4 daagse van Limburg 2019
Hechtel-Eksel 16.8.2019
Omega
Last updated: 17.08.2019 14:39:13
Contact/Remarks:
info@olomega.be
Kinder-O
D-10
D10B
D-12
D-14
D-16
D-18
D-20
DE
D21
DB
D35
D40
D45
D50
D55
D60
D65
D70
D75
H-10
H10B
H-12
H-14
H-16
H-18
H-20
HE
H21
HB
H35
H40
H45
H50
H55
H60
H65
H70
H75
H80
H85
D Oro 5
D Oro 7
D Oro 9
H Oro 9
H Oro 7
H Oro 5
SE
SD
LD
Total
NCL
niet geklasseerd
NT
zonder tijd
--
buiten wedstrijd
Kinder-O
(25)
[H:]M:S
min/km
NT
Adam LANDELS
GBR
Kinder-O
NT
Alice VERHEYE
BEL
Kinder-O
NT
Axel CRANINX
BEL
Kinder-O
NT
Clemence MARTIN
BEL
Kinder-O
NT
Cyril CRANINDIX
BEL
Kinder-O
NT
Elise WALLAERT
BEL
Kinder-O
NT
Elodie VAN DER KLEIJ
BEL
Kinder-O
NT
Félix GILLET
BEL
Kinder-O
NT
Harriet FARELL
Kinder-O
NT
Jakob VAN DER KLEIJ
BEL
Kinder-O
NT
Jasmine VERHEYE
BEL
Kinder-O
NT
Kobe DE LAK
BEL
Kinder-O
NT
Lauren TALLOEN
BEL
Kinder-O
NT
Lize BRIERS
BEL
Kinder-O
NT
Marij SIMKENS
BEL
Kinder-O
NT
Mats TALLOEN
BEL
Omega
NT
Mats VAN DER KLEIJ
BEL
Kinder-O
NT
Muriel MARI
Kinder-O
NT
Nelke COX
BEL
Kinder-O
NT
Noor TALLOEN
BEL
Omega
NT
Nore SELS
BEL
Kinder-O
NT
Queralt CASAL GIL
BEL
Kinder-O
NT
Rune SELS
BEL
Kinder-O
NT
Thor GEVAERT
BEL
Kinder-O
NT
Tobias FRANSEN
BEL
Kinder-O
Top
D-10
2900m (3)
[H:]M:S
min/km
1.
Elin ZWIKKER
NED
TROL
25:57
8'56"
2.
Laia CASAL GIL
ESP
CE Colivenc
28:20
9'46"
+2:23
3.
Janne HILLEN
BEL
Omega
29:18
10'06"
+3:21
Top
D10B
2900m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Ninthe WOLLES
BEL
hamok
40:27
13'56"
2.
Rosie VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
41:32
14'19"
+1:05
3.
Joke COX
BEL
Omega
43:35
15'01"
+3:08
4.
Jana BRIES
BEL
K.O.L.
45:12
15'35"
+4:45
Top
D-12
3070m (6)
[H:]M:S
min/km
1.
Kato HILLEN
BEL
Omega
22:47
7'25"
2.
Laura MARTIN
FRA
Scapa Nancy
30:20
9'52"
+7:33
3.
Silvia DI STEFANO
ITA
Polisportiva Besanese
33:08
10'47"
+10:21
4.
Jeanne VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
41:17
13'26"
+18:30
5.
Annabelle VERHAEGEN
BEL
Omega
48:45
15'52"
+25:58
6.
Fin MYLLE
BEL
hamok
50:44
16'31"
+27:57
Top
D-14
5110m (8)
[H:]M:S
min/km
1.
Sarah ROOMAN
BEL
TROL
47:55
9'22"
2.
Hanne TIESTERS
BEL
Omega
51:26
10'03"
+3:31
3.
Eline DEBAERE
BEL
K.O.L.
1:05:38
12'50"
+17:43
4.
Sofie BOSMANS
BEL
Omega
1:06:06
12'56"
+18:11
5.
Marit ZWIKKER
NED
TROL
1:16:20
14'56"
+28:25
6.
Fee MYLLE
BEL
hamok
1:27:20
17'05"
+39:25
7.
Noor DE MITS
BEL
TROL
1:43:07
20'10"
+55:12
8.
Mette TIESTERS
BEL
Omega
1:49:38
21'27"
+1:01:43
Top
D-16
6030m (6)
[H:]M:S
min/km
1.
Tille DE SMUL
BEL
Omega
1:01:02
10'07"
2.
Lotte TIESTERS
BEL
Omega
1:06:24
11'00"
+5:22
3.
Lisa HARMS
GER
WOLF Haltern
1:09:36
11'32"
+8:34
4.
Jil MYLLE
BEL
hamok
1:18:00
12'56"
+16:58
5.
Lotte VERHAEGEN
BEL
Omega
1:29:28
14'50"
+28:26
NCL
Maud KUIPERS
NED
KOVZ
Top
D-18
6900m (6)
[H:]M:S
min/km
1.
Kato KEUPPENS
BEL
Omega
1:00:15
8'43"
2.
Gaëlle FRONHOFFS
BEL
ASUB
1:04:14
9'18"
+3:59
3.
Siel DE SMUL
BEL
Omega
1:09:51
10'07"
+9:36
4.
Agnieszka LESNICKA
POL
UKS Azymut Debow
1:11:00
10'17"
+10:45
5.
Emma WILLEMSENS
BEL
Hermathenae
1:14:11
10'45"
+13:56
6.
Janne VAN GELDER
BEL
Omega
1:14:33
10'48"
+14:18
Top
D-20
6900m (2)
[H:]M:S
min/km
1.
Magalie GILLET
BEL
Omega
1:30:07
13'03"
--
Sandrine DEFRAIGNE
BEL
ASUB
1:09:52
10'07"
-20:15
Top
DE
8240m (8)
[H:]M:S
min/km
1.
Greet OEYEN
BEL
hamok
55:50
6'46"
2.
Linda SCHRADER
NED
Olifant
1:13:10
8'52"
+17:20
3.
Silke VAN ROOY
BEL
TROL
1:14:50
9'04"
+19:00
4.
Marijke KLAASSEN
NED
HOC'93
1:16:21
9'15"
+20:31
5.
Véronique DE BRIEY
BEL
Balise 10
1:17:06
9'21"
+21:16
6.
Ellen LAPORTE
NED
Olifant
1:19:27
9'38"
+23:37
7.
Eva VAN BOVEN
NED
Olifant
1:23:12
10'05"
+27:22
8.
Aurélie DESCHEPPER
BEL
Balise 10
1:23:29
10'07"
+27:39
Top
D21
7150m (9)
[H:]M:S
min/km
1.
Lucie LATASTE
FRA
co colmar
1:07:37
9'27"
2.
Stefanie WASSMER
SUI
OLG Suhr
1:16:15
10'39"
+8:38
3.
Angela TIELEMANS
BEL
K.O.L.
1:16:57
10'45"
+9:20
4.
Annelies VERMONDEN
BEL
TROL
1:17:04
10'46"
+9:27
5.
Ines GRUNAU
GER
DJK Adler 07 Bottrop
1:19:34
11'07"
+11:57
6.
Kelly GYSEN
BEL
K.O.L.
1:30:23
12'38"
+22:46
7.
Vanessa VAN BREEDAM
BEL
TROL
1:32:22
12'55"
+24:45
8.
Christel CRAVATTE
BEL
C.O. Liège
1:43:21
14'27"
+35:44
--
Claire SANDEVOIR
FRA
ASUB
1:02:06
8'41"
-5:31
Top
DB
5110m (3)
[H:]M:S
min/km
1.
Liese GEERTS
BEL
TROL
1:24:47
16'35"
2.
Stéphanie HENRY
FRA
CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPE
1:49:14
21'22"
+24:27
3.
Clara COX
BEL
Omega
2:00:59
23'40"
+36:12
Top
D35
6900m (5)
[H:]M:S
min/km
1.
Esther GIL BROTONS
ESP
CE Colivenc
1:03:23
9'11"
2.
Ellen MOLS
BEL
hamok
1:08:20
9'54"
+4:57
3.
Imke VAN OPSTAL
NED
KOVZ
1:09:45
10'06"
+6:22
4.
An KESSELAERS
BEL
Omega
1:18:30
11'22"
+15:07
5.
Elke SWINKELS
NED
KOVZ
1:22:10
11'54"
+18:47
Top
D40
6030m (6)
[H:]M:S
min/km
1.
Sofie HEUNINCKX
BEL
K.O.L.
56:03
9'17"
2.
Katja VAN OOSTERWIJCK
BEL
Omega
59:04
9'47"
+3:01
3.
Elisabeth SCHUTJES
BEL
hamok
1:00:24
10'00"
+4:21
4.
Olga ZWIKKER
NED
TROL
1:20:47
13'23"
+24:44
5.
Vanessa BOLSENS
BEL
TROL
1:23:42
13'52"
+27:39
6.
Pilar VIDAL
ESP
Badalona Orientació
1:30:58
15'05"
+34:55
Top
D45
6030m (12)
[H:]M:S
min/km
1.
Monika DEPTA
GER
OLG Siegerland
43:11
7'09"
2.
Veerle TULLENEERS
BEL
Omega
52:32
8'42"
+9:21
3.
Astrid KUPPER
BEL
O.L.V. Eifel
1:00:52
10'05"
+17:41
4.
Angelique DE GRANDE
BEL
Omega
1:06:21
11'00"
+23:10
5.
Juliette SOULARD
NZL
Auckland Orienteering Club
1:07:48
11'14"
+24:37
6.
Larissa RAND
NED
Olifant
1:08:14
11'18"
+25:03
7.
Els SPILLEBEEN
BEL
Omega
1:14:59
12'26"
+31:48
8.
Jana LATASTE
FRA
co colmar
1:23:49
13'53"
+40:38
9.
Dagmar CERNINOVA
OLG Sauliamt
1:26:54
14'24"
+43:43
10.
Kerstin SMOLKA
GER
CTG Koblenz
1:31:12
15'07"
+48:01
11.
Anne-Marie DELANGHE
BEL
K.O.L.
1:49:48
18'12"
+1:06:37
12.
Céline ICEAGA
FRA
Guyancourt Orientation 78
2:02:24
20'17"
+1:19:13
Top
D50
5110m (13)
[H:]M:S
min/km
1.
Marijs VANDEWEYER
BEL
hamok
50:43
9'55"
2.
Kristel MERTENS
BEL
TROL
55:17
10'49"
+4:34
3.
Kristel PALMANS
BEL
Omega
56:50
11'07"
+6:07
4.
Dominique LUYTS
BEL
ASUB
1:03:26
12'24"
+12:43
5.
Dunja VAN DE RIET
NED
Olifant
1:04:08
12'33"
+13:25
6.
Birgit SPANGENBERG
GER
OLG Regensburg
1:07:33
13'13"
+16:50
7.
Lina JASULAITYTE
LTU
Olifant
1:09:19
13'33"
+18:36
8.
Corinne SERVAIS
BEL
ASUB
1:13:05
14'18"
+22:22
9.
Martine HOEKSMA
NED
Olifant
1:16:17
14'55"
+25:34
10.
An VERBERNE
BEL
hamok
1:17:00
15'04"
+26:17
11.
Anja POTVIN
FRA
co colmar
1:23:52
16'24"
+33:09
--
Olga ALMOR
ESP
Club Orientació Catalunya
3:07:19
36'39"
+2:16:36
NCL
Laurence AUGHUET
BEL
ASUB
Top
D55
5110m (17)
[H:]M:S
min/km
1.
Baiba OZOLA
LAT
OK Mona
48:32
9'29"
2.
Margaret REYNOLDS
GBR
Swansea Bay Orienteering Club
54:50
10'43"
+6:18
3.
Maria HENKES
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
56:50
11'07"
+8:18
4.
Greta MOLS
BEL
hamok
59:02
11'33"
+10:30
5.
Christine ANTOINE
FRA
Orientation caennaise
1:02:05
12'08"
+13:33
6.
Martine WIBART
FRA
A C Beauchamp
1:04:21
12'35"
+15:49
7.
Marie-pierre COFFE
FRA
A C Beauchamp
1:07:32
13'12"
+19:00
8.
Françoise RENARD
BEL
C.O. Liège
1:07:45
13'15"
+19:13
9.
Claire MUYLLAERT
BEL
ASUB
1:10:48
13'51"
+22:16
10.
Serena LUDFORD
GBR
Basingstoke Andover District Orienteers
1:12:11
14'07"
+23:39
11.
Sonja NIJS
BEL
Omega
1:13:09
14'18"
+24:37
12.
Alexandra BAES
BEL
TROL
1:14:25
14'33"
+25:53
13.
Mia KINNAER
BEL
Omega
1:19:59
15'39"
+31:27
14.
Evelyn BÜSCHEMANN
GER
CTG Koblenz
1:20:29
15'45"
+31:57
15.
Myriam BRUYNINCKX
BEL
hamok
1:47:22
21'00"
+58:50
16.
Begoña ALMOR
ESP
Club Orientació Catalunya
3:08:26
36'52"
+2:19:54
--
Catherine DICKBURT
BEL
ASUB
56:52
11'07"
+8:20
Top
D60
4260m (16)
[H:]M:S
min/km
1.
Els PUT
BEL
Omega
46:22
10'53"
2.
Simonne SILVI
BEL
K.O.L.
55:30
13'01"
+9:08
3.
Lea SWINNEN
BEL
Omega
56:49
13'20"
+10:27
4.
Rosie WYCH
GBR
Quantock Orienteers
58:41
13'46"
+12:19
5.
Katinka MULDER
NED
ARGUS
59:38
13'59"
+13:16
6.
Marina DRIESEN
BEL
Omega
1:00:17
14'09"
+13:55
7.
Julienne VANREUSEL
BEL
hamok
1:01:15
14'22"
+14:53
8.
Gail PARKER
GBR
SLOW EPSOM
1:11:54
16'52"
+25:32
9.
Jenny BRAY
GBR
Southern Navigators
1:13:48
17'19"
+27:26
10.
Maggie ROACH
LUX
Luxembourg Orienteering
1:15:41
17'45"
+29:19
11.
Irma COLLIENNE
BEL
O.L.V. Eifel
1:15:59
17'50"
+29:37
12.
Liset HENDRICKX
BEL
Omega
1:18:29
18'25"
+32:07
13.
Margi FREEMANTLE
AUS
Yarra Valley Orienteering Club
1:22:12
19'17"
+35:50
14.
Marie-Christine METTEN
BEL
K.O.L.
1:28:28
20'46"
+42:06
15.
Noëlle CHOPRIX
BEL
Altaïr C.O.
1:53:11
26'34"
+1:06:49
NCL
Anita BAERTS
BEL
Borasca
Top
D65
4260m (15)
[H:]M:S
min/km
1.
Lisette EYKMANS
BEL
K.O.L.
50:58
11'57"
2.
Odette MORET
BEL
K.O.L.
59:25
13'56"
+8:27
3.
Lieve GEENS
BEL
TROL
1:00:28
14'11"
+9:30
4.
Carol SANDS
GBR
BOK Wanderers
1:01:02
14'19"
+10:04
5.
Jillyan DOBBY
GBR
Manchester and District Orienteering Club
1:03:15
14'50"
+12:17
6.
Sue ROOME
GBR
SROC
1:04:37
15'10"
+13:39
7.
Paulette BLOMMEN
BEL
Omega
1:10:41
16'35"
+19:43
8.
Lily-Anne COLE
BEL
TROL
1:11:41
16'49"
+20:43
9.
Monica ROELING
NED
KOVZ
1:11:53
16'52"
+20:55
10.
Annick LECOYER
FRA
VERVINS ORIENTATION
1:18:57
18'31"
+27:59
11.
Agnès PONCELET
BEL
C.O. Liège
1:20:16
18'50"
+29:18
12.
Jacqueline MOREAU-SCUVEE
BEL
C.O. Liège
1:22:39
19'24"
+31:41
13.
Dicky MOOIJ - DURIEUX
NED
ARGUS
1:30:17
21'11"
+39:19
14.
Margrit WASSMER
SUI
OLG Suhr
1:39:53
23'26"
+48:55
15.
Monika HERBRAND
GER
TV Wanheimerort Duisburg
1:57:41
27'37"
+1:06:43
Top
D70
3210m (8)
[H:]M:S
min/km
1.
Monique DEFFENSE
BEL
C.O. Pégase
48:03
14'58"
2.
Christa ZWIKKER
NED
TROL
1:00:57
18'59"
+12:54
3.
Danielle NOLENS
BEL
hamok
1:10:05
21'49"
+22:02
4.
Françoise FRANTZ
FRA
Quimper Orientation
1:15:25
23'29"
+27:22
5.
Marie-Reine OUDIN
FRA
co colmar
1:17:54
24'16"
+29:51
6.
Marie-Christine BLANCHE
BEL
ASUB
1:19:00
24'36"
+30:57
7.
Nicole BASTIEN-FATH
FRA
Scapa Nancy
1:39:31
31'00"
+51:28
--
Gilberte MARIEN
BEL
K.O.L.
1:17:53
24'15"
+29:50
Top
D75
3210m (1)
[H:]M:S
min/km
1.
Manon RENNOTTE-CHAUVEHEID
BEL
Hermathenae
1:43:21
32'11"
Top
H-10
2900m (9)
[H:]M:S
min/km
1.
Wout BOECKX
BEL
Omega
27:22
9'26"
2.
Thor WOLLES
BEL
hamok
28:20
9'46"
+0:58
3.
Adam LANDELS
NZL
Auckland Orienteering Club
29:20
10'06"
+1:58
4.
Viek DE MITS
BEL
TROL
30:33
10'32"
+3:11
5.
Max STRAUBE-ROTH
GBR
Octavian Droobers
34:58
12'03"
+7:36
6.
Daan COOLS
BEL
TROL
41:08
14'11"
+13:46
7.
Axel HENRY
FRA
CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPE
59:28
20'30"
+32:06
8.
Ruben SEBA
BEL
C.O. Liège
1:02:42
21'37"
+35:20
NCL
Nathan JANSEN
BEL
Omega
Top
H10B
2900m (10)
[H:]M:S
min/km
1.
Kobe DEFERM
BEL
hamok
28:38
9'52"
2.
Warre SIMKENS
BEL
K.O.L.
31:18
10'47"
+2:40
3.
Witse BOECKX
BEL
Omega
37:00
12'45"
+8:22
4.
Max VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
37:51
13'03"
+9:13
5.
Jens DEFERM
BEL
hamok
44:39
15'23"
+16:01
6.
Nand BOLSENS
BEL
TROL
47:48
16'28"
+19:10
7.
Jelle HEMELAAR
NED
TROL
55:00
18'57"
+26:22
8.
Bram BRIES
BEL
K.O.L.
56:40
19'32"
+28:02
9.
Lander ULENAERS
BEL
Omega
1:05:38
22'37"
+37:00
10.
Arke COX
BEL
Omega
1:17:33
26'44"
+48:55
Top
H-12
3070m (6)
[H:]M:S
min/km
1.
Thomas DEBAERE
BEL
K.O.L.
25:10
8'11"
2.
Thomas JANSEN
BEL
Omega
32:39
10'38"
+7:29
3.
Thor DE MITS
BEL
TROL
37:38
12'15"
+12:28
4.
Tom BOSMANS
BEL
Omega
40:43
13'15"
+15:33
5.
Victor BROUWIER
BEL
Hermathenae
42:24
13'48"
+17:14
6.
Roald FRONHOFFS
BEL
ASUB
1:11:40
23'20"
+46:30
Top
H-14
5110m (3)
[H:]M:S
min/km
1.
Mats DE SMUL
BEL
Omega
44:03
8'37"
2.
Mathis BROUWIER
BEL
Hermathenae
52:30
10'16"
+8:27
3.
Nils KUIPERS
NED
KOVZ
55:13
10'48"
+11:10
Top
H-16
7150m (5)
[H:]M:S
min/km
1.
Marco Anselmo DI STEFANO
ITA
Polisportiva Besanese
52:34
7'21"
2.
Jon ICEAGA
FRA
Guyancourt Orientation 78
57:26
8'01"
+4:52
3.
Mathias LATASTE
FRA
co colmar
59:39
8'20"
+7:05
4.
Adrian CERNIN
OLG Sauliamt
1:37:44
13'40"
+45:10
NCL
Nisse VAN GELDER
BEL
Omega
Top
H-18
7610m (1)
[H:]M:S
min/km
1.
Joppe VAN MIERLO
BEL
Omega
55:25
7'16"
Top
H-20
9160m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Daniel GRAY
AUS
Ugly Gully Orienteers
1:06:59
7'18"
2.
Guillaume EYEN
BEL
C.O. Liège
1:16:43
8'22"
+9:44
3.
Michal KRUK
POL
UKS Azymut Debow
1:17:38
8'28"
+10:39
4.
Thomas ERBLAND
FRA
CO Loisir Etrechy
1:46:28
11'37"
+39:29
Top
HE
11670m (14)
[H:]M:S
min/km
1.
Clément DEMEUSE
BEL
C.O. Liège
1:04:13
5'30"
2.
Jeroen HOEKX
BEL
hamok
1:06:46
5'43"
+2:33
3.
Roger CASAL I FERNANDEZ
ESP
CE Colivenc
1:14:52
6'24"
+10:39
4.
Simon ARNO
BEL
Hainaut O.C.
1:16:29
6'33"
+12:16
5.
Joost TALLOEN
BEL
Omega
1:18:08
6'41"
+13:55
6.
Holger KOHR
GER
KOVZ
1:22:26
7'03"
+18:13
7.
Iwan VIS
BEL
SUD O LUX
1:23:15
7'08"
+19:02
8.
Remco HEREIJGERS
NED
Olifant
1:26:29
7'24"
+22:16
9.
Toon MELIS
BEL
hamok
1:28:18
7'33"
+24:05
10.
Grégoire VANDEGHINSTE
BEL
Hainaut O.C.
1:30:38
7'45"
+26:25
11.
Hans TALLOEN
BEL
Omega
1:35:45
8'12"
+31:32
12.
Bert MARIEN
BEL
K.O.L.
1:42:30
8'46"
+38:17
13.
Kai RUECKER
GER
CTG Koblenz
2:18:46
11'53"
+1:14:33
NCL
Wannes HENDRICKX
BEL
hamok
Top
H21
9160m (11)
[H:]M:S
min/km
1.
Tom GEYPEN
BEL
Omega
1:13:10
7'59"
2.
Ralph KÖRNER
GER
OLV Landshut
1:16:14
8'19"
+3:04
3.
Adriaan PELCKMANS
BEL
TROL
1:16:24
8'20"
+3:14
4.
Christoph KÖRNER
GER
OLV Landshut
1:22:27
9'00"
+9:17
5.
Rychon VAN PUTTEN
BEL
hamok
1:22:31
9'00"
+9:21
6.
Winand BERNAERS
BEL
K.O.L.
1:26:01
9'23"
+12:51
7.
Dieter COEN
BEL
TROL
1:29:01
9'43"
+15:51
8.
Sonny WESSELS
NED
ARGUS
1:35:17
10'24"
+22:07
9.
Sebastian GRUNAU
GER
DJK Adler 07 Bottrop
1:49:55
11'59"
+36:45
--
John WILHELMS
FIN
ASUB
1:19:13
8'38"
+6:03
NCL
Tihomir DESPETOVIC
GER
OC München
Top
HB
7150m (7)
[H:]M:S
min/km
1.
Ian FARRELL
GBR
Manchester and District Orienteering Club
1:12:17
10'06"
2.
Kris VERDUYCKT
BEL
Omega
1:16:40
10'43"
+4:23
3.
Damien RIGA
BEL
C.O. Liège
1:25:49
12'00"
+13:32
4.
Steven TIESTERS
BEL
Omega
1:26:22
12'04"
+14:05
5.
Lukas BERSUCK
GER
Bielefelder TG
1:36:10
13'26"
+23:53
6.
William TONNEAU
BEL
O.L.V. Eifel
1:37:17
13'36"
+25:00
7.
Marcin LESNICKI
POL
UKS Azymut Debow
1:37:32
13'38"
+25:15
Top
H35
9160m (7)
[H:]M:S
min/km
1.
Jeroen VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
1:02:21
6'48"
2.
Marcus PINKER
IRL
Cork Orienteering Club
1:11:05
7'45"
+8:44
3.
Janonis SAULIUS
LTU
Dainava OK
1:25:14
9'18"
+22:53
4.
Jean-Claude JIMENEZ
BEL
hamok
1:26:32
9'26"
+24:11
5.
Wim BRIES
BEL
K.O.L.
1:36:14
10'30"
+33:53
6.
Michael HEINFELDNER
GER
Hansa Simmerath
1:39:02
10'48"
+36:41
7.
Christian OBERLANDER
GER
Individuals/No club
1:42:44
11'12"
+40:23
Top
H40
8240m (16)
[H:]M:S
min/km
1.
Jan OEYEN
BEL
Omega
48:01
5'49"
2.
Filiep DEBAERE
BEL
K.O.L.
50:54
6'10"
+2:53
3.
Michel VAN DONGEN
NED
Olifant
52:17
6'20"
+4:16
4.
Stephane WILLEMSENS
BEL
Hermathenae
1:04:48
7'51"
+16:47
5.
Jan DELOBEL
BEL
Omega
1:05:08
7'54"
+17:07
6.
Sebastian SCHMETZKE
GER
DJK Adler 07 Bottrop
1:06:40
8'05"
+18:39
7.
Tim HILLEN
BEL
Omega
1:08:35
8'19"
+20:34
8.
Davy HEESAKKERS
NED
Olifant
1:08:59
8'22"
+20:58
9.
Tim DILEN
BEL
K.O.L.
1:11:03
8'37"
+23:02
10.
Christopher SCOTT
LUX
Luxembourg Orienteering
1:13:21
8'54"
+25:20
11.
Pascal MYLLE
BEL
hamok
1:14:50
9'04"
+26:49
12.
Michaël BROUWIER
BEL
Hermathenae
1:17:55
9'27"
+29:54
13.
Kristof WOLLES
BEL
hamok
1:18:23
9'30"
+30:22
14.
Antonio ARTABE LOPEZ
ESP
ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles
1:19:31
9'39"
+31:30
15.
Thomas ENGELBEEN
BEL
K.O.L.
1:34:01
11'24"
+46:00
--
Jan BOECKX
BEL
Omega
1:15:45
9'11"
+27:44
Top
H45
7610m (14)
[H:]M:S
min/km
1.
Olivier DE SMUL
BEL
Omega
49:40
6'31"
2.
Roland VAN LOON
NED
KOVZ
58:22
7'40"
+8:42
3.
Stefan THIELS
BEL
Omega
59:45
7'51"
+10:05
4.
Kurt SMET
BEL
TROL
1:00:09
7'54"
+10:29
5.
Wouter VAN MUYSEN
BEL
Omega
1:04:09
8'25"
+14:29
6.
Zbynek CERNIN
OLG Sauliamt
1:06:19
8'42"
+16:39
7.
Joël ICEAGA
FRA
Guyancourt Orientation 78
1:07:15
8'50"
+17:35
8.
Stephane HENRY
FRA
CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPE
1:07:20
8'50"
+17:40
9.
Kris WYNEN
BEL
K.O.L.
1:07:35
8'52"
+17:55
10.
Gerald SOUWEINE
BEL
ASUB
1:08:46
9'02"
+19:06
11.
Pau MARI
ESP
Badalona Orientació
1:09:13
9'05"
+19:33
12.
Filip KENNIS
BEL
hamok
1:11:02
9'20"
+21:22
13.
Daniel ROTH
GBR
Octavian Droobers
1:36:57
12'44"
+47:17
14.
Steven MOMMAERTS
BEL
Omega
2:02:26
16'05"
+1:12:46
Top
H50
7150m (17)
[H:]M:S
min/km
1.
Alistair LANDELS
NZL
Auckland Orienteering Club
48:32
6'47"
2.
Koen NEYENS
BEL
K.O.L.
52:55
7'24"
+4:23
3.
Noël NIJSTEN
BEL
Borasca
54:39
7'38"
+6:07
4.
Peter DEPTA
GER
OLG Siegerland
58:36
8'11"
+10:04
5.
Wim GEERTS
BEL
hamok
1:00:02
8'23"
+11:30
6.
Guy TIREZ
FRA
co colmar
1:00:12
8'25"
+11:40
7.
Serge BAERT
BEL
N.S.V. Amel
1:03:13
8'50"
+14:41
8.
Pascal MARTIN
FRA
Scapa Nancy
1:11:01
9'55"
+22:29
9.
Takeshi IWAKURA
JPN
OLP Hyogo
1:12:26
10'07"
+23:54
10.
Espen Fyhn NILSEN
NOR
Stavanger Orienteringsklubb
1:14:18
10'23"
+25:46
11.
Pim VAN DER WIJK
NED
Olifant
1:15:42
10'35"
+27:10
12.
Patrick KORSTJENS
BEL
K.O.L.
1:19:27
11'06"
+30:55
13.
Frank AERDEN
BEL
K.O.L.
1:30:59
12'43"
+42:27
14.
Richard ROBINSON
BEL
ASUB
1:32:50
12'59"
+44:18
15.
David FARELL I GARRIGÓS
FRA
Cerdagne Capcir International Orienteering
1:39:22
13'53"
+50:50
16.
Brenton GRAY
AUS
Ugly Gully Orienteers
1:50:46
15'29"
+1:02:14
17.
Marcel KUIPERS
NED
KOVZ
2:16:28
19'05"
+1:27:56
Top
H55
6900m (28)
[H:]M:S
min/km
1.
Dirk DEIJGERS
BEL
hamok
48:41
7'03"
2.
Luc MELIS
BEL
hamok
49:48
7'13"
+1:07
3.
Andreas GROTE
SUI
OLC SKOG FRIBOURG
50:09
7'16"
+1:28
4.
Marc MEEUWSSEN
BEL
TROL
53:19
7'43"
+4:38
5.
Benoit SANDEVOIR
FRA
Orientation caennaise
56:39
8'12"
+7:58
6.
Jan TOELEN
BEL
K.O.L.
58:01
8'24"
+9:20
7.
Erik VAN DE WEIJER
BEL
Omega
1:01:06
8'51"
+12:25
8.
Gordon PARKER
GBR
SLOW EPSOM
1:01:20
8'53"
+12:39
9.
Niall REYNOLDS
GBR
Swansea Bay Orienteering Club
1:03:10
9'09"
+14:29
10.
Hennie KENNIS
NED
hamok
1:04:50
9'23"
+16:09
11.
Marc CLAES
BEL
hamok
1:05:15
9'27"
+16:34
12.
Freddy HENKES
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
1:06:12
9'35"
+17:31
13.
Andy RIMES
GBR
Quantock Orienteers
1:07:53
9'50"
+19:12
14.
Jan THEYS
BEL
Omega
1:11:03
10'17"
+22:22
15.
Bart TICKET
BEL
TROL
1:12:34
10'31"
+23:53
16.
Jon STEED
GBR
Basingstoke Andover District Orienteers
1:12:46
10'32"
+24:05
17.
Michel DICKBURT
FRA
Villeneuve d'Ascq Lille Métropole Orientation
1:14:37
10'48"
+25:56
18.
Peteris ZARINS
LAT
OK Mona
1:15:53
10'59"
+27:12
19.
Ivan HEYNINCK
BEL
hamok
1:16:41
11'06"
+28:00
20.
Dirk CEULEMANS
BEL
Omega
1:18:43
11'24"
+30:02
21.
Patrick BLEYEN
BEL
hamok
1:18:59
11'26"
+30:18
22.
Philippe DOFFIGNY
BEL
Balise 10
1:19:37
11'32"
+30:56
23.
Dieter WEHRHÖFER-BERSUCK
GER
Bielefelder TG
1:21:15
11'46"
+32:34
24.
Gianluca DI STEFANO
ITA
Polisportiva Besanese
1:26:29
12'32"
+37:48
25.
Daniel COFFE
FRA
A C Beauchamp
1:38:40
14'17"
+49:59
26.
Laurent COMPERE
FRA
Orientation caennaise
1:48:34
15'44"
+59:53
27.
Jordi DEU
ESP
Club Orientació Catalunya
1:52:52
16'21"
+1:04:11
28.
Jan DE SOETE
BEL
TROL
2:03:36
17'54"
+1:14:55
Top
H60
6030m (24)
[H:]M:S
min/km
1.
Wim HOEKX
BEL
hamok
52:43
8'44"
2.
Gerrit VAN DE RIET
NED
Olifant
54:14
8'59"
+1:31
3.
Jean-Noël DEBEHOGNE
BEL
ASUB
54:51
9'05"
+2:08
4.
Jackie VANDIJCK
BEL
K.O.L.
58:06
9'38"
+5:23
5.
André PIERLOT
BEL
C.O. Liège
58:25
9'41"
+5:42
6.
Etienne DE WIT
BEL
K.O.L.
59:03
9'47"
+6:20
7.
Uwe KRAUSBAUER
GER
CTG Koblenz
59:32
9'52"
+6:49
8.
Anne HEIKOOP
Olifant
1:00:45
10'04"
+8:02
9.
Roger BOCKX
BEL
K.O.L.
1:00:49
10'05"
+8:06
10.
Patrick WALLAERT
BEL
Omega
1:02:19
10'20"
+9:36
11.
Paul ALLE
FRA
Scapa Nancy
1:03:28
10'31"
+10:45
12.
Gilles DESLANDES
FRA
Orientation caennaise
1:07:38
11'12"
+14:55
13.
Christian BOTTEMER
FRA
CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPE
1:10:08
11'37"
+17:25
14.
Paul CORTHOUTS
BEL
K.O.L.
1:15:17
12'29"
+22:34
15.
Ferdinand GEBOERS
BEL
K.O.L.
1:16:10
12'37"
+23:27
16.
David ROACH
LUX
Luxembourg Orienteering
1:19:20
13'09"
+26:37
17.
Francis KRIER
BEL
ASUB
1:33:44
15'32"
+41:01
18.
Eddie GEYPEN
BEL
K.O.L.
1:36:50
16'03"
+44:07
19.
Etienne VANDEGHINSTE
BEL
Altaïr C.O.
1:37:36
16'11"
+44:53
20.
Willy NICASI
BEL
K.O.L.
1:38:31
16'20"
+45:48
21.
Mike BRAY
GBR
Southern Navigators
1:45:23
17'28"
+52:40
--
Léonard THIENPONDT
BEL
ASUB
1:39:19
16'28"
+46:36
NCL
Luc WERKX
BEL
Balise 10
NCL
Hélier WIBART
FRA
A C Beauchamp
Top
H65
5110m (25)
[H:]M:S
min/km
1.
Andre AERTS
BEL
hamok
39:36
7'44"
2.
Ted VAN GELDERMALSEN
AUS
Yarra Valley Orienteering Club
40:39
7'57"
+1:03
3.
Servais HICK
BEL
C.O. Liège
43:28
8'30"
+3:52
4.
Jean-Marie FATH
FRA
Scapa Nancy
47:10
9'13"
+7:34
5.
Klaus HELD
BEL
O.L.V. Eifel
47:28
9'17"
+7:52
6.
Alfred SIMKENS
BEL
K.O.L.
47:30
9'17"
+7:54
7.
Martyn ROOME
GBR
SROC
47:34
9'18"
+7:58
8.
Alfons BAKELANTS
BEL
K.O.L.
49:32
9'41"
+9:56
9.
Ivo TIMMERMANS
BEL
K.O.L.
50:22
9'51"
+10:46
10.
Jean BREDO
BEL
O.L.V. Eifel
51:57
10'09"
+12:21
11.
Rudy CANTRE
BEL
K.O.L.
53:33
10'28"
+13:57
12.
Anton BUYTAERT
BEL
Omega
57:02
11'09"
+17:26
13.
Luc HEUNINCKX
BEL
K.O.L.
57:50
11'19"
+18:14
14.
Marc BRIERS
BEL
K.O.L.
58:09
11'22"
+18:33
15.
Dominique SCHUTJES
BEL
hamok
1:01:26
12'01"
+21:50
16.
Juliaan LINTEN
BEL
K.O.L.
1:07:16
13'09"
+27:40
17.
Fernand SCHEELEN
BEL
hamok
1:07:25
13'11"
+27:49
18.
Robert SCUVEE
BEL
C.O. Liège
1:09:43
13'38"
+30:07
19.
Paul KESSELAERS
BEL
Omega
1:10:40
13'49"
+31:04
20.
Marc CEULEMANS
BEL
TROL
1:16:05
14'53"
+36:29
21.
Alfons EBNETH
GER
OLG Regensburg
1:16:39
15'00"
+37:03
22.
Jef VANHOUT
BEL
K.O.L.
1:17:33
15'10"
+37:57
23.
Eddie DE KERF
NED
TROL
1:17:43
15'12"
+38:07
24.
Régis LECOYER
FRA
VERVINS ORIENTATION
1:26:11
16'51"
+46:35
NCL
Helmut WOLLGARTEN
GER
Hansa Simmerath
Top
H70
4260m (23)
[H:]M:S
min/km
1.
Freddy SILLIEN
BEL
C.O. Pégase
40:10
9'25"
2.
Frans WENS
BEL
TROL
43:04
10'06"
+2:54
3.
Marcel OEYEN
BEL
hamok
44:03
10'20"
+3:53
4.
Vic VANDERSTRAETEN
BEL
hamok
49:11
11'32"
+9:01
5.
Georges TIMMERMANS
BEL
K.O.L.
51:16
12'02"
+11:06
6.
Mark VAN BRUGGEN
BEL
TROL
54:32
12'48"
+14:22
7.
Michel SOL
FRA
OPA MONTIGNY
55:41
13'04"
+15:31
8.
Mike INTGROEN
NED
KOVZ
56:51
13'20"
+16:41
9.
Eddie DESMEDT
BEL
TROL
58:41
13'46"
+18:31
10.
Tim SANDS
GBR
BOK Wanderers
59:37
13'59"
+19:27
11.
Jacques FLAMENT
BEL
ASUB
1:01:21
14'24"
+21:11
12.
Gérard LEFRANÇOIS
FRA
A C Beauchamp
1:02:21
14'38"
+22:11
13.
Ruud SCHONEWILLE
NED
Borasca
1:04:24
15'07"
+24:14
14.
Peter ROSS
GBR
Manchester and District Orienteering Club
1:08:55
16'10"
+28:45
15.
Dirk ZWIKKER
NED
TROL
1:13:34
17'16"
+33:24
16.
Jos HOUBEN
BEL
K.O.L.
1:13:44
17'18"
+33:34
17.
Jean BAISIPONT
BEL
C.O. Liège
1:17:39
18'13"
+37:29
18.
Georges BARBIER
BEL
ASUB
1:17:45
18'15"
+37:35
19.
Jos BYLEMANS
BEL
K.O.L.
1:17:46
18'15"
+37:36
20.
Stephen BERESFORD
GBR
Manchester and District Orienteering Club
1:26:50
20'23"
+46:40
21.
Jorg HERBRAND
GER
TV Wanheimerort Duisburg
1:49:24
25'40"
+1:09:14
22.
Maurice SÉBA
BEL
C.O. Liège
2:16:11
31'58"
+1:36:01
NCL
Jos THYS
BEL
hamok
Top
H75
4260m (12)
[H:]M:S
min/km
1.
Georges RENNOTTE
BEL
Hermathenae
50:59
11'58"
2.
Kees GEERS
NED
ARGUS
53:58
12'40"
+2:59
3.
Phil MELLEBEEK
BEL
hamok
55:28
13'01"
+4:29
4.
Kurt HUBER
SUI
SPOBO
57:19
13'27"
+6:20
5.
Jean OOMS
BEL
hamok
58:24
13'42"
+7:25
6.
Bert GEUDENS
BEL
K.O.L.
59:53
14'03"
+8:54
7.
Chris NEYENS
BEL
K.O.L.
1:02:04
14'34"
+11:05
8.
Jens ASSERBO
DEN
Maribo ok
1:07:11
15'46"
+16:12
9.
Alfons BOSCH
BEL
TROL
1:07:36
15'52"
+16:37
10.
Tony LUDFORD
GBR
Basingstoke Andover District Orienteers
1:25:39
20'06"
+34:40
NCL
Jean-Pierre VAN DER CRUYS
BEL
ASUB
NCL
Christian STUDER
SUI
OLG Murten
Top
H80
3210m (5)
[H:]M:S
min/km
1.
Michel OOMS
BEL
Omega
45:31
14'10"
2.
Frans VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
1:06:12
20'37"
+20:41
3.
Bonaventur CLOOSTERMANS
BEL
hamok
1:26:51
27'03"
+41:20
4.
Lucien TONNEAU
BEL
O.L.V. Eifel
1:34:01
29'17"
+48:30
5.
Henri VANDENBERK
BEL
K.O.L.
1:40:21
31'15"
+54:50
Top
H85
3210m (1)
[H:]M:S
min/km
1.
Karl MOLS
GER
Omega
1:59:30
37'13"
Top
D Oro 5
5300m (10)
[H:]M:S
min/km
1.
Miek FABRÉ
BEL
Omega
54:23
10'15"
2.
Anne STRAUBE
GER
SV Lengefeld
56:14
10'36"
+1:51
3.
Charlotte THEYS
BEL
Omega
1:01:14
11'33"
+6:51
4.
Leen WOUTERS
BEL
Omega
1:02:18
11'45"
+7:55
5.
Hilde KROLS
BEL
hamok
1:09:39
13'08"
+15:16
6.
Katleen VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
1:15:38
14'16"
+21:15
7.
Ellen BOURGONJON
BEL
TROL
1:25:10
16'04"
+30:47
8.
Ellen DE BIE
BEL
Omega
1:33:35
17'39"
+39:12
9.
Ellen DESCHEPPER
BEL
TROL
1:35:16
17'58"
+40:53
10.
Jane CAMPBELL
FRA
Guyancourt Orientation 78
1:42:09
19'16"
+47:46
Top
D Oro 7
7040m (2)
[H:]M:S
min/km
1.
Ems DE SMUL
BEL
Omega
58:02
8'14"
2.
Hannah THIELS
BEL
Hainaut O.C.
1:02:03
8'48"
+4:01
Top
D Oro 9
9330m (1)
[H:]M:S
min/km
1.
Liesbeth VAN DE VELDE
BEL
Omega
2:04:22
13'19"
Top
H Oro 9
9330m (9)
[H:]M:S
min/km
1.
Geert SIMKENS
BEL
K.O.L.
57:34
6'10"
2.
Jeremy GENAR
BEL
TROL
1:03:38
6'49"
+6:04
3.
Dries VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
1:05:28
7'01"
+7:54
4.
Christophe BERNARD
BEL
ASUB
1:08:33
7'20"
+10:59
5.
Thibaut DERENNE
BEL
Animation Sillery Orientation
1:19:22
8'30"
+21:48
6.
Philippe CREFCOEUR
BEL
Altaïr C.O.
1:28:00
9'25"
+30:26
7.
Benjamin HOFMANS
BEL
ASUB
1:28:19
9'27"
+30:45
8.
François CLAPUYT
BEL
ASUB
1:31:24
9'47"
+33:50
--
Thomas VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
1:02:51
6'44"
+5:17
Top
H Oro 7
7040m (13)
[H:]M:S
min/km
1.
Nicolas SPILIERS
BEL
Altaïr C.O.
57:28
8'09"
2.
Tibo GILLET
BEL
Omega
1:04:53
9'12"
+7:25
3.
Winston FRANSSEN
BEL
TROL
1:07:11
9'32"
+9:43
4.
Bruno DE LAT
BEL
K.O.L.
1:07:46
9'37"
+10:18
5.
Liam THIELS
BEL
Omega
1:09:26
9'51"
+11:58
6.
Ronny TIMMERS
BEL
hamok
1:14:19
10'33"
+16:51
7.
Garnt SWINKELS
NED
KOVZ
1:15:38
10'44"
+18:10
8.
Rudi AERTS
BEL
Omega
1:21:47
11'37"
+24:19
9.
Ralph KURT
NED
KOVZ
1:23:36
11'52"
+26:08
10.
Jean-Marc GILLET
BEL
Omega
1:27:06
12'22"
+29:38
11.
Kim JANSEN
BEL
Omega
1:29:57
12'46"
+32:29
12.
Bob DE CLERCQ
BEL
TROL
2:09:38
18'24"
+1:12:10
--
Benoît DEFRAIGNE
BEL
ASUB
2:45:54
23'33"
+1:48:26
Top
H Oro 5
5300m (17)
[H:]M:S
min/km
1.
Stefaan SCHUTJES
BEL
hamok
40:03
7'33"
2.
Rune DE CLERCQ
BEL
TROL
40:29
7'38"
+0:26
3.
Wiet LAENEN
BEL
TROL
41:39
7'51"
+1:36
4.
François JACOBS
BEL
Omega
44:07
8'19"
+4:04
5.
Joris SMET
BEL
TROL
45:55
8'39"
+5:52
6.
Hans DE WIT
NED
K.O.L.
51:10
9'39"
+11:07
7.
Christian HARMS
GER
WOLF Haltern
55:55
10'33"
+15:52
8.
Kris VAN GELDER
BEL
Omega
1:02:11
11'43"
+22:08
9.
Karl KEUPPENS
BEL
Omega
1:04:43
12'12"
+24:40
10.
Johan CLAES
BEL
hamok
1:07:18
12'41"
+27:15
11.
Wolf DE MITS
BEL
TROL
1:11:16
13'26"
+31:13
12.
Nick CAMPBELL
FRA
Guyancourt Orientation 78
1:19:51
15'03"
+39:48
13.
Albert VAN CANEGHEM
BEL
K.O.L.
1:23:50
15'49"
+43:47
14.
Willy ALARDS
NED
TROL
1:27:02
16'25"
+46:59
15.
Dirk FABRÉ
BEL
Omega
1:34:31
17'50"
+54:28
16.
Geert DEBYSER
BEL
Omega
1:37:44
18'26"
+57:41
17.
Luc TALLOEN
BEL
Omega
2:07:57
24'08"
+1:27:54
Top
SE
4120m (15)
[H:]M:S
min/km
1.
Lies OEYEN
BEL
Omega
44:43
10'51"
2.
Juliette VIDAL
BEL
TROL
44:58
10'54"
+0:15
3.
Finn GEVAERT
BEL
hamok
53:45
13'02"
+9:02
4.
Lander VERDUYCKT
BEL
Omega
56:04
13'36"
+11:21
5.
Sven DE NEEF
BEL
TROL
59:17
14'23"
+14:34
6.
Inga AUSEKLE
LAT
Luxembourg Orienteering
1:00:08
14'35"
+15:25
7.
Nathalie KUBITOWICZ
BEL
Indiv.
1:02:51
15'15"
+18:08
8.
Virginie DEHULLU
BEL
K.O.L.
1:03:14
15'20"
+18:31
9.
Lies BROUCKAERT
BEL
Omega
1:06:08
16'03"
+21:25
10.
Hilde VAN AUTGAERDEN
BEL
Omega
1:08:16
16'34"
+23:33
11.
Axel BRIERS
BEL
K.O.L.
1:13:34
17'51"
+28:51
12.
Senne BRIERS
BEL
K.O.L.
1:13:35
17'51"
+28:52
13.
Anja STYNEN
BEL
hamok
1:16:05
18'28"
+31:22
14.
Caty COLSON
BEL
ASUB
2:10:36
31'41"
+1:25:53
--
Gwenny AERTS
BEL
K.O.L.
1:23:02
20'09"
+38:19
Top
SD
3900m (28)
[H:]M:S
min/km
1.
Dominique BRUYLANT
BEL
ASUB
37:14
9'32"
2.
Dieter SELS
BEL
hamok
37:24
9'35"
+0:10
3.
Maija TAILLIEU
BEL
K.O.L.
41:14
10'34"
+4:00
4.
Herman MOOIJ
NED
ARGUS
41:20
10'35"
+4:06
5.
Jur RINGERS
NED
hamok
44:04
11'17"
+6:50
6.
Henri VAN BRIEL
BEL
hamok
44:28
11'24"
+7:14
7.
Ellen HOUBEN
BEL
hamok
45:17
11'36"
+8:03
8.
Florence BASTIN
BEL
C.O. Liège
45:59
11'47"
+8:45
9.
Astrid VLIEGEN
BEL
N.S.V. Amel
46:28
11'54"
+9:14
10.
Leen JESPERS
BEL
TROL
50:47
13'01"
+13:33
11.
Bernard OUDIN
FRA
co colmar
52:25
13'26"
+15:11
12.
Frans APPELBOOM
NED
ARGUS
56:07
14'23"
+18:53
13.
Lore VANDERLINDEN
BEL
Omega
57:22
14'42"
+20:08
14.
Ludo MILISSEN
BEL
Borasca
58:54
15'06"
+21:40
15.
Elisabeth VLIEGEN
BEL
N.S.V. Amel
1:01:12
15'41"
+23:58
16.
Kato BROUCKAERT
BEL
Omega
1:01:56
15'52"
+24:42
17.
Jan COOLS
BEL
TROL
1:02:18
15'58"
+25:04
18.
Gaëlle DEFRAIGNE
BEL
ASUB
1:04:09
16'26"
+26:55
19.
Sara DEBYSER
BEL
Omega
1:05:37
16'49"
+28:23
20.
Danny SWERTS
BEL
hamok
1:12:36
18'36"
+35:22
21.
Viera FIALOVA
SVK
N.S.V. Amel
1:15:18
19'18"
+38:04
22.
Iris EGGELS
NED
ARGUS
1:17:12
19'47"
+39:58
23.
Ernest VACANT_PELTIER
BEL
O.L.V. Eifel
1:17:20
19'49"
+40:06
24.
Wendy CAMPSTEYN
BEL
hamok
1:18:00
20'00"
+40:46
25.
Lieve FEYS
BEL
Omega
1:30:57
23'19"
+53:43
26.
Elly APPELBOOM
BEL
ARGUS
1:32:23
23'41"
+55:09
27.
Sara FARRELL
GBR
Manchester and District Orienteering Club
2:06:05
32'19"
+1:28:51
NCL
Jan WAELBERS
BEL
Omega
Top
LD
7400m (15)
[H:]M:S
min/km
1.
Koen WILSSENS
BEL
TROL
50:16
6'47"
2.
Lasse TAILLIEU
BEL
K.O.L.
56:58
7'41"
+6:42
3.
Arno KEUPPENS
BEL
Omega
57:00
7'42"
+6:44
4.
Bart MELLEBEEK
BEL
hamok
57:26
7'45"
+7:10
5.
Wannes VAN HAM
BEL
hamok
59:32
8'02"
+9:16
6.
Roel SMOLDERS
BEL
K.O.L.
59:39
8'03"
+9:23
7.
Aleksander KOWALCZYK
POL
TROL
1:01:16
8'16"
+11:00
8.
Laurence DEFRAIGNE
BEL
ASUB
1:02:23
8'25"
+12:07
9.
Johan MAES
BEL
hamok
1:13:31
9'56"
+23:15
10.
Senen CURCALON IRACHE
O.L.V. Eifel
1:23:47
11'19"
+33:31
11.
Julien VAN BOSCH
BEL
TROL
1:28:07
11'54"
+37:51
12.
Geneviève NYS
BEL
Hainaut O.C.
1:28:26
11'57"
+38:10
13.
Erick OOSTERLINCK
BEL
K.O.L.
1:38:32
13'18"
+48:16
14.
Ferdinand MAENEN
BEL
K.O.L.
2:00:24
16'16"
+1:10:08
NCL
William NICQUE
BEL
TROL
Top
Total
Omega
93
K.O.L.
59
hamok
59
TROL
51
ASUB
27
Kinder-O
23
C.O. Liège
14
Olifant
13
KOVZ
11
ARGUS
8
O.L.V. Eifel
8
Hermathenae
7
co colmar
7
A C Beauchamp
5
Guyancourt Orientation 78
5
Manchester and District Orienteering Club
5
Scapa Nancy
5
Altaïr C.O.
4
Balise 10
4
Borasca
4
CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPE
4
CTG Koblenz
4
Hainaut O.C.
4
Luxembourg Orienteering
4
N.S.V. Amel
4
Orientation caennaise
4
Auckland Orienteering Club
3
Basingstoke Andover District Orienteers
3
CE Colivenc
3
Club Orientació Catalunya
3
DJK Adler 07 Bottrop
3
OLG Sauliamt
3
Polisportiva Besanese
3
UKS Azymut Debow
3
BOK Wanderers
2
Badalona Orientació
2
Bielefelder TG
2
C.O. Pégase
2
Hansa Simmerath
2
O.L.G. St. Vith ARDOC
2
OK Mona
2
OLG Regensburg
2
OLG Siegerland
2
OLG Suhr
2
OLV Landshut
2
Octavian Droobers
2
Quantock Orienteers
2
SLOW EPSOM
2
SROC
2
Southern Navigators
2
Swansea Bay Orienteering Club
2
TV Wanheimerort Duisburg
2
Ugly Gully Orienteers
2
VERVINS ORIENTATION
2
WOLF Haltern
2
Yarra Valley Orienteering Club
2
Animation Sillery Orientation
1
CO Loisir Etrechy
1
Cerdagne Capcir International Orienteering
1
Cork Orienteering Club
1
Dainava OK
1
ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles
1
HOC'93
1
Indiv.
1
Individuals/No club
1
Maribo ok
1
OC München
1
OLC SKOG FRIBOURG
1
OLG Murten
1
OLP Hyogo
1
OPA MONTIGNY
1
Quimper Orientation
1
SPOBO
1
SUD O LUX
1
SV Lengefeld
1
Stavanger Orienteringsklubb
1
Villeneuve d'Ascq Lille Métropole Orientation
1
Total: 525