clublogo
index

Sylvester 2019 - Dag 3
Opglabbeek 28.12.2019
hamok

Last updated: 31.12.2019 14:08:43Contact/Remarks: info@sylvester5.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

Kinder-O D-10 D10B D-12 D-14 D-16 D-18 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 SE LE SD LD
Days 1 2 3 4 5 ALL
Total
 Splitsbrowser WinSplits Online

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   NT zonder tijd   OT over tijd   -- buiten wedstrijd   

Kinder-O   length 980m (18)

points[H:]M:Smin/km
NTAmrita VINAYAKGEROLG Breitsee0
NTFinn WEERTSBELKinder-O0
NTLily VAN DE MOORTELBELOmega0
NTLisa BENINIBELOmega0
NTLiv WEERTSBELKinder-O0
NTLorick CASTEELSBELC.O. Liège0
NTLouis BAETEBELKinder-O0
NTMats TALLOENBELOmega0
NTMats VAN DE MOORTELBELOmega0
NTNikolas BOSISIOSLOOK Bovec0
NTNinthe WOLLESBELhamok0
NTNoor TALLOENBELOmega0
NTOskar KUUBLATKinder-O0
NTRoan WEERTSBELKinder-O0
NTRosalie SOUWEINEBELKinder-O0
NTRosalie VAN RUMSTBELOmega0
NTSophia VASSILEVAKinder-O0
NTThelma KUUBLATKinder-O0
Top

D-10   length 2560m (3)

points[H:]M:Smin/km
1.Elin ZWIKKERNEDTROL100020:057'50"
2.Mey ZAHNDSUIOLG Thun92721:408'27"+1:35
3.Mila VAN DE MOORTELBELOmega70628:2711'06"+8:22
Top

D10B   length 2560m (2)

points[H:]M:Smin/km
1.Rosie VAN PUYMBROECKBELOmega100028:0310'57"
2.Ninthe WOLLESBELhamok78835:3713'54"+7:34
Top

D-12   length 2890m (6)

points[H:]M:Smin/km
1.Louise MATTARTBELHermathenae100028:5910'01"
2.Jeanne VAN PUYMBROECKBELOmega99429:1010'05"+0:11
3.Fin MYLLEBELhamok81235:4212'21"+6:43
4.Frida HOPENORModum OL72939:4613'45"+10:47
5.Viktoriya VALYAVKASVKCardinal4681:01:5521'25"+32:56
DNSJeanne RENARDBELhamok
Top

D-14   length 4080m (10)

points[H:]M:Smin/km
1.Sofie BOSMANSBELOmega100039:029'34"
2.Hanne TIESTERSBELOmega95940:419'58"+1:39
3.Mette TIESTERSBELOmega80048:4911'57"+9:47
4.Lorena HOSNERSUIOLregioolten73353:1513'03"+14:13
5.Fee MYLLEBELhamok72853:3513'07"+14:33
6.Feike KERCKHOFSBELOmega72254:0613'15"+15:04
7.Noor DE MITSBELTROL68956:3813'52"+17:36
8.Marit ZWIKKERNEDTROL5961:05:3216'03"+26:30
DNSMaya RENARDBELhamok
DNSSarah ROOMANBELTROL
Top

D-16   length 4170m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Jil MYLLEBELhamok100038:059'07"
2.Lotte TIESTERSBELOmega98538:399'16"+0:34
3.Lotte VERHAEGENBELOmega91441:409'59"+3:35
4.Tille DE SMULBELOmega76949:3111'52"+11:26
5.Mona INGRISANISUIOLregioolten71553:1612'46"+15:11
DNSChiara PFROMMGERWOLF Haltern
DNSLisa HARMSGERWOLF Haltern
Top

D-18   length 4960m (8)

points[H:]M:Smin/km
1.Gaëlle FRONHOFFSBELASUB100037:317'33"
2.Kato KEUPPENSBELOmega90141:378'23"+4:06
3.Mikaela GRAYAUSUgly Gully Orienteers86743:178'43"+5:46
4.Emma MAESBELK.O.L.69554:0010'53"+16:29
5.Diana Nora MARIASHUNMaccabi VAC5241:11:3614'26"+34:05
DNSJulia KREKELSBELTROL
DNSJulie VAN MUYSENBELOmega
DNSSophie LÜSCHERSUIOLK Argus Lüscher
Top

DE   length 7020m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Greet OEYENBELhamok100048:476'56"
2.Liesbeth VAN DE VELDEBELOmega99549:026'59"+0:15
3.Anna MOILANENFINKuopion Suunnistajat99049:177'01"+0:30
4.Kim GEYPENBELOmega96450:377'12"+1:50
5.Hannah THIELSBELHainaut O.C.92452:477'31"+4:00
6.Eva VAN BOVENNEDOlifant84058:058'16"+9:18
7.Aurelia PARISFRACRCO83458:288'19"+9:41
8.Maria PEREVERZINAIndiv.7741:03:008'58"+14:13
9.Elise VANELFRATout Azimut Fameck7101:08:429'47"+19:55
Top

D21   length 5860m (10)

points[H:]M:Smin/km
1.Eveline HUSNERSUIOLK WIGGERTAL100046:247'55"
2.Natalia PEREVERZINAIndiv.80557:399'50"+11:15
3.Jolien VANDEBROEKBELhamok78659:0010'04"+12:36
4.Vanessa VAN BREEDAMBELTROL7701:00:1510'16"+13:51
5.Kim TIREZBELco colmar7681:00:2710'18"+14:03
6.Stefanie WASSMERSUIOLG Suhr7651:00:4110'21"+14:17
7.Charlotte THEYSBELOmega7591:01:0610'25"+14:42
8.Mariya PEREPELYTSYAUKROC O-Kompas6741:08:5111'44"+22:27
DNSClaudia ROOMANBELASUB
DNSKatja BLUMEGERBerliner TSC
Top

DB   length 4170m (1)

points[H:]M:Smin/km
1.Clara COXBELOmega10001:24:3420'16"
Top

D35   length 4960m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Helena PLUYMERSBELTROL100046:389'24"
2.Lieke VAN OPSTALNEDK.O.L.99846:449'25"+0:06
3.Imke VAN OPSTALNEDK.O.L.94649:179'56"+2:39
4.Barbara GIUGANINOITACO293050:1010'06"+3:32
5.Séverine VANDERMEULENBELC.O. Liège90351:3910'24"+5:01
6.Jennifer BOEYKENSBELOmega84854:5911'05"+8:21
7.Stephanie HEINFELDNERGERHansa Simmerath84055:2911'11"+8:51
8.Tania HENDRICKXBELhamok7161:05:0913'08"+18:31
--Saskia KROONNEDOlifant01:06:1513'21"+19:37
Top

D40   length 4960m (15)

points[H:]M:Smin/km
1.Elisabeth SCHUTJESBELhamok100042:418'36"
2.Katja VAN OOSTERWIJCKBELOmega97743:418'48"+1:00
3.f VASSILEVAITACO296444:168'55"+1:35
4.Eva LÜSCHERSUIOLK Argus Lüscher95344:479'01"+2:06
5.Meredith GRAYAUSUgly Gully Orienteers89347:489'38"+5:07
6.Ellen BOURGONJONBELTROL88448:179'44"+5:36
7.Metka UDOVICSLOOK Bovec78054:4211'01"+12:01
8.Nadja ZAHNDSUIOLG Thun76855:3511'12"+12:54
9.Laurence DRABSBELASUB72858:4011'49"+15:59
10.Lies PROVOOSTBELOmega7071:00:2212'10"+17:41
11.Olga ZWIKKERNEDTROL6751:03:1312'44"+20:32
12.Matyasné PASKUJHUNMaccabi VAC5101:23:3916'51"+40:58
DNSHilde BREESCHBELTROL
DNSNancy WENDERICKXBELhamok
DNSSofie D'HONDTBELOmega
Top

D45   length 4170m (13)

points[H:]M:Smin/km
1.Veerle TULLENEERSBELOmega100032:497'52"
2.May Ingela HOPENORModum OL86238:049'07"+5:15
3.Els SPILLEBEENBELOmega77742:1410'07"+9:25
4.Ellen DE BIEBELOmega75843:1610'22"+10:27
5.Angelique DE GRANDEBELOmega74144:1710'37"+11:28
6.Janni Anette HELWEGDENBallerup OK69347:2211'21"+14:33
7.Renate THYS MARCLAYSUICA Rosé63651:3512'22"+18:46
8.Marijke DEBRUYNEBELhamok63351:5012'25"+19:01
NCLEvi DRESEGEROLV Uslar
DNSAmber THYSBELhamok
DNSGalyna KULIKOVAGERSilin
DNSKarin DECLERCQBELhamok
DNSNatalia KUNITSKAYARUSTitan
Top

D50   length 4170m (16)

points[H:]M:Smin/km
1.Kristel MERTENSBELTROL100041:039'50"
2.Agnès SEGONDYFRATout Azimut Fameck96742:2810'11"+1:25
3.Anne GODELSUICA Rosé96342:3710'13"+1:34
4.Laurence AUGHUETBELASUB89945:4010'57"+4:37
5.Katleen VAN DE MOORTELBELOmega88446:2511'07"+5:22
6.Martine HOEKSMANEDOlifant85647:5911'30"+6:56
7.Kristel PALMANSBELOmega83749:0411'45"+8:01
8.Lina JASULAITYTELTUOlifant79351:4412'24"+10:41
9.Susanne MAIBACHSUIol norska74555:0613'12"+14:03
10.Valérie AUGHUETBELHainaut O.C.6571:02:2814'58"+21:25
11.Anja POTVINBELco colmar6121:07:0516'05"+26:02
12.An VERBERNEBELhamok6081:07:3016'11"+26:27
13.Marion VILZGERTV Eitelborn4471:31:4922'01"+50:46
14.Martine MAMPAEYBELTROL4401:33:2122'23"+52:18
DNSElena KARPENKOVARUSIndiv.
DNSMasja VAN DE VENNEDKOVZ
Top

D55   length 4080m (15)

points[H:]M:Smin/km
1.Annette BONDEDENBallerup OK100039:549'46"
2.Lily HUSNERSUIOLK WIGGERTAL98740:269'54"+0:32
3.Hilde KROLSBELhamok98440:339'56"+0:39
4.Tamara DENYSENKOSVKCardinal96741:1510'06"+1:21
5.Catherine DICKBURTBELASUB96641:1810'07"+1:24
6.Ulla MOILANENFINKuopion Suunnistajat92143:1910'37"+3:25
7.Alexandra BAESBELTROL83247:5711'45"+8:03
8.Hilde VERCAERENBELK.O.L.75952:3312'52"+12:39
9.Greta MOLSBELhamok75153:0713'01"+13:13
10.Sonja NIJSBELOmega74253:4613'10"+13:52
11.Caroline MACKENZIEGBRDarlington Orienteers70856:2313'49"+16:29
12.Keiko CONWAYGBRGuildford Orienteers6631:00:0914'44"+20:15
13.Myriam BRUYNINCKXBELhamok4811:22:5720'19"+43:03
DNSFrançoise RENARDBELC.O. Liège
DNSMaria HENKES-JOHANNSBELOLG Sankt Vith ARDOC
Top

D60   length 4080m (11)

points[H:]M:Smin/km
1.Käthi KOHLERSUIOLG Dahsen100038:529'31"
2.Lotta VALENTINSWEGustavsbergs OK90043:1210'35"+4:20
3.Julienne VANREUSELBELhamok86944:4410'57"+5:52
4.Odette MORETBELK.O.L.68556:4313'54"+17:51
5.Bernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège6411:00:3814'51"+21:46
6.Liset HENDRICKXBELOmega6221:02:2815'18"+23:36
7.Alexandra WANNERGEROLG Siegerland6061:04:0715'42"+25:15
8.Marina DRIESENBELOmega6021:04:3415'49"+25:42
9.Maria SULZERSUIOLG Skandia5721:07:5516'38"+29:03
10.Marie-Christine METTENBELK.O.L.5451:11:2117'29"+32:29
11.Irma COLLIENNEBELO.L.V. Eifel5021:17:2318'57"+38:31
Top

D65   length 3520m (10)

points[H:]M:Smin/km
1.Ulla ENGELBYSWEPan-Kristianstad100042:4612'08"
2.Margrith HOFERSUIOLG Breitsee96444:2312'36"+1:37
3.Monica ROELINGNEDTROL94445:1712'51"+2:31
4.Paulette BLOMMENBELOmega92846:0413'05"+3:18
5.Lieve GEENSBELTROL85350:0914'14"+7:23
6.Sirpa KOIVULAFINHelsingin Suunnistajat85250:1314'15"+7:27
7.Nicole VANHEESBELhamok84050:5314'27"+8:07
8.Caty DAWSONPORGAFANHORI78454:3415'30"+11:48
9.Ursula WYSSSUIOLregioolten74457:3016'20"+14:44
10.Margrit WASSMERSUIOLG Suhr6081:10:1719'58"+27:31
Top

D70   length 3340m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Christa ZWIKKERNEDTROL100048:5114'37"
2.Margareta HARALDSSONSWEGustavsbergs OK93452:1815'39"+3:27
3.Gilberte MARIENBELK.O.L.92952:3515'44"+3:44
4.Marie-Christine BLANCHEBELASUB84258:0217'22"+9:11
5.Annie ROMBOUTNEDTROL8011:00:5918'15"+12:08
6.Danielle NOLENSBELhamok7871:02:0418'34"+13:13
7.Marianne SELLGRENSWESigtuna OK5951:22:0324'33"+33:12
Top

H-10   length 2560m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Thor WOLLESBELhamok100018:357'15"
2.Wout BOECKXBELOmega99218:447'19"+0:09
3.Daan COOLSBELTROL84022:088'38"+3:33
4.Rik VERHAEGENBELOmega73125:259'55"+6:50
5.Tomass ANDERSONSLATTerrible Hedgehogs OFC68527:0810'35"+8:33
6.Viek DE MITSBELTROL68227:1410'38"+8:39
7.Daan SMOLDERSBELK.O.L.52335:3013'52"+16:55
DNSSam MANGELSCHOTSBELOmega
DNSSascha KURTNEDKOVZ
Top

H10B   length 2560m (6)

points[H:]M:Smin/km
1.Kobe DEFERMBELhamok100021:128'16"
2.Mats VAN DE MOORTELBELOmega79726:3510'23"+5:23
3.Max VAN PUYMBROECKBELOmega68530:5612'04"+9:44
4.Jens DEFERMBELhamok59435:4313'57"+14:31
5.Witse BOECKXBELOmega54538:5615'12"+17:44
DNSJakob VAN DER KLEIJBELhamok
Top

H-12   length 2890m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Lasse LIBERLOOBELK.O.L.100026:229'07"
2.Thor DE MITSBELTROL84631:0910'46"+4:47
3.Tom BOSMANSBELOmega82132:0711'06"+5:45
DNSStef MANGELSCHOTSBELOmega
Top

H-14   length 4170m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Jorn KENNISBELhamok100026:536'26"
2.Mats DE SMULBELOmega90129:507'09"+2:57
3.Oskar HOPENORModum OL54948:5611'44"+22:03
4.Matias LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat4471:00:1014'25"+33:17
Top

H-16   length 5860m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Willem BAKELANTSBELOmega100036:406'15"
2.Antoine MATTARTBELHermathenae90940:196'52"+3:39
3.Merlijn VAN RUMSTBELOmega89540:596'59"+4:19
4.Jarne THIELSBELOmega78146:578'00"+10:17
5.Wolf DE MITSBELTROL5741:03:5210'53"+27:12
6.Noé ZAHNDSUIOLG Thun5321:08:5611'45"+32:16
DNSLukas DASBELOmega
Top

H-18   length 6650m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Adam CONWAYGBRGuildford Orienteers100042:416'25"
2.Joppe VAN MIERLOBELOmega82152:007'49"+9:19
3.Nick MEURSBELIndiv.3092:17:5520'44"+1:35:14
4.Jason VERLINDENBELIndiv.3092:17:5620'44"+1:35:15
Top

H-20   length 7170m (2)

points[H:]M:Smin/km
1.Daniel GRAYAUSUgly Gully Orienteers100059:598'21"
DNSRyan GRAYAUSUgly Gully Orienteers
Top

HE   length 8400m (19)

points[H:]M:Smin/km
1.Benjamin ANCIAUX DOMABELhamok100048:305'46"
2.Tomy JANSSENSBELOmega95850:386'01"+2:08
3.Jeroen HOEKX DOMABELhamok95550:486'02"+2:18
4.Joni SOLONENFINLahden Suunnistajat -3793551:526'10"+3:22
5.Niko VAENERBERGFINLahden Suunnistajat -3788354:556'32"+6:25
6.Teemu NISKANENFINLahden Suunnistajat -3786855:516'38"+7:21
7.Joost TALLOENBELOmega7341:06:027'51"+17:32
8.Tarmo KUUBESTASUB7261:06:497'57"+18:19
9.Tom GEYPENBELOmega7091:08:268'08"+19:56
10.Mathias BLAISEBELC.O. Liège6281:17:149'11"+28:44
11.Frederik MEYNENBELhamok6081:19:449'29"+31:14
12.Jean-Claude JIMENEZBELhamok5601:26:3810'18"+38:08
NCLTapani MÄKINENFINTurun Metsänkävijät
DNSFlorian STERCKXBELBalise 10
DNSJosep MORLA VANRELLESPAROMON Pontevedra
DNSKen PEETERSBELTROL
DNSMarvin GOERICKEGERBerliner TSC
DNSRemco HEREIJGERSNEDOlifant
DNSSylvain STERCKXBELBalise 10
Top

H21   length 7170m (14)

points[H:]M:Smin/km
1.Alex DE ROECKBELOmega100055:257'43"
2.Winand BERNAERSBELK.O.L.99555:427'46"+0:17
3.Aleksander KOWALCZYKPOLTROL97356:597'56"+1:34
4.Tim COPPENSBELK.O.L.96557:268'00"+2:01
5.Nico CEUNENBELhamok96257:358'01"+2:10
6.Kilian BLAISESUICA Rosé95957:488'03"+2:23
7.Gert BRABANTSBELIndiv.9081:01:038'30"+5:38
8.Dieter COENBELTROL9051:01:158'32"+5:50
9.William TONNEAUBELO.L.V. Eifel8071:08:429'34"+13:17
10.Marc WAGENAARNEDOlifant6861:20:4711'16"+25:22
11.Io Pan WONGHKGYouth Advance Orienteering Club6771:21:5311'25"+26:28
12.Dries WOESTENBORGHSBELTROL6731:22:2111'29"+26:56
DNSSerhii MASHYNSKYIUKRKSO O-Kompas
DNSToon MELISBELhamok
Top

HB   length 5860m (5)

points[H:]M:Smin/km
1.Ronald SOMERS DOMANEDK.O.L.100049:278'26"
2.Jonas VAN PUYMBROECKBELOmega8111:00:5810'24"+11:31
3.Bruno VANDERMEULENBELC.O. Liège6751:13:1812'30"+23:51
4.Matyas PASKUJHUNMaccabi VAC6721:13:3612'33"+24:09
5.Steven TIESTERSBELOmega6361:17:4213'15"+28:15
Top

H35   length 7170m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Dries VAN DER KLEIJBELhamok100043:356'04"
2.Jeroen VAN DER KLEIJBELhamok96745:036'16"+1:28
3.Silvio ZAHNDSUIOLG Thun91047:536'40"+4:18
4.Wiet LAENENBELTROL87649:446'56"+6:09
5.Frank MIESKEGERKaulsdorfer OLV Berlin75657:378'02"+14:02
6.Toon PEETERSBELTROL74858:178'07"+14:42
7.Wim BRIESBELK.O.L.74158:518'12"+15:16
8.Dieter SELSBELhamok5491:19:2111'04"+35:46
DNSMichael HEINFELDNERGERHansa Simmerath
Top

H40   length 6650m (13)

points[H:]M:Smin/km
1.Jan OEYENBELOmega100037:355'39"
2.Sam DEFERMBELhamok88142:406'24"+5:05
3.Kim JANSENBELOmega80946:266'58"+8:51
4.Tim DILENBELK.O.L.76049:267'26"+11:51
5.Koen BOSMANSBELOmega74050:487'38"+13:13
6.Davy HEESAKKERSNEDOlifant73251:227'43"+13:47
7.Dolf LEPPENSBELK.O.L.71952:187'51"+14:43
8.Pascal MYLLEBELhamok70853:077'59"+15:32
9.Kristof WOLLESBELhamok67855:288'20"+17:53
10.Kristian BOSISIOSLOOK Bovec66556:328'30"+18:57
11.Jan BOECKXBELOmega65357:348'39"+19:59
DNSJo DASBELOmega
OTStefaan SCHUTJESBELhamok
Top

H45   length 6650m (26)

points[H:]M:Smin/km
1.Fredrik NORDSTRÖMSWEOK Älgen100041:446'16"
2.Olivier DE SMULBELOmega89546:387'00"+4:54
3.Roland VAN LOONNEDKOVZ88647:057'04"+5:21
4.Kimmo LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat85948:357'18"+6:51
5.Roel SMOLDERSBELK.O.L.82450:377'36"+8:53
6.Tuomas KIVELÄFINRaisu Lumous82250:467'38"+9:02
7.Marc KERCKHOFSBELOmega80751:447'46"+10:00
8.Franky AERTSBELOmega79652:277'53"+10:43
9.Ronny TIMMERSBELhamok79252:437'55"+10:59
10.Mats BERGENFURSWEIK Vikings OK78952:557'57"+11:11
11.Stefano BRAMBILLAITACO277953:348'03"+11:50
12.Kris WYNENBELK.O.L.77453:568'06"+12:12
13.Jur RINGERSNEDhamok76054:548'15"+13:10
14.Ralph KURTGERTROL74156:178'27"+14:33
15.Eric MATTARTBELHermathenae72957:138'36"+15:29
16.Yves GOMREEBELHainaut O.C.6921:00:219'04"+18:37
17.Kurt SMETBELTROL6911:00:259'05"+18:41
18.Yves DE MITSBELTROL6861:00:529'09"+19:08
19.Koen VANGESTELBELOmega6851:00:539'09"+19:09
20.Jean-Marc GILLETBELOmega6851:00:549'09"+19:10
DNSAttila DUDÁSHUNKecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja
DNSBen VERAARTBELK.O.L.
DNSGert MANGELSCHOTSBELOmega
DNSGunther DEFERMEBELhamok
DNSSteven LORNOYBELOmega
Top

H50   length 5860m (29)

points[H:]M:Smin/km
1.Matti YLILUIKKIFINSuomusjärven Sisu100037:436'26"
2.Noël NIJSTENBELBorasca96239:136'41"+1:30
3.Pierre-Emmanuel DEMEUSEBELC.O. Liège91441:167'02"+3:33
4.Rudy ROOMANBELTROL88442:397'16"+4:56
5.Wim VERVOORT DOMABELTROL88342:447'17"+5:01
6.Martin NOLTEGERO.L.V. Eifel88042:537'19"+5:10
7.Bart MELLEBEEKBELhamok87643:027'20"+5:19
8.Mats LILJASWEOK Älgen87443:107'21"+5:27
9.Koen NEYENSBELK.O.L.86443:407'27"+5:57
10.Martin SCHAFFNERSUIOLK Piz Hasi83345:187'43"+7:35
11.Guy TIREZBELco colmar82345:507'49"+8:07
12.Jyrki NIEMINENFINLounais-Hämeen Rasti79647:228'04"+9:39
13.Bart WILLEMSBELOmega76849:068'22"+11:23
14.Marko VIRTAFINTurun Suunnistajat75949:408'28"+11:57
15.Wim GEERTS DOMABELhamok74150:538'40"+13:10
16.Andre DE VEIRMANBELTROL72452:068'53"+14:23
17.Patrick KORSTJENSBELK.O.L.70953:149'05"+15:31
18.Jean-claude MARIONSUICA Rosé70453:369'08"+15:53
19.Alastair MACKENZIEGBRDarlington Orienteers66756:349'39"+18:51
20.Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb64158:5210'02"+21:09
21.Juha SUUTARIFINKuopion Suunnistajat63259:3910'10"+21:56
22.Andreas MOHRENGERHansa Simmerath5801:05:0111'05"+27:18
23.Blaise MARCLAYBELC.O. Liège5461:09:0611'47"+31:23
24.Denis COLLOMBFRAco amberieu5301:11:0712'08"+33:24
25.Koen CROONSBELOmega4791:18:4313'25"+41:00
26.Marc VANHERLEBELhamok4731:19:4013'35"+41:57
27.Pim VAN DER WIJKNEDOlifant3551:46:1218'07"+1:08:29
DNSChristian HARMSGERWOLF Haltern
DNSFabian BIEVELEZBELbievelez
Top

H55   length 4960m (31)

points[H:]M:Smin/km
1.Luc MELISBELhamok100033:526'49"
2.Bart VAN DE MOORTELBELOmega92136:477'24"+2:55
3.Erik VAN DYCKBELTROL89038:047'40"+4:12
4.Eric VANDEBROEKBELhamok88238:237'44"+4:31
5.Alex BORRUSTitan88238:247'44"+4:32
6.François JACOBSBELOmega84739:588'03"+6:06
7.Gunnar HOPENORModum OL83740:298'09"+6:37
8.Jan TOELENBELK.O.L.79642:328'34"+8:40
9.Steven JOCHEMSNEDKOVZ77843:328'46"+9:40
10.Dirk CEULEMANSBELOmega77743:358'47"+9:43
11.Hennie KENNISNEDOlifant77043:588'51"+10:06
12.Nikolaj WANNERGEROLG Siegerland76944:018'52"+10:09
13.Thomas HELLINGSUIIndiv.73845:539'15"+12:01
14.Erik VAN DE WEIJERBELOmega69548:439'49"+14:51
15.Jan THEYSBELOmega68549:289'58"+15:36
16.Martin BECKERSBELhamok68249:3810'00"+15:46
17.Air ANDERSSONLATTerrible Hedgehogs OFC63753:1110'43"+19:19
18.Peter VANDE LOOCKBELK.O.L.63653:1710'44"+19:25
19.Mathias LÜSCHERSUIOLK Argus Lüscher62654:0410'54"+20:12
20.Patrick VAN BOSCHBELTROL61954:4311'01"+20:51
21.Phil CONWAYGBRGuildford Orienteers61954:4511'02"+20:53
22.Patrick BLEYEN DOMABELhamok60955:3411'12"+21:42
23.Werner DRESEGEROLV Uslar60655:5411'16"+22:02
24.Wolfgang VILZGERTV Eitelborn60256:1611'20"+22:24
25.Brenton GRAYAUSUgly Gully Orienteers59556:5611'28"+23:04
26.Dirk FABRÉBELOmega4141:21:4516'28"+47:53
27.Dirk SPIESSENSBELTROL3121:48:3621'53"+1:14:44
DNSFreddy HENKESBELOLG Sankt Vith ARDOC
DNSGuido TIMMERSBELhamok
DNSIvan HEYNINCKBELhamok
DNSPhilippe PAGEFRACharante Maritime Orientation
Top

H60   length 4670m (22)

points[H:]M:Smin/km
1.Adrie VAN OPSTALNEDK.O.L.100034:157'20"
2.Arne KRISTENSENDENHerlufsholm89038:308'14"+4:15
3.Gerrit VAN DE RIETNEDOlifant88538:428'17"+4:27
4.Patrick WALLAERTBELOmega85140:148'36"+5:59
5.Roger BOCKXBELK.O.L.84540:318'40"+6:16
6.Jackie VANDIJCKBELK.O.L.80242:429'08"+8:27
7.Markku SAVOLAINENFINKuopion Suunnistajat79842:549'11"+8:39
8.Joergen PEDERSENDENAkademisk Skytteforening78243:489'22"+9:33
9.Anne HEIKOOPNEDOlifant74845:489'48"+11:33
10.Gregers JORGENSENDENBallerup OK73646:319'57"+12:16
11.Eddy GRESSENSBELK.O.L.73146:5010'01"+12:35
12.Chris ADDIERSBELOmega68350:0710'43"+15:52
13.Paul CORTHOUTSBELK.O.L.67950:2510'47"+16:10
14.Julien VAN BOSCHBELTROL67051:0810'56"+16:53
15.Karel PEETERSBELK.O.L.57659:2712'43"+25:12
16.Guus VAN BOVENNEDOlifant5631:00:5313'02"+26:38
17.Lucien BOSMANSBELhamok5501:02:1613'19"+28:01
18.Marc BUEKERSBELK.O.L.5171:06:1414'10"+31:59
19.Eddie GEYPENBELK.O.L.4501:16:1016'18"+41:55
DNSFerdinand GEBOERSBELK.O.L.
DNSJean-Noël DEBEHOGNEBELASUB
DNSLeo BAEYENSBELOmega
Top

H65   length 4080m (28)

points[H:]M:Smin/km
1.Freddy SILLIENBELC.O. Pégase100031:337'43"
2.Hansruedi KOHLERSUIOLG Dahsen86336:338'57"+5:00
3.Rudy CANTREBELK.O.L.84537:199'08"+5:46
4.Matz LARSSONSWEGustavsbergs OK79839:339'41"+8:00
5.Servais HICKBELC.O. Liège79239:519'46"+8:18
6.Kalle LINDQVISTSWEVäxjö OK78939:589'47"+8:25
7.Rogier VANAKENBELOmega78640:099'50"+8:36
8.Andre AERTSBELhamok78240:219'53"+8:48
9.Helmut WOLLGARTENGERHansa Simmerath76741:0810'04"+9:35
10.Marc BRIERSBELK.O.L.76141:2910'10"+9:56
11.Brian JOHNSONGBRWimborne orienteers74442:2610'24"+10:53
12.Dominique SCHUTJESBELhamok72543:3210'40"+11:59
13.Hermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath68745:5711'15"+14:24
14.Magnus HARALDSSONSWEGustavsbergs OK65048:3411'54"+17:01
15.Heinrich GÖTTEGEROLF Mainz64349:0412'01"+17:31
16.Fernand SCHEELENBELhamok57255:1213'31"+23:39
17.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.57155:1313'32"+23:40
18.Fritz SULZERSUIOLG Skandia56555:4913'40"+24:16
19.Eddie DE KERFNEDTROL52759:5114'40"+28:18
20.Roger HENDRICKXBELhamok5241:00:1614'46"+28:43
21.Robert SCUVEEBELC.O. Liège5091:02:0215'12"+30:29
22.Léonard THIENPONDTBELASUB4471:10:3517'17"+39:02
23.Jozef BELMANSBELK.O.L.4321:13:0217'54"+41:29
DNSAlfons BAKELANTSBELK.O.L.
DNSAnton BUYTAERTBELOmega
DNSGuido CEUNENBELhamok
DNSLuc HEUNINCKXBELK.O.L.
DNSVasil SILINGERSilin
Top

H70   length 3520m (19)

points[H:]M:Smin/km
1.Franz WYSSSUIOLregioolten100033:189'27"
2.Frans WENSBELTROL97734:069'41"+0:48
3.Roy DAWSONPORGAFANHORI96834:249'46"+1:06
4.Hans Chr. STRIBDENHerlufsholm87238:1110'50"+4:53
5.Mike IN 'T GROENNEDTROL86538:2910'55"+5:11
6.Anders SELLGRENSWESigtuna OK85938:4511'00"+5:27
7.Vic VANDERSTRAETENBELhamok80841:1411'42"+7:56
8.Jos THYSBELhamok79441:5711'55"+8:39
9.Dirk ZWIKKERNEDTROL73945:0312'47"+11:45
10.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.73845:0812'49"+11:50
11.Åge LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat72346:0513'05"+12:47
12.Eddie DESMEDTBELTROL71346:4313'16"+13:25
13.Errol PITTETSUIOLG Breitsee70847:0413'22"+13:46
14.Jos BYLEMANSBELK.O.L.67949:0213'55"+15:44
15.Mark VAN BRUGGENBELTROL67649:1413'59"+15:56
16.Jean BAISIPONTBELC.O. Liège5011:06:2918'53"+33:11
NCLJouko KOIVULAFINHelsingin Suunnistajat
NCLRuud SCHONEWILLENEDBorasca
DNSFerdy NIJSTBELK.O.L.
Top

H75   length 3340m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Chris NEYENSBELK.O.L.100039:0611'42"
2.Heinz KELLERSUIol.biel.seeland95341:0112'16"+1:55
3.Jean OOMSBELhamok91142:5612'51"+3:50
4.Willy VAN CAELENBERGEBELhamok81547:5814'21"+8:52
5.Bert GEUDENSBELK.O.L.75152:0415'35"+12:58
6.Phil MELLEBEEKBELhamok73553:1215'55"+14:06
7.Alfons BOSCHBELTROL5741:08:0520'23"+28:59
8.Jean Pierre VAN DER CRUYSBELASUB3781:43:3331'00"+1:04:27
DNSAlex COURSIERBELTROL
Top

H80   length 3340m (8)

points[H:]M:Smin/km
1.Michel OOMSBELOmega100042:1612'39"
2.Frans VAN DE MOORTELBELOmega88447:4914'18"+5:33
3.Peo BENGTSSONSWEPan-Kristianstad81551:5215'31"+9:36
4.Henri VANDENBERKBELK.O.L.74256:5717'03"+14:41
5.Bonaventuur CLOOSTERMANSBELhamok5901:11:3921'27"+29:23
NCLJan VAN HEESBELK.O.L.
DNSAndre DE RIJKBELK.O.L.
DNSGeorges CEUNENBELK.O.L.
Top

SE   length 4800m (16)

points[H:]M:Smin/km
1.Bieke VAN ELSACKERBELOmega057:1611'55"
2.Patrick DERBAIXBELOmega01:04:1813'23"+7:02
3.Raf MAESBELhamok01:10:2214'39"+13:06
4.Liesbet ROMMENSBELhamok01:12:5715'11"+15:41
5.Tony PAULYBELTROL01:12:5815'12"+15:42
6.Charlotte ROOXBELhamok01:24:5117'40"+27:35
7.Floris VAN RUMSTBELOmega01:35:3819'55"+38:22
8.Lies HENSBELTROL01:36:3620'07"+39:20
9.Jolien PASPONTBELTROL01:36:5720'11"+39:41
10.Anja STYNENBELhamok01:39:2620'42"+42:10
11.Rianne LINSSENBELhamok01:52:3423'27"+55:18
12.Maryline DEMEUSEBELC.O. Liège01:53:4223'41"+56:26
DNSEgwin COESSENSBELK.O.L.
DNSOdin COESSENSBELK.O.L.
DNSRoel KINTBELTROL
DNSThor COESSENSBELK.O.L.
Top

LE   length 2540m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Anton HUSNERSUIOLK WIGGERTAL024:069'29"
2.Roan WEERTSBELhamok042:0416'33"+17:58
3.Lucas BENINIBELOmega047:0818'33"+23:02
4.Martha Miranda MIESKEGERKaulsdorfer OLV Berlin01:13:3528'58"+49:29
Top

SD   length 4960m (44)

points[H:]M:Smin/km
1.Desmond FRANSSENBELTROL030:166'06"
2.Sebastiaan LOOSENBELOmega038:097'41"+7:53
3.Anna Eleonora FREIMANELATIK Auserlis040:298'09"+10:13
4.Florine DURIEUXBELAltaïr C.O.043:448'49"+13:28
5.Lien VANDERLINDENBELOmega046:379'23"+16:21
6.Ivan BATCHEVNEDKOVZ046:509'26"+16:34
7.Herman MOOIJNEDARGUS047:129'30"+16:56
8.Annelies VERMONDENBELTROL048:509'50"+18:34
9.Marco JACOBSBELBorasca051:1110'19"+20:55
10.Jos BULLENBELK.O.L.053:0010'41"+22:44
11.Vincent VERSTAPPENNEDKOVZ053:3610'48"+23:20
12.Ludo MILISSENBELBorasca055:4811'15"+25:32
13.Jean-Pierre DE ROECKBELOmega056:1911'21"+26:03
14.Pieter BAKXNEDOlifant056:5311'28"+26:37
15.Kieran MACDONELLAUSASUB058:2811'47"+28:12
16.Marieke ADDIERSBELOmega058:5111'51"+28:35
17.Dirk BERWAERTSBELTROL01:00:0712'07"+29:51
18.Wouter VAN MUYSENBELOmega01:01:2612'23"+31:10
19.An KESSELAERSBELOmega01:01:3812'25"+31:22
20.Dick DUCROBELOmega01:02:2712'35"+32:11
21.Julie TIMMERMANSBELHainaut O.C.01:03:5912'53"+33:43
22.Katinka MULDERNEDARGUS01:04:1312'56"+33:57
23.Kees GEERSNEDARGUS01:04:1912'58"+34:03
24.Marc ARNARDIBELBalise 1001:05:0613'07"+34:50
25.Annemieke BLOEMNEDOlifant01:11:3414'25"+41:18
26.Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.01:11:3514'25"+41:19
27.Jos VERHEYENBELK.O.L.01:14:5015'05"+44:34
28.Danny SWERTSBELhamok01:15:2215'11"+45:06
29.Igor LIBERLOOBELK.O.L.01:19:5416'06"+49:38
30.Willeke VAN WERVENNEDARGUS01:21:2316'24"+51:07
31.Wendy CAMPSTEYNBELhamok01:22:5916'43"+52:43
32.Christophe GEVAERTBELK.O.L.01:23:0016'44"+52:44
33.Hazel VAN RUMSTBELOmega01:26:1917'24"+56:03
34.Leo ADRIAENSSENSBELhamok01:33:1418'47"+1:02:58
35.Jenny BUELENSBELASUB01:37:0419'34"+1:06:48
36.Lily-Anne COLEBELTROL01:37:2819'39"+1:07:12
37.Dries COXBELOmega01:41:3120'28"+1:11:15
38.An LOMMELENBELOmega01:42:2920'39"+1:12:13
39.Pieter VAN RUMSTBELOmega01:43:2120'50"+1:13:05
40.Roger AERTSBELOmega02:01:2924'29"+1:31:13
NCLOlaf WOERTELNEDKOVZ
NCLTjitske BREIMERNEDHOC'93
NCLPaul BOLSENSBELTROL
DNSEtienne DE CANNEBELOmega
Top

LD   length 7500m (26)

points[H:]M:Smin/km
1.Colin KOLBEGERAngelniemen Ankkuri041:585'35"
2.Clément DEMEUSEBELC.O. Liège042:315'40"+0:33
3.Roman SCHULTE-ZURHAUSENGERDJK Adler 07 Bottrop047:156'18"+5:17
4.Winston FRANSSENBELTROL049:216'34"+7:23
5.Alexander LUBINAGERDJK Adler 07 Bottrop049:336'36"+7:35
6.Klaas MELLEBEEKBELhamok051:226'50"+9:24
7.Siegfried BAKELANTSBELhamok052:016'56"+10:03
8.Frederik LOECKXBELOmega054:047'12"+12:06
9.Matijs LOECKXBELOmega055:287'23"+13:30
10.Gerald SOUWEINEBELASUB056:297'31"+14:31
11.Ems DE SMULBELOmega057:117'37"+15:13
12.Véronique DE BRIEYBELBalise 1001:07:459'02"+25:47
13.Richard ROBINSONBELASUB01:12:099'37"+30:11
14.Raimonds BRICISLATMeridians01:13:129'45"+31:14
15.Dimitri BONGERSBELhamok01:23:3611'08"+41:38
16.Luc HANSENBELK.O.L.01:23:3711'08"+41:39
17.Katrien BRUYNINCKXBELK.O.L.01:23:5511'11"+41:57
18.Sven FRANCETBELhamok01:25:0111'20"+43:03
19.Peter DEWULFBELTROL01:27:2311'39"+45:25
20.Clare LONERGANAUSASUB01:31:1712'10"+49:19
21.Marc MERTENSBELhamok01:34:4712'38"+52:49
22.Niels BLINDEMANBELhamok01:36:3112'52"+54:33
23.Eelco MULLERNEDKOVZ01:46:1814'10"+1:04:20
24.Ideke VAN HOOFNEDKOVZ01:54:4715'18"+1:12:49
25.Pierre-Michel DURIEUXBELAltaïr C.O.02:11:2617'31"+1:29:28
NCLYves ARNOBELHainaut O.C.
Top

Total

Omega103
hamok79
K.O.L.56
TROL56
ASUB15
Olifant14
C.O. Liège13
KOVZ9
Kinder-O8
Indiv.7
Hainaut O.C.5
Hansa Simmerath5
Helsingin Suunnistajat5
Ugly Gully Orienteers5
ARGUS4
Balise 104
Borasca4
CA Rosé4
Gustavsbergs OK4
Kuopion Suunnistajat4
Modum OL4
OLG Thun4
OLregioolten4
Ballerup OK3
CO23
Guildford Orienteers3
Hermathenae3
Lahden Suunnistajat -373
Maccabi VAC3
O.L.V. Eifel3
OK Bovec3
OLG Breitsee3
OLK Argus Lüscher3
OLK WIGGERTAL3
WOLF Haltern3
co colmar3
Altaïr C.O.2
Berliner TSC2
Cardinal2
DJK Adler 07 Bottrop2
Darlington Orienteers2
GAFANHORI2
Herlufsholm2
Kaulsdorfer OLV Berlin2
OK Älgen2
OLG Dahsen2
OLG Sankt Vith ARDOC2
OLG Siegerland2
OLG Skandia2
OLG Suhr2
OLV Uslar2
Pan-Kristianstad2
Sigtuna OK2
Silin2
TV Eitelborn2
Terrible Hedgehogs OFC2
Titan2
Tout Azimut Fameck2
AROMON Pontevedra1
Akademisk Skytteforening1
Angelniemen Ankkuri1
C.O. Pégase1
CRCO1
Charante Maritime Orientation1
HOC'931
IK Auserlis1
IK Vikings OK1
KSO O-Kompas1
Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja1
Lounais-Hämeen Rasti1
Meridians1
OC O-Kompas1
OLF Mainz1
OLK Piz Hasi1
Raisu Lumous1
Stavanger Orienteringsklubb1
Suomusjärven Sisu1
Turun Metsänkävijät1
Turun Suunnistajat1
Växjö OK1
Wimborne orienteers1
Youth Advance Orienteering Club1
bievelez1
co amberieu1
ol norska1
ol.biel.seeland1
Total: 527