index

BELGIUM 3 DAYS - Day 1
Sugny 19.5.2018
Balise 10

clublogo
HELGA Orienteering Software © Michael Hock
Contact/Remarks: lucheuninckx@skynet.be Info
Verifieer ecardnummer en categorie a.u.b.
Verifiez votre numéro de badge et votre catégories.v.p.
Check your class and ecard number, please.
We use EMIT, not SPORTIDENT !!!
Free starttimes for M/W-10 , M/W-10B, SE, SD, LE and LD
Départ libre por H/D-10, H/D-10 B, SE, SD, LE et LD
De deelnemers aan SD, SE, LE en LD zijn niet meer opgenomen in deze file. Ze zitten in de tweede PC. Ze hebbenook een nadere finish en registratie na de race.
Les participants aux courses LE, LD, SE en SD ne se trouvent plus dans ce fichier, mais dans un autre fichier. Ils ont aussi une arrivée différente.
The participants at the course LE, LD, SE and SD are no more in this file, but in an other one. The have also an other finsh.
Last updated: 16.05.2018 23:12:27

Classes D-10 D10B D-12 D-14 D-16 D-18 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80
Clubs «» A B C D E F G H I K L M N O P Q R S T U V Y
Stages ALL 1 2 3
Total

D-10 (12)

227Fina BAATHGERTSV Jetzendorf#189454#00:00:00
228Lena BAATHGERTSV Jetzendorf#189461#00:00:00
292Aurore BRISEBOISBELHainaut O.C.#151679#00:00:00
511Janne HILLENBELOmega#225998#00:00:00
512Kato HILLENBELOmega#225997#00:00:00
242Marie Anne KOTECKÀFRAVALMO#189450#00:00:00
469Eloïse LOVENSBELC.O. Pégase#84481#00:00:00
179Laura MARTINFRAScapa Nancy Orientation#189437#00:00:00
374Anaïs MAZYBELC.O. Liège#198401#00:00:00
667Fin MYLLEBELhamok#232962#00:00:00
110Yara NATHOGEROC München#185177#00:00:00
322Charlotte PIRETBELHainaut O.C.#189381#00:00:00
Top

D10B (9)

556Jana BRIESBELK.O.L.#64449#00:00:00
542Ylva DAMMEIERGERSV Wannweil#232831#00:00:00
308Emilie LAMBERTBELHainaut O.C.#189377#00:00:00
577Lio LINTENBELK.O.L.#239346#00:00:00
272Violette MAYERESBELHermathenae#66913#00:00:00
217Loane SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#233405#00:00:00
479Naïs SILLIENBELC.O. Pégase#231268#00:00:00
278Anne WILLEMSENSBELHermathenae#99027#00:00:00
736Ninthe WOLLESBELhamok#210568#00:00:00
Top

D-12 (18)

270Louise MATTARTBELHermathenae#185190#14:08:00
734Juliette VIDALBELTROL#185132#14:16:00
731Juliette VANDEN DORPELBELHainaut O.C.#189384#14:18:00
611Noor DE MITSBELTROL#65045#14:24:00
534Lotta DAMMEIERGERSV Wannweil#227545#14:32:00
6Hanne MOURITSNEDARGUS#189487#14:56:00
396Pauline PETITJEANBELHainaut O.C.#189380#14:58:00
14Annkathrin KNOLLGERBielefelder TG#114900#15:00:00
560Eline DEBAEREBELK.O.L.#220640#15:12:00
108Leonie NATHOGEROC München#185147#15:16:00
694Zoé CORBIAUBELC.O. Liège#210242#15:20:00
129Katharina SASSGEROLF Mainz#189314#15:24:00
283Louise ARNOBELHainaut O.C.#210190#15:32:00
519Kiara NIJSTBELOmega#64285#15:38:00
426Lyna FRONHOFFSBELASUB#198159#15:42:00
379Elvire PIERLOTBELC.O. Liège#198382#15:46:00
666Fee MYLLEBELhamok#183943#15:54:00
721Romane SENCEFRAVALMO#173005#15:58:00
Top

D-14 (16)

394Camille PETITJEANBELHainaut O.C.#68827#14:33:00
8Nora MOURITSNEDARGUS#189485#15:01:00
566Lena GEENENBELK.O.L.#225995#15:13:00
311Camille LAMBIOTTEBELHainaut O.C.#189257#15:19:00
358Marie GILLETBELC.O. Liège#78470#15:23:00
306Léa INSTALLEBELHainaut O.C.#189376#15:25:00
297Léane DE SMETBELHainaut O.C.#189595#15:29:00
668Jil MYLLEBELhamok#198943#15:33:00
631Sarah ROOMANBELTROL#227465#15:39:00
318Ilenia MOLABELHainaut O.C.#189610#15:41:00
313Clara LIPPOLISBELHainaut O.C.#189379#15:45:00
151Marlene FRITZGEROL-Team Filder#183355#15:57:00
65Hanaé GIROUFRAIndiv.#184815#16:07:00
587Maija TAILLIEUBELK.O.L.#204098#16:09:00
149Julia FRITZGEROL-Team Filder#173641#16:13:00
730Lola PICHELGERGundelfinger Turnerschaft#239459#16:17:00
Top

D-16 (11)

579Emma MAESBELK.O.L.#63676#14:10:00
425Gaëlle FRONHOFFSBELASUB#198318#14:14:00
295Emma DE SMETBELHainaut O.C.#189609#14:23:00
279Emma WILLEMSENSBELHermathenae#185001#14:25:00
395Emma PETITJEANBELHainaut O.C.#151687#14:29:00
639Mit VAN BRUGGENBELTROL#185199#14:40:00
20Oriane HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#189543#15:12:00
417Laurence DEFRAIGNEBELASUB#198326#15:35:00
707Florine DURIEUXBELAltaïr C.O.#224588#15:50:00
656Anneleen KNOOPSBELhamok#199243#15:53:00
29Amandine MARIONSUICA Rosé#189474#16:04:00
Top

D-18 (3)

159Aude SANDEVOIRFRAOrientation Caennaise#210724#14:36:00
478Marine SILLIENBELC.O. Pégase#210548#15:08:00
326Emilie STREBELBELHainaut O.C.#198262#16:02:00
Top

D-20 (2)

683Jolien VANDEBROEKBELhamok#225892#15:00:00
224Elise VANELFRATout Azimut Fameck#232987#15:20:00
Top

DE (15)

385Fanny TILKINBELC.O. Liège#233295#14:36:00
368Rosemonde LEONARDBELC.O. Liège#198146#14:44:00
388Severine VANDERMEULENBELC.O. Liège#224561#15:06:00
547Magalie MENDESFRANoyon course d' orientation#185055#15:12:00
365Dorota KOSINSKAPOLC.O. Liège#210246#15:16:00
274Eléonore ROBINSONBELHermathenae#189571#15:26:00
454Ronja FELLBELO.L.G. St. Vith ARDOC#130563#15:28:00
431Jessica LIMPACHBELASUB#198276#15:30:00
328Hannah THIELSBELHainaut O.C.#185172#15:32:00
598Anna KRAJGEROLF Mainz#189279#15:44:00
671Greet OEYENBELhamok#183896#15:56:00
509Kim GEYPENBELOmega#239461#15:58:00
414Béatrice DE LONGUEVILLEBELASUB#233303#16:00:00
455Elisabeth HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233287#16:02:00
124Beate MOESERGEROLF Mainz#189198#16:04:00
Top

D21 (14)

726Sonja VULAKLIJASRBASUB#239466#14:13:00
636Vanessa VAN BREEDAMBELTROL#196828#14:23:00
61Tjitske BREIMERNEDHOC'93#186632#14:25:00
1Michela MARZOLINIITAA.S.D. OC Appennino#184725#14:45:00
377Louise NYSSENBELC.O. Liège#68994#14:50:00
568Kelly GYSENBELK.O.L.#227434#14:53:00
157Sonja BORNERSUIOLV Zug#210729#15:01:00
655Ellen HOUBENBELhamok#183722#15:15:00
440Claire SANDEVOIRFRAASUB#233306#15:19:00
472Rebecca MOLLONBELC.O. Pégase#198267#15:23:00
35Kim TIREZBELCO COLMAR#173628#15:27:00
62Marijke KLAASSENNEDHOC'93#186577#15:30:00
147Linda SCHRADERNEDOlifant#165193#15:40:00
24Ariane BAETTIGSUICA Rosé#189501#15:52:00
Top

DB (6)

99Maike MULLENDERBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233308#14:02:00
33Anja POTVINBELCO COLMAR#172957#14:31:00
216Coralie SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#233403#15:16:00
644Annelies VERMONDENBELTROL#64216#15:43:00
13Qiyi SUGERBerliner TSC#114898#15:45:00
22Stéphanie HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#189546#16:14:00
Top

D35 (11)

264Leslie CRETTELSBELHermathenae#66914#14:14:00
604Ellen BOURGONJONBELTROL#231389#14:26:00
693Charline SADZOTBELC.O. Liège#210243#14:30:00
585Natascha SPATHMANNBELK.O.L.#198855#14:56:00
650Ariane DECRAMERBELhamok#225840#15:12:00
298Marie DESTREEBELHainaut O.C.#239751#15:14:00
664Ellen MOLSBELhamok#64847#15:18:00
329Emilie TIMMERMANSBELHainaut O.C.#403703#15:34:00
443Marie THIENPONDTBELASUB#198252#15:42:00
363Véronique HOCHETFRAC.O. Liège#210296#15:50:00
429Catherine HOOFDBELASUB#224558#16:04:00
Top

D40 (30)

701Florence LAGRANGEFRAbalise77 Fontaibleau Avon#184787#14:02:00
131Maria SASSGEROLF Mainz#189317#14:10:00
675Elisabeth SCHUTJESBELhamok#239247#14:18:00
299Christelle DETHYBELHainaut O.C.#129888#14:22:00
111Merethe FRANCISDENOK HTF#232534#14:34:00
233Evelyn WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189462#14:46:00
158Christine ANTOINEFRAOrientation Caennaise#210726#14:50:00
28Barbara HUGELSHOFERSUICA Rosé#189475#14:52:00
397Anne TIMMERMANSBELHainaut O.C.#151683#14:54:00
349Valérie CLISSENBELC.O. Liège#151559#14:58:00
483Laurence HRYCKOFRANoyon course d' orientation#185122#15:02:00
571Sofie HEUNINCKXBELK.O.L.#172958#15:06:00
70Lina BULOVAITĖLTUKOVZ#184836#15:10:00
78Inga AUSEKLELATLuxembourg Orienteering Club#233408#15:16:00
432Vinciane MULPASBELASUB#224560#15:22:00
423An FREDERICKXBELASUB#239755#15:24:00
305Johanne INSTALLEBELHainaut O.C.#233298#15:26:00
361Aline HERMANSBELC.O. Liège#210722#15:28:00
700Sandra OLIVIERFRAbalise77 Fontaibleau Avon#148000#15:30:00
526Katrien TALLOENBELOmega#239357#15:32:00
727Larissa RANDNEDOlifant#151288#15:36:00
330Julie TIMMERMANSBELHainaut O.C.#210227#15:38:00
347Kerstin BUCHACKERGERC.O. Liège#239540#15:40:00
401Cécilia DRUZETICFRARaid Orientation Paris#227542#15:44:00
420Laurence DRABSBELASUB#68782#15:48:00
240Marie DESRUMAUXFRAVALMO#233410#15:52:00
223Virgenie STEINFRATout Azimut Fameck#189307#15:54:00
335Alexandra VANDEN EYNDEBELHainaut O.C.#189385#15:56:00
231Katrin LORENZ - BAATHGERTSV Jetzendorf#189457#15:58:00
243Michaela KOTECKÀFRAVALMO#189542#16:00:00
Top

D45 (30)

83Elisabet WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#189464#14:06:00
406Laurence AUGHUETBELASUB#210523#14:08:00
188Emmanuelle BELLEFRASki Club Barr#189551#14:12:00
16Caroline KNOLLGERBielefelder TG#116394#14:16:00
505Angelique DE GRANDEBELOmega#199845#14:18:00
43Sheralee BAILEYGBRDartford#184885#14:27:00
673Sophie PAREEBELhamok#194892#14:34:00
343Renee HELLERNEDARGUS#184714#14:36:00
367Hedwige LEJEUNEBELC.O. Liège#224606#14:38:00
255Anke TEMPLINERFRAIndiv.#184814#14:45:00
183Galyna KULIKOVAGERSILIN#189567#14:47:00
535Johanna DAMMEIERGERSV Wannweil#227546#14:50:00
458Sylvia HENNESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#198150#14:57:00
273Marie-Agnès PIQUERAYBELHermathenae#66920#15:01:00
7Kristine MOURITSNEDARGUS#64790#15:03:00
493Line NYBAKKENFINEspoon Suunta#185828#15:05:00
530Veerle TULLENEERSBELOmega#199843#15:14:00
168Magalie TOURNEUXFRAOSCM Charleville Mezières#189642#15:18:00
120Miriam FERRARIGEROLF Mainz#189206#15:25:00
171Stine ARNTZENNORSandefjord Orienteringsklubb#208739#15:31:00
345Florence BASTINBELC.O. Liège#224542#15:33:00
627Kristel MERTENSBELTROL#196755#15:47:00
549Nathalie GUENINFRAAnimation Sillery Orientation#184786#15:55:00
266Véronique GOIREBELHermathenae#89974#15:58:00
474Christel POULAINBELC.O. Pégase#66977#16:02:00
437Nicole REVENCUBELASUB#232692#16:06:00
563Virginie DEHULLUBELK.O.L.#204153#16:08:00
140Ursula WEYSUIOLG Goldau#189488#16:10:00
219Agnès SEGONDYFRATout Azimut Fameck#233407#16:12:00
384Martine TAFFEIRENBELC.O. Liège#77221#16:18:00
Top

D50 (23)

40Marie MORLONFRACSAG METZ#189494#14:07:00
685Marijs VANDEWEYERBELhamok#189410#14:11:00
698Laurence ROBYNFRAVALMO#68886#14:19:00
153Elvira WEINGARDGEROLV Steinberg#224507#14:23:00
665Greta MOLSBELhamok#225895#14:27:00
123Anne Katrin KLARGEROLF Mainz#189201#14:33:00
610Betty DE MEYERBELTROL#225944#14:37:00
286Valérie AUGHUETBELHainaut O.C.#232659#14:45:00
146Lina JASULAITYTELTUOlifant#196918#14:49:00
457Maria HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#210340#14:55:00
210Sophie LOGÉFRATout Azimut Fameck#232983#15:05:00
444Cécile VAN BRUSSELBELASUB#232974#15:11:00
724Dominique LUYTSBELASUB#158489#15:23:00
71Annie EDIARNEDKOVZ#500314#15:29:00
156Kathrin BORNERSUIOLV Zug#211032#15:35:00
336Isabelle WATELETBELHainaut O.C.#78309#15:41:00
421An DUYCKBELASUB#68770#15:47:00
150Kristine FRITZGEROL-Team Filder#182136#15:51:00
198Mietta GROENEVELDNEDThe Hague Orienteering Runners#88617#15:55:00
433Claire MUYLLAERTBELASUB#233397#15:59:00
381Françoise RENARDBELC.O. Liège#198111#16:03:00
430Carine LAMBEAUBELASUB#90032#16:07:00
516Mia KINNAERBELOmega#184603#16:11:00
Top

D55 (29)

484Ingelise BADENDENOK HTF#200698#14:07:00
132Gitta WEBERGEROLF Mainz#189322#14:09:00
740Joli WEHRLISUISwiss O Tours#189566#14:13:00
44Julie COLLINSGBRDartford#195604#14:21:00
187Inger SIMONSENDENSilkeborg OK#208954#14:23:00
521Sonia NYSBELOmega#196804#14:27:00
506Marina DRIESENBELOmega#239351#14:35:00
523Els PUTBELOmega#199848#14:41:00
4Marie Pierre COFFEFRAAC Beauchamp#210578#14:43:00
596Hilde VERCAERENBELK.O.L.#114918#14:49:00
538Sybille SCHACHGERSV Wannweil#227547#15:03:00
185Tove JAKOBSENDENSilkeborg OK#231332#15:05:00
114Maria LÄNNEVALLSWEOK Roslagen#184923#15:07:00
498Annick ROUSEREZBELASUB#89953#15:11:00
643Linda VERBRAKENBELTROL#182134#15:15:00
427Bernadette GOVAERTSBELASUB#189574#15:17:00
48Gudrun ZWICKEGERDJK Vfl Willich#186720#15:21:00
599Jane LAMBERTGBRSouthdowns Orienteers#220341#15:27:00
706Noëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.#119783#15:31:00
172Kari CHRISTIANSENNORSandefjord Orienteringsklubb#501221#15:35:00
410Jenny BUELENSBELASUB#119738#15:43:00
371Patricia MARCHAL-PIRARDBELC.O. Liège#210409#15:49:00
133Kaethi BURKHARDSUIOLG Cordoba#184206#15:55:00
348Muriel CHOUFFARTBELC.O. Liège#239548#16:01:00
546Myriam CORDEIRO MENDESFRANoyon course d' orientation#185137#16:03:00
301Pascale FLAMIONBELHainaut O.C.#68825#16:05:00
206Mireille HOFFFRATout Azimut Fameck#189295#16:11:00
10Sue PARKERGBRBerkshireOrienteers#483191#16:15:00
372Pascale MARTINFRAC.O. Liège#210244#16:19:00
Top

D60 (18)

142Alexandra WANNERGEROLG Siegerland#196693#14:05:00
686Julienne VANREUSELBELhamok#225936#14:15:00
237Ariane TESSIERFRAUnion Sportive Melunaise#189554#14:17:00
203Anna COLOMBIFRATout Azimut Fameck#210564#14:19:00
195Nataliia OSTROVSKAUKRTeam Ostrovsky#189570#14:25:00
80Maggie ROACHGBRLuxembourg Orienteering Club#502310#14:31:00
386Bernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège#224541#14:39:00
607Lily-Anne COLEBELTROL#193753#14:45:00
524Marie QUISTHOUDTBELOmega#94296#14:47:00
581Marie-Christine METTENBELK.O.L.#198392#14:53:00
499Anita BAERTSBELBorasca#199198#14:57:00
582Odette MORETBELK.O.L.#220620#14:59:00
584Simonne SILVIBELK.O.L.#220232#15:09:00
42Evelyne THIEBAUTFRACSAG METZ#189492#15:37:00
38Sylvie MARCHESINFRACSAG METZ#189473#15:47:00
733Caty COLSONBELASUB#78233#15:51:00
212Régine MOUCHETTEFRATout Azimut Fameck#233412#15:59:00
165Marie Thérèse ROSEFRAOSCM Charleville Mezières#189647#16:21:00
Top

D65 (16)

190Lisbeth DAMSGAARDDENSollerod OK#182157#14:02:00
508Lieve FEYSBELOmega#64938#14:10:00
90Viera FIALOVASVKN.S.V. Amel#232043#14:14:00
249Martine ROBERTFRAVesoul Haute Saône orientation#189443#14:24:00
263Françoise CHATELAIN-NANOUXBELHermathenae#66895#14:28:00
619Lieve GEENSBELTROL#220515#14:42:00
380Agnès PONCELETBELC.O. Liège#67056#14:52:00
75Foley-Fisher BARBARAIRLLagan Valley Orienteers#210567#15:12:00
376Jacqueline MOREAU-SCUVEEBELC.O. Liège#219072#15:34:00
629Annie ROMBOUTNEDTROL#501604#15:38:00
181Paulette POGUFRAScapa Nancy Orientation#189389#15:42:00
628Monica ROELINGNEDTROL#173111#15:44:00
552Annick LECOYERFRAVervins Orientation#119832#15:56:00
202Marie José BERGERFRATout Azimut Fameck#189306#16:02:00
564Lisette EYKMANSBELK.O.L.#225938#16:10:00
95Elisabeth VLIEGENBELN.S.V. Amel#171531#16:20:00
Top

D70 (9)

31Nicole BLASCOFRAClub Athlétique de Condat#186460#14:20:00
56Margrit EGGLISUIFuersten OK Ettingen#48723#14:22:00
409Marie-Christine BLANCHEBELASUB#233305#14:30:00
117Marianne LYKKINGDENOK73 Gladsaxe#179244#14:36:00
670Danielle NOLENSBELhamok#209806#15:30:00
176Nicole BASTIEN FATHFRAScapa Nancy Orientation#189387#15:50:00
169Françoise FRANTZFRAQuimper Orientation#199225#15:58:00
468Monique DEFFENSEBELC.O. Pégase#210562#16:00:00
551Nicole RICHARDFRAVervins Orientation#189441#16:16:00
Top

D75 (2)

144Erica HUGGLERSUIOLG Stäfa#196834#15:22:00
254Ruth RHODESGBRMoledowns#221177#15:52:00
Top

H-10 (9)

96Louis BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233309#00:00:00
260Victor BROUWIERBELHermathenae#210551#00:00:00
562Thomas DEBAEREBELK.O.L.#211140#00:00:00
400Maxime DRUZETICFRARaid Orientation Paris#227538#00:00:00
514Nathan JANSENBELOmega#199866#00:00:00
515Thomas JANSENBELOmega#199861#00:00:00
241Jachym KOTECKYFRAVALMO#189449#00:00:00
222Victor STEINFRATout Azimut Fameck#233404#00:00:00
232Daniel WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189463#00:00:00
Top

H10B (14)

262Loïc CHATELAINBELHermathenae#66894#00:00:00
613Viek DE MITSBELTROL#231288#00:00:00
651Kobe DEFERMBELhamok#232830#00:00:00
19Axel HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#189458#00:00:00
74Sacha KURTNEDKOVZ#64771#00:00:00
739Numa LAMBERTBELHainaut O.C.#184889#00:00:00
578Senne LINTENBELK.O.L.#232833#00:00:00
319Emile PASQUASYBELHainaut O.C.#232662#00:00:00
323Mathias PIRETBELHainaut O.C.#189382#00:00:00
63Ronald ROOSNEDHOC'93#186571#00:00:00
637Cas VAN BRUGGENBELTROL#501481#00:00:00
236Tobias WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189504#00:00:00
85Matthias WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#189471#00:00:00
737Thor WOLLESBELhamok#225932#00:00:00
Top

H-12 (18)

258Mathis BROUWIERBELHermathenae#210555#14:04:00
399Alexandre DRUZETICFRARaid Orientation Paris#210604#14:12:00
215Colin SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#233413#14:20:00
229Ole Magnus BAATHGERTSV Jetzendorf#189456#14:22:00
199Odin GROENEVELDNEDThe Hague Orienteering Runners#189556#14:26:00
375Arnaud MAZYBELC.O. Liège#189585#14:30:00
325Titouan PIRETBELHainaut O.C.#189383#14:34:00
293Colin BRISEBOISBELHainaut O.C.#130339#14:38:00
136Loris WEYSUIOLG Goldau#189481#14:40:00
565Jarno GEENENBELK.O.L.#185053#14:44:00
290Oscar BOURGEOISBELHainaut O.C.#189452#14:50:00
310Timothée LAMBERTBELHainaut O.C.#189378#14:52:00
465Janoé SEPULCHREBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233285#15:04:00
477Gauthier SILLIENBELC.O. Pégase#189577#15:06:00
480Nathan SILLIENBELC.O. Pégase#189639#15:10:00
84Jakob WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#189470#15:18:00
612Thor DE MITSBELTROL#210023#15:28:00
470Florentin LOVENSBELC.O. Pégase#189581#15:50:00
Top

H-14 (13)

234Jakob WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189460#14:04:00
139Timon WEYSUIOLG Goldau#189489#14:21:00
280Jonas WILLEMSENSBELHermathenae#184945#14:42:00
221Raphael STEINFRATout Azimut Fameck#232982#14:52:00
289Louis BOURGEOISBELHainaut O.C.#119748#14:54:00
641Toon VAN BRUGGENBELTROL#185128#15:21:00
15Anton KNOLLGERBielefelder TG#114907#15:23:00
632Joris SMETBELTROL#148389#15:27:00
86Paul WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#189476#15:29:00
614Wolf DE MITSBELTROL#196867#15:38:00
317Everic MISTIAENBELHainaut O.C.#189596#15:41:00
127Jannik SASSGEROLF Mainz#189388#16:00:00
214Thomas SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#233402#16:16:00
Top

H-16 (15)

275Antoine VANSPAUWENBELHermathenae#184928#14:05:00
536Per DAMMEIERGERSV Wannweil#232937#14:09:00
268Antoine MATTARTBELHermathenae#185162#14:18:00
485Louis HONORE JENSENDENOK HTF#201742#14:29:00
307Matthias INSTALLEBELHainaut O.C.#151663#14:33:00
586Lasse TAILLIEUBELK.O.L.#204101#14:37:00
357Justin GILLETBELC.O. Liège#78471#14:41:00
312Donovan LERATBELHainaut O.C.#198263#14:57:00
288Louis BOLLAERTSBELHainaut O.C.#189483#15:03:00
529Liam THIELSBELOmega#227471#15:07:00
327Giulyan STREBELBELHainaut O.C.#189607#15:11:00
135Florin WEYSUIOLG Goldau#189482#15:33:00
204Romain DISCHERFRATout Azimut Fameck#198432#15:37:00
66Mathurin GIROUFRAIndiv.#184822#15:43:00
404Gaël AMERIJCKXBELASUB#233401#15:47:00
Top

H-18 (13)

121Alexander GÖRKEGEROLF Mainz#210613#14:05:00
332Aurélien VAN AERSCHOTBELHainaut O.C.#189594#14:09:00
659Thomas KNOOPSBELhamok#173566#14:19:00
548Ben SCHWEIKERGERSV Wannweil#173535#14:23:00
518Matijs LOECKXBELOmega#198940#14:35:00
137Sven WEYSUIOLG Goldau#189480#14:39:00
130Kolya SASSGEROLF Mainz#189316#15:10:00
277Simon VANSPAUWENBELHermathenae#114895#15:19:00
257Martin BARBIERBELHermathenae#233414#15:33:00
125Maximilian POPPGEROLF Mainz#189193#15:45:00
284Simon ARNOBELHainaut O.C.#210195#15:47:00
355Guillaume EYENBELC.O. Liège#198144#16:15:00
402Cédric AMERIJCKXBELASUB#232592#16:17:00
Top

H-20 (1)

657Dimitry KNOOPSBELhamok#189301#14:45:00
Top

HE (29)

618Winston FRANSSENBELTROL#199035#14:05:00
723Thibaut DERENNEBELHermathenae#114762#14:09:00
154François BORNERSUIOLV Zug#211061#14:12:00
161Luc SANDEVOIRFRAOrientation Caennaise#210074#14:15:00
654Jeroen HOEKXBELhamok#172941#14:18:00
418Gilles DELMEEBELASUB#224559#14:27:00
346Tristan BLOEMENBELC.O. Liège#168950#14:30:00
267Maxime LAVALBELHermathenae#85869#14:33:00
364Jérôme JACOBSBELC.O. Liège#198145#14:36:00
320Fabien PASQUASYBELHainaut O.C.#239754#14:42:00
155Joël BORNERSUIOLV Zug#211056#14:45:00
663Victor MELLEBEEKBELhamok#199233#14:48:00
81Oleksandr RYBAKOVUKRLuxembourg Orienteering Club#189465#14:51:00
580Bert MARIENBELK.O.L.#63670#14:54:00
696Marvin GOERICKEGERBerliner TSC#222528#15:03:00
352Clément DEMEUSEBELC.O. Liège#198110#15:06:00
617Desmond FRANSSENBELTROL#173446#15:09:00
715Benjamin HOFMANSBELASUB#90031#15:12:00
597Karsten BLUMEGERBerliner TSC#114747#15:24:00
340Sébastien HENROTTEBELSUD O LUX#219082#15:27:00
446François VAN DER OUDERAABELASUB#232588#15:30:00
573Martijn HUSBELK.O.L.#227433#15:33:00
337Jean-François DEBENBELSUD O LUX#189569#15:36:00
449Christian BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#219087#15:40:00
681Thomas VAN DER KLEIJBELhamok#198856#15:44:00
369François LETAWEBELC.O. Liège#210245#15:48:00
679Dries VAN DER KLEIJBELhamok#199247#15:52:00
525Joost TALLOENBELOmega#239460#15:56:00
436Yannick POULAINFRAASUB#67035#16:11:00
Top

H21 (11)

510Tom GEYPENBELOmega#63674#14:30:00
351Florian DEMBLONBELC.O. Liège#232596#14:38:00
69Daniel SANCHEZ GARRIDOGERKölner O team#184834#14:46:00
544Bruno NADELSTRUMPFGERSV Wannweil#189484#14:54:00
606Dieter COENBELTROL#173478#15:02:00
539Jacob SCHACHGERSV Wannweil#232955#15:10:00
475Toulouse SEBASTIANBELC.O. Pégase#198271#15:18:00
540Jonathan SCHACHGERSV Wannweil#232942#15:23:00
101Thomas BREDOBELO.L.V. Eifel#186566#15:26:00
692Sebastiaan KOUWENHOVENNEDIndiv.#184810#15:34:00
467Julien DACHEBELC.O. Pégase#210455#15:42:00
Top

HB (12)

281Raphael WILLEMSENSBELHermathenae#184941#14:04:00
448John WILHELMSFINASUB#233307#14:14:00
25Michael BAETTIGSUICA Rosé#189499#14:22:00
291Sébastien BOURGEOISBELHainaut O.C.#189459#14:32:00
717Ivan BATCHEVNEDKOVZ#185120#14:44:00
218Olivier SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#232988#14:54:00
106William TONNEAUBELO.L.V. Eifel#68754#15:02:00
21Stephane HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#189544#15:14:00
714Laurent BERNARDBELASUB#232654#15:16:00
520Tino NIJSTBELOmega#185197#15:42:00
2Davide VALPIANIITAA.S.D. OC Appennino#183940#15:44:00
451Mike BRULSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#224510#16:00:00
Top

H35 (21)

162Holger KOHRGEROLG SAAR#505340#14:11:00
271Patrick MAYERESBELHermathenae#66915#14:17:00
725Vladan VUJAKLIJASRBASUB#239465#14:21:00
537Sacha DAMMEIERGERSV Wannweil#227552#14:27:00
738François VELDEKENSBELASUB#232657#14:33:00
557Wim BRIESBELK.O.L.#185111#14:39:00
688Thomas ENGELBEENBELK.O.L.#227464#14:53:00
408Christophe BERNARDBELASUB#233304#15:01:00
677Dieter SELSBELhamok#184086#15:07:00
412Jean-Baptiste COLOMBFRAASUB#90119#15:13:00
716Ronald SOMERSNEDK.O.L.#239355#15:17:00
680Jeroen VAN DER KLEIJBELhamok#232832#15:21:00
239Guillem COQUELETFRAVALMO#189541#15:27:00
109Ronny NATHOGEROC München#185152#15:31:00
200Romain LAGNYFRATous Azimuts Douai#189557#15:35:00
439Mathieu ROTHBELASUB#198253#15:39:00
12Tobias SCHWARTZGERBerliner TSC#114751#15:43:00
569Dries HEUNINCKXBELK.O.L.#209750#15:47:00
624Igor KISELEVRUSTROL#93456#15:51:00
466Michel SEPULCHREBELO.L.G. St. Vith ARDOC#219088#15:55:00
92Stephan HANSBELN.S.V. Amel#67145#16:03:00
Top

H40 (31)

460Patrick HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233391#14:00:00
282Stephane WILLEMSENSBELHermathenae#114808#14:02:00
97Michel BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#198151#14:06:00
304Cédric INSTALLEBELHainaut O.C.#130340#14:08:00
359Quentin GILLETBELC.O. Liège#198216#14:10:00
244Ondrej KOTECKYFRAVALMO#189453#14:12:00
324Olivier PIRETBELHainaut O.C.#151686#14:14:00
513Kim JANSENBELOmega#199856#14:16:00
676Stefaan SCHUTJESBELhamok#225933#14:18:00
735Kristof WOLLESBELhamok#239250#14:20:00
497Simo MARTOMAAFINKalevan Rasti#502839#14:22:00
17Thies KNOLLGERBielefelder TG#114903#14:24:00
309François LAMBERTBELHainaut O.C.#189605#14:26:00
285Yves ARNOBELHainaut O.C.#189611#14:32:00
59Mathieu POTTIERFRAGuyancourt Orientation 78#186574#14:40:00
82Christopher SCOTTGBRLuxembourg Orienteering Club#219084#14:50:00
561Filiep DEBAEREBELK.O.L.#240694#14:54:00
703Stéphane GALLYFRAbalise77 Fontaibleau Avon#184785#14:58:00
373Alain MAZYBELC.O. Liège#210356#15:00:00
728Michel VAN DONGENNEDOlifant#172218#15:02:00
481Nicolas SILLIENBELC.O. Pégase#232670#15:08:00
711Roelof POSTHOUWERNEDMINOR#239463#15:20:00
36Nelson MOTAPORC.C.Orientaçao do Minho#114734#15:24:00
424Alistair FRONHOFFSDENASUB#68783#15:34:00
720Stephane SENCEFRAVALMO#172972#15:38:00
482Vincent SILLIENBELC.O. Pégase#130118#15:40:00
575Dolf LEPPENSBELK.O.L.#196943#15:46:00
669Pascal MYLLEBELhamok#198407#15:48:00
296Frédéric DE SMETBELHainaut O.C.#198258#15:50:00
259Michaël BROUWIERBELHermathenae#184936#15:54:00
93Freddy SCHWALLBELN.S.V. Amel#171542#16:06:00
Top

H45 (32)

459Michael HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC#189616#14:01:00
719Gerald SOUWEINEBELASUB#68956#14:03:00
73Ralph KURTGERKOVZ#181405#14:15:00
646Wim VERVOORTBELTROL#220614#14:17:00
302Yves GOMREEBELHainaut O.C.#210196#14:29:00
699Romuald CHARLIERFRAOSCM Charleville Mezières#189197#14:33:00
107Tiziano BOIANISUIO-92 Piano di Magadino#184942#14:37:00
77Frédéric ROBINETBELLES CROS#185142#14:41:00
220Nicolas STEINFRATout Azimut Fameck#189299#14:45:00
112Kenneth G. PETERSENDENOK HTF#232533#14:47:00
517Frederik LOECKXBELOmega#227468#14:51:00
543Werner LUTZGERSV Wannweil#239464#14:55:00
5Marco MENSINKNEDARGUS#64791#14:59:00
256Christophe BARBIERBELHermathenae#210514#15:03:00
128Jorn SASSGEROLF Mainz#189436#15:05:00
180Pascal MARTINFRAScapa Nancy Orientation#189641#15:08:00
504Koen CROONSBELOmega#239352#15:13:00
615Yves DE MITSBELTROL#231224#15:15:00
197Olaf BINSCHNEDThe Hague Orienteering Runners#88618#15:23:00
633Kurt SMETBELTROL#408029#15:25:00
658Steffen KNOOPSBELhamok#158480#15:29:00
640Rik VAN BRUGGENBELTROL#196906#15:36:00
269Eric MATTARTBELHermathenae#185045#15:41:00
403Christophe AMERIJCKXBELASUB#232656#15:43:00
630Rudy ROOMANBELTROL#220613#15:51:00
398Stephane DRUZETICFRARaid Orientation Paris#227463#15:55:00
226Michael BIALLYGERTSV Ipsheim#189553#15:57:00
314David LIPPOLISBELHainaut O.C.#233300#16:01:00
453Olivier CHATTLAINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#198152#16:05:00
729Rolf WÜSTENHAGENSUIGundelfinger Turnerschaft#2400693#16:09:00
47Andreas MALTIGGERDJK Adler 07 Bottrop#186512#16:11:00
732Pierre CIPARISSEBELC.O. Pégase#67194#16:19:00
Top

H50 (54)

235Robert WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189505#14:00:00
294Jean-Pol BRISEBOISBELHainaut O.C.#189606#14:06:00
353Pierre-Emmanuel DEMEUSEBELC.O. Liège#198028#14:08:00
438Richard ROBINSONBELASUB#171371#14:10:00
722Martin GENTGERIndiv.#178378#14:12:00
251Fabien GRUSELLEFRAAssociation Sportive de l 'IGN#184809#14:16:00
225Luc VANELFRATout Azimut Fameck#233406#14:18:00
30Jean Claude MARIONSUICA Rosé#189478#14:20:00
163Thierry JAUVAINFRAOSCM Charleville Mezières#189196#14:24:00
87Jonas WOLFFFINLuxembourg Orienteering Club#231336#14:26:00
682Eric VANDEBROEKBELhamok#81586#14:28:00
94Robert THEISSBELN.S.V. Amel#232051#14:30:00
702Martin SCHAFFNERSUIOLK Piz Hasi#173563#14:34:00
645Karl VERVOORTBELTROL#225887#14:36:00
67Jan BOUWMANGERKölner O team#502522#14:40:00
174Oskar KAALOYNORSandefjord Orienteringsklubb#174874#14:42:00
230Veikko BAATHGERTSV Jetzendorf#189503#14:46:00
134Martin BURKHARDSUIOLG Cordoba#184205#14:48:00
276Frank VANSPAUWENBELHermathenae#114764#14:50:00
405Marc ARNARDIBELASUB#233400#14:52:00
193Christian WEHRLISUISwiss O Tours#189550#14:56:00
91Alain GENTENBELN.S.V. Amel#78468#14:58:00
718Steven JOCHEMSNEDKOVZ#181037#15:00:00
342Iwan VISBELSUD O LUX#90090#15:08:00
173Trond FOSSNORSandefjord Orienteringsklubb#205484#15:10:00
34Guy TIREZBELCO COLMAR#184759#15:12:00
339Marc DEPAUEBELSUD O LUX#67080#15:18:00
58Mario ALVARESPORGD4C#186593#15:20:00
621Dirk GOOSSENSBELTROL#408484#15:22:00
689Klemens JANISCHOWSKYGEROLG Regensburg#158476#15:24:00
642Erik VAN DYCKBELTROL#501371#15:26:00
51Antoine PAULFRAEpernay Nature et Sport#210241#15:28:00
148Michael BOHSMANGEROL-Team Filder#173627#15:30:00
697Marc GEIRNARTFRAVALMO#189447#15:32:00
660Henrik LISBYDENhamok#66451#15:34:00
416Benoît DEFRAIGNEBELASUB#232701#15:36:00
333Jean-Bernard VAN AERSCHOTBELHainaut O.C.#198261#15:40:00
88Serge BAERTBELN.S.V. Amel#65190#15:46:00
620Francis GLASSÉEBELTROL#77608#15:48:00
119Eyke DIEHRGEROLF Mainz#189199#15:52:00
507Roger DULIEUBELOmega#94350#15:54:00
209Robert LOGEFRATout Azimut Fameck#189283#15:56:00
550Olivier GUENINFRAAnimation Sillery Orientation#184784#15:58:00
246Philippe PAPINFRAVALMO#189448#16:04:00
492Fabien SCORNICIELBELC.O. Militaire Belge#92664#16:06:00
126Stefan RÖHLGEROLF Mainz#189194#16:08:00
189Pascal BELLEFRASki Club Barr#189548#16:10:00
9Simon PARKERGBRBerkshireOrienteers#114906#16:12:00
68Michael MARGOLINGERKölner O team#184832#16:14:00
713Martin NOLTEGERO.L.V. Eifel#211141#16:18:00
471Jean-Philippe LOVENSBELC.O. Pégase#210550#16:20:00
138Thomas WEYSUIOLG Goldau#189490#16:22:00
708Pierre-Michel DURIEUXBELAltaïr C.O.#232667#16:24:00
502Rudi AERTSBELOmega#184931#16:26:00
Top

H55 (48)

160Benoit SANDEVOIRFRAOrientation Caennaise#19905#14:02:00
356Julius GARRAYBELC.O. Liège#98937#14:06:00
592Peter VANDE LOOCKBELK.O.L.#197603#14:10:00
407Milan BELESSVKASUB#151563#14:12:00
528Jan THEYSBELOmega#77223#14:14:00
461Werner HOFFMANNBELO.L.G. St. Vith ARDOC#189615#14:18:00
45Mark COLLINSGBRDartford#186457#14:24:00
591Marc VAN DE MAELEBELK.O.L.#204152#14:26:00
456Freddy HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#189612#14:30:00
26Dennis CUCHESUICA Rosé#189498#14:34:00
166Albert SEGUINOTFRAOSCM Charleville Mezières#189645#14:38:00
245Pascal LEGEREFRAVALMO#233409#14:42:00
115x LÄNNEVALLSWEOK Roslagen#184808#14:44:00
527Marc TALLOENBELOmega#79376#14:48:00
652Dirk DEIJGERSBELhamok#209997#14:52:00
378André PIERLOTBELC.O. Liège#189583#14:54:00
486Arne BERTELSENDENOK HTF#185185#14:56:00
415Jean-Noël DEBEHOGNEBELASUB#189636#14:58:00
207Olivier HOFFFRATout Azimut Fameck#189296#15:00:00
441Philippe TAELEMANSBELASUB#210456#15:04:00
186Morten KJAERDENSilkeborg OK#208948#15:06:00
72Per FORSBERGSWEKOVZ#500236#15:08:00
653Ivan HEYNINCKBELhamok#239248#15:10:00
3Daniel COFFEFRAAC Beauchamp#210569#15:14:00
625Wiet LAENENBELTROL#500253#15:16:00
491Eric NOBELSBELC.O. Militaire Belge#197918#15:18:00
661Luc MELISBELhamok#183962#15:22:00
152Vadim NIGEROLV Steinberg#224506#15:26:00
710Rudy HUSBELK.O.L.#209890#15:28:00
39Jean François MORLONFRACSAG METZ#189495#15:30:00
341Jean-Pol HOULMONTBELSUD O LUX#219083#15:34:00
488Jens Peder JENSENDENOK HTF#201740#15:36:00
315Felipe MARTOS SANCHEZESPHainaut O.C.#171421#15:40:00
393Michel DICKBURTFRAVALMO#68623#15:42:00
55John ROWEIRLFingal Orienteers#186719#15:44:00
247Konstantin SMIRNOVFRAVALMO#68779#15:46:00
113Lennart KARLSSONSWEOK Roslagen#196793#15:48:00
413Didier DARIMONTBELASUB#198156#15:50:00
473Patrick MOSSOUXBELC.O. Pégase#66428#15:54:00
143Nikolaj WANNERGEROLG Siegerland#130105#15:56:00
447Marc VANDEMEULEBROEKBELASUB#233399#16:00:00
531Bart VAN DE MOORTELBELOmega#232958#16:04:00
626Marc MEEUWSSENBELTROL#220615#16:07:00
435Joël POULAINFRAASUB#68784#16:12:00
98Dirk HARTMANNGERO.L.G. St. Vith ARDOC#224616#16:14:00
389Alain WATHELETBELC.O. Liège#68820#16:16:00
487Peter JUHLDENOK HTF#169832#16:18:00
387Bruno VANDERMEULENBELC.O. Liège#210348#16:20:00
Top

H60 (33)

635Julien VAN BOSCHBELTROL#227461#14:01:00
370Pierre MARCHALBELC.O. Liège#239549#14:07:00
500Johan CLAESBELBorasca#199212#14:09:00
428Jacques HOFMANSBELASUB#67037#14:24:00
182Philippe POGUFRAScapa Nancy Orientation#189435#14:33:00
623Herman JANSSENBELTROL#227466#14:35:00
533Patrick WALLAERTBELOmega#198853#14:37:00
463Uwe KRAUSBAUERGERO.L.G. St. Vith ARDOC#151539#14:40:00
555Roger BOCKXBELK.O.L.#220511#14:42:00
603Paul BOLSENSBELTROL#196967#14:44:00
205Jean Luc DUBOISFRATout Azimut Fameck#198456#14:50:00
590Albert VAN CANEGHEMBELK.O.L.#183793#14:53:00
442Léonard THIENPONDTBELASUB#68640#14:55:00
250Franck GUERINFRAYcone Sens#189445#14:59:00
495Frank BUTTINFRAClub Orientation Compiègne#184869#15:03:00
559Etienne DE WITBELK.O.L.#185058#15:09:00
300Bernard DUBOISBELHainaut O.C.#189600#15:11:00
545Christian BOTTEMERFRAC.O. Strasbourg Europe#189545#15:23:00
54Tommy BURKEIRLFingal Orienteers#186578#15:27:00
118Frank CZIOSKAGEROLF Mainz#189321#15:38:00
253Ian DITCHFIELDGBRMoledowns#413208#15:40:00
11Brian SEWELLGBRBerkshireOrienteers#413163#15:45:00
79David ROACHGBRLuxembourg Orienteering Club#502204#15:47:00
705Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.#232665#15:55:00
303Philippe HECQBELHainaut O.C.#68905#15:59:00
649Andre AERTSBELhamok#225835#16:02:00
360Roger HENROTTAYBELC.O. Liège#210566#16:04:00
594Jackie VANDIJCKBELK.O.L.#199227#16:08:00
411Philippe CLAPUYTBELASUB#198278#16:10:00
49Michael ZWICKEGERDJK Vfl Willich#186573#16:13:00
434Pierre PARMENTIERBELASUB#189622#16:16:00
177Jean Marie FATHFRAScapa Nancy Orientation#189386#16:22:00
494Bernard PRESSONFRAClub Orientation Compiègne#186511#16:29:00
Top

H65 (42)

541Walter SCHACHGERSV Wannweil#227571#14:01:00
419Georges DICKERBELASUB#89992#14:03:00
709Claude PIERRONFRAPZ Chat'O1311#184821#14:07:00
164Jean Bernard ROSEFRAOSCM Charleville Mezières#198429#14:11:00
287Jacques BASTIENBELHainaut O.C.#151682#14:17:00
354Jean-Claude DUPONTBELC.O. Liège#224543#14:21:00
464Christian KRINGSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233390#14:25:00
184Vasil SILINGERSILIN#189568#14:31:00
648Frans WENSBELTROL#239467#14:37:00
122Heinrich GÖTTEGEROLF Mainz#189205#14:41:00
503Anton BUYTAERTBELOmega#186741#14:43:00
208Robert LOCUSSEFRATout Azimut Fameck#189284#14:47:00
50Bill GRIFFITHSGBREborienteers#186618#14:49:00
574Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.#182147#14:53:00
76Nigel FOLEY- FISHERIRLLagan Valley Orienteers#189491#14:55:00
558Rudy CANTREBELK.O.L.#220617#14:57:00
23Bernard DARGENTONFRAC.O. Tours Sud#184867#14:59:00
616Eddie DESMEDTBELTROL#197407#15:03:00
103Klaus HELDBELO.L.V. Eifel#68859#15:05:00
382Robert SCUVEEBELC.O. Liège#210314#15:07:00
89Milan FIALACZEN.S.V. Amel#232063#15:09:00
60Hermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath#68938#15:11:00
383Jacques SILVESTREBELC.O. Liège#67059#15:13:00
674Dominique SCHUTJESBELhamok#210765#15:15:00
104Ernest PELTIERBELO.L.V. Eifel#209995#15:17:00
553Régis LECOYERFRAVervins Orientation#119831#15:19:00
362Servais HICKBELC.O. Liège#233293#15:21:00
211Alain MOUCHETTEFRATout Azimut Fameck#233411#15:23:00
605Marc CEULEMANSBELTROL#407142#15:25:00
450Hubert BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#151612#15:27:00
595Jef VANHOUTBELK.O.L.#210756#15:29:00
196Volodymyr OSTROVSKYIUKRTeam Ostrovsky#189643#15:33:00
331Paul TIMMERMANSBELHainaut O.C.#67098#15:35:00
490Daniel DANGRIAUXBELC.O. Militaire Belge#197652#15:39:00
609Eddie DE KERFNEDTROL#501463#15:43:00
576Juliaan LINTENBELK.O.L.#185164#15:45:00
462Ludwig KAUTBELO.L.G. St. Vith ARDOC#224615#15:47:00
589Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.#173769#15:51:00
570Luc HEUNINCKXBELK.O.L.#232835#15:57:00
366Jean-Marie LEGROSBELC.O. Liège#68922#16:01:00
100Jean BREDOBELO.L.V. Eifel#189650#16:05:00
170Carl MALLINGDENRanders OK#483044#16:09:00
Top

H70 (27)

489Per HENRIKSENDENOK HTF#174755#14:00:00
265Stephane DMYTERKOBELHermathenae#185048#14:12:00
191Ron MCGRAILDENSollerod OK#139477#14:16:00
102Serge DERYBELO.L.V. Eifel#198434#14:18:00
572Jos HOUBENBELK.O.L.#225999#14:34:00
602André VLIEGENBELO.L.V. Eifel#157631#14:38:00
496Bertrand PATURETFRAClub Orientation Compiègne#186459#14:40:00
167Guy TAILLANDIERFRAOSCM Charleville Mezières#189648#14:48:00
567Bert GEUDENSBELK.O.L.#179165#14:50:00
476Freddy SILLIENBELC.O. Pégase#119855#14:58:00
261Guy CHATELAINBELHermathenae#66892#15:02:00
316Serge MINEURBELHainaut O.C.#239753#15:06:00
248Christian ROBERTFRAVesoul Haute Saône orientation#189442#15:08:00
501Ruud SCHONEWILLENEDBorasca#210995#15:14:00
684Vic VANDERSTRAETENBELhamok#225893#15:18:00
634Oswald VAN BOCKSTALBELTROL#88898#15:20:00
647Georges VONCKBELTROL#231795#15:24:00
588Georges TIMMERMANSBELK.O.L.#184325#15:26:00
57Roland EGGLISUIFuersten OK Ettingen#144547#15:36:00
638Mark VAN BRUGGENBELTROL#407401#15:40:00
344Jean BAISIPONTBELC.O. Liège#198109#15:48:00
622Mike IN 'T GROENNEDTROL#233121#15:54:00
37Etienne BOUSSERFRACSAG METZ#67179#16:04:00
422Jacques FLAMENTBELASUB#232700#16:12:00
678Jos THYSBELhamok#194493#16:14:00
704Michel POULAINBELC.O. Pégase#66974#16:22:00
238Daniel TESSIERFRAUnion Sportive Melunaise#189564#16:26:00
Top

H75 (12)

445Jean-Pierre VAN DER CRUYSBELASUB#232699#14:04:00
64Ton ROOSNEDHOC'93#186712#14:06:00
18Régis ANTOINEFRAC.O. Montceau Morvan#114787#14:32:00
662Phil MELLEBEEKBELhamok#225942#14:46:00
32Serge BLASCOFRAClub Athlétique de Condat#186458#14:54:00
192Gerrit KRAUSEGERSV Bayer Wuppertal#189549#14:56:00
583Chris NEYENSBELK.O.L.#64359#15:10:00
690Bernard PONCEBELHainaut O.C.#210226#15:16:00
116Knud LYKKINGDENOK73 Gladsaxe#174805#15:28:00
672Jean OOMSBELhamok#232957#16:06:00
213Georges RENNOTTEBELTout Azimut Fameck#210559#16:24:00
334Claude VAN COLLIEBELHainaut O.C.#151681#16:28:00
Top

H80 (9)

593Henri VANDENBERKBELK.O.L.#227540#14:08:00
145Klaus HUGGLERSUIOLG Stäfa#196962#14:26:00
712André LUXENBELBalise 10#66863#14:44:00
105Lucien TONNEAUBELO.L.V. Eifel#66907#15:00:00
338Jean-Marie DEMEUSEBELSUD O LUX#97053#15:04:00
252Michael HODSONGBRScapa Nancy Orientation#189440#15:32:00
175Abdelkader KENANEFRASAVCO VERDUN 55#227440#15:46:00
532Frans VAN DE MOORTELBELOmega#226001#16:08:00
522Michel OOMSBELOmega#210531#16:18:00
Top

Total

Hainaut O.C.60
ASUB56
C.O. Liège47
TROL46
K.O.L.45
hamok41
Omega32
Hermathenae28
Tout Azimut Fameck24
O.L.G. St. Vith ARDOC21
C.O. Pégase18
OLF Mainz16
VALMO14
SV Wannweil12
Luxembourg Orienteering Club10
O.L.V. Eifel9
N.S.V. Amel8
OK HTF8
KOVZ7
OSCM Charleville Mezières7
Scapa Nancy Orientation7
CA Rosé6
OLG Goldau6
SUD O LUX6
ARGUS5
C.O. Strasbourg Europe5
CSAG METZ5
Indiv.5
TSV Jetzendorf5
TV 1901 Beaumarais5
Altaïr C.O.4
Berliner TSC4
Bielefelder TG4
HOC'934
OL-Team Filder4
Olifant4
OLV Zug4
Orientation Caennaise4
Raid Orientation Paris4
Sandefjord Orienteringsklubb4
balise77 Fontaibleau Avon3
BerkshireOrienteers3
Borasca3
C.O. Militaire Belge3
Club Orientation Compiègne3
CO COLMAR3
Dartford3
Kölner O team3
Noyon course d' orientation3
OC München3
OK Roslagen3
Silkeborg OK3
The Hague Orienteering Runners3
Vervins Orientation3
A.S.D. OC Appennino2
AC Beauchamp2
Animation Sillery Orientation2
Club Athlétique de Condat2
DJK Vfl Willich2
Fingal Orienteers2
Fuersten OK Ettingen2
Gundelfinger Turnerschaft2
Lagan Valley Orienteers2
Moledowns2
OK73 Gladsaxe2
OLG Cordoba2
OLG Siegerland2
OLG Stäfa2
OLV Steinberg2
SILIN2
Ski Club Barr2
Sollerod OK2
Swiss O Tours2
Team Ostrovsky2
Union Sportive Melunaise2
Vesoul Haute Saône orientation2
Association Sportive de l 'IGN1
Balise 101
C.C.Orientaçao do Minho1
C.O. Montceau Morvan1
C.O. Tours Sud1
DJK Adler 07 Bottrop1
Eborienteers1
Epernay Nature et Sport1
Espoon Suunta1
GD4C1
Guyancourt Orientation 781
Hansa Simmerath1
Kalevan Rasti1
LES CROS1
MINOR1
O-92 Piano di Magadino1
OLG Regensburg1
OLG SAAR1
OLK Piz Hasi1
PZ Chat'O13111
Quimper Orientation1
Randers OK1
SAVCO VERDUN 551
Southdowns Orienteers1
SV Bayer Wuppertal1
Tous Azimuts Douai1
TSV Ipsheim1
Ycone Sens1
Total: 718