clublogo
index

BK Aflossing
Weyervlakte 3.10.2021
Omega

Last updated: 03.10.2021 17:39:47Contact/Remarks: info@olomega.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

NEW Ontdek een gepersonaliseerd PDF-resultatenblad door klikken op de naam. Meer info..


DPUP DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME Total Splits

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   -- buiten wedstrijd   
Top

D. Pupilles  (2)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.COLG 13 (C.O. Liège)34:13
98.1Florine FORTEMPSBELD-121800m15:578'52"15:57(1)
98.2Anaïs MAZYBELD-121900m18:169'37"34:13(1)
2.COLG 14 (C.O. Liège)01:14:18+40:05
99.1Olivia LAMBERTSBELD-121900m35:0818'29"35:08(2)
99.2Alice LAMBERTSBELD-141800m39:1021'46"1:14:18(2)
Top

D. Espoirs - Beloften  (6)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.COLG 17 (C.O. Liège)01:01:42
113.1Elvire PIERLOTBELD-142200m32:2814'45"32:28(2)
113.2Marie GILLETBELD-162200m29:1413'17"1:01:42(1)
2.HOC 5 (Hainaut O.C.)01:07:40+5:58
115.1Léa INSTALLEBELD-162100m24:3211'41"24:32(1)
115.2Erine NEUWELSBELD-142300m43:0818'45"1:07:40(2)
3.OMEGA 15 (Omega)01:09:21+7:39
116.1Kato HILLENBELD-142300m35:1515'20"35:15(3)
116.2Janne HILLENBELD-122100m34:0616'14"1:09:21(3)
4.HAMOK 12 (hamok)01:20:25+18:43
114.1Jeanne RENARDBELD-142200m36:1916'30"36:19(4)
114.2Fee MYLLEBELD-162200m44:0620'03"1:20:25(4)
5.TROL 17 (TROL)01:54:41+52:59
117.1Mara DE CLERCQBELD-142300m57:2124'56"57:21(5)
117.2Noor DE MITSBELD-162100m57:2027'18"1:54:41(5)
TROL 18 (TROL)NCL
118.1Noor VIANEBELD-142100m57:2627'21"57:26(6)
118.2* VACANT *-2300mDNS
Top

D. Junioren - Juniores  (3)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.OMEGA 11 (Omega)01:27:36
87.1Tille DE SMULBELD-183700m40:5811'04"40:58(1)
87.2Kato KEUPPENSBELD-203600m46:3812'57"1:27:36(1)
2.KOL 7 (K.O.L.)01:36:36+9:00
86.1Flore TOELENBELD-183500m48:2913'51"48:29(2)
86.2Maija TAILLIEUBELD-163700m48:0713'00"1:36:36(2)
3.OMEGA 12 (Omega)03:25:15+1:57:39
88.1Siel DE SMULBELD-203600m1:07:5518'52"1:07:55(3)
88.2Annabelle VERHAEGENBELD-163700m2:17:2037'07"3:25:15(3)
Top

D. Open  (16)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.TROL 7 (TROL)02:21:08
65.1Julia KREKELSBELD-205100m44:018'38"44:01(1)
65.2Hannah THIELSBELD215400m53:569'59"1:37:57(2)
65.3Anna SERRALLONGAESPD215200m43:118'18"2:21:08(1)
2.COLG 6 (C.O. Liège)02:24:10+3:02
57.1Fanny TILKINBELD215200m45:248'44"45:24(2)
57.2Aline HERMANSBELD455200m49:399'33"1:35:03(1)
57.3Dorota KOSINSKAPOLD355400m49:079'06"2:24:10(2)
3.OMEGA 6 (Omega)02:37:09+16:01
62.1Ems DE SMULBELD215200m50:149'40"50:14(3)
62.2Miek FABRÉBELD215300m48:479'12"1:39:01(3)
62.3Liesbeth VAN DE VELDEBELD355200m58:0811'11"2:37:09(3)
4.ASUB 6 (ASUB)02:44:40+23:32
55.1Catherine HOOFDBELD355200m50:549'47"50:54(4)
55.2Rasa ENGSTEDTSWED355200m51:529'58"1:42:46(4)
55.3Klaara KONTINENFIND215300m1:01:5411'41"2:44:40(4)
5.ASUB 7 (ASUB)02:45:46+24:38
56.1Laurence DEFRAIGNEBELD-205200m51:219'53"51:21(5)
56.2Gaëlle FRONHOFFSBELD-205300m1:07:5512'49"1:59:16(6)
56.3Laurine HERMANBELD-205200m46:308'57"2:45:46(5)
6.ANTWERP O 7 (Antwerp Orienteers)03:21:37+1:00:29
51.1Silke VAN ROOYBELD215200m1:15:2014'29"1:15:20(10)
51.2Daniëlle DEWICKEREBELD215200m1:09:2613'21"2:24:46(9)
51.3Claudia ROOMANBELD215400m56:5110'32"3:21:37(6)
7.OMEGA 7 (Omega)03:42:34+1:21:26
63.1Elke VERDEYENBELD215200m1:06:3812'49"1:06:38(9)
63.2Kim TIREZBELD215200m1:02:5912'07"2:09:37(8)
63.3Lisa ELSENBELD215400m1:32:5717'13"3:42:34(7)
8.ASUB 5 (ASUB)03:46:04+1:24:56
54.1Sandrine DEFRAIGNEBELD215400m51:579'37"51:57(6)
54.2Jeanne EVRARDBELD-205100m1:07:2713'14"1:59:24(7)
54.3Marion EVRARDBELD215300m1:46:4020'08"3:46:04(8)
9.KOL 5 (K.O.L.)04:48:21+2:27:13
61.1Saartje SALLAERTSBELD215200m1:24:0816'11"1:24:08(11)
61.2Kim STEEGENBELD355300m1:47:0420'12"3:11:12(10)
61.3Angela TIELEMANSBELD355300m1:37:0918'20"4:48:21(9)
10.HERMA 5 (Hermathenae)05:34:04+3:12:56
60.1Emma WILLEMSENSBELD-205300m1:45:2119'53"1:45:21(14)
60.2Rachel WINTHAGENBELD405100m1:34:0718'27"3:19:28(11)
60.3Chantal GILLESBELD605300m2:14:3625'24"5:34:04(10)
OMEGA 8 (Omega)NCL
64.1Magalie VERSTREPENBELD215400m1:31:3416'57"1:31:34(12)
64.2* VACANT *-5200mDNS
64.3* VACANT *-5100mDNS
ASUB 4 (ASUB)NCL
53.1Jessica LIMPACHBELD215100m52:5110'22"52:51(7)
53.2Claire SANDEVOIRFRAD215400m52:359'44"1:45:26(5)
53.3Vinciane MULPASBELD405200mDNS
COLG 7 (C.O. Liège)NCL
58.1* VACANT *-5400mNCL
58.2* VACANT *-5200mNCL
58.3* VACANT *-5100mDNS
ANTWERP O 8 (Antwerp Orienteers)NCL
52.1Sarah ROOMANBELD-165400m54:5910'11"54:59(8)
52.2Liese GEERTSBELD215200mNCL
52.3Kristel MERTENSBELD505100m1:07:2313'13"
TROL 8 (TROL)NCL
66.1Helena PLUYMERSBELD355400mNCL
66.2Annelies VERMONDENBELD215100m1:26:3116'58"
66.3Lisse CEULEMANSBELD-205300m1:02:1611'45"
HAMOK 6 (hamok)NCL
59.1Tania HENDRICKXBELD355100m1:31:5818'02"1:31:58(13)
59.2Wendy CAMPSTEYNBELD355400mNCL
59.3Karin DECLERCQBELD455200mNCL
Top

D. Masters A  (8)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.HAMOK 9 (hamok)02:03:13
79.1Greet OEYENBELD403700m29:528'04"29:52(1)
79.2Amber THYSBELD453800m35:169'17"1:05:08(1)
79.3Nancy WENDERICKXBELD453700m58:0515'42"2:03:13(1)
2.TROL 12 (TROL)02:45:58+42:45
83.1Hilde BREESCHBELD453800m50:3413'18"50:34(2)
83.2Ellen BOURGONJONBELD403700m59:5216'11"1:50:26(2)
83.3Linda VERBRAKENBELD553700m55:3215'01"2:45:58(2)
3.OMEGA 10 (Omega)02:49:26+46:13
82.1Ellen DE BIEBELD453700m52:5814'19"52:58(3)
82.2Natalie BEENAERTSBELD503700m1:16:1620'37"2:09:14(4)
82.3Veerle TULLENEERSBELD453800m40:1210'35"2:49:26(3)
4.KOL 6 (K.O.L.)02:52:35+49:22
81.1Annelies GEBOERSBELD403800m1:08:1517'58"1:08:15(5)
81.2Annemie JANSENBELD503700m1:04:5817'34"2:13:13(5)
81.3Lieke VAN OPSTALNEDD403800m39:2210'22"2:52:35(4)
5.ARDOC 4 (O.L.G. St. Vith ARDOC)03:11:36+1:08:23
77.1Véronique BASTINBELD403800m56:0914'47"56:09(4)
77.2Sylvia BASTINBELD453800m1:07:5317'52"2:04:02(3)
77.3Caroline MARGREVEBELD503700m1:07:3418'16"3:11:36(5)
6.HOC 4 (Hainaut O.C.)03:41:07+1:37:54
80.1Christelle DETHYBELD403800m1:53:0829'46"1:53:08(8)
80.2Julie TIMMERMANSBELD403700m1:01:4016'40"2:54:48(8)
80.3Geneviève NYSBELD553700m46:1912'31"3:41:07(6)
TROL 13 (TROL)NCL
84.1Leen JESPERSBELD453700m1:08:1618'27"1:08:16(6)
84.2Ellen DESCHEPPERBELD403900m1:08:2217'32"2:16:38(6)
84.3Netsi WODAJOBELD403700mNCL
COLG 9 (C.O. Liège)NCL
78.1Anne-Françoise HENNENBELD453700m1:31:5424'50"1:31:54(7)
78.2Caroline BLOCKXBELD403800m59:0215'32"2:30:56(7)
78.3Muriel CHOUFFART DOMABELD553800mNCL
Top

D. Masters B  (5)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.HAMOK 13 (hamok)01:53:16
122.1Marijs VANDEWEYERBELD552200m30:0313'40"30:03(2)
122.2Julienne VANREUSELBELD602300m41:4018'07"1:11:43(2)
122.3Greta MOLSBELD552300m41:3318'04"1:53:16(1)
2.OMEGA 16 (Omega)02:08:25+15:09
123.1Katleen VAN DE MOORTELBELD502200m42:1619'13"42:16(4)
123.2Mia KINNAERBELD552300m49:1321'24"1:31:29(4)
123.3Els SPILLEBEENBELD502300m36:5616'03"2:08:25(2)
3.ThOR 1 (ThOR)02:09:07+15:51
124.1Catherine DICKBURTBELD552400m29:2012'13"29:20(1)
124.2Laurence AUGHUETBELD502200m37:2317'00"1:06:43(1)
124.3Bénédicte DELITTEBELD502200m1:02:2428'22"2:09:07(3)
4.COLG 18 (C.O. Liège)02:10:22+17:06
121.1Hedwige LEJEUNEBELD602200m42:1219'11"42:12(3)
121.2Bernadette VANDERMEULENBELD652300m46:3620'16"1:28:48(3)
121.3Françoise RENARDBELD552300m41:3418'04"2:10:22(4)
5.ASUB 9 (ASUB)02:59:16+1:06:00
120.1Françoise ROBBERECHTBELD502300m44:4819'29"44:48(5)
120.2Isabelle TAELEMANSBELD552200m1:25:2838'51"2:10:16(5)
120.3An DUYCKBELD602300m49:0021'18"2:59:16(5)
Top

D. Masters C  (3)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.OMEGA 17 (Omega)02:15:35
126.1Lea SWINNENBELD652400m38:1515'56"38:15(1)
126.2Liset HENDRICKXBELD652400m59:2024'43"1:37:35(1)
126.3Els PUTBELD602400m38:0015'50"2:15:35(1)
2.KOL 11 (K.O.L.)02:54:24+38:49
125.1Odette MORETBELD652300m53:0223'03"53:02(2)
125.2Marie-Christine METTENBELD602400m1:09:2828'57"2:02:30(2)
125.3Simonne SILVIBELD652500m51:5420'46"2:54:24(2)
3.TROL 19 (TROL)03:00:21+44:46
127.1Monica ROELINGNEDD652400m57:2523'55"57:25(3)
127.2Lia DE KERFBELD702300m1:13:2931'57"2:10:54(3)
127.3Lily-Anne COLEBELD652500m49:2719'47"3:00:21(3)
Top

D. Masters D  (1)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.TROL 23 (TROL)01:12:39
143.1Lieve GEENSBELD701900m43:3322'55"43:33(1)
143.2Christa ZWIKKERNEDD701800m29:0616'10"1:12:39(1)
Top

H. Pupilles  (7)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.ARDOC 5 (O.L.G. St. Vith ARDOC)34:35
90.1Louis BASTINBELH-121800m15:578'52"15:57(1)
90.2Simon BASTINBELH-101900m18:389'48"34:35(1)
2.TROL 14 (TROL)41:15+6:40
96.1Daan COOLSBELH-121900m17:369'16"17:36(4)
96.2Viek DE MITSBELH-121800m23:3913'08"41:15(2)
3.COLG 10 (C.O. Liège)41:40+7:05
91.1Antoine DELFORGEBELH-121900m17:319'13"17:31(2)
91.2Robin FAUCONNIERBELH-121800m24:0913'25"41:40(3)
4.OMEGA 13 (Omega)45:42+11:07
95.1Nathan JANSENBELH-121800m20:3511'26"20:35(5)
95.2Rik VERHAEGENBELH-121900m25:0713'13"45:42(4)
5.HAMOK 10 (hamok)47:50+13:15
94.1Thor WOLLESBELH-121900m17:349'15"17:34(3)
94.2Kobe DEFERMBELH-101800m30:1616'49"47:50(5)
6.COLG 11 (C.O. Liège)01:00:15+25:40
92.1Emilien FORTEMPSBELH-101800m34:4119'16"34:41(6)
92.2Félix GILLETBELH-101900m25:3413'27"1:00:15(6)
7.COLG 12 (C.O. Liège)01:14:21+39:46
93.1Gaston PAULUSBELH-101800m34:4319'17"34:43(7)
93.2Jules PAULUSBELH-141900m39:3820'52"1:14:21(7)
Top

H. Espoirs - Beloften  (9)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.HAMOK 5 (hamok)59:15
43.1Jorn KENNISBELH-163200m25:368'00"25:36(1)
43.2Maya RENARDBELD-163100m33:3910'51"59:15(1)
2.HOC 3 (Hainaut O.C.)01:15:05+15:50
45.1Louis BOURGEOISBELH-163100m37:5512'14"37:55(3)
45.2Oscar BOURGEOISBELH-143200m37:1011'37"1:15:05(2)
3.OMEGA 5 (Omega)01:15:31+16:16
47.1Thomas JANSENBELH-143100m45:2014'37"45:20(4)
47.2Mats DE SMULBELH-163200m30:119'26"1:15:31(3)
4.TROL 5 (TROL)01:18:15+19:00
48.1Bob DE CLEENEBELH-143200m53:5916'52"53:59(7)
48.2Rune DE CLERCQBELH-163100m24:167'50"1:18:15(4)
5.HERMA 4 (Hermathenae)01:31:38+32:23
44.1Louise MATTARTBELD-143100m47:1015'13"47:10(5)
44.2Victor BROUWIERBELH-143200m44:2813'54"1:31:38(5)
6.COLG 4 (C.O. Liège)01:36:51+37:36
41.1Arnaud MAZYBELH-163100m34:2711'07"34:27(2)
41.2Timour FAUCONNIERBELH-143200m1:02:2419'30"1:36:51(6)
7.TROL 6 (TROL)01:44:33+45:18
49.1Pjotr MERTENSBELH-143200m47:4914'57"47:49(6)
49.2Thor DE MITSBELH-143100m56:4418'18"1:44:33(7)
8.ARDOC 2 (O.L.G. St. Vith ARDOC)02:41:26+1:42:11
40.1Sebastian LOOBELH-163100m1:28:1728'29"1:28:17(9)
40.2Maximilian LOOBELH-143200m1:13:0922'52"2:41:26(8)
KOL 4 (K.O.L.)NCL
46.1Stan MAESBELH-143200m56:3417'41"56:34(8)
46.2* VACANT *-3100mDNS
Top

H. Junioren - Juniors  (5)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.HERMA 2 (Hermathenae)01:38:12
21.1Mathis BROUWIERBELH-166200m52:448'30"52:44(1)
21.2Antoine MATTARTBELH-185900m45:287'42"1:38:12(1)
2.HOC 1 (Hainaut O.C.)01:57:55+19:43
22.1Aurélien VAN AERSCHOTBELH-205900m1:06:2611'16"1:06:26(2)
22.2Everic MISTIAENBELH-186200m51:298'18"1:57:55(2)
3.TROL 3 (TROL)02:03:39+25:27
24.1Wolf DE MITSBELH-186000m1:11:5711'59"1:11:57(3)
24.2Joris SMETBELH-186100m51:428'29"2:03:39(3)
4.ASUB 10 (ASUB)03:09:50+1:31:38
19.1Gilles ROBBERECHTBELH-206000m1:26:4414'27"1:26:44(4)
19.2Thomas HERMANBELH-186000m1:43:0617'11"3:09:50(4)
COLG 2 (C.O. Liège)NCL
20.1Justin GILLETBELH-206000m49:378'16"
20.2Louis VOSBELH-186000mNCL
Top

H. Open  (17)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.ANTWERP O 1 (Antwerp Orienteers)02:28:08
1.1Jeremy GENARBELH218600m54:556'23"54:55(4)
1.2Evert LEEUWSBELH218600m49:005'42"1:43:55(2)
1.3Yannick MICHIELSBELH218300m44:135'20"2:28:08(1)
2.TROL 1 (TROL)02:35:21+7:13
16.1Simon KREKELSBELH218500m50:255'56"50:25(1)
16.2Desmond FRANSSENBELH358600m54:146'18"1:44:39(3)
16.3Michael VAN BAELENBELH218500m50:425'58"2:35:21(2)
3.OMEGA 19 (Omega)02:57:43+29:35
18.1Liam THIELSBELH-208600m51:005'56"51:00(3)
18.2Willem BAKELANTSBELH-188500m52:516'13"1:43:51(1)
18.3Merlijn VAN RUMSTBELH-188500m1:13:528'41"2:57:43(3)
4.OMEGA 1 (Omega)03:02:08+34:00
14.1Bart DELOBELBELH408600m56:196'33"56:19(6)
14.2Jan OEYENBELH458400m1:03:537'36"2:00:12(7)
14.3Joost TALLOENBELH358600m1:01:567'12"3:02:08(4)
5.COLG 1 (C.O. Liège)03:12:50+44:42
7.1Clément DEMEUSEBELH218600m50:275'52"50:27(2)
7.2François HANZENBELH358600m1:08:367'59"1:59:03(6)
7.3Quentin GILLETBELH458400m1:13:478'47"3:12:50(5)
6.OLVE 1 (O.L.V. Eifel)04:24:05+1:55:57
13.1Jérémy BREDOBELH218600m58:416'49"58:41(8)
13.2Thomas BREDOBELH218600m1:10:068'09"2:08:47(8)
13.3Martin LOMBARTBELH218300m2:15:1816'18"4:24:05(6)
TROL 2 (TROL)NCL
17.1Winston FRANSSENBELH358500m1:05:037'39"1:05:03(10)
17.2* VACANT *-8500mDNS
17.3* VACANT *-8600mDNS
HAMOK 1 (hamok)NCL
8.1Jeroen HOEKX DOMABELH358600m55:026'24"55:02(5)
8.2Thomas VAN DER KLEIJBELH358400m55:016'33"1:50:03(5)
8.3Benjamin ANCIAUXBELH358600mNCL
KOL 1 (K.O.L.)NCL
11.1Warre DE CUYPERBELH218500m1:01:367'15"1:01:36(9)
11.2Geert SIMKENSBELH408500m48:195'41"1:49:55(4)
11.3Wouter HUSBELH218600mNCL
HAMOK 2 (hamok)NCL
9.1Lennert LENSBELH218300m1:19:549'38"1:19:54(12)
9.2Nico CEUNENBELH218600mNCL
9.3Toon MELISBELH218600mDNS
ANTWERP O 4 (Antwerp Orienteers)NCL
4.1Quinten LOOYMANSBELH218500mNCL
4.2Wouter PEELAERTSBELH218600m1:14:188'38"
4.3Ruben GRIETENSBELH218500mDNS
KOL 2 (K.O.L.)NCL
12.1Lasse TAILLIEUBELH-188600m56:386'35"56:38(7)
12.2Winand BERNAERSBELH218500m1:24:339'57"2:21:11(10)
12.3Bert MARIENBELH358500mNCL
ANTWERP O 2 (Antwerp Orienteers)NCL
2.1Remco HEREIJGERSNEDH358600m1:12:128'24"1:12:12(11)
2.2Adriaan PELCKMANSBELH218300m1:01:027'21"2:13:14(9)
2.3Bert VAN RILLAERBELH358600mNCL
ASUB 1 (ASUB)NCL
6.1John WILHELMSFINH218600mNCL
6.2Gilles DELMEEBELH358500m1:03:457'30"
6.3Alexandre DAUBENFELDFRAH458500m2:06:0014'49"
ANTWERP O 3 (Antwerp Orienteers)NCL
3.1Ahmed Serif SIMSEKTURH218300m2:05:2115'06"2:05:21(15)
3.2Jelle BAKELANTSBELH358600m1:13:488'35"3:19:09(11)
3.3Joris KINTBELH358600mNCL
OMEGA 2 (Omega)NCL
15.1Arno KEUPPENSBELH218300m1:26:4010'27"1:26:40(13)
15.2Robin VERSTREPENBELH218600mNCL
15.3Vincent VERSTREPENBELH218600mNCL
ANTWERP O 5 (Antwerp Orienteers)NCL
5.1Dirk GENARBELH558500m1:48:2412'45"1:48:24(14)
5.2Paul CROTHERSBELH508500mNCL
5.3Stefan VAN REGENMORTELBELH408600m2:39:3218'33"
Top

H. Masters A  (13)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.ASUB 2 (ASUB)02:03:34
28.1Jean-Baptiste COLOMBFRAH405400m42:337'53"42:33(3)
28.2Christophe BERNARD DOMABELH405400m35:226'33"1:17:55(1)
28.3Tarmo KUUBESTH405700m45:398'01"2:03:34(1)
2.COLG 3 (C.O. Liège)02:18:44+15:10
30.1Alain MAZYBELH455400m42:327'53"42:32(2)
30.2Frédéric DHONDTBELH455700m56:129'52"1:38:44(4)
30.3Pierre-Emmanuel DEMEUSEBELH505400m40:007'24"2:18:44(2)
3.ANTWERP O 6 (Antwerp Orienteers)02:19:20+15:46
26.1Siegfried BAKELANTSBELH405600m49:538'54"49:53(7)
26.2Michel VAN DONGENNEDH455500m45:068'12"1:34:59(2)
26.3Rudy ROOMANBELH505400m44:218'13"2:19:20(3)
4.HAMOK 3 (hamok)02:34:31+30:57
31.1Wannes HENDRICKXBELH405400m46:508'40"46:50(4)
31.2Filip KENNISBELH455600m57:4710'19"1:44:37(7)
31.3Stefaan SCHUTJESBELH455400m49:549'14"2:34:31(4)
5.OMEGA 4 (Omega)02:37:33+33:59
37.1Kim JANSENBELH455400m49:159'07"49:15(6)
37.2Wouter VAN MUYSENBELH455500m54:549'59"1:44:09(6)
37.3Marc KERCKHOFSBELH455500m53:249'43"2:37:33(5)
6.NSVA 1 (N.S.V. Amel)02:37:39+34:05
36.1Guido LENGESBELH455400m41:587'46"41:58(1)
36.2Robert THEISSBELH555600m55:099'51"1:37:07(3)
36.3Serge BAERTBELH555400m1:00:3211'13"2:37:39(6)
7.ARDOC 1 (O.L.G. St. Vith ARDOC)02:42:33+38:59
27.1Michael HOCK DOMABELH455500m1:11:2212'59"1:11:22(12)
27.2Jürgen LOOBELH455400m56:3010'28"2:07:52(10)
27.3Michel BASTIN DOMABELH405600m34:416'12"2:42:33(7)
8.HERMA 3 (Hermathenae)02:42:48+39:14
33.1Eric MATTARTBELH455400m51:529'36"51:52(8)
33.2Frank VANSPAUWENBELH505400m50:369'22"1:42:28(5)
33.3Jean-Manuel VERPOORTENBELH555600m1:00:2010'46"2:42:48(8)
9.TROL 4 (TROL)02:43:45+40:11
38.1Garnt SWINKELSNEDH405500m48:098'45"48:09(5)
38.2Bob DE CLERCQBELH455500m1:04:2111'42"1:52:30(8)
38.3Ralph KURTGERH455400m51:159'29"2:43:45(9)
10.KOL 3 (K.O.L.)02:46:03+42:29
35.1Patrick KORSTJENSBELH505600m1:00:1510'46"1:00:15(10)
35.2Ronald SOMERSNEDH405400m55:0510'12"1:55:20(9)
35.3Roel SMOLDERSBELH455400m50:439'24"2:46:03(10)
11.HERMA 7 (Hermathenae)04:40:50+2:37:16
39.1David GILLETBELH455500m1:27:1015'51"1:27:10(13)
39.2Stephane GOOSSENSBELH455400m1:36:3217'53"3:03:42(11)
39.3Jean THEATEBELH555600m1:37:0817'21"4:40:50(11)
HOC 2 (Hainaut O.C.)NCL
34.1Cédric INSTALLEBELH455400m59:1910'59"59:19(9)
34.2Yves ARNOBELH455400mNCL
34.3* VACANT *-5600mDNS
HAMOK 4 (hamok)NCL
32.1Pascal MYLLEBELH455600m1:07:4212'05"1:07:42(11)
32.2Marc MERTENSBELH455400mDNS
32.3Kristof WOLLESBELH405400m1:19:0014'38"
Top

H. Masters B  (9)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.SUD O LUX 1 (SUD O LUX)02:09:55
76.1Marc DEPAUEBELH554400m44:0710'02"44:07(3)
76.2Joël DRYGALSKIBELH554600m45:519'58"1:29:58(2)
76.3Iwan VISBELH554300m39:579'17"2:09:55(1)
2.OMEGA 9 (Omega)02:21:42+11:47
72.1Olivier DE SMULBELH504500m41:519'18"41:51(2)
72.2Bart VAN DE MOORTELBELH604400m37:278'31"1:19:18(1)
72.3Rudi AERTSBELH554400m1:02:2414'11"2:21:42(2)
3.TROL 10 (TROL)02:24:28+14:33
74.1Erik VAN DYCKBELH554300m51:2311'57"51:23(4)
74.2Kurt SMETBELH504400m48:1910'59"1:39:42(4)
74.3Andre DE VEIRMANBELH554600m44:469'44"2:24:28(3)
4.HAMOK 7 (hamok)02:34:16+24:21
70.1Bart MELLEBEEKBELH554500m51:2711'26"51:27(5)
70.2Gunther DEFERMEBELH504500m38:478'37"1:30:14(3)
70.3Eric VANDEBROEKBELH554400m1:04:0214'33"2:34:16(4)
5.ARDOC 3 (O.L.G. St. Vith ARDOC)02:58:21+48:26
68.1Werner HOFFMANNBELH604400m1:18:4717'54"1:18:47(8)
68.2Olivier CHATTLAIN DOMABELH504500m51:0211'20"2:09:49(5)
68.3Michael HENNESBELH504400m48:3211'02"2:58:21(5)
6.COLG 8 (C.O. Liège)03:27:51+1:17:56
69.1Renaud VAN WETTERBELH504400m51:4611'46"51:46(6)
69.2Fabian BIEVELEZBELH504400m1:29:0320'14"2:20:49(6)
69.3Michel TILKINBELH604500m1:07:0214'54"3:27:51(6)
7.TROL 11 (TROL)03:46:41+1:36:46
75.1Koen MERTENSBELH554500m1:39:1422'03"1:39:14(9)
75.2Yves DE MITSBELH504500m1:08:1115'09"2:47:25(8)
75.3Michel WENSBELH554300m59:1613'47"3:46:41(7)
8.HAMOK 8 (hamok)03:48:01+1:38:06
71.1Wim GEERTS DOMABELH504400m53:0412'04"53:04(7)
71.2Jan FRYDENLUNDNORH504500m1:31:0520'14"2:24:09(7)
71.3Patrick BLEYEN DOMABELH554400m1:23:5219'04"3:48:01(8)
TROL 9 (TROL)NCL
73.1Wim VERVOORT DOMABELH504500m35:277'53"35:27(1)
73.2Wiet LAENENBELH604500mNCL
73.3Frank BUYTAERTBELH504400m40:079'07"
Top

H. Masters C  (11)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.COLG 15 (C.O. Liège)01:55:01
102.1André PIERLOTBELH603200m37:5511'51"37:55(1)
102.2Servais HICKBELH653300m40:2912'16"1:18:24(1)
102.3Pierre MARCHALBELH603300m36:3711'06"1:55:01(1)
2.HAMOK 11 (hamok)02:05:02+10:01
104.1Andre AERTSBELH653300m52:5616'02"52:56(9)
104.2Wim HOEKXBELH603200m37:4211'47"1:30:38(2)
104.3Luc MELISBELH603200m34:2410'45"2:05:02(2)
3.KOL 9 (K.O.L.)02:23:35+28:34
106.1Paul CORTHOUTSBELH603300m49:2114'57"49:21(5)
106.2Ferdinand GEBOERSBELH653200m42:0513'09"1:31:26(3)
106.3Albert VAN CANEGHEMBELH603300m52:0915'48"2:23:35(3)
4.ASUB 8 (ASUB)02:28:24+33:23
101.1Pierre WILLEMSBELH653300m39:5912'07"39:59(3)
101.2Christian IMBRECHTSBELH603300m1:05:5519'58"1:45:54(6)
101.3Jean-Noël DEBEHOGNEBELH603200m42:3013'17"2:28:24(4)
5.KOL 8 (K.O.L.)02:31:49+36:48
105.1Roger BOCKXBELH653200m37:5511'51"37:55(1)
105.2Etienne DE WITBELH603200m1:10:2322'00"1:48:18(8)
105.3Jackie VANDIJCKBELH653400m43:3112'48"2:31:49(5)
6.TROL 15 (TROL)02:58:00+1:02:59
110.1Giel PARDOELNEDH653300m57:0617'18"57:06(10)
110.2Eddie DESMEDTBELH703200m1:14:3523'18"2:11:41(9)
110.3Patrick BLEYENSBELH653300m46:1914'02"2:58:00(6)
7.KOL 10 (K.O.L.)03:24:04+1:29:03
107.1Adrie VAN OPSTALNEDH653300m48:2114'39"48:21(4)
107.2Luc HEUNINCKXBELH653300m50:2015'15"1:38:41(5)
107.3Gerard PLESSERSBELH603200m1:45:2332'56"3:24:04(7)
OLVE 2 (O.L.V. Eifel)NCL
108.1Klaus HELDBELH653200m50:5615'55"50:56(7)
108.2Jean BREDOBELH703300m46:0513'58"1:37:01(4)
108.3Serge DERYBELH703300mNCL
OMEGA 14 (Omega)NCL
109.1Tim HILLENBELH403200m51:4416'10"51:44(8)
109.2Anton BUYTAERTBELH703400m1:47:0231'29"2:38:46(10)
109.3* VACANT *-3200mDNS
COLG 16 (C.O. Liège)NCL
103.1Jacques SILVESTREBELH653200m50:1315'42"50:13(6)
103.2Bruno VANDERMEULENBELH653300m57:3017'25"1:47:43(7)
103.3Julius GARRAYBELH603200mNCL
TROL 16 (TROL)NCL
111.1Marc CEULEMANSBELH653200mNCL
111.2Alfons BOSCHBELH803200m1:47:5733'44"
111.3Paul BOLSENSBELH653300m1:31:0527'36"
Top

H. Masters D  (8)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.KOL 13 (K.O.L.)01:29:37
134.1Georges TIMMERMANSBELH702500m44:2617'46"44:26(2)
134.2Jos HOUBENBELH702600m45:1117'23"1:29:37(1)
2.HAMOK 15 (hamok)01:45:54+16:17
131.1Fernand SCHEELENBELH702600m1:01:3923'43"1:01:39(4)
131.2Dominique SCHUTJESBELH702600m44:1517'01"1:45:54(2)
3.TROL 21 (TROL)02:06:33+36:56
136.1Georges VONCKBELH702600m47:2018'12"47:20(3)
136.2Dirk ZWIKKERNEDH752500m1:19:1331'41"2:06:33(3)
4.ARDOC 6 (O.L.G. St. Vith ARDOC)02:10:16+40:39
129.1Christian KRINGSBELH702600m1:08:0226'10"1:08:02(6)
129.2Hubert BASTINBELH702500m1:02:1424'54"2:10:16(4)
5.HAMOK 14 (hamok)02:18:43+49:06
130.1Jos THYSBELH752500m1:03:3925'28"1:03:39(5)
130.2Danielle NOLENSBELD752600m1:15:0428'52"2:18:43(5)
KOL 12 (K.O.L.)NCL
133.1Ivo TIMMERMANSBELH702600m39:3515'13"39:35(1)
133.2Rudy CANTREBELH702500mNCL
TROL 20 (TROL)NCL
135.1Mike IN 'T GROENNEDH752500mNCL
135.2Frans WENSBELH702600m53:3920'38"
HERMA 6 (Hermathenae)NCL
132.1Georges RENNOTTEBELH752600mNCL
132.2Guy CHATELAINBELH702600mNCL
Top

H. Master E  (3)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.HAMOK 16 (hamok)01:16:55
138.1Phil MELLEBEEKBELH801900m40:3021'19"40:30(1)
138.2Jean OOMSBELH802000m36:2518'13"1:16:55(1)
OMEGA 18 (Omega)NCL
140.1Michel OOMSBELH801900m41:0021'35"41:00(2)
140.2Roger AERTSBELH851900mNCL
HAMOK 17 (hamok)NCL
139.1Jozef DUCHESNEBELH851900m1:06:5835'15"1:06:58(3)
139.2Bonaventur CLOOSTERMANSBELH851900mNCL
Top

Total

TROL54
Omega45
C.O. Liège42
hamok42
K.O.L.34
ASUB25
Antwerp Orienteers23
Hermathenae15
O.L.G. St. Vith ARDOC15
Hainaut O.C.11
O.L.V. Eifel6
N.S.V. Amel3
SUD O LUX3
ThOR3
Total: 321