clublogo
index

VK SPRINT
TURNHOUT 30.4.2017
TROL

Last updated: 30.04.2017 13:10:53HELGA Orienteering Software © Michael Hock

D.Pup DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME D.Pup B H.Pup B SE SD LD Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   -- buiten wedstrijd   

D. Pupilles   length 1300m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Maija TAILLIEUBELD-12K.O.L.11:198'42"
2.Noor DE MITSBELD-12TROL18:0713'56"+6:48
3.Eline DEBAEREBELD-12K.O.L.21:0916'16"+9:50
4.Fee MYLLEBELD-12hamok26:0220'01"+14:43
5.Fin MYLLEBELD-10hamok38:5429'55"+27:35
Top

D. Espoirs - Beloften   length 1600m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Julie SMEETSBELD-16Omega12:457'58"
2.Tille DE SMULBELD-14Omega12:518'01"+0:06
3.Janne VAN GELDERBELD-16Omega13:598'44"+1:14
4.Lene ELSENBELD-16Omega14:028'46"+1:17
5.Julia KREKELSBELD-16TROL14:198'56"+1:34
6.Emma MAESBELD-16K.O.L.14:519'16"+2:06
7.Siel DE SMULBELD-16Omega15:309'41"+2:45
8.Mit VAN BRUGGENBELD-14TROL17:2710'54"+4:42
9.Jil MYLLEBELD-14hamok19:0611'56"+6:21
10.Aster BREESCHBELD-14TROL24:1215'07"+11:27
Top

D. Junioren - Juniores   length 2000m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Ems DE SMULBELD-18Omega15:077'33"
2.Esmee VAN DE MAELEBELD-18K.O.L.16:468'22"+1:39
3.Lisa ELSENBELD-18Omega17:448'52"+2:37
4.Magalie VERSTREPENBELD-20Omega19:349'47"+4:27
5.Eske AERDENBELD-18K.O.L.21:1510'37"+6:08
6.Sara DEBYSERBELD-20Omega21:3310'46"+6:26
NCLMagalie GILLETBELD-18Omega
Top

D. Open   length 2100m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Kim GEYPENBELD21Omega13:316'26"
2.Sofie HEUNINCKXBELD35K.O.L.15:447'29"+2:13
3.Elke VERDEYENBELD21Omega16:267'49"+2:55
4.Kim STEEGENBELD35K.O.L.17:048'07"+3:33
5.Ellen BOURGONJONBELD35TROL18:528'59"+5:21
6.Renske GOOSSENSBELD21TROL21:0210'00"+7:31
7.Charlotte THEYSBELD21Omega21:4910'23"+8:18
8.Lies PROVOOSTBELD35Omega22:1610'36"+8:45
9.Iris CEULEMANSBELD21TROL23:1711'05"+9:46
--Hannah THIELSBELD-18Hainaut O.C.15:297'22"+1:58
Top

D. Masters A   length 2000m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Greet PERSOONBELD40TROL15:507'54"
2.Hilde BREESCHBELD40TROL17:388'48"+1:48
3.Roos VAN BRUGGENBELD40TROL18:459'22"+2:55
4.Annemie JANSENBELD45K.O.L.19:119'35"+3:21
5.Ellen DE BIEBELD40Omega19:199'39"+3:29
6.Bieke VAN ELSACKERBELD40Omega19:409'49"+3:50
7.Virginie DEHULLUBELD45K.O.L.20:2710'13"+4:37
8.Anne-Marie DELANGHEBELD45K.O.L.20:4610'22"+4:56
9.Marijke DEBRUYNEBELD45hamok21:1610'37"+5:26
10.Angelique DE GRANDEBELD45Omega22:0411'02"+6:14
11.Ellen DESCHEPPERBELD40TROL25:0612'33"+9:16
12.Anja STYNENBELD45hamok25:3212'45"+9:42
13.An VAN DE POLBELD40Omega28:3814'18"+12:48
Top

D. Masters B   length 1600m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Kristel PALMANSBELD50Omega16:1710'10"
2.Betty DE MEYERBELD50TROL16:2210'13"+0:05
3.Hilde VERCAERENBELD50K.O.L.16:3510'21"+0:18
4.Julienne VANREUSELBELD55hamok18:3411'36"+2:17
5.Marina DRIESENBELD55Omega21:2413'22"+5:07
6.Katleen VAN DE MOORTELBELD50Omega22:4714'14"+6:30
NCLMia KINNAERBELD50Omega
Top

D. Masters C   length 1500m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Lisette EYKMANSBELD65K.O.L.14:149'29"
2.Monica ROELINGNEDD65TROL15:5110'33"+1:37
3.Lieve GEENSBELD65TROL18:3012'19"+4:16
4.Paulette BLOMMENBELD65Omega20:3813'45"+6:24
5.Nicole VAN DE CRUYSBELD60K.O.L.25:3117'00"+11:17
6.Annie ROMBOUTNEDD65TROL27:2118'14"+13:07
Top

D. Masters D   length 1500m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Gilberte MARIENBELD70K.O.L.20:2713'38"
2.Maria DELARBREBELD70hamok37:0024'39"+16:33
3.Roza GOOSBELD75hamok39:0526'03"+18:38
NCLElizabeth VANDEN ABEELEBELD70Omega
Top

H. Pupilles   length 1300m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Rune DE CLERCQBELH-12TROL09:497'33"
2.Jorn KENNISBELH-12K.O.L.10:077'46"+0:18
3.Mats DE SMULBELH-12Omega12:179'26"+2:28
4.Thomas DEBAEREBELH-10K.O.L.15:4412'06"+5:55
5.Torben AERDENBELH-10K.O.L.16:0512'22"+6:16
6.Jarno GEENENBELH-12K.O.L.17:2513'23"+7:36
7.Rube ELSENBELH-10Omega18:1814'04"+8:29
8.Stan DE CLERCQBELH-10TROL20:1215'32"+10:23
9.Thor DE MITSBELH-10TROL22:2417'13"+12:35
Top

H. Espoirs - Beloften   length 2000m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Matijs LOECKXBELH-16Omega13:006'30"
2.Liam THIELSBELH-16Omega13:016'30"+0:01
3.Lasse TAILLIEUBELH-14K.O.L.14:027'01"+1:02
4.Dries VAN LOMMELBELH-16K.O.L.15:457'52"+2:45
5.Tibo GILLETBELH-16Omega16:228'11"+3:22
6.Tim DEBYSERBELH-16Omega16:528'26"+3:52
7.Wolf DE MITSBELH-14TROL18:509'25"+5:50
8.Louis KREKELSBELH-14TROL20:2410'11"+7:24
9.Nisse VAN GELDERBELH-14Omega21:1410'37"+8:14
10.Tuur KAELENBELH-14Omega22:0211'00"+9:02
NCLJonas JANSENBELH-14Omega
NCLWillem BAKELANTSBELH-14Omega
Top

H. Junioren - Juniors   length 2700m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Warre DE CUYPERBELH-20K.O.L.15:365'46"
2.Victor MELLEBEEKBELH-20hamok15:535'52"+0:17
3.Martijn HUSBELH-20K.O.L.15:575'54"+0:21
4.Daan KAELENBELH-18Omega21:398'01"+6:03
5.Vincent VERSTREPENBELH-20Omega22:048'10"+6:28
NCLSverre BUYTAERTBELH-18TROL
Top

H. Open   length 2800m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Wouter HUSBELH21K.O.L.15:135'26"
2.Frank BUYTAERTBELH45TROL16:405'57"+1:27
3.Wannes HENDRICKXBELH35K.O.L.16:576'03"+1:44
4.Pieter HENDRICKXBELH35K.O.L.17:036'05"+1:50
5.Dennis SCHOTSNEDH35K.O.L.21:587'50"+6:45
6.Jan DELOBELBELH35Omega22:488'08"+7:35
7.Tim HILLENBELH35Omega23:098'16"+7:56
8.Bart VERHELSTBELH35TROL24:068'36"+8:53
9.Tom GEYPENBELH21Omega26:419'31"+11:28
NCLWim BRIESBELH35K.O.L.
Top

H. Masters A   length 2700m (19)

[H:]M:Smin/km
1.Filiep DEBAEREBELH40K.O.L.15:465'50"
2.Olivier DE SMULBELH45Omega16:506'14"+1:04
3.Roel VAN DE MOORTELBELH45Omega17:376'31"+1:51
4.Frederik LOECKXBELH40Omega17:496'35"+2:03
5.Filip KENNISBELH45hamok18:136'44"+2:27
6.Stefan THIELSBELH45Omega18:306'51"+2:44
7.Wim GEERTS DOMABELH45hamok19:147'07"+3:28
8.Arne TAILLIEUBELH40K.O.L.19:567'22"+4:10
9.Yves DE MITSBELH45TROL20:047'25"+4:18
10.Pascal MYLLEBELH40hamok20:427'40"+4:56
11.Jan COOLSBELH40TROL21:237'55"+5:37
12.Kris VAN GELDERBELH45Omega21:568'07"+6:10
13.Frank AERDENBELH45K.O.L.23:368'44"+7:50
14.Bert VERVECKENBELH45TROL24:299'04"+8:43
15.Rik VAN BRUGGENBELH40TROL26:509'56"+11:04
16.Roel GOOSSENSBELH40Omega27:1510'05"+11:29
17.Jan VAN LOMMELBELH45K.O.L.29:5811'05"+14:12
NCLGeert DEBYSERBELH45Omega
NCLKim JANSENBELH40Omega
Top

H. Masters B   length 2100m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Bart MELLEBEEKBELH50hamok14:427'00"
2.Luc MELISBELH55hamok15:247'19"+0:42
3.Guido TIMMERSBELH50hamok15:267'20"+0:44
4.Dirk CEULEMANSBELH55Omega15:467'30"+1:04
5.Rudi AERTSBELH50Omega15:507'32"+1:08
6.Michel WENSBELH50TROL15:547'34"+1:12
7.Bart VAN DE MOORTELBELH55Omega16:157'44"+1:33
8.Koen MEYNENBELH50hamok16:257'49"+1:43
9.Eddy JANSENBELH50K.O.L.17:298'19"+2:47
10.Herman JANSSENBELH55TROL18:088'38"+3:26
11.Jan THEYSBELH55Omega20:009'31"+5:18
12.Danny SWERTSBELH50hamok23:5511'23"+9:13
13.Norbert DEMEYEREBELH50K.O.L.27:5013'15"+13:08
14.Willy NICASIBELH55K.O.L.29:1913'57"+14:37
NCLTom KREKELSBELH50TROL
Top

H. Masters C   length 1600m (20)

[H:]M:Smin/km
1.Patrick WALLAERTBELH60Omega13:168'17"
2.Alfred SIMKENSBELH65K.O.L.14:539'18"+1:37
3.Frans WENSBELH65TROL15:219'35"+2:05
4.Luc HEUNINCKXBELH65K.O.L.15:419'48"+2:25
5.Rogier VANAKENBELH65Omega15:519'54"+2:35
6.Andre AERTSBELH60hamok15:549'56"+2:38
7.Juliaan LINTENBELH65K.O.L.15:599'59"+2:43
8.Marc BRIERSBELH60K.O.L.16:1310'08"+2:57
9.Ferdinand GEBOERSBELH60K.O.L.16:4710'29"+3:31
10.Jackie VANDIJCKBELH60K.O.L.17:3711'00"+4:21
11.Giel PARDOELNEDH60TROL18:1511'24"+4:59
12.Georges TIMMERMANSBELH65K.O.L.18:2011'27"+5:04
13.Eddie DESMEDTBELH65TROL21:0613'11"+7:50
14.Eddie DE KERFNEDH65TROL21:3113'26"+8:15
15.Leon CEUNENBELH65K.O.L.21:5113'39"+8:35
16.Walter VAN KRUNCKELSVENBELH65Omega22:3014'03"+9:14
17.Jef VANHOUTBELH65K.O.L.22:4314'11"+9:27
18.Ivo TIMMERMANSBELH65K.O.L.25:2515'53"+12:09
19.Jozef BELMANSBELH65K.O.L.26:2016'27"+13:04
NCLAnton BUYTAERTBELH65Omega
Top

H. Masters D   length 1500m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Vic VANDERSTRAETENBELH70hamok14:099'26"
2.Bert GEUDENSBELH70K.O.L.16:2610'57"+2:17
3.Mike IN 'T GROENNEDH70TROL16:4811'11"+2:39
4.Jos THYSBELH70hamok17:1211'28"+3:03
5.Jean OOMSBELH75hamok17:4711'51"+3:38
6.Phil MELLEBEEKBELH75hamok18:2212'14"+4:13
7.Jos BYLEMANSBELH70K.O.L.18:4612'30"+4:37
8.Mark VAN BRUGGENBELH70TROL18:5512'36"+4:46
9.Oswald VAN BOCKSTALBELH70TROL20:3113'40"+6:22
10.Ruud SCHONEWILLENEDH70Borasca20:5513'56"+6:46
11.Jos HOUBENBELH70K.O.L.25:1316'48"+11:04
Top

H. Master E   length 1500m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Frans VAN DE MOORTELBELH80Omega18:1312'08"
2.Michel OOMSBELH80Omega23:4615'50"+5:33
3.Pierre THEUNKENSBELH80hamok24:5116'34"+6:38
4.Adrianus DE RIJKBELH80K.O.L.25:0416'42"+6:51
5.Jozef DUCHESNEBELH85hamok25:1116'47"+6:58
6.Henri VANDENBERKBELH80K.O.L.25:1516'50"+7:02
7.Bonaventur CLOOSTERMANSBELH80hamok25:4917'12"+7:36
Top

D.Pupilles B   length 1300m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Janne HILLENBELD-10Omega18:2014'06"
2.Lina COOLSBELD-10TROL26:0120'00"+7:41
3.Mila VAN DE MOORTELBELD-10Omega30:1923'19"+11:59
4.Norah VOLDERSBELD-10Omega36:2728'02"+18:07
Top

H.Pupilles B   length 1300m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Thomas JANSENBELH-10Omega15:1111'40"
2.Daan COOLSBELH-10TROL15:5712'16"+0:46
3.Viek DE MITSBELH-10TROL16:3612'46"+1:25
4.Nathan JANSENBELH-10Omega19:3515'03"+4:24
5.Mats VAN DE MOORTELBELH-10Omega29:5022'56"+14:39
Top

Short Easy   length 1500m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Joppe VAN MIERLOBELH-16Omega13:469'10"
2.Stan MAESBELH-10K.O.L.14:549'56"+1:08
3.Elke SWINKELSNEDD35KOVZ16:5511'16"+3:09
4.Tijs VAN MIERLOBELH-14Omega17:2411'35"+3:38
5.Gust GOOSSENSBELH-10TROL21:2314'15"+7:37
6.Piet BAKELANTSBELH45Omega25:0716'44"+11:21
7.Christiane HUYSKENSBELD65K.O.L.34:5823'18"+21:12
8.Noore SELSBELD-10hamok36:3224'21"+22:46
Top

Short Difficult   length 2000m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Kato HILLENBELD-10Omega27:1413'37"
2.Sofie D'HONDTBELD40Omega27:2013'40"+0:06
3.Paul KESSELAERSBELH60Omega27:2613'42"+0:12
4.Lieve FEYSBELD60Omega43:0721'33"+15:53
Top

Long Difficult   length 2900m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Rudy ROOMANBELH45TROL19:536'51"
2.Garnt SWINKELSNEDH35KOVZ19:546'51"+0:01
3.Wouter VAN BAELBELH35hamok20:036'54"+0:10
4.Dieter COENBELH21TROL21:247'22"+1:31
5.Lennard GHEYSELSBELH-18Omega21:597'34"+2:06
6.Milan BELESSVKH55ASUB22:377'47"+2:44
7.Dieter SELSBELH35hamok24:128'20"+4:19
8.Dolf LEPPENSBELH40K.O.L.24:238'24"+4:30
9.Vanessa VAN BREEDAMBELD21TROL24:248'24"+4:31
10.Kristel MERTENSBELD45TROL24:448'31"+4:51
11.Ellen MOLSBELD35hamok27:049'20"+7:11
12.Albert Jan KUIPERNEDH50KOVZ30:0310'21"+10:10
13.Harold BERTOLOBELH35TROL32:0011'02"+12:07
14.Patrick BLEYENSBELH60TROL32:4011'15"+12:47
15.Vincent RIGOUTSBELH21TROL33:3311'34"+13:40
16.Dennis VAN AELSTBELH-20TROL35:0012'04"+15:07
17.Remi BLOEMENBELH70TROL39:3813'40"+19:45
18.Paul BERTOLOBELH70TROL39:5113'44"+19:58
19.Ideke VAN HOOFNEDD55KOVZ40:2713'56"+20:34
NCLJean BAISIPONTBELH70C.O. Liège
NCLRudy HUSBELH50K.O.L.
NCLTom GEYSBELH45K.O.L.
Top

Total

Omega71
K.O.L.55
TROL51
hamok29
KOVZ4
ASUB1
Borasca1
C.O. Liège1
Hainaut O.C.1
Total: 214