index

BK avond
Opoeteren 22.2.2019
Omega

clublogo
HELGA Orienteering Software © Michael Hock
Contact/Remarks: info@olomega.be Info
Voor een Belgisch Kampioenschap zijn er zeer specifieke regels die we moeten volgen bij de allocatie van starttijden en we kunnen dus geen rekening houden met startvoorkeuren. Onze verontschuldiging hiervoor maar "regels zijn regels".
Last updated: 22.02.2019 08:41:21

Classes DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME LD
Clubs »« ALTAIR ARDOC ASUB BORASCA COLG Espoon Akilles HAMOK HERMA HOC KOL KOVZ NSVA OLVE OMEGA TROL
Total

Altaïr C.O. (1)

104Eric HULLYBEL#210532#20:24:00H. Masters C
Top

ASUB (9)

74Cédric AMERIJCKXBEL#232592#19:54:00H. Junioren - Juniors
73Christophe AMERIJCKXBEL#232656#20:12:00H. Masters A
72Gaël AMERIJCKXBEL#233401#19:45:00H. Espoirs - Beloften
78Laurence AUGHUETBEL#210523#19:09:00D. Masters B
71Béatrice DE LONGUEVILLEBEL#233303#19:39:00D. Masters A
90Benoît DEFRAIGNEBEL#232701#20:21:00H. Masters B
70An FREDERICKXBEL#239755#19:33:00D. Masters A
75Christian GILLETBEL#210471#20:12:00H. Masters B
76Thomas GILLETBEL#198273#19:54:00H. Open
Top

Borasca (3)

98Anita BAERTSBEL#199198#19:06:00D. Masters C
99Noël NIJSTENBEL#64417#20:33:00H. Masters B
100Ruud SCHONEWILLENED#210995#20:48:00H. Masters D
Top

C.O. Liège (9)

38Florence BASTINBEL#224542#19:42:00D. Masters A
40Pierre-Emmanuel DEMEUSEBEL#198028#20:15:00H. Masters B
61Guillaume EYENBEL#198144#19:48:00H. Junioren - Juniors
37Marie GILLETBEL#78470#19:54:00D. Espoirs - Beloften
36Quentin GILLETBEL#198216#20:24:00H. Masters A
42André PIERLOTBEL#189583#20:30:00H. Masters C
43Elvire PIERLOTBEL#198382#19:36:00D. Espoirs - Beloften
62Françoise RENARDBEL#198111#19:06:00D. Masters B
60Bruno VANDERMEULENBEL#210348#20:06:00H. Masters C
Top

Espoon Akilles (1)

106Kimmo BERGFIN#184974#21:00:00H. Open
Top

Hainaut O.C. (3)

91Hannah THIELSBEL#240812#19:00:00D. Open
87Aurélien VAN AERSCHOTBEL#189594#19:51:00H. Junioren - Juniors
66Grégoire VANDEGHINSTEBEL#232660#19:45:00H. Junioren - Juniors
Top

hamok (24)

12Siegfried BAKELANTSBEL#239255#20:12:00H. Open
13Johan CLAESBEL#199212#20:18:00H. Masters C
14Guy DECKXBEL#199208#20:12:00H. Masters C
15Sven FRANCETBEL#210062#20:30:00H. Masters B
105Wim GEERTSBEL#196797#20:03:00H. Masters B
16Jeroen HOEKXBEL#240703#19:48:00H. Open
17Filip KENNISBEL#232956#20:18:00H. Masters A
18Peter KRAMPILTZBEL#64878#20:09:00H. Masters A
19Toon MELISBEL#189408#20:24:00H. Open
20Bart MELLEBEEKBEL#232950#20:42:00H. Masters B
21Klaas MELLEBEEKBEL#239360#20:00:00H. Open
22Koen MEYNENBEL#225839#20:09:00H. Masters B
23Danielle NOLENSBEL#209806#19:15:00D. Masters D
24Greet OEYENBEL#183896#19:24:00D. Open
25Jean OOMSBEL#232957#20:18:00H. Masters D
26Dominique SCHUTJESBEL#210765#20:27:00H. Masters C
27Elisabeth SCHUTJESBEL#239247#20:51:00D. Masters A
28Stefaan SCHUTJESBEL#225933#20:45:00H. Masters A
29Jos THYSBEL#194493#20:30:00H. Masters D
30Guido TIMMERSBEL#240710#20:18:00H. Masters B
31Ronny TIMMERSBEL#10160#20:33:00H. Masters A
32Thomas VAN DER KLEIJBEL#198856#20:36:00H. Open
33An VERBERNEBEL#66422#20:45:00D. Masters B
34Nancy WENDERICKXBEL#232949#19:45:00D. Masters A
Top

Hermathenae (5)

8Mathis BROUWIERBEL#210555#19:39:00H. Espoirs - Beloften
9Michaël BROUWIERBEL#184936#20:42:00H. Masters A
68Antoine MATTARTBEL#185162#19:51:00H. Espoirs - Beloften
69Eric MATTARTBEL#210556#20:15:00H. Masters A
93Eléonore ROBINSONBEL#189571#19:12:00D. Open
Top

K.O.L. (8)

2Roger BOCKXBEL#220511#20:09:00H. Masters C
3Rudy CANTREBEL#220617#20:36:00H. Masters C
96Patrick KORSTJENSBEL#232836#20:39:00H. Masters B
4Odette MORETBEL#220620#19:00:00D. Masters C
5Koen NEYENSBEL#64361#20:45:00H. Masters B
6Alfred SIMKENSBEL#225891#20:21:00H. Masters C
35Lasse TAILLIEUBEL#204101#19:33:00H. Espoirs - Beloften
7Patrick VANHAERENBEL#204151#20:06:00H. Masters B
Top

KOVZ (1)

1Ivan BATCHEVNED#185120#LD
Top

N.S.V. Amel (1)

58Serge BAERTBEL#65190#20:24:00H. Masters B
Top

O.L.G. St. Vith ARDOC (3)

77Freddy HENKESBEL#189612#20:27:00H. Masters B
86Maria HENKESBEL#210340#19:03:00D. Masters B
59Caroline MARGREVEBEL#224509#19:48:00D. Masters A
Top

O.L.V. Eifel (2)

10Jean BREDOBEL#189650#20:15:00H. Masters C
11Klaus HELDBEL#68859#20:33:00H. Masters C
Top

Omega (17)

102Rudi AERTSBEL#240813#20:48:00H. Masters B
88Willem BAKELANTSBEL#225940#19:36:00H. Espoirs - Beloften
108Paulette BLOMMENBEL#184606#19:18:00D. Masters C
63Jean-Marc GILLETBEL#64962#20:06:00H. Masters A
51Kato KEUPPENSBEL#64919#19:03:00D. Junioren - Juniores
103Mia KINNAERBEL#184603#19:12:00D. Masters B
54Jan OEYENBEL#92636#20:27:00H. Masters A
53Michel OOMSBEL#210531#19:36:00H. Masters E
79Charlotte THEYSBEL#199199#19:18:00D. Open
80Jan THEYSBEL#240819#20:36:00H. Masters B
97Frans VAN DE MOORTELBEL#226001#19:45:00H. Masters E
52Katleen VAN DE MOORTELBEL#211068#19:18:00D. Masters B
64Liesbeth VAN DE VELDEBEL#210061#19:06:00D. Open
50Joppe VAN MIERLOBEL#232965#19:42:00H. Junioren - Juniors
65Wouter VAN MUYSENBEL#199798#20:39:00H. Masters A
89Merlijn VAN RUMSTBEL#227451#19:30:00H. Espoirs - Beloften
107Rogier VANAKENBEL#473318#20:39:00H. Masters C
Top

TROL (20)

94Bram BOECKXBEL#231505#20:18:00H. Open
82Ellen BOURGONJONBEL#231389#19:30:00D. Masters A
44Rune DE CLERCQBEL#185182#19:54:00H. Espoirs - Beloften
39Betty DE MEYERBEL#225944#19:00:00D. Masters B
85Noor DE MITSBEL#239457#19:45:00D. Espoirs - Beloften
84Wolf DE MITSBEL#196867#19:42:00H. Espoirs - Beloften
83Yves DE MITSBEL#231224#20:30:00H. Masters A
41Lieve GEENSBEL#220515#19:12:00D. Masters C
47Jeremy GENARBEL#88851#20:06:00H. Open
45Mike IN 'T GROENNED#233121#20:54:00H. Masters D
81Igor KISELEVBEL#93456#20:21:00H. Masters A
92Simon KREKELSBEL#189515#20:30:00H. Open
95Ralph KURTGER#181405#21:00:00H. Masters A
109Yannick MICHIELSBEL#500203#20:42:00H. Open
46Monica ROELINGNED#240800#21:00:00D. Masters C
48Anna SERRALLONGAESP#173060#19:30:00D. Open
55Joris SMETBEL#157657#19:48:00H. Espoirs - Beloften
56Kurt SMETBEL#408029#20:36:00H. Masters A
67Oswald VAN BOCKSTALBEL#88898#20:12:00H. Masters D
49Frans WENSBEL#239467#20:24:00H. Masters D
Top

Total

hamok24
TROL20
Omega17
ASUB9
C.O. Liège9
K.O.L.8
Hermathenae5
Borasca3
Hainaut O.C.3
O.L.G. St. Vith ARDOC3
O.L.V. Eifel2
Altaïr C.O.1
Espoon Akilles1
KOVZ1
N.S.V. Amel1
Total: 107