clublogo
index

3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3
ZWARTE WEG OOST 15.8.2022
K.O.L.

Last updated: 16.08.2022 13:09:40Contact/Remarks: lucheuninckx@skynet.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

D-10 D10B D-12 D-14 D-16 D-18 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H90 SE LE SD LD

Days 1 2 3 #1+2+3

Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   -- buiten wedstrijd    PDF Personelijk PDF-blad beschikbaar

D-10   length 2220m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Anna PASQUASYBELHermathenae21:219'37"
2.Jana BRIESBELK.O.L.39:5517'59"+18:34
3.Ninthe WOLLESBELhamok46:4721'04"+25:26
DNSYlvie GOEDDEGERDJK Adler 07 Bottrop
Top

D10B   length 2220m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Lena HEINFELDNERGERHansa Simmerath32:4614'46"
2.Marij SIMKENSBELK.O.L.35:2815'59"+2:42
3.Nora HANSBELIndividual (BE)42:4519'15"+9:59
4.Leene DELAEREBELK.O.L.45:5420'41"+13:08
NCLJette HOMMENGERDJK Adler 07 Bottrop
DNSBenthe SOMERSNEDK.O.L.
DNSMirthe SOMERSNEDK.O.L.
Top

D-12   length 2530m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Domi KORSTJENSBELK.O.L.25:5310'14"
2.Noore SELSBELhamok31:1312'20"+5:20
--Nele HANSBELNSV Amel40:4016'04"+14:47
--Mirjam CALLAERTBELTROL1:00:3623'57"+34:43
Top

D-14   length 4090m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Fin MYLLEBELhamok57:3314'04"
2.Elin ZWIKKERNEDTROL1:09:0016'52"+11:27
Top

D-16   length 4950m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Louise MATTARTBELHermathenae49:3510'01"
2.Prune MASSONFRA2108BF Talant SO53:0410'43"+3:29
3.Kiara NIJSTBELOmega58:4511'52"+9:10
4.Fee MYLLEBELhamok1:31:1418'26"+41:39
DNSSonia JOLLY-JANSSONFRAGuyancourt Orientation 78
DNSYolanda HAMPSHIRE WRIGHTGBRnorthern navigators
Top

D-18   length 5580m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Jil MYLLEBELhamok1:06:3511'56"
2.Hanne TIESTERSBELOmega1:18:2614'03"+11:51
3.Olesia MATVIICHUKUKRTROL1:18:3614'05"+12:01
4.Feike KERCKHOFSBELOmega1:25:5415'24"+19:19
5.Anja BRECKLEGERTUS Karlsruhe Rüppurr1:29:2316'01"+22:48
DNSMaya HAMPSHIRE WRIGHTGBRnorthern navigators
Top

D-20   length 6250m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Lotte TIESTERSBELOmega1:28:0114'05"
Top

DE   length 7620m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Marine SILLIENBELPégase CO59:477'51"
2.Silke VAN ROOYBELAntwerp Orienteers1:06:298'43"+6:42
3.Aurélie DESCHEPPERBELBalise 101:08:589'03"+9:11
4.Annelies VERMONDENBELTROL1:09:459'09"+9:58
5.Liesbeth VAN DE VELDEBELOmega1:11:159'21"+11:28
6.Chloe ROBERTFRA5116GE ASO Sillery1:14:429'48"+14:55
7.Nancy WENDERICKXBELhamok1:22:2510'49"+22:38
8.Kelly GYSENBELK.O.L.1:31:2111'59"+31:34
9.Joke ZOONSBELhamok1:37:2512'47"+37:38
10.Lore ZOONSBELhamok2:29:3419'38"+1:29:47
DNSLucie ARNOBELHainaut O.C.
Top

D21   length 6970m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Claudia ROOMANBELAntwerp Orienteers1:05:259'23"
2.Anabel SCHNEIDERBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:10:1810'05"+4:53
3.Charlotte THEYSBELOmega1:10:2510'06"+5:00
4.Kirsten VERSTRAETEBELhamok1:14:5910'45"+9:34
5.Sabeth KOSCHGEROLV Steinberg1:21:2511'41"+16:00
6.Magalie VERSTREPENBELOmega1:27:0912'30"+21:44
7.Laurie GERARDBELHainaut O.C.1:34:2613'33"+29:01
Top

DB   length 4090m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Anita PIOTROWSKAPOLhamok46:0611'16"
2.Liese GEERTSBELAntwerp Orienteers1:01:5115'07"+15:45
3.Vanessa VAN BREEDAMBELTROL1:04:0515'40"+17:59
4.Annelies VOSBELOmega1:06:3816'18"+20:32
5.Natasha KUIJKENNEDMINOR1:15:1818'25"+29:12
6.Lieselotte SWINNENBELhamok1:15:2518'26"+29:19
NCLAnne PECHEURBELHainaut O.C.
Top

D35   length 6970m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Marieke ADDIERSBELOmega1:15:5410'53"
2.Stephanie HEINFELDNERGERHansa Simmerath1:26:3812'26"+10:44
3.Tania HENDRICKXBELhamok1:33:1313'22"+17:19
NCLValerie TRUONGFRAA.C. Beauchamp
Top

D40   length 6250m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Lieke VAN OPSTALNEDK.O.L.58:309'22"
2.Anni RAUDSEPPESTK.O.L.1:02:3410'01"+4:04
3.Elisabeth SCHUTJESBELhamok1:03:2610'09"+4:56
4.Ellen BOURGONJONBELTROL1:07:4310'50"+9:13
5.Ellen MOLSBELhamok1:09:1011'04"+10:40
6.Annelies GEBOERSBELK.O.L.1:18:1512'31"+19:45
7.Asja NIEDERLANDGERDJK Adler 07 Bottrop1:28:2514'09"+29:55
DNSLinda SCHRADERNEDOlifant
Top

D45   length 4950m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Marie DESRUMAUXFRAVALMO44:038'54"
2.Katja VAN OOSTERWIJCKBELOmega48:309'48"+4:27
3.Olga ZWIKKERNEDTROL58:2111'47"+14:18
4.Ellen DE BIEBELOmega1:02:4112'40"+18:38
5.Angélique DE MARCHFRA2108BF Talant SO1:02:4612'41"+18:43
6.Katrien AERTSBELK.O.L.1:02:5712'43"+18:54
7.Rachel WINTHAGENBELHermathenae1:08:3813'52"+24:35
8.Karin DECLERCQBELhamok1:25:1817'14"+41:15
Top

D50   length 4950m (19)

[H:]M:Smin/km
1.Kristel MERTENSBELAntwerp Orienteers54:1910'58"
2.Geneviève NYSBELThOR55:5611'18"+1:37
3.Christine ERBLANDFRAClub Orientation Loisirs Etrechy56:2311'23"+2:04
4.Annemie JANSENBELK.O.L.59:3812'03"+5:19
5.Jeanette JANSSONFRAGuyancourt Orientation 7859:3912'03"+5:20
6.Catherine DICKBURTBELThOR1:01:1312'22"+6:54
7.Caroline MARGREVEBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:01:1712'23"+6:58
Dominique LUYTSBELASUB1:01:1712'23"+6:58
9.Caroline KNOLLGERBielefelder TG1:02:2412'36"+8:05
10.Els SPILLEBEENBELOmega1:04:3213'02"+10:13
11.Florence BASTINBELCO Liège1:05:3613'15"+11:17
12.Martine HOEKSMANEDAntwerp Orienteers1:16:4415'30"+22:25
13.Marcia BRONCKAERSBELK.O.L.1:18:3715'53"+24:18
14.An DUYCKBELASUB1:18:4915'55"+24:30
15.Laurence AUGHUETBELThOR1:20:3416'17"+26:15
16.Anja POTVINBELCO COLMAR1:34:0319'00"+39:44
17.Teresa DIAZ-TOLEDO FERNANDEZESPC.D.C.E.B.E.2:52:1034'47"+1:57:51
DNSKate HAMPSHIREGBRnorthern navigators
DNSVéronique GOIREBELHermathenae
Top

D55   length 4830m (18)

[H:]M:Smin/km
1.Marie MORLONFRA2108BF Talant SO41:388'37"
2.Ulrike KORFFGERSC Achmer53:0711'00"+11:29
3.Françoise RENARDBELCO Liège57:2311'53"+15:45
4.Greta MOLSBELhamok1:00:3712'33"+18:59
5.Hilde VERCAERENBELK.O.L.1:00:5012'36"+19:12
6.Iris KOSCHGEROLV Steinberg1:03:3113'09"+21:53
7.Lina JASULAITYTENEDOlifant1:03:4813'13"+22:10
8.Hilde KROLSBELhamok1:05:2013'32"+23:42
9.Chantal GILLESBELHermathenae1:24:4217'32"+43:04
10.Mia KINNAERBELOmega1:26:0817'50"+44:30
11.Nina KRAUSEGERWOLF Haltern1:34:3619'35"+52:58
12.Anne-Marie CEULEMANSBELBalise 102:06:0426'06"+1:24:26
NCLAn VERBERNEBELhamok
NCLMaria HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC
NCLBetty DE MEYERBELTROL
DNSAlmut KAMMHOLZGEROberodenthaler SC
DNSEvelyn BÜSCHEMANNGERCTG Koblenz
DNSMasja VAN DE VENNEDKOVZ
Top

D60   length 4090m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Linda VERBRAKENBELTROL40:079'49"
2.Els PUTBELOmega45:4911'12"+5:42
3.Martine WIBARTFRAA.C. Beauchamp46:1211'18"+6:05
4.Katinka MULDERNEDARGUS57:4514'07"+17:38
5.Sonja NIJSBELOmega1:00:1214'43"+20:05
6.Sue KUESTNERUSABay Area Orienteering Club1:00:5614'54"+20:49
7.Julienne VANREUSELBELhamok1:01:2315'00"+21:16
8.Muriel CHOUFFART DOMABELCO Liège1:06:3116'16"+26:24
9.Alexandra WANNERGEROLG Siegerland1:14:1418'09"+34:07
10.Anita BAERTSBELBorasca1:18:0219'05"+37:55
11.Marie-Christine METTENBELK.O.L.1:24:3420'41"+44:27
12.Myriam BRUYNINCKXBELhamok1:32:1722'34"+52:10
Top

D65   length 3440m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Diane LEAKEYGBRSouth London Orienteers 145:0213'05"
2.Odette MORETBELK.O.L.49:2714'23"+4:25
3.Lea SWINNENBELOmega50:2514'39"+5:23
4.Nicole VANHEESBELhamok1:00:2817'35"+15:26
5.Simonne SILVIBELK.O.L.1:03:5818'36"+18:56
6.Liset HENDRICKXBELOmega1:08:0319'47"+23:01
7.Irma COLLIENNEBELOLV Eifel1:12:3921'07"+27:37
8.Lily-Anne COLEBELTROL1:19:4723'12"+34:45
9.Lieve FEYSBELOmega1:37:4528'25"+52:43
NCLMarie-Jeanne ARSACBELAltaïr Orientation
Top

D70   length 3020m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Lisette EYKMANSBELK.O.L.37:5612'34"
2.Paulette BLOMMENBELOmega40:0113'15"+2:05
3.Elisabeth BORCHORSTDENRold Skov OK40:5113'32"+2:55
4.Lieve GEENSBELTROL42:4514'09"+4:49
5.Elisabeth VLIEGENBELNSV Amel46:4315'28"+8:47
6.Christa ZWIKKERNEDTROL46:4715'29"+8:51
7.Marie Reine OUDINFRACO COLMAR50:4616'49"+12:50
8.Agnès PONCELETBELCO Liège55:3218'23"+17:36
9.Françoise CHATELAIN-NANOUXBELHermathenae1:00:4220'06"+22:46
10.Françoise PONCELETBELCO Liège1:07:3022'21"+29:34
11.Jacqueline MOREAU-SCUVEEBELCO Liège1:11:2823'40"+33:32
Top

D75   length 3020m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Monique DEFFENSEBELPégase CO45:2115'01"
2.Beatrix HAENELTGEROL-Team Filder53:1317'37"+7:52
3.Danielle NOLENSBELhamok1:02:3320'43"+17:12
4.Manon RENNOTTE-CHAUVEHEIDBELHermathenae1:44:5234'43"+59:31
DNSFrançoise FRANTZFRAQuimper Orientation
Top

H-10   length 2220m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Witse BOECKXBELOmega22:2510'06"
2.Rune SELSBELhamok23:2410'32"+0:59
3.Félix GILLETBELCO Liège25:2411'26"+2:59
4.Bram BRIESBELK.O.L.32:1114'30"+9:46
5.Lyam BOSMANSBELTROL39:5918'01"+17:34
Top

H10B   length 2220m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Arne WILSSENSBELTROL24:4811'10"
2.Jasper VANHOUTBELK.O.L.1:21:4636'50"+56:58
Top

H-12   length 2530m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Thor WOLLESBELhamok20:017'55"
2.Daan SMOLDERSBELK.O.L.23:289'17"+3:27
3.Warre SIMKENSBELK.O.L.23:489'24"+3:47
4.Daan COOLSBELTROL24:209'37"+4:19
5.Viek DE MITSBELTROL26:3510'30"+6:34
6.Emile PASQUASYBELHermathenae27:0010'40"+6:59
7.Thijn NIJHOFNEDMINOR48:3619'13"+28:35
8.Lars NIJHOFNEDMINOR1:23:1332'54"+1:03:12
Top

H-14   length 4830m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Wout BOECKXBELOmega53:3311'05"
2.Senne HENDRICKXBELhamok1:00:4612'35"+7:13
3.Julian STIJKELNEDTROL1:46:1922'01"+52:46
Top

H-16   length 5580m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Bob DE CLEENEBELTROL56:0910'04"
2.Nils KUIPERSNEDKOVZ57:2110'17"+1:12
3.Torben AERDENBELK.O.L.1:00:2810'50"+4:19
4.Thor DE MITSBELTROL1:08:5912'22"+12:50
5.Stan MAESBELK.O.L.1:09:0012'22"+12:51
Top

H-18   length 7170m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Lucas GILLARDFRABalise 77 Fontainebleau Avon56:077'50"
2.Wolf DE MITSBELTROL1:13:5210'18"+17:45
3.Danil SIGAREVGERDJK Adler 07 Bottrop1:27:0812'09"+31:01
Top

H-20   length 7620m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Joppe VAN MIERLOBELOmega1:26:3411'22"
Top

HE   length 9830m (18)

[H:]M:Smin/km
1.Fabien PASQUASYBELHermathenae54:395'34"
2.Toby SCOTTGEROLV Steinberg55:255'38"+0:46
3.Benjamin ANCIAUXBELhamok55:585'42"+1:19
4.Clément DEMEUSEBELCO Liège1:00:116'07"+5:32
5.Jeroen HOEKX DOMABELhamok1:00:316'09"+5:52
6.Geert SIMKENSBELK.O.L.1:00:456'11"+6:06
7.Lennert LENSBELhamok1:06:316'46"+11:52
8.Jérémy BREDOBELOLV Eifel1:09:207'03"+14:41
9.Iwan VISBELSUD O LUX1:16:057'44"+21:26
10.Thomas BREDOBELOLV Eifel1:16:567'50"+22:17
11.Nico CEUNENBELhamok1:18:378'00"+23:58
12.Thomas BOUSSERFRATout Azimut Fameck1:32:429'26"+38:03
13.Coen CLAASSENNEDhamok1:47:2810'56"+52:49
--Grégoire VANDEGHINSTEBELHainaut O.C.1:04:146'32"+9:35
NCLJorn KENNISBELhamok
NCLThomas VAN DER KLEIJBELhamok
NCLBert MARIENBELK.O.L.
DNSBrent VLEUGELSBELAntwerp Orienteers
Top

H21   length 8130m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Aurélien VAN AERSCHOTBELHainaut O.C.51:516'23"
2.Winand BERNAERSBELK.O.L.59:237'18"+7:32
3.Tom GEYPENBELOmega1:01:047'31"+9:13
4.Frazer HOWEIRLLagan Valley Orienteers1:03:487'51"+11:57
5.Nicolas SPILIERSBELAltaïr Orientation1:07:008'14"+15:09
6.Miel DEFERMEBELhamok1:07:138'16"+15:22
7.Dieter COENBELTROL1:13:089'00"+21:17
8.Jonathan BERNAERSBELK.O.L.1:15:049'14"+23:13
9.Gert GEBOERSBELK.O.L.1:20:099'52"+28:18
10.Vincent VERSTREPENBELOmega1:24:5610'27"+33:05
NCLToon MELISBELhamok
Top

HB   length 6970m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Tino NIJSTBELOmega1:09:009'54"
2.Mattias BILLASTBELOmega1:31:5613'11"+22:56
3.Robin VERSTREPENBELOmega1:38:2014'06"+29:20
Top

H35   length 8130m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Winston FRANSSENBELTROL51:386'21"
2.Jeroen VAN DER KLEIJ DOMABELhamok55:366'50"+3:58
3.Thijs VAN HAMBELhamok1:09:478'35"+18:09
4.William TONNEAUBELOLV Eifel1:14:529'13"+23:14
5.Jean-Claude JIMENEZBELhamok1:20:019'51"+28:23
6.Wannes VAN HAMBELhamok1:20:539'57"+29:15
7.Matthieu RODIERFRAA.C. Beauchamp1:24:0110'20"+32:23
8.Joris KINTBELAntwerp Orienteers1:30:2311'07"+38:45
DNSHolger KOHRNEDKOVZ
DNSTim COPPENSBELK.O.L.
Top

H40   length 7620m (14)

[H:]M:Smin/km
1.Ronald SOMERSNEDK.O.L.1:01:098'01"
2.Klaus SCHWALLBELOLV Eifel1:04:108'25"+3:01
3.Stephan HANSBELNSV Amel1:06:538'47"+5:44
4.Michael HEINFELDNERGERHansa Simmerath1:10:399'16"+9:30
5.Wannes HENDRICKXBELhamok1:10:449'17"+9:35
6.Jan BOECKXBELOmega1:11:519'26"+10:42
7.David VELEDA DIAZESPClub Orientacio Catalunya1:13:129'36"+12:03
8.Wim BRIESBELK.O.L.1:13:269'38"+12:17
9.Kristof WOLLESBELhamok1:15:249'54"+14:15
10.Lucas Jesus HERVASESPC.D.C.E.B.E.1:18:1110'16"+17:02
11.Stephan HAENELTGEROL-Team Filder1:19:3810'27"+18:29
12.Dieter SELSBELhamok1:29:3511'45"+28:26
13.Thomas ENGELBEENBELK.O.L.1:35:1812'30"+34:09
14.Frank DELAEREBELK.O.L.1:35:3612'33"+34:27
Top

H45   length 7170m (18)

[H:]M:Smin/km
1.Vincent SILLIENBELPégase CO53:157'26"
2.Guido LENGESBELNSV Amel55:217'43"+2:06
3.Kim JANSENBELOmega57:298'01"+4:14
4.Gerald SOUWEINEBELASUB57:398'02"+4:24
5.Ronny TIMMERSBELhamok58:098'07"+4:54
6.Quentin GILLETBELCO Liège58:558'13"+5:40
7.Eric MATTARTBELHermathenae1:03:438'53"+10:28
8.Thies KNOLLGERBielefelder TG1:04:178'58"+11:02
9.Roland VAN LOONNEDhamok1:05:119'05"+11:56
10.Roel SMOLDERSBELK.O.L.1:07:119'22"+13:56
11.Michael HOCK DOMABELO.L.G. St. Vith ARDOC1:07:519'28"+14:36
12.Stephane WILLEMSENSBELHermathenae1:10:359'51"+17:20
13.Jürgen LOOBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:15:3610'33"+22:21
14.Pascal MYLLEBELhamok1:18:2410'56"+25:09
15.Dag DESTREELBELOmega1:23:3911'40"+30:24
16.Patrick BLEYENSBELTROL1:36:5513'31"+43:40
NCLStefaan SCHUTJESBELhamok
DNSPatrick HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC
Top

H50   length 6970m (26)

[H:]M:Smin/km
1.Gunther DEFERMEBELhamok47:176'47"
2.Rudy ROOMANBELAntwerp Orienteers52:057'28"+4:48
3.Olivier DE SMULBELOmega54:207'48"+7:03
4.Wim VERVOORTBELTROL54:537'52"+7:36
5.Noël NIJSTENBELBorasca55:267'57"+8:09
6.Pierre-Emmanuel DEMEUSEBELCO Liège58:238'23"+11:06
7.Andreas MALTIGGERDJK Adler 07 Bottrop1:02:158'56"+14:58
8.Vladimir SIGAREVGERDJK Adler 07 Bottrop1:04:129'13"+16:55
9.Wouter VAN MUYSENBELOmega1:05:059'20"+17:48
10.Philip BOUSSERFRATout Azimut Fameck1:05:239'23"+18:06
11.Richard ROBINSONBELThOR1:05:459'26"+18:28
12.David MASSONFRA2108BF Talant SO1:06:539'36"+19:36
13.Wim GEERTS DOMABELhamok1:08:019'46"+20:44
14.Antoine JOLLYFRAGuyancourt Orientation 781:09:5210'01"+22:35
15.Filip KENNIS DOMABELhamok1:10:3710'08"+23:20
16.Roman ELSENBELOmega1:11:5710'19"+24:40
17.Steven TIESTERSBELOmega1:13:1310'30"+25:56
18.Fyhn NILSEN ESPENNORStavanger Orienteringsklubb1:13:5410'36"+26:37
19.Hans BRECKLEGERTUS Karlsruhe Rüppurr1:19:4311'26"+32:26
20.Donald VAN BOVENBELTROL1:34:1913'32"+47:02
21.Julius GARRAYBELCO Liège1:58:2316'59"+1:11:06
NCLYves DE MITSBELTROL
DNSBart WILLEMSBELOmega
DNSDil WETHERILLGBRWest Anglian Orienteering
DNSEmmanuel ERBLANDFRAClub Orientation Loisirs Etrechy
DNSNigel WRIGHTGBRnorthern navigators
Top

H55   length 6250m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Dirk GOOSSENSBELTROL42:466'51"
2.Andre DE VEIRMANBELTROL50:538'08"+8:07
3.Serge BAERTBELNSV Amel56:038'58"+13:17
4.Christian KOSCHGEROLV Steinberg57:119'09"+14:25
5.Hugues GILLARDFRABalise 77 Fontainebleau Avon57:259'11"+14:39
6.Patrick KORSTJENSBELK.O.L.57:569'16"+15:10
7.Pim VAN DER WIJKNEDAntwerp Orienteers1:05:5610'33"+23:10
8.Klaus HELFRICHGEROLV Steinberg1:06:2110'37"+23:35
9.Guy TIREZBELCO COLMAR1:06:5010'42"+24:04
10.Patrick BLEYEN DOMABELhamok1:07:0310'44"+24:17
11.Steffen LANGEGERDJK Adler 07 Bottrop1:09:3911'09"+26:53
12.Karl KEUPPENSBELOmega1:13:3811'47"+30:52
13.Peter HOOGSTRATENEDhamok1:18:0612'30"+35:20
14.Robert REUTERBELCO Liège1:18:5012'37"+36:04
15.Marcel KUIPERSNEDKOVZ1:26:4913'53"+44:03
16.Jean THEATEBELHermathenae1:31:4514'41"+48:59
NCLErik VAN DYCKBELTROL
NCLRudi AERTSBELOmega
NCLSteven JOCHEMSNEDKOVZ
NCLThomas GÖRTELMEYERGERMTK Bad harzburg
DNSChristian HARMSGERWOLF Haltern
DNSMichel BRANDEMBERGBELOLV Eifel
Top

H60   length 5580m (18)

[H:]M:Smin/km
1.Wiet LAENENBELTROL42:447'39"
2.Luc MELISBELhamok43:007'42"+0:16
3.François JACOBSBELOmega52:109'21"+9:26
4.Nikolaj WANNERGEROLG Siegerland52:259'24"+9:41
5.Jean-François MORLONFRA2108BF Talant SO54:329'46"+11:48
6.Peter DEWULFBELTROL55:119'53"+12:27
7.Jean BREDOBELOLV Eifel1:01:4711'04"+19:03
8.Jean-Pol HOULMONTBELCO Liège1:08:2612'16"+25:42
9.Peter VANDE LOOCKBELK.O.L.1:09:1712'25"+26:33
10.Anne HEIKOOPNEDK.O.L.1:09:4012'29"+26:56
11.Jan THEYSBELOmega1:12:1712'57"+29:33
12.Freddy HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:12:3513'00"+29:51
13.Frank WEYLERBELTROL1:14:2313'20"+31:39
14.Philippe DOFFIGNYBELBalise 101:17:4913'57"+35:05
15.André VANHULSTBELBalise 101:43:1518'30"+1:00:31
16.Felipe MARTOS SANCHEZESPHainaut O.C.1:51:3720'00"+1:08:53
NCLPeter HOWEIRLLagan Valley Orienteers
DNSWilly NICASIBELK.O.L.
Top

H65   length 4830m (31)

[H:]M:Smin/km
1.Wim HOEKXBELhamok41:468'39"
2.Paul ALLEFRASCAPA NANCY Orientation44:469'16"+3:00
3.Pierre WILLEMSBELASUB45:549'30"+4:08
4.Uwe KRAUSBAUERGERCTG Koblenz47:399'52"+5:53
5.Patrick WALLAERTBELOmega47:519'54"+6:05
6.Jackie VANDIJCKBELK.O.L.48:3010'02"+6:44
7.Giel PARDOELNEDTROL51:4110'42"+9:55
8.Ferdinand GEBOERSBELK.O.L.53:4011'07"+11:54
9.Alan LEAKEYGBRSouth London Orienteers 158:2212'05"+16:36
10.Christian BOTTEMERFRAC.O. Strasbourg Europe59:4212'22"+17:56
11.Eric HULLYBELAltaïr Orientation1:00:4912'35"+19:03
12.Julien VAN BOSCHBELTROL1:02:1712'54"+20:31
13.Gavin WYATT - MAIRUSABay Area Orienteering Club1:02:5613'02"+21:10
14.Chris ADDIERSBELOmega1:02:5913'02"+21:13
15.Johan CLAESBELhamok1:03:0613'04"+21:20
16.Helmut WOLLGARTENGERHansa Simmerath1:05:3513'35"+23:49
17.Hélier WIBARTFRAA.C. Beauchamp1:07:1013'54"+25:24
18.Karl -Heinz SEEFELDGEROLV Uslar 1976 e.V.1:07:3213'59"+25:46
19.Helge SOEGAARDDENRold Skov OK1:08:5114'15"+27:05
20.Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr Orientation1:09:5314'28"+28:07
21.Guus VAN BOVENNEDOlifant1:11:3814'50"+29:52
22.Ferdinand HANSESGERTUS Bramsche1:12:2915'00"+30:43
23.Theo SMEYERSBELhamok1:13:4715'17"+32:01
24.Paul KESSELAERSBELOmega1:28:2718'19"+46:41
25.Peter GEBOERSBELK.O.L.1:28:4718'23"+47:01
26.Eddie GEYPENBELK.O.L.1:48:0822'23"+1:06:22
27.Paul BOLSENSBELTROL1:51:4823'09"+1:10:02
DNSAndre AERTSBELhamok
DNSEtienne DE WITBELK.O.L.
DNSMarc BRIERSBELK.O.L.
DNSTheo PAESENBELK.O.L.
Top

H70   length 4090m (26)

[H:]M:Smin/km
1.Servais HICKBELCO Liège37:409'13"
2.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.41:1210'04"+3:32
3.Frans WENSBELTROL46:1611'19"+8:36
4.Jacques SILVESTREBELCO Liège46:5511'28"+9:15
5.Hermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath48:4111'54"+11:01
6.Rudy CANTREBELK.O.L.50:4212'24"+13:02
7.Rogier VANAKENBELOmega50:4712'25"+13:07
8.Ludwig KAUTBELO.L.G. St. Vith ARDOC54:3713'21"+16:57
9.Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.55:3613'36"+17:56
10.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.55:3713'36"+17:57
11.Dominique SCHUTJESBELhamok55:4113'37"+18:01
12.Willy LAMONBELAltaïr Orientation56:2213'47"+18:42
13.Anton BUYTAERTBELOmega58:1214'14"+20:32
14.Bernardo OUDINFRACO COLMAR59:4414'36"+22:04
15.Georges VONCKBELTROL59:5414'39"+22:14
16.Klaus HELDBELOLV Eifel1:02:5915'24"+25:19
17.Eddie DE KERFNEDTROL1:03:5315'37"+26:13
18.Hans KUIJKENNEDMINOR1:09:0316'53"+31:23
19.Eddie DESMEDTBELTROL1:14:5118'18"+37:11
20.Léonard THIENPONDTBELASUB1:17:1618'53"+39:36
21.Robert SCUVEEBELCO Liège1:17:3718'59"+39:57
22.Guy CHATELAINBELHermathenae1:30:4322'11"+53:03
23.Fernand SCHEELENBELhamok1:31:2022'20"+53:40
DNSChristian KRINGSBELO.L.G. St. Vith ARDOC
DNSMichel SOLFRAOPA Montigny sur Loing
DNSNikolaus RISCHGERASG Teutoburger Wald
Top

H75   length 3440m (16)

[H:]M:Smin/km
1.Guy TAILANDERFRAOSCM Charleville Mezières44:3612'58"
2.Mike IN 'T GROENNEDTROL48:0814'00"+3:32
3.Vic VANDERSTRAETENBELhamok52:3515'17"+7:59
4.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca53:3515'35"+8:59
5.Jos THYSBELhamok53:4315'37"+9:07
6.Gérard LEFRANÇOISFRAA.C. Beauchamp54:1115'45"+9:35
7.Dirk ZWIKKERNEDTROL55:0416'00"+10:28
8.Bert GEUDENSBELK.O.L.57:0716'36"+12:31
9.Jos BYLEMANSBELK.O.L.58:5717'08"+14:21
10.Jos HOUBENBELK.O.L.59:1017'12"+14:34
11.Mark VAN BRUGGENBELTROL1:01:5818'01"+17:22
12.Georges RENNOTTEBELHermathenae1:04:4018'48"+20:04
13.Kees GEERSNEDARGUS1:07:1419'33"+22:38
14.Oswald VAN BOCKSTALBELTROL1:55:0133'26"+1:10:25
NCLJean BAISIPONTBELTROL
DNSJacques FLAMENTBELASUB
Top

H80   length 3020m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Phil MELLEBEEKBELhamok39:0712'57"
2.Jean OOMSBELhamok46:0515'16"+6:58
3.Lucien TONNEAUBELOLV Eifel58:3219'23"+19:25
4.Alfons BOSCHBELTROL1:03:3121'02"+24:24
5.Jean-Pierre VAN DER CRUYSBELASUB1:27:5229'06"+48:45
Top

H85   length 3020m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Michel OOMSBELOmega47:5815'53"
2.Frans VAN DE MOORTELBELOmega56:3218'43"+8:34
3.Jan VAN HEESBELK.O.L.1:42:4334'01"+54:45
DNSBonaventur CLOOSTERMANSBELhamok
Top

H90   length 3020m (1)

[H:]M:Smin/km
DNSJozef DUCHESNEBELhamok
Top

SE   length 3870m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Finn GEVAERTBELhamok51:4713'23"
2.Anja STYNENBELhamok1:12:3418'45"+20:47
3.Maryline DEMEUSEBELCO Liège1:14:3119'15"+22:44
4.Noëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.1:14:3319'16"+22:46
5.Maximilian LOOBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:21:1220'59"+29:25
6.Lotte VAN BOVENBELTROL1:24:0121'43"+32:14
7.Guido CEUNENBELhamok1:29:2723'07"+37:40
8.Heazel KEYSERSBELK.O.L.1:44:3827'02"+52:51
NCLThor GEVAERTBELhamok
NCLMaurice SEBABELCO Liège
DNSCasper COENBELTROL
DNSMarie QUISTHOUDTBELOmega
Top

LE   length 6050m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Lou FRANCKENBELIndividual (BE)39:266'31"
2.Jan VAN DER ELSTBELOmega51:278'30"+12:01
3.Fernand PAUWELSBELK.O.L.1:07:2511'09"+27:59
4.Marie-Pierre BINETBELIndividual (BE)1:47:0517'42"+1:07:39
DNSJelle VANHAMMEBELK.O.L.
DNSMarc TALLOENBELOmega
DNSSonja ROSIUSBELOmega
Top

SD   length 4350m (31)

[H:]M:Smin/km
1.Siegfried BAKELANTSBELAntwerp Orienteers34:147'52"
2.Freddy SILLIENBELPégase CO38:478'55"+4:33
3.Thomas JANSENBELOmega42:049'40"+7:50
4.Jan TOELENBELK.O.L.45:2210'26"+11:08
5.Nathan JANSENBELOmega46:1310'37"+11:59
6.Sandra OLIVIERFRABalise 77 Fontainebleau Avon47:1710'52"+13:03
7.Dunja VAN DE RIETNEDOlifant49:0111'16"+14:47
8.Frank AERDENBELK.O.L.49:4011'25"+15:26
9.Flore TOELENBELK.O.L.53:3512'19"+19:21
10.Tille DE SMULBELOmega54:0412'26"+19:50
11.Willy ALARDSNEDTROL54:5512'37"+20:41
12.Sebbe FRANCKENBELIndividual (BE)55:2812'45"+21:14
13.Pierre-Michel DURIEUXBELAltaïr Orientation1:03:5214'41"+29:38
14.Helena PLUYMERSBELTROL1:05:3515'05"+31:21
15.Bernadette GOVAERTSBELLOST1:06:1415'14"+32:00
16.Corinne SERVAISBELAltaïr Orientation1:10:3416'13"+36:20
17.Henk STIJKELNEDTROL1:16:1617'32"+42:02
18.Danny SWERTSBELhamok1:22:0718'53"+47:53
19.Jan VANHOUTBELK.O.L.1:23:4819'16"+49:34
20.Angelique DE GRANDEBELOmega1:27:5720'13"+53:43
21.Georges BARBIERBELAltaïr Orientation1:35:4222'00"+1:01:28
22.Quentin PICQUEREAUBELIndividual (BE)2:09:3929'48"+1:35:25
23.Gaetan CRENIERBELCO Liège2:10:5130'05"+1:36:37
24.Desiree RADEMECKERBELIndiv.2:16:5831'29"+1:42:44
25.Melanie SCHOONBROODTBELIndividual (BE)2:16:5931'29"+1:42:45
NCLOlaf WOERTELNEDKOVZ
DNSAnne-Marie DELANGHEBELK.O.L.
DNSAnneleen AERTSBELAntwerp Orienteers
DNSEske AERDENBELK.O.L.
DNSRenske GOOSSENSBELTROL
DNSRobert VAN DER HULSTNEDMINOR
Top

LD   length 7540m (28)

[H:]M:Smin/km
1.Desmond FRANSSENBELTROL44:535'57"
2.François HANZENBELCO Liège49:366'35"+4:43
3.Anna SERRALLONGAESPTROL57:107'35"+12:17
4.Julien DACHEBELPégase CO1:00:318'02"+15:38
5.Arno KEUPPENSBELOmega1:00:508'04"+15:57
6.Mats DE SMULBELOmega1:05:398'42"+20:46
7.Koen NEYENSBELK.O.L.1:09:079'10"+24:14
8.Lars HOMMENGERDJK Adler 07 Bottrop1:11:179'27"+26:24
9.Hendrik VAN HOEYBELTROL1:15:3310'01"+30:40
10.Dominique STASBELASUB1:17:3610'18"+32:43
11.Kurt SMETBELTROL1:19:4310'34"+34:50
12.Siel DE SMULBELOmega1:20:0710'38"+35:14
13.Hennie KENNISNEDOlifant1:21:1410'46"+36:21
14.Didier DARIMONTBELLOST1:21:3510'49"+36:42
15.Frank LEMYBELPégase CO1:30:0111'56"+45:08
16.Jur RINGERSNEDhamok1:30:5712'04"+46:04
17.Paul CORTHOUTSBELK.O.L.1:32:3912'17"+47:46
18.Albert VAN CANEGHEMBELK.O.L.1:39:2913'12"+54:36
19.Eelco MULLERNEDKOVZ1:43:1313'41"+58:20
20.Fabian STROOPERNEDIndiv.1:45:0613'56"+1:00:13
21.Charles FERIRBELIndividual (BE)1:56:0315'23"+1:11:10
22.Céline JOISTENBELIndiv.2:25:1819'16"+1:40:25
NCLAndré PEETERSBELTROL
DNSDesiree RADERMECKERBELIndividual (BE)
DNSEms DE SMULBELOmega
DNSRemco HEREIJGERSNEDAntwerp Orienteers
DNSStefan THIELSBELOmega
DNSThibault JONCKHEEREBELIndividual (BE)
Top

Total

hamok69
K.O.L.66
Omega59
TROL56
CO Liège20
Hermathenae14
Antwerp Orienteers12
O.L.G. St. Vith ARDOC10
Individual (BE)9
OLV Eifel9
ASUB8
Altaïr Orientation8
DJK Adler 07 Bottrop8
KOVZ7
Hainaut O.C.6
Pégase CO6
2108BF Talant SO5
A.C. Beauchamp5
Hansa Simmerath5
MINOR5
NSV Amel5
OLV Steinberg5
Olifant5
Balise 104
CO COLMAR4
ThOR4
northern navigators4
Balise 77 Fontainebleau Avon3
Borasca3
Guyancourt Orientation 783
Indiv.3
ARGUS2
Bay Area Orienteering Club2
Bielefelder TG2
C.D.C.E.B.E.2
CTG Koblenz2
Club Orientation Loisirs Etrechy2
LOST2
Lagan Valley Orienteers2
OL-Team Filder2
OLG Siegerland2
Rold Skov OK2
South London Orienteers 12
TUS Karlsruhe Rüppurr2
Tout Azimut Fameck2
WOLF Haltern2
5116GE ASO Sillery1
ASG Teutoburger Wald1
Altaïr C.O.1
C.O. Strasbourg Europe1
Club Orientacio Catalunya1
MTK Bad harzburg1
OLV Uslar 1976 e.V.1
OPA Montigny sur Loing1
OSCM Charleville Mezières1
Oberodenthaler SC1
Quimper Orientation1
SC Achmer1
SCAPA NANCY Orientation1
SUD O LUX1
Stavanger Orienteringsklubb1
TUS Bramsche1
VALMO1
West Anglian Orienteering1
Total: 478