clublogo
index

VK Sprint
Hasselt 24.6.2018
Omega

Last updated: 24.06.2018 16:31:48Contact/Remarks: info@olomega.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

D.Pup DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME D.Pup B H.Pup B SD LD Kinder-O Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   DSQ gediskwalificeerd   NT zonder tijd   -- buiten wedstrijd   

D. Pupilles   length 2000m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Kato HILLENBELOmega14:187'09"
2.Kiara NIJSTBELOmega16:018'00"+1:43
3.Janne HILLENBELOmega16:488'23"+2:30
4.Eline DEBAEREBELK.O.L.18:099'04"+3:51
5.Fee MYLLEBELhamok18:109'04"+3:52
6.Lina GORISBELK.O.L.19:109'34"+4:52
7.Jeanne RENARDBELhamok26:2613'12"+12:08
8.Fin MYLLEBELhamok30:5415'26"+16:36
9.Sien GORISBELK.O.L.34:1817'08"+20:00
10.Mette TIESTERSBELOmega34:5917'29"+20:41
Top

D. Espoirs - Beloften   length 2400m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Kato KEUPPENSBELOmega18:547'52"
2.Emma MAESBELK.O.L.19:578'18"+1:03
3.Janne VAN GELDERBELOmega20:008'19"+1:06
4.Hanne TIESTERSBELOmega20:378'35"+1:43
5.Sarah ROOMANBELTROL20:418'37"+1:47
6.Maija TAILLIEUBELK.O.L.21:389'00"+2:44
7.Lotte TIESTERSBELOmega21:419'02"+2:47
8.Flore TOELENBELK.O.L.21:449'03"+2:50
9.Feike KERCKHOFSBELOmega22:539'32"+3:59
10.Jil MYLLEBELhamok24:1810'07"+5:24
11.Maya RENARDBELhamok26:1810'57"+7:24
12.Lena GEENENBELK.O.L.28:5412'02"+10:00
Top

D. Junioren - Juniores   length 2500m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Julie SMEETSBELOmega18:547'33"
2.Siel DE SMULBELOmega20:288'11"+1:34
3.Lene ELSENBELOmega22:559'09"+4:01
4.Magalie VERSTREPENBELOmega23:339'25"+4:39
5.Eske AERDENBELK.O.L.25:2710'10"+6:33
6.Sara DEBYSERBELOmega33:5213'32"+14:58
Top

D. Open   length 2800m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Kim GEYPENBELOmega17:136'08"
2.Liesbeth VAN DE VELDEBELOmega17:396'18"+0:26
3.Ems DE SMULBELOmega18:206'32"+1:07
4.Greet OEYENBELhamok18:586'46"+1:45
5.Ellen MOLSBELhamok22:137'56"+5:00
6.Lies PROVOOSTBELOmega22:167'57"+5:03
7.Lieke VAN OPSTALNEDK.O.L.24:348'46"+7:21
8.Ellen BOURGONJONBELTROL24:458'50"+7:32
9.Charlotte THEYSBELOmega25:569'15"+8:43
10.Renske GOOSSENSBELTROL26:409'31"+9:27
11.Sonja ROSIUSBELOmega27:269'47"+10:13
12.Kim TIREZBELOmega38:4913'51"+21:36
Top

D. Masters A   length 2500m (19)

[H:]M:Smin/km
1.Amber THYSBELhamok16:306'35"
2.Katja VAN OOSTERWIJCKBELOmega18:157'18"+1:45
Sofie HEUNINCKXBELK.O.L.18:157'18"+1:45
4.Hilde BREESCHBELTROL18:377'26"+2:07
5.Veerle TULLENEERSBELOmega18:487'31"+2:18
6.Kristel MERTENSBELTROL19:087'39"+2:38
7.Tina LINTENBELK.O.L.21:078'26"+4:37
8.Ellen DE BIEBELOmega21:158'30"+4:45
9.Virginie DEHULLUBELK.O.L.23:199'19"+6:49
10.Els SPILLEBEENBELOmega23:249'21"+6:54
11.Natalie BEENAERTSBELOmega23:319'24"+7:01
12.Leen JESPERSBELTROL24:139'41"+7:43
13.Bieke VAN ELSACKERBELOmega24:189'43"+7:48
14.Annelies GEBOERSBELK.O.L.24:439'53"+8:13
15.Anne-Marie DELANGHEBELK.O.L.28:2111'20"+11:51
16.Karin DECLERCQBELhamok28:2511'22"+11:55
17.Anja STYNENBELhamok33:4013'28"+17:10
18.Mirjam CALLAERTBELTROL47:1718'54"+30:47
NCLVirpi KORPIFINOmega
Top

D. Masters B   length 2400m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Linda VERBRAKENBELTROL18:467'49"
2.Betty DE MEYERBELTROL21:599'09"+3:13
3.Mia KINNAERBELOmega23:589'59"+5:12
4.Katleen VAN DE MOORTELBELOmega24:0010'00"+5:14
5.Hilde VERCAERENBELK.O.L.24:2410'09"+5:38
6.Kristel PALMANSBELOmega26:3111'02"+7:45
7.An VERBERNEBELhamok27:1511'21"+8:29
8.Marina DRIESENBELOmega28:0111'40"+9:15
Top

D. Masters C   length 2300m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Lisette EYKMANSBELK.O.L.19:418'33"
2.Lieve GEENSBELTROL22:139'39"+2:32
3.Monica ROELINGNEDTROL22:299'46"+2:48
4.Odette MORETBELK.O.L.23:5210'22"+4:11
5.Marie-Christine METTENBELK.O.L.23:5310'23"+4:12
6.Lily-Anne COLEBELTROL25:0010'52"+5:19
7.Paulette BLOMMENBELOmega26:3811'34"+6:57
8.Anita BAERTSBELBorasca28:1612'17"+8:35
9.Maria HENDRICKXBELOmega29:2312'46"+9:42
10.Christiane TOEBINTEBELBalise 1030:3713'18"+10:56
11.Lia DE KERFBELTROL34:2414'57"+14:43
12.Nicole VAN DE CRUYSBELK.O.L.36:3615'54"+16:55
13.Annie ROMBOUTNEDTROL40:0517'25"+20:24
Top

D. Masters D   length 2300m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Gilberte MARIENBELK.O.L.31:4013'46"
2.Maria DELARBREBELhamok45:4219'52"+14:02
Top

H. Pupilles   length 2000m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Mats DE SMULBELOmega13:216'40"
2.Thomas DEBAEREBELK.O.L.15:247'41"+2:03
3.Rube ELSENBELOmega15:447'52"+2:23
4.Torben AERDENBELK.O.L.19:049'32"+5:43
5.Thomas JANSENBELOmega19:119'35"+5:50
6.Jarno GEENENBELK.O.L.19:579'58"+6:36
7.Ville KOTILEHTOFINOmega21:1410'37"+7:53
8.Bob DE CLEENEBELOmega22:0511'02"+8:44
9.Wout BOECKXBELOmega22:2311'11"+9:02
10.Sascha KURTNEDTROL26:5013'25"+13:29
11.Nathan JANSENBELOmega27:1913'39"+13:58
Top

H. Espoirs - Beloften   length 2500m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Liam THIELSBELOmega13:095'15"
2.Willem BAKELANTSBELOmega15:136'05"+2:04
3.Jonas JANSENBELOmega15:586'23"+2:49
4.Jorn KENNISBELK.O.L.16:246'33"+3:15
5.Joris SMETBELTROL17:597'11"+4:50
6.Rune DE CLERCQBELTROL18:067'14"+4:57
7.Nisse VAN GELDERBELOmega19:307'48"+6:21
Top

H. Junioren - Juniors   length 3000m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Klaas MELLEBEEKBELhamok18:066'01"
2.Matijs LOECKXBELOmega19:286'29"+1:22
3.Thibaut SMEETSBELOmega20:046'41"+1:58
4.Lennard GHEYSELSBELOmega22:147'24"+4:08
5.Tibo GILLETBELOmega23:117'43"+5:05
6.Vincent VERSTREPENBELOmega27:119'03"+9:05
Top

H. Open   length 3400m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Yannick MICHIELSBELTROL16:154'46"
2.Tomas HENDRICKXBELK.O.L.17:195'05"+1:04
3.Wouter HUSBELK.O.L.18:125'21"+1:57
4.Joost TALLOENBELOmega19:005'35"+2:45
5.Siegfried BAKELANTSBELhamok22:236'35"+6:08
6.Victor MELLEBEEKBELhamok23:577'02"+7:42
7.Dieter SELSBELhamok31:359'17"+15:20
Top

H. Masters A   length 3000m (21)

[H:]M:Smin/km
1.Filiep DEBAEREBELK.O.L.17:065'42"
2.Rudy ROOMANBELTROL19:126'24"+2:06
3.Olivier DE SMULBELOmega20:166'45"+3:10
4.Roel VAN DE MOORTELBELOmega20:536'57"+3:47
5.Roman ELSENBELOmega21:037'00"+3:57
6.Ralph KURTGERTROL21:157'05"+4:09
7.Pascal MYLLEBELhamok22:327'30"+5:26
8.Stefan THIELSBELOmega22:457'35"+5:39
9.Arne TAILLIEUBELK.O.L.22:497'36"+5:43
10.Kurt SMETBELTROL23:407'53"+6:34
11.Wim GEERTS DOMABELhamok23:467'55"+6:40
12.Dag DESTREELBELOmega24:238'07"+7:17
13.Jukka KOTILEHTOFINOmega25:568'38"+8:50
14.Yves DE MITSBELTROL26:398'52"+9:33
15.Steven TIESTERSBELOmega27:049'01"+9:58
16.Frank AERDENBELK.O.L.27:519'17"+10:45
17.Geert DEBYSERBELOmega31:5810'39"+14:52
18.Gust PUTBELOmega40:2613'28"+23:20
--Wouter VAN MUYSENBELOmega19:516'37"+2:45
NCLRonny TIMMERSBELhamok
DSQKim JANSENBELOmega
Top

H. Masters B   length 2800m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Rudi AERTSBELOmega19:477'03"
2.Guy TIREZBELK.O.L.20:257'17"+0:38
3.Bart VAN DE MOORTELBELOmega20:517'26"+1:04
4.François JACOBSBELOmega21:027'30"+1:15
5.Marc VAN DE MAELEBELK.O.L.21:417'44"+1:54
6.Jan TOELENBELK.O.L.22:067'53"+2:19
7.Dirk CEULEMANSBELOmega22:227'59"+2:35
8.Peter KELCHTERMANSBELTROL23:158'18"+3:28
9.Jan THEYSBELOmega23:268'22"+3:39
10.Norbert DEMEYEREBELK.O.L.29:3510'33"+9:48
11.Danny SWERTSBELhamok31:5611'24"+12:09
NCLBart MELLEBEEKBELhamok
Top

H. Masters C   length 2400m (21)

[H:]M:Smin/km
1.Adrie VAN OPSTALNEDK.O.L.16:547'02"
2.Patrick WALLAERTBELOmega18:047'31"+1:10
3.Jackie VANDIJCKBELK.O.L.18:367'45"+1:42
4.Rudy CANTREBELK.O.L.19:458'13"+2:51
5.Ferdinand GEBOERSBELK.O.L.19:528'16"+2:58
6.Juliaan LINTENBELK.O.L.20:058'22"+3:11
7.Marc BRIERSBELK.O.L.21:078'47"+4:13
8.Roger BOCKXBELK.O.L.21:519'06"+4:57
Rogier VANAKENBELOmega21:519'06"+4:57
10.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.21:559'07"+5:01
11.Johan WALBERSBELK.O.L.23:129'40"+6:18
Luc HEUNINCKXBELK.O.L.23:129'40"+6:18
13.Albert VAN CANEGHEMBELK.O.L.23:359'49"+6:41
14.Chris ADDIERSBELOmega24:0610'02"+7:12
15.Leon CEUNENBELK.O.L.24:1310'05"+7:19
16.René STEENSSENSBELBalise 1024:3610'15"+7:42
17.William NICQUEBELTROL24:3910'16"+7:45
18.Eddie DE KERFNEDTROL27:0311'16"+10:09
19.Eddie DESMEDTBELTROL28:5312'02"+11:59
20.Paul BOLSENSBELTROL33:4714'04"+16:53
DSQJozef BELMANSBELK.O.L.
Top

H. Masters D   length 2300m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Mike IN 'T GROENNEDTROL19:188'23"
2.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.20:288'53"+1:10
3.Vic VANDERSTRAETENBELhamok21:279'19"+2:09
4.Jos THYSBELhamok24:2610'37"+5:08
5.Phil MELLEBEEKBELhamok24:5910'51"+5:41
6.Oswald VAN BOCKSTALBELTROL25:3311'06"+6:15
7.Jean OOMSBELhamok25:3811'08"+6:20
8.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca29:1412'42"+9:56
9.Jos HOUBENBELK.O.L.31:0913'32"+11:51
10.Hubert GEUDENSBELK.O.L.33:1614'27"+13:58
11.Jos BYLEMANSBELK.O.L.36:2915'51"+17:11
12.Jozef DEN TROOSTERBELOmega39:1017'01"+19:52
NCLGeorges VONCKBELTROL
Top

H. Master E   length 2300m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Michel OOMSBELOmega24:3210'39"
2.Frans VAN DE MOORTELBELOmega26:5111'40"+2:19
3.Jan VAN HEESBELK.O.L.40:2717'35"+15:55
Top

D.Pupilles B   length 2000m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Linda COOLSBELTROL23:1811'38"
2.Mila VAN DE MOORTELBELOmega26:4713'23"+3:29
3.Lio LINTENBELK.O.L.46:3523'17"+23:17
Top

H.Pupilles B   length 2000m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Senne LINTENBELK.O.L.25:3512'47"
2.Sam MANGELSCHOTSBELOmega28:1314'06"+2:38
3.Mats VAN DE MOORTELBELOmega29:0914'34"+3:34
4.Daan COOLSBELTROL31:4515'52"+6:10
5.Nand BOLSENSBELTROL34:2717'13"+8:52
6.Stef MANGELSCHOTSBELOmega36:1018'05"+10:35
Top

Short Difficult   length 2400m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Nore PEETERSBELOmega17:377'20"
2.Rune BOONSBELOmega18:127'35"+0:35
3.Caroline VANAKENBELOmega23:099'38"+5:32
4.Astrid FRYDENLUNDNORhamok30:1312'35"+12:36
5.Jonas BRONEBELMINOR30:3212'43"+12:55
6.Norah VOLDERSBELOmega31:2313'04"+13:46
7.Willy VAN CAELENBERGEBELhamok31:2613'05"+13:49
8.Jan BOECKXBELOmega31:4413'13"+14:07
9.Jora MORRENBELOmega32:2613'30"+14:49
10.Paul KESSELAERSBELOmega34:2614'20"+16:49
11.Mare CAMPBELOmega35:4714'54"+18:10
12.Leen VANHOOFBELTROL42:2517'40"+24:48
13.Tille DE SMULBELOmega42:4417'48"+25:07
Top

Long Difficult   length 3400m (27)

[H:]M:Smin/km
1.Garnt SWINKELSNEDTROL22:146'32"
2.Lasse TAILLIEUBELK.O.L.26:427'51"+4:28
3.Bob DE CLERCQBELTROL26:447'51"+4:30
4.Jorran VAN DER HEIJDENNEDTROL27:488'10"+5:34
5.Claudia ROOMANBELASUB28:238'20"+6:09
6.Davy HEESAKKERSNEDOlifant28:388'25"+6:24
7.Tarmo KUUBESTASUB28:518'29"+6:37
8.Rudy HUSBELK.O.L.29:328'41"+7:18
9.Tino NIJSTBELOmega29:578'48"+7:43
10.Alain COXBELBorasca31:559'23"+9:41
Kris VAN GELDERBELOmega31:559'23"+9:41
12.Jon GOMESPORhamok32:409'36"+10:26
13.Elke SWINKELSNEDTROL32:469'38"+10:32
14.Albert Jan KUIPERNEDKOVZ33:149'46"+11:00
15.An KESSELAERSBELOmega33:199'47"+11:05
16.Marc HERMANSBELhamok33:329'51"+11:18
17.Dirk GORISBELK.O.L.34:1810'05"+12:04
18.Liina SUMBERGESTLSF35:1910'23"+13:05
19.Jan FRYDENLUNDNORhamok35:2510'25"+13:11
20.Marieke ADDIERSBELOmega36:0910'37"+13:55
21.Robert HERMANSBELOmega38:4811'24"+16:34
22.Lore STAESBELK.O.L.39:5311'43"+17:39
23.Johan ROBRECHTSBELK.O.L.40:5012'00"+18:36
24.Sven DE NEEFBELTROL49:2914'33"+27:15
25.Nele CUSTERSBELOmega56:2816'36"+34:14
NCLOlaf WOERTELNEDKOVZ
NCLSebastiaan LOOSENBELOmega
Top

Kinder-O   length 1000m (13)

[H:]M:Smin/km
NTBob DE CLEENEBELOmega
NTErika KOTILETHOBELKinder-O
NTIep SWINKELSNEDTROL
NTLayton BOSMANSBELOmega
NTLily VAN DE MOORTELBELKinder-O
NTMats TALLOENBELOmega
NTMees SWINKELSNEDTROL
NTNoor TALLOENBELOmega
NTOscar KUUBBELKinder-O
NTSam MANGELSCHOTSBELOmega
NTStef MANGELSCHOTSBELOmega
NTThelma KUUBESTLSF
NTWitse BOECKXBELOmega
Top

Total

Omega100
K.O.L.58
TROL41
hamok30
Borasca3
Kinder-O3
ASUB2
Balise 102
KOVZ2
LSF2
MINOR1
Olifant1
Total: 245