WebRes.helga-o.com |
28.04.2024 - VK Mixed Sprintaflossing ploegen - Tech Lane Ghent | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
OV Mixed Relay Open | 3400 m | NCL | hamok | ||||
21.04.2024 - VK Sprint - Houthalen | |||||||
H. Masters A | 3730 m | 0:21:51 | 5'51" | 9. (19) | hamok | ||
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
H45 | 8760 m | 220 m | 1:26:53 | 9'55" | 9. (16) | hamok | |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:02 | 7510 m | 0:57:40 | 7'41" | 6. (39) | hamok | ||
24.03.2024 - Interland 2024 - Open race - Habay-la-Neuve | |||||||
02 | 8830 m | 160 m | 1:21:13 | 9'12" | 8. (17) | OV | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
H45 | 5090 m | 0:45:19 | 8'54" | 9. (16) | hamok | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
H45 | 7630 m | 0:58:41 | 7'41" | 5. (12) | hamok | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
H. Masters A | 5720 m | 1:19:00 | 13'49" | 5. (5) | hamok | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:02 | 7470 m | 1:01:55 | 8'17" | 11. (43) | hamok | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | |||||||
H:IOF 1 | 6190 m | NCL | hamok | ||||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Zwart lang | 9020 m | 1:18:24 | 8'42" | 5. (14) | hamok | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
H:OH Zwart lang | 7000 m | 1:11:27 | 10'12" | 4. (7) | hamok | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:02 | 7310 m | 1:11:19 | 9'45" | 18. (27) | hamok | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | |||||||
H:02 | 7200 m | 1:00:46 | 8'26" | 6. (16) | hamok | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | |||||||
H:01 | 6190 m | 1:08:01 | 10'59" | 22. (38) | hamok | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
H45 | 6510 m | 0:44:06 | 6'46" | 6. (22) | hamok | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
H45 | 6080 m | 1:02:52 | 10'20" | 20. (22) | hamok | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
H45 | 6650 m | 0:58:26 | 8'47" | 11. (22) | hamok | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
H45 | 6560 m | 0:47:11 | 7'12" | 10. (22) | hamok | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
H45 | 6330 m | 0:49:18 | 7'47" | 10. (22) | hamok | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:Oro-Hydro 2 | 6860 m | 1:17:58 | 11'22" | 10. (18) | hamok | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
H:Oro - Hydro | 5260 m | 1:14:58 | 14'15" | 16. (18) | hamok | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:02 | 8160 m | 1:00:55 | 7'28" | 5. (14) | hamok | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | |||||||
H. Masters A | 6040 m | NCL | hamok | ||||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
H:02 | 6840 m | 0:51:28 | 7'31" | 6. (23) | hamok | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H45 | 7530 m | 1:02:35 | 8'19" | 4. (10) | hamok | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | |||||||
Openingsavondaflossing | 5500 m | 0:59:29 | 10'49" | 10. (19) | hamok | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
H:02 | 7750 m | 1:05:23 | 8'26" | 17. (30) | hamok | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Masters A | 5190 m | 0:44:25 | 8'33" | 10. (13) | hamok | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H45 | 9580 m | 1:23:51 | 8'45" | 7. (15) | hamok | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H45 | 4410 m | NCL | hamok | ||||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | |||||||
H45 | 8050 m | 1:15:11 | 9'20" | -- (9) | hamok | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 1:14:51 | 10'42" | 24. (52) | hamok | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H45 | 6940 m | 1:08:12 | 9'50" | 17. (19) | hamok | ||
26.08.2023 - Nord #1 - Malonne - Bois du Chepson | |||||||
Challenge | 3250 m | 0:48:18 | 14'52" | 6. (22) | hamok | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
O-H_long | 7110 m | 2:40:52 | 22'38" | 26. (36) | hamok | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
O-H_long | 6510 m | 2:16:47 | 21'01" | 29. (37) | hamok | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
O-H_long | 7230 m | 1:45:19 | 14'34" | 22. (44) | hamok | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
O-H_long | 7400 m | 2:24:21 | 19'30" | 28. (34) | hamok | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
H:01 | 8190 m | 1:14:17 | 9'04" | 9. (19) | hamok | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:01 | 6420 m | 1:03:53 | 9'57" | 19. (45) | hamok | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
H45 | 6900 m | 220 m | 1:20:45 | 11'42" | 23. (29) | hamok | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
H45 | 7900 m | 190 m | 1:32:12 | 11'40" | 16. (29) | hamok | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
H45 | 4800 m | 80 m | 1:11:19 | 14'51" | 19. (30) | hamok | |
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
H:02 | 7440 m | NCL | hamok | ||||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:02 | 6930 m | 1:06:03 | 9'32" | 12. (16) | hamok | ||
03.06.2023 - Coppa del Segretario - Ham | |||||||
H:1 | 0:55:52 | 20. (27) | hamok | ||||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
H:02 | 4870 m | NCL | hamok | ||||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | |||||||
H:01 | 6250 m | 0:55:59 | 8'57" | 16. (23) | hamok | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
H45 | 2590 m | 65 m | 0:25:51 | 9'59" | 14. (15) | hamok | |
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | |||||||
H45 | 2900 m | NCL | hamok | ||||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | |||||||
H:02 | 4510 m | 0:36:42 | 8'08" | 6. (27) | hamok | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | |||||||
H. Masters A | 3870 m | NCL | hamok | ||||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | |||||||
H45 | 9130 m | 400 m | NCL | hamok | |||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:02 | 7050 m | 0:56:04 | 7'57" | 15. (36) | hamok | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | |||||||
H45 | 4750 m | 170 m | 0:48:29 | 10'12" | 12. (13) | hamok | |
25.03.2023 - KOS ZILVERMEER - MOL | |||||||
H:01 | 4780 m | 0:36:28 | 7'38" | 2. (15) | hamok | ||
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | |||||||
H. Open | 8020 m | NCL | hamok | ||||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | |||||||
H45 | 7880 m | 280 m | 1:37:36 | 12'23" | 12. (22) | hamok | |
05.03.2023 - Regionale - Lommel | |||||||
H:10 | 7090 m | 0:54:30 | 7'41" | 5. (31) | hamok | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | |||||||
H:02 | 7010 m | 0:52:38 | 7'30" | 13. (47) | hamok | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | |||||||
Aflossing | 5500 m | NCL | hamok | ||||
03.02.2023 - Avondwedstrijd Fonteintje - KOERSEL | |||||||
H:03 | 3320 m | 1:22:56 | 24'59" | -- (14) | hamok | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | |||||||
H:02 | 7050 m | 1:13:41 | 10'27" | 21. (32) | hamok | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | |||||||
H:09 | 5440 m | NCL | hamok | ||||
06.01.2023 - Jenevercross - Kessel | |||||||
H:01 | 6300 m | 1:10:27 | 11'11" | 23. (30) | hamok | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | |||||||
H40 | 6510 m | 0:53:45 | 8'15" | 2. (13) | hamok | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | |||||||
H40 | 6780 m | 0:53:39 | 7'55" | 5. (13) | hamok | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | |||||||
H40 | 6600 m | 0:49:12 | 7'27" | 4. (13) | hamok | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | |||||||
H40 | 6590 m | 0:47:35 | 7'13" | 6. (13) | hamok | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | |||||||
H40 | 6600 m | 1:05:36 | 9'56" | 8. (13) | hamok | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | |||||||
H:02 | 6750 m | NCL | hamok | ||||
16.12.2022 - Meetshoven Nacht - Aarschot | |||||||
H:02 | 4590 m | 0:58:06 | 12'39" | 10. (13) | hamok | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | |||||||
H:02 | 7880 m | 1:23:46 | 10'38" | 9. (14) | hamok | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | |||||||
H:02 | 7170 m | 1:04:08 | 8'57" | 20. (24) | hamok | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | |||||||
H:02 | 6430 m | 1:16:28 | 11'54" | 8. (16) | hamok | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | |||||||
H:01 | 8430 m | 1:13:43 | 8'45" | 7. (10) | hamok | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | |||||||
H40 | 5290 m | 1:10:45 | 13'22" | 11. (18) | hamok | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | |||||||
H40 | 7010 m | 0:59:55 | 8'33" | 12. (18) | hamok | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | |||||||
H40 | 3740 m | 0:31:58 | 8'33" | 9. (18) | hamok | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | |||||||
H:02 | 7100 m | 1:17:35 | 10'56" | 9. (17) | hamok | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | |||||||
H:02 | 6870 m | 1:15:00 | 10'55" | 18. (34) | hamok | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | |||||||
H:02 | 2670 m | 0:17:06 | 6'24" | 5. (17) | hamok | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | |||||||
H:02 | 2780 m | 0:20:35 | 7'24" | 5. (21) | hamok | ||
15.10.2022 - NMBS-kampioensschap Fiets-O - Waterschei | |||||||
H:03 | 15910 m | 2:05:14 | 7'52" | 4. (10) | hamok | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | |||||||
H40 | 7760 m | 1:37:48 | 12'36" | 4. (5) | hamok | ||
02.10.2022 - Zolder Orienteering Meeting - Zolder | |||||||
H:6K | 6000 m | 0:55:34 | 9'16" | 3. (10) | hamok | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | |||||||
H:02 | 7340 m | 1:17:30 | 10'34" | 10. (21) | hamok | ||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | |||||||
H. Open | 7500 m | 1:49:36 | 14'37" | 12. (18) | hamok | ||
17.09.2022 - Régionale Urbaine Moyenne Distance - Citadelle de Montmédy | |||||||
H:Noir Long | 5400 m | 2:22:54 | 26'28" | 39. (46) | hamok | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | |||||||
H40 | 8980 m | 345 m | 1:46:32 | 11'52" | 4. (7) | hamok | |
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | |||||||
Belgian club Relay | 5810 m | 1:46:34 | 18'21" | 14. (32) | hamok | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | |||||||
H40 | 8660 m | 30 m | 1:45:26 | 12'10" | 8. (8) | hamok | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | |||||||
H40 | 7620 m | 1:15:24 | 9'54" | 9. (14) | hamok | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | |||||||
H40 | 8360 m | 1:43:04 | 12'20" | 11. (15) | hamok | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | |||||||
H40 | 6340 m | 1:19:37 | 12'33" | 10. (15) | hamok | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | |||||||
H40 | 7750 m | 220 m | 1:36:38 | 12'28" | 9. (16) | hamok | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | |||||||
H40 | 7600 m | 175 m | NCL | hamok | |||
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | |||||||
H40 | 5390 m | 125 m | 1:05:56 | 12'14" | 12. (18) | hamok | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | |||||||
H40 | 6300 m | 190 m | 2:47:27 | 26'35" | 4. (4) | hamok | |
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | |||||||
H:02 | 5100 m | 0:57:42 | 11'19" | 23. (23) | hamok | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | |||||||
02 | 2540 m | 0:28:46 | 11'20" | 34. (41) | hamok | ||
01.06.2022 - LenteLoop - Basvelden | |||||||
H:01 | 4970 m | 0:35:19 | 7'06" | 11. (32) | hamok | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | |||||||
H:01 | 5840 m | 1:04:55 | 11'07" | 25. (34) | hamok | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | |||||||
H. Masters A | 3240 m | 0:24:18 | 7'30" | 5. (11) | hamok | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | |||||||
H:01 | 4640 m | NCL | hamok | ||||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | |||||||
OV Mixed Relay Open | 3140 m | 0:17:53 | 5'42" | 12. (15) | hamok | ||
24.04.2022 - Beker van de Secretaris - | |||||||
H:01 | 1:02:54 | 23. (37) | hamok | ||||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:02 | 7070 m | 1:02:41 | 8'52" | 9. (26) | hamok | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | |||||||
M VET | 9750 m | 1:01:46 | 6'20" | 34. (62) | hamok | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | |||||||
M VET | 3350 m | 0:18:31 | 5'32" | 28. (62) | hamok | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | |||||||
H40 | 5930 m | 0:48:54 | 8'15" | 5. (8) | hamok | ||
20.03.2022 - Nationale Moyenne Distance - La Houssière | |||||||
H40 | 4600 m | 105 m | 0:57:42 | 12'33" | 2. (3) | hamok | |
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | |||||||
H40 | 8460 m | 1:13:37 | 8'42" | 3. (6) | hamok | ||
11.03.2022 - Avond-O Zwarte horst - Luyksgestel | |||||||
H:01 | 5920 m | NCL | hamok | ||||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | |||||||
H40 | 8550 m | 170 m | 1:38:50 | 11'34" | 5. (7) | hamok | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | |||||||
H:02 | 7520 m | 0:58:52 | 7'50" | 20. (40) | hamok | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | |||||||
H. Masters A | 5160 m | 0:47:27 | 9'12" | 12. (21) | hamok | ||
04.02.2022 - Avondwedstrijd HULSEN - BALEN - HULSEN | |||||||
H:02 | 4340 m | 1:03:45 | 14'41" | -- (20) | hamok | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | |||||||
H:01 | 8810 m | 1:23:19 | 9'27" | 15. (20) | hamok | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | |||||||
H:02 | 7150 m | 1:05:28 | 9'09" | 16. (29) | hamok | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | |||||||
H40 | 9700 m | 1:18:06 | 8'03" | 6. (9) | hamok | ||
08.01.2022 - Clubkampioenschap - Keiheuvel | |||||||
hamok | 7140 m | 1:02:46 | 10'40" | 25. (59) | hamok | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | |||||||
H:01 | 5800 m | 1:02:13 | 10'44" | 29. (30) | hamok | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | |||||||
H40 | 7600 m | 0:59:45 | 7'52" | 5. (12) | hamok | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | |||||||
H40 | 7600 m | 1:21:57 | 10'47" | 6. (14) | hamok | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | |||||||
H40 | 7220 m | 0:54:06 | 7'30" | 2. (11) | hamok | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | |||||||
H40 | 7540 m | 0:56:30 | 7'30" | 2. (14) | hamok | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | |||||||
H:02 | 7350 m | 1:10:07 | 9'32" | 14. (30) | hamok | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:01 | 4570 m | 0:44:38 | 9'46" | 20. (29) | hamok | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | |||||||
H:02 | 7090 m | 1:09:54 | 9'52" | 10. (22) | hamok | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | |||||||
H:02 | 7150 m | NCL | hamok | ||||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | |||||||
H:02 | 6900 m | 1:41:25 | 14'42" | 19. (24) | hamok | ||
12.11.2021 - Nacht Sledderlo - Sledderlo | |||||||
H:02 | 4700 m | 0:54:03 | 11'30" | 7. (18) | hamok | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | |||||||
H:02 | 6500 m | 1:16:00 | 11'42" | 17. (22) | hamok | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | |||||||
H40 | 8820 m | 200 m | 1:47:48 | 12'13" | 5. (8) | hamok | |
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | |||||||
H40 | 4860 m | 0:40:38 | 8'22" | 4. (13) | hamok | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | |||||||
H40 | 8500 m | 1:31:39 | 10'47" | 8. (13) | hamok | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | |||||||
H. Masters A | 5410 m | 0:43:52 | 8'07" | 10. (24) | hamok | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | |||||||
H. Masters A | 5400 m | 1:19:00 | 14'38" | 0. (13) | hamok | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | |||||||
H40 | 2490 m | 0:20:48 | 8'21" | 7. (7) | hamok | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | |||||||
H40 | 9170 m | 1:23:11 | 9'04" | 4. (12) | hamok | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | |||||||
H40 | 8620 m | 1:42:08 | 11'51" | 10. (13) | hamok | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | |||||||
H40 | 8430 m | 1:36:25 | 11'26" | 5. (13) | hamok | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | |||||||
H40 | 8450 m | NCL | hamok | ||||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | |||||||
H:1 | 6580 m | NCL | hamok | ||||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | |||||||
H:01 | 5810 m | NCL | hamok | ||||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | |||||||
H40 | 7730 m | 180 m | 1:29:11 | 11'32" | 13. (17) | hamok | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | |||||||
H40 | 7860 m | 110 m | 1:21:56 | 10'25" | 9. (17) | hamok | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | |||||||
H40 | 5340 m | 100 m | NCL | hamok | |||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | |||||||
H40 | 5460 m | 200 m | 1:01:02 | 11'11" | 4. (9) | hamok | |
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | |||||||
H40 | 9400 m | 335 m | NCL | hamok | |||
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | |||||||
H:01 | 5050 m | 0:52:03 | 10'18" | 18. (37) | hamok | ||
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | |||||||
H:03 | 4060 m | 0:56:09 | 13'50" | 2. (12) | hamok | ||
26.05.2021 - LOS 2021-4 - De Kluis | |||||||
H:02 | 3460 m | 0:53:53 | 15'34" | 8. (15) | hamok | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | |||||||
H40 | 5090 m | 0:57:23 | 11'16" | 13. (18) | hamok | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | |||||||
H40 | 5140 m | 60 m | 0:48:54 | 9'30" | 5. (8) | hamok | |
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | |||||||
H40 | 8500 m | 75 m | 2:17:31 | 16'10" | 6. (9) | hamok | |
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | |||||||
SD | 4710 m | 100 m | 0:48:08 | 10'13" | 1. (3) | hamok | |
07.03.2020 - O serie Kempen 2 - ZILVERMEER MOL | |||||||
H:01 | 4150 m | NCL | hamok | ||||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | |||||||
H40 | 8700 m | 1:15:06 | 8'37" | 4. (11) | hamok | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | |||||||
H:04 | 5950 m | 0:41:27 | 6'57" | -- (35) | hamok | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
H:02 | 7800 m | 1:03:21 | 8'07" | 3. (7) | hamok | ||
25.01.2020 - Individuele omlopen replay H Mas A - Staleyckerheide - Leopoldsburg | |||||||
H:LD | 6880 m | 0:52:58 | 7'41" | 9. (19) | hamok | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | |||||||
H:02 | 4600 m | 0:40:41 | 8'50" | -- (33) | hamok | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | |||||||
H40 | 6750 m | 0:54:16 | 8'02" | 8. (13) | hamok | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | |||||||
H40 | 6590 m | NCL | hamok | ||||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | |||||||
H40 | 6650 m | 0:55:28 | 8'20" | 9. (13) | hamok | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | |||||||
H40 | 7000 m | 0:59:47 | 8'32" | 7. (13) | hamok | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | |||||||
H40 | 6600 m | NCL | hamok | ||||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | |||||||
H:02 | 8100 m | 1:07:40 | 8'21" | 9. (13) | hamok | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | |||||||
H:09 | 4300 m | 1:32:02 | 21'24" | -- (16) | hamok | ||
13.12.2019 - Avondcriterium - Houthalen - Kelchterhoef | |||||||
H:02 | 4650 m | 1:22:35 | 17'45" | 13. (19) | hamok | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | |||||||
H:Oro-Hydro 6 | 3070 m | 1:05:39 | 21'23" | -- (4) | hamok | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | |||||||
H:01 | 9020 m | 1:30:51 | 10'04" | 9. (13) | hamok | ||
02.11.2019 - Regional - e /Oml. - Balen | |||||||
H:01 | 3980 m | 0:29:27 | 7'23" | 9. (36) | hamok | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | |||||||
H:8K | 8030 m | 1:07:45 | 8'26" | 47. (60) | hamok | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | |||||||
H. Masters A | 5500 m | NCL | hamok | ||||
18.10.2019 - Openingsavondaflossing De Kluis - Sint-Joris-Weert | |||||||
Openingsavondaflossing | 3700 m | 0:46:22 | 12'31" | 0. (22) | hamok | ||
29.09.2019 - Daginschrijvingen Wisselbeker G. staepelaere - Masy Zuid | |||||||
H:01 | 7120 m | 0:59:17 | 8'19" | 6. (13) | hamok | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | |||||||
H40 | 8800 m | 190 m | 1:32:00 | 10'27" | 4. (9) | hamok | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | |||||||
H40 | 8800 m | 290 m | NCL | hamok | |||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
H40 | 8020 m | 1:39:46 | 12'26" | 12. (16) | hamok | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
H40 | 8000 m | 1:10:37 | 8'49" | 9. (17) | hamok | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
H40 | 8240 m | 1:18:23 | 9'30" | 13. (16) | hamok | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
H40 | 6270 m | 1:19:48 | 12'43" | 13. (15) | hamok | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | |||||||
H:01 | 8930 m | 1:26:43 | 9'42" | 11. (14) | hamok | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:01 | 7360 m | NCL | hamok | ||||
22.06.2019 - BOS #5: Holven - Pelt | |||||||
H:01 | 6030 m | 0:53:57 | 8'56" | 21. (28) | hamok | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | |||||||
H:01 | 7680 m | 1:14:49 | 9'44" | 10. (17) | hamok | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | |||||||
H40 | 5250 m | NCL | hamok | ||||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | |||||||
H40 | 7960 m | 1:36:12 | 12'05" | 14. (17) | hamok | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | |||||||
H40 | 8320 m | 1:19:19 | 9'31" | 10. (16) | hamok | ||
30.05.2019 - O serie KEMPEN 5 - BLEUKENS - BALEN | |||||||
H:02 | 3000 m | 1:11:29 | 23'49" | 9. (10) | hamok | ||
25.05.2019 - BOS #4: Kattenbos Lommel - Lommel | |||||||
H:01 | 7450 m | 1:05:30 | 8'47" | 17. (22) | hamok | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | |||||||
H40 | 2750 m | 0:27:29 | 9'59" | 11. (12) | hamok | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | |||||||
H:01 | 5770 m | 1:05:47 | 11'24" | 30. (38) | hamok | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | |||||||
H:05 | 2500 m | 0:51:29 | 20'35" | -- (18) | hamok | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:02 | 7770 m | NCL | hamok | ||||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | |||||||
HMA | 2910 m | 0:19:35 | 6'43" | 8. (10) | hamok | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
H40 | 2240 m | 1:35:36 | 42'40" | 16. (18) | hamok | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | |||||||
H40 | 8690 m | 1:04:01 | 7'22" | 6. (10) | hamok | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | |||||||
H:03 | 5370 m | 0:43:07 | 8'01" | 12. (26) | hamok | ||
15.02.2019 - Regional - Kolenspoor - Genk | |||||||
H:01 | 6330 m | 1:22:40 | 13'03" | 17. (23) | hamok | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | |||||||
H:01 | 8980 m | 1:08:48 | 7'39" | 10. (16) | hamok | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | |||||||
H:01 | 9100 m | 1:25:19 | 9'22" | 8. (13) | hamok | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | |||||||
H:02 | 5760 m | NCL | hamok | ||||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:03 | 7140 m | 1:18:02 | 10'55" | -- (33) | hamok | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | |||||||
H40 | 6500 m | 1:13:36 | 11'19" | 14. (15) | hamok | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | |||||||
H40 | 6900 m | 1:01:40 | 8'56" | 15. (17) | hamok | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | |||||||
H40 | 6590 m | 1:28:28 | 13'25" | 16. (16) | hamok | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | |||||||
H40 | 6400 m | NCL | hamok | ||||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | |||||||
H40 | 6700 m | 125 m | 1:06:40 | 9'57" | 15. (15) | hamok | |
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | |||||||
H:04 | 5640 m | 0:51:21 | 9'06" | -- (26) | hamok | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | |||||||
H:03 | 6900 m | 1:04:18 | 9'19" | -- (27) | hamok | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | |||||||
HMA | 5560 m | 1:15:46 | 13'37" | 18. (22) | hamok | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | |||||||
H40 | 8100 m | 1:09:16 | 8'33" | 7. (11) | hamok | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | |||||||
H40 | 8790 m | 1:38:35 | 11'12" | 9. (10) | hamok | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | |||||||
SD | 4200 m | NCL | hamok | ||||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | |||||||
H40 | 8080 m | 1:38:13 | 12'09" | 15. (16) | hamok | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | |||||||
H40 | 8200 m | NCL | hamok | ||||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | |||||||
H40 | 5730 m | 0:54:42 | 9'32" | 13. (19) | hamok | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:02 | 5400 m | 0:55:45 | 10'19" | 23. (43) | hamok | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | |||||||
H:02 | 4400 m | 1:15:21 | 17'07" | -- (31) | hamok | ||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | |||||||
SD | 3800 m | 2:16:13 | 35'50" | 36. (43) | hamok | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | |||||||
H:07 | 2200 m | 1:05:50 | 29'55" | -- (12) | hamok | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | |||||||
H40 | 8200 m | 2:03:39 | 15'04" | 30. (31) | hamok | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | |||||||
H40 | 5000 m | 0:57:00 | 11'23" | 23. (31) | hamok | ||
05.01.2018 - JENEVERCROSS - KESSELSE HEIDE | |||||||
H:03 | 3200 m | 0:51:40 | 16'08" | -- (14) | hamok | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | |||||||
H35 | 7340 m | 1:11:08 | 9'41" | 4. (5) | hamok | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | |||||||
H35 | 5000 m | 0:51:43 | 10'20" | 5. (5) | hamok | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | |||||||
H35 | 7700 m | 1:29:58 | 11'41" | 9. (10) | hamok | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | |||||||
H35 | 6240 m | 1:03:00 | 10'05" | 7. (9) | hamok | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | |||||||
H35 | 7590 m | 1:09:46 | 9'11" | 4. (6) | hamok | ||
01.12.2017 - Avondwedstrijd Bokrijk - Genk | |||||||
H:03 | 4100 m | 1:21:59 | 19'59" | -- (15) | hamok | ||
24.11.2017 - Kepkensberg Avondwedstrijd - Ham | |||||||
H:01 | 6080 m | NCL | hamok | ||||
17.11.2017 - Avond-O Prinsenpark - Prinsenpark | |||||||
H:01 | 6300 m | NCL | hamok | ||||
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | |||||||
H:03 | 7340 m | 1:19:45 | 10'51" | -- (24) | hamok | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | |||||||
H:04 | 5600 m | 1:07:43 | 12'05" | -- (23) | hamok | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | |||||||
LD | 8100 m | NCL | hamok | ||||
16.09.2017 - Fiets-O Belse bossen - | |||||||
H:03 | 15200 m | NCL | hamok | ||||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:06 | 3300 m | NCL | hamok | ||||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | |||||||
H35 | 7690 m | NCL | hamok | ||||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | |||||||
H35 | 8290 m | 1:36:37 | 11'39" | 11. (12) | hamok | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | |||||||
H35 | 7470 m | NCL | hamok | ||||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | |||||||
H35 | 5330 m | 1:38:54 | 18'33" | 11. (11) | hamok | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | |||||||
H35 | 9000 m | 1:54:25 | 12'42" | 13. (15) | hamok | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | |||||||
H35 | 9100 m | 1:57:36 | 12'55" | 12. (14) | hamok | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | |||||||
H35 | 6400 m | 1:47:52 | 16'51" | 14. (15) | hamok | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:06 | 2730 m | 1:38:27 | 36'03" | -- (14) | hamok | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | |||||||
H:04 | 5400 m | 0:47:21 | 8'46" | -- (36) | hamok | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | |||||||
H35 | 7400 m | NCL | hamok | ||||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | |||||||
H35 | 6140 m | 1:05:52 | 10'43" | 9. (12) | hamok | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | |||||||
H35 | 7800 m | 1:54:46 | 14'42" | 10. (11) | hamok | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | |||||||
H35 | 7580 m | 1:27:34 | 11'33" | 9. (10) | hamok | ||
18.11.2016 - Avondwedstrijd - Kepkensberg | |||||||
H:02 | 4030 m | 1:12:07 | 17'53" | -- (17) | hamok | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | |||||||
SD | 4400 m | 1:08:50 | 15'38" | 16. (32) | hamok | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | |||||||
H:07 | 2100 m | 1:24:25 | 40'11" | 4. (5) | hamok | ||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | |||||||
SD | 3400 m | 85 m | 1:29:45 | 26'23" | 34. (37) | hamok | |
10.07.2016 - Galbergen - Mol | |||||||
H:02 | 7140 m | 1:29:37 | 12'33" | 13. (19) | hamok | ||
22.05.2016 - VK Aflossing Daginschrijving - Ham | |||||||
H:Long Difficult | 5130 m | 1:00:41 | 11'49" | 12. (26) | hamok | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | |||||||
LD | 7410 m | 1:29:05 | 12'01" | 22. (32) | hamok | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | |||||||
LD | 5160 m | NCL | hamok | ||||
12.03.2016 - Championnat BEL Nuit - Acoz | |||||||
H. Open | 7100 m | 265 m | NCL | hamok | |||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | |||||||
H:02 | 8000 m | 1:18:31 | 9'48" | 10. (12) | hamok | ||
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | |||||||
H. Open | 6900 m | NCL | hamok | ||||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | |||||||
SD | 4200 m | NCL | hamok | ||||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | |||||||
H:03 | 6900 m | 1:13:00 | 10'34" | 27. (38) | hamok | ||
12.02.2016 - KOVZ Nacht - De Grote Cirkel | |||||||
H:02 | 4700 m | 1:33:37 | 19'55" | 16. (20) | hamok | ||
05.02.2016 - Avondcriterium Masy Noord - MEEUWEN | |||||||
H:02 | 4600 m | 1:03:47 | 13'51" | 10. (16) | hamok | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | |||||||
LD | 7650 m | 1:11:50 | 9'23" | 15. (27) | hamok | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
H:07 | 2100 m | 0:44:18 | 21'05" | -- (8) | hamok | ||
08.01.2016 - Jenevercross - Kesselse Heide | |||||||
H:02 | 4600 m | 0:53:49 | 11'41" | -- (27) | hamok | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | |||||||
SD | 4400 m | NCL | hamok | ||||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | |||||||
SD | 4700 m | 0:38:40 | 8'13" | 6. (31) | hamok | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | |||||||
H:03 | 6600 m | 1:19:37 | 12'03" | -- (44) | hamok | ||
11.12.2015 - Avondcriterium KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:02 | 4800 m | 1:37:38 | 20'20" | -- (27) | hamok | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | |||||||
H:05 | 5400 m | 1:01:01 | 11'17" | -- (39) | hamok | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | |||||||
Long Difficult | 5100 m | 0:42:34 | 8'20" | 18. (40) | hamok | ||
27.11.2015 - Avond Kepkensberg - Ham | |||||||
H:03 | 3420 m | 0:52:34 | 15'22" | -- (16) | hamok | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | |||||||
H:04 | 5200 m | 1:07:18 | 12'56" | -- (24) | hamok | ||
13.11.2015 - Herfstwisselbeker - daginschrijving - Sanicol | |||||||
H:02 | 3300 m | 0:40:04 | 12'08" | -- (7) | hamok | ||
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel | |||||||
H:02 | 4600 m | 1:06:16 | 14'24" | 10. (17) | hamok | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | |||||||
H:05 | 4700 m | 1:52:41 | 23'58" | 15. (21) | hamok | ||
16.08.2015 - Daginschrijving 3 3Dv KEMPEN - Houthalen | |||||||
H:01 | 4500 m | NCL | hamok | ||||
15.08.2015 - Daginschrijving 2 3D vd KEMPEN - Houthalen | |||||||
H:01 | 4500 m | 1:04:11 | 14'15" | 8. (18) | hamok | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | |||||||
H:05 | 5000 m | 1:21:04 | 16'12" | -- (24) | hamok | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | |||||||
H:04 | 4700 m | 1:09:35 | 14'48" | 31. (50) | hamok | ||
02.05.2015 - Parcours sur place jour 2 - Vlessart | |||||||
H:01 | 6600 m | 145 m | 2:17:14 | 20'47" | 17. (19) | hamok | |
01.05.2015 - Parcours sur place jour 1 - Vlessart | |||||||
H:02 | 3700 m | 110 m | 1:09:24 | 18'45" | 3. (4) | hamok | |
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | |||||||
H:02 | 3810 m | 0:30:36 | 8'01" | -- (28) | hamok | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:03 | 6500 m | 1:09:08 | 10'38" | -- (40) | hamok | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | |||||||
H:04 | 5460 m | 1:13:54 | 13'32" | -- (34) | hamok | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | |||||||
H:05 | 1:04:52 | 28. (36) | hamok | ||||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | |||||||
SD | 4380 m | 0:52:16 | 11'55" | 13. (26) | hamok | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | |||||||
SD | 4030 m | 115 m | 0:55:11 | 13'41" | 3. (21) | hamok | |
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | |||||||
H:03 | 6900 m | 1:53:57 | 16'30" | -- (51) | hamok | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | |||||||
H:04 | 6000 m | 1:08:37 | 11'26" | -- (38) | hamok | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | |||||||
H:04 | 5700 m | 1:15:50 | 13'18" | -- (34) | hamok | ||
H:08 | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (8) | hamok | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | |||||||
H:04 | 5100 m | 1:11:00 | 13'55" | -- (40) | hamok | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | |||||||
H:05 | 4600 m | 1:07:38 | 14'42" | -- (19) | hamok | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | |||||||
H:07 | 3000 m | 0:00:00 | -- (11) | VVO 96 | |||
30.12.2014 - Daginschrijving Sylvester 2014 - Dag 5 - Gerhees | |||||||
H:02 | 4500 m | 1:29:38 | 19'55" | 18. (18) | VVO 96 | ||
29.12.2014 - Daginschrijving Sylvester 2014 - Dag 4 - | |||||||
H:15 | 4800 m | 1:03:54 | 13'18" | 4. (6) | VVO 96 | ||
28.12.2014 - Daginschrijving Sylvester 2014 - Dag 3 - | |||||||
H:02 | 4700 m | 1:32:49 | 19'44" | 21. (23) | VVO 96 | ||
27.12.2014 - Dagomlopen Sylvester 2014 dag 2 - Lichtaart | |||||||
H:15 | 4560 m | 1:12:27 | 15'53" | 4. (6) | VVO 96 | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | |||||||
H:05 | 4600 m | 0:45:37 | 9'54" | -- (30) | VVO 96 | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | |||||||
H:05 | 4040 m | 1:20:32 | 19'56" | -- (25) | VVO 96 | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | |||||||
H:05 | 4000 m | 1:09:59 | 17'29" | -- (25) | VVO 96 | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | |||||||
H:05 | 4390 m | 1:43:01 | 23'27" | -- (25) | VVO 96 | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | |||||||
H:05 | 3600 m | 2:10:19 | 36'11" | -- (24) | VVO 96 | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | |||||||
SD | 3900 m | 1:00:29 | 15'30" | 17. (29) | VVO 96 |