clublogo
index

Vlaams kampioenschap Sprint
WESTERLO 1.5.2018
K.O.L.

Last updated: 03.05.2018 16:41:58
Contact/Remarks: lucheuninckx@skynet.be Info
HELGA Orienteering Software © Michael Hock

D.Pup DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME D.Pup B SD Kinder-O LD Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   DSQ gediskwalificeerd   -- buiten wedstrijd   

D. Pupilles   length 1500m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Eline DEBAEREBELK.O.L.14:329'41"
2.Kato HILLENBELOmega15:0910'05"+0:37
3.Janne HILLENBELOmega15:1510'10"+0:43
4.Kiara NIJSTBELOmega15:4510'30"+1:13
5.Fee MYLLEBELhamok16:5011'13"+2:18
6.Noor DE MITSBELTROL18:1612'10"+3:44
7.Fin MYLLEBELhamok19:5713'18"+5:25
8.Mara DE CLERCQBELTROL20:4213'48"+6:10
9.Sien GORISBELK.O.L.27:0818'05"+12:36
10.Lina GORISBELK.O.L.28:4219'07"+14:10
11.Lio LINTENBELK.O.L.30:1520'09"+15:43
Top

D. Espoirs - Beloften   length 2000m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Sarah ROOMANBELTROL15:357'47"
2.Emma MAESBELK.O.L.16:108'04"+0:35
3.Maija TAILLIEUBELK.O.L.16:148'07"+0:39
4.Lotte VERHAEGENBELOmega20:4010'19"+5:05
5.Lotte VAN BOVENBELTROL29:5114'55"+14:16
NCLJil MYLLEBELhamok
NCLLena GEENENBELK.O.L.
Top

D. Junioren - Juniores   length 2200m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Julie SMEETSBELOmega18:058'13"
2.Eske AERDENBELK.O.L.20:229'15"+2:17
3.Lene ELSENBELOmega21:109'37"+3:05
4.Magalie VERSTREPENBELOmega22:1410'06"+4:09
Top

D. Open   length 2500m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Anna SERRALLONGAESPTROL16:486'43"
2.Ellen BOURGONJONBELTROL20:288'11"+3:40
3.Kim STEEGENBELK.O.L.21:318'36"+4:43
4.Lies PROVOOSTBELOmega22:088'51"+5:20
5.Charlotte THEYSBELOmega22:208'56"+5:32
6.Ellen MOLSBELhamok22:429'04"+5:54
7.Kim TIREZBELOmega22:499'07"+6:01
8.Vanessa VAN BREEDAMBELTROL22:529'08"+6:04
9.Renske GOOSSENSBELTROL24:469'54"+7:58
10.Iris CEULEMANSBELTROL25:3910'15"+8:51
11.Julie FRANSSENSBELOmega38:4315'29"+21:55
Top

D. Masters A   length 2200m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Kristel MERTENSBELTROL19:078'41"
2.Virpi KORPIFINOmega19:348'53"+0:27
3.Hilde BREESCHBELTROL19:509'00"+0:43
4.Tina LINTENBELK.O.L.20:009'05"+0:53
5.Greet PERSOONBELTROL20:179'13"+1:10
6.Virginie DEHULLUBELK.O.L.21:189'40"+2:11
7.Angelique DE GRANDEBELOmega21:489'54"+2:41
8.Marijke DEBRUYNEBELhamok22:0610'02"+2:59
9.Bieke VAN ELSACKERBELOmega23:1210'32"+4:05
10.Anne-Marie DELANGHEBELK.O.L.23:3210'41"+4:25
11.Karin DECLERCQBELhamok26:0311'50"+6:56
12.Ellen DESCHEPPERBELTROL26:5612'14"+7:49
13.Anja STYNENBELhamok32:2514'44"+13:18
Top

D. Masters B   length 2000m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Linda VERBRAKENBELTROL15:367'48"
2.Marijs VANDEWEYERBELhamok16:048'02"+0:28
3.Els PUTBELOmega17:138'36"+1:37
4.Annemie JANSENBELK.O.L.17:548'56"+2:18
5.An VERBERNEBELhamok20:0810'03"+4:32
6.Hilde VERCAERENBELK.O.L.20:1010'04"+4:34
7.Marina DRIESENBELOmega22:3311'16"+6:57
8.Francine SERREBELAltaïr C.O.22:5011'25"+7:14
9.Mia KINNAERBELOmega24:4612'22"+9:10
10.Sonia NYSBELOmega1:20:3640'17"+1:05:00
Top

D. Masters C   length 1800m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Lisette EYKMANSBELK.O.L.14:187'56"
2.Julienne VANREUSELBELhamok15:258'33"+1:07
3.Marie-Christine METTENBELK.O.L.15:338'38"+1:15
4.Monica ROELINGNEDTROL16:169'02"+1:58
5.Odette MORETBELK.O.L.17:109'32"+2:52
6.Paulette BLOMMENBELOmega17:509'54"+3:32
7.Lieve GEENSBELTROL17:599'59"+3:41
8.Simonne SILVIBELK.O.L.20:0811'11"+5:50
9.Lily-Anne COLEBELTROL20:5711'38"+6:39
10.Maria HENDRICKXBELOmega22:1812'23"+8:00
11.Nicole VAN DE CRUYSBELK.O.L.22:1912'23"+8:01
12.Lia DE KERFBELTROL23:1712'56"+8:59
Top

D. Masters D   length 1800m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Gilberte MARIENBELK.O.L.22:2412'26"
2.Maria DELARBREBELhamok25:2714'08"+3:03
3.Danielle NOLENSBELhamok26:3614'46"+4:12
4.Roza GOOSBELhamok38:0821'11"+15:44
Top

H. Pupilles   length 1500m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Torben AERDENBELK.O.L.12:578'37"
2.Lucas HENDRICKXBELK.O.L.13:248'56"+0:27
3.Ville KOTILEHTOFINOmega14:179'31"+1:20
4.Thomas DEBAEREBELK.O.L.14:549'56"+1:57
5.Thor DE MITSBELTROL16:0210'41"+3:05
6.Jarno GEENENBELK.O.L.16:3611'03"+3:39
7.Stan DE CLERCQBELTROL17:0411'22"+4:07
8.Thomas JANSENBELOmega19:2512'56"+6:28
9.Bob DE CLEENEBELOmega19:3813'05"+6:41
10.Nathan JANSENBELOmega22:1714'51"+9:20
Top

H. Espoirs - Beloften   length 2200m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Lasse TAILLIEUBELK.O.L.14:206'30"
2.Willem BAKELANTSBELOmega14:336'36"+0:13
3.Jorn KENNISBELK.O.L.16:397'34"+2:19
4.Rune DE CLERCQBELTROL17:047'45"+2:44
5.Wolf DE MITSBELTROL20:349'20"+6:14
Top

H. Junioren - Juniors   length 2700m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Matijs LOECKXBELOmega17:316'29"
2.Klaas MELLEBEEKBELhamok17:416'32"+0:10
3.Thibaut SMEETSBELOmega18:166'45"+0:45
NCLVincent VERSTREPENBELOmega
Top

H. Open   length 3200m (18)

[H:]M:Smin/km
1.Yannick MICHIELSBELTROL15:574'59"
2.Jeremy GENARBELTROL17:115'22"+1:14
3.Pieter HENDRICKXBELK.O.L.17:405'31"+1:43
4.Wouter HUSBELK.O.L.17:585'36"+2:01
5.Wannes HENDRICKXBELK.O.L.18:565'54"+2:59
6.Desmond FRANSSENBELTROL19:126'00"+3:15
7.Jeroen HOEKX DOMABELhamok19:426'09"+3:45
8.Martijn HUSBELK.O.L.20:156'19"+4:18
Warre DE CUYPERBELK.O.L.20:156'19"+4:18
10.Liévin CREFCOEURBELAltaïr C.O.21:586'51"+6:01
11.Siegfried BAKELANTSBELhamok22:367'03"+6:39
12.Tom GEYPENBELOmega24:167'34"+8:19
13.Dieter SELSBELhamok24:257'37"+8:28
14.Dieter COENBELTROL24:517'45"+8:54
15.Philippe CREFCOEURBELAltaïr C.O.24:597'48"+9:02
16.Wim BRIESBELK.O.L.28:168'49"+12:19
17.Tom VIVETBELhamok30:419'35"+14:44
DSQTomas HENDRICKXBELK.O.L.
Top

H. Masters A   length 2700m (16)

[H:]M:Smin/km
1.Marc KERCKHOFSBELOmega16:586'17"
2.Kim JANSENBELOmega17:106'21"+0:12
3.Roland VAN LOONNEDKOVZ17:156'23"+0:17
4.Filiep DEBAEREBELK.O.L.17:286'28"+0:30
5.Frederik LOECKXBELOmega17:496'35"+0:51
6.Ronny TIMMERSBELhamok19:027'02"+2:04
7.Filip KENNISBELhamok19:127'06"+2:14
8.Frank AERDENBELK.O.L.19:537'21"+2:55
9.Stefan THIELSBELOmega20:347'37"+3:36
10.Arne TAILLIEUBELK.O.L.20:397'38"+3:41
11.Wim GEERTSBELhamok21:518'05"+4:53
12.Mark STEENSSENSBELBalise 1021:588'08"+5:00
13.Roman ELSENBELOmega21:598'08"+5:01
14.Pascal MYLLEBELhamok22:098'12"+5:11
15.Yves DE MITSBELTROL22:518'27"+5:53
16.Roel SMOLDERSBELK.O.L.24:409'08"+7:42
Top

H. Masters B   length 2500m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Dirk GOOSSENSBELTROL15:076'02"
2.Guy TIREZBELK.O.L.16:236'33"+1:16
3.Bart MELLEBEEKBELhamok16:476'42"+1:40
4.Patrick VANHAERENBELK.O.L.18:377'26"+3:30
5.Michel VAN LOONBELTROL18:547'33"+3:47
6.Peter KELCHTERMANSBELTROL20:458'18"+5:38
Roger DULIEUBELOmega20:458'18"+5:38
8.Rudi AERTSBELOmega21:048'25"+5:57
9.Dirk GENARBELTROL21:058'26"+5:58
10.Jan THEYSBELOmega22:158'53"+7:08
11.Norbert DEMEYEREBELK.O.L.28:1211'16"+13:05
12.Danny SWERTSBELhamok28:5211'32"+13:45
Top

H. Masters C   length 2000m (28)

[H:]M:Smin/km
1.Patrick WALLAERTBELOmega14:407'20"
2.Andre AERTSBELhamok15:017'30"+0:21
3.Klaus HELDBELO.L.V. Eifel15:037'31"+0:23
4.Rudy CANTREBELK.O.L.15:137'36"+0:33
5.Jackie VANDIJCKBELK.O.L.15:387'48"+0:58
6.Rogier VANAKENBELOmega16:008'00"+1:20
7.Luc BOUVEBELhamok16:018'00"+1:21
8.Ferdinand GEBOERSBELK.O.L.16:168'07"+1:36
9.Marc HERMANSBELhamok16:358'17"+1:55
10.Alfred RAESBELBalise 1016:388'18"+1:58
11.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.17:208'40"+2:40
12.Dominique SCHUTJESBELhamok17:468'52"+3:06
13.Leon CEUNENBELK.O.L.17:538'56"+3:13
14.Wim HOEKXBELhamok18:589'29"+4:18
15.Frans WENSBELTROL19:059'32"+4:25
16.Johan WALBERSBELK.O.L.19:079'33"+4:27
17.René STEENSSENSBELBalise 1019:119'35"+4:31
18.Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.19:319'45"+4:51
19.Chris ADDIERSBELOmega20:1010'04"+5:30
20.Alfred SIMKENSBELK.O.L.20:2610'12"+5:46
21.Marc BRIERSBELK.O.L.24:2512'12"+9:45
22.Eddie DESMEDTBELTROL24:3012'15"+9:50
23.Paul BOLSENSBELTROL24:3412'17"+9:54
24.Jef VANHOUTBELK.O.L.26:1713'08"+11:37
25.Jozef BELMANSBELK.O.L.27:2513'42"+12:45
26.Eddie DE KERFNEDTROL56:0828'04"+41:28
--Servais HICKBELC.O. Liège14:297'14"-0:11
NCLWilly NICASIBELK.O.L.
Top

H. Masters D   length 1800m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Vic VANDERSTRAETENBELhamok14:518'15"
2.Mike IN 'T GROENNEDTROL15:398'41"+0:48
3.Georges VONCKBELTROL15:448'44"+0:53
4.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.16:289'08"+1:37
5.Jos THYSBELhamok18:3410'18"+3:43
6.Walter VAN KRUNCKELSVENBELOmega21:2111'51"+6:30
7.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca22:3112'30"+7:40
8.Jozef DEN TROOSTERBELOmega22:5112'41"+8:00
9.Jos HOUBENBELK.O.L.23:4813'13"+8:57
10.Oswald VAN BOCKSTALBELTROL23:5113'15"+9:00
NCLBert GEUDENSBELK.O.L.
Top

H. Master E   length 1800m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Michel OOMSBELOmega18:3410'18"
2.Frans VAN DE MOORTELBELOmega20:2911'22"+1:55
3.Pierre THEUNKENSBELhamok25:2414'06"+6:50
4.Henri VANDENBERKBELK.O.L.25:5714'25"+7:23
5.Jozef DUCHESNEBELhamok28:3915'54"+10:05
6.Bonaventur CLOOSTERMANSBELhamok29:5416'36"+11:20
Top

D.Pupilles B   length 1500m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Jana BRIESBELK.O.L.25:5617'17"
Top

Short Difficult   length 3300m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Richard VASSALLOK.O.L.25:207'40"
2.Nand BOLSENSBELTROL26:087'55"+0:48
3.Karen VAN DEN BRANDEBELK.O.L.29:4415'38"+4:24
4.Metodi METODIEVBULOmega34:4510'31"+9:25
5.Elias CREVEBELOmega58:1917'40"+32:59
6.Guy VAN DAELEBELK.O.L.1:01:0232'07"+35:42
7.Ilse VAN DEN BERGHEBELK.O.L.1:01:2018'35"+36:00
8.Ilyana VERMEIRBELOmega1:11:4221'43"+46:22
9.Hélène GIELENBELhamok1:14:5522'42"+49:35
NCLKathleen RYMENBELK.O.L.
Top

Kinder-O   length 200m (16)

[H:]M:Smin/km
1.Bram BRIESBELK.O.L.10:0050'00"
Bram RIGOUTSBELKinder-O10:0050'00"
Giske STEENSSENSBELKinder-O10:0050'00"
Isaac VOLDERSBELKinder-O10:0050'00"
Jesse HENDRICKXBELK.O.L.10:0050'00"
Lio LINTENBELK.O.L.10:0050'00"
Lotte MOENSBELOmega10:0050'00"
Lowie MOENSBELOmega10:0050'00"
Maurice VAN AELSTBELKinder-O10:0050'00"
Niels CREVEBELKinder-O10:0050'00"
Nora VAN AELSTBELKinder-O10:0050'00"
Robbe HENDRICKXBELK.O.L.10:0050'00"
Saar GORISBELK.O.L.10:0050'00"
Ulrika VAN KRUNCKELSVENBELKinder-O10:0050'00"
Witse BOECKXBELOmega10:0050'00"
16.Senne LINTENBELK.O.L.30:17151'24"+20:17
Top

LD   length 3300m (27)

[H:]M:Smin/km
1.Tristan BLOEMENBELC.O. Liège18:415'39"
2.Wouter VAN MUYSENBELOmega21:1711'12"+2:36
3.Vanessa BOLSENSBELTROL23:1412'13"+4:33
4.Luc CLOOSTERMANSBELC.O. Liège23:5412'34"+5:13
5.Ronald SOMERSNEDK.O.L.23:5612'35"+5:15
6.Martine TAFFEIRENBELC.O. Liège25:1313'16"+6:32
7.Raf VERSCHUERENBELOmega25:2113'20"+6:40
8.Mario ALVARESPORGD4C27:2614'26"+8:45
9.Milan BELESSVKASUB27:278'19"+8:46
10.Tino NIJSTBELOmega28:1314'51"+9:32
11.Erwin BOGAERTSBELK.O.L.28:2914'59"+9:48
12.Bert VERVECKENBELTROL28:3115'00"+9:50
13.Vincent RIGOUTSBELTROL28:4315'06"+10:02
14.Nancy TEUNCKENSBELOmega29:4315'38"+11:02
15.Astrid FRYDENLUNDNORhamok29:5715'45"+11:16
16.Dennis VAN AELSTBELTROL30:0515'50"+11:24
17.Patrick KORSTJENSBELK.O.L.30:129'09"+11:31
18.Paulo FERREIRAPORClube Praças Armada31:2216'30"+12:41
19.An KESSELAERSBELOmega31:2516'32"+12:44
20.Lien ADDIERSBELOmega33:4010'12"+14:59
21.Jan FRYDENLUNDNORhamok34:1117'59"+15:30
22.Juliaan LINTENBELK.O.L.36:1419'04"+17:33
23.Paul CROTHERSBELTROL36:4419'20"+18:03
24.Astrid CORNELISBELK.O.L.40:3921'23"+21:58
25.Anja POTVINBELK.O.L.42:2722'20"+23:46
26.Clara COXBELOmega50:3526'37"+31:54
27.Lutgarde SCHELLENSBELK.O.L.1:18:0723'40"+59:26
Top

Total

K.O.L.75
Omega57
TROL44
hamok37
Kinder-O7
C.O. Liège4
Altaïr C.O.3
Balise 103
ASUB1
Borasca1
Clube Praças Armada1
GD4C1
KOVZ1
O.L.V. Eifel1
Total: 236