Sylvester 2018 - day 5
Vlierden 30.12.2018
KOVZ
Last updated: 30.12.2018 14:34:58
Contact/Remarks:
info@orienteering.nl
Contact/Remarks:
info@orienteering.nl
Overall results
Kinder-O
D-10
D10B
D-12
D-14
D-16
D-18
D-20
DE
D21
DB
D35
D40
D45
D50
D55
D60
D65
D70
D75
H-10
H10B
H-12
H-14
H-16
H-18
HE
H21
HB
H35
H40
H45
H50
H55
H60
H65
H70
H75
H80
SE
SD
LD
1
2
3
4
5
Total
NCL
niet geklasseerd
Kinder-O
1000m (6)
[H:]M:S
min/km
1.
Amrita VINAYAK
Free runners
30:00
30'00"
Benjamin LAGNY
Free runners
30:00
30'00"
Jens DEFERM
BEL
hamok
30:00
30'00"
Raphaël LAGNY
Free runners
30:00
30'00"
Timothee LAGNY
Free runners
30:00
30'00"
Witse BOECKX
BEL
Omega
30:00
30'00"
Top
D-10
2100m (3)
[H:]M:S
min/km
1.
Elin ZWIKKER
NED
TROL
26:49
12'46"
2.
Viktoriya VALYAVKA
SVK
Cardinal
32:21
15'24"
+5:32
3.
Fin MYLLE
BEL
hamok
33:07
15'46"
+6:18
Top
D10B
2100m (5)
[H:]M:S
min/km
1.
Mey ZAHND
SUI
OLG Thun
27:47
13'13"
2.
Rosie VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
33:59
16'10"
+6:12
3.
Ninthe WOLLES
BEL
hamok
36:38
17'26"
+8:51
4.
Jana BRIES
BEL
K.O.L.
38:15
18'12"
+10:28
5.
Eli Maja VERSCHAEREN
BEL
Borasca
39:42
18'54"
+11:55
Top
D-12
2800m (7)
[H:]M:S
min/km
1.
Mette TIESTERS
BEL
Omega
26:25
9'26"
2.
Alva ELIASSON
SWE
Sundsvalls OK
28:51
10'18"
+2:26
3.
Jeanne VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
29:51
10'39"
+3:26
4.
Kiara NIJST
BEL
Omega
31:40
11'18"
+5:15
5.
Marit ZWIKKER
NED
TROL
35:51
12'48"
+9:26
6.
Noor DE MITS
BEL
TROL
38:42
13'49"
+12:17
7.
Fee MYLLE
BEL
hamok
42:25
15'08"
+16:00
Top
D-14
4300m (7)
[H:]M:S
min/km
1.
Hanne TIESTERS
BEL
Omega
38:00
8'50"
2.
Elis ANGELI
ITA
GS Orienteering Folgore ASD
42:14
9'49"
+4:14
3.
Sofie BOSMANS
BEL
Omega
42:25
9'51"
+4:25
4.
Maud KUIPERS
NED
KOVZ
43:08
10'01"
+5:08
5.
Stella DI BACCO
ITA
Agorosso
43:20
10'04"
+5:20
6.
Anouk ZAHND
SUI
OLG Thun
48:13
11'12"
+10:13
7.
Lotte VERHAEGEN
BEL
Omega
58:02
13'29"
+20:02
Top
D-16
4000m (6)
[H:]M:S
min/km
1.
Anna HARRIS
GBR
Deeside O.C.
31:08
7'46"
2.
Kato KEUPPENS
BEL
Omega
31:18
7'49"
+0:10
3.
Justine HAMEL
SUI
ANCO
31:21
7'50"
+0:13
4.
Julia KREKELS
BEL
TROL
34:53
8'43"
+3:45
5.
Emma MAES
BEL
K.O.L.
37:53
9'28"
+6:45
6.
Lotte TIESTERS
BEL
Omega
47:22
11'50"
+16:14
Top
D-18
5000m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Kaatje FANTINI
GER
TuS Lübbecke
41:25
8'17"
2.
Siel DE SMUL
BEL
Omega
43:15
8'38"
+1:50
3.
Paulina STROBEL
GER
USV Jena
44:57
8'59"
+3:32
4.
Julie SMEETS
BEL
Omega
47:08
9'25"
+5:43
Top
D-20
5000m (2)
[H:]M:S
min/km
1.
Hélène CHAMPIGNY
FRA
ACA Aix Provence
37:21
7'28"
2.
Jolien VANDEBROEK
BEL
hamok
47:38
9'31"
+10:17
Top
DE
6800m (9)
[H:]M:S
min/km
1.
Greet OEYEN
BEL
hamok
45:09
6'38"
2.
Liesbeth VAN DE VELDE
BEL
Omega
47:40
7'00"
+2:31
3.
Anna MOILANEN
FIN
Kuopion Suunnistajat
49:22
7'15"
+4:13
4.
Leonore WINKLER
GER
USV Jena
51:39
7'35"
+6:30
5.
Eveline HUSNER
SUI
OLK WIGGERTAL
54:45
8'03"
+9:36
6.
Hannah THIELS
BEL
Hainaut O.C.
58:03
8'32"
+12:54
7.
Sarah-Jane BARRABLE
SWE
OK Ravinen - Nacka
58:43
8'38"
+13:34
8.
Elena PEZZATI
SUI
SCOM Mendrisio
59:07
8'41"
+13:58
9.
Elise VANEL
FRA
Tout Azimut Fameck
1:05:49
9'40"
+20:40
Top
D21
5300m (6)
[H:]M:S
min/km
1.
Eva VAN BOVEN
NED
Olifant
51:29
9'42"
2.
Ellen HOUBEN
BEL
hamok
52:10
9'50"
+0:41
3.
Elisabeth SCHINTGEN
LUX
Luxembourg Orienteering
56:29
10'39"
+5:00
4.
Vanessa VAN BREEDAM
BEL
TROL
56:32
10'40"
+5:03
5.
Amanda MOLENAAR
NED
HOC'93
58:31
11'02"
+7:02
6.
Iris EGGELS
NED
ARGUS
1:02:17
11'45"
+10:48
Top
DB
4000m (2)
[H:]M:S
min/km
1.
Belinda BUSTINI
SUI
O-92 Piano di Magadino
1:03:31
15'52"
2.
Clara COX
BEL
Omega
1:52:42
28'10"
+49:11
Top
D35
5000m (6)
[H:]M:S
min/km
1.
Lien VANDERLINDEN
BEL
Omega
41:46
8'21"
2.
Ellen BOURGONJON
BEL
TROL
44:02
8'48"
+2:16
3.
Imke VAN OPSTAL
NED
K.O.L.
44:09
8'49"
+2:23
4.
Mijke MALLEKOOTE
NED
KOVZ
45:12
9'02"
+3:26
5.
Lieke VAN OPSTAL
NED
K.O.L.
45:55
9'11"
+4:09
6.
Ellen MOLS
BEL
hamok
46:14
9'14"
+4:28
Top
D40
5000m (12)
[H:]M:S
min/km
1.
Elisabeth SCHUTJES
BEL
hamok
40:46
8'09"
2.
Katja VAN OOSTERWIJCK
BEL
Omega
41:48
8'21"
+1:02
3.
Sara TIMNER
SWE
Sundsvalls OK
43:07
8'37"
+2:21
4.
Sophie HAMEL
SUI
ANCO
44:33
8'54"
+3:47
5.
Emmanuelle VALENTIN
FRA
POLE SPORTS NATURE ORIENTATION
45:45
9'08"
+4:59
6.
Nadja ZAHND
SUI
OLG Thun
49:04
9'48"
+8:18
7.
Metka UDOVIC
SLO
OK Bovec
49:50
9'57"
+9:04
8.
Sabine MARQUES
FRA
bros
52:20
10'27"
+11:34
9.
Olga ZWIKKER
NED
TROL
52:28
10'29"
+11:42
10.
Larissa RAND
NED
Olifant
56:57
11'23"
+16:11
11.
Sofie D'HONDT
BEL
Omega
58:33
11'42"
+17:47
12.
Karin DECLERCQ
BEL
hamok
1:25:19
17'03"
+44:33
Top
D45
4000m (9)
[H:]M:S
min/km
1.
Veerle TULLENEERS
BEL
Omega
30:32
7'37"
2.
Natalia KUNITSKAYA
RUS
Titan
42:12
10'33"
+11:40
3.
Ellen DE BIE
BEL
Omega
44:07
11'01"
+13:35
4.
Renate THYS MARCLAY
SUI
CA Rosé
48:09
12'02"
+17:37
5.
Laurence AUGHUET
BEL
ASUB
51:53
12'58"
+21:21
6.
Ruth HARRIS
GBR
Deeside O.C.
52:19
13'04"
+21:47
7.
Agnès SEGONDY
FRA
Tout Azimut Fameck
53:28
13'22"
+22:56
8.
Anja POTVIN
FRA
CO Colmar
1:11:44
17'55"
+41:12
9.
Geneviève MICHILS
BEL
TROL
1:20:13
20'03"
+49:41
Top
D50
4000m (7)
[H:]M:S
min/km
1.
Trine Marit JUSTAD RAAEN
NOR
Aker Brygge Orienteringsklubb
40:42
10'10"
2.
Kristel PALMANS
BEL
Omega
41:32
10'22"
+0:50
3.
Susanne MAIBACH
SUI
ol norska
51:14
12'48"
+10:32
4.
Ulla MOILANEN
FIN
Kuopion Suunnistajat
58:30
14'37"
+17:48
5.
Mia KINNAER
BEL
Omega
58:33
14'38"
+17:51
6.
Laurence CHAMPIGNY
FRA
ACA Aix Provence
1:08:08
17'01"
+27:26
7.
Annie EDIAR
NED
KOVZ
1:09:56
17'29"
+29:14
Top
D55
4300m (13)
[H:]M:S
min/km
1.
Käthi KOHLER
SUI
OLG Dachsen
37:44
8'46"
2.
Catherine DICKBURT
BEL
ASUB
39:04
9'05"
+1:20
3.
Lily HUSNER
SUI
OLK WIGGERTAL
41:43
9'42"
+3:59
4.
Tamara DENYSENKO
SVK
Cardinal
43:02
10'00"
+5:18
5.
Alexandra BAES
BEL
TROL
44:59
10'27"
+7:15
6.
Hilde KROLS
BEL
hamok
47:25
11'01"
+9:41
7.
Joke MOLENAAR
NED
HOC'93
51:59
12'05"
+14:15
8.
Hilde VERCAEREN
BEL
K.O.L.
53:08
12'21"
+15:24
9.
Caroline MACKENZIE
GBR
Darlington Orienteers
55:54
13'00"
+18:10
10.
Katie HILL
GBR
Thames Valley Orienteering Club
1:03:19
14'43"
+25:35
11.
Greta MOLS
BEL
hamok
1:05:02
15'07"
+27:18
12.
Myriam BRUYNINCKX
BEL
hamok
1:18:55
18'21"
+41:11
NCL
Keiko CONWAY
GBR
Guildford Orienteers
Top
D60
4300m (11)
[H:]M:S
min/km
1.
Lotta VALENTIN
SWE
Gustavsbergs OK
41:14
9'35"
2.
Julienne VANREUSEL
BEL
hamok
47:08
10'57"
+5:54
3.
Lily-Anne COLE
BEL
TROL
54:00
12'33"
+12:46
4.
Margrith HOFER
SUI
OLG Breitsee
56:51
13'13"
+15:37
5.
Esther WALDMANN
SUI
Indiv.
57:48
13'26"
+16:34
6.
Odette MORET
BEL
K.O.L.
58:15
13'32"
+17:01
7.
Alexandra WANNER
GER
OLG Siegerland
1:01:47
14'22"
+20:33
8.
Bea ARN
SUI
SCOM Mendrisio
1:05:25
15'12"
+24:11
9.
Maria SULZER
SUI
OLG Skandia
1:06:07
15'22"
+24:53
10.
Marie-Christine METTEN
BEL
K.O.L.
1:13:25
17'04"
+32:11
11.
Liset HENDRICKX
BEL
Omega
1:15:17
17'30"
+34:03
Top
D65
3300m (6)
[H:]M:S
min/km
1.
Monica ROELING
NED
TROL
38:30
11'40"
2.
Lieve GEENS
BEL
TROL
42:18
12'49"
+3:48
3.
Christa ZWIKKER
NED
TROL
44:12
13'23"
+5:42
4.
Caty DAWSON
POR
GAFANHORI
47:03
14'15"
+8:33
5.
Annie ROMBOUT
NED
TROL
1:03:15
19'09"
+24:45
NCL
Margareta HARALDSSON
SWE
Gustavsbergs OK
Top
D70
2800m (2)
[H:]M:S
min/km
1.
Danielle NOLENS
BEL
hamok
42:36
15'12"
2.
Gilberte MARIEN
BEL
K.O.L.
44:59
16'03"
+2:23
Top
D75
2800m (1)
[H:]M:S
min/km
1.
Ruth RHODES
GBR
Mole Valley OC
45:36
16'17"
Top
H-10
2100m (8)
[H:]M:S
min/km
1.
Herman ELIASSON
SWE
Sundsvalls OK
19:21
9'12"
2.
Wout BOECKX
BEL
Omega
21:47
10'22"
+2:26
3.
Julian STIJKEL
NED
TROL
25:25
12'06"
+6:04
4.
Viek DE MITS
BEL
TROL
27:35
13'08"
+8:14
5.
Sascha KURT
NED
KOVZ
28:43
13'40"
+9:22
6.
Thor WOLLES
BEL
hamok
29:13
13'54"
+9:52
7.
Iep SWINKELS
NED
TROL
34:26
16'23"
+15:05
8.
Mees SWINKELS
NED
TROL
36:14
17'15"
+16:53
Top
H10B
2100m (2)
[H:]M:S
min/km
1.
Max VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
24:15
11'32"
2.
Kobe DEFERM
BEL
hamok
28:29
13'33"
+4:14
Top
H-12
2800m (5)
[H:]M:S
min/km
1.
Mats DE SMUL
BEL
Omega
19:15
6'52"
2.
Jules HAMEL
SUI
ANCO
21:05
7'31"
+1:50
3.
Nils KUIPERS
NED
KOVZ
22:58
8'12"
+3:43
4.
Thor DE MITS
BEL
TROL
36:13
12'56"
+16:58
5.
Tom BOSMANS
BEL
Omega
47:35
16'59"
+28:20
Top
H-14
4000m (5)
[H:]M:S
min/km
1.
Jorn KENNIS
BEL
K.O.L.
26:13
6'33"
2.
Rune DE CLERCQ
BEL
TROL
28:38
7'09"
+2:25
3.
Joris SMET
BEL
TROL
28:43
7'10"
+2:30
4.
Olivier CHAMPIGNY
FRA
ACA Aix Provence
32:11
8'02"
+5:58
5.
Wolf DE MITS
BEL
TROL
39:59
9'59"
+13:46
Top
H-16
5300m (7)
[H:]M:S
min/km
1.
Liam THIELS
BEL
Omega
31:24
5'55"
2.
Antoine MATTART
BEL
Hermathenae
34:23
6'29"
+2:59
3.
Adam CONWAY
GBR
Guildford Orienteers
35:27
6'41"
+4:03
4.
Joppe VAN MIERLO
BEL
Omega
40:51
7'42"
+9:27
5.
Logan LABARBE
FRA
bros
43:26
8'11"
+12:02
6.
Willem BAKELANTS
BEL
Omega
45:59
8'40"
+14:35
7.
Noé ZAHND
SUI
OLG Thun
58:05
10'57"
+26:41
Top
H-18
6500m (2)
[H:]M:S
min/km
1.
Simon HAMEL
SUI
ANCO
40:20
6'12"
2.
Tibo GILLET
BEL
Omega
51:57
7'59"
+11:37
Top
HE
8500m (22)
[H:]M:S
min/km
1.
Benjamin ANCIAUX
BEL
TROL
46:45
5'30"
2.
Jeroen HOEKX
BEL
hamok
46:58
5'31"
+0:13
3.
Tuomo LAHTINEN
FIN
Lahden Suunnistajat -37
47:09
5'32"
+0:24
4.
Tapani MÄKINEN
FIN
Turun Metsänkävijät
50:03
5'53"
+3:18
5.
Silvan ULLMANN
SUI
happy tree friends
50:06
5'53"
+3:21
6.
Alexander LUBINA
GER
DJK Adler 07 Bottrop
50:16
5'54"
+3:31
7.
Nils EYER
SUI
happy tree friends
50:26
5'56"
+3:41
8.
Thomas VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
50:43
5'58"
+3:58
9.
Nicolas MÜLLER
SUI
happy tree friends
51:11
6'01"
+4:26
10.
Teemu NISKANEN
FIN
Lahden Suunnistajat -37
52:14
6'08"
+5:29
11.
Roman SCHULTE-ZURHAUSEN
GER
DJK Adler 07 Bottrop
52:55
6'13"
+6:10
12.
Michael DUBACH
SUI
happy tree friends
54:32
6'24"
+7:47
13.
Cedric GUTHIER
GER
TSG Bad Konig
55:14
6'29"
+8:29
14.
Florian MOSER
SUI
happy tree friends
55:46
6'33"
+9:01
15.
Christian DUESMANN
GER
TuS Lübbecke
57:16
6'44"
+10:31
16.
Joni SOLONEN
FIN
Lahden Suunnistajat -37
1:00:31
7'07"
+13:46
17.
Bert MARIEN
BEL
K.O.L.
1:01:27
7'13"
+14:42
18.
Florian WALTHERT
SUI
happy tree friends
1:06:56
7'52"
+20:11
19.
Tom GEYPEN
BEL
Omega
1:15:38
8'53"
+28:53
20.
Jean-Claude JIMENEZ
BEL
hamok
1:30:19
10'37"
+43:34
NCL
Oreste GARBANI
SUI
O-92 Piano di Magadino
NCL
Ilian ANGELI
ITA
GS Orienteering Folgore ASD
Top
H21
7300m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Jan-Gerard VAN DER TOORN
NED
KOVZ
54:47
7'30"
2.
Sonny WESSELS
NED
ARGUS
1:04:57
8'53"
+10:10
3.
Dieter COEN
BEL
TROL
1:06:15
9'04"
+11:28
NCL
Murray STRAIN
GBR
Interlopers
Top
HB
5300m (6)
[H:]M:S
min/km
1.
Marco GARBANI
SUI
O-92 Piano di Magadino
31:32
5'56"
2.
Sebastiaan LOOSEN
BEL
Omega
38:40
7'17"
+7:08
3.
Tino NIJST
BEL
Omega
47:41
8'59"
+16:09
4.
Steven TIESTERS
BEL
Omega
54:37
10'18"
+23:05
5.
Jonas VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
1:00:01
11'19"
+28:29
6.
Chris HILL
GBR
Thames Valley Orienteering Club
1:36:45
18'15"
+1:05:13
Top
H35
7300m (9)
[H:]M:S
min/km
1.
Nick BARRABLE
SWE
OK Ravinen - Nacka
47:17
6'28"
2.
Siegfried BAKELANTS
BEL
hamok
49:51
6'49"
+2:34
3.
Bram BOECKX
BEL
TROL
53:37
7'20"
+6:20
4.
Romain LAGNY
FRA
Tous Azimuts Douai
55:04
7'32"
+7:47
5.
Silvio ZAHND
SUI
OLG Thun
56:08
7'41"
+8:51
6.
Toon PEETERS
BEL
TROL
59:37
8'09"
+12:20
7.
Sandro GRASSO
BEL
K.O.L.
1:00:52
8'20"
+13:35
8.
Wim BRIES
BEL
K.O.L.
1:01:10
8'22"
+13:53
9.
Dieter SELS
BEL
hamok
1:09:09
9'28"
+21:52
Top
H40
6500m (15)
[H:]M:S
min/km
1.
Tobias ELIASSON
SWE
Sundsvalls OK
40:57
6'18"
2.
Michel DONGEN, VAN
NED
Olifant
43:16
6'39"
+2:19
3.
Laurent CHAMPIGNY
FRA
ACA Aix Provence
45:11
6'57"
+4:14
4.
Stefaan SCHUTJES
BEL
hamok
46:04
7'05"
+5:07
5.
Roelof POSTHOUWER
NED
MINOR
47:00
7'13"
+6:03
6.
David HAMEL
SUI
ANCO
50:40
7'47"
+9:43
7.
Dolf LEPPENS
BEL
K.O.L.
51:42
7'57"
+10:45
8.
Pascal MYLLE
BEL
hamok
54:23
8'22"
+13:26
9.
Kris WYNEN
BEL
K.O.L.
55:11
8'29"
+14:14
10.
Koen BOSMANS
BEL
Omega
55:28
8'32"
+14:31
11.
Roel SMOLDERS
BEL
K.O.L.
55:33
8'32"
+14:36
12.
Kristian BOSISIO
SLO
OK Bovec
57:35
8'51"
+16:38
13.
Tim DILEN
BEL
K.O.L.
58:51
9'03"
+17:54
14.
Kristof WOLLES
BEL
hamok
1:13:36
11'19"
+32:39
NCL
Sébastien LOCHET
FRA
bros
Top
H45
6500m (22)
[H:]M:S
min/km
1.
Olivier DE SMUL
BEL
Omega
44:12
6'48"
2.
Guy TIREZ
FRA
CO Colmar
45:03
6'55"
+0:51
3.
Koen NEYENS
BEL
K.O.L.
45:27
6'59"
+1:15
4.
Eric MATTART
BEL
Hermathenae
48:45
7'30"
+4:33
5.
Jean-Marc GILLET
BEL
Omega
51:02
7'51"
+6:50
6.
Wim VERVOORT
BEL
TROL
53:01
8'09"
+8:49
7.
Wim GEERTS
BEL
hamok
53:19
8'12"
+9:07
8.
Tuomas KIVELÄ
FIN
Raisu Lumous
56:27
8'41"
+12:15
9.
Jur RINGERS
NED
hamok
56:37
8'42"
+12:25
10.
Stefan THIELS
BEL
Omega
56:46
8'44"
+12:34
11.
Marc MERTENS
BEL
hamok
57:31
8'50"
+13:19
12.
Koen VANGESTEL
BEL
Omega
57:48
8'53"
+13:36
13.
Yves DE MITS
BEL
TROL
58:14
8'57"
+14:02
14.
Gerald SOUWEINE
BEL
ASUB
59:19
9'07"
+15:07
15.
Ludovic ANTRESANGLE
FRA
C.O. Liège
59:41
9'10"
+15:29
16.
Steven LORNOY
BEL
Omega
1:00:33
9'18"
+16:21
17.
Filip KENNIS
BEL
hamok
1:00:57
9'22"
+16:45
18.
Denis VALENTIN
FRA
POLE SPORTS NATURE ORIENTATION
1:01:49
9'30"
+17:37
19.
Giancarlo ANGELI
ITA
GS Orienteering Folgore ASD
1:02:27
9'36"
+18:15
20.
Kurt SMET
BEL
TROL
1:03:55
9'50"
+19:43
21.
Frank MIESKE
GER
Kaulsdorfer OLV Berlin
1:17:31
11'55"
+33:19
NCL
Ralph KURT
NED
KOVZ
Top
H50
5300m (22)
[H:]M:S
min/km
1.
Daniel HANSELMANN
SUI
OLG Welsikon OLV Baselland
36:07
6'48"
2.
Matti YLILUIKKI
FIN
Suomusjärven Sisu
36:11
6'49"
+0:04
3.
Bart MELLEBEEK
BEL
hamok
36:12
6'49"
+0:05
4.
Marko VIRTA
FIN
Turun Suunnistajat
41:25
7'48"
+5:18
5.
Duncan HARRIS
GBR
Deeside O.C.
41:28
7'49"
+5:21
6.
Eric VANDEBROEK
BEL
hamok
41:39
7'51"
+5:32
7.
Jean-claude MARION
SUI
CA Rosé
43:04
8'07"
+6:57
8.
Erik VAN DYCK
BEL
TROL
43:22
8'10"
+7:15
9.
Serge BAERT
BEL
N.S.V. Amel
43:59
8'17"
+7:52
10.
Rudi AERTS
BEL
Omega
44:44
8'26"
+8:37
11.
Jyrki NIEMINEN
FIN
Lounais-Hämeen Rasti
45:38
8'36"
+9:31
12.
Richard ROBINSON
BEL
ASUB
46:03
8'41"
+9:56
13.
Patrick KORSTJENS
BEL
K.O.L.
47:12
8'54"
+11:05
14.
Espen Fyhn NILSEN
NOR
Stavanger Orienteringsklubb
47:47
9'00"
+11:40
15.
Roger DULIEU
BEL
Omega
48:00
9'03"
+11:53
16.
Pim VAN DER WIJK
NED
Olifant
49:16
9'17"
+13:09
17.
Dirk GENAR
BEL
TROL
52:04
9'49"
+15:57
18.
Alastair MACKENZIE
GBR
Darlington Orienteers
52:10
9'50"
+16:03
19.
Blaise MARCLAY
SUI
CA Rosé
52:36
9'55"
+16:29
20.
Dirk GODELAINE
BEL
hamok
56:04
10'34"
+19:57
21.
Marcel KUIPERS
NED
KOVZ
56:36
10'40"
+20:29
NCL
Steven JOCHEMS
NED
KOVZ
Top
H55
5000m (18)
[H:]M:S
min/km
1.
Wiet LAENEN
BEL
TROL
32:28
6'29"
2.
Luc MELIS
BEL
hamok
33:24
6'40"
+0:56
3.
Peter DEWULF
BEL
TROL
35:58
7'11"
+3:30
4.
Guido TIMMERS
BEL
hamok
36:06
7'13"
+3:38
5.
Bart VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
37:55
7'35"
+5:27
6.
Jan TOELEN
BEL
K.O.L.
40:42
8'08"
+8:14
7.
Nikolaj WANNER
GER
OLG Siegerland
43:28
8'41"
+11:00
8.
Jan THEYS
BEL
Omega
43:50
8'45"
+11:22
9.
Luc WERKX
BEL
Balise 10
44:07
8'49"
+11:39
10.
Peter VANDE LOOCK
BEL
K.O.L.
45:57
9'11"
+13:29
11.
Arne KRISTENSEN
DEN
Herlufsholm
46:08
9'13"
+13:40
12.
Paul CORTHOUTS
BEL
K.O.L.
49:58
9'59"
+17:30
13.
Alex BOR
RUS
Titan
51:24
10'16"
+18:56
14.
Philippe MASSON
FRA
CRCO
51:41
10'20"
+19:13
15.
Rolf WETTSTEIN
SUI
OL Zimmerberg
55:23
11'04"
+22:55
16.
Denis COLLOMB
FRA
CO Amberieu
1:06:12
13'14"
+33:44
17.
Dirk FABRÉ
BEL
Omega
1:06:23
13'16"
+33:55
18.
Gabriel MASCI
FRA
CO Amberieu
1:08:58
13'47"
+36:30
Top
H60
4400m (21)
[H:]M:S
min/km
1.
Hansruedi KOHLER
SUI
OLG Dachsen
29:46
6'45"
2.
Jouko MALINEN
FIN
Rajamäen Rykmentti
31:46
7'13"
+2:00
3.
Ian DITCHFIELD
GBR
Mole Valley OC
34:09
7'45"
+4:23
4.
Andre AERTS
BEL
hamok
34:36
7'51"
+4:50
5.
Patrick WALLAERT
BEL
Omega
35:20
8'01"
+5:34
6.
Wim HOEKX
BEL
hamok
36:38
8'19"
+6:52
7.
Roger BOCKX
BEL
K.O.L.
37:00
8'24"
+7:14
8.
Jackie VANDIJCK
BEL
K.O.L.
39:22
8'56"
+9:36
9.
Richard ZEINER-GUNDERSEN
NOR
Aker Brygge Orienteringsklubb
40:09
9'07"
+10:23
10.
Ferdinand GEBOERS
BEL
K.O.L.
40:22
9'10"
+10:36
11.
Marc BRIERS
BEL
K.O.L.
42:32
9'40"
+12:46
12.
Alfons BAKELANTS
BEL
K.O.L.
42:51
9'44"
+13:05
13.
Anne HEIKOOP
NED
K.O.L.
43:34
9'54"
+13:48
14.
Herman JANSSEN
BEL
TROL
43:48
9'57"
+14:02
15.
Albert VAN CANEGHEM
BEL
K.O.L.
46:43
10'37"
+16:57
16.
Chris ADDIERS
BEL
Omega
49:00
11'08"
+19:14
17.
Roberto DI BACCO
ITA
Agorosso
49:51
11'19"
+20:05
18.
Jeremy HILL
GBR
Thames Valley Orienteering Club
54:11
12'18"
+24:25
19.
Johan WALBERS
BEL
K.O.L.
1:05:21
14'51"
+35:35
20.
Paul BOLSENS
BEL
TROL
1:18:01
17'43"
+48:15
NCL
Varis PEISENIEKS
LAT
OK Kapa
Top
H65
4300m (20)
[H:]M:S
min/km
1.
Servais HICK
BEL
C.O. Liège
34:16
7'58"
2.
Rudy CANTRE
BEL
K.O.L.
35:35
8'16"
+1:19
3.
Ivo TIMMERMANS
BEL
K.O.L.
37:18
8'40"
+3:02
4.
Helmut CONRAD
GER
USV TU Dresden
37:31
8'43"
+3:15
5.
Jean-Pierre KELLENS
BEL
K.O.L.
38:50
9'01"
+4:34
6.
Are ERIKSEN
NOR
Oslostudentenes Idrettsklubb Orientering
40:04
9'19"
+5:48
7.
Heinrich GÖTTE
GER
OLF Mainz
40:17
9'22"
+6:01
8.
Brian JOHNSON
GBR
Wimborne orienteers
40:47
9'29"
+6:31
9.
Kalle LINDQVIST
SWE
Växjö OK
43:06
10'01"
+8:50
10.
Dominique SCHUTJES
BEL
hamok
43:43
10'10"
+9:27
11.
Fritz SULZER
SUI
OLG Skandia
43:45
10'10"
+9:29
12.
Anton HUSNER
SUI
OLK WIGGERTAL
45:06
10'29"
+10:50
13.
Matz LARSSON
SWE
Gustavsbergs OK
46:23
10'47"
+12:07
14.
Frans WENS
BEL
TROL
47:33
11'03"
+13:17
15.
Magnus HARALDSSON
SWE
Gustavsbergs OK
52:49
12'16"
+18:33
16.
Eddie DESMEDT
BEL
TROL
55:17
12'51"
+21:01
17.
Fernand SCHEELEN
BEL
hamok
1:00:17
14'01"
+26:01
18.
Eddie DE KERF
NED
TROL
1:01:45
14'21"
+27:29
19.
Léonard THIENPONDT
BEL
ASUB
1:02:39
14'34"
+28:23
NCL
Bo LARSSON
SWE
Växjö OK
Top
H70
3300m (16)
[H:]M:S
min/km
1.
Franz WYSS
SUI
OLregioolten
30:05
9'06"
2.
Georges VONCK
BEL
TROL
32:02
9'42"
+1:57
3.
Mike IN 'T GROEN
NED
TROL
32:22
9'48"
+2:17
4.
Dirk ZWIKKER
NED
TROL
33:54
10'16"
+3:49
5.
Jos THYS
BEL
hamok
34:14
10'22"
+4:09
6.
Georges TIMMERMANS
BEL
K.O.L.
35:18
10'41"
+5:13
7.
Roy DAWSON
POR
GAFANHORI
35:30
10'45"
+5:25
8.
André PEETERS
BEL
TROL
35:58
10'53"
+5:53
9.
Hans Christian STRIB
DEN
OK Gorm
37:18
11'18"
+7:13
10.
Thorolf TROLSRUD
NOR
Botne Skiklubb
39:59
12'06"
+9:54
11.
Hubert GEUDENS
BEL
K.O.L.
40:59
12'25"
+10:54
12.
Oswald VAN BOCKSTAL
BEL
TROL
48:51
14'48"
+18:46
13.
Jos HOUBEN
BEL
K.O.L.
49:57
15'08"
+19:52
14.
Ruud SCHONEWILLE
NED
Borasca
51:07
15'29"
+21:02
15.
Jos BYLEMANS
BEL
K.O.L.
52:17
15'50"
+22:12
NCL
Jean BAISIPONT
BEL
C.O. Liège
Top
H75
2800m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Jean OOMS
BEL
hamok
31:49
11'21"
2.
Phil MELLEBEEK
BEL
hamok
32:41
11'40"
+0:52
3.
Raimo SALMINEN
SWE
OK PAN Kristianstad
34:57
12'28"
+3:08
4.
Alfons BOSCH
BEL
TROL
41:05
14'40"
+9:16
Top
H80
2800m (5)
[H:]M:S
min/km
1.
Michel OOMS
BEL
Omega
30:42
10'57"
2.
Frans VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
36:49
13'08"
+6:07
3.
Henri VANDENBERK
BEL
K.O.L.
38:27
13'43"
+7:45
4.
Georges CEUNEN
BEL
K.O.L.
41:29
14'48"
+10:47
5.
Jan VAN HEES
BEL
K.O.L.
58:03
20'43"
+27:21
Top
SE
4600m (13)
[H:]M:S
min/km
1.
Nathalie VERSCHAEREN
BEL
Borasca
38:38
8'23"
2.
Marijke RUMMENS
BEL
TROL
1:04:21
13'59"
+25:43
3.
Annelies BORGERS
BEL
TROL
1:06:54
14'32"
+28:16
4.
Dirk SPIESSENS
BEL
TROL
1:25:14
18'31"
+46:36
5.
Martine MAMPAEY
BEL
TROL
1:25:17
18'32"
+46:39
6.
Belinda GABRIËLS
NED
KOVZ
1:29:54
19'32"
+51:16
7.
Mirjam ZWEERTS
NED
KOVZ
1:41:54
22'09"
+1:03:16
8.
Frie BRESSELEERS
BEL
TROL
2:31:49
33'00"
+1:53:11
NCL
Anna VINAYAK
GER
OLG Siegerland
NCL
Aday FRANSSEN
BEL
TROL
NCL
Daan SMOLDERS
BEL
K.O.L.
NCL
Robert ZWANENBERG
NED
KOVZ
NCL
Thor GEVAERT
BEL
Omega
Top
SD
4500m (27)
[H:]M:S
min/km
1.
Esther SCHULTE ZURHAUSEN
GER
DJK Adler 07 Bottrop
34:27
7'39"
2.
Sofie HERREMANS
BEL
hamok
40:57
9'06"
+6:30
3.
Michael HEINFELDNER
GER
Hansa Simmerath
42:39
9'28"
+8:12
4.
Marieke ADDIERS
BEL
Omega
43:44
9'43"
+9:17
5.
Elke SWINKELS
NED
KOVZ
44:46
9'56"
+10:19
6.
Hermann WOLLGARTEN
GER
Hansa Simmerath
45:20
10'04"
+10:53
7.
Helmut WOLLGARTEN
GER
Hansa Simmerath
45:51
10'11"
+11:24
8.
Giel PARDOEL
NED
KOVZ
46:39
10'22"
+12:12
9.
Alex BATZAKIS
NED
Free runners
48:01
10'40"
+13:34
10.
Geneviève NYS
BEL
Hainaut O.C.
48:54
10'52"
+14:27
11.
Annelies GEBOERS
BEL
K.O.L.
49:14
10'56"
+14:47
12.
Patrick BONNÉ
NED
KOVZ
49:49
11'04"
+15:22
13.
Louis KREKELS
BEL
TROL
50:11
11'09"
+15:44
14.
Sabine STAEHR
GER
DJK Adler 07 Bottrop
50:58
11'19"
+16:31
15.
Katleen VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
52:25
11'38"
+17:58
16.
An VERBERNE
BEL
hamok
53:52
11'58"
+19:25
17.
Jil MYLLE
BEL
hamok
57:17
12'43"
+22:50
18.
Jos VERHEYEN
BEL
K.O.L.
58:26
12'59"
+23:59
19.
Bernard OUDIN
CO Colmar
59:31
13'13"
+25:04
20.
Herman PRUMMEL
NED
K.O.L.
1:09:01
15'20"
+34:34
21.
Esmée PRUMMEL
NED
K.O.L.
1:09:03
15'20"
+34:36
22.
Martine HOEKSMA
NED
Olifant
1:15:36
16'47"
+41:09
23.
Ellen DESCHEPPER
BEL
TROL
1:17:03
17'07"
+42:36
24.
Ideke VAN HOOF
NED
KOVZ
1:23:52
18'38"
+49:25
25.
Adri GABRIËLS
NED
KOVZ
1:29:35
19'54"
+55:08
26.
Marie-Reine OUDIN
CO Colmar
1:41:53
22'38"
+1:07:26
NCL
Feike KERCKHOFS
BEL
Omega
Top
LD
7500m (24)
[H:]M:S
min/km
1.
Frank BUYTAERT
BEL
KOVZ
43:14
5'45"
2.
Holger KOHR
GER
KOVZ
47:13
6'17"
+3:59
3.
Tim FRANSSEN
SUI
OLV Luzern
51:35
6'52"
+8:21
4.
Remco HEREIJGERS
NED
Olifant
52:51
7'02"
+9:37
5.
Ronny TIMMERS
BEL
hamok
53:57
7'11"
+10:43
6.
Patrick DE BRUYCKER
NED
KOVZ
54:00
7'11"
+10:46
7.
Karl KEUPPENS
BEL
Omega
56:35
7'32"
+13:21
8.
Pieter VAN GELDERE
NED
Olifant
57:16
7'38"
+14:02
9.
Davy HEESAKKERS
NED
Olifant
58:43
7'49"
+15:29
10.
Hennie KENNIS
NED
Olifant
58:53
7'51"
+15:39
11.
Sam DEFERM
BEL
Borasca
59:48
7'58"
+16:34
12.
Helena PLUYMERS
BEL
TROL
1:01:10
8'09"
+17:56
13.
Franky AERTS
BEL
Free runners
1:04:38
8'37"
+21:24
14.
Daniel WOLLGARTEN
GER
KÖLNER OL-TEAM
1:04:56
8'39"
+21:42
15.
Jan BOECKX
BEL
Omega
1:05:24
8'43"
+22:10
16.
Sven FRANCET
BEL
hamok
1:08:01
9'04"
+24:47
17.
Dirk VAN KAATHOVEN
NED
KOVZ
1:09:55
9'19"
+26:41
18.
Patrick BLEYENS
BEL
KOVZ
1:19:05
10'32"
+35:51
19.
Bruno VANDERMEULEN
BEL
C.O. Liège
1:20:49
10'46"
+37:35
20.
Bart BUIS
NED
Free runners
1:31:34
12'12"
+48:20
21.
Rutger MATERS
NED
Free runners
1:31:36
12'12"
+48:22
22.
Aimé FRANSSENS
BEL
TROL
1:46:56
14'15"
+1:03:42
23.
Jan DE GROOT
NED
Olifant
1:59:48
15'58"
+1:16:34
NCL
Evert LEEUWS
BEL
Omega
Top
Total
Omega
57
TROL
54
hamok
46
K.O.L.
44
KOVZ
22
Olifant
10
Free runners
8
happy tree friends
6
ANCO
5
ASUB
5
OLG Thun
5
ACA Aix Provence
4
Borasca
4
C.O. Liège
4
CO Colmar
4
DJK Adler 07 Bottrop
4
Gustavsbergs OK
4
Sundsvalls OK
4
CA Rosé
3
Deeside O.C.
3
GS Orienteering Folgore ASD
3
Hansa Simmerath
3
Lahden Suunnistajat -37
3
O-92 Piano di Magadino
3
OLG Siegerland
3
OLK WIGGERTAL
3
Thames Valley Orienteering Club
3
bros
3
ARGUS
2
Agorosso
2
Aker Brygge Orienteringsklubb
2
CO Amberieu
2
Cardinal
2
Darlington Orienteers
2
GAFANHORI
2
Guildford Orienteers
2
HOC'93
2
Hainaut O.C.
2
Hermathenae
2
Kuopion Suunnistajat
2
Mole Valley OC
2
OK Bovec
2
OK Ravinen - Nacka
2
OLG Dachsen
2
OLG Skandia
2
POLE SPORTS NATURE ORIENTATION
2
SCOM Mendrisio
2
Titan
2
Tout Azimut Fameck
2
TuS Lübbecke
2
USV Jena
2
Växjö OK
2
Balise 10
1
Botne Skiklubb
1
CRCO
1
Herlufsholm
1
Indiv.
1
Interlopers
1
Kaulsdorfer OLV Berlin
1
KÖLNER OL-TEAM
1
Lounais-Hämeen Rasti
1
Luxembourg Orienteering
1
MINOR
1
N.S.V. Amel
1
OK Gorm
1
OK Kapa
1
OK PAN Kristianstad
1
OL Zimmerberg
1
OLF Mainz
1
OLG Breitsee
1
OLG Welsikon OLV Baselland
1
OLV Luzern
1
OLregioolten
1
Oslostudentenes Idrettsklubb Orientering
1
Raisu Lumous
1
Rajamäen Rykmentti
1
Stavanger Orienteringsklubb
1
Suomusjärven Sisu
1
TSG Bad Konig
1
Tous Azimuts Douai
1
Turun Metsänkävijät
1
Turun Suunnistajat
1
USV TU Dresden
1
Wimborne orienteers
1
ol norska
1
Total: 401