Sylvester 2018 - day 3
Houthalen 28.12.2018
Borasca
Last updated: 30.12.2018 14:33:34
D-10
D10B
D-12
D-14
D-16
D-18
D-20
DE
D21
DB
D35
D40
D45
D50
D55
D60
D65
D70
D75
H-10
H10B
H-12
H-14
H-16
H-18
HE
H21
HB
H35
H40
H45
H50
H55
H60
H65
H70
H75
H80
SE
SD
LD
RandO-C
RandO-L
1
2
3
4
5
Total
NCL
niet geklasseerd
D-10
2520m (3)
[H:]M:S
min/km
1.
Elin ZWIKKER
NED
TROL
24:35
9'45"
2.
Fin MYLLE
BEL
hamok
37:56
15'03"
+13:21
3.
Viktoriya VALYAVKA
SVK
Cardinal
50:20
19'58"
+25:45
Top
D10B
2520m (7)
[H:]M:S
min/km
1.
Mey ZAHND
SUI
OLG Thun
27:44
11'00"
2.
Lies OEYEN
BEL
Omega
32:43
12'58"
+4:59
3.
Mila VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
34:40
13'45"
+6:56
4.
Ninthe WOLLES
BEL
hamok
41:34
16'29"
+13:50
5.
Jana BRIES
BEL
K.O.L.
45:44
18'08"
+18:00
6.
Rosie VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
46:33
18'28"
+18:49
7.
Eli Maja VERSCHAEREN
BEL
Borasca
56:14
22'18"
+28:30
Top
D-12
2650m (7)
[H:]M:S
min/km
1.
Alva ELIASSON
SWE
Sundsvalls OK
24:24
9'12"
2.
Marit ZWIKKER
NED
TROL
24:36
9'16"
+0:12
3.
Jeanne VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
26:03
9'49"
+1:39
4.
Kiara NIJST
BEL
Omega
27:39
10'26"
+3:15
5.
Noor DE MITS
BEL
TROL
30:27
11'29"
+6:03
6.
Fee MYLLE
BEL
hamok
32:10
12'08"
+7:46
7.
Mette TIESTERS
BEL
Omega
43:56
16'34"
+19:32
Top
D-14
3960m (7)
[H:]M:S
min/km
1.
Hanne TIESTERS
BEL
Omega
41:55
10'35"
2.
Elis ANGELI
ITA
GS Orienteering Folgore ASD
46:14
11'40"
+4:19
3.
Maud KUIPERS
NED
KOVZ
47:22
11'57"
+5:27
4.
Sofie BOSMANS
BEL
Omega
47:25
11'58"
+5:30
5.
Anouk ZAHND
SUI
OLG Thun
49:59
12'37"
+8:04
6.
Stella DI BACCO
ITA
Agorosso
50:10
12'40"
+8:15
7.
Lotte VERHAEGEN
BEL
Omega
53:52
13'36"
+11:57
Top
D-16
3940m (6)
[H:]M:S
min/km
1.
Julia KREKELS
BEL
TROL
35:34
9'01"
2.
Justine HAMEL
SUI
ANCO
36:19
9'13"
+0:45
3.
Kato KEUPPENS
BEL
Omega
37:04
9'24"
+1:30
4.
Emma MAES
BEL
K.O.L.
39:37
10'03"
+4:03
5.
Lotte TIESTERS
BEL
Omega
45:35
11'34"
+10:01
NCL
Anna HARRIS
GBR
Deeside O.C.
Top
D-18
5080m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Kaatje FANTINI
GER
TuS Lübbecke
45:25
8'56"
2.
Paulina STROBEL
GER
USV Jena
45:44
9'00"
+0:19
3.
Julie SMEETS
BEL
Omega
48:54
9'37"
+3:29
4.
Siel DE SMUL
BEL
Omega
50:38
9'58"
+5:13
Top
D-20
5080m (2)
[H:]M:S
min/km
1.
Hélène CHAMPIGNY
FRA
ACA Aix Provence
42:54
8'26"
2.
Jolien VANDEBROEK
BEL
hamok
53:00
10'25"
+10:06
Top
DE
6880m (9)
[H:]M:S
min/km
1.
Greet OEYEN
BEL
hamok
49:28
7'11"
2.
Anna MOILANEN
FIN
Kuopion Suunnistajat
52:11
7'35"
+2:43
3.
Elena PEZZATI
SUI
SCOM Mendrisio
53:48
7'49"
+4:20
4.
Leonore WINKLER
GER
USV Jena
55:53
8'07"
+6:25
5.
Liesbeth VAN DE VELDE
BEL
Omega
59:19
8'37"
+9:51
6.
Eveline HUSNER
SUI
OLK WIGGERTAL
1:03:53
9'17"
+14:25
7.
Sarah-Jane BARRABLE
SWE
OK Ravinen - Nacka
1:08:20
9'55"
+18:52
8.
Elise VANEL
FRA
Tout Azimut Fameck
1:12:21
10'30"
+22:53
NCL
Hannah THIELS
BEL
Hainaut O.C.
Top
D21
5360m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Vanessa VAN BREEDAM
BEL
TROL
51:58
9'41"
2.
Eva VAN BOVEN
NED
Olifant
54:45
10'12"
+2:47
3.
Ellen HOUBEN
BEL
hamok
57:52
10'47"
+5:54
4.
Amanda MOLENAAR
NED
HOC'93
1:07:14
12'32"
+15:16
Top
DB
3940m (2)
[H:]M:S
min/km
1.
Clara COX
BEL
Omega
1:18:47
19'59"
2.
Belinda BUSTINI
SUI
O-92 Piano di Magadino
1:34:19
23'56"
+15:32
Top
D35
5080m (5)
[H:]M:S
min/km
1.
Lien VANDERLINDEN
BEL
Omega
44:18
8'43"
2.
Imke VAN OPSTAL
NED
K.O.L.
46:47
9'12"
+2:29
3.
Ellen MOLS
BEL
hamok
47:06
9'16"
+2:48
4.
Lieke VAN OPSTAL
NED
K.O.L.
48:42
9'35"
+4:24
5.
Ellen BOURGONJON
BEL
TROL
49:07
9'40"
+4:49
Top
D40
5080m (11)
[H:]M:S
min/km
1.
Elisabeth SCHUTJES
BEL
hamok
43:05
8'28"
2.
Sophie HAMEL
SUI
ANCO
45:37
8'58"
+2:32
3.
Sara TIMNER
SWE
Sundsvalls OK
49:28
9'44"
+6:23
4.
Nadja ZAHND
SUI
OLG Thun
52:12
10'16"
+9:07
5.
Sabine MARQUES
FRA
bros
53:59
10'37"
+10:54
6.
Emmanuelle VALENTIN
FRA
POLE SPORTS NATURE ORIENTATION
54:57
10'49"
+11:52
7.
Olga ZWIKKER
NED
TROL
56:42
11'09"
+13:37
8.
Metka UDOVIC
SLO
OK Bovec
57:24
11'17"
+14:19
9.
Julie TIMMERMANS
BEL
Hainaut O.C.
59:40
11'44"
+16:35
10.
Larissa RAND
NED
Olifant
1:13:01
14'22"
+29:56
11.
Karin DECLERCQ
BEL
hamok
1:45:27
20'45"
+1:02:22
Top
D45
3940m (12)
[H:]M:S
min/km
1.
Veerle TULLENEERS
BEL
Omega
36:16
9'12"
2.
Ellen DE BIE
BEL
Omega
44:16
11'14"
+8:00
3.
Laurence AUGHUET
BEL
ASUB
45:17
11'29"
+9:01
4.
Angelique DE GRANDE
BEL
Omega
46:40
11'50"
+10:24
5.
Natalia KUNITSKAYA
RUS
Titan
47:00
11'55"
+10:44
6.
Els SPILLEBEEN
BEL
Omega
51:27
13'03"
+15:11
7.
Natalie BEENAERTS
BEL
Omega
53:17
13'31"
+17:01
8.
Agnès SEGONDY
FRA
Tout Azimut Fameck
54:00
13'42"
+17:44
9.
Renate THYS MARCLAY
SUI
CA Rosé
1:05:00
16'29"
+28:44
10.
Ruth HARRIS
GBR
Deeside O.C.
1:06:02
16'45"
+29:46
11.
Anja POTVIN
FRA
CO Colmar
1:42:24
25'59"
+1:06:08
12.
Geneviève MICHILS
BEL
TROL
2:02:53
31'11"
+1:26:37
Top
D50
3940m (8)
[H:]M:S
min/km
1.
Ulla MOILANEN
FIN
Kuopion Suunnistajat
43:35
11'03"
2.
Kristel PALMANS
BEL
Omega
47:22
12'01"
+3:47
3.
Mia KINNAER
BEL
Omega
48:51
12'23"
+5:16
4.
Susanne MAIBACH
SUI
ol norska
49:25
12'32"
+5:50
5.
Trine Marit JUSTAD RAAEN
NOR
Aker Brygge Orienteringsklubb
53:40
13'37"
+10:05
6.
Laurence CHAMPIGNY
FRA
ACA Aix Provence
1:01:51
15'41"
+18:16
7.
Annie EDIAR
NED
KOVZ
1:10:34
17'54"
+26:59
NCL
Masja VAN DE VEN
NED
KOVZ
Top
D55
3960m (14)
[H:]M:S
min/km
1.
Catherine DICKBURT
BEL
ASUB
36:29
9'12"
2.
Käthi KOHLER
SUI
OLG Dachsen
36:50
9'18"
+0:21
3.
Tamara DENYSENKO
SVK
Cardinal
41:54
10'34"
+5:25
4.
Lily HUSNER
SUI
OLK WIGGERTAL
42:53
10'49"
+6:24
5.
Alexandra BAES
BEL
TROL
46:54
11'50"
+10:25
6.
Hilde KROLS
BEL
hamok
48:49
12'19"
+12:20
7.
Caroline MACKENZIE
GBR
Darlington Orienteers
49:00
12'22"
+12:31
8.
Keiko CONWAY
GBR
Guildford Orienteers
49:32
12'30"
+13:03
9.
Hilde VERCAEREN
BEL
K.O.L.
49:49
12'34"
+13:20
10.
Joke MOLENAAR
NED
HOC'93
57:43
14'34"
+21:14
11.
Greta MOLS
BEL
hamok
59:31
15'01"
+23:02
12.
Marina DRIESEN
BEL
Omega
1:00:44
15'20"
+24:15
NCL
Myriam BRUYNINCKX
BEL
hamok
NCL
Katie HILL
GBR
Thames Valley Orienteering Club
Top
D60
3960m (12)
[H:]M:S
min/km
1.
Lotta VALENTIN
SWE
Gustavsbergs OK
40:37
10'15"
2.
Margrith HOFER
SUI
OLG Breitsee
44:11
11'09"
+3:34
3.
Bea ARN
SUI
SCOM Mendrisio
53:04
13'24"
+12:27
4.
Esther WALDMANN
SUI
Indiv.
53:06
13'24"
+12:29
5.
Julienne VANREUSEL
BEL
hamok
54:38
13'47"
+14:01
6.
Simonne SILVI
BEL
K.O.L.
59:37
15'03"
+19:00
7.
Maria SULZER
SUI
OLG Skandia
1:00:54
15'22"
+20:17
8.
Lily-Anne COLE
BEL
TROL
1:01:53
15'37"
+21:16
9.
Odette MORET
BEL
K.O.L.
1:03:27
16'01"
+22:50
10.
Alexandra WANNER
GER
OLG Siegerland
1:05:36
16'33"
+24:59
11.
Marie-Christine METTEN
BEL
K.O.L.
1:08:28
17'17"
+27:51
12.
Liset HENDRICKX
BEL
Omega
1:25:40
21'37"
+45:03
Top
D65
3340m (8)
[H:]M:S
min/km
1.
Margareta HARALDSSON
SWE
Gustavsbergs OK
39:07
11'42"
2.
Monica ROELING
NED
TROL
47:55
14'20"
+8:48
3.
Lieve GEENS
BEL
TROL
48:08
14'24"
+9:01
4.
Christa ZWIKKER
NED
TROL
48:45
14'35"
+9:38
5.
Paulette BLOMMEN
BEL
Omega
49:05
14'41"
+9:58
6.
Elisabeth VLIEGEN
BEL
N.S.V. Amel
49:15
14'44"
+10:08
7.
Caty DAWSON
POR
GAFANHORI
54:51
16'25"
+15:44
NCL
Annie ROMBOUT
NED
TROL
Top
D70
2860m (2)
[H:]M:S
min/km
1.
Danielle NOLENS
BEL
hamok
55:55
19'33"
2.
Marianne SELLGREN
SWE
Sigtuna OK
58:50
20'34"
+2:55
Top
D75
2860m (1)
[H:]M:S
min/km
1.
Ruth RHODES
GBR
Mole Valley OC
46:14
16'09"
Top
H-10
2520m (6)
[H:]M:S
min/km
1.
Wout BOECKX
BEL
Omega
23:20
9'15"
2.
Herman ELIASSON
SWE
Sundsvalls OK
25:25
10'05"
+2:05
3.
Thor WOLLES
BEL
hamok
25:46
10'13"
+2:26
4.
Sascha KURT
NED
KOVZ
29:56
11'52"
+6:36
5.
Viek DE MITS
BEL
TROL
34:56
13'51"
+11:36
6.
Julian STIJKEL
NED
TROL
46:24
18'24"
+23:04
Top
H10B
2520m (3)
[H:]M:S
min/km
1.
Max VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
28:28
11'17"
2.
Kobe DEFERM
BEL
hamok
32:38
12'56"
+4:10
3.
Mats VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
1:02:07
24'38"
+33:39
Top
H-12
2650m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Nils KUIPERS
NED
KOVZ
23:21
8'48"
2.
Jules HAMEL
SUI
ANCO
24:18
9'10"
+0:57
3.
Tom BOSMANS
BEL
Omega
26:02
9'49"
+2:41
4.
Thor DE MITS
BEL
TROL
32:15
12'10"
+8:54
Top
H-14
3940m (5)
[H:]M:S
min/km
1.
Rune DE CLERCQ
BEL
TROL
30:12
7'39"
2.
Jorn KENNIS
BEL
K.O.L.
30:21
7'42"
+0:09
3.
Olivier CHAMPIGNY
FRA
ACA Aix Provence
34:35
8'46"
+4:23
4.
Joris SMET
BEL
TROL
35:54
9'06"
+5:42
5.
Wolf DE MITS
BEL
TROL
42:30
10'47"
+12:18
Top
H-16
5360m (9)
[H:]M:S
min/km
1.
Liam THIELS
BEL
Omega
32:08
5'59"
2.
Antoine MATTART
BEL
Hermathenae
34:28
6'25"
+2:20
3.
Adam CONWAY
GBR
Guildford Orienteers
35:45
6'40"
+3:37
4.
Willem BAKELANTS
BEL
Omega
37:21
6'58"
+5:13
5.
Jonas JANSEN
BEL
Omega
37:47
7'02"
+5:39
6.
Logan LABARBE
FRA
bros
42:39
7'57"
+10:31
7.
Joppe VAN MIERLO
BEL
Omega
44:23
8'16"
+12:15
8.
Merlijn VAN RUMST
BEL
Omega
55:05
10'16"
+22:57
9.
Noé ZAHND
SUI
OLG Thun
1:00:03
11'12"
+27:55
Top
H-18
6590m (1)
[H:]M:S
min/km
1.
Tibo GILLET
BEL
Omega
1:05:08
9'53"
Top
HE
8440m (18)
[H:]M:S
min/km
1.
Nils EYER
SUI
happy tree friends
46:30
5'30"
2.
Florian MOSER
SUI
happy tree friends
46:55
5'33"
+0:25
3.
Tuomo LAHTINEN
FIN
Lahden Suunnistajat -37
47:19
5'36"
+0:49
4.
Silvan ULLMANN
SUI
happy tree friends
47:55
5'40"
+1:25
5.
Nicolas MÜLLER
SUI
happy tree friends
48:12
5'42"
+1:42
6.
Oreste GARBANI
SUI
O-92 Piano di Magadino
50:32
5'59"
+4:02
7.
Teemu NISKANEN
FIN
Lahden Suunnistajat -37
52:54
6'16"
+6:24
8.
Joni SOLONEN
FIN
Lahden Suunnistajat -37
53:01
6'16"
+6:31
9.
Jeroen HOEKX
BEL
hamok
53:09
6'17"
+6:39
10.
Ilian ANGELI
ITA
GS Orienteering Folgore ASD
55:57
6'37"
+9:27
11.
Thomas VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
56:19
6'40"
+9:49
12.
Christian DUESMANN
GER
TuS Lübbecke
1:01:47
7'19"
+15:17
13.
Tom GEYPEN
BEL
Omega
1:03:22
7'30"
+16:52
14.
Jean-Claude JIMENEZ
BEL
hamok
1:20:42
9'33"
+34:12
NCL
Michael DUBACH
SUI
happy tree friends
NCL
Florian WALTHERT
SUI
happy tree friends
NCL
Bert MARIEN
BEL
K.O.L.
NCL
Tapani MÄKINEN
FIN
Turun Metsänkävijät
Top
H21
7690m (3)
[H:]M:S
min/km
1.
Jan-Gerard VAN DER TOORN
NED
KOVZ
58:53
7'39"
2.
Dieter COEN
BEL
TROL
1:08:34
8'54"
+9:41
3.
Sonny WESSELS
NED
ARGUS
1:29:12
11'35"
+30:19
Top
HB
5360m (7)
[H:]M:S
min/km
1.
Sebastiaan LOOSEN
BEL
Omega
40:47
7'36"
2.
Steven TIESTERS
BEL
Omega
54:28
10'09"
+13:41
3.
Tino NIJST
BEL
Omega
54:45
10'12"
+13:58
4.
Marco GARBANI
SUI
O-92 Piano di Magadino
1:19:45
14'52"
+38:58
5.
Jonas VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
1:20:14
14'58"
+39:27
6.
Henk STIJKEL
NED
TROL
1:39:30
18'33"
+58:43
7.
Chris HILL
GBR
Thames Valley Orienteering Club
1:45:04
19'36"
+1:04:17
Top
H35
7690m (8)
[H:]M:S
min/km
1.
Nick BARRABLE
SWE
OK Ravinen - Nacka
48:04
6'15"
2.
Siegfried BAKELANTS
BEL
hamok
52:59
6'53"
+4:55
3.
Sandro GRASSO
BEL
K.O.L.
53:25
6'56"
+5:21
4.
Bram BOECKX
BEL
TROL
59:14
7'42"
+11:10
Silvio ZAHND
SUI
OLG Thun
59:14
7'42"
+11:10
6.
Romain LAGNY
FRA
Tous Azimuts Douai
59:54
7'47"
+11:50
7.
Wim BRIES
BEL
K.O.L.
1:09:42
9'03"
+21:38
8.
Dieter SELS
BEL
hamok
1:37:31
12'40"
+49:27
Top
H40
6590m (16)
[H:]M:S
min/km
1.
Michel DONGEN, VAN
NED
Olifant
45:41
6'55"
2.
Kim JANSEN
BEL
Omega
46:47
7'05"
+1:06
3.
Tobias ELIASSON
SWE
Sundsvalls OK
50:30
7'39"
+4:49
4.
Laurent CHAMPIGNY
FRA
ACA Aix Provence
51:30
7'48"
+5:49
5.
Stefaan SCHUTJES
BEL
hamok
53:36
8'08"
+7:55
6.
Dolf LEPPENS
BEL
K.O.L.
55:49
8'28"
+10:08
7.
Sébastien LOCHET
FRA
bros
56:15
8'32"
+10:34
8.
Roel SMOLDERS
BEL
K.O.L.
56:34
8'35"
+10:53
9.
Kristian BOSISIO
SLO
OK Bovec
58:13
8'50"
+12:32
10.
Yves ARNO
BEL
Hainaut O.C.
1:00:56
9'14"
+15:15
11.
Koen BOSMANS
BEL
Omega
1:01:32
9'20"
+15:51
12.
Kris WYNEN
BEL
K.O.L.
1:01:50
9'22"
+16:09
13.
David HAMEL
SUI
ANCO
1:06:26
10'04"
+20:45
14.
Tim DILEN
BEL
K.O.L.
1:10:24
10'40"
+24:43
15.
Pascal MYLLE
BEL
hamok
1:17:59
11'50"
+32:18
16.
Kristof WOLLES
BEL
hamok
1:28:28
13'25"
+42:47
Top
H45
6590m (20)
[H:]M:S
min/km
1.
Olivier DE SMUL
BEL
Omega
43:54
6'39"
2.
Eric MATTART
BEL
Hermathenae
51:16
7'46"
+7:22
3.
Koen VANGESTEL
BEL
Omega
57:35
8'44"
+13:41
4.
Denis VALENTIN
FRA
POLE SPORTS NATURE ORIENTATION
57:50
8'46"
+13:56
5.
Kurt SMET
BEL
TROL
59:20
9'00"
+15:26
6.
Guy TIREZ
FRA
CO Colmar
1:00:41
9'12"
+16:47
7.
Ralph KURT
NED
KOVZ
1:02:04
9'25"
+18:10
8.
Tuomas KIVELÄ
FIN
Raisu Lumous
1:02:14
9'26"
+18:20
9.
Filip KENNIS
BEL
hamok
1:02:26
9'28"
+18:32
10.
Wim VERVOORT
BEL
TROL
1:02:32
9'29"
+18:38
11.
Steven LORNOY
BEL
Omega
1:02:48
9'31"
+18:54
12.
Gerald SOUWEINE
BEL
ASUB
1:03:14
9'35"
+19:20
13.
Ludovic ANTRESANGLE
FRA
C.O. Liège
1:06:05
10'01"
+22:11
14.
Frank MIESKE
GER
Kaulsdorfer OLV Berlin
1:09:45
10'35"
+25:51
15.
Yves DE MITS
BEL
TROL
1:10:15
10'39"
+26:21
16.
Wim GEERTS
BEL
hamok
1:11:09
10'47"
+27:15
17.
Marc MERTENS
BEL
hamok
1:12:19
10'58"
+28:25
18.
Giancarlo ANGELI
ITA
GS Orienteering Folgore ASD
1:17:46
11'48"
+33:52
19.
Jur RINGERS
NED
hamok
1:33:46
14'13"
+49:52
20.
Geert DEBYSER
BEL
Omega
1:45:36
16'01"
+1:01:42
Top
H50
5360m (24)
[H:]M:S
min/km
1.
Matti YLILUIKKI
FIN
Suomusjärven Sisu
33:23
6'13"
2.
Daniel HANSELMANN
SUI
OLG Welsikon OLV Baselland
35:26
6'36"
+2:03
3.
Martin SCHAFFNER
SUI
OLK Piz Hasi
38:36
7'12"
+5:13
4.
Bart MELLEBEEK
BEL
hamok
39:22
7'20"
+5:59
5.
Patrick VANHAEREN
BEL
K.O.L.
41:43
7'46"
+8:20
6.
Eric VANDEBROEK
BEL
hamok
42:04
7'50"
+8:41
7.
Jyrki NIEMINEN
FIN
Lounais-Hämeen Rasti
43:26
8'06"
+10:03
8.
Duncan HARRIS
GBR
Deeside O.C.
44:09
8'14"
+10:46
9.
Richard ROBINSON
BEL
ASUB
45:06
8'24"
+11:43
10.
Patrick KORSTJENS
BEL
K.O.L.
46:41
8'42"
+13:18
11.
Rudi AERTS
BEL
Omega
47:35
8'52"
+14:12
12.
Erik VAN DYCK
BEL
TROL
47:52
8'55"
+14:29
13.
Steven JOCHEMS
NED
KOVZ
49:15
9'11"
+15:52
14.
Espen Fyhn NILSEN
NOR
Stavanger Orienteringsklubb
49:34
9'14"
+16:11
15.
Christian GILLET
BEL
ASUB
49:48
9'17"
+16:25
16.
Marko VIRTA
FIN
Turun Suunnistajat
49:59
9'19"
+16:36
17.
Dirk GENAR
BEL
TROL
51:02
9'31"
+17:39
18.
Dirk GODELAINE
BEL
hamok
53:56
10'03"
+20:33
19.
Alastair MACKENZIE
GBR
Darlington Orienteers
57:07
10'39"
+23:44
20.
Pim VAN DER WIJK
NED
Olifant
57:10
10'39"
+23:47
21.
Marcel KUIPERS
NED
KOVZ
1:05:03
12'08"
+31:40
22.
Blaise MARCLAY
SUI
CA Rosé
1:08:40
12'48"
+35:17
NCL
Serge BAERT
BEL
N.S.V. Amel
NCL
Jean-claude MARION
SUI
CA Rosé
Top
H55
5080m (20)
[H:]M:S
min/km
1.
Wiet LAENEN
BEL
TROL
31:49
6'15"
2.
Luc MELIS
BEL
hamok
35:02
6'53"
+3:13
3.
Guido TIMMERS
BEL
hamok
37:32
7'23"
+5:43
4.
Eddy WINTERS
BEL
hamok
40:49
8'02"
+9:00
5.
Philippe MASSON
FRA
CRCO
41:50
8'14"
+10:01
6.
Eddy GRESSENS
BEL
K.O.L.
43:42
8'36"
+11:53
7.
Jan TOELEN
BEL
K.O.L.
44:05
8'40"
+12:16
8.
Arne KRISTENSEN
DEN
Herlufsholm
44:32
8'45"
+12:43
9.
Luc WERKX
BEL
Balise 10
45:29
8'57"
+13:40
10.
Jan THEYS
BEL
Omega
46:44
9'11"
+14:55
11.
Peter VANDE LOOCK
BEL
K.O.L.
48:15
9'29"
+16:26
12.
Per FORSBERG
NED
KOVZ
48:46
9'35"
+16:57
13.
Patrick VAN BOSCH
BEL
TROL
50:38
9'58"
+18:49
14.
Nikolaj WANNER
GER
OLG Siegerland
50:55
10'01"
+19:06
15.
Patrick BLEYEN
BEL
hamok
51:22
10'06"
+19:33
16.
Alex BOR
RUS
Titan
51:43
10'10"
+19:54
17.
Paul CORTHOUTS
BEL
K.O.L.
1:04:17
12'39"
+32:28
18.
Denis COLLOMB
FRA
CO Amberieu
1:13:16
14'25"
+41:27
19.
Gabriel MASCI
FRA
CO Amberieu
1:30:56
17'54"
+59:07
NCL
Rolf WETTSTEIN
SUI
OL Zimmerberg
Top
H60
4640m (23)
[H:]M:S
min/km
1.
Richard ZEINER-GUNDERSEN
NOR
Aker Brygge Orienteringsklubb
35:31
7'39"
2.
Ian DITCHFIELD
GBR
Mole Valley OC
35:49
7'43"
+0:18
3.
Hansruedi KOHLER
SUI
OLG Dachsen
36:02
7'45"
+0:31
4.
Adrie VAN OPSTAL
BEL
K.O.L.
36:28
7'51"
+0:57
5.
Varis PEISENIEKS
LAT
OK Kapa
36:30
7'51"
+0:59
6.
Jouko MALINEN
FIN
Rajamäen Rykmentti
37:02
7'58"
+1:31
7.
Andre AERTS
BEL
hamok
37:22
8'03"
+1:51
8.
Roger BOCKX
BEL
K.O.L.
39:54
8'35"
+4:23
9.
Patrick WALLAERT
BEL
Omega
40:52
8'48"
+5:21
10.
Wim HOEKX
BEL
hamok
41:25
8'55"
+5:54
11.
Anne HEIKOOP
NED
K.O.L.
41:33
8'57"
+6:02
12.
Ferdinand GEBOERS
BEL
K.O.L.
41:45
8'59"
+6:14
13.
Jackie VANDIJCK
BEL
K.O.L.
44:46
9'38"
+9:15
14.
Res WALDMANN
SUI
Indiv.
46:35
10'02"
+11:04
15.
Albert VAN CANEGHEM
BEL
K.O.L.
49:20
10'37"
+13:49
16.
Julien VAN BOSCH
BEL
TROL
52:17
11'16"
+16:46
17.
Chris ADDIERS
BEL
Omega
52:27
11'18"
+16:56
18.
Marc BRIERS
BEL
K.O.L.
53:05
11'26"
+17:34
19.
Jeremy HILL
GBR
Thames Valley Orienteering Club
55:16
11'54"
+19:45
20.
Marc BUEKERS
BEL
K.O.L.
55:58
12'03"
+20:27
21.
Johan WALBERS
BEL
K.O.L.
1:03:31
13'41"
+28:00
22.
Roberto DI BACCO
ITA
Agorosso
1:04:13
13'50"
+28:42
23.
Paul BOLSENS
BEL
TROL
1:24:46
18'16"
+49:15
Top
H65
3960m (23)
[H:]M:S
min/km
1.
Are ERIKSEN
NOR
Oslostudentenes Idrettsklubb Orientering
33:17
8'24"
2.
Kalle LINDQVIST
SWE
Växjö OK
34:30
8'42"
+1:13
3.
Servais HICK
BEL
C.O. Liège
35:27
8'57"
+2:10
4.
Brian JOHNSON
GBR
Wimborne orienteers
36:58
9'20"
+3:41
5.
Rudy CANTRE
BEL
K.O.L.
38:15
9'39"
+4:58
6.
Helmut CONRAD
GER
USV TU Dresden
39:01
9'51"
+5:44
7.
Bo LARSSON
SWE
Växjö OK
39:14
9'54"
+5:57
8.
Rogier VANAKEN
BEL
Omega
39:50
10'03"
+6:33
9.
Ivo TIMMERMANS
BEL
K.O.L.
40:12
10'09"
+6:55
10.
Jean-Pierre KELLENS
BEL
K.O.L.
40:24
10'12"
+7:07
11.
Matz LARSSON
SWE
Gustavsbergs OK
42:34
10'44"
+9:17
12.
Frans WENS
BEL
TROL
43:27
10'58"
+10:10
13.
Dominique SCHUTJES
BEL
hamok
44:08
11'08"
+10:51
14.
Fritz SULZER
SUI
OLG Skandia
44:50
11'19"
+11:33
15.
Magnus HARALDSSON
SWE
Gustavsbergs OK
45:22
11'27"
+12:05
16.
Anton HUSNER
SUI
OLK WIGGERTAL
48:54
12'20"
+15:37
17.
Eddie DE KERF
NED
TROL
49:24
12'28"
+16:07
18.
Eddie DESMEDT
BEL
TROL
51:58
13'07"
+18:41
19.
Heinrich GÖTTE
GER
OLF Mainz
52:02
13'08"
+18:45
20.
Fernand SCHEELEN
BEL
hamok
1:03:05
15'55"
+29:48
21.
Léonard THIENPONDT
BEL
ASUB
1:14:10
18'43"
+40:53
NCL
Ferdy NIJST
BEL
K.O.L.
NCL
Guido CEUNEN
BEL
hamok
Top
H70
3340m (16)
[H:]M:S
min/km
1.
Hans Christian STRIB
DEN
OK Gorm
30:21
9'05"
2.
Roy DAWSON
POR
GAFANHORI
32:18
9'40"
+1:57
3.
Mike IN 'T GROEN
NED
TROL
33:56
10'09"
+3:35
4.
Georges VONCK
BEL
TROL
35:56
10'45"
+5:35
5.
Franz WYSS
SUI
OLregioolten
35:57
10'45"
+5:36
6.
Anders SELLGREN
SWE
Sigtuna OK
39:03
11'41"
+8:42
7.
Georges TIMMERMANS
BEL
K.O.L.
40:21
12'04"
+10:00
8.
Dirk ZWIKKER
NED
TROL
48:27
14'30"
+18:06
9.
Jos HOUBEN
BEL
K.O.L.
52:49
15'48"
+22:28
10.
Hubert GEUDENS
BEL
K.O.L.
53:10
15'55"
+22:49
11.
Thorolf TROLSRUD
NOR
Botne Skiklubb
53:20
15'58"
+22:59
12.
Errol PITTET
SUI
OLG Breitsee
54:31
16'19"
+24:10
13.
Ruud SCHONEWILLE
NED
Borasca
1:00:09
18'00"
+29:48
14.
Oswald VAN BOCKSTAL
BEL
TROL
1:07:13
20'07"
+36:52
15.
Jean BAISIPONT
BEL
C.O. Liège
1:14:00
22'09"
+43:39
NCL
André PEETERS
BEL
TROL
Top
H75
2860m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Jean OOMS
BEL
hamok
30:16
10'34"
2.
Raimo SALMINEN
SWE
OK PAN Kristianstad
33:39
11'45"
+3:23
3.
Phil MELLEBEEK
BEL
hamok
41:28
14'29"
+11:12
NCL
Alfons BOSCH
BEL
TROL
Top
H80
2860m (5)
[H:]M:S
min/km
1.
Michel OOMS
BEL
Omega
30:51
10'47"
2.
Frans VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
44:58
15'43"
+14:07
3.
Henri VANDENBERK
BEL
K.O.L.
47:05
16'27"
+16:14
4.
Roger AERTS
BEL
Omega
53:53
18'50"
+23:02
5.
Jan VAN HEES
BEL
K.O.L.
1:17:54
27'14"
+47:03
Top
SE
4230m (13)
[H:]M:S
min/km
1.
Flore TOELEN
BEL
K.O.L.
50:20
11'53"
2.
Lasse LIBERLOO
BEL
K.O.L.
53:42
12'41"
+3:22
3.
Jeanne RENARD
BEL
hamok
1:08:05
16'05"
+17:45
4.
Rosa RENARD
BEL
hamok
1:11:03
16'47"
+20:43
5.
Evy POLEUNIS
Indiv.
1:21:21
19'13"
+31:01
6.
Marcia BRONCKAERS
Indiv.
1:33:03
21'59"
+42:43
7.
Tamara BRONCKAERS
Indiv.
1:34:41
22'23"
+44:21
8.
Dirk SPIESSENS
BEL
TROL
2:11:11
31'00"
+1:20:51
NCL
Daan SMOLDERS
BEL
K.O.L.
NCL
Marijke RUMMENS
BEL
TROL
NCL
Wendy CAMPSTEYN
BEL
hamok
NCL
Hazel VAN RUMST
BEL
Indiv.
NCL
Joke COX
BEL
Indiv.
Top
SD
4580m (20)
[H:]M:S
min/km
1.
Wouter VAN MUYSEN
BEL
Omega
37:38
8'13"
2.
Olaf WOERTEL
NED
KOVZ
39:24
8'36"
+1:46
3.
Ivan BATCHEV
NED
KOVZ
41:25
9'02"
+3:47
4.
Henri VAN BRIEL
BEL
hamok
52:19
11'25"
+14:41
5.
Peter HOOGSTRATE
NED
hamok
54:46
11'57"
+17:08
6.
Maya RENARD
BEL
hamok
57:23
12'31"
+19:45
7.
Willy ALARDS
NED
TROL
59:53
13'04"
+22:15
8.
Bernard OUDIN
CO Colmar
1:01:40
13'27"
+24:02
9.
Jorran VAN DER HEIJDEN
NED
TROL
1:02:03
13'32"
+24:25
10.
Patrick BONNÉ
NED
KOVZ
1:05:32
14'18"
+27:54
11.
Tania HENDRICKX
BEL
hamok
1:06:07
14'26"
+28:29
12.
Leo ADRIAENSSENS
BEL
hamok
1:12:05
15'44"
+34:27
13.
Stéphane HERSON
BEL
Hainaut O.C.
1:13:46
16'06"
+36:08
14.
Viera FIALOVA
SVK
N.S.V. Amel
1:16:48
16'46"
+39:10
15.
Martine HOEKSMA
NED
Olifant
1:18:28
17'07"
+40:50
16.
Guus VAN BOVEN
NED
Olifant
1:22:47
18'04"
+45:09
17.
Alex BATZAKIS
NED
CO Colmar
1:22:53
18'05"
+45:15
NCL
Fabienne TASSIN
BEL
Hainaut O.C.
NCL
Neel VANDER HEIJDEN
NED
hamok
NCL
Marie-Reine OUDIN
CO Colmar
Top
LD
7460m (17)
[H:]M:S
min/km
1.
Garnt SWINKELS
NED
TROL
51:48
6'56"
2.
Jeroen LIEFRINK
NED
Olifant
52:38
7'03"
+0:50
3.
Quentin GILLET
BEL
C.O. Liège
54:16
7'16"
+2:28
4.
Plamen PEEV
Indiv.
1:00:06
8'03"
+8:18
5.
Hans DE WIT
NED
K.O.L.
1:02:18
8'21"
+10:30
6.
Linda SCHRADER
NED
Olifant
1:08:48
9'13"
+17:00
7.
Franky AERTS
BEL
hamok
1:11:45
9'37"
+19:57
8.
Christophe BINGHAM
BEL
Omega
1:12:08
9'40"
+20:20
9.
Jan BOECKX
BEL
Omega
1:12:23
9'42"
+20:35
10.
Tjitske BREIMER
NED
HOC'93
1:13:40
9'52"
+21:52
11.
Sebastiaan KOUWENHOVEN
NED
TROL
1:14:49
10'01"
+23:01
12.
David VAN DIJK
BEL
hamok
1:15:13
10'04"
+23:25
13.
Marijke KLAASSEN
NED
HOC'93
1:17:31
10'23"
+25:43
14.
Patrick BLEYENS
BEL
TROL
1:25:01
11'23"
+33:13
15.
Christophe GEVAERT
BEL
K.O.L.
1:52:05
15'01"
+1:00:17
NCL
Willy RENDERS
BEL
hamok
NCL
Michael MARGOLIN
KÖLNER OL-TEAM
Top
RandO-C
2940m (1)
[H:]M:S
min/km
1.
Nicole VAN DE CRUYS
BEL
K.O.L.
1:06:53
22'44"
Top
RandO-L
4850m (3)
[H:]M:S
min/km
1.
Johan ROBRECHTS
BEL
K.O.L.
2:13:54
27'36"
2.
Dag DESTREEL
BEL
Omega
2:19:24
28'44"
+5:30
NCL
Astrid VLIEGEN
BEL
N.S.V. Amel
Top
Total
Omega
59
hamok
54
TROL
48
K.O.L.
47
KOVZ
13
Indiv.
8
Olifant
8
ASUB
6
happy tree friends
6
CO Colmar
5
Hainaut O.C.
5
OLG Thun
5
ACA Aix Provence
4
ANCO
4
C.O. Liège
4
Gustavsbergs OK
4
HOC'93
4
N.S.V. Amel
4
Sundsvalls OK
4
CA Rosé
3
Deeside O.C.
3
GS Orienteering Folgore ASD
3
Lahden Suunnistajat -37
3
O-92 Piano di Magadino
3
OLK WIGGERTAL
3
Thames Valley Orienteering Club
3
bros
3
Agorosso
2
Aker Brygge Orienteringsklubb
2
Borasca
2
CO Amberieu
2
Cardinal
2
Darlington Orienteers
2
GAFANHORI
2
Guildford Orienteers
2
Hermathenae
2
Kuopion Suunnistajat
2
Mole Valley OC
2
OK Bovec
2
OK Ravinen - Nacka
2
OLG Breitsee
2
OLG Dachsen
2
OLG Siegerland
2
OLG Skandia
2
POLE SPORTS NATURE ORIENTATION
2
SCOM Mendrisio
2
Sigtuna OK
2
Titan
2
Tout Azimut Fameck
2
TuS Lübbecke
2
USV Jena
2
Växjö OK
2
ARGUS
1
Balise 10
1
Botne Skiklubb
1
CRCO
1
Herlufsholm
1
Kaulsdorfer OLV Berlin
1
KÖLNER OL-TEAM
1
Lounais-Hämeen Rasti
1
OK Gorm
1
OK Kapa
1
OK PAN Kristianstad
1
OL Zimmerberg
1
OLF Mainz
1
OLG Welsikon OLV Baselland
1
OLK Piz Hasi
1
OLregioolten
1
Oslostudentenes Idrettsklubb Orientering
1
Raisu Lumous
1
Rajamäen Rykmentti
1
Stavanger Orienteringsklubb
1
Suomusjärven Sisu
1
Tous Azimuts Douai
1
Turun Metsänkävijät
1
Turun Suunnistajat
1
USV TU Dresden
1
Wimborne orienteers
1
ol norska
1
Total: 393