:3911'15"+29:17
18.Olga MARGOLINAGERKölner OL-Team1:10:3311'44"+32:11
19.Isoldt HARRISGBRHALO1:10:4011'45"+32:18
20.Penny MARSHALLGBRIndividual (BE)1:13:0112'09"+34:39
21.Leena LEESMENTESTSRD1:19:1913'12"+40:57
22.Anne-Marie CEULEMANSBELBalise 101:22:3013'44"+44:08
23.Francine SERREBELAltaïr C.O.1:49:5718'18"+1:11:35
NCLCorinne SERVAISBELAltaïr C.O.
NCLNoëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.
DNSIsabelle TAELEMANSBELASUB
DNSMarina DRIESENBELOmega
Top

M ULTRAVET   length 7450m (37)

[H:]M:Smin/km
1.Gavin CLEGGGBRWSX41:535'37"
2.Pierre WILLEMSBELASUB43:395'52"+1:46
3.Neil HARVATTGBRHALO46:506'17"+4:57
4.Servais HICKBELCO LIEGE47:456'25"+5:52
5.Gerrit VAN DE RIETNEDOlifant49:026'35"+7:09
6.Alan ROSENGBRHH50:226'46"+8:29
7.Bill HANLEYGBRSYOUK50:386'48"+8:45
8.Mike CAPPERGBRLimestone Cowboys51:106'52"+9:17
9.Richard GARDNERGBROctavian Droobers51:376'56"+9:44
10.Kai SAKSMANFINOK Ton52:207'01"+10:27
11.Eamon STAUNTONGBRWimborne55:107'24"+13:17
12.Rene STEENSSENSBELBalise 1057:127'41"+15:19
13.Eric HULLYBELAltaïr C.O.59:057'56"+17:12
14.Mike GODFREEGBRDVO1:00:548'10"+19:01
15.Andrew COXIRLSEVO1:03:438'33"+21:50
16.Kieran DEVINEGBRBAOC1:06:568'59"+25:03
17.Georges BARBIERBELAltaïr C.O.1:07:519'06"+25:58
18.Dirk BERWAERTSBELTROL1:11:539'39"+30:00
19.Antoni SZOTEKPOLGoczalkowice-Zdrój1:12:199'42"+30:26
20.Jon WHEATCROFTGBRTVOC1:12:409'45"+30:47
21.David ROACHGBRLuxembourg Orienteering1:12:589'48"+31:05
22.Eddie DESMEDTBELTROL1:13:409'53"+31:47
23.Karl-Heinz SEEFELDGEROLV Uslar1:14:2710'00"+32:34
24.Anton BUYTAERTBELOmega1:17:2510'23"+35:32
25.Paul BOLSENSBELTROL1:48:5714'37"+1:07:04
NCLRoger HENDRICKXBELhamok
NCLIan BYRNEGBRSouth Midlands Orienteering Club
NCLEwald MAYERAUTEMOL
NCLEtienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.
NCLFerdinand HANSESGERTuS Bramsche
NCLAdrian LOVELLGBRWimborne
DNSAndre AERTSBELhamok
DNSEddie DE KERFNEDTROL
DNSLuc HEUNINCKXBELK.O.L.
DNSPatrick WALLAERTBELOmega
DNSPaul ALLÉFRAScapa Nancy
DNSPeter JONESGBRSouthern Navigators
Top

W ULTRAVET   length 5100m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Janet ROSENGBRHH36:207'07"
2.Guyonne PETITFRAASMBCO40:578'02"+4:37
3.Kirsty STAUNTONGBRWimborne42:298'20"+6:09
4.Liz GODFREEGBRDVO43:488'35"+7:28
5.Ann HARRISGBRSouth Midlands Orienteering Club46:109'03"+9:50
6.Maggie ROACHGBRLuxembourg Orienteering47:229'17"+11:02
7.Lieve GEENSBELTROL47:409'21"+11:20
8.Niina KARNITESTSRD54:1110'37"+17:51
9.Monica ROELINGNEDTROL57:4911'20"+21:29
10.Lily-Anne COLEBELTROL59:0511'35"+22:45
11.Christiane TOEBINTEBELBalise 101:08:5913'32"+32:39
12.Marie-Jeanne ARSACBELAltaïr C.O.1:26:1816'55"+49:58
DNSDiana GANNONGBRWimborne
Top

M HYPERVET   length 3500m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Freddy SILLIENBELPégase C.O.25:057'10"
2.Jacques FLAMENTBELASUB34:529'58"+9:47
3.Vic VANDERSTRAETENBELhamok35:0110'00"+9:56
4.Gérard LEFRANÇOISFRAA C Beauchamp37:2310'41"+12:18
5.Jos THYSBELhamok41:3011'51"+16:25
6.Phil MELLEBEEKBELhamok48:0113'43"+22:56
7.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca49:2214'06"+24:17
8.Jean BAISIPONTBELTROL52:2714'59"+27:22
9.Roland DIEUDONNEFRAASMBCO1:02:4517'56"+37:40
10.Jean Pierre VAN DER CRUYSBELASUB1:15:0821'28"+50:03
NCLMike IN'T GROENNEDTROL
NCLGerrit KRAUSEGERTSC Eintracht Dortmund
DNSOswald VAN BOCKSTALBELTROL
Top

W HYPERVET   length 3500m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Jean O'NEILLIRLFingal Orienteers37:0410'35"
2.Madeleine DIEUDONNEFRAASMBCO39:1311'12"+2:09
Top

M OPEN   length 9750m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Sonny WESSELS.NEDARGUS50:105'09"
2.Thomas BOUSSER.FRATout Azimut Fameck54:135'34"+4:03
3.Dieter COEN.BELTROL59:136'04"+9:03
4.Pedro Tiago GOMESPORCOAAL1:05:396'44"+15:29
5.Julien BEUKEN.NEDSEVO1:27:388'59"+37:28
DNSToulouse SEBASTIAN.BELPégase C.O.
DNSYordan KOLEV.GBRSLOW
Top

W OPEN   length 8610m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Elise VANEL.FRATout Azimut Fameck45:515'20"
2.Eva VAN BOVEN.NEDOlifant51:576'02"+6:06
3.Antonia ORLIC.CROOK Bjelovar52:036'03"+6:12
4.Kim TIREZ.BELOmega56:446'35"+10:53
5.Renske GOOSSENS.BELTROL1:09:208'03"+23:29
6.Fiona TAM.GBRSLOW1:24:479'51"+38:56
7.Noémia MESQUITAPORCOAAL1:26:0710'00"+40:16
DNSRebecca MOLLON.BELPégase C.O.
DNSSiobhan HENN.GBRDEE
Top

SE   length 5000m (40)

[H:]M:Smin/km
1.Brent VLEUGELSBELAntwerp Orienteers25:585'12"
2.Peter DEPTA.GEROLG Siegerland28:025'36"+2:04
3.Anna BERGERSUIASOM30:146'03"+4:16
4.Monika DEPTA.GEROLG Siegerland30:206'04"+4:22
5.Fred TOSSERAMSNEDTROL37:347'31"+11:36
6.Laurence AUGHUETBELThOR39:187'52"+13:20
7.Julien VAN BOSCHBELTROL41:158'15"+15:17
8.Daan ROBBRECHTBELASOM45:069'01"+19:08
9.Geert DEBYSER.BELOmega48:029'36"+22:04
10.Lynn VANLEYSENBELMöbius49:189'52"+23:20
11.Lothar DE BRUYCKERBELMöbius49:199'52"+23:21
12.Olivia GRÉGOIREBELMöbius49:259'53"+23:27
13.Karen VAN OBBERGENBELMöbius49:269'53"+23:28
14.Elodie FLAMENTBELMöbius49:319'54"+23:33
15.Sara DEBYSER.BELOmega50:2810'06"+24:30
16.Katy SHILLADAYGBRASOM51:5710'23"+25:59
17.Tars BRUSSELAERS.BELOmega52:2210'28"+26:24
18.Kamiel MORELBELASOM54:3010'54"+28:32
19.Helen VERSLUYSBELMöbius54:3610'55"+28:38
20.Jef D'HOLLANDERBELASOM54:3710'55"+28:39
21.Richard ROBINSONBELThOR1:00:2012'04"+34:22
22.Ruta MIKULENAITEBELASOM1:04:0012'48"+38:02
23.Michel OOMSBELOmega1:05:5313'11"+39:55
24.Eline SPRUYTBELASOM1:06:5313'23"+40:55
25.Lauren VANHOUTEGHEMBELMöbius1:44:5320'59"+1:18:55
26.Rin VERSTRAETENBELMöbius1:45:0721'01"+1:19:09
27.Catharina MEESASOM1:49:4421'57"+1:23:46
28.Wim VERVOORTBELTROL10:36:14127'15"+10:10:16
29.Jorran VAN DER HEIJDENNEDTROL10:38:39127'44"+10:12:41
30.Marie-Christine METTENBELK.O.L.10:49:36129'55"+10:23:38
31.Jeroen JONCKHEEREBELAntwerp Orienteers10:53:21130'40"+10:27:23
NCLStijn WOUTERSBELAntwerp Orienteers
NCLLieve FEYSBELOmega
NCLHelena TAKALOBELASOM
NCLYordan KOLEV..BELSLOW
DNSAnia COENBELMöbius
DNSSimon VANDERKELENAUSASOM
DNSSuzanne SCHÖNINGHBELMöbius
DNSTessa DE BACKERBELMöbius
DNSWendy VERBORGHBELMöbius
Top

Total

TROL52
Omega43
hamok23
CZE Team21
Antwerp Orienteers20
Swiss Team20
ASUB19
K.O.L.15
Team Finland15
Team GB14
CO LIEGE13
ASOM12
Boussole Audomaroise12
Möbius12
Altaïr C.O.11
Hermathenae11
FFCO10
Pégase C.O.10
SRD9
German National Team8
A C Beauchamp7
Balise 107
Olifant7
DVO6
Hainaut O.C.6
Luxembourg Orienteering6
OL Norska6
Czech Federation of Deaf Athletes5
Notodden OL5
OLV EIFEL5
OLV Steinberg5
Southern Navigators5
Tatran Jablonec nad Nisou5
Kislorod4
Nydalens SK4
Polish National Team4
Team Hungary4
ThOR4
Tout Azimut Fameck4
UNTS Warszawa4
Wimborne4
ARGUS3
ASMBCO3
COAAL3
DFOK3
GO783
HALO3
HH3
Individual (BE)3
NTNUI3
O.L.G. St. Vith ARDOC3
OK Bjelovar3
Pan Aarhus OK3
Roxburgh Reivers Scotland3
SK UUSI3
SLOW3
South Midlands Orienteering Club3
ANCO2
BROS2
Borasca2
CAT-O2
CO Colmar2
Indiv.2
KOVZ2
Kölner OL-Team2
LeO-Team2
N.S.V. Amel2
OK Linné2
OLG Siegerland2
OLG Zürich2
OSC Kassel2
Octavian Droobers2
QO2
SEVO2
SMOG2
SYOUK2
BAOC1
Bristol Orienteering1
Bækkelagets SK1
C.O. Liège1
CA Madeira1
CA Rosé1
COB1
COC1
DEE1
DJK Adler 07 Bottrop1
Denmark1
EMOL1
EUOC1
Faaborg OK1
Fingal Orienteers1
Freidig Orientering1
GDU Azoia1
Germany1
Goczalkowice-Zdrój1
IFK Lidingö1
KUUL OK1
Koovee1
LS-371
Lagan Valley Orienteers1
Lillehammer OK1
Limestone Cowboys1
London OK1
MINOR1
MTV Seesen1
Mole Valley Orienteering Club1
Naturfreunde Wien1
O.L.V. Eifel1
OCAD1
OK 24 Praha1
OK Orion1
OK Snab1
OK Ton1
OL Trollelg1
OLB Baselland1
OLC Graz1
OLV Uslar1
Okiyv1
SC Achmer1
SK IGTISA1
SK Mercury1
SPORTident1
SUFFOC1
Saca Trilhos Anadia1
Samnanger1
Scapa Nancy1
Sever1
Ski-Club Helsa1
Spain1
Stavanger Orienteringsklubb1
Søllerød OK1
TSC Eintracht Dortmund1
TVOC1
Tampereen Pyrintö1
Team Ireland1
Team Italy1
Team Japan1
Team Latvia1
Team Poland1
Tintookies1
Tisvilde Hegn OK1
Tous Azimuts Douai1
TuS Bramsche1
TuS Luebbecke1
Vang OL1
Västerviks OK1
WSX1
Total: 614