BELGIUM 3 DAYS
Pussemange 20.5.2018
Balise 10
Last updated: 22.05.2018 10:10:33
Contact/Remarks:
lucheuninckx@skynet.be
D-10
D10B
D-12
D-14
D-16
D-18
D-20
DE
D21
DB
D35
D40
D45
D50
D55
D60
D65
D70
D75
H-10
H10B
H-12
H-14
H-16
H-18
H-20
HE
H21
HB
H35
H40
H45
H50
H55
H60
H65
H70
H75
H80
1
2
3
Total
NCL
niet geklasseerd
DNF
opgave
--
buiten wedstrijd
D-10
3300m (11)
[H:]M:S
min/km
1.
Kato HILLEN
BEL
Omega
22:38
6'51"
2.
Eloïse LOVENS
BEL
C.O. Pégase
23:20
7'04"
+0:42
3.
Laura MARTIN
FRA
SCAPA NANCY ORIENTATION
25:18
7'39"
+2:40
4.
Janne HILLEN
BEL
Omega
25:29
7'43"
+2:51
5.
Lena BAATH
GER
TSV Jetzendorf
31:36
9'34"
+8:58
6.
Fina BAATH
GER
TSV Jetzendorf
31:41
9'36"
+9:03
7.
Yara NATHO
GER
OC München
31:47
9'37"
+9:09
8.
Anaïs MAZY
BEL
C.O. Liège
32:56
9'58"
+10:18
9.
Marie Anne KOTECKÀ
FRA
VALMO
33:08
10'02"
+10:30
10.
Charlotte PIRET
BEL
Hainaut O.C.
47:31
14'23"
+24:53
11.
Aurore BRISEBOIS
BEL
Hainaut O.C.
59:34
18'03"
+36:56
Top
D10B
3300m (10)
[H:]M:S
min/km
1.
Violette MAYERES
BEL
Hermathenae
45:26
13'46"
2.
Anne WILLEMSENS
BEL
Hermathenae
45:35
13'48"
+0:09
3.
Loane SCHOULLER
FRA
Tout Azimut Fameck
45:41
13'50"
+0:15
4.
Fin MYLLE
BEL
hamok
47:29
14'23"
+2:03
5.
Emilie LAMBERT
BEL
Hainaut O.C.
47:31
14'23"
+2:05
6.
Jana BRIES
BEL
K.O.L.
52:32
15'55"
+7:06
7.
Ylva DAMMEIER
GER
SV Wannweil
53:46
16'17"
+8:20
8.
Ninthe WOLLES
BEL
hamok
55:08
16'42"
+9:42
9.
Lio LINTEN
BEL
K.O.L.
1:07:41
20'30"
+22:15
10.
Naïs SILLIEN
BEL
C.O. Pégase
1:16:11
23'05"
+30:45
Top
D-12
3600m (17)
[H:]M:S
min/km
1.
Annkathrin KNOLL
GER
Bielefelder TG
24:59
6'56"
2.
Lotta DAMMEIER
GER
SV Wannweil
31:16
8'41"
+6:17
3.
Juliette VIDAL
BEL
TROL
35:21
9'49"
+10:22
4.
Romane SENCE
FRA
VALMO
35:23
9'49"
+10:24
5.
Elvire PIERLOT
BEL
C.O. Liège
35:40
9'54"
+10:41
6.
Katharina SASS
GER
OLF Mainz
36:42
10'11"
+11:43
7.
Fee MYLLE
BEL
hamok
44:03
12'14"
+19:04
8.
Eline DEBAERE
BEL
K.O.L.
44:14
12'17"
+19:15
9.
Noor DE MITS
BEL
TROL
47:45
13'15"
+22:46
10.
Leonie NATHO
GER
OC München
48:37
13'30"
+23:38
11.
Hanne MOURITS
NED
ARGUS
49:37
13'46"
+24:38
12.
Kiara NIJST
BEL
Omega
54:22
15'06"
+29:23
13.
Pauline PETITJEAN
BEL
Hainaut O.C.
54:44
15'12"
+29:45
14.
Louise ARNO
BEL
Hainaut O.C.
55:56
15'32"
+30:57
15.
Lyna FRONHOFFS
BEL
ASUB
56:14
15'37"
+31:15
16.
Zoé CORBIAU
BEL
C.O. Liège
1:00:42
16'51"
+35:43
17.
Juliette VANDEN DORPEL
BEL
Hainaut O.C.
1:11:21
19'49"
+46:22
Top
D-14
4900m (14)
[H:]M:S
min/km
1.
Sarah ROOMAN
BEL
TROL
42:55
8'45"
2.
Marie GILLET
BEL
C.O. Liège
52:16
10'40"
+9:21
3.
Camille PETITJEAN
BEL
Hainaut O.C.
55:12
11'15"
+12:17
4.
Maija TAILLIEU
BEL
K.O.L.
1:01:50
12'37"
+18:55
5.
Marlene FRITZ
GER
OL-Team Filder
1:02:52
12'49"
+19:57
6.
Julia FRITZ
GER
OL-Team Filder
1:04:54
13'14"
+21:59
7.
Camille LAMBIOTTE
BEL
Hainaut O.C.
1:13:54
15'04"
+30:59
8.
Hanaé GIROU
FRA
Indiv.
1:14:33
15'12"
+31:38
9.
Nora MOURITS
NED
ARGUS
1:14:59
15'18"
+32:04
10.
Léa INSTALLE
BEL
Hainaut O.C.
1:26:42
17'41"
+43:47
11.
Lena GEENEN
BEL
K.O.L.
1:41:37
20'44"
+58:42
12.
Jil MYLLE
BEL
hamok
1:45:34
21'32"
+1:02:39
13.
Clara LIPPOLIS
BEL
Hainaut O.C.
2:02:31
25'00"
+1:19:36
NCL
Léane DE SMET
BEL
Hainaut O.C.
Top
D-16
5700m (11)
[H:]M:S
min/km
1.
Laurence DEFRAIGNE
BEL
ASUB
52:44
9'15"
2.
Emma WILLEMSENS
BEL
Hermathenae
1:02:39
10'59"
+9:55
3.
Gaëlle FRONHOFFS
BEL
ASUB
1:08:00
11'55"
+15:16
4.
Anneleen KNOOPS
BEL
hamok
1:11:17
12'30"
+18:33
5.
Emma PETITJEAN
BEL
Hainaut O.C.
1:12:07
12'39"
+19:23
6.
Emma MAES
BEL
K.O.L.
1:24:03
14'44"
+31:19
7.
Amandine MARION
SUI
CA Rosé
1:25:36
15'01"
+32:52
8.
Florine DURIEUX
BEL
Altaïr C.O.
1:27:56
15'25"
+35:12
9.
Emma DE SMET
BEL
Hainaut O.C.
1:28:48
15'34"
+36:04
10.
Oriane HENRY
FRA
C.O. Strasbourg Europe
1:43:18
18'07"
+50:34
11.
Mit VAN BRUGGEN
BEL
TROL
2:17:19
24'05"
+1:24:35
Top
D-18
6500m (1)
[H:]M:S
min/km
1.
Aude SANDEVOIR
FRA
Orientation caennaise
1:09:53
10'45"
Top
D-20
6500m (2)
[H:]M:S
min/km
1.
Elise VANEL
FRA
Tout Azimut Fameck
1:09:07
10'37"
2.
Jolien VANDEBROEK
BEL
hamok
1:44:23
16'03"
+35:16
Top
DE
8200m (14)
[H:]M:S
min/km
1.
Greet OEYEN
BEL
hamok
1:10:08
8'33"
2.
Elisabeth HENKES
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
1:12:48
8'52"
+2:40
3.
Béatrice DE LONGUEVILLE
BEL
ASUB
1:13:24
8'57"
+3:16
4.
Fanny TILKIN
BEL
C.O. Liège
1:17:30
9'27"
+7:22
5.
Dorota KOSINSKA
POL
C.O. Liège
1:18:38
9'35"
+8:30
6.
Severine VANDERMEULEN
BEL
C.O. Liège
1:18:50
9'36"
+8:42
7.
Hannah THIELS
BEL
Hainaut O.C.
1:24:52
10'20"
+14:44
8.
Anna KRAJ
GER
OLF Mainz
1:25:27
10'25"
+15:19
9.
Magalie MENDES
FRA
Noyon course d' orientation
1:30:37
11'03"
+20:29
10.
Jessica LIMPACH
BEL
ASUB
1:32:25
11'16"
+22:17
11.
Beate MOESER
GER
OLF Mainz
1:42:03
12'26"
+31:55
12.
Ronja FELL
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
1:42:46
12'31"
+32:38
13.
Rosemonde LEONARD
BEL
C.O. Liège
1:56:13
14'10"
+46:05
14.
Eléonore ROBINSON
BEL
Hermathenae
2:06:13
15'23"
+56:05
Top
D21
6800m (14)
[H:]M:S
min/km
1.
Claire SANDEVOIR
FRA
ASUB
1:04:32
9'29"
2.
Sonja BORNER
SUI
OLV Zug
1:06:30
9'46"
+1:58
3.
Ariane BAETTIG
SUI
CA Rosé
1:12:45
10'41"
+8:13
4.
Tjitske BREIMER
NED
HOC'93
1:14:37
10'58"
+10:05
5.
Linda SCHRADER
NED
Olifant
1:16:47
11'17"
+12:15
6.
Michela MARZOLINI
ITA
A.S.D. OC Appennino
1:19:32
11'41"
+15:00
7.
Vanessa VAN BREEDAM
BEL
TROL
1:21:45
12'01"
+17:13
8.
Kim TIREZ
BEL
CO Colmar
1:23:24
12'15"
+18:52
9.
Marijke KLAASSEN
NED
HOC'93
1:30:30
13'18"
+25:58
10.
Ellen HOUBEN
BEL
hamok
1:34:52
13'57"
+30:20
11.
Louise NYSSEN
BEL
C.O. Liège
1:41:06
14'52"
+36:34
12.
Kelly GYSEN
BEL
K.O.L.
2:11:30
19'20"
+1:06:58
13.
Sonja VULAKLIJA
SRB
ASUB
2:18:07
20'18"
+1:13:35
NCL
Rebecca MOLLON
BEL
C.O. Pégase
Top
DB
5700m (6)
[H:]M:S
min/km
1.
Coralie SCHOULLER
FRA
Tout Azimut Fameck
1:23:35
14'39"
2.
Annelies VERMONDEN
BEL
TROL
1:23:52
14'42"
+0:17
3.
Maike MULLENDER
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
1:37:02
17'01"
+13:27
4.
Stéphanie HENRY
FRA
C.O. Strasbourg Europe
1:50:46
19'25"
+27:11
5.
Anja POTVIN
BEL
CO Colmar
1:57:20
20'35"
+33:45
6.
Qiyi SU
GER
BERLINER TSC
2:34:08
27'02"
+1:10:33
Top
D35
6500m (10)
[H:]M:S
min/km
1.
Catherine HOOFD
BEL
ASUB
1:07:17
10'21"
2.
Ellen MOLS
BEL
hamok
1:15:50
11'40"
+8:33
3.
Leslie CRETTELS
BEL
Hermathenae
1:23:09
12'47"
+15:52
4.
Emilie TIMMERMANS
BEL
Hainaut O.C.
1:23:32
12'51"
+16:15
5.
Marie DESTREE
BEL
Hainaut O.C.
1:25:34
13'09"
+18:17
6.
Natascha SPATHMANN
BEL
K.O.L.
1:27:33
13'28"
+20:16
7.
Charline SADZOT
BEL
C.O. Liège
1:44:29
16'04"
+37:12
8.
Véronique HOCHET
FRA
C.O. Liège
1:44:54
16'08"
+37:37
9.
Marie THIENPONDT
BEL
ASUB
2:34:56
23'50"
+1:27:39
NCL
Ellen BOURGONJON
BEL
TROL
Top
D40
6500m (30)
[H:]M:S
min/km
1.
Aline HERMANS
BEL
C.O. Liège
57:29
8'50"
2.
Marie DESRUMAUX
FRA
VALMO
58:14
8'57"
+0:45
3.
Michaela KOTECKÀ
FRA
VALMO
1:02:10
9'33"
+4:41
4.
Sofie HEUNINCKX
BEL
K.O.L.
1:03:46
9'48"
+6:17
5.
Vinciane MULPAS
BEL
ASUB
1:07:12
10'20"
+9:43
6.
Sandra OLIVIER
FRA
balise77 Fontaibleau Avon
1:09:30
10'41"
+12:01
7.
Elisabeth SCHUTJES
BEL
hamok
1:11:35
11'00"
+14:06
8.
Christine ANTOINE
FRA
Orientation caennaise
1:12:05
11'05"
+14:36
9.
Johanne INSTALLE
BEL
Hainaut O.C.
1:12:24
11'08"
+14:55
10.
Katrin LORENZ - BAATH
GER
TSV Jetzendorf
1:12:35
11'10"
+15:06
11.
Anne TIMMERMANS
BEL
Hainaut O.C.
1:15:57
11'41"
+18:28
12.
An FREDERICKX
BEL
ASUB
1:16:41
11'47"
+19:12
13.
Inga AUSEKLE
LAT
Luxembourg Orienteering Club
1:20:10
12'19"
+22:41
14.
Virgenie STEIN
FRA
Tout Azimut Fameck
1:23:33
12'51"
+26:04
15.
Runa ULSOE
DEN
ASUB
1:23:47
12'53"
+26:18
16.
Julie TIMMERMANS
BEL
Hainaut O.C.
1:25:11
13'06"
+27:42
17.
Laurence DRABS
BEL
ASUB
1:31:45
14'06"
+34:16
18.
Larissa RAND
NED
Olifant
1:32:58
14'18"
+35:29
19.
Laurence HRYCKO
FRA
Noyon course d' orientation
1:34:34
14'32"
+37:05
20.
Katrien TALLOEN
BEL
Omega
1:34:46
14'34"
+37:17
21.
Merethe FRANCIS
DEN
OK HTF
1:37:04
14'56"
+39:35
22.
Cécilia DRUZETIC
FRA
Raid Orientation Paris
1:38:26
15'08"
+40:57
23.
Kerstin BUCHACKER
GER
C.O. Liège
1:40:16
15'25"
+42:47
24.
Christelle DETHY
BEL
Hainaut O.C.
1:44:22
16'03"
+46:53
25.
Evelyn WIRTH
GER
TV 1901 Beaumarais
1:46:09
16'19"
+48:40
26.
Florence LAGRANGE
FRA
balise77 Fontaibleau Avon
1:46:51
16'26"
+49:22
27.
Alexandra VANDEN EYNDE
BEL
Hainaut O.C.
2:06:03
19'23"
+1:08:34
NCL
Barbara HUGELSHOFER
SUI
CA Rosé
NCL
Lina BULOVAITE
LTU
KOVZ
NCL
Valérie CLISSEN
BEL
C.O. Liège
Top
D45
5700m (26)
[H:]M:S
min/km
1.
Line NYBAKKEN
FIN
Espoon Suunta
55:36
9'45"
2.
Sheralee BAILEY
GBR
Dartford
57:53
10'09"
+2:17
3.
Veerle TULLENEERS
BEL
Omega
59:24
10'25"
+3:48
4.
Kristel MERTENS
BEL
TROL
1:01:09
10'43"
+5:33
5.
Nathalie GUENIN
FRA
Animation Sillery Orientation
1:03:40
11'10"
+8:04
6.
Marie-Agnès PIQUERAY
BEL
Hermathenae
1:08:45
12'03"
+13:09
7.
Ursula WEY
SUI
OLG Goldau
1:08:55
12'05"
+13:19
8.
Elisabet WIRTZ
GER
Luxembourg Orienteering Club
1:10:11
12'18"
+14:35
9.
Johanna DAMMEIER
GER
SV Wannweil
1:10:51
12'25"
+15:15
10.
Caroline KNOLL
GER
Bielefelder TG
1:11:27
12'32"
+15:51
11.
Agnès SEGONDY
FRA
Tout Azimut Fameck
1:14:04
12'59"
+18:28
12.
Florence BASTIN
BEL
C.O. Liège
1:15:10
13'11"
+19:34
13.
Hedwige LEJEUNE
BEL
C.O. Liège
1:16:21
13'23"
+20:45
14.
Angelique DE GRANDE
BEL
Omega
1:18:05
13'41"
+22:29
15.
Laurence AUGHUET
BEL
ASUB
1:20:09
14'03"
+24:33
16.
Martine TAFFEIREN
BEL
C.O. Liège
1:25:22
14'58"
+29:46
17.
Nicole REVENCU
BEL
ASUB
1:26:12
15'07"
+30:36
18.
Virginie DEHULLU
BEL
K.O.L.
1:27:27
15'20"
+31:51
19.
Sophie PAREE
BEL
hamok
1:35:30
16'45"
+39:54
20.
Magalie TOURNEUX
FRA
OSCM Charleville Mezières
1:37:43
17'08"
+42:07
21.
Anke TEMPLINER
FRA
BERLINER TSC
1:39:05
17'22"
+43:29
22.
Stine ARNTZEN
NOR
Sandefjord Orienteringsklubb
1:43:39
18'11"
+48:03
23.
Renee HELLER
NED
ARGUS
1:55:20
20'14"
+59:44
24.
Miriam FERRARI
GER
OLF Mainz
2:01:22
21'17"
+1:05:46
25.
Galyna KULIKOVA
GER
Silin
2:07:40
22'23"
+1:12:04
26.
Christel POULAIN
BEL
C.O. Pégase
2:26:09
25'38"
+1:30:33
Top
D50
5400m (21)
[H:]M:S
min/km
1.
Marie MORLON
FRA
CSAG Metz
49:40
9'11"
2.
Maria HENKES
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
59:48
11'04"
+10:08
3.
Marijs VANDEWEYER
BEL
hamok
1:17:22
14'19"
+27:42
4.
Dominique LUYTS
BEL
ASUB
1:18:16
14'29"
+28:36
5.
Kathrin BORNER
SUI
OLV Zug
1:22:53
15'20"
+33:13
6.
Greta MOLS
BEL
hamok
1:23:22
15'26"
+33:42
7.
An DUYCK
BEL
ASUB
1:25:04
15'45"
+35:24
8.
Valérie AUGHUET
BEL
Hainaut O.C.
1:27:54
16'16"
+38:14
9.
Kristine FRITZ
GER
OL-Team Filder
1:29:32
16'34"
+39:52
10.
Lina JASULAITYTE
LTU
Olifant
1:29:52
16'38"
+40:12
11.
Claire MUYLLAERT
BEL
ASUB
1:32:08
17'03"
+42:28
12.
Sophie LOGÉ
FRA
Tout Azimut Fameck
1:33:59
17'24"
+44:19
13.
Betty DE MEYER
BEL
TROL
1:34:37
17'31"
+44:57
14.
Laurence ROBYN
FRA
VALMO
1:37:35
18'04"
+47:55
15.
Françoise RENARD
BEL
C.O. Liège
1:42:29
18'58"
+52:49
16.
Carine LAMBEAU
BEL
ASUB
1:49:52
20'20"
+1:00:12
17.
Elvira WEINGARD
GER
OLV Steinberg
2:08:29
23'47"
+1:18:49
18.
Isabelle WATELET
BEL
Hainaut O.C.
2:10:06
24'05"
+1:20:26
19.
Cécile VAN BRUSSEL
BEL
ASUB
2:30:11
27'48"
+1:40:31
20.
Mia KINNAER
BEL
Omega
2:36:30
28'58"
+1:46:50
NCL
Annie EDIAR
NED
KOVZ
Top
D55
4900m (27)
[H:]M:S
min/km
1.
Kari CHRISTIANSEN
NOR
Sandefjord Orienteringsklubb
40:43
8'18"
2.
Joli WEHRLI
SUI
Swiss O Tours
47:57
9'47"
+7:14
3.
Linda VERBRAKEN
BEL
TROL
49:03
10'00"
+8:20
4.
Els PUT
BEL
Omega
51:41
10'32"
+10:58
5.
Gitta WEBER
GER
OLF Mainz
56:02
11'26"
+15:19
6.
Tove JAKOBSEN
DEN
Silkeborg OK
59:29
12'08"
+18:46
7.
Hilde VERCAEREN
BEL
K.O.L.
1:00:04
12'15"
+19:21
Maria LÄNNEVALL
SWE
OK Roslagen
1:00:04
12'15"
+19:21
9.
Inger SIMONSEN
DEN
Silkeborg OK
1:00:35
12'21"
+19:52
10.
Muriel CHOUFFART
BEL
C.O. Liège
1:03:11
12'53"
+22:28
11.
Kaethi BURKHARD
SUI
OLG Cordoba
1:05:42
13'24"
+24:59
12.
Pascale MARTIN
FRA
C.O. Liège
1:07:07
13'41"
+26:24
13.
Sonia NYS
BEL
Omega
1:09:42
14'13"
+28:59
14.
Bernadette GOVAERTS
BEL
ASUB
1:12:32
14'48"
+31:49
Marina DRIESEN
BEL
Omega
1:12:32
14'48"
+31:49
Myriam CORDEIRO MENDES
FRA
Noyon course d' orientation
1:12:32
14'48"
+31:49
17.
Marie Pierre COFFE
FRA
AC Beauchamp
1:12:46
14'51"
+32:03
18.
Annick ROUSEREZ
BEL
ASUB
1:16:58
15'42"
+36:15
19.
Ingelise BADEN
DEN
OK HTF
1:18:23
15'59"
+37:40
20.
Patricia MARCHAL-PIRARD
BEL
C.O. Liège
1:23:04
16'57"
+42:21
21.
Jenny BUELENS
BEL
ASUB
1:26:23
17'37"
+45:40
22.
Julie COLLINS
GBR
Dartford
1:33:39
19'06"
+52:56
23.
Sybille SCHACH
GER
SV Wannweil
1:52:02
22'51"
+1:11:19
24.
Gudrun ZWICKE
GER
DJK VFL Willich
1:55:14
23'31"
+1:14:31
25.
Mireille HOFF
FRA
Tout Azimut Fameck
2:28:42
30'20"
+1:47:59
NCL
Pascale FLAMION
BEL
Hainaut O.C.
NCL
Sue PARKER
GBR
BerkshireOrienteers
Top
D60
4900m (18)
[H:]M:S
min/km
1.
Sylvie MARCHESIN
FRA
CSAG Metz
54:33
11'07"
2.
Odette MORET
BEL
K.O.L.
1:00:49
12'24"
+6:16
3.
Maggie ROACH
GBR
Luxembourg Orienteering Club
1:01:42
12'35"
+7:09
4.
Bernadette VANDERMEULEN
BEL
C.O. Liège
1:03:28
12'57"
+8:55
5.
Anna COLOMBI
FRA
Tout Azimut Fameck
1:09:50
14'15"
+15:17
6.
Régine MOUCHETTE
FRA
Tout Azimut Fameck
1:11:01
14'29"
+16:28
7.
Marie-Christine METTEN
BEL
K.O.L.
1:23:30
17'02"
+28:57
8.
Simonne SILVI
BEL
K.O.L.
1:23:48
17'06"
+29:15
9.
Ariane TESSIER
FRA
Union sportive melunaise
1:29:10
18'11"
+34:37
10.
Marie Thérèse ROSE
FRA
OSCM Charleville Mezières
1:29:26
18'15"
+34:53
11.
Julienne VANREUSEL
BEL
hamok
1:29:37
18'17"
+35:04
12.
Evelyne THIEBAUT
FRA
CSAG Metz
1:30:29
18'27"
+35:56
13.
Marie QUISTHOUDT
BEL
Omega
1:31:37
18'41"
+37:04
14.
Nataliia OSTROVSKA
UKR
Team Ostrovsky
1:37:24
19'52"
+42:51
15.
Alexandra WANNER
GER
OLG Siegerland
1:40:02
20'24"
+45:29
16.
Lily-Anne COLE
BEL
TROL
1:42:13
20'51"
+47:40
17.
Anita BAERTS
BEL
Borasca
2:01:42
24'50"
+1:07:09
NCL
Caty COLSON
BEL
ASUB
Top
D65
4000m (14)
[H:]M:S
min/km
1.
Lisette EYKMANS
BEL
K.O.L.
46:28
11'37"
2.
Lisbeth DAMSGAARD
DEN
Sollerod OK
47:10
11'47"
+0:42
3.
Lieve GEENS
BEL
TROL
48:23
12'05"
+1:55
4.
Viera FIALOVA
SVK
N.S.V. Amel
51:57
12'59"
+5:29
5.
Monica ROELING
NED
TROL
54:52
13'42"
+8:24
6.
Foley-Fisher BARBARA
IRL
Lagan Valley Orienteers
58:18
14'34"
+11:50
7.
Annick LECOYER
FRA
VERVINS ORIENTATION
1:03:02
15'45"
+16:34
8.
Marie José BERGER
FRA
Tout Azimut Fameck
1:03:37
15'54"
+17:09
9.
Agnès PONCELET
BEL
C.O. Liège
1:07:51
16'57"
+21:23
10.
Jacqueline MOREAU-SCUVEE
BEL
C.O. Liège
1:13:28
18'22"
+27:00
11.
Paulette POGU
FRA
SCAPA NANCY ORIENTATION
1:13:59
18'29"
+27:31
12.
Lieve FEYS
BEL
Omega
1:18:58
19'44"
+32:30
13.
Annie ROMBOUT
NED
TROL
1:34:56
23'44"
+48:28
NCL
Martine ROBERT
FRA
Vesoul Haute Saône orientation
Top
D70
4000m (8)
[H:]M:S
min/km
1.
Monique DEFFENSE
BEL
C.O. Pégase
44:24
11'06"
2.
Marianne LYKKING
DEN
OK73 Gladsaxe
1:03:02
15'45"
+18:38
3.
Marie-Christine BLANCHE
BEL
ASUB
1:04:51
16'12"
+20:27
4.
Nicole BLASCO
FRA
Club Athlétique de Condat
1:12:22
18'05"
+27:58
5.
Françoise FRANTZ
FRA
Quimper orientation
1:13:58
18'29"
+29:34
6.
Danielle NOLENS
BEL
hamok
1:18:46
19'41"
+34:22
7.
Nicole RICHARD
FRA
VERVINS ORIENTATION
1:23:58
20'59"
+39:34
8.
Nicole BASTIEN FATH
FRA
SCAPA NANCY ORIENTATION
1:33:44
23'25"
+49:20
Top
D75
4000m (2)
[H:]M:S
min/km
1.
Erica HUGGLER
SUI
OLG Stäfa
52:56
13'14"
2.
Ruth RHODES
GBR
Moledowns
1:14:11
18'32"
+21:15
Top
H-10
3300m (8)
[H:]M:S
min/km
1.
Thomas DEBAERE
BEL
K.O.L.
22:06
6'41"
2.
Maxime DRUZETIC
FRA
Raid Orientation Paris
28:13
8'33"
+6:07
3.
Daniel WIRTH
GER
TV 1901 Beaumarais
28:55
8'45"
+6:49
4.
Thomas JANSEN
BEL
Omega
31:25
9'31"
+9:19
5.
Jachym KOTECKY
FRA
VALMO
33:26
10'07"
+11:20
6.
Nathan JANSEN
BEL
Omega
35:54
10'52"
+13:48
7.
Victor STEIN
FRA
Tout Azimut Fameck
47:30
14'23"
+25:24
NCL
Victor BROUWIER
BEL
Hermathenae
Top
H10B
3300m (13)
[H:]M:S
min/km
1.
Sacha KURT
NED
KOVZ
24:05
7'17"
2.
Thor WOLLES
BEL
hamok
28:35
8'39"
+4:30
3.
Viek DE MITS
BEL
TROL
29:13
8'51"
+5:08
4.
Senne LINTEN
BEL
K.O.L.
33:59
10'17"
+9:54
5.
Loïc CHATELAIN
BEL
Hermathenae
40:35
12'17"
+16:30
6.
Cas VAN BRUGGEN
BEL
TROL
44:16
13'24"
+20:11
Kobe DEFERM
BEL
hamok
44:16
13'24"
+20:11
8.
Matthias WIRTZ
GER
Luxembourg Orienteering Club
52:18
15'50"
+28:13
9.
Ronald ROOS
NED
HOC'93
52:34
15'55"
+28:29
10.
Numa LAMBERT
BEL
Hainaut O.C.
53:19
16'09"
+29:14
11.
Mathias PIRET
BEL
Hainaut O.C.
53:21
16'09"
+29:16
12.
Emile PASQUASY
BEL
Hainaut O.C.
1:01:02
18'29"
+36:57
13.
Axel HENRY
FRA
C.O. Strasbourg Europe
1:13:12
22'10"
+49:07
Top
H-12
3600m (17)
[H:]M:S
min/km
1.
Florentin LOVENS
BEL
C.O. Pégase
22:45
6'19"
2.
Ole Magnus BAATH
GER
TSV Jetzendorf
22:56
6'22"
+0:11
3.
Arnaud MAZY
BEL
C.O. Liège
23:31
6'31"
+0:46
4.
Mathis BROUWIER
BEL
Hermathenae
23:32
6'32"
+0:47
5.
Loris WEY
SUI
OLG Goldau
25:12
7'00"
+2:27
6.
Oscar BOURGEOIS
BEL
Hainaut O.C.
27:09
7'32"
+4:24
7.
Jarno GEENEN
BEL
K.O.L.
32:53
9'08"
+10:08
8.
Colin BRISEBOIS
BEL
Hainaut O.C.
33:44
9'22"
+10:59
9.
Titouan PIRET
BEL
Hainaut O.C.
34:39
9'37"
+11:54
10.
Colin SCHOULLER
FRA
Tout Azimut Fameck
36:14
10'03"
+13:29
11.
Thor DE MITS
BEL
TROL
39:24
10'56"
+16:39
12.
Alexandre DRUZETIC
FRA
Raid Orientation Paris
40:40
11'17"
+17:55
13.
Jakob WIRTZ
GER
Luxembourg Orienteering Club
48:54
13'35"
+26:09
14.
Janoé SEPULCHRE
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
55:49
15'30"
+33:04
15.
Nathan SILLIEN
BEL
C.O. Pégase
58:20
16'12"
+35:35
16.
Gauthier SILLIEN
BEL
C.O. Pégase
59:04
16'24"
+36:19
NCL
Timothée LAMBERT
BEL
Hainaut O.C.
Top
H-14
5700m (13)
[H:]M:S
min/km
1.
Anton KNOLL
GER
Bielefelder TG
44:01
7'43"
2.
Timon WEY
SUI
OLG Goldau
53:40
9'24"
+9:39
3.
Joris SMET
BEL
TROL
57:59
10'10"
+13:58
4.
Jannik SASS
GER
OLF Mainz
1:00:30
10'36"
+16:29
5.
Louis BOURGEOIS
BEL
Hainaut O.C.
1:06:04
11'35"
+22:03
6.
Jonas WILLEMSENS
BEL
Hermathenae
1:06:11
11'36"
+22:10
7.
Raphael STEIN
FRA
Tout Azimut Fameck
1:13:15
12'51"
+29:14
8.
Wolf DE MITS
BEL
TROL
1:13:42
12'55"
+29:41
9.
Everic MISTIAEN
BEL
Hainaut O.C.
1:16:46
13'28"
+32:45
10.
Thomas SCHOULLER
FRA
Tout Azimut Fameck
1:17:29
13'35"
+33:28
11.
Jakob WIRTH
GER
TV 1901 Beaumarais
1:19:16
13'54"
+35:15
12.
Toon VAN BRUGGEN
BEL
TROL
1:25:01
14'54"
+41:00
13.
Paul WIRTZ
GER
Luxembourg Orienteering Club
1:49:12
19'09"
+1:05:11
Top
H-16
6800m (15)
[H:]M:S
min/km
1.
Romain DISCHER
FRA
Tout Azimut Fameck
47:01
6'54"
2.
Antoine MATTART
BEL
Hermathenae
52:00
7'38"
+4:59
3.
Liam THIELS
BEL
Omega
53:26
7'51"
+6:25
4.
Florin WEY
SUI
OLG Goldau
56:49
8'21"
+9:48
5.
Per DAMMEIER
GER
SV Wannweil
57:59
8'31"
+10:58
6.
Lasse TAILLIEU
BEL
K.O.L.
58:25
8'35"
+11:24
7.
Louis HONORE JENSEN
DEN
OK HTF
1:02:33
9'11"
+15:32
8.
Mathurin GIROU
FRA
Indiv.
1:14:02
10'53"
+27:01
9.
Matthias INSTALLE
BEL
Hainaut O.C.
1:17:03
11'19"
+30:02
10.
Justin GILLET
BEL
C.O. Liège
1:20:43
11'52"
+33:42
11.
Antoine VANSPAUWEN
BEL
Hermathenae
1:21:31
11'59"
+34:30
12.
Gaël AMERIJCKX
BEL
ASUB
1:22:26
12'07"
+35:25
13.
Louis BOLLAERTS
BEL
Hainaut O.C.
1:29:14
13'07"
+42:13
14.
Giulyan STREBEL
BEL
Hainaut O.C.
2:16:33
20'04"
+1:29:32
DNF
Donovan LERAT
BEL
Hainaut O.C.
Top
H-18
7900m (11)
[H:]M:S
min/km
1.
Sven WEY
SUI
OLG Goldau
59:47
7'34"
2.
Guillaume EYEN
BEL
C.O. Liège
1:05:38
8'18"
+5:51
3.
Cédric AMERIJCKX
BEL
ASUB
1:05:39
8'18"
+5:52
4.
Simon ARNO
BEL
Hainaut O.C.
1:08:04
8'36"
+8:17
5.
Matijs LOECKX
BEL
Omega
1:15:14
9'31"
+15:27
6.
Aurélien VAN AERSCHOT
BEL
Hainaut O.C.
1:16:27
9'40"
+16:40
7.
Alexander GÖRKE
GER
OLF Mainz
1:18:02
9'52"
+18:15
8.
Maximilian POPP
GER
OLF Mainz
1:20:52
10'14"
+21:05
9.
Thomas KNOOPS
BEL
hamok
1:24:43
10'43"
+24:56
10.
Ben SCHWEIKER
GER
SV Wannweil
1:32:01
11'38"
+32:14
11.
Martin BARBIER
BEL
Hermathenae
2:09:55
16'26"
+1:10:08
Top
H-20
8800m (1)
[H:]M:S
min/km
1.
Dimitry KNOOPS
BEL
hamok
2:04:13
14'06"
Top
HE
11000m (27)
[H:]M:S
min/km
1.
François VAN DER OUDERAA
BEL
ASUB
1:08:36
6'14"
2.
Fabien PASQUASY
BEL
Hainaut O.C.
1:09:36
6'19"
+1:00
3.
Tristan BLOEMEN
BEL
C.O. Liège
1:11:44
6'31"
+3:08
4.
Joost TALLOEN
BEL
Omega
1:12:52
6'37"
+4:16
5.
Marvin GOERICKE
GER
BERLINER TSC
1:12:59
6'38"
+4:23
6.
Thibaut DERENNE
BEL
Hermathenae
1:13:58
6'43"
+5:22
7.
Thomas VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
1:14:24
6'45"
+5:48
8.
Luc SANDEVOIR
FRA
Orientation caennaise
1:15:50
6'53"
+7:14
9.
Jeroen HOEKX
BEL
hamok
1:16:24
6'56"
+7:48
10.
Dries VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
1:17:17
7'01"
+8:41
11.
François BORNER
SUI
OLV Zug
1:18:20
7'07"
+9:44
12.
Maxime LAVAL
BEL
Hermathenae
1:20:36
7'19"
+12:00
13.
Oleksandr RYBAKOV
UKR
Luxembourg Orienteering Club
1:23:24
7'34"
+14:48
14.
Joël BORNER
SUI
OLV Zug
1:27:33
7'57"
+18:57
15.
Yannick POULAIN
FRA
ASUB
1:27:52
7'59"
+19:16
16.
Winston FRANSSEN
BEL
TROL
1:32:12
8'22"
+23:36
17.
Bert MARIEN
BEL
K.O.L.
1:36:00
8'43"
+27:24
18.
Gilles DELMEE
BEL
ASUB
1:39:30
9'02"
+30:54
19.
Jean-François DEBEN
BEL
SUD O LUX
1:41:08
9'11"
+32:32
20.
Sébastien HENROTTE
BEL
SUD O LUX
1:43:37
9'25"
+35:01
21.
Karsten BLUME
GER
BERLINER TSC
1:44:38
9'30"
+36:02
22.
Jérôme JACOBS
BEL
C.O. Liège
2:07:35
11'35"
+58:59
23.
François LETAWE
BEL
C.O. Liège
2:25:37
13'14"
+1:17:01
--
Christian BASTIN
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
1:16:33
6'57"
+7:57
NCL
Clément DEMEUSE
BEL
C.O. Liège
NCL
Desmond FRANSSEN
BEL
TROL
NCL
Victor MELLEBEEK
BEL
hamok
Top
H21
9900m (10)
[H:]M:S
min/km
1.
Thomas BREDO
BEL
O.L.V. Eifel
1:26:28
8'44"
2.
Jacob SCHACH
GER
SV Wannweil
1:26:37
8'44"
+0:09
3.
Toulouse SEBASTIAN
BEL
C.O. Pégase
1:26:43
8'45"
+0:15
4.
Tom GEYPEN
BEL
Omega
1:28:12
8'54"
+1:44
5.
Julien DACHE
BEL
C.O. Pégase
1:37:43
9'52"
+11:15
6.
Florian DEMBLON
BEL
C.O. Liège
1:38:37
9'57"
+12:09
7.
Dieter COEN
BEL
TROL
1:42:05
10'18"
+15:37
8.
Jonathan SCHACH
GER
SV Wannweil
1:55:15
11'38"
+28:47
9.
Bruno NADELSTRUMPF
GER
SV Wannweil
1:58:05
11'55"
+31:37
10.
Daniel SANCHEZ GARRIDO
GER
Kölner O team
2:19:59
14'08"
+53:31
Top
HB
7500m (12)
[H:]M:S
min/km
1.
John WILHELMS
FIN
ASUB
58:53
7'51"
2.
Olivier SCHOULLER
FRA
Tout Azimut Fameck
1:22:22
10'58"
+23:29
3.
Laurent BERNARD
BEL
ASUB
1:24:06
11'12"
+25:13
4.
Ivan BATCHEV
NED
KOVZ
1:25:07
11'20"
+26:14
5.
Stephane HENRY
FRA
C.O. Strasbourg Europe
1:26:08
11'29"
+27:15
6.
Davide VALPIANI
ITA
A.S.D. OC Appennino
1:28:12
11'45"
+29:19
7.
Tino NIJST
BEL
Omega
1:33:16
12'26"
+34:23
8.
William TONNEAU
BEL
O.L.V. Eifel
1:42:22
13'38"
+43:29
9.
Raphael WILLEMSENS
BEL
Hermathenae
1:44:26
13'55"
+45:33
10.
Mike BRULS
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
1:50:47
14'46"
+51:54
11.
Sébastien BOURGEOIS
BEL
Hainaut O.C.
1:54:08
15'13"
+55:15
NCL
Michael BAETTIG
SUI
CA Rosé
Top
H35
8800m (21)
[H:]M:S
min/km
1.
Christophe BERNARD
BEL
ASUB
1:00:34
6'52"
2.
Sacha DAMMEIER
GER
SV Wannweil
1:06:18
7'32"
+5:44
3.
Ronny NATHO
GER
OC München
1:11:21
8'06"
+10:47
4.
Jean-Baptiste COLOMB
FRA
ASUB
1:12:34
8'14"
+12:00
5.
Jeroen VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
1:15:05
8'31"
+14:31
6.
Holger KOHR
GER
OLG Saar
1:18:05
8'52"
+17:31
7.
Tobias SCHWARTZ
GER
BERLINER TSC
1:21:43
9'17"
+21:09
8.
Romain LAGNY
FRA
Tous Azimuts Douai
1:25:18
9'41"
+24:44
9.
Igor KISELEV
RUS
TROL
1:25:24
9'42"
+24:50
10.
Guillem COQUELET
FRA
VALMO
1:27:29
9'56"
+26:55
11.
Patrick MAYERES
BEL
Hermathenae
1:27:35
9'57"
+27:01
12.
Dries HEUNINCKX
BEL
K.O.L.
1:32:47
10'32"
+32:13
13.
François VELDEKENS
BEL
ASUB
1:33:28
10'37"
+32:54
14.
Michel SEPULCHRE
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
1:40:06
11'22"
+39:32
15.
Wim BRIES
BEL
K.O.L.
1:46:27
12'05"
+45:53
16.
Mathieu ROTH
BEL
ASUB
1:47:38
12'13"
+47:04
17.
Vladan VUJAKLIJA
SRB
ASUB
1:49:26
12'26"
+48:52
18.
Ronald SOMERS
NED
K.O.L.
1:51:23
12'39"
+50:49
19.
Dieter SELS
BEL
hamok
1:56:26
13'13"
+55:52
20.
Stephan HANS
BEL
N.S.V. Amel
2:04:46
14'10"
+1:04:12
21.
Thomas ENGELBEEN
BEL
K.O.L.
2:07:21
14'28"
+1:06:47
Top
H40
8200m (31)
[H:]M:S
min/km
1.
Simo MARTOMAA
FIN
Kalevan Rasti
59:04
7'12"
2.
Ondrej KOTECKY
FRA
VALMO
59:50
7'17"
+0:46
3.
Michel BASTIN
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
1:00:09
7'20"
+1:05
4.
Nicolas SILLIEN
BEL
C.O. Pégase
1:02:02
7'33"
+2:58
5.
Thies KNOLL
GER
Bielefelder TG
1:05:19
7'57"
+6:15
6.
Alain MAZY
BEL
C.O. Liège
1:05:26
7'58"
+6:22
7.
Filiep DEBAERE
BEL
K.O.L.
1:08:58
8'24"
+9:54
8.
Iwan VIS
BEL
SUD O LUX
1:09:07
8'25"
+10:03
9.
Michel VAN DONGEN
NED
Olifant
1:10:47
8'37"
+11:43
10.
Cédric INSTALLE
BEL
Hainaut O.C.
1:11:39
8'44"
+12:35
11.
Quentin GILLET
BEL
C.O. Liège
1:16:18
9'18"
+17:14
12.
François LAMBERT
BEL
Hainaut O.C.
1:16:56
9'22"
+17:52
13.
Stephane WILLEMSENS
BEL
Hermathenae
1:17:37
9'27"
+18:33
14.
Stefaan SCHUTJES
BEL
hamok
1:18:17
9'32"
+19:13
15.
Kim JANSEN
BEL
Omega
1:18:34
9'34"
+19:30
16.
Patrick HOCK
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
1:21:45
9'58"
+22:41
17.
Christopher SCOTT
GBR
Luxembourg Orienteering Club
1:23:17
10'09"
+24:13
18.
Roelof POSTHOUWER
NED
MINOR
1:24:20
10'17"
+25:16
19.
Vincent SILLIEN
BEL
C.O. Pégase
1:24:29
10'18"
+25:25
20.
Yves ARNO
BEL
Hainaut O.C.
1:28:03
10'44"
+28:59
21.
Alistair FRONHOFFS
DEN
ASUB
1:32:24
11'16"
+33:20
22.
Olivier PIRET
BEL
Hainaut O.C.
1:35:37
11'39"
+36:33
23.
Freddy SCHWALL
BEL
N.S.V. Amel
1:36:24
11'45"
+37:20
24.
Mathieu POTTIER
FRA
Guyancourt Orientation 78
1:36:54
11'49"
+37:50
25.
Stephane SENCE
FRA
VALMO
1:40:51
12'17"
+41:47
26.
Pascal MYLLE
BEL
hamok
1:42:43
12'31"
+43:39
27.
Dolf LEPPENS
BEL
K.O.L.
1:50:34
13'29"
+51:30
28.
Michaël BROUWIER
BEL
Hermathenae
1:50:43
13'30"
+51:39
29.
Stéphane GALLY
FRA
balise77 Fontaibleau Avon
1:56:54
14'15"
+57:50
30.
Kristof WOLLES
BEL
hamok
2:03:39
15'04"
+1:04:35
31.
Frédéric DE SMET
BEL
Hainaut O.C.
2:28:40
18'07"
+1:29:36
Top
H45
7900m (29)
[H:]M:S
min/km
1.
Tiziano BOIANI
SUI
O-92 Piano di Magadino
59:30
7'31"
2.
Wim VERVOORT
BEL
TROL
1:04:44
8'11"
+5:14
3.
Olivier CHATTLAIN
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
1:10:05
8'52"
+10:35
4.
Marco MENSINK
NED
ARGUS
1:11:46
9'05"
+12:16
5.
Jorn SASS
GER
OLF Mainz
1:11:56
9'06"
+12:26
6.
Christophe AMERIJCKX
BEL
ASUB
1:13:19
9'16"
+13:49
7.
Rolf WÜSTENHAGEN
SUI
Gundelfinger Turnerschaft
1:14:17
9'24"
+14:47
8.
Michael HOCK
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
1:15:35
9'34"
+16:05
9.
Rudy ROOMAN
BEL
TROL
1:15:37
9'34"
+16:07
10.
Ralph KURT
GER
KOVZ
1:16:05
9'37"
+16:35
11.
Eric MATTART
BEL
Hermathenae
1:16:50
9'43"
+17:20
12.
Christophe BARBIER
BEL
Hermathenae
1:17:54
9'51"
+18:24
13.
Pascal MARTIN
FRA
SCAPA NANCY ORIENTATION
1:21:10
10'16"
+21:40
14.
Gerald SOUWEINE
BEL
ASUB
1:21:57
10'22"
+22:27
15.
Frederik LOECKX
BEL
Omega
1:25:16
10'47"
+25:46
16.
Kurt SMET
BEL
TROL
1:28:25
11'11"
+28:55
17.
Nicolas STEIN
FRA
Tout Azimut Fameck
1:36:09
12'10"
+36:39
18.
Yves DE MITS
BEL
TROL
1:36:19
12'11"
+36:49
19.
Yves GOMREE
BEL
Hainaut O.C.
1:41:38
12'51"
+42:08
20.
Frédéric ROBINET
BEL
Les Cros
1:44:50
13'16"
+45:20
21.
Kenneth G. PETERSEN
DEN
OK HTF
1:45:57
13'24"
+46:27
22.
Rik VAN BRUGGEN
BEL
TROL
1:48:08
13'41"
+48:38
23.
Werner LUTZ
GER
SV Wannweil
1:48:57
13'47"
+49:27
24.
Michael BIALLY
GER
TSV Ipsheim
1:51:47
14'08"
+52:17
25.
Steffen KNOOPS
BEL
hamok
1:52:39
14'15"
+53:09
26.
David LIPPOLIS
BEL
Hainaut O.C.
2:09:52
16'26"
+1:10:22
27.
Stephane DRUZETIC
FRA
Raid Orientation Paris
2:10:02
16'27"
+1:10:32
28.
Romuald CHARLIER
FRA
OSCM Charleville Mezières
2:47:46
21'14"
+1:48:16
NCL
Pierre CIPARISSE
BEL
C.O. Pégase
Top
H50
7500m (53)
[H:]M:S
min/km
1.
Dirk GOOSSENS
BEL
TROL
53:06
7'04"
2.
Robert THEISS
BEL
N.S.V. Amel
56:30
7'31"
+3:24
3.
Martin SCHAFFNER
SUI
OLK Piz Hasi
1:02:05
8'16"
+8:59
4.
Frank VANSPAUWEN
BEL
Hermathenae
1:04:11
8'33"
+11:05
5.
Pierre-Emmanuel DEMEUSE
BEL
C.O. Liège
1:04:41
8'37"
+11:35
6.
Martin NOLTE
GER
O.L.V. Eifel
1:05:57
8'47"
+12:51
7.
Serge BAERT
BEL
N.S.V. Amel
1:07:05
8'56"
+13:59
8.
Fabien GRUSELLE
FRA
Association Sportive de l 'IGN
1:07:36
9'00"
+14:30
Jean-Philippe LOVENS
BEL
C.O. Pégase
1:07:36
9'00"
+14:30
10.
Alain GENTEN
BEL
N.S.V. Amel
1:07:50
9'02"
+14:44
11.
Christian WEHRLI
SUI
Swiss O Tours
1:12:17
9'38"
+19:11
12.
Marc DEPAUE
BEL
SUD O LUX
1:12:53
9'43"
+19:47
13.
Eric VANDEBROEK
BEL
hamok
1:13:01
9'44"
+19:55
14.
Karl VERVOORT
BEL
TROL
1:13:29
9'47"
+20:23
15.
Guy TIREZ
BEL
CO Colmar
1:14:53
9'59"
+21:47
16.
Erik VAN DYCK
BEL
TROL
1:16:18
10'10"
+23:12
17.
Richard ROBINSON
BEL
ASUB
1:17:00
10'15"
+23:54
18.
Jonas WOLFF
FIN
Luxembourg Orienteering Club
1:17:25
10'19"
+24:19
19.
Klemens JANISCHOWSKY
GER
OLG Regensburg
1:18:02
10'24"
+24:56
20.
Thomas WEY
SUI
OLG Goldau
1:18:37
10'28"
+25:31
21.
Michael BOHSMAN
GER
OL-Team Filder
1:19:01
10'32"
+25:55
22.
Rudi AERTS
BEL
Omega
1:20:48
10'46"
+27:42
23.
Eyke DIEHR
GER
OLF Mainz
1:22:09
10'57"
+29:03
24.
Robert WIRTH
GER
TV 1901 Beaumarais
1:22:49
11'02"
+29:43
25.
Philippe PAPIN
FRA
VALMO
1:23:44
11'09"
+30:38
26.
Antoine PAUL
FRA
Epernay Nature et Sport
1:23:49
11'10"
+30:43
27.
Robert LOGE
FRA
Tout Azimut Fameck
1:24:47
11'18"
+31:41
28.
Henrik LISBY
DEN
hamok
1:26:05
11'28"
+32:59
29.
Stefan RÖHL
GER
OLF Mainz
1:26:47
11'34"
+33:41
30.
Martin BURKHARD
SUI
OLG Cordoba
1:27:48
11'42"
+34:42
31.
Mario ALVARES
POR
GD4C
1:28:03
11'44"
+34:57
32.
Jean Claude MARION
SUI
CA Rosé
1:30:04
12'00"
+36:58
33.
Roger DULIEU
BEL
Omega
1:30:15
12'02"
+37:09
34.
Benoît DEFRAIGNE
BEL
ASUB
1:32:02
12'16"
+38:56
35.
Simon PARKER
GBR
BerkshireOrienteers
1:33:14
12'25"
+40:08
36.
Francis GLASSÉE
BEL
TROL
1:33:25
12'27"
+40:19
37.
Steven JOCHEMS
NED
KOVZ
1:34:15
12'33"
+41:09
38.
Olivier GUENIN
FRA
Animation Sillery Orientation
1:35:13
12'41"
+42:07
39.
Martin GENT
GER
Indiv.
1:35:39
12'45"
+42:33
40.
Pascal BELLE
FRA
Ski Club Barr
1:35:48
12'46"
+42:42
41.
Thierry JAUVAIN
FRA
OSCM Charleville Mezières
1:47:04
14'16"
+53:58
42.
Michael MARGOLIN
GER
Kölner O team
1:48:29
14'27"
+55:23
43.
Pierre-Michel DURIEUX
BEL
Altaïr C.O.
1:48:43
14'29"
+55:37
44.
Jean-Pol BRISEBOIS
BEL
Hainaut O.C.
1:50:00
14'40"
+56:54
45.
Marc ARNARDI
BEL
ASUB
1:53:18
15'06"
+1:00:12
46.
Marc GEIRNART
FRA
VALMO
2:05:20
16'42"
+1:12:14
47.
Jan BOUWMAN
GER
Kölner O team
2:07:34
17'00"
+1:14:28
48.
Fabien SCORNICIEL
BEL
C.O. Militaire Belge
2:12:32
17'40"
+1:19:26
49.
Luc VANEL
FRA
Tout Azimut Fameck
2:21:01
18'48"
+1:27:55
50.
Oskar KAALOY
NOR
Sandefjord Orienteringsklubb
2:41:30
21'31"
+1:48:24
NCL
Jean-Bernard VAN AERSCHOT
BEL
Hainaut O.C.
NCL
Trond FOSS
NOR
Sandefjord Orienteringsklubb
NCL
Veikko BAATH
GER
TSV Jetzendorf
Top
H55
6200m (46)
[H:]M:S
min/km
1.
Torbjorn LÄNNEVALL
SWE
OK Roslagen
48:49
7'52"
2.
Wiet LAENEN
BEL
TROL
49:46
8'01"
+0:57
3.
Dirk DEIJGERS
BEL
hamok
51:22
8'17"
+2:33
4.
Morten KJAER
DEN
Silkeborg OK
51:41
8'20"
+2:52
5.
Dirk HARTMANN
GER
O.L.G. St. Vith ARDOC
53:54
8'41"
+5:05
6.
Benoit SANDEVOIR
FRA
Orientation caennaise
55:35
8'57"
+6:46
7.
Bart VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
57:04
9'12"
+8:15
8.
Konstantin SMIRNOV
FRA
VALMO
57:12
9'13"
+8:23
9.
Joël POULAIN
FRA
ASUB
58:00
9'21"
+9:11
10.
Dennis CUCHE
SUI
CA Rosé
58:17
9'24"
+9:28
11.
Patrick MOSSOUX
BEL
C.O. Pégase
59:07
9'32"
+10:18
12.
Philippe TAELEMANS
BEL
ASUB
59:15
9'33"
+10:26
13.
Luc MELIS
BEL
hamok
1:00:23
9'44"
+11:34
14.
Freddy HENKES
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
1:00:50
9'48"
+12:01
15.
Pascal LEGERE
FRA
VALMO
1:01:20
9'53"
+12:31
16.
Marc MEEUWSSEN
BEL
TROL
1:01:36
9'56"
+12:47
17.
Jean-Noël DEBEHOGNE
BEL
ASUB
1:02:23
10'03"
+13:34
18.
Vadim NI
GER
OLV Steinberg
1:02:39
10'06"
+13:50
19.
Milan BELES
SVK
ASUB
1:02:58
10'09"
+14:09
20.
Jean François MORLON
FRA
CSAG Metz
1:06:02
10'39"
+17:13
21.
Marc VAN DE MAELE
BEL
K.O.L.
1:06:37
10'44"
+17:48
22.
Peter JUHL
DEN
OK HTF
1:07:46
10'55"
+18:57
23.
Albert SEGUINOT
FRA
OSCM Charleville Mezières
1:08:03
10'58"
+19:14
24.
André PIERLOT
BEL
C.O. Liège
1:08:54
11'06"
+20:05
25.
Arne BERTELSEN
DEN
OK HTF
1:10:11
11'19"
+21:22
26.
Per FORSBERG
SWE
KOVZ
1:10:55
11'26"
+22:06
27.
Jean-Pol HOULMONT
BEL
SUD O LUX
1:12:33
11'42"
+23:44
28.
Jens Peder JENSEN
DEN
OK HTF
1:12:49
11'44"
+24:00
29.
Alain WATHELET
BEL
C.O. Liège
1:13:03
11'46"
+24:14
30.
Michel DICKBURT
FRA
VALMO
1:13:06
11'47"
+24:17
31.
Peter VANDE LOOCK
BEL
K.O.L.
1:15:29
12'10"
+26:40
32.
Lennart KARLSSON
SWE
OK Roslagen
1:16:06
12'16"
+27:17
33.
Didier DARIMONT
BEL
ASUB
1:17:58
12'34"
+29:09
34.
Olivier HOFF
FRA
Tout Azimut Fameck
1:19:39
12'50"
+30:50
35.
Rudy HUS
BEL
K.O.L.
1:21:56
13'12"
+33:07
36.
Bruno VANDERMEULEN
BEL
C.O. Liège
1:22:44
13'20"
+33:55
37.
Nikolaj WANNER
GER
OLG Siegerland
1:25:03
13'43"
+36:14
38.
Mark COLLINS
GBR
Dartford
1:29:05
14'22"
+40:16
39.
Julius GARRAY
BEL
C.O. Liège
1:30:41
14'37"
+41:52
40.
Eric NOBELS
BEL
C.O. Militaire Belge
1:35:57
15'28"
+47:08
41.
Felipe MARTOS SANCHEZ
ESP
Hainaut O.C.
1:36:33
15'34"
+47:44
42.
Daniel COFFE
FRA
AC Beauchamp
1:40:41
16'14"
+51:52
43.
Marc TALLOEN
BEL
Omega
1:43:53
16'45"
+55:04
44.
Ivan HEYNINCK
BEL
hamok
1:47:14
17'17"
+58:25
45.
John ROWE
IRL
Fingal Orienteers
2:02:22
19'44"
+1:13:33
46.
Jesper CHRITENSEN
K.O.L.
2:06:38
20'25"
+1:17:49
Top
H60
6000m (28)
[H:]M:S
min/km
1.
Pierre MARCHAL
BEL
C.O. Liège
48:30
8'04"
2.
Philippe POGU
FRA
SCAPA NANCY ORIENTATION
56:58
9'29"
+8:28
3.
Jackie VANDIJCK
BEL
K.O.L.
58:41
9'46"
+10:11
4.
Jean Marie FATH
FRA
SCAPA NANCY ORIENTATION
59:35
9'55"
+11:05
5.
Patrick WALLAERT
BEL
Omega
59:49
9'58"
+11:19
6.
Philippe CLAPUYT
BEL
ASUB
1:02:43
10'27"
+14:13
7.
Herman JANSSEN
BEL
TROL
1:03:09
10'31"
+14:39
8.
Uwe KRAUSBAUER
GER
O.L.G. St. Vith ARDOC
1:04:06
10'41"
+15:36
9.
Roger BOCKX
BEL
K.O.L.
1:04:32
10'45"
+16:02
10.
Ian DITCHFIELD
GBR
Moledowns
1:05:56
10'59"
+17:26
11.
Philippe HECQ
BEL
Hainaut O.C.
1:07:25
11'14"
+18:55
12.
Andre AERTS
BEL
hamok
1:13:13
12'12"
+24:43
13.
Etienne DE WIT
BEL
K.O.L.
1:13:46
12'17"
+25:16
14.
Michael ZWICKE
GER
DJK VFL Willich
1:16:50
12'48"
+28:20
15.
Bernard DUBOIS
BEL
Hainaut O.C.
1:18:28
13'04"
+29:58
16.
Jean Luc DUBOIS
FRA
Tout Azimut Fameck
1:18:42
13'06"
+30:12
Julien VAN BOSCH
BEL
TROL
1:18:42
13'06"
+30:12
18.
David ROACH
GBR
Luxembourg Orienteering Club
1:19:45
13'17"
+31:15
19.
Albert VAN CANEGHEM
BEL
K.O.L.
1:19:54
13'18"
+31:24
20.
Tommy BURKE
IRL
Fingal Orienteers
1:27:25
14'34"
+38:55
21.
Bernard PRESSON
FRA
Club Orientation Compiègne
1:28:02
14'40"
+39:32
22.
Roger HENROTTAY
BEL
C.O. Liège
1:29:16
14'52"
+40:46
23.
Johan CLAES
BEL
Borasca
1:31:22
15'13"
+42:52
24.
Léonard THIENPONDT
BEL
ASUB
1:46:00
17'39"
+57:30
25.
Paul BOLSENS
BEL
TROL
1:56:38
19'26"
+1:08:08
26.
Frank BUTTIN
FRA
Club Orientation Compiègne
2:00:34
20'05"
+1:12:04
27.
Brian SEWELL
GBR
BerkshireOrienteers
2:36:25
26'04"
+1:47:55
NCL
Etienne VANDEGHINSTE
BEL
Altaïr C.O.
Top
H65
5400m (42)
[H:]M:S
min/km
1.
Klaus HELD
BEL
O.L.V. Eifel
49:24
9'08"
2.
Ludwig KAUT
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
55:33
10'17"
+6:09
3.
Hubert BASTIN
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
58:18
10'47"
+8:54
4.
Paul TIMMERMANS
BEL
Hainaut O.C.
58:23
10'48"
+8:59
5.
Luc HEUNINCKX
BEL
K.O.L.
59:07
10'56"
+9:43
6.
Jean-Pierre KELLENS
BEL
K.O.L.
59:39
11'02"
+10:15
7.
Jacques SILVESTRE
BEL
C.O. Liège
1:00:32
11'12"
+11:08
8.
Rudy CANTRE
BEL
K.O.L.
1:00:56
11'17"
+11:32
9.
Christian KRINGS
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
1:01:41
11'25"
+12:17
10.
Jean-Claude DUPONT
BEL
C.O. Liège
1:05:13
12'04"
+15:49
11.
Jean BREDO
BEL
O.L.V. Eifel
1:05:16
12'05"
+15:52
12.
Hermann WOLLGARTEN
GER
Hansa Simmerath
1:05:24
12'06"
+16:00
13.
Carl MALLING
DEN
RANDERS OK
1:05:28
12'07"
+16:04
14.
Servais HICK
BEL
C.O. Liège
1:06:24
12'17"
+17:00
15.
Anton BUYTAERT
BEL
Omega
1:07:15
12'27"
+17:51
16.
Dominique SCHUTJES
BEL
hamok
1:07:25
12'29"
+18:01
17.
Marc CEULEMANS
BEL
TROL
1:07:34
12'30"
+18:10
18.
Heinrich GÖTTE
GER
OLF Mainz
1:08:54
12'45"
+19:30
19.
Vasil SILIN
GER
Silin
1:11:05
13'09"
+21:41
20.
Frans WENS
BEL
TROL
1:13:39
13'38"
+24:15
21.
Bernard DARGENTON
FRA
C.O. Tours Sud
1:14:07
13'43"
+24:43
22.
Volodymyr OSTROVSKYI
UKR
Team Ostrovsky
1:15:10
13'55"
+25:46
23.
Claude PIERRON
FRA
PZ Chat'O1311
1:16:05
14'05"
+26:41
24.
Ernest PELTIER
BEL
O.L.V. Eifel
1:21:31
15'05"
+32:07
25.
Eddie DESMEDT
BEL
TROL
1:21:49
15'09"
+32:25
26.
Bill GRIFFITHS
GBR
Eborienteers
1:23:42
15'29"
+34:18
27.
Jef VANHOUT
BEL
K.O.L.
1:26:04
15'56"
+36:40
28.
Georges DICKER
BEL
ASUB
1:26:08
15'57"
+36:44
29.
Milan FIALA
CZE
N.S.V. Amel
1:27:17
16'09"
+37:53
30.
Eddie DE KERF
NED
TROL
1:28:05
16'18"
+38:41
31.
Jean Bernard ROSE
FRA
OSCM Charleville Mezières
1:29:13
16'31"
+39:49
32.
Ivo TIMMERMANS
BEL
K.O.L.
1:29:16
16'31"
+39:52
33.
Robert SCUVEE
BEL
C.O. Liège
1:29:44
16'37"
+40:20
34.
Régis LECOYER
FRA
VERVINS ORIENTATION
1:30:57
16'50"
+41:33
35.
Juliaan LINTEN
BEL
K.O.L.
1:31:47
16'59"
+42:23
36.
Nigel FOLEY- FISHER
IRL
Lagan Valley Orienteers
1:33:30
17'18"
+44:06
37.
Robert LOCUSSE
FRA
Tout Azimut Fameck
1:36:39
17'53"
+47:15
38.
Daniel DANGRIAUX
BEL
C.O. Militaire Belge
1:38:50
18'18"
+49:26
39.
Alain MOUCHETTE
FRA
Tout Azimut Fameck
1:39:46
18'28"
+50:22
40.
Jean-Marie LEGROS
BEL
C.O. Liège
2:11:33
24'21"
+1:22:09
41.
Jacques BASTIEN
BEL
Hainaut O.C.
2:17:54
25'32"
+1:28:30
NCL
Walter SCHACH
GER
SV Wannweil
Top
H70
4000m (27)
[H:]M:S
min/km
1.
Freddy SILLIEN
BEL
C.O. Pégase
30:28
7'37"
2.
Etienne BOUSSER
FRA
CSAG Metz
33:49
8'27"
+3:21
3.
Georges VONCK
BEL
TROL
38:07
9'31"
+7:39
4.
Ron MCGRAIL
DEN
Sollerod OK
39:16
9'48"
+8:48
5.
Guy TAILLANDIER
FRA
OSCM Charleville Mezières
42:02
10'30"
+11:34
6.
Roland EGGLI
SUI
Fuersten OK Ettingen
44:39
11'09"
+14:11
7.
Vic VANDERSTRAETEN
BEL
hamok
46:28
11'37"
+16:00
8.
Georges TIMMERMANS
BEL
K.O.L.
47:33
11'53"
+17:05
9.
Serge DERY
BEL
O.L.V. Eifel
48:27
12'06"
+17:59
10.
Mike IN 'T GROEN
NED
TROL
48:32
12'07"
+18:04
11.
Bertrand PATURET
FRA
Club Orientation Compiègne
48:58
12'14"
+18:30
12.
Bert GEUDENS
BEL
K.O.L.
49:16
12'18"
+18:48
13.
Jos THYS
BEL
hamok
51:17
12'49"
+20:49
14.
Christian ROBERT
FRA
Vesoul Haute Saône orientation
52:52
13'12"
+22:24
15.
Mark VAN BRUGGEN
BEL
TROL
53:02
13'15"
+22:34
16.
Jos HOUBEN
BEL
K.O.L.
54:34
13'38"
+24:06
17.
Stephane DMYTERKO
BEL
Hermathenae
57:08
14'17"
+26:40
18.
Ruud SCHONEWILLE
NED
Borasca
1:01:00
15'15"
+30:32
19.
Daniel TESSIER
FRA
Union sportive melunaise
1:02:08
15'32"
+31:40
20.
Jacques FLAMENT
BEL
ASUB
1:02:20
15'34"
+31:52
21.
Per HENRIKSEN
DEN
OK HTF
1:02:58
15'44"
+32:30
22.
Serge MINEUR
BEL
Hainaut O.C.
1:09:30
17'22"
+39:02
23.
Michel POULAIN
BEL
C.O. Pégase
1:11:48
17'57"
+41:20
24.
André VLIEGEN
BEL
O.L.V. Eifel
1:14:24
18'36"
+43:56
25.
Jean BAISIPONT
BEL
C.O. Liège
1:14:30
18'37"
+44:02
26.
Guy CHATELAIN
BEL
Hermathenae
1:22:42
20'40"
+52:14
NCL
Oswald VAN BOCKSTAL
BEL
TROL
Top
H75
4000m (9)
[H:]M:S
min/km
1.
Georges RENNOTTE
BEL
Tout Azimut Fameck
48:12
12'03"
2.
Knud LYKKING
DEN
OK73 Gladsaxe
56:31
14'07"
+8:19
3.
Phil MELLEBEEK
BEL
hamok
56:33
14'08"
+8:21
4.
Serge BLASCO
FRA
Club Athlétique de Condat
1:00:26
15'06"
+12:14
5.
Gerrit KRAUSE
GER
SV Bayer Wuppertal
1:05:43
16'25"
+17:31
6.
Claude VAN COLLIE
BEL
Hainaut O.C.
1:08:01
17'00"
+19:49
7.
Jean-Pierre VAN DER CRUYS
BEL
ASUB
1:08:58
17'14"
+20:46
8.
Régis ANTOINE
FRA
C.O. Montceau Morvan
1:13:30
18'22"
+25:18
9.
Ton ROOS
NED
HOC'93
1:16:56
19'14"
+28:44
Top
H80
4000m (8)
[H:]M:S
min/km
1.
Michel OOMS
BEL
Omega
47:36
11'53"
2.
Abdelkader KENANE
FRA
SAVCO VERDUN 55
52:11
13'02"
+4:35
3.
Frans VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
1:00:58
15'14"
+13:22
4.
Michael HODSON
GBR
SCAPA NANCY ORIENTATION
1:07:14
16'48"
+19:38
5.
Lucien TONNEAU
BEL
O.L.V. Eifel
1:11:55
17'58"
+24:19
6.
André LUXEN
BEL
Balise 10
1:12:22
18'05"
+24:46
7.
Henri VANDENBERK
BEL
K.O.L.
1:19:32
19'52"
+31:56
8.
Klaus HUGGLER
SUI
OLG Stäfa
1:22:51
20'42"
+35:15
Top
Total
Hainaut O.C.
57
ASUB
53
C.O. Liège
47
TROL
46
K.O.L.
44
hamok
39
Omega
29
Hermathenae
24
Tout Azimut Fameck
24
O.L.G. St. Vith ARDOC
18
C.O. Pégase
17
VALMO
14
OLF Mainz
12
SV Wannweil
12
Luxembourg Orienteering Club
10
O.L.V. Eifel
9
OK HTF
8
KOVZ
7
N.S.V. Amel
7
OSCM Charleville Mezières
7
SCAPA NANCY ORIENTATION
7
CA Rosé
6
OLG Goldau
6
BERLINER TSC
5
CSAG Metz
5
SUD O LUX
5
TSV Jetzendorf
5
ARGUS
4
Bielefelder TG
4
C.O. Strasbourg Europe
4
HOC'93
4
OL-Team Filder
4
OLV Zug
4
Olifant
4
Orientation caennaise
4
Raid Orientation Paris
4
Sandefjord Orienteringsklubb
4
TV 1901 Beaumarais
4
Altaïr C.O.
3
BerkshireOrienteers
3
Borasca
3
C.O. Militaire Belge
3
CO Colmar
3
Club Orientation Compiègne
3
Dartford
3
Indiv.
3
Kölner O team
3
Noyon course d' orientation
3
OC München
3
OK Roslagen
3
Silkeborg OK
3
VERVINS ORIENTATION
3
balise77 Fontaibleau Avon
3
A.S.D. OC Appennino
2
AC Beauchamp
2
Animation Sillery Orientation
2
Club Athlétique de Condat
2
DJK VFL Willich
2
Fingal Orienteers
2
Lagan Valley Orienteers
2
Moledowns
2
OK73 Gladsaxe
2
OLG Cordoba
2
OLG Siegerland
2
OLG Stäfa
2
OLV Steinberg
2
Silin
2
Sollerod OK
2
Swiss O Tours
2
Team Ostrovsky
2
Union sportive melunaise
2
Vesoul Haute Saône orientation
2
Association Sportive de l 'IGN
1
Balise 10
1
C.O. Montceau Morvan
1
C.O. Tours Sud
1
Eborienteers
1
Epernay Nature et Sport
1
Espoon Suunta
1
Fuersten OK Ettingen
1
GD4C
1
Gundelfinger Turnerschaft
1
Guyancourt Orientation 78
1
Hansa Simmerath
1
Kalevan Rasti
1
Les Cros
1
MINOR
1
O-92 Piano di Magadino
1
OLG Regensburg
1
OLG Saar
1
OLK Piz Hasi
1
PZ Chat'O1311
1
Quimper orientation
1
RANDERS OK
1
SAVCO VERDUN 55
1
SV Bayer Wuppertal
1
Ski Club Barr
1
TSV Ipsheim
1
Tous Azimuts Douai
1
Total: 677