clublogo
index

BK Aflossing
De Winner 8.10.2023
hamok

Last updated: 08.10.2023 15:02:32

DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME
Total Splits WinSplits Online

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   -- buiten wedstrijd   

Top

D. Espoirs - Beloften  (3)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.HERMA 4 (Hermathenae)01:03:38
104.1Kiara NIJSTBELD-163260m (AB)31:549'47"31:54(2)
104.2Louise MATTARTBELD-163230m (BA)31:449'49"1:03:38(1)
2.COLG 10 (CO Liège)01:14:05+10:27
102.1Odile MONFORTBELD-163200m (BB)34:1910'43"34:19(3)
102.2Elvire PIERLOTBELD-163290m (AA)39:4612'05"1:14:05(2)
3.COLG 11 (CO Liège)02:32:13+1:28:35
103.1Anaïs MAZYBELD-143230m (BA)31:299'45"31:29(1)
103.2Maëlle MOXHETBELD-143260m (AB)2:00:4437'02"2:32:13(3)
Top

D. Junioren - Juniores  (2)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.OMEGA 8 (Omega)01:18:18
71.1Sofie BOSMANSBELD-184330m (BAA)39:539'13"39:53(1)
71.2Lotte TIESTERSBELD-204170m (ABB)38:259'13"1:18:18(1)
2.ASUB 9 (ASUB)01:44:01+25:43
70.1Liv CHARBONNIERFRAD-204270m (BBB)43:5310'17"43:53(2)
70.2Alice ROBBERECHTBELD-184230m (AAA)1:00:0814'13"1:44:01(2)
Top

D. Open  (11)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.COLG 3 (CO Liège)02:27:37
24.1Fanny TILKINBELD216130m (CCBA)46:487'38"46:48(1)
24.2Severine VANDERMEULENBELD406090m (ABAC)51:318'28"1:38:19(1)
24.3Aline HERMANSBELD456240m (BACB)49:187'54"2:27:37(1)
2.ASUB 2 (ASUB)02:43:02+15:25
22.1Laurine HERMANBELD216140m (AACB)57:109'19"57:10(7)
22.2Gaëlle FRONHOFFSBELD216170m (BCBA)50:178'09"1:47:27(2)
22.3Sandrine DEFRAIGNEBELD216160m (CBAC)55:359'01"2:43:02(2)
3.TROL 2 (TROL)03:02:27+34:50
30.1Hannah THIELSBELD216170m (BCBA)48:457'54"48:45(2)
30.2Annelies VERMONDENBELD356090m (ABAC)1:07:5111'08"1:56:36(5)
30.3Netsi WODAJOETHD406200m (CACB)1:05:5110'37"3:02:27(3)
4.HAMOK 4 (hamok)03:08:08+40:31
25.1Maya RENARDBELD-186130m (CBCA)52:498'37"52:49(4)
25.2Joke ZOONSBELD356200m (BCAB)1:09:3011'13"2:02:19(6)
25.3Ellen MOLSBELD406130m (AABC)1:05:4910'44"3:08:08(4)
5.KOL 3 (K.O.L.)03:17:59+50:22
26.1Saartje SALLAERTSBELD356100m (ACAB)57:009'21"57:00(6)
26.2Maija TAILLIEUBELD-186190m (CABC)1:09:2911'14"2:06:29(7)
26.3Emma MAESBELD216170m (BBCA)1:11:3011'35"3:17:59(5)
6.OMEGA 2 (Omega)03:18:06+50:29
27.1Liesbeth VAN DE VELDEBELD406130m (AABC)50:118'11"50:11(3)
27.2Natalie BEENAERTSBELD506170m (BBCA)1:05:2610'36"1:55:37(4)
27.3Angelique DE GRANDEBELD506160m (CCAB)1:22:2913'23"3:18:06(6)
7.ASUB 3 (ASUB)03:23:44+56:07
23.1Jeanne EVRARDBELD216200m (BBAC)1:13:5511'55"1:13:55(9)
23.2Gaëlle DEFRAIGNEBELD216200m (CACB)1:12:0811'38"2:26:03(8)
23.3Claire SANDEVOIRFRAD216060m (ACBA)57:419'31"3:23:44(7)
8.ThOR 3 (ThOR)04:06:04+1:38:27
29.1Eléonore ROBINSONBELD216160m (CBAC)1:12:1011'43"1:12:10(8)
29.2Mari TAGELBELD216140m (AACB)1:16:3612'29"2:28:46(9)
29.3Valérie AUGHUETBELD556170m (BCBA)1:37:1815'46"4:06:04(8)
ANTWERP O 3 (Antwerp Orienteers)NCL
21.1Claudia ROOMANBELD216130m (AABC)52:598'39"52:59(5)
21.2Silke VAN ROOYBELD216130m (CBCA)1:00:339'53"1:53:32(3)
21.3Anneleen AERTSBELD216200m (BCAB)DNS
QOC Vika 1 (QOC Vika)NCL
31.1Léane COURTOISFRAD216070m (ABCA)NCL
31.2Énora BERTHOLOMFRAD216160m (CCAB)1:29:4814'35"
31.3Ana HEURTAUXFRAD-206230m (BABC)1:08:3811'01"
PEGASE 1 (Pégase CO)NCL
28.1Amandine MALENGREAUBELD356240m (BACB)NCL
28.2Isabelle BELANGERBELD506130m (CCBA)1:29:2914'36"
28.3Philippe VANSCHUYTBROECKBELH506090m (ABAC)NCL
Top

D. Masters A  (8)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.HAMOK 8 (hamok)01:57:53
64.1Amber THYSBELD454430m (BB)38:088'36"38:08(1)
64.2Elisabeth SCHUTJESBELD454440m (CA)46:0910'24"1:24:17(1)
64.3Greet OEYENBELD404480m (AC)33:367'30"1:57:53(1)
2.ASUB 7 (ASUB)02:21:23+23:30
62.1Béatrice DE LONGUEVILLEBELD504480m (AA)44:069'51"44:06(4)
62.2Laurence DRABSBELD454440m (CB)56:3612'45"1:40:42(2)
62.3Catherine HOOFDBELD404430m (BC)40:419'11"2:21:23(2)
3.KOL 6 (K.O.L.)02:34:28+36:35
66.1Lieke VAN OPSTALNEDD404430m (BB)43:409'51"43:40(3)
66.2Annelies GEBOERSBELD454480m (AC)57:1312'46"1:40:53(3)
66.3Katrien AERTSBELD454440m (CA)53:3512'04"2:34:28(3)
4.TROL 6 (TROL)02:43:11+45:18
67.1Linda VERBRAKENBELD604480m (AC)51:1311'26"51:13(5)
67.2Betty DE MEYERBELD554440m (CA)1:02:3614'06"1:53:49(6)
67.3Ellen BOURGONJONBELD404430m (BB)49:2211'09"2:43:11(4)
5.ARDOC 3 (O.L.G. St. Vith ARDOC)02:47:29+49:36
61.1Sylvia BASTINBELD454440m (CC)56:5612'49"56:56(7)
61.2Véronique BASTINBELD454430m (BA)44:2510'02"1:41:21(4)
61.3Caroline MARGREVEBELD504480m (AB)1:06:0814'46"2:47:29(5)
6.HAMOK 9 (hamok)02:54:18+56:25
65.1Sofie HERREMANSBELD404440m (CC)42:429'37"42:42(2)
65.2Ariane DECRAMERBELD404480m (AB)1:06:2814'50"1:49:10(5)
65.3Tania HENDRICKXBELD404430m (BA)1:05:0814'42"2:54:18(6)
7.ASUB 8 (ASUB)03:23:54+1:26:01
63.1An FREDERICKXBELD454480m (AA)51:2111'28"51:21(6)
63.2Orsolya MOLNARHUND454430m (BC)1:02:3314'07"1:53:54(7)
63.3Françoise ROBBERECHTBELD554440m (CB)1:30:0020'16"3:23:54(7)
TROL 7 (TROL)NCL
68.1Sandra DEBLANDERBELD454480m (AA)1:30:2420'11"1:30:24(8)
68.2Ellen DESCHEPPERBELD454430m (BB)1:16:2417'15"2:46:48(8)
68.3Mirjam CALLAERTBELD454440m (CC)NCL
Top

D. Masters B  (2)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.OMEGA 11 (Omega)02:14:32
85.1Ellen DE BIEBELD504130m (CAC)45:5011'06"45:50(1)
85.2Els SPILLEBEENBELD504240m (ABA)50:1811'52"1:36:08(1)
85.3Veerle TULLENEERSBELD504020m (BCB)38:249'33"2:14:32(1)
2.KOL 9 (K.O.L.)02:38:22+23:50
84.1Annemie JANSENBELD554120m (ACB)48:2511'45"48:25(2)
84.2Marcia BRONCKAERSBELD504100m (BAA)57:0213'55"1:45:27(2)
84.3Virginie DEHULLUBELD504170m (CBC)52:5512'41"2:38:22(2)
Top

D. Masters C  (4)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.COLG 13 (CO Liège)02:15:38
128.1Hedwige LEJEUNEBELD603400m (CB)41:1512'08"41:15(1)
128.2Françoise RENARDBELD603470m (BA)43:4612'37"1:25:01(1)
128.3Bernadette VANDERMEULENBELD653380m (AC)50:3714'59"2:15:38(1)
2.OMEGA 15 (Omega)02:42:05+26:27
130.1Sonja NIJSBELD603350m (AB)52:4615'45"52:46(2)
130.2Els PUTBELD603500m (BC)49:2514'07"1:42:11(2)
130.3Paulette BLOMMENBELD703390m (CA)59:5417'40"2:42:05(2)
3.KOL 18 (K.O.L.)03:34:10+1:18:32
129.1Simonne SILVIBELD653380m (AC)59:1717'32"59:17(3)
129.2Hilde VERCAERENBELD603400m (CB)56:5816'45"1:56:15(3)
129.3Marie-Christine METTENBELD653470m (BA)1:37:5528'13"3:34:10(3)
ASUB 13 (ASUB)NCL
127.1Marie-Christine BLANCHEBELD753470m (BA)1:35:1027'26"
127.2Isabelle TAELEMANSBELD603380m (AC)NCL
127.3* VACANT *-3400m (CB)DNS
Top

D. Masters D  (3)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.KOL 17 (K.O.L.)01:23:17
124.1Lisette EYKMANSBELD703280m (AA)42:3412'59"42:34(1)
124.2Odette MORETBELD703290m (BB)40:4312'23"1:23:17(1)
2.TROL 14 (TROL)01:44:15+20:58
125.1Lieve GEENSBELD703280m (AA)49:5515'13"49:55(2)
125.2Christa ZWIKKERNEDD703290m (BB)54:2016'31"1:44:15(2)
3.COLG 12 (CO Liège)02:15:58+52:41
123.1Agnès PONCELETBELD703290m (BB)55:2616'51"55:26(3)
123.2Françoise PONCELETBELD753280m (AA)1:20:3224'33"2:15:58(3)
Top

H. Pupilles  (10)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.HERMA 5 (Hermathenae)31:36
141.1Tom MAYERESBELH-122040m (AA)15:127'27"15:12(1)
141.2Anna PASQUASYBELD-121990m (BB)16:248'14"31:36(1)
2.HAMOK 16 (hamok)33:26+1:50
139.1Rune SELSBELH-121990m (BB)17:158'40"17:15(2)
139.2Kobe DEFERMBELH-122040m (AA)16:117'56"33:26(2)
3.HAMOK 15 (hamok)35:07+3:31
138.1Jens DEFERMBELH-102000m (BA)18:489'24"18:48(5)
138.2Thor GEVAERTBELH-122040m (AB)16:198'00"35:07(3)
4.OMEGA 16 (Omega)41:12+9:36
142.1Witse BOECKXBELH-121990m (BB)17:488'57"17:48(4)
142.2Hannes COKELAEREBELH-122040m (AA)23:2411'28"41:12(4)
5.HAMOK 17 (hamok)44:27+12:51
140.1Noore SELSBELD-122040m (AA)17:478'43"17:47(3)
140.2Jakob VAN DER KLEIJBELH-101990m (BB)26:4013'24"44:27(5)
6.ASUB 14 (ASUB)47:09+15:33
133.1Jules COLOMBBELH-102040m (AA)27:0813'18"27:08(7)
133.2Noé BERNARDBELH-101990m (BB)20:0110'04"47:09(6)
7.COLG 14 (CO Liège)47:13+15:37
136.1Félix GILLETBELH-122040m (AB)19:329'35"19:32(6)
136.2Lorick CASTEELSBELH-102000m (BA)27:4113'50"47:13(7)
8.ASUB 15 (ASUB)01:19:15+47:39
134.1Maurice REVERSEAUBELH-101990m (BB)27:2313'46"27:23(8)
134.2Levente SZUCSHUNH-102040m (AA)51:5225'25"1:19:15(8)
ARDOC 6 (O.L.G. St. Vith ARDOC)NCL
132.1Thomas CHATTLAINBELH-122040m (AA)NCL
132.2Simon BASTINBELH-121990m (BB)15:537'59"
COLG 15 (CO Liège)NCL
137.1Martinien MOXHETBELH-122040m (AB)NCL
137.2Marius MAGGIPINTOBELH-122000m (BA)32:5416'27"
Top

H. Espoirs - Beloften  (14)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.TROL 9 (TROL)01:03:09
98.1Bob DE CLEENEBELH-163630m (BAB)31:258'39"31:25(7)
98.2Pjotr MERTENSBELH-163580m (ABA)31:448'52"1:03:09(1)
2.TROL 10 (TROL)01:06:09+3:00
99.1Thor DE MITSBELH-163640m (BBA)31:218'37"31:21(5)
99.2Daan COOLSBELH-143560m (AAB)34:489'47"1:06:09(2)
3.HERMA 3 (Hermathenae)01:07:25+4:16
92.1Victor BROUWIERBELH-163560m (AAA)27:467'48"27:46(3)
92.2Loïc CHATELAINBELH-163640m (BBB)39:3910'54"1:07:25(3)
4.KOL 10 (K.O.L.)01:07:47+4:38
93.1Torben AERDENBELH-163560m (AAB)31:238'49"31:23(6)
93.2Stan MAESBELH-163640m (BBA)36:2410'00"1:07:47(4)
5.HAMOK 11 (hamok)01:08:17+5:08
90.1Thor WOLLESBELH-143630m (BAA)27:117'29"27:11(2)
90.2Senne HENDRICKXBELH-143580m (ABB)41:0611'29"1:08:17(5)
6.COLG 8 (CO Liège)01:08:22+5:13
88.1Timour FAUCONNIERBELH-163580m (ABB)35:4710'00"35:47(9)
88.2Robin FAUCONNIERBELH-143630m (BAA)32:358'59"1:08:22(6)
7.OMEGA 13 (Omega)01:08:24+5:15
96.1Wout BOECKXBELH-143580m (ABA)32:489'10"32:48(8)
96.2Elias COKELAEREBELH-143630m (BAB)35:369'48"1:08:24(7)
8.PEGASE 4 (Pégase CO)01:11:12+8:03
97.1Regis VANSCHUYTBROECKBELH-163580m (ABA)27:067'34"27:06(1)
97.2Tim LEMY STORMEBELH-163630m (BAB)44:0612'09"1:11:12(8)
9.ARDOC 4 (O.L.G. St. Vith ARDOC)01:12:22+9:13
87.1Louis BASTINBELH-143630m (BAA)29:178'04"29:17(4)
87.2Maximilian LOOBELH-163580m (ABB)43:0512'02"1:12:22(8)
10.TROL 11 (TROL)01:37:37+34:28
100.1Viek DE MITSBELH-143560m (AAB)38:4710'54"38:47(10)
100.2Lyam BOSMANSBELH-123640m (BBA)58:5016'10"1:37:37(10)
11.COLG 9 (CO Liège)01:48:57+45:48
89.1Colin PICARDBELH-163580m (ABB)39:5311'08"39:53(11)
89.2Quentin PICARDBELH-143630m (BAA)1:09:0419'02"1:48:57(11)
12.KOL 11 (K.O.L.)01:56:41+53:32
94.1Daan SMOLDERSBELH-143640m (BBA)1:08:5218'55"1:08:52(12)
94.2Domi KORSTJENSBELD-143560m (AAB)47:4913'26"1:56:41(12)
OMEGA 12 (Omega)NCL
95.1Nathan JANSENBELH-143630m (BAB)NCL
95.2Thomas JANSENBELH-163580m (ABA)28:117'52"
HERMA 2 (Hermathenae)NCL
91.1Emile PASQUASYBELH-143640m (BBB)NCL
91.2Violette MAYERESBELD-143560m (AAA)39:3611'07"
Top

H. Junioren - Juniors  (1)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.OMEGA 5 (Omega)02:02:30
46.1Jonas JANSENBELH-205160m (BBA)43:588'31"43:58(1)
46.2Feike KERCKHOFSBELD-185060m (AAB)1:18:3215'31"2:02:30(1)
Top

H. Open  (18)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.HAMOK 1 (hamok)02:21:47
6.1Jorn KENNIS DOMABELH-187640m (ACBA)44:425'51"44:42(1)
6.2Thomas VAN DER KLEIJBELH357610m (CBAC)49:456'32"1:34:27(1)
6.3Benjamin ANCIAUXBELH357630m (BACB)47:206'12"2:21:47(1)
2.ThOR 1 (ThOR)02:22:37+0:50
16.1Gilles DE NEYERBELH217660m (AACB)50:006'32"50:00(2)
16.2Luc SANDEVOIRFRAH217610m (CCBA)45:035'55"1:35:03(2)
16.3Thibaut ROBINSONBELH217610m (BBAC)47:346'15"2:22:37(2)
3.OMEGA 1 (Omega)02:30:21+8:34
15.1Mats DE SMULBELH-187650m (CABC)51:526'47"51:52(4)
15.2Joost TALLOENBELH407580m (BBCA)48:226'23"1:40:14(3)
15.3Willem BAKELANTSBELH-207650m (ACAB)50:076'33"2:30:21(3)
4.HERMA 1 (Hermathenae)02:36:46+14:59
9.1Mathis BROUWIERBELH-187650m (BABC)51:586'48"51:58(5)
9.2Fabien PASQUASYBELH457610m (ABCA)51:486'48"1:43:46(4)
9.3Antoine MATTARTBELH-207630m (CCAB)53:006'57"2:36:46(4)
5.ANTWERP O 1 (Antwerp Orienteers)02:41:47+20:00
1.1Adriaan PELCKMANSBELH217610m (ABCA)52:096'51"52:09(8)
1.2Lok Hin MAHKGH217630m (BCAB)1:03:098'17"1:55:18(7)
1.3Evert LEEUWSBELH217650m (CABC)46:296'05"2:41:47(5)
6.COLG 1 (CO Liège)02:47:37+25:50
4.1Arnaud MAZYBELH-187630m (BACB)52:016'49"52:01(7)
4.2Nicolas LUDOVICYBELH217640m (ACBA)54:517'11"1:46:52(5)
4.3Alain MAZYBELH457610m (CBAC)1:00:457'59"2:47:37(6)
7.OLVE 1 (OLV Eifel)02:49:52+28:05
13.1Jérémy BREDOBELH217580m (CBCA)56:007'23"56:00(10)
13.2François TONNEAUBELH357650m (ACAB)1:03:188'16"1:59:18(8)
13.3Corentin TONNEAUBELH357650m (BABC)50:346'37"2:49:52(7)
8.TROL 1 (TROL)03:02:30+40:43
18.1Winston FRANSSENBELH357610m (BCBA)59:147'47"59:14(11)
18.2Rune DE CLERCQ DOMABELH-187610m (CBAC)49:376'31"1:48:51(6)
18.3Dieter COENBELH217660m (AACB)1:13:399'37"3:02:30(8)
9.KOL 1 (K.O.L.)03:04:35+42:48
10.1Martijn HUSBELH217630m (CACB)52:446'55"52:44(9)
10.2Gert GEBOERSBELH217610m (BCBA)1:08:148'58"2:00:58(9)
10.3Winand BERNAERSBELH217630m (ABAC)1:03:378'20"3:04:35(9)
10.HAMOK 2 (hamok)03:13:32+51:45
7.1Lennert LENSBELH217580m (BBCA)51:056'44"51:05(3)
7.2Thomas KNOOPSBELH217630m (CCAB)1:14:589'50"2:06:03(10)
7.3Ronny TIMMERSBELH457670m (AABC)1:07:298'48"3:13:32(10)
11.ASUB 1 (ASUB)03:30:44+1:08:57
3.1John WILHELMSFINH217650m (CABC)1:04:348'26"1:04:34(12)
3.2Gilles ROBBERECHTBELH217610m (ABCA)1:21:1510'41"2:25:49(13)
3.3Luis TASCON GUTIERREZBELH217630m (BCAB)1:04:558'30"3:30:44(11)
--ThOR 2 (ThOR)02:49:42+27:55
17.1Quentin DE NEYERBELH357630m (ABAC)56:117'22"
17.2Andrew BARRGBRH217630m (BACB)49:206'28"
17.3Johannes HEINSOOESTH217610m (CCBA)1:04:118'26"
--OLVE 2 (OLV Eifel)03:30:30+1:08:43
14.1Thomas BREDOBELH217630m (BCAB)1:02:358'12"
14.2Patrick MAYERESBELH407670m (AABC)1:04:318'25"
14.3William TONNEAUBELH357580m (CBCA)1:23:2411'00"
--LOST 1 (LOST)03:35:13+1:13:26
12.1Marine SILLIENBELD217640m (ACBA)57:557'35"
12.2François DE RADIGUESBELH217610m (BBAC)1:26:2711'22"
12.3Diego BOMBAERTSBELH-167630m (CACB)1:10:519'17"
KOL 2 (K.O.L.)NCL
11.1Bert MARIENBELH357630m (ABAC)51:596'49"51:59(6)
11.2Alain DE WILDEBELH557630m (CACB)1:31:5212'02"2:23:51(12)
11.3* VACANT *-7610m (BCBA)DNS
ANTWERP O 2 (Antwerp Orienteers)NCL
2.1Jelle BAKELANTSBELH357630m (BCAB)1:07:188'49"1:07:18(14)
2.2Nicolas SPILIERSBELH217650m (CABC)NCL
2.3Joris KINTBELH357610m (ABCA)1:31:0311'58"
COLG 2 (CO Liège)NCL
5.1Quentin GILLETBELH457610m (CBAC)1:04:598'32"1:04:59(13)
5.2Olivier LUDOVICYBELH217630m (BACB)1:13:049'35"2:18:03(11)
5.3Corentin HOUTERSBELH357640m (ACBA)NCL
HAMOK 3 (hamok)NCL
8.1Thijs VAN HAMBELH357630m (CCAB)1:17:0510'06"1:17:05(15)
8.2Steffen KNOOPSBELH507670m (AABC)1:40:2613'06"2:57:31(14)
8.3Wannes VAN HAMBELH407580m (BBCA)NCL
Top

H. Masters A  (13)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.ASUB 4 (ASUB)01:39:43
34.1Christophe BERNARD DOMABELH455140m (CAC)31:476'11"31:47(1)
34.2Jean-François KRIERBELH405100m (ACB)33:286'34"1:05:15(1)
34.3Jean-Baptiste COLOMBFRAH405050m (BBA)34:286'50"1:39:43(1)
2.HAMOK 5 (hamok)01:50:51+11:08
37.1Wannes HENDRICKXBELH455190m (ACC)43:058'18"43:05(7)
37.2Tomas HENDRICKXBELH405050m (BAA)32:036'21"1:15:08(2)
37.3Jeroen VAN DER KLEIJ DOMABELH405050m (CBB)35:437'04"1:50:51(2)
3.KOL 4 (K.O.L.)01:59:41+19:58
39.1Bert BOCKXBELH405060m (CAB)35:146'58"35:14(3)
39.2Ronald SOMERSNEDH405190m (ACC)43:518'27"1:19:05(3)
39.3Niels BOCKXBELH405050m (BBA)40:368'02"1:59:41(3)
4.OLVE 3 (OLV Eifel)02:07:21+27:38
40.1Serge BAERTBELH555130m (BBC)48:439'30"48:43(10)
40.2Guido LENGESBELH455100m (AAB)44:018'38"1:32:44(8)
40.3Robert THEISSBELH555060m (CCA)34:376'50"2:07:21(4)
5.ASUB 5 (ASUB)02:10:44+31:01
35.1Gérald SOUWEINEBELH505050m (BBA)41:578'18"41:57(6)
35.2Christophe AMERIJCKX DOMABELH505190m (AAC)42:428'14"1:24:39(6)
35.3Tarmo KUUBESTH455060m (CCB)46:059'06"2:10:44(5)
6.ANTWERP O 4 (Antwerp Orienteers)02:10:46+31:03
32.1Rudy ROOMANBELH505110m (ACA)39:327'44"39:32(5)
32.2Siegfried BAKELANTSBELH405050m (BAB)41:358'14"1:21:07(5)
32.3Tom BEYENSBELH455130m (CBC)49:399'41"2:10:46(6)
7.ARDOC 1 (O.L.G. St. Vith ARDOC)02:13:23+33:40
33.1Michel BASTINBELH455050m (BAB)32:306'26"32:30(2)
33.2Jürgen LOOBELH455130m (CBC)46:539'08"1:19:23(4)
33.3Michel SEPULCHREBELH405110m (ACA)54:0010'34"2:13:23(7)
8.OMEGA 3 (Omega)02:13:29+33:46
41.1Kim JANSENBELH455060m (CCA)36:017'07"36:01(4)
41.2Jan BOECKXBELH405130m (BBC)48:499'31"1:24:50(7)
41.3Koen BOSMANSBELH455100m (AAB)48:399'32"2:13:29(8)
9.OMEGA 4 (Omega)02:36:18+56:35
42.1Kris VERDUYCKTBELH455090m (ABB)52:0510'14"52:05(11)
42.2Bart WILLEMSBELH555060m (CCA)54:3710'48"1:46:42(10)
42.3Peter COKELAEREBELH455140m (BAC)49:369'39"2:36:18(9)
10.HAMOK 6 (hamok)02:41:51+1:02:08
38.1Dieter SELSBELH405050m (BAA)55:1410'56"55:14(13)
38.2Patrick BLEYEN DOMABELH605050m (CBB)1:02:1212'19"1:57:26(12)
38.3Kristof WOLLESBELH455190m (ACC)44:258'33"2:41:51(10)
11.PEGASE 3 (Pégase CO)02:58:24+1:18:41
44.1Patrick MOSSOUXBELH605060m (CAA)43:468'39"43:46(8)
44.2Frank LEMYBELH455090m (ABB)49:159'41"1:33:01(9)
44.3Claude LEMASSONBELH655140m (BCC)1:25:2316'37"2:58:24(11)
12.ASUB 6 (ASUB)03:06:15+1:26:32
36.1Alistair FRONHOFFSBELH455060m (CCB)54:5010'50"54:50(12)
36.2Benoît DEFRAIGNEBELH555050m (BBA)52:4710'27"1:47:37(11)
36.3Bernadette GOVAERTSBELD605190m (AAC)1:18:3815'09"3:06:15(12)
PEGASE 2 (Pégase CO)NCL
43.1Jean-Philippe LOVENSBELH555140m (BCC)45:408'53"45:40(9)
43.2Nicolas SILLIENBELH455060m (CAA)NCL
43.3Vincent SILLIENBELH455090m (ABB)41:148'06"
Top

H. Masters B  (12)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.OMEGA 6 (Omega)01:49:04
54.1Olivier DE SMULBELH504430m (BB)36:598'21"36:59(1)
54.2Marc KERCKHOFSBELH504440m (CC)37:578'33"1:14:56(1)
54.3Roel VAN DE MOORTELBELH504480m (AA)34:087'37"1:49:04(1)
2.ARDOC 2 (O.L.G. St. Vith ARDOC)01:59:14+10:10
48.1Olivier CHATTLAINBELH504480m (AB)41:379'17"41:37(8)
48.2Michael HOCK DOMABELH504430m (BC)41:399'24"1:23:16(3)
48.3Michael HENNESBELH554440m (CA)35:588'06"1:59:14(2)
3.TROL 3 (TROL)02:02:19+13:15
57.1Wiet LAENENBELH604480m (AA)40:309'02"40:30(5)
57.2Erik VAN DYCKBELH554440m (CC)46:5610'34"1:27:26(6)
57.3Wim VERVOORT DOMABELH504430m (BB)34:537'52"2:02:19(3)
4.COLG 4 (CO Liège)02:02:25+13:21
49.1Renaud VAN WETTERBELH504440m (CC)36:598'20"36:59(1)
49.2Jean-François FAUCONNIERBELH504480m (AA)49:3311'04"1:26:32(5)
49.3Pierre-Emmanuel DEMEUSEBELH554430m (BB)35:538'06"2:02:25(4)
5.TROL 4 (TROL)02:02:48+13:44
58.1Andre DE VEIRMANBELH554480m (AB)37:188'20"37:18(3)
58.2Donald VAN BOVENBELH504430m (BA)40:269'08"1:17:44(2)
58.3Karl VERVOORTBELH554440m (CC)45:0410'09"2:02:48(5)
6.HAMOK 7 (hamok)02:19:38+30:34
51.1Bart MELLEBEEKBELH554440m (CA)41:119'17"41:11(6)
51.2Filip KENNISBELH504430m (BC)42:489'40"1:23:59(4)
51.3Wim GEERTS DOMABELH504480m (AB)55:3912'25"2:19:38(6)
7.TROL 5 (TROL)02:22:12+33:08
59.1Hendrik VAN HOEYBELH554430m (BC)38:028'35"38:02(4)
59.2Kurt SMETBELH504440m (CB)51:4311'39"1:29:45(7)
59.3Yves DE MITSBELH504480m (AA)52:2711'42"2:22:12(7)
8.OLVE 4 (OLV Eifel)02:39:43+50:39
53.1Alain HEUKEMESBELH504480m (AC)57:0612'45"57:06(11)
53.2Astrid KUPPERBELD504430m (BB)54:1112'14"1:51:17(11)
53.3Jean BREDOBELH704440m (CA)48:2610'55"2:39:43(8)
9.OMEGA 7 (Omega)02:41:22+52:18
55.1Wouter VAN MUYSENBELH504430m (BC)41:329'23"41:32(7)
55.2Steven TIESTERSBELH504480m (AA)55:4412'26"1:37:16(9)
55.3Koen CROONSBELH504440m (CB)1:04:0614'26"2:41:22(9)
10.COLG 5 (CO Liège)02:59:40+1:10:36
50.1Frédéric PICARDBELH504430m (BA)41:559'28"41:55(9)
50.2Philippe VANDERBEMDENBELH504480m (AB)1:08:5315'23"1:50:48(10)
50.3Jean MOXHETBELH554440m (CC)1:08:5215'31"2:59:40(10)
--ThOR 4 (ThOR)02:31:51+42:47
56.1Richard ROBINSONBELH554440m (CA)42:479'38"
56.2Adrien MICHELBELH454430m (BB)57:5313'04"
56.3Yves GOMREEBELH504480m (AC)51:1111'25"
KOL 5 (K.O.L.)NCL
52.1Patrick KORSTJENSBELH554480m (AB)42:449'32"42:44(10)
52.2Jan TOELENBELH604440m (CA)52:1111'45"1:34:55(8)
52.3Jan VANHOUTBELH504430m (BC)NCL
Top

H. Masters C  (10)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.ASUB 10 (ASUB)01:57:37
73.1Jean-Noël DEBEHOGNEBELH604200m (AAC)41:309'53"41:30(2)
73.2Philippe TAELEMANSBELH604140m (BBA)40:009'40"1:21:30(1)
73.3Joël POULAINFRAH604050m (CCB)36:078'55"1:57:37(1)
2.COLG 6 (CO Liège)02:05:38+8:01
75.1Jean-Pol HOULMONTBELH604150m (CBB)41:169'57"41:16(1)
75.2André PIERLOTBELH604200m (AAC)49:0211'40"1:30:18(2)
75.3Pierre MARCHALBELH654040m (BCA)35:208'45"2:05:38(2)
3.KOL 7 (K.O.L.)02:13:37+16:00
78.1Etienne DE WITBELH654120m (ACB)48:1511'43"48:15(5)
78.2Ferdinand GEBOERSBELH654130m (CAA)47:2411'29"1:35:39(3)
78.3Adrie VAN OPSTALNEDH654140m (BBC)37:589'10"2:13:37(3)
4.KOL 8 (K.O.L.)02:32:31+34:54
79.1Roger BOCKXBELH654100m (BAC)46:2911'20"46:29(4)
79.2Alfons BAKELANTSBELH654170m (CBA)49:4411'56"1:36:13(4)
79.3Albert VAN CANEGHEMBELH654120m (ACB)56:1813'40"2:32:31(4)
5.COLG 7 (CO Liège)02:33:15+35:38
76.1Philippe LEDENTBELH604040m (BCC)52:1212'55"52:12(6)
76.2Michel TILKINBELH654220m (ABB)49:5911'51"1:42:11(8)
76.3Bruno VANDERMEULENBELH704130m (CAA)51:0412'22"2:33:15(5)
6.ASUB 11 (ASUB)02:38:13+40:36
74.1Dominique BRUYLANTBELH654100m (BAA)53:5113'08"53:51(7)
74.2Philippe CLAPUYTBELH654050m (CCB)45:1611'11"1:39:07(5)
74.3Christian IMBRECHTSBELH604240m (ABC)59:0613'56"2:38:13(6)
7.TROL 8 (TROL)02:38:27+40:50
82.1Giel PARDOELNEDH654060m (CCC)43:0510'37"43:05(3)
82.2Patrick BLEYENSBELH654120m (BBB)57:2113'55"1:40:26(6)
82.3Julien VAN BOSCHBELH654200m (AAA)58:0113'49"2:38:27(7)
8.OMEGA 10 (Omega)03:18:45+1:21:08
81.1Michel OOMSBELH854120m (BBB)1:26:1620'56"1:26:16(10)
81.2Chris ADDIERSBELH654200m (AAC)1:03:3715'09"2:29:53(10)
81.3Rogier VANAKENBELH704060m (CCA)48:5212'02"3:18:45(8)
9.OMEGA 9 (Omega)03:20:59+1:23:22
80.1Dirk FABRÉBELH604130m (CAA)57:0813'50"57:08(8)
80.2Jan THEYSBELH604120m (ACB)51:5612'36"1:49:04(9)
80.3Jorge Manu MARQUESBELH654140m (BBC)1:31:5522'12"3:20:59(9)
HAMOK 10 (hamok)NCL
77.1Lucien BOSMANSBELH654170m (CBA)1:02:5315'05"1:02:53(9)
77.2Andre AERTSBELH654040m (BCC)39:099'41"1:42:02(7)
77.3Luc MELISBELH604190m (AAB)NCL
Top

H. Masters D  (11)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.HAMOK 13 (hamok)01:14:00
110.1Dominique SCHUTJESBELH703290m (BB)39:2812'00"39:28(5)
110.2Roger HENDRICKXBELH703280m (AA)34:3210'32"1:14:00(1)
2.KOL 12 (K.O.L.)01:14:06+0:06
111.1Luc HEUNINCKXBELH703320m (BA)37:4411'22"37:44(3)
111.2Rudy CANTREBELH703250m (AB)36:2211'11"1:14:06(2)
3.ARDOC 5 (O.L.G. St. Vith ARDOC)01:14:16+0:16
106.1Christian KRINGSBELH703320m (BA)34:2010'20"34:20(2)
106.2Hubert BASTINBELH703250m (AB)39:5612'17"1:14:16(3)
4.BAL10 1 (Balise 10)01:15:10+1:10
107.1Alfred RAESBELH703290m (BB)34:1110'23"34:11(1)
107.2René STEENSSENSBELH703280m (AA)40:5912'30"1:15:10(4)
5.KOL 13 (K.O.L.)01:19:09+5:09
112.1Ivo TIMMERMANSBELH703250m (AB)39:2512'08"39:25(4)
112.2Jean-Pierre KELLENSBELH703320m (BA)39:4411'58"1:19:09(5)
6.HAMOK 12 (hamok)01:23:14+9:14
109.1Marcel OEYENBELH753280m (AA)42:2912'57"42:29(6)
109.2Vic VANDERSTRAETENBELH753290m (BB)40:4512'23"1:23:14(6)
7.KOL 15 (K.O.L.)01:35:04+21:04
114.1Georges TIMMERMANSBELH753320m (BA)45:1313'37"45:13(8)
114.2Jos HOUBENBELH753250m (AB)49:5115'20"1:35:04(7)
8.KOL 14 (K.O.L.)01:43:28+29:28
113.1Juliaan LINTENBELH703250m (AB)43:2313'21"43:23(7)
113.2Jos BYLEMANSBELH753320m (BA)1:00:0518'06"1:43:28(8)
9.TROL 13 (TROL)02:14:34+1:00:34
117.1Eddie DESMEDTBELH703280m (AA)50:4215'27"50:42(9)
117.2Alfons BOSCHBELH803290m (BB)1:23:5225'29"2:14:34(9)
--BAL10 2 (Balise 10)01:27:04+13:04
108.1Serge JEANMENNEBELH753280m (AA)45:1113'47"
108.2Philippe DOFFIGNYBELH603290m (BB)41:5312'44"
TROL 12 (TROL)NCL
116.1Frans WENSBELH703280m (AA)NCL
116.2Dirk ZWIKKERNEDH753290m (BB)43:5813'22"
Top

H. Master E  (2)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
KOL 16 (K.O.L.)NCL
120.1Jan VAN HEESBELH853250m (AB)NCL
120.2* VACANT *-3320m (BA)DNS
HAMOK 14 (hamok)NCL
119.1Phil MELLEBEEKBELH803320m (BA)NCL
119.2Jean OOMSBELH803250m (AB)57:3517'43"
Top

Total

K.O.L.44
hamok44
Omega40
ASUB38
CO Liège38
TROL36
O.L.G. St. Vith ARDOC15
OLV Eifel12
ThOR12
Antwerp Orienteers11
Hermathenae11
Pégase CO11
Balise 104
LOST3
QOC Vika3
Total: 322