clublogo
index

VK sprint
Kessel-Lo 21.5.2022
Omega

Last updated: 22.05.2022 21:55:19Contact/Remarks: info@olomega.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

DPUP DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME
Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   -- buiten wedstrijd    PDF Personelijk PDF-blad beschikbaar

D. Pupilles   length 1980m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Noore SELSBELD-12hamok19:459'58"
2.Anne BOECKXBELD-10K.O.L.33:3516'58"+13:50
NCLStella BOECKXBELD-10K.O.L.
Top

D. Espoirs - Beloften   length 2680m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Kiara NIJSTBELD-16Omega20:357'41"
2.Fee MYLLEBELD-16hamok26:229'50"+5:47
3.Lina COOLSBELD-14TROL33:4612'36"+13:11
4.Annabelle VERHAEGENBELD-16Omega35:0313'05"+14:28
Top

D. Junioren - Juniores   length 2820m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Tille DE SMULBELD-18Omega14:004'58"
2.Sofie BOSMANSBELD-18Omega15:375'32"+1:37
3.Julia KREKELSBELD-20TROL16:015'41"+2:01
4.Lotte TIESTERSBELD-20Omega16:125'45"+2:12
5.Maya RENARDBELD-18hamok16:515'59"+2:51
6.Hanne TIESTERSBELD-18Omega18:246'31"+4:24
7.Lotte VERHAEGENBELD-18Omega21:397'41"+7:39
8.Jil MYLLEBELD-18hamok22:187'54"+8:18
Top

D. Open   length 2880m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Danielle DEWICKEREBELD21Antwerp Orienteers16:555'52"
2.Liesbeth VAN DE VELDEBELD35Omega17:035'55"+0:08
3.Isabeau LENAERTSBELD21Indiv.17:316'05"+0:36
4.Claudia ROOMANBELD21Antwerp Orienteers17:526'12"+0:57
5.Kim TIREZBELD21Omega18:316'26"+1:36
6.Silke VAN ROOYBELD21Antwerp Orienteers20:056'58"+3:10
7.Lisa ELSENBELD21Omega24:118'24"+7:16
8.Vanessa VAN BREEDAMBELD21TROL26:349'13"+9:39
9.Lieselotte SWINNENBELD21hamok28:449'59"+11:49
10.Magalie VERSTREPENBELD21Omega29:4310'19"+12:48
11.Rachel CALLISONUSAD-20Indiv.34:1111'12"+17:16
NCLEms DE SMULBELD21Omega
Top

D. Masters A   length 2820m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Greet OEYENBELD40hamok15:195'26"
2.Katja VAN OOSTERWIJCKBELD45Omega16:315'51"+1:12
3.Ellen BOURGONJONBELD40TROL18:536'42"+3:34
4.Hilde BREESCHBELD45TROL18:586'44"+3:39
5.Ellen MOLSBELD40hamok19:356'57"+4:16
6.Natascha SPATHMANNBELD40K.O.L.21:057'29"+5:46
7.Ellen DE BIEBELD45Omega22:067'50"+6:47
8.Bieke VAN ELSACKERBELD45Omega25:158'57"+9:56
9.Karin DECLERCQBELD45hamok25:599'13"+10:40
10.Clara COXBELD45Omega33:1111'46"+17:52
Top

D. Masters B   length 2680m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Betty DE MEYERBELD55TROL21:458'07"
2.Angelique DE GRANDEBELD50Omega23:568'56"+2:11
3.Anne-Marie DELANGHEBELD50K.O.L.23:588'57"+2:13
4.Mia KINNAERBELD55Omega26:5110'01"+5:06
5.Anja POTVINBELD50K.O.L.27:0110'05"+5:16
Top

D. Masters C   length 2580m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Linda VERBRAKENBELD60TROL17:426'52"
2.Simonne SILVIBELD65K.O.L.27:2510'38"+9:43
3.Lily-Anne COLEBELD65TROL29:0911'18"+11:27
4.Marie-Christine METTENBELD60K.O.L.30:5912'01"+13:17
5.Anita BAERTSBELD60Borasca34:5913'34"+17:17
6.Christiane TOEBINTEBELD65Balise 1036:5714'19"+19:15
Top

D. Masters D   length 2580m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Lieve GEENSBELD70TROL26:0310'06"
2.Lisette EYKMANSBELD70K.O.L.32:1912'32"+6:16
3.Danielle NOLENSBELD75hamok35:3213'46"+9:29
--Lieve FEYSBELD65Omega40:3615'44"+14:33
Top

H. Pupilles   length 1980m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Nathan JANSENBELH-12Omega10:575'32"
2.Daan COOLSBELH-12TROL11:105'38"+0:13
3.Thor WOLLESBELH-12hamok11:225'44"+0:25
4.Elias COKELAEREBELH-12Omega13:056'36"+2:08
5.Viek DE MITSBELH-12TROL14:267'17"+3:29
6.Hannes COKELAEREBELH-12Omega19:089'40"+8:11
7.Rune SELSBELH-10hamok26:2613'21"+15:29
8.Lyam BOSMANSBELH-10TROL29:0614'42"+18:09
9.Jorrit JONGBLOEDH-10Indiv.57:4018'54"+46:43
NCLPepijn RENTERGHEMH-12Indiv.
Top

H. Espoirs - Beloften   length 2820m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Mats DE SMULBELH-16Omega13:524'55"
2.Torben AERDENBELH-16K.O.L.17:206'09"+3:28
3.Thomas JANSENBELH-14Omega18:096'26"+4:17
4.Stan DE CLERCQBELH-14TROL19:176'50"+5:25
5.Thor DE MITSBELH-16TROL19:196'51"+5:27
6.Wout BOECKXBELH-14Omega20:017'06"+6:09
7.Wout DUERINCKXBELH-16Omega21:497'44"+7:57
8.Rik VERHAEGENBELH-14Omega21:507'45"+7:58
9.Jasper RENTERGHEMBELH-14Omega28:5010'13"+14:58
10.Odin COESSENSBELH-16K.O.L.36:1812'52"+22:26
11.Thor COESSENSBELH-14K.O.L.43:0715'17"+29:15
Top

H. Junioren - Juniors   length 3240m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Jarne THIELSBELH-18Omega20:136'14"
2.Wolf DE MITSBELH-18TROL22:567'05"+2:43
Top

H. Open   length 3540m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Yannick MICHIELSBELH21Antwerp Orienteers15:094'17"
2.Wouter HUSBELH21K.O.L.17:004'48"+1:51
3.Warre DE CUYPER DOMABELH21K.O.L.17:064'50"+1:57
4.Liam THIELSBELH-20Omega17:144'52"+2:05
5.Evert LEEUWSBELH21Antwerp Orienteers17:425'00"+2:33
6.Lennert LENSBELH21hamok19:055'23"+3:56
7.Simon KREKELS DOMABELH21TROL19:125'25"+4:03
8.Rune DE CLERCQ DOMABELH-18TROL19:275'30"+4:18
9.Jorn KENNISBELH-18hamok19:505'36"+4:41
10.Martijn HUSBELH21K.O.L.20:295'47"+5:20
11.Matijs LOECKXBELH21Omega21:296'04"+6:20
12.Jef BOECKXBELH35K.O.L.23:026'30"+7:53
13.Gert GEBOERSBELH21K.O.L.25:087'06"+9:59
14.Winand BERNAERSBELH21K.O.L.25:227'10"+10:13
15.Hendrik PONNETBELH21Omega25:557'19"+10:46
16.Dieter COENBELH21TROL26:077'23"+10:58
17.Joris KINTBELH35Antwerp Orienteers26:087'23"+10:59
18.Toon MELISBELH21hamok26:497'35"+11:40
19.Vincent VERSTREPENBELH21Omega27:157'42"+12:06
20.Jeroen JONCKHEEREBELH21Antwerp Orienteers30:388'39"+15:29
21.Robin VERSTREPENBELH21Omega30:568'44"+15:47
22.Kris GEETSBELH50hamok36:2710'18"+21:18
Top

H. Masters A   length 3240m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Kim JANSENBELH45Omega19:105'55"
2.Peter COKELAEREBELH45Omega20:136'14"+1:03
3.Siegfried BAKELANTSBELH40Antwerp Orienteers20:436'24"+1:33
4.Jan COOLSBELH45TROL23:467'20"+4:36
5.Kristof WOLLESBELH40hamok24:187'30"+5:08
6.Jan BOECKXBELH40Omega25:067'45"+5:56
7.Pascal MYLLEBELH45hamok26:128'05"+7:02
8.Dieter SELSBELH40hamok26:358'12"+7:25
9.Jorre RENTERGHEMBELH45Omega34:4910'45"+15:39
10.Kurt DUERINCKXBELH45Omega35:4311'43"+16:33
11.Bert JONGBLOEDH40Indiv.57:3818'54"+38:28
Top

H. Masters B   length 2880m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Dirk GOOSSENSBELH55TROL15:585'33"
2.Guy TIREZBELH55K.O.L.16:275'43"+0:29
3.Roman ELSENBELH50Omega16:355'45"+0:37
4.Wouter VAN MUYSENBELH50Omega17:005'54"+1:02
5.Noël NIJSTENBELH50Borasca17:266'03"+1:28
6.Rudi AERTSBELH55Omega18:256'24"+2:27
7.Wim GEERTSBELH50hamok18:536'33"+2:55
8.Filip KENNIS DOMABELH50hamok18:546'34"+2:56
9.Yves DE MITSBELH50TROL19:276'45"+3:29
10.Paul CROTHERSBELH50Antwerp Orienteers20:597'17"+5:01
11.Jan FRYDENLUNDNORH55hamok23:438'14"+7:45
12.Egwin COESSENSBELH50K.O.L.23:528'17"+7:54
13.Frank AERDENBELH50K.O.L.24:278'29"+8:29
Top

H. Masters C   length 2680m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Luc MELISBELH60hamok16:286'09"
2.Andre AERTSBELH65hamok18:286'53"+2:00
3.Patrick WALLAERTBELH65Omega18:497'01"+2:21
4.Ferdinand GEBOERSBELH65K.O.L.19:227'14"+2:54
5.Etienne DE WITBELH65K.O.L.21:398'05"+5:11
6.Albert VAN CANEGHEMBELH65K.O.L.23:138'40"+6:45
7.Johan CLAESBELH65hamok26:209'50"+9:52
8.Luc TALLOENBELH70Omega37:4914'07"+21:21
9.Paul BOLSENSBELH65TROL39:4514'50"+23:17
Top

H. Masters D   length 2580m (18)

[H:]M:Smin/km
1.Servais HICKBELH70C.O. Liège18:127'03"
2.Ivo TIMMERMANSBELH70K.O.L.20:317'57"+2:19
3.Frans WENSBELH70TROL22:208'39"+4:08
4.René STEENSSENSBELH70Balise 1022:308'43"+4:18
5.Jean-Pierre KELLENSBELH70K.O.L.22:438'48"+4:31
6.Dominique SCHUTJESBELH70hamok23:459'12"+5:33
7.Anton BUYTAERTBELH70Omega25:129'46"+7:00
8.Luc HEUNINCKXBELH70K.O.L.25:139'46"+7:01
9.Vic VANDERSTRAETENBELH75hamok25:279'52"+7:15
10.Jacques FLAMENTBELH75ASUB26:2410'14"+8:12
11.Juliaan LINTENBELH70K.O.L.27:1210'33"+9:00
12.Jos HOUBENBELH75K.O.L.28:2211'00"+10:10
13.Jos THYSBELH75hamok31:5212'21"+13:40
14.Georges TIMMERMANSBELH70K.O.L.34:1213'15"+16:00
15.Ruud SCHONEWILLENEDH75Borasca34:4713'29"+16:35
16.Oswald VAN BOCKSTALBELH75TROL39:0815'10"+20:56
17.Eddie DESMEDTBELH70TROL39:2315'16"+21:11
NCLJean BAISIPONTBELH75TROL
Top

H. Master E   length 2580m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Phil MELLEBEEKBELH80hamok26:3310'17"
2.Bonaventur CLOOSTERMANSBELH85hamok55:0521'21"+28:32
Top

Total

Omega45
K.O.L.29
hamok29
TROL26
Antwerp Orienteers9
Indiv.5
Borasca3
Balise 102
ASUB1
C.O. Liège1
Total: 150