clublogo
index

SYLVESTER 5 DAYS 2022
26.12.2022 - 30.12.2022
hamok - TROL - KOVZ - K.O.L. - Omega

Last updated: 30.12.2022 14:01:48Contact/Remarks: ronald@orientatie.org HELGA Orienteering Software © Michael Hock

D-10 D-12 D-14 D-16 D-18 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 SE

Days 1 2 3 4 5
Total

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   NT zonder tijd    PDF Personelijk PDF-blad beschikbaar

D-10  (2)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Vianez BONČINASLOOK SK38421:07:35(1000)0:33:08(1000)0:57:44(842)0:52:56(1000)0:58:02(672)
2.Ninthe WOLLESBELhamok38391:14:27(908)0:35:35(931)0:48:38(1000)DNS0:39:01(1000)
Top

D-12  (3)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Domi KORSTJENSBELK.O.L.40000:38:58(1000)0:38:27(700)0:27:15(1000)0:26:56(1000)0:34:17(1000)
2.Noore SELSBELhamok36310:43:05(904)0:26:54(1000)0:32:25(841)0:32:08(838)0:38:41(886)
3.Jana BRIESBELK.O.L.24540:52:55(736)0:44:01(611)0:52:32(519)0:54:10(497)0:58:16(588)
Top

D-14  (6)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Katja HORSTGERSC Königstein40000:37:58(1000)0:32:24(1000)0:37:51(1000)0:34:24(1000)0:40:50(1000)
2.Elin ZWIKKERNEDTROL31700:56:06(677)0:38:50(834)0:44:48(845)0:55:03(625)0:50:09(814)
3.Maja VOLKOVASVKSlavia ZU Zilina28561:01:56(613)0:50:56(636)0:49:02(772)0:43:59(782)1:01:18(666)
4.Fin MYLLEBELhamok27660:58:48(646)NCL0:47:26(798)0:58:09(592)0:55:55(730)
5.Violette MAYERESBELHermathenae11911:17:55(487)DNSDNSNCL0:57:59(704)
NCLViktoriya VALYAVKASVKCardinal0NCLNCLNCLNCLNCL
Top

D-16  (8)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Louise MATTARTBELHermathenae39020:38:44(1000)0:36:18(955)0:41:21(958)0:41:54(981)0:43:19(963)
2.Elvire PIERLOTBELCO Liège38930:43:05(899)0:34:51(994)0:47:46(829)0:41:07(1000)0:41:44(1000)
3.Prune MASSONFRATalant SO38390:40:42(952)0:36:17(955)0:39:37(1000)0:44:07(932)0:47:54(871)
4.Hanne MOURITSNEDARGUS34510:52:55(732)0:34:39(1000)0:50:35(783)0:43:55(936)0:58:41(711)
5.Marit ZWIKKERNEDTROL32040:51:53(747)0:41:38(832)0:59:14(669)0:43:00(956)1:05:33(637)
6.Ulla HORSTGERSC Königstein29340:50:17(770)0:42:54(808)0:59:55(661)1:14:14(554)1:00:03(695)
7.Fee MYLLEBELhamok21451:14:43(518)1:02:11(557)1:26:29(458)1:13:41(558)1:21:30(512)
8.Noor DE MITSBELTROL10371:13:41(526)DNSDNSDNS1:21:42(511)
Top

D-18  (8)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Maya RENARDBELhamok38870:47:50(983)0:38:11(904)0:43:39(1000)0:37:31(1000)DNS
2.Sofie BOSMANSBELOmega37250:47:00(1000)0:34:31(1000)0:52:01(839)0:42:20(886)DNS
3.Hanne TIESTERSBELOmega3413NCL0:40:53(844)0:57:06(764)0:46:37(805)0:47:56(1000)
4.Maud KUIPERSNEDKOVZ33620:53:48(874)0:52:16(660)0:48:03(908)0:48:45(770)0:59:10(810)
5.Nora MOURITSNEDARGUS32260:52:38(893)0:46:04(749)0:53:13(820)0:51:31(728)1:02:42(764)
6.Sasha FLANDRINFRALa boussole Audomaroise2856DNSDNS0:45:18(964)0:41:59(894)0:48:02(998)
7.Lisa HARMSGERWOLF Haltern2320DNSDNS1:00:39(720)0:48:12(778)0:58:20(822)
8.Chiara PFROMMGERWOLF Haltern2008DNSDNS1:17:16(565)0:50:58(736)1:07:46(707)
Top

D-20  (3)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Kato KEUPPENSBELOmega40000:50:05(1000)0:41:17(1000)0:46:45(1000)0:45:34(934)0:49:24(1000)
2.Clémence VERCAUTERENFRAVERCAUTEREN36911:00:37(826)0:43:33(948)1:07:37(691)0:42:34(1000)0:53:51(917)
3.Emma MAESBELK.O.L.34430:55:56(895)0:44:49(921)0:53:19(877)0:56:45(750)DNS
Top

DE  (11)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Greet OEYENBELhamok39920:52:58(1000)0:45:10(996)0:49:29(1000)0:48:15(908)0:59:19(996)
2.Elise VANELFRATout Azimut Fameck38930:54:29(972)0:49:26(910)0:53:24(927)0:43:50(1000)0:59:25(994)
3.Iva KAVANKOVACZESKOB Zlín38080:57:39(919)0:44:59(1000)1:01:05(810)0:49:19(889)0:59:03(1000)
4.Silke VAN ROOYBELAntwerp Orienteers33001:03:52(829)0:49:02(917)DNS0:56:36(774)1:15:41(780)
5.Nancy WENDERICKXBELhamok3018NT0:52:42(854)1:13:03(677)1:00:37(723)1:17:18(764)
6.Danielle DEWICKEREBELAntwerp Orienteers23361:05:59(803)0:52:23(859)DNS1:05:03(674)DNS
7.Inga HOLLMANNGERBielefelder TG18831:21:53(647)DNS1:20:18(616)DNS1:35:13(620)
8.Sandrine DEFRAIGNEBELASUB14051:09:19(764)1:10:13(641)DNSDNSDNS
9.Kaatje FANTINIGERTuS Lübbecke1285NT1:05:13(690)NCLNCL1:39:16(595)
NCLAnna SERRALLONGAESPTROL0DNSDNSDNSDNSDNS
NCLAudrey DUQUENNEFRATous Azimuts Douai0DNSDNSDNSDNSDNS
Top

D21  (6)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Kim TIREZBELOmega39730:53:07(1000)0:44:00(1000)1:02:06(836)0:45:24(1000)1:01:47(973)
2.Kirsten VERSTRAETEBELhamok39410:53:15(997)0:45:00(978)0:53:44(966)0:56:21(806)1:00:06(1000)
3.Kelly GYSENBELK.O.L.35781:15:07(707)0:47:30(926)0:51:54(1000)0:58:41(774)1:08:26(878)
4.Joke ZOONSBELhamok32971:14:38(712)0:52:03(845)0:58:21(889)1:04:29(704)1:10:39(851)
5.Lore ZOONSBELhamok31781:11:03(748)0:47:28(927)DNS1:07:47(670)1:12:11(833)
NCLNatalie MENNGERIndiv.0DNSDNSDNSDNSDNS
Top

DB  (1)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Judith LEYIMANGOYEGABCO Liège40001:09:23(1000)1:06:39(1000)1:19:21(1000)1:14:07(1000)2:08:23(1000)
Top

D35  (5)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Reda EINIKYTĖLTUOk Jaunystė40000:37:20(1000)0:31:55(1000)0:37:07(1000)0:36:05(1000)0:48:01(974)
2.Veerle TULLENEERSBELOmega35080:47:17(790)0:43:45(730)0:47:46(777)0:38:21(941)0:46:46(1000)
3.Marieke ADDIERSBELOmega31730:52:58(705)0:43:45(730)0:47:57(774)0:45:11(799)0:53:45(870)
4.Abigael Vanessa BONCINASLOOK SK21791:24:02(444)0:57:11(558)1:28:00(422)1:03:44(566)1:16:29(611)
5.Stephanie HEINFELDNERGERHansa Simmerath19060:56:45(658)DNSDNS1:08:34(526)1:04:49(722)
Top

D40  (13)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Ieva GODINALATB339480:44:03(1000)0:39:14(952)0:46:14(996)0:38:44(1000)0:54:26(909)
2.Lieke VAN OPSTALNEDK.O.L.39260:48:24(910)0:38:49(962)0:46:03(1000)0:40:11(964)0:49:29(1000)
3.Ellen MOLSBELhamok37530:48:57(900)0:37:20(1000)0:49:22(933)0:42:57(902)0:53:55(918)
4.Ellen BOURGONJONBELTROL36010:49:07(897)0:40:13(928)0:52:41(874)0:45:23(853)0:54:51(902)
5.Metka UDOVICSLOOK Bovec34280:53:06(830)0:46:34(802)0:52:06(884)0:43:49(884)0:59:37(830)
6.Netsi WODAJOBELTROL32471:16:00(580)0:44:04(847)0:52:09(883)0:48:36(797)1:08:45(720)
7.Annelies GEBOERSBELK.O.L.30590:59:14(744)0:51:32(724)0:58:25(788)0:54:21(713)1:01:39(803)
8.Lies PROVOOSTBELOmega28021:04:54(679)0:49:15(758)1:04:56(709)1:01:15(632)1:15:25(656)
9.Natascha SPATHMANNBELK.O.L.25111:05:22(674)DNS1:10:55(649)1:07:08(577)1:20:58(611)
10.Lore STAESBELK.O.L.2141NT0:51:18(728)1:05:53(699)DNS1:09:17(714)
11.Asja NIEDERLANDGERDJK Adler 07 Bottrop1903DNSDNS1:24:59(542)0:58:43(660)1:10:35(701)
12.Elisabeth SCHUTJESBELhamok17841:19:13(556)1:30:57(410)0:56:16(818)NCLDNS
13.Leslie CRETTELSBELHermathenae15330:58:04(759)DNSDNS0:50:02(774)NCL
Top

D45  (8)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Brit HORSTGERSC Königstein40000:39:55(961)0:31:54(1000)0:37:49(1000)0:36:00(1000)0:40:19(1000)
2.Emmanuelle VALENTINFRABROS36050:38:21(1000)0:38:51(821)0:47:39(794)0:41:06(876)0:44:25(908)
3.Tzvetanka VASSILEVAITACO235350:42:16(907)0:34:50(916)0:46:54(806)0:42:03(856)0:47:06(856)
4.Angelique DE MARCHFRATalant SO31570:44:43(858)0:39:44(803)0:51:30(734)0:47:13(762)NCL
5.Olga ZWIKKERNEDTROL27860:52:10(735)0:48:42(655)0:57:11(661)0:50:30(713)0:59:34(677)
6.Nadejda VASILOIFRAOPA MONTIGNY25370:59:48(641)0:49:27(645)1:01:46(612)0:56:20(639)1:10:36(571)
7.Ellen DESCHEPPERBELTROL24311:00:51(630)0:51:48(616)1:04:17(588)1:00:20(597)DNS
8.Kristine MOURITSNEDARGUS22991:07:17(570)0:47:50(667)1:12:26(522)1:08:15(527)1:15:20(535)
Top

D50  (13)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Annamari TIITOLA-SAVILAHTIFINLynx39970:41:05(997)0:35:40(1000)0:45:29(1000)0:43:06(1000)0:46:16(972)
2.Silvia SCHNEIDER-SCHIESSSUILG Stettlen39170:42:28(965)0:37:12(959)0:47:16(962)0:43:31(990)0:44:57(1000)
3.Marie-Claude VERCAUTERENFRAVERCAUTEREN38490:40:58(1000)0:37:45(945)0:45:46(994)0:47:22(910)NCL
4.Anne GODELSUICA Rosé36630:42:46(958)0:36:27(979)0:54:41(832)0:51:21(839)0:50:41(887)
5.Agnes SEGONDYFRATout Azimut Fameck35300:41:52(979)0:41:55(851)1:00:58(746)0:50:23(855)0:53:12(845)
6.Els SPILLEBEENBELOmega34720:45:56(892)0:39:55(894)0:58:22(779)DNS0:49:35(907)
7.Angelique DE GRANDEBELOmega34440:47:34(861)0:44:09(808)0:52:35(865)0:47:35(906)0:55:20(812)
8.Janni FISCHERDENAkademisk Skytteforening33780:59:48(685)0:38:44(921)0:52:22(869)0:47:44(903)NCL
9.Martine HOEKSMANEDAntwerp Orienteers26850:54:04(758)1:20:11(445)0:56:20(807)1:43:23(417)1:06:38(675)
10.Marcia BRONCKAERSBELK.O.L.26181:01:26(667)0:50:13(710)1:36:51(470)1:10:42(610)1:11:11(631)
11.Anja POTVINBELco colmar23731:03:05(649)0:53:06(672)1:28:45(512)1:19:47(540)1:33:06(483)
12.Eva SCHIPPERNEDIndiv.2280DNS1:22:05(435)0:58:24(779)1:45:22(409)1:08:24(657)
13.Natalie BEENAERTSBELOmega1956DNS0:52:50(675)DNS1:04:52(664)1:12:52(617)
Top

D55  (16)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Marie MORLONFRATalant Sport Orientation40000:31:33(1000)0:29:18(1000)0:31:39(1000)0:30:04(1000)0:32:33(1000)
2.Dunja RIET, VAN DENEDOlifant28540:45:55(687)0:40:41(720)0:45:56(689)0:39:41(758)0:51:14(635)
3.Ulla MOILANENFINHeiMo27700:45:15(697)0:39:01(751)DNS0:46:48(642)0:47:53(680)
4.Ulrike KORFFGERSC Achmer26520:52:37(600)0:41:16(710)0:45:25(697)0:50:04(601)0:50:34(644)
5.Kristel PALMANSBELOmega26070:54:24(580)0:42:44(686)0:48:45(649)0:48:43(617)0:49:42(655)
6.Hilde KROLSBELhamok24370:55:45(566)0:40:49(718)0:51:00(621)1:04:41(465)1:01:13(532)
7.Hilde VERCAERENBELK.O.L.24220:58:36(538)0:46:05(636)DNS0:46:27(647)0:54:08(601)
8.Caroline MACKENZIEGBRDarlington Orienteers24080:55:31(568)0:45:31(644)0:52:23(604)0:50:49(592)1:04:59(501)
9.Mia KINNAERBELOmega22251:02:12(507)0:52:38(557)0:58:25(542)DNS0:52:33(619)
10.Marie-Pierre COFFEFRAA C Beauchamp21920:53:45(587)0:45:08(649)0:54:24(582)NCL1:27:06(374)
11.Katleen VAN DE MOORTELBELOmega20300:59:24(531)1:10:46(414)0:57:17(553)0:56:30(532)DNS
12.Greta MOLSBELhamok20201:06:19(476)0:59:02(496)0:55:29(570)DNS1:08:04(478)
13.Sylvia HAYGEROC München18381:25:32(369)0:53:40(546)1:18:43(402)1:08:09(441)1:12:26(449)
14.Anne PECHEURBELHainaut O.C.14821:39:11(318)1:03:49(459)1:15:28(419)1:45:00(286)DNS
15.Olga MARGOLINAGERGSV Düsseldorf10311:38:11(321)DNS1:36:10(329)DNS1:25:22(381)
NCLMasja VAN DE VENNEDKOVZ0DNSDNSDNSDNSDNS
Top

D60  (12)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Linda VERBRAKENBELTROL40000:38:41(1000)0:33:21(1000)0:41:06(1000)0:36:28(1000)0:43:10(1000)
2.Annette BONDEDENBallerup OK36260:46:51(826)0:37:43(884)0:44:10(931)0:45:27(802)0:43:49(985)
3.Tamara DENYSENKOSVKCardinal35190:43:09(896)0:45:53(727)0:44:14(929)0:44:34(818)0:49:15(876)
4.Julienne VANREUSELBELhamok31750:48:43(794)0:40:16(828)0:47:21(868)0:53:16(685)1:09:47(619)
5.Muriel CHOUFFARTBELCO Liège31050:54:25(711)0:44:12(755)0:50:55(807)NCL0:51:54(832)
6.Chantal GILLESBELHermathenae28201:04:51(597)0:53:51(619)1:00:52(675)0:53:12(685)0:51:21(841)
7.Käthi KOHLERSUIOLG Dachsen27920:44:27(870)0:48:28(688)DNS0:57:22(636)1:12:11(598)
8.Keiko CONWAYGBRGuildford Orienteers27310:59:01(655)0:51:05(653)0:55:16(744)0:56:57(640)1:03:34(679)
9.Alexandra WANNERGEROLG Siegerland22601:08:59(561)1:00:53(548)1:15:09(547)1:11:49(508)1:11:30(604)
10.Marie-Christine METTENBELK.O.L.21641:31:12(424)1:03:52(522)1:12:08(570)1:14:16(491)1:14:17(581)
11.Anita BAERTSBELBorasca18131:33:23(414)1:40:43(331)1:32:39(444)1:18:28(465)1:28:11(490)
12.Myriam BRUYNINCKXBELhamok16991:52:10(345)1:09:03(483)1:34:17(436)1:40:26(363)1:43:33(417)
Top

D65  (7)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Ulla ENGELBYSWEPan-Kristianstad38330:36:08(1000)0:36:13(1000)0:55:51(716)0:43:10(833)0:42:33(1000)
2.Margrith HOFERSUIOLG Breitsee38230:39:57(904)0:41:55(864)0:41:42(959)0:35:58(1000)0:44:18(960)
3.Eliane CHATAGNYSUICA Rosé36130:46:34(776)0:39:34(915)0:39:59(1000)0:54:29(660)0:46:08(922)
4.Odette MORETBELK.O.L.35140:44:29(812)0:38:42(936)0:44:37(896)0:43:14(832)0:50:02(850)
5.Simonne SILVIBELK.O.L.33730:41:27(872)DNS0:47:38(839)0:44:39(806)0:49:42(856)
6.Maria SULZERSUIOLG Skandia2980NCL0:45:35(795)0:48:46(820)0:57:20(627)0:57:40(738)
7.Liset HENDRICKXBELOmega29590:45:18(798)0:51:47(699)0:49:54(801)DNS1:04:20(661)
Top

D70  (6)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Lieve GEENSBELTROL40000:46:02(987)0:39:02(1000)0:41:53(1000)0:36:56(1000)0:53:00(1000)
2.Paulette BLOMMENBELOmega3856DNS0:43:29(898)0:42:09(994)0:37:03(997)0:54:49(967)
3.Christa ZWIKKERNEDTROL38030:45:27(1000)0:41:04(950)0:47:44(877)0:38:28(960)0:59:23(893)
4.Paulette POGUFRASCAPA NANCY ORIENTATION30890:49:22(921)0:57:02(684)1:00:23(694)NCL1:07:06(790)
5.Marianne SELLGRENSWESigtuna OK15791:44:09(436)1:02:24(626)1:21:01(517)DNSDNS
NCLMonica ROELINGNEDTROL0DNSDNSDNSDNSDNS
Top

D75  (1)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Danielle NOLENSBELhamok40001:14:19(1000)0:53:30(1000)1:03:42(1000)0:54:17(1000)1:19:46(1000)
Top

H-10  (4)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Rune SELSBELhamok37990:22:16(861)0:15:03(1000)0:19:49(938)0:15:11(1000)0:26:32(754)
2.Witse BOECKXBELOmega37550:21:39(885)0:18:52(798)0:18:35(1000)0:17:27(870)0:20:01(1000)
3.Jens DEFERMBELhamok36990:19:10(1000)0:17:35(856)0:36:03(515)0:16:10(939)0:22:08(904)
4.Bram BRIESBELK.O.L.30700:34:29(556)0:19:30(772)0:25:00(743)0:21:45(698)0:23:21(857)
Top

H-12  (4)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Thor WOLLESBELhamok39260:19:19(1000)0:22:07(926)0:15:35(1000)0:15:30(1000)DNS
2.Kobe DEFERMBELhamok33710:33:49(571)0:20:29(1000)0:19:29(800)0:27:40(560)0:24:39(1000)
3.Viek DE MITSBELTROL30060:31:43(609)0:30:43(667)0:25:27(612)0:21:10(732)0:24:46(995)
4.Tom MAYERESBELHermathenae19220:50:25(383)DNSDNS0:24:03(644)0:27:32(895)
Top

H-14  (4)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Julian DOETSCHGEROLV Steinberg40000:34:19(1000)0:27:58(1000)0:35:21(1000)0:30:57(1000)0:36:10(1000)
2.Nathan JANSENBELOmega36790:35:16(973)0:28:46(972)0:43:10(819)0:33:50(915)0:45:06(802)
3.Wout BOECKXBELOmega34850:34:58(981)0:32:17(866)0:45:01(785)0:36:40(844)0:45:33(794)
4.Tim LEMY STORMEBELPégase CO34340:44:54(764)0:30:57(904)0:38:43(913)0:36:17(853)DNS
Top

H-16  (6)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Bob DE CLEENEBELTROL39110:39:21(1000)0:36:36(1000)0:44:25(911)0:45:46(867)0:46:56(1000)
2.Maksym VOLKOVSVKSlavia ZU Zilina36750:49:12(800)0:38:58(939)0:58:11(696)0:39:41(1000)0:50:08(936)
3.Thomas JANSENBELOmega35860:51:49(759)0:41:40(878)0:45:39(886)0:46:11(859)0:48:44(963)
4.Nils KUIPERSNEDKOVZ35020:49:12(800)0:43:21(844)0:40:28(1000)0:52:37(754)0:54:42(858)
5.Stan MAESBELK.O.L.30890:59:28(662)0:46:23(789)0:55:07(734)0:47:01(844)1:05:02(722)
6.Thor DE MITSBELTROL30100:55:28(709)0:45:16(809)0:58:33(691)0:52:06(762)1:04:18(730)
Top

H-18  (5)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Anton KNOLLGERBielefelder TG39520:52:45(1000)0:44:05(863)0:40:01(1000)0:41:11(1000)0:49:28(952)
2.Arvid WITTIBERGERSkiclub Bonn3855NCL0:38:03(1000)0:42:53(933)0:44:40(922)0:47:05(1000)
3.Jonas LUDWIGSUILuxembourg Orienteering Club35480:58:08(907)0:40:16(945)0:50:24(794)0:59:13(695)0:52:12(902)
4.Jack HAYGEROC München31410:58:05(908)0:51:16(742)0:57:22(698)0:51:56(793)NCL
5.Wolf DE MITSBELTROL7411:11:10(741)DNSDNSDNSNCL
Top

H-20  (3)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Alec LE HELLOCOFRAOPA MONTIGNY40000:53:52(1000)0:46:41(1000)0:53:29(1000)0:42:45(1000)0:54:37(1000)
2.Adam CONWAYGBRGuildford Orienteers37061:02:18(865)0:49:42(939)0:55:27(965)0:52:31(814)0:58:17(937)
3.Jonas JANSENBELOmega2791DNSDNS0:54:22(984)0:52:58(807)0:54:37(1000)
Top

HE  (26)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Wouter HUSBELK.O.L.39620:50:32(973)0:41:31(1000)0:47:59(918)0:41:01(989)0:52:05(1000)
2.Benjamin ANCIAUXBELhamok39540:49:44(989)0:44:02(943)0:44:04(1000)0:40:33(1000)0:53:58(965)
3.Christoph PRUNSCHEGERTuS Lübbecke3914DNS0:41:52(992)0:46:33(947)0:41:06(987)0:52:44(988)
4.Warre DE CUYPERBELK.O.L.38410:49:15(998)0:43:36(952)0:45:15(974)0:44:54(903)0:56:49(917)
5.Felix SPÄTHGEROLG Siegerland3748DNS0:43:24(957)0:47:51(921)0:44:49(905)0:53:57(965)
6.Rune DE CLERCQBELTROL37080:52:20(939)0:47:10(880)0:47:46(923)0:43:47(926)0:56:35(920)
7.Roman ZBRANEKCZESKOB Zlín36730:52:59(928)0:46:15(898)0:48:32(908)0:43:12(939)1:05:50(791)
8.Ollipekka HEIKKILÄFINHelsingin Suunnistajat35300:52:36(935)0:46:35(891)0:51:06(862)0:50:01(811)1:01:50(842)
9.Lennert LENSBELhamok35230:56:48(866)0:46:39(890)0:49:44(886)0:46:19(875)0:59:44(872)
10.Martijn HUSBELK.O.L.33960:59:56(820)0:49:40(836)0:51:15(860)1:03:40(637)0:59:12(880)
11.Niel DEIJGERSBELOmega31881:01:03(805)0:52:00(798)0:56:07(785)0:50:41(800)1:14:09(702)
12.Bert MARIENBELK.O.L.31481:00:59(806)0:53:02(783)1:02:45(702)0:54:57(738)1:03:26(821)
13.Jannis KOCHGERBielefelder TG2966DNS0:54:58(755)0:57:36(765)0:58:47(690)1:08:53(756)
14.Louis HALTZFRATous Azimuts Douai28920:49:10(1000)0:43:24(957)0:47:07(935)DNSDNS
15.Corneel CASIERBELTROL28911:03:06(779)0:55:58(742)DNS1:04:55(625)1:09:56(745)
16.Winand BERNAERSBELK.O.L.28841:08:18(720)0:57:44(719)0:59:52(736)0:57:12(709)DNS
17.Till KLEINEGERTuS Lübbecke2871DNS0:59:25(699)1:02:35(704)0:57:58(700)1:07:47(768)
18.Tom FRANSSENSBELIndiv.28521:20:39(610)0:49:30(839)1:03:30(694)1:18:51(514)1:13:29(709)
19.Thomas BOUSSERFRATout Azimut Fameck27921:12:19(680)1:00:45(683)1:02:44(702)0:59:41(679)1:11:38(727)
Thomas RADONDYFRATous Azimuts Douai27920:52:10(942)0:42:29(977)0:50:28(873)DNSDNS
21.Nico CEUNENBELhamok27050:56:40(868)0:44:00(944)NCL0:45:26(893)NCL
22.Jeremy GENARBELAntwerp Orienteers25180:56:33(869)0:52:43(788)DNS0:47:05(861)NCL
23.Christian DUESMANNGERTuS Lübbecke2465DNS1:03:41(652)1:13:14(602)1:10:25(576)1:22:05(635)
24.Coen CLAASSENNEDhamok24491:25:54(572)NCL1:11:42(615)1:05:24(620)1:21:07(642)
25.Thomas VAN DER KLEIJBELhamok2399NCL1:08:21(607)DNS0:45:37(889)0:57:39(903)
NCLDesmond FRANSSENBELTROL0NTDNSDNSDNSDNS
Top

H21  (11)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Markus PLOHNAUTHSV OL Wiener Neustadt40000:49:39(1000)0:42:30(1000)0:47:41(1000)0:43:56(1000)0:49:19(1000)
2.Dirk GOOSSENSBELTROL37050:56:59(871)DNS0:49:14(969)0:45:47(960)0:54:31(905)
3.Antoine VERCAUTERENFRAVERCAUTEREN35260:59:14(838)0:46:22(917)0:54:36(873)0:52:59(829)0:54:55(898)
4.Stefan TRAINTAUTHSV OL Wiener Neustadt32401:07:40(734)0:50:21(844)0:53:57(884)0:56:26(778)1:08:08(724)
5.Gert GEBOERSBELK.O.L.31121:06:16(749)0:51:12(830)0:59:50(797)0:59:41(736)1:13:40(669)
6.Andreas GROTESUIOLC SKOG Fribourg30301:07:08(740)0:56:13(756)0:57:36(828)1:03:31(692)1:09:53(706)
7.Simeon DOETSCHGEROLV Steinberg29551:10:28(705)1:00:13(706)1:04:11(743)0:54:52(801)1:12:58(676)
8.Dieter COENBELTROL25631:20:00(621)1:03:29(669)DNS1:07:35(650)1:19:06(623)
9.Georg SENGSTSCHMIDAUTHSV OL Wiener Neustadt25141:21:04(612)1:03:28(670)1:25:24(558)DNS1:13:08(674)
10.Bernhard KOISERAUTHSV OL Wiener Neustadt18511:29:49(553)1:02:52(676)1:16:36(622)NCLNCL
11.Fabian STROOPERNEDIndiv.1563NCL1:14:39(569)NCL1:29:04(493)1:38:26(501)
Top

H35  (6)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Sebastiaan LOOSENBELOmega40000:57:12(1000)0:46:23(1000)0:53:37(1000)0:53:32(1000)0:59:08(1000)
2.Anatolii DUNAEVGERSC Königstein39050:57:21(997)0:48:17(961)1:01:48(868)0:53:31(1000)1:02:25(947)
3.Jean-Claude JIMENEZBELhamok31461:22:12(696)1:01:01(760)1:08:27(783)1:04:00(836)1:17:07(767)
4.Filip KENNISBELhamok31371:17:10(741)0:58:13(797)1:06:33(806)1:18:17(684)1:14:33(793)
5.Joris KINTBELAntwerp Orienteers26971:34:20(606)1:01:34(753)1:22:27(650)1:19:56(670)1:34:42(624)
NCLGregoire SCHRAGOSUICA Rosé0DNSDNSDNSDNSDNS
Top

H40  (13)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Tomas HENDRICKXBELhamok40000:40:21(1000)0:32:43(1000)0:34:48(1000)0:35:23(1000)DNS
2.Sandro GRASSOBELK.O.L.33250:50:28(800)DNS0:43:53(793)0:45:38(775)0:55:25(957)
3.Alexander VOLKOVSVKSlavia ZU Zilina30950:56:38(712)0:46:08(709)0:51:37(674)0:52:29(674)0:53:03(1000)
4.Kristof WOLLESBELhamok30421:05:36(615)0:47:35(688)0:49:12(707)0:53:39(660)0:53:45(987)
5.Ronald SOMERSNEDK.O.L.30330:54:48(736)0:46:29(704)0:54:09(643)0:55:34(637)0:55:51(950)
6.Jan BOECKXBELOmega28021:07:37(597)0:45:17(722)0:53:28(651)0:54:45(646)1:07:45(783)
7.Timo VISSERNEDolv MINOR27381:01:50(653)0:51:18(638)1:12:56(477)0:59:26(595)1:02:14(852)
8.Wim BRIESBELK.O.L.27071:10:16(574)0:53:43(609)0:57:41(603)0:56:01(632)1:01:29(863)
9.Peter DEWULFBELTROL24681:06:42(605)0:49:57(655)0:59:18(587)0:56:59(621)DNS
10.Dieter SELSBELhamok24541:13:55(546)0:54:58(595)1:01:35(565)1:07:15(526)1:10:53(748)
11.Patrick MAYERESBELHermathenae23850:55:55(722)DNSDNS0:47:24(746)0:57:50(917)
12.Wannes HENDRICKXBELhamok21111:05:00(621)0:42:44(766)0:48:02(724)NCLDNS
13.Michael HEINFELDNERGERHansa Simmerath19571:07:01(602)DNSDNS1:00:11(588)1:09:11(767)
Top

H45  (18)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Jan OEYENBELOmega39890:43:21(968)0:33:33(1000)0:37:45(989)0:37:50(1000)0:43:16(1000)
2.Ingo HORSTGERSC Königstein39650:41:57(1000)0:34:41(967)0:37:20(1000)0:39:32(957)0:43:22(998)
3.Martins GODINSLATB334870:48:14(870)0:40:23(831)0:43:05(867)0:45:09(838)0:47:28(912)
4.Marc KERCKHOFSBELOmega31770:49:37(845)0:41:15(813)0:46:50(797)0:52:24(722)DNS
5.Roel SMOLDERSBELK.O.L.31680:51:18(818)0:42:19(793)0:50:36(738)0:47:51(791)0:56:28(766)
6.Roland LUDWIGSUILuxembourg Orienteering Club29230:59:11(709)0:46:18(725)0:55:01(679)0:52:06(726)0:56:44(763)
7.Peter WEINIGGEROC München28760:58:44(714)0:45:48(733)0:54:26(686)0:56:12(673)0:58:13(743)
8.Eric MATTARTBELHermathenae28081:04:34(650)0:50:02(671)0:54:03(691)0:51:34(734)1:00:44(712)
9.Koen BOSMANSBELOmega27131:00:56(688)0:51:24(653)0:56:17(663)1:00:40(624)1:01:04(709)
10.Tim DILENBELK.O.L.26381:03:58(656)0:50:06(670)0:57:17(652)1:00:08(629)1:05:36(660)
11.Pascal MYLLEBELhamok26251:00:29(694)0:48:27(692)NCL1:00:24(626)1:10:35(613)
12.Kristian BOSISIOSLOOK Bovec26001:04:17(653)0:53:56(622)0:59:20(629)1:01:50(612)1:02:08(696)
13.Kim JANSENBELOmega2539NCL0:39:10(857)0:42:31(878)0:47:02(804)NCL
14.Frank LEMYBELPégase CO25191:03:48(658)0:52:39(637)1:06:26(562)0:57:09(662)DNS
15.Dirk GORISBELK.O.L.1884NT0:48:19(694)1:06:41(560)DNS1:08:41(630)
Gauthier FLANDRINFRALa boussole Audomaroise1884DNSDNS0:56:35(660)1:07:14(563)1:05:28(661)
17.Kris VERDUYCKTBELOmega10411:13:07(574)DNSDNS1:21:03(467)DNS
18.Aleksandr VOMPESVKOmega-Bratislava6921:00:37(692)DNSDNSDNSDNS
Top

H50  (24)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Gunther DEFERMEBELhamok3939NT0:34:20(972)0:36:58(1000)0:34:33(967)0:42:22(1000)
2.Roland VAN LOONNEDhamok3905DNS0:33:49(987)0:39:26(937)0:33:25(1000)0:43:11(981)
3.Jérôme DANELFRAVilleneuve d'Ascq Lille Métropole Orientation37490:41:02(907)0:35:33(939)0:44:15(835)0:33:36(995)0:46:40(908)
4.Marco MENSINKNEDARGUS36680:54:35(682)0:35:34(939)0:40:43(908)0:37:05(901)0:46:02(920)
5.Stefan THIELSBELOmega36510:45:47(813)0:34:32(967)DNS0:34:12(977)0:47:23(894)
6.Denis VALENTINFRABROS35370:47:52(778)0:36:42(910)0:45:38(810)0:36:02(927)0:47:37(890)
7.Stefan SCHWARZENBERGERSUILG Stettlen33010:45:16(822)0:42:26(787)0:43:18(854)0:42:39(784)0:50:32(838)
8.Kurt SMETBELTROL31070:50:40(735)0:44:30(750)0:43:40(847)0:43:27(769)0:57:10(741)
9.Jyrki NIEMINENFINLounais-Hämeen Rasti30610:46:39(798)0:46:00(726)0:48:00(770)0:43:35(767)1:02:57(673)
10.Yves DE MITSBELTROL29880:48:26(768)0:43:07(774)0:49:37(745)0:48:15(693)1:00:25(701)
11.David MASSONFRATalant SO29100:48:36(766)0:43:03(775)0:53:28(691)0:51:36(648)1:02:32(678)
12.Alastair MACKENZIEGBRDarlington Orienteers28440:51:06(728)0:44:17(754)0:55:07(671)0:49:18(678)1:01:56(684)
13.Koen NEYENSBELK.O.L.28410:37:13(1000)0:33:23(1000)NCL0:39:45(841)NCL
14.Ralph KURTGERTROL27560:54:23(684)0:50:48(657)DNS0:47:29(704)0:59:34(711)
15.Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb25820:59:00(631)0:48:04(695)0:55:47(663)0:57:52(577)1:11:27(593)
16.Yann LE HELLOCOFRAOPA MONTIGNY25430:57:19(649)0:47:33(702)NCL0:53:38(623)1:14:29(569)
17.Noël NIJSTENBELBorasca2483NCL0:42:07(793)0:42:05(878)DNS0:52:11(812)
18.Steven TIESTERSBELOmega24661:05:02(572)0:55:00(607)0:58:01(637)0:57:55(577)1:05:39(645)
19.Kris GEETSBELhamok22721:15:00(496)0:45:06(740)DNS1:13:04(457)1:13:08(579)
20.Igor BONČINASLOOK SK22321:24:34(440)1:01:17(545)1:09:57(528)0:58:19(573)1:12:15(586)
21.Jean-Marc GILLETBELOmega21680:54:37(681)DNS0:50:47(728)0:44:02(759)DNS
22.Koen VANGESTELBELOmega2042DNSNCL0:50:36(731)0:52:19(639)1:03:05(672)
23.Julius GARRAYBELCO Liège16561:37:46(381)1:09:00(484)1:42:00(362)1:35:06(351)1:38:48(429)
24.Eelco MULLERNEDKOVZ9901:17:38(479)1:05:16(511)DNSDNSDNS
Top

H55  (26)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Matti YLILUIKKIFINSuomusjärven Sisu40000:35:23(1000)0:32:17(967)0:33:53(1000)0:28:42(1000)0:36:35(1000)
2.Daniel HANSELMANNSUIOLV Baselland Buus37380:39:00(907)0:31:19(997)0:36:52(919)0:33:22(860)0:39:59(915)
3.Martin SCHAFFNERSUIOLK Piz Hasi36670:40:39(870)0:31:54(979)0:37:55(894)0:45:47(627)0:39:36(924)
4.Guido TIMMERSBELhamok35370:40:28(874)0:31:14(1000)0:46:10(734)0:34:19(836)0:44:13(827)
5.Stefano BRAMBILLAITACO235220:39:50(888)0:32:35(959)0:41:22(819)0:43:12(664)0:42:44(856)
6.Bart MELLEBEEKBELhamok33820:41:31(852)0:43:47(713)0:38:20(884)0:35:35(807)0:43:36(839)
7.Serge BAERTBELOLV Eifel3270NCL0:34:01(918)0:41:07(824)0:45:13(635)0:40:59(893)
8.Marc MEEUWSSENBELTROL32510:37:28(944)0:42:47(730)0:42:54(790)0:36:29(787)0:53:20(686)
9.Guy TIREZBELco colmar30950:47:40(742)0:42:04(742)0:42:57(789)0:48:22(593)0:44:30(822)
10.Marko VIRTAFINTurun Suunnistajat3027NCL0:41:16(757)0:44:05(769)0:40:00(718)0:46:43(783)
11.Pim VAN DER WIJKNEDAntwerp Orienteers29720:50:03(707)0:39:46(785)0:47:12(718)0:41:28(692)0:48:01(762)
12.Petri SAVILAHTIFINLynx29380:52:12(678)0:39:19(794)0:48:08(704)0:40:09(715)0:50:28(725)
13.Rudi AERTSBELOmega29130:48:10(735)0:41:15(757)0:49:02(691)0:40:44(705)0:51:07(716)
14.Steven JOCHEMSNEDKOVZ28880:52:50(670)0:40:06(779)0:47:18(716)0:44:08(650)0:50:38(723)
15.Patrick KORSTJENSBELK.O.L.28450:56:37(625)0:37:07(841)DNS0:42:54(669)0:51:31(710)
16.François VERCAUTERENFRAVERCAUTEREN26610:54:50(645)0:41:07(760)0:49:46(681)0:49:53(575)1:10:43(517)
17.Thomas HELBLINGSUIbiel.seeland/bern26590:57:36(614)0:38:53(803)1:02:01(546)0:52:04(551)0:52:55(691)
18.Jean-Claude MARIONSUICA Rosé25730:54:50(645)0:45:33(686)NCL0:55:34(516)0:50:24(726)
19.Pascal BELLEFRAIndiv.23501:03:01(561)0:51:45(604)0:56:21(601)0:53:23(538)1:02:41(584)
20.Phil CONWAYGBRGuildford Orienteers22950:55:30(638)0:55:49(560)1:06:53(507)0:58:17(492)1:02:02(590)
21.Marcel KUIPERSNEDKOVZ21161:48:05(327)0:52:04(600)0:57:21(591)1:05:43(437)1:15:02(488)
22.Karl KEUPPENSBELOmega18920:57:04(620)DNS1:22:37(410)1:13:06(393)1:17:58(469)
23.Michael MARGOLINGERDJK Adler 07 Bottrop18100:55:37(636)DNS1:00:51(557)DNS0:59:16(617)
24.Patrick BLEYENBELhamok16341:07:10(527)DNS0:57:49(586)0:55:07(521)DNS
25.Erik VAN DYCKBELTROL15040:48:02(737)DNS0:44:09(767)DNSDNS
26.Peter KELCHTERMANSBELAntwerp Orienteers1185DNS0:49:25(632)1:01:19(553)DNSDNS
Top

H60  (19)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Luc MELISBELhamok39930:35:32(1000)0:29:47(939)0:33:34(1000)0:28:42(993)0:36:22(1000)
2.Jean-François MORLONFRATalant Sport Orientation34140:42:30(836)0:33:41(830)0:37:17(900)0:37:03(769)0:42:52(848)
3.Jan TOELENBELK.O.L.33990:44:36(797)0:30:46(909)0:38:46(866)0:34:28(827)0:52:56(687)
4.Nikolaj WANNERGEROLG Siegerland33000:42:25(838)0:34:25(813)0:39:22(853)0:35:49(796)0:52:18(695)
5.Jørgen PEDERSENDENAkademisk Skytteforening3269NCL0:32:11(869)0:37:55(885)0:37:03(769)0:48:46(746)
6.Arne KRISTENSENDENHerlufsholm32380:43:53(810)0:34:00(823)0:42:37(788)0:34:53(817)0:46:18(785)
7.Philippe POGUFRASCAPA NANCY ORIENTATION31280:49:48(714)0:34:27(812)0:44:12(759)0:37:12(766)0:46:00(791)
8.Wiet LAENENBELTROL2980DNS0:27:58(1000)0:34:16(980)0:28:30(1000)NCL
9.Luc WERKXBELBalise 1028500:49:43(715)0:39:36(706)0:49:22(680)0:38:28(741)0:52:53(688)
10.André PIERLOTBELCO Liège27440:51:04(696)0:41:10(679)0:48:41(689)0:46:38(611)0:53:30(680)
11.Anne HEIKOOPNEDK.O.L.26890:48:34(732)0:43:13(647)0:50:03(671)0:55:34(513)0:56:53(639)
12.Daniel COFFEFRAA C Beauchamp21961:05:45(540)0:46:21(603)0:56:32(594)1:07:23(423)1:19:16(459)
13.Jacques FLORINBELCO Liège20071:06:46(532)0:54:17(515)1:06:42(503)1:03:14(451)1:19:32(457)
14.Peter VANDE LOOCKBELK.O.L.19940:55:42(638)0:41:47(669)0:48:53(687)DNSDNS
15.Luc DEIJGERSBELOmega1960DNS0:53:30(523)1:28:21(380)0:57:08(499)1:05:08(558)
16.Felipe MARTOS SANCHEZESPHainaut O.C.19101:06:53(531)0:57:48(484)1:13:34(456)1:04:58(439)DNS
17.Christian MOLINEBELCO Liège18271:53:10(314)0:54:33(513)NCL0:52:03(548)1:20:26(452)
18.Robert VAN DER HULSTNEDolv MINOR16641:36:59(366)1:06:41(419)1:14:07(453)1:20:58(352)1:25:25(426)
NCLMartin SACHERSUIkilroy0DNSDNSDNSDNSDNS
Top

H65  (19)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Hansruedi KOHLERSUIOLG Dachsen39560:37:11(941)0:28:06(1000)0:33:26(956)0:30:59(1000)0:31:37(1000)
2.Jackie VANDIJCKBELK.O.L.38690:34:59(1000)0:29:17(960)0:31:58(1000)0:34:04(909)0:47:02(672)
3.Wim HOEKXBELhamok36470:36:46(951)0:32:58(852)0:34:47(919)0:33:29(925)0:40:56(772)
4.Freddy SILLIENBELPégase CO35500:42:22(826)0:35:11(799)0:35:16(906)0:32:50(944)0:36:11(874)
5.Andre AERTSBELhamok35240:38:03(919)0:30:27(923)0:34:32(926)0:42:30(729)0:41:50(756)
6.Adrie VAN OPSTALNEDK.O.L.33940:41:26(844)0:32:43(859)DNS0:34:46(891)0:39:30(800)
7.Servais HICKBELCO Liège3365NCL0:33:22(842)0:35:59(888)0:34:55(887)0:42:16(748)
8.Giel PARDOELNEDTROL33360:38:02(920)0:35:22(795)0:38:29(831)0:39:12(790)0:45:28(695)
9.Ferdinand GEBOERSBELK.O.L.32480:41:24(845)0:36:49(763)0:39:02(819)0:37:43(821)0:42:33(743)
10.Gregers JORGENSENDENBallerup OK32040:46:45(748)0:33:24(841)0:41:03(779)0:40:53(758)0:38:17(826)
11.Marc BRIERSBELK.O.L.29260:47:07(742)0:38:55(722)0:44:52(712)0:41:19(750)0:51:10(618)
12.Patrick BLEYENSBELTROL27630:49:59(700)0:38:37(728)DNS0:42:44(725)0:51:52(610)
13.Chris ADDIERSBELOmega23480:55:22(632)0:50:14(559)0:51:26(622)1:00:11(515)0:59:05(535)
14.Karl-Heinz SEEFELDGEROLV Uslar 1976 e.V.22800:58:15(601)0:49:56(563)0:56:00(571)0:56:51(545)1:02:14(508)
15.Guus BOVEN VANNEDOlifant22560:56:37(618)1:03:14(444)0:52:02(614)1:01:21(505)1:00:56(519)
16.Helmut WOLLGARTENGERHansa Simmerath21160:49:34(706)DNSDNS0:41:45(742)0:47:19(668)
17.Hermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath19270:48:35(720)DNS0:50:21(635)DNS0:55:16(572)
18.Johan CLAESBELhamok1696NT0:50:52(552)0:55:55(572)DNS0:55:14(572)
19.Julien VAN BOSCHBELTROL12190:47:35(735)0:58:03(484)DNSDNSDNS
Top

H70  (15)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Frans WENSBELTROL38760:34:51(950)0:32:28(926)0:32:49(1000)0:33:26(913)0:39:48(1000)
2.Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.38640:33:26(991)0:32:17(931)0:34:50(942)0:34:15(891)0:39:48(1000)
3.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.38130:34:26(962)0:30:04(1000)0:35:43(919)0:32:44(932)NCL
4.Rogier VANAKENBELOmega3780NT0:34:26(873)0:32:59(995)0:32:54(928)0:40:26(984)
Rudy CANTREBELK.O.L.37800:33:07(1000)0:36:43(819)0:46:39(703)0:30:31(1000)0:41:25(961)
6.Kalle LINDQVISTSWEVäxjö OK36090:34:22(964)0:34:51(863)0:35:28(925)0:35:36(857)0:48:34(819)
7.Dominique SCHUTJESBELhamok35950:33:32(988)0:33:19(902)0:33:44(973)0:53:53(566)0:54:24(732)
8.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.32780:38:04(870)0:35:23(850)0:42:14(777)0:39:04(781)NCL
9.Franz WYSSSUIOLregioolten31160:38:04(870)0:45:41(658)0:43:02(763)0:44:33(685)0:49:51(798)
10.Eddie DESMEDTBELTROL30760:38:58(850)0:41:43(721)0:44:14(742)0:44:39(683)0:52:10(763)
11.Eddie DE KERFNEDTROL30270:43:04(769)0:41:32(724)0:42:03(780)0:40:28(754)NCL
12.André PEETERSBELTROL30250:40:23(820)0:39:22(764)0:44:41(734)0:51:39(591)0:56:18(707)
13.Heinrich GÖTTEGEROLF Mainz29900:42:24(781)0:36:36(821)0:49:27(664)0:48:06(634)0:54:57(724)
14.Fritz SULZERSUIOLG Skandia25800:58:48(563)0:41:22(727)0:54:37(601)0:53:30(570)0:58:22(682)
15.Bertrand CHATAGNYSUICA Rosé25740:55:19(599)0:49:02(613)0:53:09(617)0:52:56(577)0:53:26(745)
Top

H75  (13)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Mike IN 'T GROENNEDTROL4000DNS0:32:31(1000)0:31:48(1000)0:30:19(1000)0:39:33(1000)
2.Helmut CONRADGERUSV TU Dresden38930:32:40(1000)0:34:08(953)0:39:41(801)0:31:06(975)0:41:00(965)
3.Anders SELLGRENSWESigtuna OK38000:33:29(976)0:34:10(952)0:37:07(857)0:31:23(966)0:43:38(906)
4.Vic VANDERSTRAETENBELhamok34250:34:56(935)0:35:40(912)0:45:20(701)0:34:34(877)0:59:27(665)
5.Roy OWESSONSWEHelsingborgs SOK33350:36:58(884)0:37:03(878)0:44:48(710)0:37:36(806)0:51:33(767)
6.Jos HOUBENBELK.O.L.32440:38:27(850)0:36:31(890)0:40:17(789)DNS0:55:17(715)
7.Errol PITTETSUIOLG Breitsee31910:46:59(695)0:37:34(866)0:44:11(720)0:34:21(883)0:54:47(722)
8.Dirk ZWIKKERNEDTROL31510:49:47(656)0:35:28(917)0:53:25(595)0:34:45(872)0:56:01(706)
9.Jos THYSBELhamok31200:43:12(756)0:41:31(783)0:42:01(757)0:36:47(824)0:55:26(713)
10.Bert GEUDENSBELK.O.L.24700:49:52(655)0:53:14(611)DNS0:48:58(619)1:07:37(585)
11.Jean BAISIPONTBELTROL24071:17:01(424)0:40:01(813)0:59:24(535)NCL1:02:18(635)
12.Oswald VAN BOCKSTALBELTROL1178NCL0:48:37(669)1:02:29(509)DNSNCL
13.Mark VAN BRUGGENBELTROL784DNS0:41:28(784)DNSDNSDNS
Top

H80  (4)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Jean OOMSBELhamok40000:42:58(1000)0:40:34(861)0:40:41(1000)0:36:09(1000)0:50:44(1000)
2.Heinz KELLERSUIbiel.seeland/bern38370:43:00(999)0:36:40(953)0:45:54(886)0:36:12(999)0:59:03(859)
3.Phil MELLEBEEKBELhamok38170:44:14(971)0:34:56(1000)0:47:48(851)0:52:48(685)0:50:58(995)
4.Alfons BOSCHBELTROL27861:01:01(704)0:55:09(633)1:02:26(652)0:46:48(772)1:17:05(658)
Top

H85  (3)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1.Michel OOMSBELOmega40000:44:52(1000)0:47:22(1000)0:56:43(987)0:42:38(1000)0:58:47(1000)
2.Frans VAN DE MOORTELBELOmega37650:56:43(791)0:47:29(998)1:02:48(891)0:44:50(951)1:03:35(925)
3.Peo BENGTSSONSWEPan-Kristianstad35091:00:54(737)0:50:44(934)0:55:59(1000)0:50:51(838)1:24:19(697)
Top

SE  (1)

pointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5
NCLJulian STIJKELNEDTROL00:49:53(0)0:37:10(0)0:28:53(0)NCL0:49:29(0)
Top

Total

hamok48
K.O.L.42
TROL42
Omega39
CO Liège8
Antwerp Orienteers7
Hermathenae7
KOVZ6
CA Rosé5
Indiv.5
SC Königstein5
ARGUS4
HSV OL Wiener Neustadt4
Hansa Simmerath4
TuS Lübbecke4
VERCAUTEREN4
Bielefelder TG3
Guildford Orienteers3
OC München3
OK SK3
OLG Siegerland3
OPA MONTIGNY3
Pégase CO3
Slavia ZU Zilina3
Talant SO3
Tous Azimuts Douai3
Tout Azimut Fameck3
A C Beauchamp2
Akademisk Skytteforening2
B32
BROS2
Ballerup OK2
Borasca2
CO22
Cardinal2
DJK Adler 07 Bottrop2
Darlington Orienteers2
Hainaut O.C.2
LG Stettlen2
La boussole Audomaroise2
Luxembourg Orienteering Club2
Lynx2
OK Bovec2
OLG Breitsee2
OLG Dachsen2
OLG Skandia2
OLV Steinberg2
Olifant2
Pan-Kristianstad2
SCAPA NANCY ORIENTATION2
SKOB Zlín2
Sigtuna OK2
Talant Sport Orientation2
WOLF Haltern2
biel.seeland/bern2
co colmar2
olv MINOR2
ASUB1
Balise 101
GSV Düsseldorf1
HeiMo1
Helsingborgs SOK1
Helsingin Suunnistajat1
Herlufsholm1
Lounais-Hämeen Rasti1
OLC SKOG Fribourg1
OLF Mainz1
OLK Piz Hasi1
OLV Baselland Buus1
OLV Eifel1
OLV Uslar 1976 e.V.1
OLregioolten1
Ok Jaunystė1
Omega-Bratislava1
SC Achmer1
Skiclub Bonn1
Stavanger Orienteringsklubb1
Suomusjärven Sisu1
Turun Suunnistajat1
USV TU Dresden1
Villeneuve d'Ascq Lille Métropole Orientation1
Växjö OK1
kilroy1
Total: 353