clublogo
index

BK midden - Weyervlakte
Hechtel-Eksel 18.10.2020
Omega

Last updated: 19.10.2020 09:21:38
Contact/Remarks: info@olomega.be Info
Medailles en badges zullen per club verdeeld worden.

Les médailles et badges seront distribués par club.
HELGA Orienteering Software © Michael Hock

Kinder-O D-10 D10B D-12 D-14 D-16 D-18 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H90 SE SD LD Total Splitsbrowser WinSplits Online

NCL niet geklasseerd   NT zonder tijd   -- buiten wedstrijd   

Kinder-O   length 4530m (13)

[H:]M:Smin/km
NTAnna PASQUASYBELHainaut O.C.
NTBaptiste PASQUASYBELHainaut O.C.
NTElise WALLAERTBELKinder-O
NTEmma HANZENBELKinder-O
NTFien SPELEERSBELK.O.L.
NTJules COLOMBFRAKinder-O
NTLea BERNARDBELKinder-O
NTLotte SPELEERSBELK.O.L.
NTLyam BOSMANSBELTROL
NTMarius COLOMBFRAKinder-O
NTMats TALLOENBELOmega
NTNoor TALLOENBELOmega
NTNoé BERNARDBELKinder-O
Top

D-10   length 2170m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Juliette DE NEYERBELASUB35:5216'31"
Top

D10B   length 2170m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Ninthe WOLLESBELhamok53:2424'36"
NTAnna PASQUASYBELHainaut O.C.
NTFien SPELEERSBELK.O.L.
NTNoor TALLOENBELOmega
Top

D-12   length 2270m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Eloïse LOVENSBELC.O. Pégase27:4212'12"
2.Anaïs MAZYBELC.O. Liège29:1512'53"+1:33
3.Fin MYLLEBELhamok36:1015'55"+8:28
4.Florine FORTEMPSBELC.O. Liège48:0921'12"+20:27
5.Violette MAYERESBELHermathenae1:08:0229'58"+40:20
--Mila VAN DE MOORTELBELOmega32:0414'07"+4:22
Top

D-14   length 2660m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Kiara NIJSTBELOmega34:2612'56"
2.Louise ARNOBELHainaut O.C.34:3112'58"+0:05
3.Noor DE MITSBELTROL34:5613'07"+0:30
4.Elvire PIERLOTBELC.O. Liège36:0013'32"+1:34
5.Louise MATTARTBELHermathenae38:3114'28"+4:05
6.Erine NEUWELSBELHainaut O.C.39:5515'00"+5:29
7.Jeanne RENARDBELhamok46:5017'36"+12:24
8.Fee MYLLEBELhamok53:1720'01"+18:51
Top

D-16   length 3320m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Tille DE SMULBELOmega31:279'28"
2.Sarah ROOMANBELAntwerp Orienteers36:1010'53"+4:43
3.Maija TAILLIEUBELK.O.L.36:1610'55"+4:49
4.Maya RENARDBELhamok39:5512'01"+8:28
5.Jil MYLLEBELhamok41:2712'29"+10:00
6.Camille PETITJEANBELHainaut O.C.43:1913'02"+11:52
7.Lotte VERHAEGENBELOmega45:4813'47"+14:21
8.Marie GILLETBELC.O. Liège47:1614'14"+15:49
9.Gaëlle NEUWELSBELHainaut O.C.52:1915'45"+20:52
10.Sofie BOSMANSBELOmega55:3816'45"+24:11
11.Camille LAMBIOTTEBELHainaut O.C.58:2417'35"+26:57
12.Hanne TIESTERSBELOmega1:00:1018'07"+28:43
NCLLotte VAN BOVENBELTROL
Top

D-18   length 3980m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Kato KEUPPENSBELOmega33:158'21"
2.Julia KREKELSBELTROL33:578'31"+0:42
3.Flore TOELENBELK.O.L.42:3010'40"+9:15
4.Emma MAESBELK.O.L.43:2510'54"+10:10
5.Gaëlle FRONHOFFSBELASUB43:3310'56"+10:18
6.Emma WILLEMSENSBELHermathenae1:01:5015'32"+28:35
NCLLotte TIESTERSBELOmega
Top

D-20   length 4230m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Julie SMEETSBELOmega57:0013'28"
2.Eske AERDENBELK.O.L.1:02:5114'51"+5:51
3.Lene ELSENBELOmega1:16:0717'59"+19:07
Top

DE   length 5090m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Anna SERRALLONGAESPTROL35:366'59"
2.Ems DE SMULBELOmega37:557'26"+2:19
3.Greet OEYENBELhamok40:187'55"+4:42
4.Marine SILLIENBELC.O. Pégase41:408'11"+6:04
5.Aline HERMANSBELC.O. Liège42:178'18"+6:41
6.Hannah THIELSBELTROL43:268'31"+7:50
7.Fanny TILKINBELC.O. Liège44:428'46"+9:06
8.Claire SANDEVOIRFRAASUB45:158'53"+9:39
9.Aurélie DESCHEPPERBELBelgian Military Orienteering Team45:398'58"+10:03
10.Lucie ARNOBELHainaut O.C.45:448'59"+10:08
11.Miek FABRÉBELOmega46:119'04"+10:35
12.Laurine HERMANBELASUB47:189'17"+11:42
13.Daria MOSKALENKOUKRC.O. Liège47:209'17"+11:44
14.Jessica LIMPACHBELASUB47:319'20"+11:55
15.Kelly GYSENBELK.O.L.47:559'24"+12:19
16.Amandine MALENGREAUBELBelgian Military Orienteering Team56:5011'09"+21:14
17.Silke VAN ROOYBELAntwerp Orienteers58:3011'29"+22:54
18.Jolien VANDEBROEKBELhamok59:3811'42"+24:02
19.Daniëlle DEWICKEREBELAntwerp Orienteers1:01:1212'01"+25:36
20.Liesbeth VAN DE VELDEBELBelgian Military Orienteering Team1:08:0813'23"+32:32
21.Anneleen AERTSBELAntwerp Orienteers1:20:5515'53"+45:19
NCLVéronique DE BRIEYBELBelgian Military Orienteering Team
Top

D21   length 4530m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Elke VERDEYENBELOmega41:229'07"
2.Claudia ROOMANBELAntwerp Orienteers53:0811'43"+11:46
3.Kirsten VERSTRAETEBELhamok54:2111'59"+12:59
4.Lisa ELSENBELOmega56:2512'27"+15:03
5.Vanessa VAN BREEDAMBELTROL1:07:4214'56"+26:20
6.Kim TIREZBELOmega1:08:5915'13"+27:37
7.Joni VANHOECKEBELAntwerp Orienteers1:17:3017'06"+36:08
8.Magalie GILLETBELOmega1:17:5317'11"+36:31
9.Magalie VERSTREPENBELOmega1:31:3620'13"+50:14
10.Liesbeth GOVAERTSBELAntwerp Orienteers1:37:3421'32"+56:12
Top

DB   length 3320m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Annelies VOSBELOmega1:23:4425'13"
Top

D35   length 4230m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Ellen MOLSBELhamok1:05:4015'31"
2.Marie DESTREEBELHainaut O.C.1:08:5116'16"+3:11
Top

D40   length 3980m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Vinciane MULPASBELASUB37:189'22"
2.Nancy WENDERICKXBELhamok38:249'38"+1:06
3.Elisabeth SCHUTJESBELhamok41:2310'23"+4:05
4.Ellen BOURGONJONBELTROL47:4612'00"+10:28
5.An FREDERICKXBELASUB47:5212'01"+10:34
6.Leslie CRETTELSBELHermathenae54:5413'47"+17:36
7.Julie TIMMERMANSBELHainaut O.C.57:2214'24"+20:04
8.Hilde BREESCHBELTROL58:2014'39"+21:02
9.Isabelle FREREBELC.O. Liège1:01:4315'30"+24:25
10.Annelies GEBOERSBELK.O.L.1:04:4616'16"+27:28
11.Ellen DESCHEPPERBELTROL1:09:2517'26"+32:07
12.Rachel WINTHAGENBELHermathenae1:09:4917'32"+32:31
13.Gisela HENNESBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:15:3318'58"+38:15
14.Agnes HERMESZHUNAltaïr C.O.1:24:4721'18"+47:29
15.Liesbet ROMMENSBELhamok1:24:5921'21"+47:41
Top

D45   length 3690m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Béatrice DE LONGUEVILLEBELASUB29:428'02"
2.Amber THYSBELhamok31:218'29"+1:39
3.Catherine DICKBURTBELASUB40:1310'53"+10:31
4.Florence BASTINBELC.O. Liège44:0911'57"+14:27
5.Virginie DEHULLUBELK.O.L.50:0813'35"+20:26
6.Els SPILLEBEENBELOmega50:5313'47"+21:11
7.Tina LINTENBELK.O.L.52:4414'17"+23:02
8.Angelique DE GRANDEBELOmega57:0715'28"+27:25
9.Anne-Françoise HENNENBELC.O. Liège58:5515'57"+29:13
10.Karin DECLERCQBELhamok1:27:0623'36"+57:24
NCLCaroline MARGREVEBELO.L.G. St. Vith ARDOC
NCLAxelle HEUREUXBELHainaut O.C.
Top

D50   length 3060m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Annemie JANSENBELK.O.L.35:2811'35"
2.Kristel MERTENSBELAntwerp Orienteers37:1612'10"+1:48
3.Katleen VAN DE MOORTELBELOmega37:4312'19"+2:15
4.Marijs VANDEWEYERBELhamok38:5312'42"+3:25
5.An DUYCKBELASUB45:4214'56"+10:14
6.Kristel PALMANSBELOmega46:5515'19"+11:27
7.Anne-Marie DELANGHEBELBelgian Military Orienteering Team51:4416'54"+16:16
8.Corinne SERVAISBELASUB54:2317'46"+18:55
9.Laurence AUGHUETBELASUB56:0118'18"+20:33
10.Anja POTVINBELK.O.L.1:02:0220'16"+26:34
11.Nicole REVENCUBELASUB1:03:5620'53"+28:28
12.Jenny BUELENSBELASUB1:09:1022'36"+33:42
13.Anja STYNENBELhamok1:36:1631'27"+1:00:48
Top

D55   length 2660m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Linda VERBRAKENBELTROL29:1210'58"
2.Maria HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC29:2011'01"+0:08
3.Leen WOUTERSBELOmega31:1411'44"+2:02
4.Kathleen REYNDERSBELK.O.L.31:3611'52"+2:24
5.Hilde VERCAERENBELK.O.L.31:5311'59"+2:41
6.Greta MOLSBELhamok34:1712'53"+5:05
7.Sonja NIJSBELOmega41:1915'31"+12:07
8.Patricia MARCHAL-PIRARDBELC.O. Liège47:5318'00"+18:41
9.Mia KINNAERBELOmega50:0918'51"+20:57
10.Annick ROUSEREZBELASUB50:3919'02"+21:27
11.Francine SERREBELAltaïr C.O.1:04:0524'05"+34:53
12.Anne-Marie CEULEMANSBELBalise 101:09:5126'15"+40:39
Top

D60   length 2660m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Els PUTBELOmega28:5710'53"
2.Lea SWINNENBELOmega32:0212'02"+3:05
3.Claire MUYLLAERTBELASUB33:1312'29"+4:16
4.Bernadette GOVAERTSBELASUB37:2114'02"+8:24
5.Marie-Christine METTENBELK.O.L.42:4616'04"+13:49
6.Nicole VANHEESBELhamok42:4916'05"+13:52
7.Anita BAERTSBELBorasca53:0919'58"+24:12
8.Julienne VANREUSELBELhamok53:5320'15"+24:56
9.Hedwige LEJEUNEBELC.O. Liège55:1620'46"+26:19
10.Noëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.1:00:1122'37"+31:14
11.Marie-Jeanne WAGENER-COOLBELO.L.V. Eifel1:07:3325'23"+38:36
12.Myriam BRUYNINCKXBELhamok1:07:4325'27"+38:46
Top

D65   length 2410m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Paulette BLOMMENBELOmega38:5916'10"
2.Lisette EYKMANSBELK.O.L.40:1216'40"+1:13
3.Monica ROELINGNEDTROL41:1917'08"+2:20
4.Bernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège41:5917'25"+3:00
5.Elisabeth VLIEGENBELN.S.V. Amel43:5618'13"+4:57
6.Odette MORETBELK.O.L.46:4719'24"+7:48
7.Christiane TOEBINTEBELBalise 1048:2420'04"+9:25
8.Jacqueline MOREAU-SCUVEEBELC.O. Liège49:3820'35"+10:39
9.Lieve FEYSBELOmega55:0922'53"+16:10
10.Simonne SILVIBELK.O.L.56:4723'33"+17:48
11.Lily-Anne COLEBELTROL1:03:5426'30"+24:55
12.Marie QUISTHOUDTBELOmega1:23:1734'33"+44:18
NCLLiset HENDRICKXBELOmega
Top

D70   length 2030m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Lieve GEENSBELTROL32:0815'49"
2.Christa ZWIKKERNEDTROL35:2517'26"+3:17
3.Monique DEFFENSEBELC.O. Pégase37:4318'34"+5:35
4.Françoise CHATELAIN-NANOUXBELHermathenae45:0422'12"+12:56
5.Marie-Christine BLANCHEBELASUB45:0522'12"+12:57
6.Lia DE KERFBELTROL56:1827'44"+24:10
7.Maria DELARBREBELhamok1:09:5334'25"+37:45
Top

D75   length 2030m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Danielle NOLENSBELhamok46:3122'54"
2.Gilberte MARIENBELK.O.L.51:5425'33"+5:23
3.Manon RENNOTTE-CHAUVEHEIDBELHermathenae1:20:0439'26"+33:33
Top

H-10   length 2170m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Sascha KURTNEDTROL18:038'19"
2.Simon BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC20:159'19"+2:12
3.Emile PASQUASYBELHainaut O.C.20:449'33"+2:41
4.Daan COOLSBELTROL22:0710'11"+4:04
5.Viek DE MITSBELTROL25:3711'48"+7:34
6.Daan SMOLDERSBELK.O.L.26:0612'01"+8:03
7.Thor WOLLESBELhamok26:1312'04"+8:10
8.Tom MAYERESBELHermathenae37:5217'27"+19:49
NCLNathan JANSENBELOmega
Top

H10B   length 2170m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Mats VAN DE MOORTELBELOmega24:3011'17"
2.Emilien FORTEMPSBELC.O. Liège25:1411'37"+0:44
3.Jens DEFERMBELhamok25:4911'53"+1:19
4.Witse BOECKXBELOmega31:1114'22"+6:41
NCLKobe DEFERMBELhamok
NTMats TALLOENBELOmega
Top

H-12   length 2270m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Thomas JANSENBELOmega19:448'41"
2.Wout BOECKXBELOmega27:0911'57"+7:25
3.Tim LEMY STORMEBELC.O. Pégase29:3913'03"+9:55
4.Louis BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC29:5513'10"+10:11
5.Timour FAUCONNIERBELC.O. Liège36:1115'56"+16:27
6.Maximilian LOOBELO.L.G. St. Vith ARDOC53:3023'34"+33:46
Top

H-14   length 3060m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Arnaud MAZYBELC.O. Liège24:237'58"
2.Mathis BROUWIERBELHermathenae25:568'28"+1:33
3.Mats DE SMULBELOmega31:3310'18"+7:10
4.Florentin LOVENSBELC.O. Pégase33:3910'59"+9:16
5.Lasse LIBERLOOBELK.O.L.35:3111'36"+11:08
6.Bob DE CLEENEBELTROL48:5015'57"+24:27
7.Torben AERDENBELK.O.L.50:4616'35"+26:23
8.Thor DE MITSBELTROL51:1216'43"+26:49
9.Regis VANSCHUYTBROECKBELC.O. Pégase1:00:3719'48"+36:14
10.Lucas FABRIONBELHainaut O.C.1:01:1019'59"+36:47
11.Antoine VOSBELC.O. Liège1:06:3821'46"+42:15
12.Gauthier SILLIENBELC.O. Pégase1:13:0723'53"+48:44
NCLLander VERDUYCKTBELOmega
NCLKhairul ANAMBELHainaut O.C.
NCLNathan SILLIENBELC.O. Pégase
Top

H-16   length 4230m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Jorn KENNISBELhamok26:196'13"
2.Rune DE CLERCQBELTROL28:316'44"+2:12
3.Joris SMETBELTROL32:277'40"+6:08
4.Everic MISTIAENBELHainaut O.C.38:389'07"+12:19
5.Wolf DE MITSBELTROL41:459'52"+15:26
6.Louis VOSBELC.O. Liège44:4710'35"+18:28
7.Jonas WILLEMSENSBELHermathenae51:2012'08"+25:01
8.Victor BOVYBELC.O. Liège57:1913'33"+31:00
9.Luca VAN DE SCHANSBELhamok1:20:2218'59"+54:03
NCLLouis BOURGEOISBELHainaut O.C.
NCLSebastian LOOBELO.L.G. St. Vith ARDOC
Top

H-18   length 4910m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Liam THIELSBELOmega28:045'42"
2.Antoine MATTARTBELHermathenae30:196'10"+2:15
3.Lasse TAILLIEUBELK.O.L.31:536'29"+3:49
4.Willem BAKELANTSBELOmega33:566'54"+5:52
5.Justin GILLETBELC.O. Liège39:408'04"+11:36
6.Merlijn VAN RUMSTBELOmega42:058'34"+14:01
7.Noah BACKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:07:5013'48"+39:46
Top

H-20   length 4910m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Cédric AMERIJCKXBELASUB30:026'07"
2.Tibo GILLETBELOmega43:138'48"+13:11
Top

HE   length 6380m (49)

[H:]M:Smin/km
1.Yannick MICHIELSBELTROL32:575'09"
2.Geert SIMKENSBELBelgian Military Orienteering Team35:135'31"+2:16
3.Gilles DE NEYERBELASUB35:235'32"+2:26
4.Evert LEEUWSBELOmega36:295'43"+3:32
5.Clément DEMEUSEBELC.O. Liège36:495'46"+3:52
6.Simon KREKELSBELTROL37:015'48"+4:04
7.Tomas HENDRICKXBELhamok37:045'48"+4:07
8.Bart DELOBELBELOmega37:165'50"+4:19
9.Benjamin ANCIAUXBELBelgian Military Orienteering Team37:255'51"+4:28
10.Fabien PASQUASYBELHainaut O.C.37:585'57"+5:01
11.Wouter HUSBELK.O.L.38:105'58"+5:13
12.Thomas VAN DER KLEIJBELhamok38:556'05"+5:58
13.Thomas GILLETBELASUB39:356'12"+6:38
14.Joost TALLOENBELOmega39:526'14"+6:55
15.François VAN DER OUDERAABELASUB39:546'15"+6:57
16.Tristan BLOEMENBELC.O. Liège40:026'16"+7:05
17.Wouter LEEUWSBELOmega40:576'25"+8:00
18.Julien GILLETBELASUB41:036'26"+8:06
19.Warre DE CUYPERBELK.O.L.41:266'29"+8:29
20.Christophe BERNARD DOMABELASUB42:286'39"+9:31
21.Desmond FRANSSENBELTROL42:426'41"+9:45
22.Martijn HUSBELK.O.L.42:436'41"+9:46
23.Quentin DE NEYERBELASUB43:446'51"+10:47
24.Klaas MELLEBEEKBELhamok45:517'11"+12:54
25.Tomy JANSSENSBELBelgian Military Orienteering Team46:237'16"+13:26
26.Grégoire VANDEGHINSTEBELHainaut O.C.47:007'22"+14:03
27.Jo LINTENBELBelgian Military Orienteering Team47:047'22"+14:07
28.Adriaan PELCKMANSBELAntwerp Orienteers47:377'27"+14:40
29.Niel DEIJGERSBELBelgian Military Orienteering Team48:327'36"+15:35
30.Remco HEREIJGERSNEDAntwerp Orienteers49:117'42"+16:14
31.Rychon VAN PUTTENBELBelgian Military Orienteering Team49:347'46"+16:37
32.Jeremy GENARBELAntwerp Orienteers49:427'47"+16:45
33.Nicolas LUDOVICYBELC.O. Liège50:347'55"+17:37
34.Winand BERNAERSBELK.O.L.50:517'58"+17:54
35.Jean-Baptiste COLOMBFRAASUB51:118'01"+18:14
36.Lennert LENSBELhamok51:578'08"+19:00
37.Julien DACHEBELC.O. Pégase53:488'25"+20:51
38.John WILHELMSFINASUB54:228'31"+21:25
39.Philippe CREFCOEURBELAltaïr C.O.56:178'49"+23:20
40.Nicolas SPILIERSBELAltaïr C.O.56:378'52"+23:40
41.Tim COPPENSBELK.O.L.56:438'53"+23:46
42.Aleksander KOWALCZYKPOLAntwerp Orienteers57:469'03"+24:49
43.Tom GEYPENBELOmega58:039'05"+25:06
44.Cédric BOECKXBELBelgian Military Orienteering Team58:259'09"+25:28
45.Sébastien FRANCOISBELBelgian Military Orienteering Team1:02:369'48"+29:39
46.Olivier LUDOVICYBELC.O. Liège1:05:2910'15"+32:32
47.Philippe DELANDMETERBELASUB1:16:4012'01"+43:43
48.Piotr DELANDMETERBELASUB1:50:0417'15"+1:17:07
NCLBert BOCKXBELBelgian Military Orienteering Team
Top

H21   length 5510m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Michael ROOMANBELAntwerp Orienteers47:458'39"
2.James GILBERTGBRhamok1:01:5911'14"+14:14
3.Dieter COENBELTROL1:08:4912'29"+21:04
NCLVincent VERSTREPENBELOmega
Top

H35   length 5510m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Jeroen VAN DER KLEIJ DOMABELhamok40:017'15"
2.Siegfried BAKELANTSBELAntwerp Orienteers41:537'36"+1:52
3.François HANZENBELC.O. Liège42:107'39"+2:09
4.Bert MARIENBELK.O.L.46:118'22"+6:10
5.Jelle BAKELANTSBELAntwerp Orienteers47:228'35"+7:21
6.Tarmo KUUBESTASUB54:159'50"+14:14
7.Joris KINTBELAntwerp Orienteers1:21:0114'42"+41:00
Top

H40   length 5090m (18)

[H:]M:Smin/km
1.Michel BASTIN DOMABELO.L.G. St. Vith ARDOC32:576'28"
2.Jan OEYENBELOmega33:396'36"+0:42
3.Sam DEFERMBELhamok34:166'43"+1:19
4.Wannes HENDRICKXBELhamok35:146'55"+2:17
5.Kim JANSENBELOmega39:057'40"+6:08
6.Stefaan SCHUTJESBELhamok45:559'01"+12:58
7.Tim DILENBELK.O.L.46:039'02"+13:06
8.Davy HEESAKKERSNEDOlifant46:449'10"+13:47
9.Patrick MAYERESBELHermathenae48:119'27"+15:14
10.Jan BOECKXBELOmega51:3310'07"+18:36
11.Dolf LEPPENSBELK.O.L.54:3410'43"+21:37
12.Jürgen LOOBELO.L.G. St. Vith ARDOC55:2610'53"+22:29
13.Kristof WOLLESBELhamok57:2311'16"+24:26
14.Kris VERDUYCKTBELOmega58:0511'24"+25:08
15.Michaël BROUWIERBELHermathenae1:02:0912'12"+29:12
16.Dieter SELSBELhamok1:05:1312'48"+32:16
17.Raf MAESBELhamok1:33:3218'22"+1:00:35
18.Dirk VAN DE SCHANSBELhamok1:34:0918'29"+1:01:12
Top

H45   length 4910m (31)

[H:]M:Smin/km
1.Nicolas SILLIENBELC.O. Pégase32:186'34"
2.Alain MAZYBELC.O. Liège35:367'15"+3:18
3.Gerald SOUWEINEBELASUB40:378'16"+8:19
4.Ralph KURTGERTROL40:578'20"+8:39
5.Guido LENGESBELN.S.V. Amel42:118'35"+9:53
6.Roel SMOLDERSBELK.O.L.42:178'36"+9:59
7.Roland VAN LOONNEDKOVZ43:458'54"+11:27
8.Stefan THIELSBELOmega45:059'10"+12:47
9.Donald VAN BOVENBELTROL46:279'27"+14:09
10.Pascal MYLLEBELhamok47:409'42"+15:22
11.Stephane WILLEMSENSBELHermathenae49:0810'00"+16:50
12.Michael HOCK DOMABELO.L.G. St. Vith ARDOC50:2810'16"+18:10
13.Bob DE CLERCQBELTROL50:5610'22"+18:38
14.Frédéric DHONDTBELC.O. Liège54:2411'04"+22:06
15.Quentin GILLETBELC.O. Liège56:4311'33"+24:25
16.Edgard FORTEMPSBELC.O. Liège57:2111'40"+25:03
17.Filip KENNISBELhamok57:4811'46"+25:30
18.Arne TAILLIEUBELK.O.L.59:5912'12"+27:41
19.Kris WYNENBELK.O.L.1:02:1012'39"+29:52
20.Kurt SMETBELTROL1:04:1213'04"+31:54
21.Frank LEMYBELC.O. Pégase1:09:0914'05"+36:51
22.Auke SCHILDERNEDAltaïr C.O.1:18:3315'59"+46:15
23.Gaetan CRENIERBELC.O. Liège1:18:5316'03"+46:35
24.Igor LIBERLOOBELK.O.L.1:20:0816'19"+47:50
25.Patrick BLEYENSBELTROL1:30:2818'25"+58:10
26.Frédéric BOVYBELC.O. Liège1:31:2218'36"+59:04
27.Marc TALLOENBELOmega1:56:5923'49"+1:24:41
NCLRoel VAN DE MOORTELBELOmega
NCLVincent SILLIENBELC.O. Pégase
NCLPhilippe VANSCHUYTBROECKBELC.O. Pégase
NCLTom GEYSBELK.O.L.
Top

H50   length 4530m (23)

[H:]M:Smin/km
1.Wim VERVOORT DOMABELTROL33:277'23"
2.Olivier DE SMULBELOmega35:307'50"+2:03
3.Michael HENNESBELO.L.G. St. Vith ARDOC36:168'00"+2:49
4.Gunther DEFERMEBELhamok36:358'04"+3:08
5.Pierre-Emmanuel DEMEUSEBELC.O. Liège40:338'57"+7:06
6.Guy TIREZBELK.O.L.41:209'07"+7:53
7.Iwan VISBELSUD O LUX41:309'09"+8:03
8.Christophe AMERIJCKX DOMABELASUB43:339'36"+10:06
9.Bart MELLEBEEKBELhamok45:109'58"+11:43
10.Bart WILLEMSBELOmega50:2811'08"+17:01
11.Kris VAN GELDERBELOmega52:2611'34"+18:59
12.Roman ELSENBELOmega52:2811'34"+19:01
13.Mark STEENSSENSBELBalise 1055:4312'17"+22:16
14.Patrick KORSTJENSBELK.O.L.56:3612'29"+23:09
15.Yves DE MITSBELTROL56:4812'32"+23:21
16.Frank AERDENBELK.O.L.58:0512'49"+24:38
17.Wim GEERTS DOMABELhamok58:2612'53"+24:59
18.Richard ROBINSONBELASUB59:2513'06"+25:58
19.Luc HANSENBELK.O.L.1:01:3113'34"+28:04
20.Marc ARNARDIBELBalise 101:11:4015'49"+38:13
21.Jean-François FAUCONNIERBELC.O. Liège1:26:3719'07"+53:10
22.Paul CROTHERSBELAntwerp Orienteers1:44:4823'08"+1:11:21
NCLRudy ROOMANBELAntwerp Orienteers
Top

H55   length 4530m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Robert THEISSBELN.S.V. Amel34:077'31"
2.Eric VANDEBROEKBELhamok35:437'53"+1:36
3.Jean-Philippe LOVENSBELC.O. Pégase37:358'17"+3:28
4.Christian STOFFELSBELBalise 1038:148'26"+4:07
5.Luc MELISBELhamok39:038'37"+4:56
6.Erik VAN DYCKBELTROL39:278'42"+5:20
7.Dirk DEIJGERSBELhamok39:288'42"+5:21
8.Serge BAERTBELN.S.V. Amel41:129'05"+7:05
9.Andre DE VEIRMANBELTROL43:429'38"+9:35
10.Marc MEEUWSSENBELTROL45:2010'00"+11:13
11.Christian GILLETBELASUB50:3811'10"+16:31
12.Freddy HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC53:0111'42"+18:54
13.Peter HOOGSTRATENEDhamok1:01:2413'33"+27:17
14.Daniel MARINUSBELTROL1:03:5914'07"+29:52
15.Philippe TAELEMANSBELASUB1:04:0114'07"+29:54
16.Patrick BLEYEN DOMABELhamok1:05:3414'28"+31:27
17.Philippe DOFFIGNYBELBalise 101:07:2914'53"+33:22
18.Danny SWERTSBELhamok1:19:1817'30"+45:11
NCLRudi AERTSBELOmega
NCLDidier DARIMONTBELASUB
NCLMarc CLAESBELhamok
NCLMaurizio COLONNAITAASUB
Top

H60   length 3690m (20)

[H:]M:Smin/km
1.Patrick MOSSOUXBELC.O. Pégase33:249'03"
2.Roger HENDRICKXBELhamok34:449'24"+1:20
3.Pierre MARCHALBELC.O. Liège34:569'28"+1:32
4.Wiet LAENENBELTROL35:479'41"+2:23
5.Etienne DE WITBELK.O.L.38:3210'26"+5:08
6.André PIERLOTBELC.O. Liège39:2410'40"+6:00
7.Michel TILKINBELC.O. Liège40:1110'53"+6:47
8.Anne HEIKOOPNEDK.O.L.42:1611'27"+8:52
9.Dominique BRUYLANTBELASUB44:2012'00"+10:56
10.Luc WERKXBELBalise 1045:2112'17"+11:57
11.Karel PEETERSBELK.O.L.46:5412'42"+13:30
12.Leo BAEYENSBELOmega50:5713'48"+17:33
13.Jacques HOFMANSBELASUB54:2114'43"+20:57
14.Paul CORTHOUTSBELK.O.L.1:01:1416'35"+27:50
15.Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.1:05:3317'45"+32:09
16.Johan CLAESBELhamok1:08:2218'31"+34:58
17.André VANHULSTBELBalise 101:09:4918'55"+36:25
18.Luc TALLOENBELOmega1:31:1824'44"+57:54
19.Willy NICASIBELK.O.L.1:36:3126'09"+1:03:07
NCLJean-Noël DEBEHOGNEBELASUB
Top

H65   length 3320m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Roger BOCKXBELK.O.L.34:2110'20"
2.Rudy CANTREBELK.O.L.35:1210'36"+0:51
3.Andre AERTSBELhamok36:3611'01"+2:15
4.Marc BRIERSBELK.O.L.39:0011'44"+4:39
5.Ferdinand GEBOERSBELK.O.L.40:3812'14"+6:17
6.Alfred SIMKENSBELK.O.L.40:4912'17"+6:28
7.Servais HICKBELC.O. Liège42:4012'51"+8:19
8.René STEENSSENSBELBalise 1043:3513'07"+9:14
9.Juliaan LINTENBELK.O.L.45:4913'48"+11:28
10.Richard MATHOTBELBalise 1047:0614'11"+12:45
11.Luc HEUNINCKXBELK.O.L.47:1014'12"+12:49
12.Jackie VANDIJCKBELK.O.L.49:0414'46"+14:43
13.Claude LEMASSONBELC.O. Pégase49:4214'58"+15:21
14.Bruno VANDERMEULENBELC.O. Liège49:5915'03"+15:38
15.Dominique SCHUTJESBELhamok51:2315'28"+17:02
16.Guido CEUNENBELhamok55:4016'46"+21:19
17.Alfons BAKELANTSBELK.O.L.57:3917'21"+23:18
18.Georges BARBIERBELASUB1:07:3220'20"+33:11
19.Anton BUYTAERTBELOmega1:08:4520'42"+34:24
NCLKlaus HELDBELO.L.V. Eifel
NCLJozef BELMANSBELK.O.L.
NCLPaul BOLSENSBELTROL
Top

H70   length 3060m (25)

[H:]M:Smin/km
1.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.34:0311'07"
2.Freddy SILLIENBELC.O. Pégase37:2712'14"+3:24
3.Frans WENSBELTROL38:2612'33"+4:23
4.Willy LAMONBELAltaïr C.O.40:2013'10"+6:17
5.Marcel JANSSENBELK.O.L.40:2113'11"+6:18
6.Alfred RAESBELBalise 1041:4113'37"+7:38
7.Georges VONCKBELTROL42:1413'48"+8:11
8.Jos THYSBELhamok43:1014'06"+9:07
9.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.45:1214'46"+11:09
10.Mike IN 'T GROENNEDTROL45:4814'58"+11:45
11.Eddie DESMEDTBELTROL46:4215'15"+12:39
12.Fernand SCHEELENBELhamok48:5215'58"+14:49
13.Christian KRINGSBELO.L.G. St. Vith ARDOC49:2416'08"+15:21
14.Jos HOUBENBELK.O.L.52:3017'09"+18:27
15.Vic VANDERSTRAETENBELhamok56:2818'27"+22:25
16.André VLIEGENBELO.L.V. Eifel57:1918'43"+23:16
17.Robert SCUVEEBELC.O. Liège58:4619'12"+24:43
18.Jos BYLEMANSBELK.O.L.1:04:3521'06"+30:32
19.Jean BAISIPONTBELTROL1:07:3222'04"+33:29
20.Oswald VAN BOCKSTALBELTROL1:11:1223'16"+37:09
21.Georges DICKERBELASUB1:11:3423'23"+37:31
22.William MITCHELLGBROmega1:16:1724'55"+42:14
23.Leo ADRIAENSSENSBELhamok1:25:0827'49"+51:05
24.Serge DERYBELO.L.V. Eifel1:53:3637'07"+1:19:33
NCLRuud SCHONEWILLENEDBorasca
Top

H75   length 2660m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Georges DEFERMEBELhamok32:1912'08"
2.Dirk ZWIKKERNEDTROL35:0813'12"+2:49
3.Bert GEUDENSBELK.O.L.37:1113'58"+4:52
4.Jean OOMSBELhamok37:1514'00"+4:56
5.Georges RENNOTTEBELHermathenae41:1815'31"+8:59
6.Alfons BOSCHBELTROL51:3319'22"+19:14
7.Jean-Pierre VAN DER CRUYSBELASUB1:09:3926'11"+37:20
8.Michel RYSENAERBELASUB1:16:4628'51"+44:27
NCLChris NEYENSBELK.O.L.
Top

H80   length 2410m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Phil MELLEBEEKBELhamok37:2115'29"
2.Henri VANDENBERKBELK.O.L.49:4020'36"+12:19
3.Michel OOMSBELOmega53:4722'19"+16:26
4.Georges CEUNENBELK.O.L.58:5524'26"+21:34
5.Jan VAN HEESBELK.O.L.1:08:0328'14"+30:42
Top

H85   length 2410m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Frans VAN DE MOORTELBELOmega50:2220'53"
2.Jozef DUCHESNEBELhamok58:3724'19"+8:15
3.Adrianus DE RIJKBELK.O.L.1:02:2725'54"+12:05
4.Bonaventur CLOOSTERMANSBELhamok1:24:1534'57"+33:53
Top

H90   length 2030m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Denis REYNDERSBELK.O.L.47:1723'17"
Top

SE   length 3220m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Robert HOOFDBELASUB51:4716'04"
2.Nadine VERLINDENBELASUB54:4316'59"+2:56
3.Hugo SILLIENBELC.O. Pégase55:1717'10"+3:30
4.Christel POULAINBELC.O. Pégase1:03:4619'48"+11:59
5.Heazel KEYSERSBELK.O.L.1:16:5523'53"+25:08
6.Maryline DEMEUSEBELC.O. Liège1:20:2424'58"+28:37
NCLNelly FOCKEDEYBELAltaïr C.O.
Top

SD   length 4120m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Lucas CRENIERBELC.O. Liège52:0712'38"
2.Lucien BOSMANSBELhamok55:0913'23"+3:02
3.Iris CEULEMANSBELTROL59:5714'33"+7:50
4.Renske GOOSSENSBELTROL1:00:3914'43"+8:32
5.Rachel ATTARDFRAASUB1:02:5715'16"+10:50
6.Adriaan BURGMANSNEDKOVZ1:04:5215'44"+12:45
7.Walter DE NEYERBELASUB1:25:2920'44"+33:22
8.Dirk FABRÉBELOmega1:27:4521'17"+35:38
9.Alexis PINETBELC.O. Liège1:32:2022'24"+40:13
10.Tony PAULYBELTROL1:35:0823'05"+43:01
Top

LD   length 6620m (14)

[H:]M:Smin/km
1.Jorran VAN DER HEIJDENNEDTROL1:06:2410'01"
2.Dirk GENARBELAntwerp Orienteers1:11:0310'43"+4:39
3.Ivan BATCHEVNEDKOVZ1:11:5010'51"+5:26
4.Hans DE WITNEDK.O.L.1:14:1711'13"+7:53
5.Jan FRYDENLUNDNORhamok1:15:3911'25"+9:15
6.Albert Jan KUIPERNEDKOVZ1:33:1414'05"+26:50
7.Erik VANDE WEIJERBELOmega1:36:4514'36"+30:21
8.Dirk CEULEMANSBELOmega1:39:5515'05"+33:31
9.Filip DEBLOUDTSBELAntwerp Orienteers1:40:1215'08"+33:48
10.Jos BULLENBELK.O.L.1:43:1415'35"+36:50
11.Dag DESTREELBELOmega1:45:4315'58"+39:19
12.Francis KRIERBELASUB1:48:5216'26"+42:28
13.Sonja ROSIUSBELOmega1:53:4417'10"+47:20
NCLManu VAN HAVERBEKEBELK.O.L.
Top

Total

Omega75
K.O.L.72
hamok69
TROL53
ASUB49
C.O. Liège43
Antwerp Orienteers20
C.O. Pégase19
Hainaut O.C.19
Hermathenae15
Belgian Military Orienteering Team14
O.L.G. St. Vith ARDOC14
Balise 1011
Altaïr C.O.9
Kinder-O6
KOVZ4
N.S.V. Amel4
O.L.V. Eifel4
Borasca2
Olifant1
SUD O LUX1
Total: 504