clublogo
index

Belgisch kampioenschap AVOND
Koersel 't Fonteintje 14.3.2015
K.O.L.

Last updated: 15.03.2015 00:18:42Contact/Remarks: lucheuninkx@skynet.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME SD LD Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   -- buiten wedstrijd   

D. Espoirs - Beloften   length 3500m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Sandrine DEFRAIGNEBELASUB40:2411'32"
2.Lisa ELSENBELOmega47:4313'37"+7:19
3.Lies DEFERMEBELhamok51:0614'35"+10:42
4.Eske AERDENBELK.O.L.53:2215'14"+12:58
Top

D. Junioren - Juniores   length 5200m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Elke VERDEYENBELOmega1:01:0111'44"
2.Charlotte THEYSBELOmega1:05:5812'41"+4:57
3.Claudia ROOMANBELTROL1:09:0713'17"+8:06
NCLSara DEBYSERBELOmega
Top

D. Open   length 6100m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Greet OEYENBELhamok48:297'56"
2.Miek FABRÉBELOmega49:268'06"+0:57
3.Anna SERRALLONGAESPTROL50:558'20"+2:26
4.Helena PLUYMERSBELTROL54:358'56"+6:06
5.Mira SCHEIRBELhamok1:05:2710'43"+16:58
6.Liesbeth VAN DE VELDEBELOmega1:07:5911'08"+19:30
7.Nancy WENDERICKXBELhamok1:09:2511'22"+20:56
8.Kim STEEGENBELK.O.L.1:15:2712'22"+26:58
9.Sien VERDEYENBELOmega1:24:4713'53"+36:18
10.Ellen BOURGONJONBELTROL1:43:3316'58"+55:04
11.Natascha SPATHMANNBELK.O.L.1:59:1319'32"+1:10:44
NCLEllen HOUBENBELhamok
Top

D. Masters A   length 5200m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Kristel MERTENSBELTROL1:08:3913'12"
2.An VERBERNEBELhamok1:38:2918'56"+29:50
3.Angelique DE GRANDEBELOmega1:41:0719'26"+32:28
4.Ruta POIKANELATAltaïr C.O.1:45:0420'12"+36:25
NCLKatleen VAN DE MOORTELBELOmega
Top

D. Masters B   length 4300m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Muriel CHOUFFARTBELC.O. Liège1:09:1616'06"
2.Betty DE MEYERBELTROL1:10:3616'25"+1:20
3.Françoise RENARDBELC.O. Liège1:11:2416'36"+2:08
4.Lea SWINNENBELOmega1:24:5319'44"+15:37
Top

D. Masters C   length 3500m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Odette MORETBELK.O.L.1:13:0320'52"
2.Lieve GEENSBELTROL1:29:3325'35"+16:30
NCLMaria HENDRICKXBELOmega
Top

H. Espoirs - Beloften   length 4300m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Ansis POIKANSLATAltaïr C.O.47:2911'02"
2.Dries VAN LOMMELBELK.O.L.50:0611'39"+2:37
3.Liévin CREFCOEURBELAltaïr C.O.52:1712'09"+4:48
4.Daan KAELENBELOmega56:5213'13"+9:23
5.Jens VAN LOMMELBELK.O.L.57:2713'21"+9:58
NCLGrégoire VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.
NCLGuillaume EYENBELC.O. Liège
Top

H. Junioren - Juniors   length 7000m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Evert LEEUWSBELOmega56:418'05"
2.Arno KEUPPENSBELOmega1:00:558'42"+4:14
3.Michael ROOMANBELTROL1:10:3410'04"+13:53
4.Miel DEFERMEBELhamok1:16:3210'56"+19:51
NCLJérémy BREDOBELO.L.V. Eifel
Top

H. Open   length 8200m (21)

[H:]M:Smin/km
1.Benjamin ANCIAUXBELhamok48:535'57"
2.Olle KÄRNERESTASUB51:116'14"+2:18
3.Thomas VAN DER KLEIJBELhamok51:196'15"+2:26
4.Desmond FRANSSENBELTROL53:326'31"+4:39
5.Jeroen HOEKXBELhamok54:596'42"+6:06
6.Jeremy GENARBELTROL56:106'50"+7:17
7.Geert SIMKENSBELK.O.L.1:01:007'26"+12:07
8.Wannes HENDRICKXBELK.O.L.1:03:207'43"+14:27
9.Adriaan PELCKMANSBELTROL1:04:207'50"+15:27
10.Siegfried BAKELANTSBELK.O.L.1:09:588'31"+21:05
11.Dieter COENBELTROL1:12:108'48"+23:17
12.Koen WILSSENSBELTROL1:16:199'18"+27:26
13.Winston FRANSSENBELTROL1:17:369'27"+28:43
14.Stefaan SCHUTJESBELhamok1:18:429'35"+29:49
15.Tarmo KUUBESTASUB1:21:439'57"+32:50
16.Frederik MEYNENBELhamok1:33:4311'25"+44:50
17.Wim BRIESBELK.O.L.1:34:0811'28"+45:15
18.Sandro GRASSOBELK.O.L.1:36:4211'47"+47:49
19.Maris BERZINSLATASUB1:38:3012'00"+49:37
20.Philippe CREFCOEURBELAltaïr C.O.1:42:3512'30"+53:42
21.Thomas BREDOBELO.L.V. Eifel1:44:5512'47"+56:02
Top

H. Masters A   length 7000m (16)

[H:]M:Smin/km
1.Frank BUYTAERTBELTROL1:01:068'43"
2.Rudy ROOMANBELTROL1:04:519'15"+3:45
3.Karl KEUPPENSBELOmega1:06:349'30"+5:28
4.Gunther DEFERMEBELhamok1:07:299'38"+6:23
5.Marc KERCKHOFSBELOmega1:10:0910'01"+9:03
6.Wouter VAN MUYSENBELOmega1:10:2310'03"+9:17
7.Noël NIJSTENBELBorasca1:11:1410'10"+10:08
8.Ronny TIMMERSBELhamok1:18:5511'16"+17:49
9.Aivis POIKANSLATAltaïr C.O.1:21:0511'35"+19:59
10.Kris VAN GELDERBELOmega1:39:3914'14"+38:33
11.Frank AERDENBELK.O.L.1:39:5514'16"+38:49
12.Tom KAELENBELOmega1:40:1114'18"+39:05
13.Benoît DEFRAIGNEBELASUB1:40:3514'22"+39:29
14.Yves DE MITSBELTROL1:42:2814'38"+41:22
15.Geert DEBYSERBELOmega2:15:1119'18"+1:14:05
NCLPierre-Michel DURIEUXBELAltaïr C.O.
Top

H. Masters B   length 6100m (21)

[H:]M:Smin/km
1.Wiet LAENENBELTROL48:087'53"
2.Serge BAERTBELK.O.L.52:098'32"+4:01
3.Guido TIMMERSBELhamok53:118'43"+5:03
4.Marc MEEUWSSENBELTROL56:449'18"+8:36
5.Guido VERDEYENBELOmega59:209'43"+11:12
6.Marc CLAESBELhamok1:03:0810'20"+15:00
7.Michel WENSBELTROL1:04:0410'30"+15:56
8.Erik VAN DYCKBELTROL1:06:3010'54"+18:22
9.Bart VAN DE MOORTELBELOmega1:07:1011'00"+19:02
10.Koen MEYNENBELhamok1:12:4311'55"+24:35
11.Herman JANSSENBELTROL1:14:2612'12"+26:18
12.Dominique PEETERSBELBorasca1:17:5912'47"+29:51
13.Jan THEYSBELOmega1:23:1713'39"+35:09
14.André PIERLOTBELC.O. Liège1:24:5713'55"+36:49
15.Lucien BOSMANSBELhamok1:26:5914'15"+38:51
16.Julius GARRAYBELC.O. Liège1:35:1315'36"+47:05
17.Dirk FABRÉBELOmega1:37:2015'57"+49:12
18.Peter HOOGSTRATENEDhamok1:44:3117'08"+56:23
NCLEtienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.
NCLKarl VERVOORTBELTROL
NCLSylwester PRZYBYLAPOLASUB
Top

H. Masters C   length 5200m (19)

[H:]M:Smin/km
1.Roger BOCKXBELK.O.L.53:2310'15"
2.Freddy SILLIENBELC.O. Pégase1:01:3211'49"+8:09
3.Frans WENSBELTROL1:03:4712'15"+10:24
4.Jean Paul HOMBROECKXBELhamok1:09:1313'18"+15:50
5.Willy RENDERSBELhamok1:10:2113'31"+16:58
6.Dominique SCHUTJESBELhamok1:10:4713'36"+17:24
7.Rogier VANAKENBELOmega1:12:3613'57"+19:13
8.Ferdy NIJSTBELK.O.L.1:15:0114'25"+21:38
9.Sven-Ake ASKLANDERSWEAltaïr C.O.1:17:0914'50"+23:46
10.Bruno VANDERMEULENBELC.O. Liège1:22:5615'56"+29:33
11.Jos VERHEYENBELK.O.L.1:23:0815'59"+29:45
12.Rudy CANTREBELK.O.L.1:25:4416'29"+32:21
13.Michel DE LANNOYBELASUB1:28:0016'55"+34:37
14.Anton BUYTAERTBELOmega1:32:2317'45"+39:00
15.Jos THYSBELhamok1:34:0218'05"+40:39
16.Eric HULLYBELAltaïr C.O.1:34:2018'08"+40:57
17.Oswald VAN BOCKSTALBELTROL1:49:4221'05"+56:19
18.Mark CEULEMANSBELTROL1:55:2922'12"+1:02:06
NCLJean BREDOBELO.L.V. Eifel
Top

H. Masters D   length 3500m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Michel OOMSBELOmega57:2616'24"
NCLGeorges DEFERMEBELhamok
Top

H. Master E   length 3100m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Frans VAN DE MOORTELBELOmega57:5018'39"
2.Bonaventur CLOOSTERMANSBELhamok1:38:0431'38"+40:14
Top

SD   length 6000m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Daniel MARINUSBELTROL49:258'14"
2.Vanessa VAN BREEDAMBELTROL52:188'42"+2:53
3.Jan VAN LOMMELBELK.O.L.1:18:3413'05"+29:09
4.Albert VAN CANEGHEMBELK.O.L.1:22:1913'43"+32:54
5.Kim TIREZBELK.O.L.1:22:2213'43"+32:57
Top

LD   length 3800m (1)

[H:]M:Smin/km
NCLReinis BERZINSLATTekutaku
Top

Total

Omega29
TROL28
hamok25
K.O.L.20
Altaïr C.O.10
ASUB7
C.O. Liège6
O.L.V. Eifel3
Borasca2
C.O. Pégase1
Tekutaku1
Total: 132