index

BELGIUM 3 DAYS
19.5.2018 - 21.5.2018
Balise 10

clublogo
HELGA Orienteering Software © Michael Hock
Contact/Remarks: lucheuninckx@skynet.be Info
Verifieer ecardnummer en categorie a.u.b.
Verifiez votre numéro de badge et votre catégories.v.p.
Check your class and ecard number, please.
We use EMIT, not SPORTIDENT !!!
Free starttimes for M/W-10 , M/W-10B, SE, SD, LE and LD
Départ libre por H/D-10, H/D-10 B, SE, SD, LE et LD
De deelnemers aan SD, SE, LE en LD zijn niet meer opgenomen in deze file. Ze zitten in de tweede PC. Ze hebbenook een nadere finish en registratie na de race.
Les participants aux courses LE, LD, SE en SD ne se trouvent plus dans ce fichier, mais dans un autre fichier. Ils ont aussi une arrivée différente.
The participants at the course LE, LD, SE and SD are no more in this file, but in an other one. The have also an other finsh.
Last updated: 16.05.2018 23:12:27

Classes D-10 D10B D-12 D-14 D-16 D-18 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80
Clubs «» A B C D E F G H I K L M N O P Q R S T U V Y
Stages 1 2 3
Total

D-10 (12)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
374Anaïs MAZYBELC.O. Liège#198401#00:00:0000:00:0000:00:00
469Eloïse LOVENSBELC.O. Pégase#84481#00:00:0000:00:0000:00:00
292Aurore BRISEBOISBELHainaut O.C.#151679#00:00:0000:00:0000:00:00
322Charlotte PIRETBELHainaut O.C.#189381#00:00:0000:00:0000:00:00
667Fin MYLLEBELhamok#232962#00:00:0000:00:0000:00:00
110Yara NATHOGEROC München#185177#00:00:0000:00:0000:00:00
511Janne HILLENBELOmega#225998#00:00:0000:00:0000:00:00
512Kato HILLENBELOmega#225997#00:00:0000:00:0000:00:00
179Laura MARTINFRAScapa Nancy Orientation#189437#00:00:0000:00:0000:00:00
227Fina BAATHGERTSV Jetzendorf#189454#00:00:0000:00:0000:00:00
228Lena BAATHGERTSV Jetzendorf#189461#00:00:0000:00:0000:00:00
242Marie Anne KOTECKÀFRAVALMO#189450#00:00:0000:00:0000:00:00
Top

D10B (9)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
479Naïs SILLIENBELC.O. Pégase#231268#00:00:0000:00:0000:00:00
308Emilie LAMBERTBELHainaut O.C.#189377#00:00:0000:00:0000:00:00
736Ninthe WOLLESBELhamok#210568#00:00:0000:00:0000:00:00
272Violette MAYERESBELHermathenae#66913#00:00:0000:00:0000:00:00
278Anne WILLEMSENSBELHermathenae#99027#00:00:0000:00:0000:00:00
556Jana BRIESBELK.O.L.#64449#00:00:0000:00:0000:00:00
577Lio LINTENBELK.O.L.#239346#00:00:0000:00:0000:00:00
542Ylva DAMMEIERGERSV Wannweil#232831#00:00:0000:00:0000:00:00
217Loane SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#233405#00:00:0000:00:0000:00:00
Top

D-12 (18)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
6Hanne MOURITSNEDARGUS#189487#14:56:0012:03:0010:36:00
426Lyna FRONHOFFSBELASUB#198159#15:42:0010:13:0010:42:00
14Annkathrin KNOLLGERBielefelder TG#114900#15:00:0010:37:0010:18:00
694Zoé CORBIAUBELC.O. Liège#210242#15:20:0011:03:0010:06:00
379Elvire PIERLOTBELC.O. Liège#198382#15:46:0009:55:0009:57:00
283Louise ARNOBELHainaut O.C.#210190#15:32:0011:43:0009:39:00
396Pauline PETITJEANBELHainaut O.C.#189380#14:58:0010:25:0010:00:00
731Juliette VANDEN DORPELBELHainaut O.C.#189384#14:18:0010:09:0010:09:00
666Fee MYLLEBELhamok#183943#15:54:0011:35:0009:36:00
270Louise MATTARTBELHermathenae#185190#14:08:0011:07:0009:24:00
560Eline DEBAEREBELK.O.L.#220640#15:12:0011:19:0009:51:00
108Leonie NATHOGEROC München#185147#15:16:0011:01:0009:48:00
129Katharina SASSGEROLF Mainz#189314#15:24:0010:21:0009:16:00
519Kiara NIJSTBELOmega#64285#15:38:0011:11:0009:27:00
534Lotta DAMMEIERGERSV Wannweil#227545#14:32:0010:33:0009:45:00
611Noor DE MITSBELTROL#65045#14:24:0010:43:0009:13:00
734Juliette VIDALBELTROL#185132#14:16:0010:05:0010:44:00
721Romane SENCEFRAVALMO#173005#15:58:0010:07:0010:27:00
Top

D-14 (16)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
8Nora MOURITSNEDARGUS#189485#15:01:0011:49:0009:56:00
358Marie GILLETBELC.O. Liège#78470#15:23:0011:33:0009:49:00
730Lola PICHELGERGundelfinger Turnerschaft#239459#16:17:0012:17:0009:07:00
297Léane DE SMETBELHainaut O.C.#189595#15:29:0012:25:0010:01:00
306Léa INSTALLEBELHainaut O.C.#189376#15:25:0011:53:0009:29:00
311Camille LAMBIOTTEBELHainaut O.C.#189257#15:19:0010:07:0009:11:00
313Clara LIPPOLISBELHainaut O.C.#189379#15:45:0010:49:0009:46:00
318Ilenia MOLABELHainaut O.C.#189610#15:41:0011:27:0009:35:00
394Camille PETITJEANBELHainaut O.C.#68827#14:33:0011:39:0009:51:00
668Jil MYLLEBELhamok#198943#15:33:0010:43:0009:24:00
65Hanaé GIROUFRAIndiv.#184815#16:07:0011:11:0009:25:00
566Lena GEENENBELK.O.L.#225995#15:13:0010:47:0009:20:00
587Maija TAILLIEUBELK.O.L.#204098#16:09:0011:57:0009:32:00
149Julia FRITZGEROL-Team Filder#173641#16:13:0010:57:0009:17:00
151Marlene FRITZGEROL-Team Filder#183355#15:57:0010:53:0009:34:00
631Sarah ROOMANBELTROL#227465#15:39:0012:05:0009:48:00
Top

D-16 (11)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
707Florine DURIEUXBELAltaïr C.O.#224588#15:50:0012:08:0009:22:00
417Laurence DEFRAIGNEBELASUB#198326#15:35:0010:22:0009:56:00
425Gaëlle FRONHOFFSBELASUB#198318#14:14:0011:22:0009:46:00
20Oriane HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#189543#15:12:0012:16:0009:10:00
29Amandine MARIONSUICA Rosé#189474#16:04:0011:30:0009:11:00
295Emma DE SMETBELHainaut O.C.#189609#14:23:0010:16:0009:14:00
395Emma PETITJEANBELHainaut O.C.#151687#14:29:0011:14:0009:34:00
656Anneleen KNOOPSBELhamok#199243#15:53:0012:22:0009:47:00
279Emma WILLEMSENSBELHermathenae#185001#14:25:0011:12:0009:01:00
579Emma MAESBELK.O.L.#63676#14:10:0010:56:0009:28:00
639Mit VAN BRUGGENBELTROL#185199#14:40:0011:28:0009:39:00
Top

D-18 (3)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
478Marine SILLIENBELC.O. Pégase#210548#15:08:0011:52:0009:11:00
326Emilie STREBELBELHainaut O.C.#198262#16:02:0011:06:0009:25:00
159Aude SANDEVOIRFRAOrientation Caennaise#210724#14:36:0011:12:0010:00:00
Top

D-20 (2)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
683Jolien VANDEBROEKBELhamok#225892#15:00:0011:18:0009:00:00
224Elise VANELFRATout Azimut Fameck#232987#15:20:0011:22:0009:06:00
Top

DE (15)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
414Béatrice DE LONGUEVILLEBELASUB#233303#16:00:0011:02:0009:51:00
431Jessica LIMPACHBELASUB#198276#15:30:0010:58:0009:57:00
365Dorota KOSINSKAPOLC.O. Liège#210246#15:16:0011:34:0009:16:00
368Rosemonde LEONARDBELC.O. Liège#198146#14:44:0011:30:0009:49:00
385Fanny TILKINBELC.O. Liège#233295#14:36:0010:36:0009:55:00
388Severine VANDERMEULENBELC.O. Liège#224561#15:06:0012:04:0009:42:00
328Hannah THIELSBELHainaut O.C.#185172#15:32:0011:42:0009:00:00
671Greet OEYENBELhamok#183896#15:56:0010:52:0009:37:00
274Eléonore ROBINSONBELHermathenae#189571#15:26:0012:18:0009:34:00
547Magalie MENDESFRANoyon course d' orientation#185055#15:12:0010:32:0009:20:00
454Ronja FELLBELO.L.G. St. Vith ARDOC#130563#15:28:0010:20:0009:46:00
455Elisabeth HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233287#16:02:0012:00:0009:10:00
598Anna KRAJGEROLF Mainz#189279#15:44:0011:08:0009:04:00
124Beate MOESERGEROLF Mainz#189198#16:04:0011:14:0009:26:00
509Kim GEYPENBELOmega#239461#15:58:0010:08:0010:01:00
Top

D21 (14)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
1Michela MARZOLINIITAA.S.D. OC Appennino#184725#14:45:0012:00:0009:28:00
440Claire SANDEVOIRFRAASUB#233306#15:19:0010:22:0009:08:00
726Sonja VULAKLIJASRBASUB#239466#14:13:0011:36:0009:14:00
377Louise NYSSENBELC.O. Liège#68994#14:50:0011:44:0009:56:00
472Rebecca MOLLONBELC.O. Pégase#198267#15:23:0010:16:0009:04:00
24Ariane BAETTIGSUICA Rosé#189501#15:52:0011:06:0009:22:00
35Kim TIREZBELCO COLMAR#173628#15:27:0012:08:0009:48:00
655Ellen HOUBENBELhamok#183722#15:15:0011:28:0009:54:00
61Tjitske BREIMERNEDHOC'93#186632#14:25:0011:16:0009:06:00
62Marijke KLAASSENNEDHOC'93#186577#15:30:0010:46:0009:44:00
568Kelly GYSENBELK.O.L.#227434#14:53:0011:32:0009:26:00
147Linda SCHRADERNEDOlifant#165193#15:40:0010:42:0009:12:00
157Sonja BORNERSUIOLV Zug#210729#15:01:0010:08:0009:32:00
636Vanessa VAN BREEDAMBELTROL#196828#14:23:0010:58:0009:58:00
Top

DB (6)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
13Qiyi SUGERBerliner TSC#114898#15:45:0012:02:0009:03:00
22Stéphanie HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#189546#16:14:0012:06:0009:40:00
33Anja POTVINBELCO COLMAR#172957#14:31:0010:42:0009:05:00
99Maike MULLENDERBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233308#14:02:0010:38:0009:37:00
216Coralie SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#233403#15:16:0010:18:0009:02:00
644Annelies VERMONDENBELTROL#64216#15:43:0011:38:0010:00:00
Top

D35 (11)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
429Catherine HOOFDBELASUB#224558#16:04:0011:30:0009:28:00
443Marie THIENPONDTBELASUB#198252#15:42:0010:38:0009:59:00
363Véronique HOCHETFRAC.O. Liège#210296#15:50:0010:50:0009:08:00
693Charline SADZOTBELC.O. Liège#210243#14:30:0010:56:0009:47:00
298Marie DESTREEBELHainaut O.C.#239751#15:14:0011:54:0009:32:00
329Emilie TIMMERMANSBELHainaut O.C.#403703#15:34:0010:10:0009:50:00
650Ariane DECRAMERBELhamok#225840#15:12:0012:26:0009:44:00
664Ellen MOLSBELhamok#64847#15:18:0012:04:0009:55:00
264Leslie CRETTELSBELHermathenae#66914#14:14:0011:14:0009:13:00
585Natascha SPATHMANNBELK.O.L.#198855#14:56:0010:46:0009:38:00
604Ellen BOURGONJONBELTROL#231389#14:26:0010:22:0009:12:00
Top

D40 (30)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
420Laurence DRABSBELASUB#68782#15:48:0010:28:0009:56:00
423An FREDERICKXBELASUB#239755#15:24:0012:24:0009:24:00
432Vinciane MULPASBELASUB#224560#15:22:0011:04:0010:02:00
701Florence LAGRANGEFRAbalise77 Fontaibleau Avon#184787#14:02:0011:50:0009:19:00
700Sandra OLIVIERFRAbalise77 Fontaibleau Avon#148000#15:30:0011:58:0009:53:00
347Kerstin BUCHACKERGERC.O. Liège#239540#15:40:0011:20:0009:42:00
349Valérie CLISSENBELC.O. Liège#151559#14:58:0010:44:0009:49:00
361Aline HERMANSBELC.O. Liège#210722#15:28:0010:08:0010:03:00
28Barbara HUGELSHOFERSUICA Rosé#189475#14:52:0011:34:0009:17:00
299Christelle DETHYBELHainaut O.C.#129888#14:22:0010:18:0009:04:00
305Johanne INSTALLEBELHainaut O.C.#233298#15:26:0011:46:0009:36:00
397Anne TIMMERMANSBELHainaut O.C.#151683#14:54:0010:02:0009:46:00
330Julie TIMMERMANSBELHainaut O.C.#210227#15:38:0012:14:0009:18:00
335Alexandra VANDEN EYNDEBELHainaut O.C.#189385#15:56:0010:34:0009:10:00
675Elisabeth SCHUTJESBELhamok#239247#14:18:0011:38:0009:30:00
571Sofie HEUNINCKXBELK.O.L.#172958#15:06:0011:48:0009:41:00
70Lina BULOVAITĖLTUKOVZ#184836#15:10:0010:40:0009:15:00
78Inga AUSEKLELATLuxembourg Orienteering Club#233408#15:16:0010:24:0009:48:00
483Laurence HRYCKOFRANoyon course d' orientation#185122#15:02:0012:18:0009:51:00
111Merethe FRANCISDENOK HTF#232534#14:34:0012:02:0010:01:00
131Maria SASSGEROLF Mainz#189317#14:10:0010:06:0009:20:00
727Larissa RANDNEDOlifant#151288#15:36:0010:52:0009:22:00
526Katrien TALLOENBELOmega#239357#15:32:0011:42:0009:57:00
158Christine ANTOINEFRAOrientation Caennaise#210726#14:50:0012:30:0009:52:00
401Cécilia DRUZETICFRARaid Orientation Paris#227542#15:44:0011:26:0009:43:00
223Virgenie STEINFRATout Azimut Fameck#189307#15:54:0010:48:0009:45:00
231Katrin LORENZ - BAATHGERTSV Jetzendorf#189457#15:58:0010:12:0009:16:00
233Evelyn WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189462#14:46:0012:08:0009:54:00
240Marie DESRUMAUXFRAVALMO#233410#15:52:0011:08:0009:34:00
243Michaela KOTECKÀFRAVALMO#189542#16:00:0011:00:0009:01:00
Top

D45 (30)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
549Nathalie GUENINFRAAnimation Sillery Orientation#184786#15:55:0011:16:0009:27:00
343Renee HELLERNEDARGUS#184714#14:36:0011:06:0009:55:00
7Kristine MOURITSNEDARGUS#64790#15:03:0011:46:0009:26:00
406Laurence AUGHUETBELASUB#210523#14:08:0010:34:0009:20:00
437Nicole REVENCUBELASUB#232692#16:06:0011:26:0009:32:00
16Caroline KNOLLGERBielefelder TG#116394#14:16:0010:30:0009:29:00
345Florence BASTINBELC.O. Liège#224542#15:33:0010:46:0009:00:00
367Hedwige LEJEUNEBELC.O. Liège#224606#14:38:0010:58:0009:16:00
384Martine TAFFEIRENBELC.O. Liège#77221#16:18:0011:10:0009:48:00
474Christel POULAINBELC.O. Pégase#66977#16:02:0012:04:0009:15:00
43Sheralee BAILEYGBRDartford#184885#14:27:0010:50:0009:41:00
493Line NYBAKKENFINEspoon Suunta#185828#15:05:0010:52:0009:50:00
673Sophie PAREEBELhamok#194892#14:34:0012:14:0009:35:00
266Véronique GOIREBELHermathenae#89974#15:58:0011:02:0009:52:00
273Marie-Agnès PIQUERAYBELHermathenae#66920#15:01:0011:32:0009:23:00
255Anke TEMPLINERFRAIndiv.#184814#14:45:0011:20:0009:08:00
563Virginie DEHULLUBELK.O.L.#204153#16:08:0011:44:0009:43:00
83Elisabet WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#189464#14:06:0012:30:0009:33:00
458Sylvia HENNESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#198150#14:57:0010:20:0010:03:00
120Miriam FERRARIGEROLF Mainz#189206#15:25:0010:08:0009:30:00
140Ursula WEYSUIOLG Goldau#189488#16:10:0012:24:0009:42:00
505Angelique DE GRANDEBELOmega#199845#14:18:0011:34:0009:36:00
530Veerle TULLENEERSBELOmega#199843#15:14:0009:54:0010:04:00
168Magalie TOURNEUXFRAOSCM Charleville Mezières#189642#15:18:0010:10:0009:04:00
171Stine ARNTZENNORSandefjord Orienteringsklubb#208739#15:31:0010:14:0009:51:00
183Galyna KULIKOVAGERSILIN#189567#14:47:0010:44:0009:19:00
188Emmanuelle BELLEFRASki Club Barr#189551#14:12:0010:26:0009:17:00
535Johanna DAMMEIERGERSV Wannweil#227546#14:50:0011:40:0009:31:00
219Agnès SEGONDYFRATout Azimut Fameck#233407#16:12:0012:20:0009:58:00
627Kristel MERTENSBELTROL#196755#15:47:0011:58:0010:02:00
Top

D50 (23)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
421An DUYCKBELASUB#68770#15:47:0010:09:0009:11:00
430Carine LAMBEAUBELASUB#90032#16:07:0011:23:0009:43:00
724Dominique LUYTSBELASUB#158489#15:23:0010:49:0009:21:00
433Claire MUYLLAERTBELASUB#233397#15:59:0011:37:0009:27:00
444Cécile VAN BRUSSELBELASUB#232974#15:11:0010:29:0009:57:00
381Françoise RENARDBELC.O. Liège#198111#16:03:0011:59:0009:29:00
40Marie MORLONFRACSAG METZ#189494#14:07:0011:19:0009:45:00
286Valérie AUGHUETBELHainaut O.C.#232659#14:45:0011:49:0009:07:00
336Isabelle WATELETBELHainaut O.C.#78309#15:41:0010:19:0009:37:00
665Greta MOLSBELhamok#225895#14:27:0010:53:0009:51:00
685Marijs VANDEWEYERBELhamok#189410#14:11:0010:45:0009:59:00
71Annie EDIARNEDKOVZ#500314#15:29:0011:31:0009:31:00
457Maria HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#210340#14:55:0010:25:0009:53:00
150Kristine FRITZGEROL-Team Filder#182136#15:51:0011:15:0009:25:00
123Anne Katrin KLARGEROLF Mainz#189201#14:33:0010:13:0009:55:00
146Lina JASULAITYTELTUOlifant#196918#14:49:0012:05:0009:41:00
153Elvira WEINGARDGEROLV Steinberg#224507#14:23:0010:57:0009:47:00
156Kathrin BORNERSUIOLV Zug#211032#15:35:0011:43:0009:19:00
516Mia KINNAERBELOmega#184603#16:11:0012:09:0010:01:00
198Mietta GROENEVELDNEDThe Hague Orienteering Runners#88617#15:55:0010:35:0009:35:00
210Sophie LOGÉFRATout Azimut Fameck#232983#15:05:0011:27:0009:49:00
610Betty DE MEYERBELTROL#225944#14:37:0011:11:0009:33:00
698Laurence ROBYNFRAVALMO#68886#14:19:0011:07:0010:03:00
Top

D55 (29)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
4Marie Pierre COFFEFRAAC Beauchamp#210578#14:43:0011:37:0009:21:00
706Noëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.#119783#15:31:0011:43:0009:27:00
410Jenny BUELENSBELASUB#119738#15:43:0010:45:0009:09:00
427Bernadette GOVAERTSBELASUB#189574#15:17:0012:23:0009:58:00
498Annick ROUSEREZBELASUB#89953#15:11:0011:15:0010:04:00
10Sue PARKERGBRBerkshireOrienteers#483191#16:15:0011:59:0009:26:00
348Muriel CHOUFFARTBELC.O. Liège#239548#16:01:0012:13:0009:02:00
371Patricia MARCHAL-PIRARDBELC.O. Liège#210409#15:49:0010:03:0009:15:00
372Pascale MARTINFRAC.O. Liège#210244#16:19:0010:29:0009:59:00
44Julie COLLINSGBRDartford#195604#14:21:0011:09:0009:19:00
48Gudrun ZWICKEGERDJK Vfl Willich#186720#15:21:0011:51:0009:10:00
301Pascale FLAMIONBELHainaut O.C.#68825#16:05:0011:01:0009:52:00
596Hilde VERCAERENBELK.O.L.#114918#14:49:0011:23:0010:02:00
546Myriam CORDEIRO MENDESFRANoyon course d' orientation#185137#16:03:0011:35:0009:03:00
484Ingelise BADENDENOK HTF#200698#14:07:0010:33:0009:44:00
114Maria LÄNNEVALLSWEOK Roslagen#184923#15:07:0010:05:0009:38:00
132Gitta WEBERGEROLF Mainz#189322#14:09:0012:21:0009:00:00
133Kaethi BURKHARDSUIOLG Cordoba#184206#15:55:0012:29:0010:00:00
506Marina DRIESENBELOmega#239351#14:35:0012:15:0009:01:00
521Sonia NYSBELOmega#196804#14:27:0010:21:0009:37:00
523Els PUTBELOmega#199848#14:41:0010:13:0009:53:00
172Kari CHRISTIANSENNORSandefjord Orienteringsklubb#501221#15:35:0012:03:0009:16:00
185Tove JAKOBSENDENSilkeborg OK#231332#15:05:0011:29:0009:13:00
187Inger SIMONSENDENSilkeborg OK#208954#14:23:0010:39:0009:06:00
599Jane LAMBERTGBRSouthdowns Orienteers#220341#15:27:0010:51:0009:28:00
538Sybille SCHACHGERSV Wannweil#227547#15:03:0010:09:0009:33:00
740Joli WEHRLISUISwiss O Tours#189566#14:13:0011:05:0009:47:00
206Mireille HOFFFRATout Azimut Fameck#189295#16:11:0011:47:0009:36:00
643Linda VERBRAKENBELTROL#182134#15:15:0012:09:0010:03:00
Top

D60 (18)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
733Caty COLSONBELASUB#78233#15:51:0010:31:0009:40:00
499Anita BAERTSBELBorasca#199198#14:57:0010:25:0009:14:00
386Bernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège#224541#14:39:0010:41:0009:31:00
38Sylvie MARCHESINFRACSAG METZ#189473#15:47:0012:19:0009:39:00
42Evelyne THIEBAUTFRACSAG METZ#189492#15:37:0010:55:0009:23:00
686Julienne VANREUSELBELhamok#225936#14:15:0010:35:0009:05:00
581Marie-Christine METTENBELK.O.L.#198392#14:53:0011:45:0009:42:00
582Odette MORETBELK.O.L.#220620#14:59:0011:41:0009:54:00
584Simonne SILVIBELK.O.L.#220232#15:09:0012:01:0009:57:00
80Maggie ROACHGBRLuxembourg Orienteering Club#502310#14:31:0012:31:0009:12:00
142Alexandra WANNERGEROLG Siegerland#196693#14:05:0011:55:0009:43:00
524Marie QUISTHOUDTBELOmega#94296#14:47:0012:27:0009:55:00
165Marie Thérèse ROSEFRAOSCM Charleville Mezières#189647#16:21:0010:11:0009:08:00
195Nataliia OSTROVSKAUKRTeam Ostrovsky#189570#14:25:0010:27:0009:22:00
203Anna COLOMBIFRATout Azimut Fameck#210564#14:19:0012:11:0009:50:00
212Régine MOUCHETTEFRATout Azimut Fameck#233412#15:59:0012:07:0009:30:00
607Lily-Anne COLEBELTROL#193753#14:45:0010:17:0009:45:00
237Ariane TESSIERFRAUnion Sportive Melunaise#189554#14:17:0011:19:0009:04:00
Top

D65 (16)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
376Jacqueline MOREAU-SCUVEEBELC.O. Liège#219072#15:34:0010:40:0011:16:00
380Agnès PONCELETBELC.O. Liège#67056#14:52:0010:34:0011:12:00
263Françoise CHATELAIN-NANOUXBELHermathenae#66895#14:28:0012:10:0010:52:00
564Lisette EYKMANSBELK.O.L.#225938#16:10:0010:48:0010:58:00
75Foley-Fisher BARBARAIRLLagan Valley Orienteers#210567#15:12:0012:04:0010:16:00
90Viera FIALOVASVKN.S.V. Amel#232043#14:14:0010:14:0009:52:00
95Elisabeth VLIEGENBELN.S.V. Amel#171531#16:20:0010:18:0011:26:00
508Lieve FEYSBELOmega#64938#14:10:0011:28:0009:40:00
181Paulette POGUFRAScapa Nancy Orientation#189389#15:42:0010:46:0010:12:00
190Lisbeth DAMSGAARDDENSollerod OK#182157#14:02:0011:18:0010:54:00
202Marie José BERGERFRATout Azimut Fameck#189306#16:02:0011:04:0010:26:00
619Lieve GEENSBELTROL#220515#14:42:0011:40:0011:18:00
628Monica ROELINGNEDTROL#173111#15:44:0011:32:0010:02:00
629Annie ROMBOUTNEDTROL#501604#15:38:0012:00:0010:20:00
552Annick LECOYERFRAVervins Orientation#119832#15:56:0010:52:0011:08:00
249Martine ROBERTFRAVesoul Haute Saône orientation#189443#14:24:0012:24:0009:48:00
Top

D70 (9)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
409Marie-Christine BLANCHEBELASUB#233305#14:30:0012:06:0010:48:00
468Monique DEFFENSEBELC.O. Pégase#210562#16:00:0011:44:0011:10:00
31Nicole BLASCOFRAClub Athlétique de Condat#186460#14:20:0010:04:0010:04:00
56Margrit EGGLISUIFuersten OK Ettingen#48723#14:22:0011:52:0009:02:00
670Danielle NOLENSBELhamok#209806#15:30:0010:10:0009:46:00
117Marianne LYKKINGDENOK73 Gladsaxe#179244#14:36:0011:24:0009:06:00
169Françoise FRANTZFRAQuimper Orientation#199225#15:58:0011:00:0010:08:00
176Nicole BASTIEN FATHFRAScapa Nancy Orientation#189387#15:50:0011:10:0009:10:00
551Nicole RICHARDFRAVervins Orientation#189441#16:16:0010:22:0009:20:00
Top

D75 (2)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
254Ruth RHODESGBRMoledowns#221177#15:52:0010:32:0009:44:00
144Erica HUGGLERSUIOLG Stäfa#196834#15:22:0011:34:0011:06:00
Top

H-10 (9)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
260Victor BROUWIERBELHermathenae#210551#00:00:0000:00:0000:00:00
562Thomas DEBAEREBELK.O.L.#211140#00:00:0000:00:0000:00:00
96Louis BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233309#00:00:0000:00:0000:00:00
514Nathan JANSENBELOmega#199866#00:00:0000:00:0000:00:00
515Thomas JANSENBELOmega#199861#00:00:0000:00:0000:00:00
400Maxime DRUZETICFRARaid Orientation Paris#227538#00:00:0000:00:0000:00:00
222Victor STEINFRATout Azimut Fameck#233404#00:00:0000:00:0000:00:00
232Daniel WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189463#00:00:0000:00:0000:00:00
241Jachym KOTECKYFRAVALMO#189449#00:00:0000:00:0000:00:00
Top

H10B (14)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
19Axel HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#189458#00:00:0000:00:0000:00:00
739Numa LAMBERTBELHainaut O.C.#184889#00:00:0000:00:0000:00:00
319Emile PASQUASYBELHainaut O.C.#232662#00:00:0000:00:0000:00:00
323Mathias PIRETBELHainaut O.C.#189382#00:00:0000:00:0000:00:00
651Kobe DEFERMBELhamok#232830#00:00:0000:00:0000:00:00
737Thor WOLLESBELhamok#225932#00:00:0000:00:0000:00:00
262Loïc CHATELAINBELHermathenae#66894#00:00:0000:00:0000:00:00
63Ronald ROOSNEDHOC'93#186571#00:00:0000:00:0000:00:00
578Senne LINTENBELK.O.L.#232833#00:00:0000:00:0000:00:00
74Sacha KURTNEDKOVZ#64771#00:00:0000:00:0000:00:00
85Matthias WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#189471#00:00:0000:00:0000:00:00
613Viek DE MITSBELTROL#231288#00:00:0000:00:0000:00:00
637Cas VAN BRUGGENBELTROL#501481#00:00:0000:00:0000:00:00
236Tobias WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189504#00:00:0000:00:0000:00:00
Top

H-12 (18)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
375Arnaud MAZYBELC.O. Liège#189585#14:30:0010:53:0009:42:00
470Florentin LOVENSBELC.O. Pégase#189581#15:50:0011:15:0009:21:00
477Gauthier SILLIENBELC.O. Pégase#189577#15:06:0010:49:0010:03:00
480Nathan SILLIENBELC.O. Pégase#189639#15:10:0011:59:0010:21:00
290Oscar BOURGEOISBELHainaut O.C.#189452#14:50:0010:41:0010:39:00
293Colin BRISEBOISBELHainaut O.C.#130339#14:38:0010:57:0010:15:00
310Timothée LAMBERTBELHainaut O.C.#189378#14:52:0012:07:0010:33:00
325Titouan PIRETBELHainaut O.C.#189383#14:34:0011:23:0009:54:00
258Mathis BROUWIERBELHermathenae#210555#14:04:0011:39:0009:04:00
565Jarno GEENENBELK.O.L.#185053#14:44:0011:05:0009:19:00
84Jakob WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#189470#15:18:0010:17:0010:24:00
465Janoé SEPULCHREBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233285#15:04:0011:31:0009:07:00
136Loris WEYSUIOLG Goldau#189481#14:40:0011:51:0009:33:00
399Alexandre DRUZETICFRARaid Orientation Paris#210604#14:12:0011:55:0009:01:00
199Odin GROENEVELDNEDThe Hague Orienteering Runners#189556#14:26:0011:47:0010:12:00
215Colin SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#233413#14:20:0010:29:0010:30:00
612Thor DE MITSBELTROL#210023#15:28:0010:01:0009:10:00
229Ole Magnus BAATHGERTSV Jetzendorf#189456#14:22:0010:45:0009:30:00
Top

H-14 (13)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
15Anton KNOLLGERBielefelder TG#114907#15:23:0010:36:0009:38:00
289Louis BOURGEOISBELHainaut O.C.#119748#14:54:0011:08:0009:57:00
317Everic MISTIAENBELHainaut O.C.#189596#15:41:0011:00:0009:44:00
280Jonas WILLEMSENSBELHermathenae#184945#14:42:0010:48:0009:07:00
86Paul WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#189476#15:29:0011:18:0009:54:00
127Jannik SASSGEROLF Mainz#189388#16:00:0010:24:0009:06:00
139Timon WEYSUIOLG Goldau#189489#14:21:0010:28:0009:18:00
214Thomas SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#233402#16:16:0010:12:0009:49:00
221Raphael STEINFRATout Azimut Fameck#232982#14:52:0011:24:0010:01:00
614Wolf DE MITSBELTROL#196867#15:38:0010:02:0009:12:00
632Joris SMETBELTROL#148389#15:27:0011:42:0009:24:00
641Toon VAN BRUGGENBELTROL#185128#15:21:0010:54:0009:21:00
234Jakob WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189460#14:04:0010:32:0009:09:00
Top

H-16 (15)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
404Gaël AMERIJCKXBELASUB#233401#15:47:0010:54:0009:52:00
357Justin GILLETBELC.O. Liège#78471#14:41:0012:16:0009:30:00
288Louis BOLLAERTSBELHainaut O.C.#189483#15:03:0010:50:0009:34:00
307Matthias INSTALLEBELHainaut O.C.#151663#14:33:0011:24:0009:50:00
312Donovan LERATBELHainaut O.C.#198263#14:57:0011:50:0009:46:00
327Giulyan STREBELBELHainaut O.C.#189607#15:11:0010:12:0009:10:00
268Antoine MATTARTBELHermathenae#185162#14:18:0011:20:0009:42:00
275Antoine VANSPAUWENBELHermathenae#184928#14:05:0010:05:0009:02:00
66Mathurin GIROUFRAIndiv.#184822#15:43:0011:40:0009:24:00
586Lasse TAILLIEUBELK.O.L.#204101#14:37:0011:54:0009:40:00
485Louis HONORE JENSENDENOK HTF#201742#14:29:0012:04:0009:36:00
135Florin WEYSUIOLG Goldau#189482#15:33:0011:02:0009:20:00
529Liam THIELSBELOmega#227471#15:07:0009:54:0009:38:00
536Per DAMMEIERGERSV Wannweil#232937#14:09:0010:28:0009:16:00
204Romain DISCHERFRATout Azimut Fameck#198432#15:37:0011:10:0009:18:00
Top

H-18 (13)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
402Cédric AMERIJCKXBELASUB#232592#16:17:0010:55:0009:47:00
355Guillaume EYENBELC.O. Liège#198144#16:15:0011:57:0010:02:00
284Simon ARNOBELHainaut O.C.#210195#15:47:0011:19:0009:01:00
332Aurélien VAN AERSCHOTBELHainaut O.C.#189594#14:09:0010:11:0009:41:00
659Thomas KNOOPSBELhamok#173566#14:19:0011:35:0010:03:00
257Martin BARBIERBELHermathenae#233414#15:33:0010:37:0009:02:00
277Simon VANSPAUWENBELHermathenae#114895#15:19:0011:45:0009:33:00
121Alexander GÖRKEGEROLF Mainz#210613#14:05:0010:29:0009:57:00
125Maximilian POPPGEROLF Mainz#189193#15:45:0010:45:0009:50:00
130Kolya SASSGEROLF Mainz#189316#15:10:0010:53:0009:45:00
137Sven WEYSUIOLG Goldau#189480#14:39:0011:03:0010:04:00
518Matijs LOECKXBELOmega#198940#14:35:0011:11:0009:51:00
548Ben SCHWEIKERGERSV Wannweil#173535#14:23:0010:41:0009:44:00
Top

H-20 (1)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
657Dimitry KNOOPSBELhamok#189301#14:45:0010:31:0009:37:00
Top

HE (29)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
418Gilles DELMEEBELASUB#224559#14:27:0010:23:0009:33:00
715Benjamin HOFMANSBELASUB#90031#15:12:0011:07:0009:05:00
436Yannick POULAINFRAASUB#67035#16:11:0010:51:0009:09:00
446François VAN DER OUDERAABELASUB#232588#15:30:0010:59:0009:51:00
597Karsten BLUMEGERBerliner TSC#114747#15:24:0010:43:0009:37:00
696Marvin GOERICKEGERBerliner TSC#222528#15:03:0012:07:0009:23:00
346Tristan BLOEMENBELC.O. Liège#168950#14:30:0011:33:0009:41:00
352Clément DEMEUSEBELC.O. Liège#198110#15:06:0010:27:0009:35:00
364Jérôme JACOBSBELC.O. Liège#198145#14:36:0012:11:0009:15:00
369François LETAWEBELC.O. Liège#210245#15:48:0010:19:0009:27:00
320Fabien PASQUASYBELHainaut O.C.#239754#14:42:0012:03:0009:55:00
654Jeroen HOEKXBELhamok#172941#14:18:0011:11:0009:21:00
663Victor MELLEBEEKBELhamok#199233#14:48:0011:03:0009:39:00
679Dries VAN DER KLEIJBELhamok#199247#15:52:0012:19:0009:31:00
681Thomas VAN DER KLEIJBELhamok#198856#15:44:0010:35:0009:25:00
723Thibaut DERENNEBELHermathenae#114762#14:09:0010:11:0010:01:00
267Maxime LAVALBELHermathenae#85869#14:33:0011:25:0009:13:00
573Martijn HUSBELK.O.L.#227433#15:33:0010:55:0009:17:00
580Bert MARIENBELK.O.L.#63670#14:54:0011:41:0009:11:00
81Oleksandr RYBAKOVUKRLuxembourg Orienteering Club#189465#14:51:0010:39:0009:29:00
449Christian BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#219087#15:40:0011:29:0009:45:00
154François BORNERSUIOLV Zug#211061#14:12:0010:31:0009:19:00
155Joël BORNERSUIOLV Zug#211056#14:45:0011:59:0009:53:00
525Joost TALLOENBELOmega#239460#15:56:0010:06:0009:59:00
161Luc SANDEVOIRFRAOrientation Caennaise#210074#14:15:0011:37:0009:43:00
337Jean-François DEBENBELSUD O LUX#189569#15:36:0011:55:0009:07:00
340Sébastien HENROTTEBELSUD O LUX#219082#15:27:0011:19:0009:03:00
617Desmond FRANSSENBELTROL#173446#15:09:0011:45:0009:49:00
618Winston FRANSSENBELTROL#199035#14:05:0010:02:0009:00:00
Top

H21 (11)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
351Florian DEMBLONBELC.O. Liège#232596#14:38:0011:16:0009:20:00
467Julien DACHEBELC.O. Pégase#210455#15:42:0011:12:0009:32:00
475Toulouse SEBASTIANBELC.O. Pégase#198271#15:18:0010:34:0009:08:00
692Sebastiaan KOUWENHOVENNEDIndiv.#184810#15:34:0010:42:0009:40:00
69Daniel SANCHEZ GARRIDOGERKölner O team#184834#14:46:0010:30:0009:36:00
101Thomas BREDOBELO.L.V. Eifel#186566#15:26:0010:54:0009:16:00
510Tom GEYPENBELOmega#63674#14:30:0010:38:0009:24:00
544Bruno NADELSTRUMPFGERSV Wannweil#189484#14:54:0011:38:0009:28:00
539Jacob SCHACHGERSV Wannweil#232955#15:10:0010:50:0009:04:00
540Jonathan SCHACHGERSV Wannweil#232942#15:23:0010:12:0009:12:00
606Dieter COENBELTROL#173478#15:02:0011:06:0009:44:00
Top

HB (12)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
2Davide VALPIANIITAA.S.D. OC Appennino#183940#15:44:0011:23:0009:31:00
714Laurent BERNARDBELASUB#232654#15:16:0010:39:0009:15:00
448John WILHELMSFINASUB#233307#14:14:0012:15:0009:56:00
21Stephane HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#189544#15:14:0010:45:0009:49:00
25Michael BAETTIGSUICA Rosé#189499#14:22:0012:21:0009:48:00
291Sébastien BOURGEOISBELHainaut O.C.#189459#14:32:0010:19:0009:54:00
281Raphael WILLEMSENSBELHermathenae#184941#14:04:0010:11:0009:02:00
717Ivan BATCHEVNEDKOVZ#185120#14:44:0011:45:0009:21:00
451Mike BRULSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#224510#16:00:0010:31:0009:58:00
106William TONNEAUBELO.L.V. Eifel#68754#15:02:0011:55:0010:03:00
520Tino NIJSTBELOmega#185197#15:42:0011:11:0009:25:00
218Olivier SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#232988#14:54:0010:49:0009:00:00
Top

H35 (21)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
408Christophe BERNARDBELASUB#233304#15:01:0011:27:0009:51:00
412Jean-Baptiste COLOMBFRAASUB#90119#15:13:0011:15:0009:19:00
439Mathieu ROTHBELASUB#198253#15:39:0010:55:0009:43:00
738François VELDEKENSBELASUB#232657#14:33:0011:45:0009:23:00
725Vladan VUJAKLIJASRBASUB#239465#14:21:0012:17:0009:08:00
12Tobias SCHWARTZGERBerliner TSC#114751#15:43:0010:35:0009:11:00
677Dieter SELSBELhamok#184086#15:07:0011:35:0009:31:00
680Jeroen VAN DER KLEIJBELhamok#232832#15:21:0010:23:0009:29:00
271Patrick MAYERESBELHermathenae#66915#14:17:0011:01:0009:55:00
557Wim BRIESBELK.O.L.#185111#14:39:0010:27:0009:15:00
688Thomas ENGELBEENBELK.O.L.#227464#14:53:0011:39:0009:06:00
569Dries HEUNINCKXBELK.O.L.#209750#15:47:0011:07:0009:57:00
716Ronald SOMERSNEDK.O.L.#239355#15:17:0010:49:0009:27:00
92Stephan HANSBELN.S.V. Amel#67145#16:03:0011:49:0009:25:00
466Michel SEPULCHREBELO.L.G. St. Vith ARDOC#219088#15:55:0010:39:0009:45:00
109Ronny NATHOGEROC München#185152#15:31:0011:11:0009:35:00
162Holger KOHRGEROLG SAAR#505340#14:11:0010:15:0009:13:00
537Sacha DAMMEIERGERSV Wannweil#227552#14:27:0012:25:0009:17:00
200Romain LAGNYFRATous Azimuts Douai#189557#15:35:0011:19:0009:49:00
624Igor KISELEVRUSTROL#93456#15:51:0010:45:0009:59:00
239Guillem COQUELETFRAVALMO#189541#15:27:0012:29:0009:21:00
Top

H40 (31)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
424Alistair FRONHOFFSDENASUB#68783#15:34:0010:34:0009:22:00
703Stéphane GALLYFRAbalise77 Fontaibleau Avon#184785#14:58:0012:10:0009:50:00
17Thies KNOLLGERBielefelder TG#114903#14:24:0011:56:0009:40:00
36Nelson MOTAPORC.C.Orientaçao do Minho#114734#15:24:0010:40:0009:15:00
359Quentin GILLETBELC.O. Liège#198216#14:10:0010:50:0009:45:00
373Alain MAZYBELC.O. Liège#210356#15:00:0010:22:0009:39:00
481Nicolas SILLIENBELC.O. Pégase#232670#15:08:0010:10:0009:30:00
482Vincent SILLIENBELC.O. Pégase#130118#15:40:0012:06:0009:59:00
59Mathieu POTTIERFRAGuyancourt Orientation 78#186574#14:40:0011:18:0009:48:00
285Yves ARNOBELHainaut O.C.#189611#14:32:0011:32:0009:52:00
296Frédéric DE SMETBELHainaut O.C.#198258#15:50:0010:26:0009:29:00
304Cédric INSTALLEBELHainaut O.C.#130340#14:08:0012:16:0009:14:00
309François LAMBERTBELHainaut O.C.#189605#14:26:0012:22:0009:08:00
324Olivier PIRETBELHainaut O.C.#151686#14:14:0010:44:0009:41:00
669Pascal MYLLEBELhamok#198407#15:48:0011:26:0009:32:00
676Stefaan SCHUTJESBELhamok#225933#14:18:0011:06:0009:06:00
735Kristof WOLLESBELhamok#239250#14:20:0010:06:0009:11:00
259Michaël BROUWIERBELHermathenae#184936#15:54:0010:24:0009:13:00
282Stephane WILLEMSENSBELHermathenae#114808#14:02:0010:02:0009:05:00
561Filiep DEBAEREBELK.O.L.#240694#14:54:0011:12:0010:00:00
575Dolf LEPPENSBELK.O.L.#196943#15:46:0011:00:0009:43:00
497Simo MARTOMAAFINKalevan Rasti#502839#14:22:0010:12:0009:12:00
82Christopher SCOTTGBRLuxembourg Orienteering Club#219084#14:50:0012:26:0009:18:00
711Roelof POSTHOUWERNEDMINOR#239463#15:20:0011:10:0009:53:00
93Freddy SCHWALLBELN.S.V. Amel#171542#16:06:0011:52:0009:28:00
97Michel BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#198151#14:06:0009:50:0010:02:00
460Patrick HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233391#14:00:0010:54:0009:58:00
728Michel VAN DONGENNEDOlifant#172218#15:02:0011:38:0009:47:00
513Kim JANSENBELOmega#199856#14:16:0011:46:0009:36:00
244Ondrej KOTECKYFRAVALMO#189453#14:12:0012:30:0010:03:00
720Stephane SENCEFRAVALMO#172972#15:38:0011:22:0009:02:00
Top

H45 (32)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
5Marco MENSINKNEDARGUS#64791#14:59:0011:39:0009:29:00
403Christophe AMERIJCKXBELASUB#232656#15:43:0010:49:0009:59:00
719Gerald SOUWEINEBELASUB#68956#14:03:0010:05:0009:03:00
732Pierre CIPARISSEBELC.O. Pégase#67194#16:19:0012:09:0009:46:00
47Andreas MALTIGGERDJK Adler 07 Bottrop#186512#16:11:0010:31:0009:07:00
729Rolf WÜSTENHAGENSUIGundelfinger Turnerschaft#2400693#16:09:0012:13:0009:56:00
302Yves GOMREEBELHainaut O.C.#210196#14:29:0011:33:0009:48:00
314David LIPPOLISBELHainaut O.C.#233300#16:01:0011:27:0009:17:00
658Steffen KNOOPSBELhamok#158480#15:29:0011:15:0009:25:00
256Christophe BARBIERBELHermathenae#210514#15:03:0011:29:0009:21:00
269Eric MATTARTBELHermathenae#185045#15:41:0010:15:0009:32:00
73Ralph KURTGERKOVZ#181405#14:15:0010:57:0009:35:00
77Frédéric ROBINETBELLES CROS#185142#14:41:0010:09:0009:49:00
107Tiziano BOIANISUIO-92 Piano di Magadino#184942#14:37:0011:31:0009:42:00
453Olivier CHATTLAINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#198152#16:05:0010:35:0009:23:00
459Michael HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC#189616#14:01:0010:25:0009:15:00
112Kenneth G. PETERSENDENOK HTF#232533#14:47:0011:37:0009:05:00
128Jorn SASSGEROLF Mainz#189436#15:05:0010:21:0009:36:00
504Koen CROONSBELOmega#239352#15:13:0009:57:0009:43:00
517Frederik LOECKXBELOmega#227468#14:51:0011:01:0009:55:00
699Romuald CHARLIERFRAOSCM Charleville Mezières#189197#14:33:0011:07:0009:37:00
398Stephane DRUZETICFRARaid Orientation Paris#227463#15:55:0010:43:0010:05:00
180Pascal MARTINFRAScapa Nancy Orientation#189641#15:08:0012:03:0009:39:00
543Werner LUTZGERSV Wannweil#239464#14:55:0011:53:0009:11:00
197Olaf BINSCHNEDThe Hague Orienteering Runners#88618#15:23:0011:55:0010:00:00
220Nicolas STEINFRATout Azimut Fameck#189299#14:45:0011:47:0009:10:00
615Yves DE MITSBELTROL#231224#15:15:0010:59:0009:13:00
630Rudy ROOMANBELTROL#220613#15:51:0011:59:0009:58:00
633Kurt SMETBELTROL#408029#15:25:0011:43:0009:27:00
640Rik VAN BRUGGENBELTROL#196906#15:36:0010:19:0009:14:00
646Wim VERVOORTBELTROL#220614#14:17:0011:51:0010:01:00
226Michael BIALLYGERTSV Ipsheim#189553#15:57:0010:01:0009:09:00
Top

H50 (54)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
708Pierre-Michel DURIEUXBELAltaïr C.O.#232667#16:24:0011:27:0010:02:00
550Olivier GUENINFRAAnimation Sillery Orientation#184784#15:58:0011:21:0009:24:00
251Fabien GRUSELLEFRAAssociation Sportive de l 'IGN#184809#14:16:0010:57:0009:03:00
405Marc ARNARDIBELASUB#233400#14:52:0010:23:0009:12:00
416Benoît DEFRAIGNEBELASUB#232701#15:36:0010:27:0009:19:00
438Richard ROBINSONBELASUB#171371#14:10:0010:41:0009:29:00
9Simon PARKERGBRBerkshireOrienteers#114906#16:12:0010:47:0009:57:00
353Pierre-Emmanuel DEMEUSEBELC.O. Liège#198028#14:08:0010:13:0009:20:00
492Fabien SCORNICIELBELC.O. Militaire Belge#92664#16:06:0010:37:0009:30:00
471Jean-Philippe LOVENSBELC.O. Pégase#210550#16:20:0010:07:0009:40:00
30Jean Claude MARIONSUICA Rosé#189478#14:20:0011:43:0009:04:00
34Guy TIREZBELCO COLMAR#184759#15:12:0012:31:0009:59:00
51Antoine PAULFRAEpernay Nature et Sport#210241#15:28:0011:25:0009:50:00
58Mario ALVARESPORGD4C#186593#15:20:0012:07:0009:22:00
294Jean-Pol BRISEBOISBELHainaut O.C.#189606#14:06:0011:35:0009:41:00
333Jean-Bernard VAN AERSCHOTBELHainaut O.C.#198261#15:40:0011:57:0009:26:00
660Henrik LISBYDENhamok#66451#15:34:0011:01:0009:23:00
682Eric VANDEBROEKBELhamok#81586#14:28:0011:59:0009:10:00
276Frank VANSPAUWENBELHermathenae#114764#14:50:0010:53:0009:16:00
722Martin GENTGERIndiv.#178378#14:12:0010:25:0010:01:00
67Jan BOUWMANGERKölner O team#502522#14:40:0012:01:0009:37:00
68Michael MARGOLINGERKölner O team#184832#16:14:0010:35:0009:42:00
718Steven JOCHEMSNEDKOVZ#181037#15:00:0010:43:0009:13:00
87Jonas WOLFFFINLuxembourg Orienteering Club#231336#14:26:0012:27:0009:11:00
88Serge BAERTBELN.S.V. Amel#65190#15:46:0012:19:0010:04:00
91Alain GENTENBELN.S.V. Amel#78468#14:58:0011:31:0009:55:00
94Robert THEISSBELN.S.V. Amel#232051#14:30:0012:29:0009:09:00
713Martin NOLTEGERO.L.V. Eifel#211141#16:18:0011:19:0009:33:00
148Michael BOHSMANGEROL-Team Filder#173627#15:30:0012:03:0009:27:00
119Eyke DIEHRGEROLF Mainz#189199#15:52:0011:03:0009:36:00
126Stefan RÖHLGEROLF Mainz#189194#16:08:0010:59:0009:17:00
134Martin BURKHARDSUIOLG Cordoba#184205#14:48:0011:39:0009:14:00
138Thomas WEYSUIOLG Goldau#189490#16:22:0010:09:0009:45:00
689Klemens JANISCHOWSKYGEROLG Regensburg#158476#15:24:0011:17:0009:46:00
702Martin SCHAFFNERSUIOLK Piz Hasi#173563#14:34:0012:17:0009:35:00
502Rudi AERTSBELOmega#184931#16:26:0012:09:0010:05:00
507Roger DULIEUBELOmega#94350#15:54:0011:05:0009:18:00
163Thierry JAUVAINFRAOSCM Charleville Mezières#189196#14:24:0011:51:0009:38:00
173Trond FOSSNORSandefjord Orienteringsklubb#205484#15:10:0012:13:0009:05:00
174Oskar KAALOYNORSandefjord Orienteringsklubb#174874#14:42:0012:23:0010:00:00
189Pascal BELLEFRASki Club Barr#189548#16:10:0011:47:0009:07:00
339Marc DEPAUEBELSUD O LUX#67080#15:18:0010:03:0009:44:00
342Iwan VISBELSUD O LUX#90090#15:08:0010:21:0009:08:00
193Christian WEHRLISUISwiss O Tours#189550#14:56:0011:29:0009:06:00
209Robert LOGEFRATout Azimut Fameck#189283#15:56:0010:55:0009:43:00
225Luc VANELFRATout Azimut Fameck#233406#14:18:0012:11:0009:51:00
620Francis GLASSÉEBELTROL#77608#15:48:0011:49:0009:52:00
621Dirk GOOSSENSBELTROL#408484#15:22:0012:05:0009:47:00
642Erik VAN DYCKBELTROL#501371#15:26:0011:53:0009:28:00
645Karl VERVOORTBELTROL#225887#14:36:0011:15:0009:34:00
230Veikko BAATHGERTSV Jetzendorf#189503#14:46:0010:17:0009:39:00
235Robert WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189505#14:00:0010:05:0009:01:00
697Marc GEIRNARTFRAVALMO#189447#15:32:0011:07:0009:32:00
246Philippe PAPINFRAVALMO#189448#16:04:0010:51:0009:53:00
Top

H55 (48)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
3Daniel COFFEFRAAC Beauchamp#210569#15:14:0010:17:0009:49:00
407Milan BELESSVKASUB#151563#14:12:0011:09:0009:10:00
413Didier DARIMONTBELASUB#198156#15:50:0011:53:0009:23:00
415Jean-Noël DEBEHOGNEBELASUB#189636#14:58:0011:15:0009:16:00
435Joël POULAINFRAASUB#68784#16:12:0011:29:0009:54:00
441Philippe TAELEMANSBELASUB#210456#15:04:0010:33:0009:08:00
447Marc VANDEMEULEBROEKBELASUB#233399#16:00:0011:23:0009:00:00
356Julius GARRAYBELC.O. Liège#98937#14:06:0010:05:0010:02:00
378André PIERLOTBELC.O. Liège#189583#14:54:0009:55:0009:03:00
387Bruno VANDERMEULENBELC.O. Liège#210348#16:20:0010:35:0009:51:00
389Alain WATHELETBELC.O. Liège#68820#16:16:0011:27:0010:04:00
491Eric NOBELSBELC.O. Militaire Belge#197918#15:18:0010:25:0009:09:00
473Patrick MOSSOUXBELC.O. Pégase#66428#15:54:0010:39:0010:01:00
26Dennis CUCHESUICA Rosé#189498#14:34:0011:37:0009:50:00
39Jean François MORLONFRACSAG METZ#189495#15:30:0012:03:0009:56:00
45Mark COLLINSGBRDartford#186457#14:24:0010:49:0009:37:00
55John ROWEIRLFingal Orienteers#186719#15:44:0011:25:0009:33:00
315Felipe MARTOS SANCHEZESPHainaut O.C.#171421#15:40:0011:33:0009:48:00
652Dirk DEIJGERSBELhamok#209997#14:52:0011:19:0009:59:00
653Ivan HEYNINCKBELhamok#239248#15:10:0010:57:0009:43:00
661Luc MELISBELhamok#183962#15:22:0010:31:0009:05:00
710Rudy HUSBELK.O.L.#209890#15:28:0011:13:0009:47:00
591Marc VAN DE MAELEBELK.O.L.#204152#14:26:0010:27:0009:35:00
592Peter VANDE LOOCKBELK.O.L.#197603#14:10:0011:21:0009:24:00
72Per FORSBERGSWEKOVZ#500236#15:08:0010:11:0009:57:00
98Dirk HARTMANNGERO.L.G. St. Vith ARDOC#224616#16:14:0012:05:0009:41:00
456Freddy HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#189612#14:30:0010:23:0009:31:00
461Werner HOFFMANNBELO.L.G. St. Vith ARDOC#189615#14:18:0011:31:0009:22:00
486Arne BERTELSENDENOK HTF#185185#14:56:0010:47:0009:39:00
488Jens Peder JENSENDENOK HTF#201740#15:36:0011:47:0009:55:00
487Peter JUHLDENOK HTF#169832#16:18:0010:53:0009:25:00
113Lennart KARLSSONSWEOK Roslagen#196793#15:48:0010:07:0009:53:00
115x LÄNNEVALLSWEOK Roslagen#184808#14:44:0012:11:0009:11:00
143Nikolaj WANNERGEROLG Siegerland#130105#15:56:0012:15:0009:46:00
152Vadim NIGEROLV Steinberg#224506#15:26:0012:07:0009:34:00
527Marc TALLOENBELOmega#79376#14:48:0011:51:0009:58:00
528Jan THEYSBELOmega#77223#14:14:0012:09:0010:00:00
531Bart VAN DE MOORTELBELOmega#232958#16:04:0011:43:0009:42:00
160Benoit SANDEVOIRFRAOrientation Caennaise#19905#14:02:0011:59:0009:44:00
166Albert SEGUINOTFRAOSCM Charleville Mezières#189645#14:38:0011:35:0010:03:00
186Morten KJAERDENSilkeborg OK#208948#15:06:0011:11:0009:29:00
341Jean-Pol HOULMONTBELSUD O LUX#219083#15:34:0010:43:0009:27:00
207Olivier HOFFFRATout Azimut Fameck#189296#15:00:0011:39:0009:45:00
625Wiet LAENENBELTROL#500253#15:16:0012:13:0009:19:00
626Marc MEEUWSSENBELTROL#220615#16:07:0011:01:0009:15:00
393Michel DICKBURTFRAVALMO#68623#15:42:0010:02:0009:13:00
245Pascal LEGEREFRAVALMO#233409#14:42:0011:05:0009:21:00
247Konstantin SMIRNOVFRAVALMO#68779#15:46:0012:17:0009:07:00
Top

H60 (33)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
705Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.#232665#15:55:0010:20:0009:30:00
411Philippe CLAPUYTBELASUB#198278#16:10:0011:28:0009:32:00
428Jacques HOFMANSBELASUB#67037#14:24:0011:20:0009:36:00
434Pierre PARMENTIERBELASUB#189622#16:16:0011:36:0009:58:00
442Léonard THIENPONDTBELASUB#68640#14:55:0010:30:0009:40:00
11Brian SEWELLGBRBerkshireOrienteers#413163#15:45:0010:06:0009:56:00
500Johan CLAESBELBorasca#199212#14:09:0011:32:0009:12:00
360Roger HENROTTAYBELC.O. Liège#210566#16:04:0010:52:0009:24:00
370Pierre MARCHALBELC.O. Liège#239549#14:07:0011:48:0009:44:00
545Christian BOTTEMERFRAC.O. Strasbourg Europe#189545#15:23:0010:12:0009:20:00
495Frank BUTTINFRAClub Orientation Compiègne#184869#15:03:0010:24:0009:06:00
494Bernard PRESSONFRAClub Orientation Compiègne#186511#16:29:0010:10:0009:28:00
49Michael ZWICKEGERDJK Vfl Willich#186573#16:13:0011:24:0009:46:00
54Tommy BURKEIRLFingal Orienteers#186578#15:27:0011:04:0009:04:00
300Bernard DUBOISBELHainaut O.C.#189600#15:11:0010:48:0009:08:00
303Philippe HECQBELHainaut O.C.#68905#15:59:0010:34:0010:01:00
649Andre AERTSBELhamok#225835#16:02:0011:40:0010:04:00
555Roger BOCKXBELK.O.L.#220511#14:42:0011:08:0009:18:00
559Etienne DE WITBELK.O.L.#185058#15:09:0011:56:0009:59:00
590Albert VAN CANEGHEMBELK.O.L.#183793#14:53:0011:44:0010:02:00
594Jackie VANDIJCKBELK.O.L.#199227#16:08:0011:14:0009:54:00
79David ROACHGBRLuxembourg Orienteering Club#502204#15:47:0011:52:0009:52:00
253Ian DITCHFIELDGBRMoledowns#413208#15:40:0011:00:0009:50:00
463Uwe KRAUSBAUERGERO.L.G. St. Vith ARDOC#151539#14:40:0010:42:0009:26:00
118Frank CZIOSKAGEROLF Mainz#189321#15:38:0011:12:0009:10:00
533Patrick WALLAERTBELOmega#198853#14:37:0012:04:0009:01:00
177Jean Marie FATHFRAScapa Nancy Orientation#189386#16:22:0011:18:0009:14:00
182Philippe POGUFRAScapa Nancy Orientation#189435#14:33:0012:00:0009:02:00
205Jean Luc DUBOISFRATout Azimut Fameck#198456#14:50:0012:12:0009:22:00
603Paul BOLSENSBELTROL#196967#14:44:0010:16:0009:48:00
623Herman JANSSENBELTROL#227466#14:35:0012:06:0009:42:00
635Julien VAN BOSCHBELTROL#227461#14:01:0010:26:0009:00:00
250Franck GUERINFRAYcone Sens#189445#14:59:0010:56:0009:34:00
Top

H65 (42)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
419Georges DICKERBELASUB#89992#14:03:0011:54:0009:00:00
354Jean-Claude DUPONTBELC.O. Liège#224543#14:21:0010:52:0009:10:00
362Servais HICKBELC.O. Liège#233293#15:21:0011:52:0010:01:00
366Jean-Marie LEGROSBELC.O. Liège#68922#16:01:0011:04:0009:14:00
382Robert SCUVEEBELC.O. Liège#210314#15:07:0010:18:0009:29:00
383Jacques SILVESTREBELC.O. Liège#67059#15:13:0010:26:0009:33:00
490Daniel DANGRIAUXBELC.O. Militaire Belge#197652#15:39:0010:22:0009:34:00
23Bernard DARGENTONFRAC.O. Tours Sud#184867#14:59:0010:30:0009:12:00
50Bill GRIFFITHSGBREborienteers#186618#14:49:0011:18:0009:38:00
287Jacques BASTIENBELHainaut O.C.#151682#14:17:0010:28:0009:40:00
331Paul TIMMERMANSBELHainaut O.C.#67098#15:35:0012:12:0009:08:00
674Dominique SCHUTJESBELhamok#210765#15:15:0011:40:0009:51:00
60Hermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath#68938#15:11:0011:36:0009:16:00
558Rudy CANTREBELK.O.L.#220617#14:57:0011:44:0009:59:00
570Luc HEUNINCKXBELK.O.L.#232835#15:57:0012:18:0010:02:00
574Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.#182147#14:53:0012:08:0009:57:00
576Juliaan LINTENBELK.O.L.#185164#15:45:0011:06:0009:48:00
589Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.#173769#15:51:0011:21:0009:24:00
595Jef VANHOUTBELK.O.L.#210756#15:29:0010:12:0009:07:00
76Nigel FOLEY- FISHERIRLLagan Valley Orienteers#189491#14:55:0010:42:0009:50:00
89Milan FIALACZEN.S.V. Amel#232063#15:09:0011:00:0009:55:00
450Hubert BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#151612#15:27:0012:06:0009:58:00
462Ludwig KAUTBELO.L.G. St. Vith ARDOC#224615#15:47:0011:30:0009:47:00
464Christian KRINGSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233390#14:25:0010:36:0009:18:00
100Jean BREDOBELO.L.V. Eifel#189650#16:05:0010:50:0009:20:00
103Klaus HELDBELO.L.V. Eifel#68859#15:05:0010:56:0009:06:00
104Ernest PELTIERBELO.L.V. Eifel#209995#15:17:0010:08:0009:52:00
122Heinrich GÖTTEGEROLF Mainz#189205#14:41:0010:46:0009:26:00
503Anton BUYTAERTBELOmega#186741#14:43:0011:32:0009:36:00
164Jean Bernard ROSEFRAOSCM Charleville Mezières#198429#14:11:0010:32:0009:32:00
709Claude PIERRONFRAPZ Chat'O1311#184821#14:07:0011:12:0009:27:00
170Carl MALLINGDENRanders OK#483044#16:09:0010:38:0009:22:00
184Vasil SILINGERSILIN#189568#14:31:0011:48:0009:53:00
541Walter SCHACHGERSV Wannweil#227571#14:01:0012:14:0009:04:00
196Volodymyr OSTROVSKYIUKRTeam Ostrovsky#189643#15:33:0011:08:0009:54:00
208Robert LOCUSSEFRATout Azimut Fameck#189284#14:47:0010:04:0009:44:00
211Alain MOUCHETTEFRATout Azimut Fameck#233411#15:23:0010:16:0009:41:00
605Marc CEULEMANSBELTROL#407142#15:25:0011:26:0009:49:00
609Eddie DE KERFNEDTROL#501463#15:43:0011:46:0009:23:00
616Eddie DESMEDTBELTROL#197407#15:03:0011:15:0009:43:00
648Frans WENSBELTROL#239467#14:37:0012:02:0009:42:00
553Régis LECOYERFRAVervins Orientation#119831#15:19:0011:58:0009:02:00
Top

H70 (27)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
422Jacques FLAMENTBELASUB#232700#16:12:0010:20:0011:00:00
501Ruud SCHONEWILLENEDBorasca#210995#15:14:0011:06:0009:32:00
344Jean BAISIPONTBELC.O. Liège#198109#15:48:0011:26:0010:34:00
704Michel POULAINBELC.O. Pégase#66974#16:22:0012:20:0009:34:00
476Freddy SILLIENBELC.O. Pégase#119855#14:58:0012:02:0011:24:00
496Bertrand PATURETFRAClub Orientation Compiègne#186459#14:40:0010:08:0011:14:00
37Etienne BOUSSERFRACSAG METZ#67179#16:04:0010:30:0010:32:00
57Roland EGGLISUIFuersten OK Ettingen#144547#15:36:0010:42:0010:46:00
316Serge MINEURBELHainaut O.C.#239753#15:06:0011:56:0010:36:00
678Jos THYSBELhamok#194493#16:14:0010:36:0009:28:00
684Vic VANDERSTRAETENBELhamok#225893#15:18:0012:16:0009:24:00
261Guy CHATELAINBELHermathenae#66892#15:02:0010:56:0010:42:00
265Stephane DMYTERKOBELHermathenae#185048#14:12:0011:30:0010:44:00
567Bert GEUDENSBELK.O.L.#179165#14:50:0011:22:0011:02:00
572Jos HOUBENBELK.O.L.#225999#14:34:0011:46:0009:30:00
588Georges TIMMERMANSBELK.O.L.#184325#15:26:0011:16:0009:22:00
102Serge DERYBELO.L.V. Eifel#198434#14:18:0012:08:0009:38:00
602André VLIEGENBELO.L.V. Eifel#157631#14:38:0012:22:0010:18:00
489Per HENRIKSENDENOK HTF#174755#14:00:0012:12:0011:04:00
167Guy TAILLANDIERFRAOSCM Charleville Mezières#189648#14:48:0011:12:0010:22:00
191Ron MCGRAILDENSollerod OK#139477#14:16:0012:28:0010:10:00
622Mike IN 'T GROENNEDTROL#233121#15:54:0011:36:0009:58:00
634Oswald VAN BOCKSTALBELTROL#88898#15:20:0010:02:0010:38:00
638Mark VAN BRUGGENBELTROL#407401#15:40:0011:02:0010:50:00
647Georges VONCKBELTROL#231795#15:24:0011:50:0009:26:00
238Daniel TESSIERFRAUnion Sportive Melunaise#189564#16:26:0011:08:0009:16:00
248Christian ROBERTFRAVesoul Haute Saône orientation#189442#15:08:0010:26:0010:14:00
Top

H75 (12)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
445Jean-Pierre VAN DER CRUYSBELASUB#232699#14:04:0010:12:0009:00:00
18Régis ANTOINEFRAC.O. Montceau Morvan#114787#14:32:0010:54:0009:50:00
32Serge BLASCOFRAClub Athlétique de Condat#186458#14:54:0012:18:0010:40:00
690Bernard PONCEBELHainaut O.C.#210226#15:16:0010:06:0009:08:00
334Claude VAN COLLIEBELHainaut O.C.#151681#16:28:0012:26:0011:22:00
662Phil MELLEBEEKBELhamok#225942#14:46:0010:58:0009:36:00
672Jean OOMSBELhamok#232957#16:06:0010:16:0009:12:00
64Ton ROOSNEDHOC'93#186712#14:06:0010:00:0009:04:00
583Chris NEYENSBELK.O.L.#64359#15:10:0010:28:0009:42:00
116Knud LYKKINGDENOK73 Gladsaxe#174805#15:28:0010:50:0009:56:00
192Gerrit KRAUSEGERSV Bayer Wuppertal#189549#14:56:0012:14:0010:30:00
213Georges RENNOTTEBELTout Azimut Fameck#210559#16:24:0010:44:0011:20:00
Top

H80 (9)

NrNameNatClubEmitStage 1Stage 2Stage 3
712André LUXENBELBalise 10#66863#14:44:0010:38:0011:28:00
593Henri VANDENBERKBELK.O.L.#227540#14:08:0011:54:0009:18:00
105Lucien TONNEAUBELO.L.V. Eifel#66907#15:00:0011:58:0009:54:00
145Klaus HUGGLERSUIOLG Stäfa#196962#14:26:0010:24:0010:00:00
522Michel OOMSBELOmega#210531#16:18:0011:48:0010:24:00
532Frans VAN DE MOORTELBELOmega#226001#16:08:0011:42:0010:28:00
175Abdelkader KENANEFRASAVCO VERDUN 55#227440#15:46:0011:14:0009:14:00
252Michael HODSONGBRScapa Nancy Orientation#189440#15:32:0011:38:0010:06:00
338Jean-Marie DEMEUSEBELSUD O LUX#97053#15:04:0011:20:0010:56:00
Top

Total

Hainaut O.C.60
ASUB56
C.O. Liège47
TROL46
K.O.L.45
hamok41
Omega32
Hermathenae28
Tout Azimut Fameck24
O.L.G. St. Vith ARDOC21
C.O. Pégase18
OLF Mainz16
VALMO14
SV Wannweil12
Luxembourg Orienteering Club10
O.L.V. Eifel9
N.S.V. Amel8
OK HTF8
KOVZ7
OSCM Charleville Mezières7
Scapa Nancy Orientation7
CA Rosé6
OLG Goldau6
SUD O LUX6
ARGUS5
C.O. Strasbourg Europe5
CSAG METZ5
Indiv.5
TSV Jetzendorf5
TV 1901 Beaumarais5
Altaïr C.O.4
Berliner TSC4
Bielefelder TG4
HOC'934
OL-Team Filder4
Olifant4
OLV Zug4
Orientation Caennaise4
Raid Orientation Paris4
Sandefjord Orienteringsklubb4
balise77 Fontaibleau Avon3
BerkshireOrienteers3
Borasca3
C.O. Militaire Belge3
Club Orientation Compiègne3
CO COLMAR3
Dartford3
Kölner O team3
Noyon course d' orientation3
OC München3
OK Roslagen3
Silkeborg OK3
The Hague Orienteering Runners3
Vervins Orientation3
A.S.D. OC Appennino2
AC Beauchamp2
Animation Sillery Orientation2
Club Athlétique de Condat2
DJK Vfl Willich2
Fingal Orienteers2
Fuersten OK Ettingen2
Gundelfinger Turnerschaft2
Lagan Valley Orienteers2
Moledowns2
OK73 Gladsaxe2
OLG Cordoba2
OLG Siegerland2
OLG Stäfa2
OLV Steinberg2
SILIN2
Ski Club Barr2
Sollerod OK2
Swiss O Tours2
Team Ostrovsky2
Union Sportive Melunaise2
Vesoul Haute Saône orientation2
Association Sportive de l 'IGN1
Balise 101
C.C.Orientaçao do Minho1
C.O. Montceau Morvan1
C.O. Tours Sud1
DJK Adler 07 Bottrop1
Eborienteers1
Epernay Nature et Sport1
Espoon Suunta1
GD4C1
Guyancourt Orientation 781
Hansa Simmerath1
Kalevan Rasti1
LES CROS1
MINOR1
O-92 Piano di Magadino1
OLG Regensburg1
OLG SAAR1
OLK Piz Hasi1
PZ Chat'O13111
Quimper Orientation1
Randers OK1
SAVCO VERDUN 551
Southdowns Orienteers1
SV Bayer Wuppertal1
Tous Azimuts Douai1
TSV Ipsheim1
Ycone Sens1
Total: 718